Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS PLUS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS PLUS KIT

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10545
  • VS7-ESP-KIT-C
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
2 612,90 € * 2 901,90 € * (9,96% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS PLUS KIT"

Sissejuhatus VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit'ile

VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit on võimas, paindlik ja skaleeritav lahendus, mis on spetsiaalselt loodud selleks, et aidata VKEdel hallata ja optimeerida oma IT-ressursse. See komplekt, mis keskendub lihtsusele, turvalisusele ja skaleeritavusele, võimaldab ettevõtetel virtualiseerida oma infrastruktuuri ja optimeerida IT-tegevust.

VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit on kõik-ühes lahendus VKEdele, kes vajavad oma infrastruktuuride virtualiseerimiseks töökindlat ja turvalist platvormi. See sisaldab kõiki vSphere 7 Essentials'i funktsioone, kuid pakub täiendavaid eeliseid, nagu kõrge kättesaadavus, vSphere Replication ja vSphere vMotion. Nende täiustatud funktsioonide abil saavad organisatsioonid vähendada seisakuid, tagada andmete terviklikkuse ja lihtsustada hooldust.

Täiustatud virtualiseerimine

VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit pakub põhjalikke virtualiseerimisvahendeid, mis võimaldavad ressursside tõhusat kasutamist. See võimaldab virtuaalmasinate (VM) tsentraliseeritud haldamist ja nende jõudluse jälgimist. Administraatorid saavad vSphere Client'i abil luua, konfigureerida, salvestada ja jälgida VM-i.

Turvalisus ja andmekaitse

Tänu sellistele funktsioonidele nagu vSphere Replication ja Data Protection tagab vSphere 7 Essentials Plus Kit andmete turvalisuse ja terviklikkuse. vSphere Replication võimaldab lihtsat ja kuluefektiivset VM-i replikatsiooni andmekaitseks ja taastamiseks. vSphere Data Protection pakub agentideta, kujutisepõhist VM-i varundamist ja taastamist.

VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit täiustatud funktsioonid

Tänu vSphere 7 Essentials Plus Kitile saavad VKEd kasutada täiustatud funktsioone, mis lähevad kaugemale tavalisest virtualiseerimisest.

vSphere High Availability ja vMotion

VSphere High Availability (HA) abil saab seisakuid minimeerida. HA jälgib VM-e ja hoste ning taaskäivitab automaatselt VM-e klastri teisel hostil, kui tuvastatakse rike. vSphere vMotion võimaldab VM-de sujuvat migratsiooni ühest serverist teise ilma seisakuaega põhjustamata.

Skaleeritavus ja jõudlus

VSphere 7 Essentials Plus Kit on skaleeritav lahendus, mis kasvab koos teie ettevõtte vajadustega. See toetab kuni kolme füüsilist serverit (kuni kaks protsessorit ühe serveri kohta), mis võimaldab ettevõtetel lisada täiendavaid ressursse, kui nad kasvavad. Tänu sellistele funktsioonidele nagu Distributed Resource Scheduler (DRS) ja Storage DRS saab ressursse tõhusalt jaotada ja kasutada, et tagada optimaalne jõudlus.

Kokkuvõttes pakub VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit töökindlat ja skaleeritavat lahendust, mis tagab IT-infrastruktuuri lihtsa haldamise ja kõrge kättesaadavuse. Selle komplekti abil saavad organisatsioonid moderniseerida oma infrastruktuuri, tõhustada IT-protsesse ja saavutada oma ärieesmärke tõhusamalt.

IT-halduse lihtsustamine

VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit'i kasutamine võib oluliselt lihtsustada organisatsiooni IT-infrastruktuuri haldamist. Komplektis on integreeritud arvukad haldusvahendid ja funktsioonid, mis võimaldavad automatiseerida ülesandeid, säästes nii aega ja ressursse.

vCenter Server lihtsustatud haldamiseks

VSphere 7 Essentials Plus Kit sisaldab vCenter Serverit, kes on tsentraliseeritud haldusvahend, mis lihtsustab vSphere'i hostide ja VMide haldamist. Selle intuitiivse kasutajaliidese abil saavad administraatorid hõlpsasti jälgida ja hallata VM-e ja nende ressursse, olenemata nende arvust või asukohast. Samuti võimaldab vCenter Server kasutada vSphere vMotion'i ja vSphere HA-d, mis maksimeerib IT-ressursside kättesaadavust ja tõhusust.

Automatiseerimine koos vSphere Auto Deploy'ga

vSphere Auto Deploy on veel üks võimas vahend selles komplektis, mis võimaldab ülesannete automatiseerimist. Auto Deploy'i abil saavad administraatorid vSphere'i hostid kiiresti kasutusele võtta ja uuendada, vähendades oluliselt nendele ülesannetele kuluvat aega.

VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit - investeerimine tulevikku

VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit'i kasutuselevõtt teie organisatsioonis on midagi enamat kui lihtne investeering tarkvarasse. See on investeering teie ettevõtte tulevikku, IT-infrastruktuuri jõudlusse ja töötajate rahulolusse.

Paindlikkus ja tulevikukindlus

VSphere 7 Essentials Plus Kit pakub paindlikkust, mida kaasaegsed organisatsioonid vajavad, et kiiresti kohaneda muutuvate ärinõuetega. See võimaldab IT-ressursside sujuvat skaleerimist, kui teie ettevõte kasvab. Tänu uusima riistvara ja operatsioonisüsteemide toetusele on teie ettevõte valmis tulevasteks tehnoloogiauuendusteks.

Maksimeerige IT-tõhusust

Tänu täiustatud juhtimis- ja automatiseerimisvahenditele aitab vSphere 7 Essentials Plus Kit ettevõtetel suurendada oma IT-meeskondade tõhusust. Minimeerides seisakuid, automatiseerides rutiinseid ülesandeid ja optimeerides ressursikasutust, saab teie meeskond keskenduda strateegilisematele algatustele.

Kokkuvõttes pakub VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit terviklikku ja tulevikukindlat lahendust ettevõtetele, kes soovivad optimeerida oma IT-infrastruktuuri ja vastata digitaalse majanduse nõudmistele. See pakub õigeid vahendeid ja funktsioone, et maksimeerida tõhusust, lihtsustada haldamist ja lõppkokkuvõttes toetada teie ettevõtte edu.

Lingid aadressile "VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS PLUS KIT"
Klientide hinnangud "VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS PLUS KIT"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad