Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10607
  • ST8-ENT-C
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
5 511,90 € * 6 124,90 € * (10,01% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE"

Revolutsiooniline andmesalvestus VMware vSAN 8 abil Enterprise

VMware vSAN 8 Enterprise abil astuvad organisatsioonid andmesalvestuse uude ajastusse. See murranguline tehnoloogia pakub integreeritud lahendust virtuaalmasinatel põhinevale tarkvaral põhinevale salvestussalvestusele. VMware vSphere'iga sujuvalt integreeritud vSAN 8 Enterprise võimaldab väga skaleeruvat ja paindlikku salvestuslahendust, mis vastab kaasaegsete andmekeskuste kasvavatele nõudmistele.

Võimsad funktsioonid ärikriitiliste töökoormuste jaoks

VMware vSAN 8 Enterprise on loodud selleks, et hõlpsasti toime tulla ärikriitiliste töökoormustega. Integreerides sellised suure jõudlusega funktsioonid nagu all-flash salvestusruum, automaatne koormuse tasakaalustamine ja sisseehitatud andmeturve, pakub vSAN 8 Enterprise nõudlike rakenduste jaoks võrratut jõudlust ja usaldusväärsust.

Saamatu skaleeritavus ja paindlikkus

VMware vSAN 8 Enterprise abil saavad organisatsioonid oma salvestusinfrastruktuuri hõlpsasti skaleerida, et vastata pidevalt muutuvatele nõuetele. Tänu hübriid- ja all-flash-konfiguratsioonide toetusele ning võimalusele integreerida sujuvalt uut riistvara, pakub vSAN 8 Enterprise enneolematut paindlikkust igas suuruses organisatsioonidele.

Lihtne haldamine ja automatiseerimine

Salvestusressursside haldamine ja automatiseerimine ei ole kunagi varem olnud lihtsam kui VMware vSAN 8 Enterprise. Integratsioon VMware vSphere'i kasutajaliidesega võimaldab administraatoritel hallata salvestusruumi otse tuttavalt vSphere'i platvormilt, vähendades keerukust ja suurendades tõhusust. Automatiseeritud protsessid, nagu koormuse tasakaalustamine, üleviimine ja taastamine, vähendavad halduskoormust ja maksimeerivad kasutusaega.

Usaldusväärne andmeturve ja vastavus nõuetele

Andmeturve on kaasaegsete organisatsioonide jaoks kriitilise tähtsusega ja VMware vSAN 8 Enterprise pakub tugevaid funktsioone tundlike andmete kaitsmiseks. Tänu sisseehitatud krüpteerimisele, andmete terviklikkuse kontrollile ja täiustatud turvafunktsioonidele võivad organisatsioonid olla kindlad, et nende andmed on alati kaitstud ja nõuetele vastavuse nõuded on täidetud.

Kokkuvõte

VMware vSAN 8 Enterprise on parim lahendus organisatsioonidele, kes vajavad võimsat, paindlikku ja turvalist salvestusinfrastruktuuri. Tänu sujuvale integreerimisele, suurepärasele jõudlusele ja ulatuslikule funktsioonikogumile on vSAN 8 Enterprise ideaalne valik kriitiliste töökoormuste ja nõudlike rakenduste jaoks. Avastage juba täna, kuidas VMware vSAN 8 Enterprise võib teie IT-infrastruktuuri revolutsiooniliselt muuta.

Lingid aadressile "VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE"
Klientide hinnangud "VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad