Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 USER CAL

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 USER CAL

39,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Exchange Server 2019 User CAL-id kasutatud tarkvarana Microsoft Exchange Server 2019...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 USER CAL"

Microsoft Exchange Server 2019 User CAL-id kasutatud tarkvarana

Microsoft Exchange Server 2019 standard- ja ettevõtteversioonide puhul vajab iga kasutaja, kes soovib juurdepääsu serveriteenustele, lisaks serverilitsentsile ka oma kliendi juurdepääsulitsentsi: Exchange Server 2019 Kasutaja CAL. Ainuüksi see annab konkreetsele registreeritud isikule vastavad juurdepääsuõigused.

Kuna Microsofti litsentsihalduse sätete kohaselt ei sisalda Exchange Server 2019 Standardi või Enterprise litsents kasutaja täiendava õigusi nii, et need tuleb ka ostetud kujul kasutaja CAL. Registreeritud kasutajad saavad kasutada kõiki Exchange Serveri funktsioone mis tahes valitud seadmes.

Kasutatud kasutaja CAL-id Exchange Server 2019 Standardi ja Enterprise Editioni jaoks pole saadaval mitte ainult Wiresoftist madala hinnaga, vaid ka üksikult üksikutes kogustes. Kasutatud kasutaja CAL-id pakuvad samu funktsioone kui kasutajakliendi juurdepääsulitsentsid, mida pakutakse uute kaupadena ametlikus Microsofti hulgilitsentsiprogrammis Exchange Server 2019 jaoks.

Saate kasu kõigist MS Exchange Server 2019 uutest funktsioonidest koos kasutatud kasutaja CAL-idega

Windows Exchange Server 2019 töötab ka Windows Server 2019 Core ja esindab usaldusväärne ja turvaline platvorm ettevõtte sõnumite infrastruktuuri. Üksikud Exchange väljaanded, nagu Standard ja Enterprise, pakkuda kõiki funktsionaalsused koostöö toetamiseks lisaks igakülgsele suhtlusele. Muu hulgas on saadaval järgmised uued funktsioonid ja funktsioonid:

  • Meta vahemälu andmebaasi (MCDB) abil salvestatakse metateave, näiteks postkastide kaustastruktuur, ning sisule juurdepääs ja selle otsimine kiirendatakse.
  • Dünaamiline andmebaasi vahemälu (DDC) suurendab Exchange Serveri kiirust ja pakub salvestusmahu paremat kasutamist tänu dünaamilisele kohandamisele praegustele nõuetele.
  • Otsinguindeks on nüüd postkasti andmebaasis, mis lihtsustab haldust ja suurendab otsingukiirust.
  • Windows Server Core'iga on võimalik ka serverisüsteemi standardversiooni lihtsustatud versioon, mis lihtsustab konfigureerimist ja pakub suuremat turvalisust sissetungijate eest.
  • Kliendi juurdepääsureeglid pakuvad täiendavaid võimalusi juurdepääsu piiramiseks Exchange Serveri konfiguratsioonialale.
  • Dokumentidega tehtavat koostööd parandab oluliselt võimalus teha failid OneDrive for Businessis kättesaadavaks.
  • New kalender laiendused oleks lihtsam korraldada kohtumisi: nt täiustatud kalender juhtimine, funktsioone, nagu vaikelõppkuupäeva kuupäev, ei saada ja erinevaid võimalusi seadistamise puudumisel sõnumeid.

Exchange Server Standardi ja Enterprise Edition 2019 kasutaja CAL-id kasutatud tarkvarana – kõige olulisemad asjad lühidalt

Kasutaja CAL, mida pakutakse kasutatud tarkvara Wiresoft, ei erine uus kaup; Enterprise saadaval funktsioone, et oleks võimalik kasutada. Seetõttu on kasutatud kasutaja CAL-id soodsam võimalus, eriti väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete ja organisatsioonide jaoks, et varustada töötajad Exchange Serveri juurdepääsulitsentsiga, mis võimaldab ka kohandatud litsentsimist.

Üldteave Microsofti litsentside haldamise kohta Exchange Server 2019 jaoks koos CAL-idega

Exchange Server 2019 standard- ja ettevõtteversioonide puhul reguleeritakse juurdepääsuõigustega kasutajate täiendavat litsentsimist Microsofti litsentsihalduse kaudu, et töötajad pääseksid juurde e-kirjadele jne. Kuna serverilitsentsis sisalduvad CAL-id on mõeldud eranditult IT-administraatoritele, keda ei pruugita tavaliste Exchange'i teenuste jaoks kasutada. Ainult kasutaja CAL-i kliendi juurdepääsulitsents annab töötajale õiguse kasutada Exchange Serveri funktsioone – mis tahes Windowsi toega seadmes. Kasutaja CAL ei sisalda muud tarkvara peale Exchange Server 2019 kliendi-/serverikeskkonna isiklike juurdepääsuõiguste.

Millised on Exchange Server 2019 standard- ja ettevõtteversiooni kasutaja CAL-ide eelised?

Exchange Server 2019 standard- ja ettevõtteväljaande CAL-põhine litsentsimine võimaldab kõigi ettevõtte töötajate juurdepääsuõiguste täpset ja vajadustel põhinevat haldamist. Microsofti litsentsimismudel pakub Exchange Server 2019 jaoks kahte tüüpi CAL-e:

  • Kasutaja CAL Exchange Server 2019 jaoks – kehtib ühele pühendatud kasutajale
  • Seadme CAL Exchange Server 2019 jaoks – kehtib spetsiaalse seadme (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon) serveri juurdepääsuõigused

Mille poolest erinevad Exchange Server 2019 kasutaja CAL-id ja seadme CAL-id?

Exchange Server 2019 kasutaja CAL pakub samu kasutusvalikuid mis seadme CAL. Erinevus seisneb aga vastavates Exchange Serveri juurdepääsuvõimalustes, mis toob kaasa erinevaid eeliseid. Lisaks töötajate arvule ettevõttes ja nende tööjaamade varustamisele arvuti või muu sarnasega mängib rolli ka töövoog, mille käigus kasutajad Exchange'i serverisse pääsevad: mõnes VKE-s pääsevad kasutajad sellele ligi väga erinevate lõppseadmete kaudu. , samas kui erinevas töökeskkonnas jagavad mitu töötajat ühte seadet ja pääsevad seega vaheldumisi Exchange'i serverile, et helistada e-kirjadele jne.

Iga töötaja, kellel on kasutaja CAL-iga juurdepääs, saab Exchange'i teenuste kasutamiseks kasutada kõiki Windowsi toega seadmeid. See võimaldab pääseda Exchange Serverile lokaalselt iseseisvalt juurde kas oma mobiilse arvuti või nutitelefoniga – nt väljas viibides või kodukontoris –, kuid eelkõige mõne muu seadmega, mis on kohapeal saadaval Interneti kaudu.

Kasutaja CAL pakub seega häid mobiilikasutusvõimalusi, kuna litsentsitud kasutaja ei ole seotud juurdepääsu valikuga – alati eeldusel, et kasutatav seade on Windowsi tugi.

Standard- ja Enterprise väljaande Exchange Server 2019 CAL-ide kasutusvalikute erinevus

Väljaanded Standard ja Enterprise for MS Exchange Server 2019 erinevad lisaks Enterprise'i funktsionaalsetele laiendustele, eriti vastavate postkastinõuete skaleeritavuse poolest. Põhimõtteliselt on aga Standardversiooni jaoks võimalik kasutada ka Enterprise Editioni kasutaja CAL-iga - kuid siis pole saadaval mitte ainult Standard Editioni piiratud funktsionaalsus, vaid ka vastavalt väiksem arv postkastide andmebaase. Enterprise Editioni kasutaja CAL-id pakuvad seetõttu suuremat valikut funktsioone, eeldusel, et Enterprise Serveri litsents on installitud.

Pöörake tähelepanu Exchange Server 2019 kasutaja CAL-ide versioonide ühilduvusele

Lisaks ülaltoodud valikutele, olenevalt väljaandest, ei varusta ühe Exchange Server 2019 väljaande kasutaja CAL kasutajat mitte ainult juurdepääsuõiguste täpselt selle serveri versioon, kuid ka juurdepääsuõiguste vanemate Exchange versioonidega nagu 2016 (alandada). Seega pakub serveri versiooni 2019 kasutaja CAL eelist vanemate versioonide kasutaja CAL-ide ees, mida saab kasutada ka Exchange Serveri varasematele versioonidele juurdepääsuks, kuid mitte Exchange Serveri versioonile 2019 (uuendus).

Kasutaja CAL Exchange Server versioon 2019 on praegu kõrgeim, kuid lisaks väljaanne spetsiifilisi funktsioone lisada, kokkusobivust Server litsentsi ja kliendi juurdepääsulitsentsi järgitakse.

Mida peaksite Exchange Server 2019 kasutaja CAL-iga litsentsimisel jälgima?

Nagu juba mainitud, annab kasutatud kasutaja CAL ühele kasutajale Exchange Server 2019 juurdepääsuõigused. Kui kasutaja on registreerunud, ei saa seda kasutaja CAL-i enam teisele isikule üle anda. See ei hõlma ka CAL-i tüübi muutmist ja kasutaja CAL-i kasutamist seadme CAL-ina.

Need Microsofti litsentsihalduse piirangud aitavad vältida sobimatut juurdepääsu Exchange Server 2019 teenustele. Seetõttu pakuvad need ettevõttele ja selle suhtlusele suuremat turvalisust, kuna kolmandatel isikutel või litsentseerimata isikutel pole juurdepääsuõigusi e-posti teenuste ja muude serveriandmete kasutamiseks.

Järeldus Exchange Server 2019 kasutaja CAL-ide kohta

See, millist tüüpi kliendi juurdepääsulitsents Windows Exchange Server 2019 jaoks pakub ettevõttele selle kasutamisel rohkem eeliseid, on igal juhul erinev. Valitsevad tüüpi juurdepääsu kaudu olemasolevatele Nutitelefonidel mängib otsustavat rolli siin: Niipea kui töötajad regulaarselt asendusliikme mobiiltelefoni Nutitelefonidel või kasutada erinevaid eraldiseisvad seadmed, näiteks eri tööjaamad juurdepääsu Windowsi serveri isiklik kasutaja CAL pakkumised soodsam sa saad kasutage alati oma isiklikku kontot.

Kas litsentseerimisjuht Kasutaja CAL Exchange Server 2019 on odavam firma kui Seadme CAL, sest vähem litsentse siis vaja, sõltub ettevõtte tüüpiline töövoog. Selle teadmine on optimaalne alus CAL-i valimiseks, kui ostate Exchange Server 2019 jaoks kasutatud kliendi juurdepääsulitsentse.

Microsoft Exchange Server 2019 kasutaja CAL-id, mis on saadaval Wiresofti veebipoest ühe või enama litsentsiga

Kasutaja CAL-id Exchange Server 2019 jaoks on saadaval Wiresofti veebipoes ühe kliendi juurdepääsulitsentsi alusel – kuna kõik Microsofti hulgilitsentsi sätted ei kehti pärast märgistamise nagu "kasutatud", vastasel juhul ei ole seotud puudused kasutatavus - mitte ainult sellepärast, tarkvara ei saa põhimõtteliselt vananeb.

Exchange Server 2019 kasutaja CAL-ide päritolu Wiresoftis kasutatud tarkvarana

Need Exchange Server 2019 kasutaja CAL-id, mida Wiresoft pakub kasutatud tarkvarana, on originaallitsentsid, kuna neid pakutakse muul viisil Microsofti litsentsimisprogrammi osana; Erinevus seisneb selles, et Wiresofti kasutaja CAL-id olid varem osa Exchange Server 2019 hulgilitsentsist kasutajatele, kelle ettevõte kunagi eelmise omanikuna omandas. Täielik kasutaja hulgilitsents või üksikkasutaja juurdepääsulitsentsid müüdi edasi Wiresoftile, kusjuures hulgilitsentsid jaotati ka üksikuteks litsentsideks. Saadud individuaalseid kasutaja CAL-e nimetatakse siis kasutatud tarkvaraks. Vaatamata kasutatud litsentside märgistamisele saab neid siiski kasutada Exchange Server 2019 teenustele juurdepääsuks nagu uut litsentsi, kuna need ei erine nendest funktsionaalsuse ega kasutusea piirangute poolest. < / P>

Ostja turvalisus Exchange Server 2019 kasutaja CAL-idega kui kasutatud tarkvara

Exchange Server 2019 kasutaja CAL-id, mida Wiresoft pakub kasutatud tarkvarana, ei kujuta endast mitte ainult odavat Exchange Server 2019 litsentsimise vormi meie klientidele, vaid ka nende kasutamine on ohutu ja juriidiliste! Need Wiresofti kasutaja CAL-id pakuvad seega teile kui kliendile ka tavalist ostja turvalisust kohe pärast ostmist allalaadimisega, sealhulgas kohese litsentsi aktiveerimisega kehtiva hulgilitsentsi võtmega.

Kas Exchange Server 2019 jaoks kasutatud kasutaja CAL-ide ostmine ja kasutamine on seaduslik?

Nii kasutaja CAL-id, mida saate osta rakendusest Wiresoft for Exchange Server 2019, kui ka kõik muud poes pakutavad kliendi juurdepääsulitsentsid pärinevad ettevõtete litsentsivarudest. Seetõttu lähtuvad nii kasutatud CAL-ide müük kui ka ost kehtivast kohtupraktikast, mis lubab sõnaselgelt kaubelda Microsofti kasutatud litsentsidega, mida on korduvalt kinnitanud ka erinevad kohtuotsused.

Exchange Server 2019 jaoks kasutatud kasutaja CAL-ide ostjana ja ka kasutajana on teil õiguskindlus, kuna ei Wiresoftil ega teil pole juriidilisi nõudeid vigastada saada.

Veel üks eelis: iga Wiresofti kasutatud tarkvara on tänu kõigi eelmiste ostjate täielikule kontrollile ka auditikindel!

Kokkuvõte: kõik Exchange Server 2019 kasutaja CAL-idega Wiresofti kasutatud tarkvara eelised

Kasutatud kasutaja CAL-id Exchange Server 2019 jaoks Wiresoftis pakuvad teile odavat alternatiivi paljude tavapäraste tarkvarapakkujate võrreldavatele uutele litsentsidele – see kehtib ka teiste Microsofti serverite juurdepääsulitsentside kohta.

Teie litsentsimisel pole muid piiranguid, näiteks kasutaja CAL-ide minimaalne arv, mis tuleb osta, et saaksite oma töötajaid litsentsida kohandatud ja paindlikult saab vastavalt tegelikule kasutamisele server teenuseid. See võimaldab ka Wiresofti klientidel vähendada Exchange Serveri kasutajate juurdepääsu litsentsimise kulusid.

Wiresofti tarkvarapoest leiate nii Exchange Server 2019 kasutajate juurdepääsulitsentsid kui ka seadme CAL-id ja vastavad kliendi juurdepääsulitsentsid tavapäraste eelmiste versioonide jaoks MS Exchange Server kasutatud tarkvara, vaid ka tarkvara litsentside sealhulgas nõutud juurdepääsu litsentside paljude teiste Microsoft server programmid. Wiresofti kasutatud litsentsidega on teil ökonoomne viis oma tarkvaravaru teistes ärivaldkondades laiendada, vältides sellega uue riistvara kulusid ja ühilduvusprobleeme, mis võivad olla põhjustatud ebaühtlaste tarkvaraversioonide kasutamisest.

Lisaks serveri- ja kliendijuurdepääsulitsentsidele leiate Wiresofti tarkvarapoest ka muid Microsofti tarkvaraprogramme – koos kõigi kasutatud tarkvara tüüpiliste eelistega. Kui teil on küsimusi MS Exchange Server 2019 või mõne muu Microsofti toote kasutaja CAL-ide kohta, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud