Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10407
 • 381-02255
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
121,90 € * 134,90 € * (9,64% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 5x User CAL
Süsteem  Exchange Server
CAL User CAL
Tarne ulatus Kasutusõigus
Kestus Piiramatu
Keeled Kõik keeled


Microsoft Exchange Server 2019 versioonide Standard ja Enterprise puhul on iga kasutaja, kes soovib juurdepääsu serveriteenustele, vaja lisaks serverilitsentsile eraldi kliendilitsentsi: Exchange Server 2019 User CAL. Ainult see annab konkreetsele registreeritud isikule vastavad juurdepääsuõigused.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL"

5 kasutaja CAL Microsoft Exchange Server 2019 jaoks kui kasutatud tarkvara

Microsoft Exchange Server 2019 Standard ja Enterprise väljaannete puhul on iga kasutaja, kes soovib juurdepääsu serveriteenustele, vajab lisaks serverilitsentsile ka eraldi kliendilitsentsi: Exchange Server 2019 User CAL. See üksi annab konkreetsele registreeritud isikule asjakohased juurdepääsuõigused.

Selle põhjuseks on see, et vastavalt Microsofti litsentsihalduses määratletud tingimustele ei sisalda Exchange Server 2019 Standard või Enterprise litsents muid kasutajaõigusi, seega tuleb need osta täiendavalt kasutaja CAL-i kujul . Registreeritud kasutajad saavad seega kasutada kõiki Exchange Serveri funktsioone oma valitud lõppseadme kaudu.

Exchange Server 2019 Standard ja Enterprise Editioni kasutatud kasutaja CAL-d on Wiresoftist saadaval mitte ainult soodsalt, vaid ka üksikult ja individuaalselt. Kasutatud kasutaja CAL-d pakuvad samu funktsioone, mida pakutakse uute kasutajaklientide juurdepääsulitsentsidena Microsofti ametlikus Microsoft Volume Licensing Program for Exchange Server 2019 programmis.

Kasuta kõiki MS Exchange Server 2019 uusi funktsioone koos kasutatud kasutaja CAL-dega

Windows Exchange Server 2019 töötab ka Windows Server 2019 Core'il ning pakub usaldusväärset ja turvalist platvormi ettevõtte sõnumiinfrastruktuuridele. Üksikud Exchange'i versioonid, näiteks Standard ja Enterprise, pakuvad kõiki funktsioone, mis toetavad lisaks terviklikule suhtlusele ka koostööd, millele on suur rõhk pandud. Muuhulgas on selleks kättesaadavad järgmised uued funktsioonid ja omadused:

 • Meta Cache Database (MCDB) kindlustab metaandmeid, näiteks postkastide kaustade struktuuri, ning kiirendab ka sisule juurdepääsu ja otsingut.
 • Dünaamiline andmebaasi vahemälu (DDC) suurendab Exchange Serveri kiirust ja pakub paremat mälumahu kasutamist, kohandudes dünaamiliselt vastavalt jooksvatele nõuetele.
 • Otsinguindeks asub nüüd postkasti andmebaasis, mis lihtsustab haldamist ja suurendab otsingukiirust.
 • Windows Server Core abil on võimalik käivitada ka lihtsustatud kujul serversüsteemi standardversiooni, mis muudab konfigureerimise lihtsamaks ja pakub suuremat turvalisust sissetungijate vastu.
 • Klientide juurdepääsu reeglitega on võimalik piirata juurdepääsu Exchange Serveri konfiguratsioonialale täiendavalt.
 • Dokumentidega seotud koostööd parandab oluliselt võimalus teha failid kättesaadavaks OneDrive for Business'is.
 • Uued kalendri täiustused muudavad koosolekute korraldamise lihtsamaks: nt täiustatud kalendrihaldus, funktsioonid nagu vaikimisi lõppkuupäev, "Ära edasta", samuti erinevad võimalused kontorivälise sõnumi seadistamiseks.

Exchange Serveri kasutaja CAL-d Standard- ja Enterprise-Edition 2019 kui kasutatav tarkvara - kõige olulisemad faktid lühidalt

Wiresofti poolt pakutavad kasutatud tarkvara kasutaja CAL-d ei erine uutest, neil on samad juurdepääsuvõimalused kui uutel, et kasutada Exchange Server 2019 väljaannetes Standard ja Enterprise olemasolevaid funktsioone. Seetõttu on kasutatud kasutajakõlblikumad kasutajakoodid (CAL ) taskukohasem viis anda töötajatele Exchange Serveri kasutuslitsents, eriti väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ja organisatsioonidele, lisaks võimaldab see kohandatud litsentsimist.

Üldine teave Microsofti litsentsihalduse kohta Exchange Server 2019 koos CAL-idega

Exchange Server 2019 Standard ja Enterprise väljaannete puhul tegeleb Microsoft License Management kasutajate täiendava litsentseerimisega koos juurdepääsuõigustega, et töötajad saaksid juurdepääsu e-kirjadele jne. Selle põhjuseks on see, et serverilitsentsiga kaasnevad CAL-d on mõeldud ainult IT-administraatoritele ja neid ei tohi kasutada Exchange'i tüüpiliste teenuste jaoks. Ainult kasutaja CALi kliendilitsents annab töötajale õiguse kasutada Exchange Serveri funktsioone - mis tahes Windows-võimekusega lõppseadmes. Kasutaja CAL ei sisalda muud tarkvara kui isiklikud juurdepääsuõigused Exchange Server 2019 kliendi/serveri keskkonda.

Millised on Exchange Server 2019 Standard- ja Enterprise-versioonide kasutajakontode eelised?

Exchange Server 2019-i Standard- ja Enterprise-versioonide CAL-põhine litsentsimine võimaldab organisatsiooni kõigi töötajate juurdepääsuõiguste täpset, nõudmisel toimuvat haldamist. Microsofti litsentsimudel pakub Exchange Server 2019 jaoks selleks otstarbeks kahte tüüpi CAL-sid:

 • Exchange Server 2019kasutaja CAL - kehtib korraga ühele pühendunud kasutajale
 • Device CAL Exchange Server 2019 jaoks - kehtib ühe spetsiaalse lõppseadme kohta (PC, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon) Serverile juurdepääsu õigused

Millised on erinevused Exchange Server 2019-i kasutaja CAL-de ja seadme CAL-de vahel?

Exchange Serveri 2019 kasutaja CAL pakub samu kasutusvõimalusi kui seadme CAL. Erinevus seisneb siiski vastavate Exchange Serverile juurdepääsu võimalustes, mille tulemuseks on erinevad eelised. Lisaks töötajate arvule ettevõttes ja nende tööjaamade varustatusele arvutiga vms mängib rolli ka tööprotsess, mille käigus kasutajad Exchange serverile ligi pääsevad: Mõnes VKE-s saavad kasutajad sellele juurdepääsu täiesti erinevate lõppseadmete kaudu, samas kui mõnes teises töökeskkonnas jagavad mitu töötajat ühte lõppseadet ja pääsevad seega kordamööda Exchange'i serverile ligi, et helistada e-kirjadele jne.

Iga töötaja, kellel on kasutaja CAL-i kasutusõigused, võib seega kasutada Exchange'i teenustele juurdepääsuks mis tahes Windows-võimelist lõppseadet. Seega on võimalik juurdepääs Exchange Serverile lokaalselt ja sõltumatult kas oma mobiilse arvuti või nutitelefoniga - näiteks teel või kodusOffice -, kuid eelkõige mis tahes muu seadmega, mis on kohapeal Interneti-ühenduse kaudu kättesaadav.

Seetõttu pakub User CAL häid mobiilikasutusvõimalusi, kuna litsentseeritud kasutaja on juurdepääsul vabalt valitav - alati tingimusel, et kasutatav lõppseade on Windows-võimeline.

Exchange Server 2019 CAL-de kasutusvõimaluste erinevus väljaannetes Standard ja Enterprise

MS Exchange Server 2019 versioonid Standard ja Enterprise erinevad lisaks Enterprise'i funktsionaalsetele täiustustele eelkõige vastavate postkastinõuete skaleeritavuse poolest. Põhimõtteliselt on siiski võimalik kasutada ka Enterprise Editioni koos User CALiga Standard Editioni jaoks - kuid siis on saadaval mitte ainult Standard Editioni piiratud funktsionaalsus, vaid ka vastavalt väiksem arv postkastiandmebaase. Enterprise Editioni kasutaja CAL-d pakuvad seega suuremat hulka funktsioone, tingimusel, et on paigaldatud Enterprise Serveri litsents.

Exchange Server 2019 kasutajakõlblike CALide versioonide ühilduvuse tagamine

Lisaks ülalnimetatud võimalustele, mis sõltuvad väljaandest, ei varusta ühe Exchange Server 2019 väljaande kasutaja CAL mitte ainult kasutaja juurdepääsuõigustega täpselt sellele serverversioonile, vaid sisaldab ka juurdepääsuõigusi vanematele Exchange'i versioonidele, näiteks 2016 (downgrade). Seega on 2019. aasta serveri versiooni kasutaja CAL eelis vanemate versioonide kasutaja CAL-de ees, mida saab kasutada ka Exchange Serveri varasemate versioonide kasutamiseks, kuid mitte Exchange Serveri 2019. aasta versiooni (upgrade).

Kuigi Exchange Serveri 2019. aasta versiooni kasutaja CAL on praegu kõrgeim olemasolev, peaksite alati arvestama lisaks sisalduvale versioonispetsiifilisele funktsionaalsusele ka serverilitsentsi ja kliendi juurdepääsu litsentsi ühilduvust.

Mida peaksite arvestama Exchange Server 2019 litsentseerimisel koos User CALiga?

Nagu varem mainitud, annab kasutatud kasutaja CAL ühele kasutajale juurdepääsuõigused Exchange Server 2019-le. Kui kasutaja registreerimine on lõpetatud, ei saa seda kasutaja CAL-i teisele isikule üle anda. Samuti välistab see CAL-tüübi muutmise ja kasutaja CAL-i kasutamise seadme CAL-ina.

Need piirangud Microsofti litsentsihalduses on loodud selleks, et vältida ebakorrektset juurdepääsu Exchange Server 2019 teenustele. Seega pakuvad nad ettevõttele ja selle kommunikatsioonile suuremat turvalisust, kuna võõrastel või litsentseerimata isikutel ei ole juurdepääsuõigust meiliteenuste ja muude serverite andmete kasutamiseks.

Kokkuvõte Exchange Serveri 2019 kasutaja CAL-de kohta

Seega, millist tüüpi kliendilitsents Windows Exchange Server 2019 pakub organisatsioonis kasutamisel rohkem eeliseid, on iga juhtumi puhul erinev. Siinkohal mängib otsustavat rolli eelkõige olemasoleva lõppseadme kaudu toimuva juurdepääsu valdav tüüp: kui töötajad kasutavad regulaarselt vaheldumisi mobiilseid lõppseadmeid või erinevaid eraldiseisvaid seadmeid, nt erinevatel töökohtadel, et pääseda ligi Windows serverile, pakub isiklik kasutaja CAL rohkem eeliseid, sest nad saavad selleks alati kasutada oma isiklikku kontot.

Kas litsentseerimine Exchange Server 2019 kasutaja CAL-idega on ettevõtte jaoks soodsam kui seadme CAL-idega, sest siis on vaja vähem litsentse, seega tuleneb see ettevõtte tüüpilisest töökorraldusest. Selle teadmine moodustab optimaalse aluse CAL-i valimiseks, kui ostate Exchange Server 2019 jaoks kasutatud kliendilitsentse.

Microsoft Exchange Serveri 2019 kasutaja CAL-d on saadaval Wiresofti veebipoes ühe litsentsiga

Exchange Server 2019-ikasutaja CAL-id on Wiresofti veebipoes saadaval alates vaid ühest kliendilitsentsist - sest Microsofti mis tahes mahulitsentside sätted ei kehti pärast "kasutatud" märgistamist, muidu ei ole kasutatavusega seotud puudusi - mitte ainult seetõttu, et tarkvara ei saa põhimõtteliselt kuluda.

Exchange Server 2019 kasutajakõlblike CAL-de päritolu kui kasutatud tarkvara Wiresoftis

Need Wiresofti poolt kasutatud tarkvarana pakutavad Exchange Server 2019 kasutaja CAL-d on originaallitsentsid, kuna neid pakutakse ka mujal Microsofti litsentseerimisprogrammis; erinevus seisneb selles, et Wiresofti kasutaja CAL-d olid varem osa Exchange Server 2019 mahulitsentsist kasutajatele, mille ettevõte kunagi ostis eelmise omanikuna. Viimane müüs edasi Wiresoft'ile kogu kasutaja mahulitsentsi või isegi üksikud kasutaja juurdepääsulitsentsid ning mahulitsentsid jaotati samuti üksikuteks litsentsideks. Need saadud individuaalsed kasutaja CAL-d tähistatakse seejärel kasutatud tarkvarana. Vaatamata sellele, et need on märgitud kasutatud litsentsid, saab neid siiski kasutada Exchange Server 2019 teenuste kasutamiseks nagu uusi litsentse, sest need ei erine neist ei funktsionaalsuse ega kasutusaja piirangute poolest.

Ostjakindlus koos Exchange Server 2019-i kasutaja CAL-dega kui kasutatud tarkvara

Wiresofti poolt kasutatud tarkvarana pakutavad Exchange Server 2019 kasutaja CAL-d ei ole mitte ainult taskukohane Exchange Server 2019 litsentsimise vorm meie klientidele, vaid nende kasutamine on ka turvaline ja seaduslik! Need Wiresofti kasutaja CAL-id pakuvad teile kui kliendile ka muidu tavalist ostja turvalisust koos kohese allalaadimisega pärast ostu sooritamist, kaasa arvatud kohene litsentsi aktiveerimine kehtiva mahulitsentsi võtme abil.

Kas Exchange Server 2019 jaoks on seaduslik osta ja kasutada kasutatud kasutaja CAL-sid?

Mõlemad User CAL-d, mida saate osta Wiresoftist Exchange Server 2019 jaoks, nagu ka kõik teised poes pakutavad kliendilitsentsid, pärinevad ettevõtte litsentsivarudest. Seega põhineb nii kasutatud CALide müük kui ka ostmine kehtival kohtupraktikal, mis lubab selgesõnaliselt Microsofti kasutatud litsentsidega kauplemist, mida on ka erinevad kohtuotsused ikka ja jälle selgelt kinnitanud.

See tähendab, et teil kui kasutatud Exchange Server 2019 kasutaja CAL-de ostjal ja ka kasutajal on õiguskindlus, sest ei Wiresoft ega ka teie ei riku sellega mingeid õigussätteid.

Veel üks eelis: iga Wiresofti kasutatud tarkvara on ka auditikindel, kuna kõik eelnevad ostjad on täielikult tõestatud!

Kokkuvõte: Kõik Wiresofti kasutatava tarkvara eelised Exchange Server 2019-i kasutaja CAL-de jaoks

Wiresoft pakub Exchange Server 2019-i kasutatud kasutajakõlblikke CAL-teenuseid, mis on võrreldavad paljude traditsiooniliste tarkvaratootjate uute litsentsidega - see kehtib ka teiste Microsofti serverite juurdepääsulitsentside kohta.

Litsentseerimisel ei ole muid piiranguid, näiteks ostetavate kasutajakontode miinimumarv, nii et saate litsentseerida oma töötajaid kohandatud ja paindlikul viisil vastavalt serveriteenuste tegelikule kasutamisele. See võimaldab Wiresofti klientidel vähendada Exchange Serveri kasutajate juurdepääsu litsentsimise kulusid.

Wiresofti tarkvarapoest leiate lisaks Exchange Server 2019 kasutaja juurdepääsu litsentsidele ka seadme CAL-d ning vastavad kliendi juurdepääsu litsentsid praegustele MS Exchange Serveri varasematele versioonidele kui kasutatavale tarkvarale, aga ka tarkvaralitsentsid, sealhulgas vastavad vajalikud juurdepääsu litsentsid paljudele teistele Microsoft Serveri programmidele. Seega on teil Wiresofti kasutatud litsentsidega ökonoomne võimalus täiendada oma tarkvaravaru ka teistes ärivaldkondades, vältides nii kulusid uuele riistvarale kui ka ühilduvusprobleeme, mis võivad tuleneda vastuoluliste tarkvaraversioonide kasutamisest.

Lisaks serveri- ja kliendilitsentsidele leiate Wiresofti tarkvarapoest ka teisi Microsofti tarkvaraprogramme - kõigi tüüpiliste eelistega, mida kasutatud tarkvara pakub. Kui teil on küsimusi MS Exchange Server 2019 või mõne muu Microsofti toote kasutaja CAL-de kohta, võtke meiega julgelt ühendust, kasutades chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad