Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 25 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 25 PACK USER CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10426
 • 381-02255
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
569,90 € * 631,90 € * (9,81% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 25x User CAL
Süsteem  Exchange Server
CAL User CAL
Tarne ulatus Kasutusõigus
Kestus Piiramatu
Keeled Kõik keeled


Microsoft Exchange Server 2019 versioonide Standard ja Enterprise puhul on iga kasutaja, kes soovib juurdepääsu serveriteenustele, vaja lisaks serverilitsentsile eraldi kliendilitsentsi: Exchange Server 2019 User CAL. Ainult see annab konkreetsele registreeritud isikule vastavad juurdepääsuõigused.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 25 PACK USER CAL"

25 kasutaja CAL Microsoft Exchange Server 2019 jaoks kui kasutatud tarkvara

Microsoft Exchange Server 2019 Standard ja Enterprise versioonide puhul on iga kasutaja, kes soovib juurdepääsu serveriteenustele, vaja lisaks serverilitsentsile ka eraldi kliendilitsentsi: Exchange Server 2019 User CAL. See üksi annab konkreetsele registreeritud isikule vastavad juurdepääsuõigused.

Selle põhjuseks on see, et Microsofti litsentsihalduses määratletud sätete kohaselt ei sisalda Exchange Server 2019 Standard või Enterprise litsents täiendavaid kasutajaõigusi, nii et need tuleb täiendavalt soetada kasutaja CAL-i kujul. Registreeritud kasutajad saavad seega kasutada kõiki Exchange Serveri funktsioone oma valitud lõppseadme kaudu.

Exchange Server 2019 Standard ja Enterprise Editioni kasutatud kasutaja CAL-d on Wiresoftist saadaval mitte ainult soodsalt, vaid ka ükshaaval kogustes. Kasutatud kasutaja CAL-d pakuvad samu funktsioone, mida pakutakse uute kasutajakliendi juurdepääsulitsentsidena Microsofti ametlikus Exchange Server 2019 mahulitsentside programmis.

Kasuta kõiki MS Exchange Server 2019 uusi funktsioone koos kasutatud kasutaja CAL-dega

Windows Exchange Server 2019 töötab samuti Windows Server 2019 Core'il ja pakub usaldusväärset ja turvalist platvormi organisatsiooni sõnumiinfrastruktuurile. Üksikud Exchange'i versioonid, näiteks Standard ja Enterprise, pakuvad lisaks terviklikule suhtlusele ka kõiki funktsioone, mis toetavad koostööd. Muu hulgas on saadaval järgmised uued funktsioonid ja omadused:

 • Meta Cache Database (MCDB) salvestab metaandmeid, näiteks postkastide kaustastruktuurid, ning kiirendab juurdepääsu ja sisu otsimist.
 • Dünaamiline andmebaasi vahemälu (DDC) suurendab Exchange Serveri kiirust ja pakub paremat mälumahu kasutamist, kohandudes dünaamiliselt vastavalt jooksvatele nõuetele.
 • Otsinguindeks asub nüüd postkasti andmebaasis, mis lihtsustab haldamist ja suurendab otsingukiirust.
 • Windows Server Core'i abil on võimalik käivitada ka lihtsustatud kujul serverisüsteemi standardversiooni, mis muudab konfigureerimise lihtsamaks ja pakub suuremat turvalisust sissetungijate vastu.
 • Klientide juurdepääsu reeglitega on võimalik piirata juurdepääsu Exchange Serveri konfiguratsioonialale veelgi.
 • Dokumentidega seotud koostööd parandab oluliselt võimalus teha failid kättesaadavaks OneDrive for Business'is.
 • Uued kalendri täiustused hõlbustavad koosolekute korraldamist: nt täiustatud kalendrihaldus (Improved Calendar Management), funktsioonid nagu vaikimisi lõppkuupäev, "Ära edasta", samuti erinevad võimalused kontorivälise sõnumi seadistamiseks.

Exchange Server Standard ja Enterprise Edition 2019 kasutajakõlblikuks tarkvaraks olevad kasutajakoodid - kõige olulisemad faktid lühidalt

Wiresofti poolt kasutatud tarkvarana pakutavad kasutaja CAL-d ei erine uutest toodetest, neil on samad juurdepääsuvõimalused kui uutel toodetel, et kasutada Exchange Server 2019 Standard ja Enterprise väljaannetes olemasolevaid funktsioone. Seetõttu on kasutatud kasutaja CAL-d odavam võimalus väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ja organisatsioonidele, et varustada oma töötajaid Exchange Server'i kasutuslitsentsiga, ning need võimaldavad ka kohandatud litsentsimist.

Üldine teave Microsofti litsentsihalduse kohta Exchange Server 2019 jaoks koos CALidega

Exchange Server 2019 Standard ja Enterprise versioonide puhul reguleerib Microsofti litsentside haldamine kasutajate täiendavat litsentsimist juurdepääsuõigustega, et töötajad saaksid juurdepääsu e-kirjadele jne. Selle põhjuseks on see, et serverilitsentsiga kaasnevad CAL-d on mõeldud ainult IT-administraatoritele ja neid ei tohi kasutada Exchange'i tüüpiliste teenuste jaoks. Ainult kasutaja CALi kliendilitsents annab töötajale õiguse kasutada Exchange Serveri funktsioone - mis tahes Windowsiga lõppseadmes. Peale isiklike juurdepääsuõiguste Exchange Server 2019 kliendi/serveri keskkonna jaoks ei sisalda kasutaja CAL muud tarkvara.

Millised on Exchange Server 2019 Standard ja Enterprise väljaannete kasutajakõlblikkuse CAL-de eelised?

Exchange Server 2019 Standard ja Enterprise väljaannete CAL-põhine litsentsimine võimaldab organisatsiooni kõigi töötajate juurdepääsuõiguste täpset ja nõudmistepõhist haldamist. Microsofti litsentseerimismudel pakub Exchange Server 2019 jaoks kahte tüüpi CAL-sid:

 • Exchange Server 2019kasutaja CAL - kehtib ühele spetsiaalsele kasutajale
 • Device CAL Exchange Server 2019 jaoks - kehtib ühele spetsiaalsele lõppseadmele (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon)

Millised on erinevused Exchange Server 2019-i kasutaja CAL-de ja seadme CAL-de vahel?

Exchange Serveri 2019 kasutaja CAL pakub samu kasutusvõimalusi kui seadme CAL. Erinevus seisneb siiski vastavate juurdepääsu võimalustes Exchange serverile, mis annab erinevaid eeliseid. Lisaks töötajate arvule ettevõttes ja nende tööjaamade varustatusele arvutiga vms mängib rolli ka tööprotsess, mille käigus kasutajad Exchange serverile ligi pääsevad: Mõnes VKEs saavad kasutajad sellele juurdepääsu täiesti erinevate lõppseadmete kaudu, samas kui mõnes teises töökeskkonnas jagavad mitu töötajat ühte lõppseadet ja pääsevad seega kordamööda Exchange'i serverile ligi, et kutsuda e-kirju jne.

Iga töötaja, kellel on kasutaja CAL-i abil juurdepääsuluba Exchange'i serverile, võib seega kasutada Exchange'i teenustele juurdepääsuks mis tahes Windows-toega lõppseadet. See võimaldab juurdepääsu Exchange serverile lokaalselt ja sõltumatult kas oma mobiilse arvuti või nutitelefoniga - näiteks teel olles või kodukontoris -, kuid eelkõige ka teise seadmega, mis on kohapeal Interneti-ühenduse kaudu kättesaadav.

User CAL pakub seega häid mobiilikasutusvõimalusi, kuna litsentseeritud kasutajal ei ole piiranguid juurdepääsu valikul - alati tingimusel, et kasutatav lõppseade on Windowsiga ühilduv.

Erinevus Exchange Server 2019 standard- ja ettevõtlusversioonide CAL-de kasutusvõimalustes

MS Exchange Server 2019 Standard ja Enterprise väljaanded ei erine mitte ainult Enterprise'i jaoks mõeldud funktsioonide laienduste poolest, vaid eelkõige vastavate postkastinõuetega seotud skaleeritavuse poolest. Põhimõtteliselt on siiski võimalik kasutada ka Enterprise Editioni koos Standard Editioni kasutaja CALiga - kuid siis on saadaval mitte ainult Standard Editioni piiratud funktsionaalsus, vaid ka vastavalt väiksem arv postkastide andmebaase. Enterprise Editioni kasutaja CAL-d pakuvad seega suuremat hulka funktsioone, tingimusel, et on paigaldatud Enterprise Serveri litsents.

Exchange Server 2019 kasutajakõlblike CAL-de versioonide ühilduvuse tagamine

Lisaks ülalnimetatud võimalustele, mis sõltuvad väljaandest, ei varusta ühe Exchange Server 2019 väljaande kasutaja CAL mitte ainult kasutaja juurdepääsuõigustega täpselt selle serverversiooni jaoks, vaid sisaldab ka juurdepääsuõigusi vanematele Exchange'i versioonidele, nagu 2016 (downgrade). Seega on 2019. aasta serverversiooni kasutaja CAL eelis vanemate versioonide kasutaja CALide ees, mida saab kasutada ka Exchange Serveri varasemate versioonide kasutamiseks, kuid mitte 2019. aasta Exchange Serveri versiooni kasutamiseks (uuendus).

Kuigi Exchange Serveri 2019. aasta versiooni kasutaja CAL on praegu kõrgeim, tuleb lisaks lisatud versioonispetsiifilistele funktsioonidele alati tähelepanu pöörata ka serverilitsentsi ja kliendilitsentsi ühilduvusele.

Mida peaksite arvestama Exchange Server 2019 litsentseerimisel koos User CALiga?

Nagu juba mainitud, annab kasutatud kasutaja CAL ühele kasutajale juurdepääsuõigused Exchange Server 2019-le. Kui kasutaja registreerimine on lõpetatud, ei saa seda kasutaja CAL-i enam teisele isikule üle anda. Samuti ei ole võimalik muuta CALi tüüpi ja kasutada kasutaja CALi seadme CALina.

Need piirangud Microsofti litsentsihalduses on mõeldud selleks, et vältida ebakorrektset juurdepääsu Exchange Server 2019 teenustele. Seega pakuvad nad ettevõttele ja selle kommunikatsioonile suuremat turvalisust, kuna kolmandatel isikutel või litsentseerimata isikutel ei ole juurdepääsuõigust e-posti teenuste ja muude serverite andmete kasutamiseks.

Kokkuvõte Exchange Server 2019-i kasutaja CAL-de kohta

Milline Windows Exchange Server 2019 kliendilitsents pakub ettevõttes kasutamisel rohkem eeliseid, on seega iga juhtumi puhul erinev. Siin mängib otsustavat rolli valdav juurdepääsutüüp olemasolevate lõppseadmete kaudu: kui töötajad kasutavad Windows Serverile juurdepääsuks regulaarselt mobiilseid lõppseadmeid või erinevaid eraldiseisvaid seadmeid vaheldumisi, nt erinevatel töökohtadel, siis pakub personaalne User CAL rohkem eeliseid, sest nad saavad selleks alati kasutada oma isiklikku kontot.

Kas litsentseerimine Exchange Server 2019 kasutaja CAL-idega on ettevõtte jaoks soodsam kui seadme CAL-idega, sest siis on vaja vähem litsentse, seega tuleneb see ettevõtte tüüpilisest töökorraldusest. Selle teadmine on optimaalne alus CAL-i valimiseks, kui ostate Exchange Server 2019 jaoks kasutatud kliendilitsentse.

Microsoft Exchange Serveri 2019 kasutaja CAL-d on saadaval Wiresofti veebipoes ühe litsentsiga

Exchange Server 2019kasutaja CAL-d on Wiresofti veebipoes saadaval juba ühest kliendilitsentsist alates - sest Microsofti võimalikud mahulitsentside regulatsioonid ei kehti pärast "kasutatud" märgistamist, muidu ei ole kasutatavusega seotud puudusi - mitte ainult seetõttu, et tarkvara ei saa põhimõtteliselt ära kuluda.

Exchange Server 2019 kasutajakõlblike CAL-de päritolu Wiresofti kasutatava tarkvarana

Need Wiresofti poolt kasutatud tarkvarana pakutavad Exchange Server 2019 kasutaja CAL-d on originaallitsentsid, sest neid pakutakse ka mujal Microsofti litsentsiprogrammi raames; erinevus seisneb selles, et Wiresofti kasutaja CAL-d olid varem osa Exchange Server 2019 mahulitsentsist kasutajatele, mille ettevõte on kunagi omandanud eelneva omanikuna. Viimane müüs edasi Wiresoft'ile kogu kasutaja mahulitsentsi või ka üksikute kasutajate juurdepääsulitsentsid, kusjuures mahulitsentsid jaotati ka üksiklitsentsideks. Need sel viisil loodud individuaalsed kasutaja CAL-d tähistatakse seejärel kasutatud tarkvarana. Vaatamata sellele, et need on märgitud kasutatud litsentsid, saab neid siiski kasutada Exchange Server 2019 teenuste kasutamiseks nagu uusi litsentse, sest need ei erine neist funktsionaalsuse ega kasutusaja piirangute poolest.

Ostja turvalisus koos Exchange Server 2019 kasutatava tarkvara kasutaja CAL-idega kasutatava tarkvarana

Wiresofti poolt kasutatud tarkvarana pakutavad Exchange Server 2019 kasutajakõlblikud CAL-d ei ole meie klientidele mitte ainult soodne Exchange Server 2019 litsentseerimise vorm, vaid nende kasutamine on ka turvaline ja seaduslik! Need Wiresofti kasutaja CAL-d pakuvad seetõttu ka teile kui kliendile tavapärast ostja turvalisust koos kohese allalaadimisega pärast ostu sooritamist, kaasa arvatud kohene litsentsi aktiveerimine kehtiva mahulitsentsi võtme abil.

Kas Exchange Server 2019 kasutatud kasutaja CAL-de ostmine ja kasutamine on seaduslik?

Nii User CAL-d, mida saate osta Wiresoftist Exchange Server 2019 jaoks, kui ka kõik teised poes pakutavad kliendilitsentsid pärinevad ettevõtete litsentsivarudest. Seega põhineb nii kasutatud CALide müük kui ka ostmine kehtival kohtupraktikal, mis lubab selgesõnaliselt kaubelda Microsofti kasutatud litsentsidega, mida on ka erinevad kohtuotsused ikka ja jälle selgelt kinnitanud.

See tähendab, et teil kui kasutatud Exchange Server 2019 kasutaja CAL-de ostjal ja ka kasutajal on õiguskindlus, sest ei Wiresoft ega ka teie ei riku sellega mingeid õigussätteid.

Veel üks eelis: iga Wiresofti kasutatud tarkvara on ka auditikindel, kuna kõik eelnevad ostjad on täielikult tõestatud!

Kokkuvõte: Kõik Wiresofti kasutatava tarkvara eelised Exchange Server 2019-i kasutaja CAL-de jaoks

Wiresofti kasutatud Exchange Server 2019 kasutajakõlbulikud litsentsid pakuvad teile soodsat alternatiivi, mis on võrreldav paljude traditsiooniliste tarkvarapakkujate uute litsentsidega - see kehtib ka teiste Microsofti serverite juurdepääsulitsentside kohta.

Litsentseerimisel ei ole muid piiranguid, nagu näiteks minimaalne kasutajate CAL-de arv, mis tuleb osta, nii et saate litsentseerida oma töötajatele kohandatud ja paindlikul viisil vastavalt serveriteenuste tegelikule kasutamisele. See võimaldab Wiresofti klientidel vähendada Exchange Serveri kasutajate juurdepääsu litsentsimise kulusid.

Wiresofti tarkvarapoest leiate lisaks Exchange Server 2019 kasutaja juurdepääsu litsentsidele ka seadme CAL-d ja vastavad kliendi juurdepääsu litsentsid MS Exchange Serveri praegustele eelversioonidele kui kasutatavale tarkvarale, samuti tarkvaralitsentsid koos vastavate vajalike juurdepääsu litsentsidega paljude teiste Microsofti serveriprogrammide jaoks. Seega on teil Wiresofti kasutatud litsentsidega soodne võimalus täiendada oma tarkvaravaru ka teistes ärivaldkondades, vältides nii kulusid uuele riistvarale kui ka ühilduvusprobleeme, mis võivad tekkida ebaühtlaste tarkvaraversioonide kasutamisest.

Lisaks serveri- ja kliendilitsentsidele leiate Wiresofti tarkvarapoest ka muid Microsofti tarkvaraprogramme - kõigi kasutatud tarkvarale omaste eelistega. Kui teil on küsimusi MS Exchange Server 2019 või mõne muu Microsofti toote kasutaja CAL-de kohta, võtke meiega julgelt ühendust, kasutades chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 25 PACK USER CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 25 PACK USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad