Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
VMWARE vSAN 7 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE vSAN 7 STANDARD

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10541
  • ST7-STD-C
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
1 793,90 € * 1 991,90 € * (9,94% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE vSAN 7 STANDARD"

 VMware vSan 7 Standard  kliendina on teil õigus kasutada seda võimsat tarkvara. vSan 7 Standard on mõeldud virtualiseeritud keskkondade jaoks ning pakub Enterprise-klassi salvestusruumi jõudlust ja funktsioone. Tänu oma täielikult flash-arhitektuurile ja lihtsustatud Management sobib VMware vSan 7 Standard ideaalselt väikeettevõtetele, kes peavad optimeerima oma infrastruktuuri, hoides samal ajal kulud madalad. Allpool on esitatud mõned selle toote peamised omadused:

● Ettevõtlusklassi salvestusruumi jõudlus
● Lihtsustatud haldamine
● All-flash arhitektuur
● Kulutõhusus

VMware vSan 7 Standard on ideaalne salvestuslahendus väikeettevõtetele. Seda on lihtne seadistada ja hallata ning see pakub välkkiiret jõudlust. Lisaks on VMware vSan 7 Standard kõik funktsioonid, mida vajate oma andmete kaitsmiseks. Seega, kui otsite usaldusväärset ja taskukohast salvestuslahendust, on VMware vSan 7 Standard just teie jaoks!

VMware vSan 7 Standard on uusim versioon VMware hüper-konvergeeritud infrastruktuuri tarkvarast. See tugineb eelmiste versioonide edule uute funktsioonide ja täiustustega, mis muudavad hüperkonvergentsete infrastruktuuride kasutuselevõtu ja Management veelgi lihtsamaks. Olulisemad märksõnad on:

Parem jõudlus ja skaleeritavus - vSan 7 abil saate nüüd saavutada kuni 2 miljonit I/O-operatsiooni Pro sekundis (IOPS) vaid neljast sõlmest koosneva klastriga. Ja tänu suuremate kõvaketaste (kuni 10 TB) toetusele saate salvestada rohkem andmeid väiksema ruumi juures.

Lihtsustatud Management - Uus vSphere Web Client pakub ühtset kontrollpunkti kogu teie virtuaalse infrastruktuuri Management, sealhulgas teie vSan kasutuselevõtu jaoks. Tänu integratsioonile teiste VMware toodetega saate hõlpsasti laiendada oma hüperkonvergeeritud keskkonda Cloud või mitmele tegevuskohale.

Suurem paindlikkus - nüüd saate oma vSan klastris kasutada mis tahes kombinatsiooni flash- ja kettakettaid, mis annab teile suurema paindlikkuse salvestuslahenduse kujundamisel. Lisaks sellele saate venitatud klastrite toetamisega säilitada rakenduse kättesaadavuse saidi rikke korral.

Aitäh, et kaalute VMware vSan 7 Standard kui osa oma IT-strateegiast!

 
Lingid aadressile "VMWARE vSAN 7 STANDARD"
Klientide hinnangud "VMWARE vSAN 7 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad