Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL

354,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

10 Pack Device CAL Microsoft Exchange Server 2019 jaoks kasutatud tarkvarana Microsoft...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL"

10 Pack Device CAL Microsoft Exchange Server 2019 jaoks kasutatud tarkvarana

Microsoft Exchange Server 2019 standard- või ettevõtteväljaandele lisaks serverilitsentsile iga seadme jaoks, mida kasutatakse serveriteenustele juurdepääsuks , nõuab oma kliendi juurdepääsulitsentsi: Exchange Server 2019 seadme CAL varustab teatud registreeritud arvuti (arvuti, sülearvuti jne) vastavate juurdepääsuõigustega.

Microsofti litsentsihalduse sätete kohaselt ei sisalda Exchange Server 2019 Standardi või Enterprise'i litsents täiendavaid kasutajaõigusi, seega peavad need olema täiendavad, nt kujul of a Seadme CAL ostetakse. See tähendab, et kasutajad saavad kõiki Exchange Serveri funktsioone kasutada ainult sellega varustatud lõppseadme kaudu.

Kasutatud seadme CAL-id Exchange Server 2019 Standard ja Enterprise jaoks on saadaval Wiresoftist madala hinnaga – ka üksikult, mitte paketina. Nendel kasutatud seadme CAL-idel on samad funktsioonid kui Exchange Server 2019 seadme kliendi juurdepääsulitsentsidel, mida pakutakse ametlikus Microsofti hulgilitsentsiprogrammis.

Kasutage kõiki MS Exchange Server 2019 uusi võimalusi kasutatud seadme CAL-iga

Windows Exchange Server 2019 töötab Windows Server 2019 Core'i all ja pakub seega usaldusväärset platvormi sõnumside infrastruktuuride jaoks ettevõttes. Standard- ja Enterprise-väljaanded toetavad neid veelgi paremini, et suunata fookus suhtluselt koostööle. Selleks on saadaval järgmised funktsioonid ja funktsioonid:

  • Meta vahemälu andmebaas (MCDB) kaitseb metateavet, nagu postkastide kaustastruktuur, ning kiirendab juurdepääsu ja sisu otsimist.
  • Dünaamiline andmebaasi vahemälu (DDC) võimaldab salvestusmahtu dünaamiliselt kohandada, et seda paremini kasutada, ja suurendab Exchange Serveri kiirust.
  • Uus otsinguregister asub postkasti andmebaasis, mis lihtsustab oluliselt haldust ja suurendab otsingukiirust.
  • Windows Server Core võimaldab serverisüsteemi standardversiooni lihtsustatud täitmist. See muudab seadistamise lihtsamaks ja pakub suuremat turvalisust sissetungijate eest.
  • Kliendi juurdepääsureeglid pakuvad laiendatud võimalusi juurdepääsu piiramiseks Exchange Serveri konfiguratsioonialale.
  • Uued kalendrilaiendused, eriti koosolekute korraldamiseks: muuhulgas standardse lõppkuupäeva (vaikimisi lõppkuupäev), Ära edasta (Ära edasta), täiustatud kalendrihalduse (täiustatud kalendrihaldus) ja muude funktsioonidega konfiguratsiooni out-of-office sõnumeid.
  • Täiustatud koostöö dokumentide vallas koos võimalusega faile OneDrive for Businessi üles laadida ja salvestada.

Kõige olulisemad seadmete CAL-id Exchange Server Standard ja Enterprise Edition 2019 jaoks kasutatud tarkvarana

Wiresofti seadme CAL-idel, mida pakutakse kasutatud tarkvarana, on samad juurdepääsuvalikud kui vastavatel uutel litsentsidel, et saaks kasutada kahes Exchange Server 2019 saadaolevaid funktsioone väljaandeid. Kasutatud Seadme CAL-id on odav valik, eriti VKEde ja organisatsioonide jaoks, et varustada vastavad lõppseadmed Exchange Serveri juurdepääsulitsentsiga, kuna need võimaldavad ka kohandatud litsentsimist.

Üldteave Exchange Server 2019 litsentsimise kohta CAL-idega

Exchange Server 2019 standard- ja ettevõtteväljaannete jaoks pakub Microsofti litsentsihaldus litsentsimist serverilitsentsi ja kliendi juurdepääsulitsentsidega; Nagu öeldud, tuleb serverilitsentsi täiendada lõppseadmete (või kasutajate) litsentsidega, et töötajad saaksid ligi e-kirjadele jne. Serverilitsentsis sisalduvad CAL-id on mõeldud eranditult IT-administraatoritele ja seetõttu ei saa neid tüüpiliste teenuste jaoks kasutada. Ainult kliendi juurdepääsulitsents (nt Seadme CAL ) annab töötajale õiguse kasutada Exchange Serveri funktsioone Windowsi toega seadmes. Peale pääsuõiguste Exchange Server 2019 kliendi-/serverikeskkonnale ei sisalda CAL täiendavat tarkvara.

Millised on Exchange Server 2019 Standard- ja Enterprise Editioni seadme CAL-ide eelised?

Exchange Server 2019 standard- ja ettevõtteväljaannete CAL-põhine litsentsimine võimaldab kasutatavate arvutite juurdepääsuõiguste paindlikku ja vajadustepõhist haldamist. Microsofti litsentsimismudel pakub Exchange Server 2019 jaoks kokku kahte tüüpi CAL-e:

  • Seadme CAL Exchange Server 2019 jaoks: kehtib spetsiaalse seadme (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon) serveri juurdepääsuõigused
  • Kasutaja CAL Exchange Server 2019 jaoks: kehtib ühele pühendatud kasutajale

Erinevad Exchange Server 2019 Standardi ja Enterprise'i seadme CAL-ide kasutusvalikud

Väljaanded Standard ja Enterprise for Exchange Server 2019 erinevad peamiselt postkastinõuete skaleeritavuse poolest. Põhimõtteliselt on aga võimalik Enterprise Editioni funktsionaalsust kasutada standardväljaande jaoks volitatud seadme CAL-iga – siis on saadaval vaid vastavalt väiksem arv postkastide andmebaase ja ainult piiratud standardfunktsionaalsus. Seevastu Enterprise Editioni seadme CAL-idel on lai valik funktsioone.

Pange tähele Exchange Server 2019 seadme CAL-ide versiooni ühilduvust!

Seadme CAL Exchange Server 2019 väljaannete jaoks ei varusta kõnealust lõppseadet mitte ainult selle versiooni juurdepääsuõigustega, vaid volitab ka juurdepääsu vanemad Exchange versioonidega nagu 2016 (alandada). Selle tulemusena on seadme CAL 2019 eelis vanemate seadme CAL-i versioonide ees, mis kehtivad Exchange Serveri vastava eelmise versiooni jaoks, kuid millega te ei pääse juurde Exchange Serveri versioonile 2019 (täiendus).

Kuigi praegu pole Exchange Serveri jaoks rohkem ajakohaseid seadme CAL-e kui versioon 2019, on serverilitsentsi ja kliendi juurdepääsulitsentsi ühilduvus ning väljaandepõhine funktsioone tuleb alati arvestada ostmisel tuleb austada.

Mida tuleks arvestada Exchange Server 2019 litsentsimisel kasutatud seadme CAL-iga?

Nagu juba mainitud, varustab Seadme CAL ühe seadme Exchange Server 2019 juurdepääsuõigustega. Kui arvuti on registreeritud, ei saa seadme CAL-i enam teisele lõppseadmele üle kanda. Samuti ei ole võimalik muuta CAL-i tüüpi ja kasutada seadme CAL-i kasutaja CAL-ina.

Need Microsofti litsentsihalduse piirangud on mõeldud selleks, et vältida sobimatut juurdepääsu Exchange Server 2019 teenustele. Tänu sellele pakuvad need ettevõttele ja selle suhtlusele suuremat turvalisust, kuna kolmanda osapoole või litsentsimata lõppseadmetel puudub juurdepääs e-kirjadele ja muudele serveriandmetele.

Mis vahe on Exchange Server 2019 seadme CAL-ide ja kasutaja CAL-ide vahel?

Põhimõtteliselt ei erine Exchange Server 2019 Seadme CAL funktsioonide poolest kasutaja CAL-ist. Erinevus seisneb iga Exchange Serverile juurdepääsu tüübi eelistes. Lisaks on ettevõttes tööjaamade arv ja varustus ning töövoog, mille käigus kasutajad Exchange Serverile juurde pääsevad: Mõnes VKE-s kasutavad erinevad töötajad ühte seadet, et vaheldumisi Exchange Serverile juurde pääseda ja e. -mails jne., samas kui teised ettevõtted kasutajatele juurdepääsu selleks otstarbeks väga erinevaid seadmeid.

Windows-toega seadmega lubatud juurdepääs Seadme CAL saab kasutada mis tahes töötaja, kes on luba kasutada Exchange Services. Kui litsentsitud lõppseadet saab kasutada liikvel olles, nt sülearvuti või tahvelarvuti, saab vastav kasutaja seda kasutada ka Exchange'i serverile lokaalselt iseseisvalt – nt liikvel olles või kodukontoris – juurdepääsuks internetiühenduse kaudu. Seadme CAL pakub seega ka mobiilikasutusvõimalusi.

Järeldus seadme CAL-ide kohta

Millist tüüpi kliendi juurdepääsulitsents Exchange Server 2019 jaoks pakub ettevõttes kasutamiseks rohkem eeliseid, võib igal juhul erineda. Lisaks Exchange Serverit suhtlemiseks kasutavate töötajate arvule tuleb sellega seoses arvestada ka olemasolevate lõppseadmete kaudu valitsevat juurdepääsu tüüpi: Kui mitu töötajat jagavad regulaarselt teatud lõppseadet – olgu siis mobiilne või eraldiseisev – ning kasutada seda vaheldumisi pääsemiseks Exchange, näiteks vahetustega Device CAL pakub rohkem eeliseid.

Kas litsentseerimisjuht Seadme CAL Exchange Server 2019 on odavam kui litsentseerimisjuht kasutaja CAL-id, sest vähem litsentse siis vaja, on tulemus tüüpiline ettevõtte töövoog. Seetõttu peaksid selle teadmised olema CAL-i valimisel aluseks Exchange Server 2019 jaoks kasutatud kliendi juurdepääsulitsentside ostmisel.

Seadme CAL-id Microsoft Exchange Server 2019 jaoks on Wiresofti veebipoes juba saadaval ühe või enama litsentsiga

Exchange Server 2019 seadme CAL-id on saadaval Wiresofti veebipoes kliendi juurdepääsulitsentsiga või enamaga – Microsofti hulgilitsentsimise sätted ei kehti siis enam. Nende kasutatavusega ei kaasne mingeid puudusi, kuna need on märgistatud kui "kasutatud" – mitte ainult seetõttu, et tarkvara ei saa põhimõtteliselt kuluda.

Teave Exchange Server 2019 seadme CAL-ide kui kasutatud tarkvara Wiresofti päritolu kohta

Kõik seadme CAL-id Exchange Server 2019 jaoks, mida Wiresoft kasutab, on originaallitsentsid, kuna neid pakutakse ka Microsofti litsentsiprogrammi osana; Vastupidiselt neile on Wiresofti CAL-id Exchange Server 2019 seadme hulgilitsentsi endine komponent, mille eelmine omanik, ettevõte, omandas. Üksikud seadme juurdepääsulitsentsid või täielik seadme hulgilitsents müüdi edasi Wiresoftile ja hulgilitsentsid lahustati üksiklitsentsides. Neid Seadme CAL-e nimetatakse kasutatud tarkvaraks. Hoolimata uuest tähistusest kasutatud litsentsidena saab neid aga Exchange Server 2019 juurde pääsemiseks kasutada nagu uut litsentsi, kuna need ei erine neist ei funktsionaalsuse ega kasutusea piirangute poolest.

Exchange Server 2019 seadme CAL-id kui kasutatud tarkvara pakuvad ostja turvalisust

Seadme CAL pakutakse kasutatud tarkvara Exchange Server 2019 ei esinda mitte ainult odavalt litsentsi Exchange Server Wiresoft klientidele, et nende kasutamine on lisatud ka ohutu ja seaduslik! Microsoft Exchange Server 2019 jaoks mõeldud Wiresoft Device CAL-id pakuvad teile kui kliendile ka tavalist ostja turvalisust kohese allalaadimise kaudu pärast ostmist, sealhulgas kohese litsentsi aktiveerimise hulgilitsentsi võtmega.

Kas Exchange Server 2019 jaoks kasutatud seadme CAL-ide ostmine või kasutamine on seaduslik?

Mitte ainult Exchange Server 2019 Seadme CAL-id , mida saate osta Wiresoftist, vaid ka kõik muud pakutavad kliendi juurdepääsulitsentsid pärinevad ettevõtte litsentsidest . Seetõttu põhineb iga CAL-ide müük ja ost kehtival kohtupraktikal, mis lubab selgelt kaubelda Microsofti kasutatud litsentsidega, mida on selgelt kinnitanud ka erinevad kohtuotsused.

Kuna klient, teil on õiguskindlus ostmisel kasutatud seadme CAL Exchange Server 2019 ja kui nad kasutavad neid, kui ei Wiresoft ega See rikub juriidilise sätted teile kui ostjale ja kasutajale.

Veel üks eelis: Wiresofti kasutatud tarkvara on tänu kõigi eelmiste ostjate täielikule kontrollile ka auditikindel!

Kokkuvõte: teie eelised Exchange Server 2019 jaoks seadme CAL-ide ostmisel kasutatud tarkvarana Wiresoftilt

Kasutatud tarkvara Wiresoftilt Exchange Server 2019 jaoks mõeldud seadme CAL-idele pakub teile odavat alternatiivi paljude teiste tarkvarapakkujate tavapärastele pakkumistele – see kehtib ka teised Access litsentsid.

Lisaks pole ostetavate seadme CAL-ide arvule piiranguid, nii et litsentsimist saab kohandada ja paindlikult – jäiga astmestamise asemel. Wiresofti kliendid saavad ka vähendada Exchange Serverile juurdepääsu litsentsimise kulusid serveriteenuste tegeliku kasutamise alusel.

Wiresofti tarkvarapoest leiate kasutatud seadme juurdepääsulitsentsid Exchange Server 2019 jaoks, samuti kasutaja CAL-id ja vastavad kliendi juurdepääsulitsentsid tavalisele varasemale versioonid MS Exchange Server, samuti tarkvara litsentside muude Microsofti server tarkvara, sealhulgas nõutud juurdepääsu litsentsid. See võimaldab teil oma tarkvaravarusid teistes ärivaldkondades täiendada kasutatud Wiresofti litsentsidega, mis väldib lisakulusid uuele riistvarale ning ühilduvusprobleeme, mida võib põhjustada ebaühtlaste tarkvaraversioonide kasutamine.

Lisaks seadme CAL-idele ja serverilitsentsidele leiate Wiresofti tarkvarapoest ka muid Microsofti tarkvaraprogramme – koos kõigi kasutatud tarkvara eelistega. Kui teil on MS Exchange Server 2019 või mõne muu Microsofti toote seadme CAL-ide kohta küsimusi, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud