Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10435
 • 381-02250
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
231,90 € * 256,90 € * (9,73% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 10x Device CAL
Süsteem  Exchange Server
CAL Device CAL
Tarne ulatus Kasutusõigus
Kestus Piiramatu
Keeled Kõik keeled


Microsofti Standard- või Enterprise-väljaande jaoks Exchange Server 2019 on lisaks serverilitsentsile vaja eraldi kliendilitsentsi iga serveriteenustele juurdepääsuks kasutatava lõppseadme jaoks: Exchange Server 2019 Device CAL varustab konkreetse registreeritud arvuti (arvuti, sülearvuti jne) vastavate kasutusõigustega.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL"

10 Pack Device CAL Microsoft Exchange Server 2019 jaoks kui kasutatud tarkvara

Microsoft Exchange Server 2019 Standard või Enterprise Editioni puhul on lisaks serverilitsentsile vaja eraldi kliendilitsentsi iga lõppseadme jaoks, mida kasutatakse serveriteenustele juurdepääsuks: Exchange Server 2019 Device CAL varustab konkreetse registreeritud arvuti (arvuti, sülearvuti jne) vastavate kasutusõigustega.

Vastavalt Microsofti litsentside haldamise sätetele ei sisalda Exchange Server 2019 Standard või Enterprise litsents täiendavaid kasutajaõigusi, seega tuleb need soetada eraldi, nt Device CAL-i kujul. Seetõttu saavad kasutajad kasutada kõiki Exchange Serveri funktsioone ainult nendega varustatud lõppseadme kaudu.

Kasutatud seadme CAL-d Exchange Server 2019 Standard ja Enterprise jaoks on Wiresoftilt saadaval soodsalt - ka üksikult, mitte paketina. Nendel kasutatud Device CAL-del on samad funktsioonid kui Exchange Server 2019-i seadmekliendi juurdepääsulitsentsidel, mida pakutakse Microsofti ametlikus mahulitsentside programmis.

Kasutage kõiki MS Exchange Server 2019 uusi võimalusi kasutatud Device CALiga

Windows Exchange Server 2019 töötab Windows Server 2019 Core'il, pakkudes usaldusväärset platvormi ettevõtte sõnumiinfrastruktuuridele. Standard- ja Enterprise-versioonid toetavad neid veelgi paremini, kui keskendutakse kommunikatsioonilt koostööle. Selleks on saadaval järgmised funktsioonid ja funktsioonid:

 • Meta Cache Database (MCDB) turvab metainfot, näiteks postkastide kaustastruktuurid, ja kiirendab juurdepääsu ning sisu otsimist.
 • Dünaamiline andmebaasi vahemälu (DDC) võimaldab mälumahu dünaamilist kohandamist selle paremaks kasutamiseks ja suurendab Exchange Serveri kiirust.
 • Uus otsinguindeks asub postkasti andmebaasis, mis lihtsustab oluliselt haldamist ja suurendab otsingukiirust.
 • Windows Server Core võimaldab lihtsustatult käivitada serversüsteemi standardversiooni. See lihtsustab konfigureerimist ja tagab suurema turvalisuse sissetungijate vastu.
 • Klientide juurdepääsu reeglid pakuvad täiustatud võimalusi juurdepääsu piiramiseks Exchange'i serveri konfiguratsioonialale.
 • Uued kalendri täiustused, eelkõige koosolekute korraldamiseks: sealhulgas vaikimisi lõpptähtaeg, "Ära edasta", täiustatud kalendrihaldus ja rohkem võimalusi kontorivälise sõnumi seadistamiseks.
 • Parem dokumendikoostöö tänu võimalusele laadida üles ja salvestada faile OneDrive for Business'is.

Exchange Server Standard ja Enterprise Edition 2019 kõige olulisemad seadme CAL-id kasutatava tarkvarana lühidalt

Wiresofti seadme CAL-del, mida pakutakse kasutatud tarkvarana, on samad juurdepääsuvõimalused kui vastavatel uutel litsentsidel, et saaks kasutada mõlemas Exchange Server 2019 väljaandes olemasolevaid funktsioone. Kasutatud seadme CAL-d on odav võimalus, eriti VKEde ja organisatsioonide jaoks, vastavate lõppseadmete varustamiseks Exchange Server'i juurdepääsulitsentsiga, ka seetõttu, et see võimaldab kohandatud litsentsimist.

Üldine teave Exchange Server 2019 litsentseerimise kohta CALidega

Exchange Server 2019 Standard ja Enterprise versioonide puhul pakub Microsoft Licence Management litsentseerimist koos serverilitsentsiga pluss kliendi juurdepääsu litsentsid; nagu mainitud, tuleb serverilitsentsile lisada litsentsid lõppseadmetele (või kasutajatele), et töötajad saaksid juurdepääsu e-kirjadele jne. Serveri litsentsiga kaasnevad CAL-d on mõeldud ainult IT-administraatoritele ja seetõttu ei saa neid kasutada tüüpiliste teenuste jaoks. Seega annab ainult kliendilitsents, näiteks Device CAL, töötajale õiguse kasutada Exchange Serveri funktsioone Windowsiga lõppseadmes. CAL ei sisalda mingit lisatarkvara peale juurdepääsuõiguste Exchange Server 2019 kliendi/serveri keskkonna jaoks.

Millised on Exchange Server 2019 Standard ja Enterprise Editioni seadme CAL-de eelised?

Exchange Server 2019 standard- ja ettevõtlusväljaannete CAL-põhine litsentsimine võimaldab paindlikku ja vajaduspõhist juurdepääsuõiguste haldamist kasutatavatele arvutitele. Microsofti litsentsimudel pakub Exchange Server 2019 jaoks kokku kahte tüüpi CAL-i:

 • Device CAL Exchange Server 2019 jaoks: kehtib ühe spetsiaalse lõppseadme (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon) serveri kasutusõiguse kohta
 • Exchange Server 2019kasutaja CAL: kehtib korraga ühele spetsiaalsele kasutajale

Exchange Server 2019 Standardi ja Enterprise'i seadme CAL-de erinevad kasutusvõimalused

Exchange Server 2019 Standard ja Enterprise versioonid erinevad peamiselt postkastide nõuete skaleeritavuse poolest. Põhimõtteliselt on siiski võimalik kasutada Enterprise väljaande funktsionaalsust Standard väljaande jaoks lubatud Device CAL-iga - kuid siis on saadaval ainult vastavalt väiksem arv postkastide andmebaase ja ka ainult piiratud standardfunktsionaalsus. Seevastu Enterprise Editioni seadme CAL-idel on laiendatud funktsioonide valik.

Pange tähele versioonide ühilduvust Exchange Server 2019 seadme CAL-de puhul!

Exchange Server 2019 versioonide Device CAL ei varusta mitte ainult vastavat lõppseadet selle versiooni kasutusõigustega, vaid annab ka juurdepääsu vanematele Exchange'i versioonidele, näiteks 2016 (downgrade). See annab Device CAL 2019-le eelise vanemate Device CAL-versioonide ees, mis kehtivad vastava eelmise Exchange Serveri versiooni jaoks, kuid mida ei saa kasutada Exchange Serveri 2019. aasta versiooni (uuenduse) kasutamiseks.

Kuigi praegu ei ole Exchange Serverile uuemaid Device CAL-sid kui 2019. aasta versioon, peaksite ostmisel alati tähelepanu pöörama serverilitsentsi ja kliendilitsentsi ühilduvusele ning lisatud versioonispetsiifilistele funktsioonidele.

Mida tuleks arvestada Exchange Server 2019 litsentsimisel kasutatud seadme CALiga?

Nagu juba mainitud, varustab Device CAL ühe lõppseadme juurdepääsuõigustega Exchange Server 2019-le. Kui arvuti registreerimine on lõpetatud, ei saa Device CAL-i enam teisele lõppseadmele üle kanda. Samuti ei ole võimalik muuta CALi tüüpi ja kasutada seadme CALi kasutaja CALina.

Need piirangud Microsofti litsentsihalduses on mõeldud selleks, et vältida ebakorrektset juurdepääsu Exchange Server 2019 teenustele. Sel viisil pakuvad nad ettevõttele ja selle kommunikatsioonile suuremat turvalisust, kuna võõrastel või litsentsita lõppseadmetel ei ole juurdepääsu e-kirjadele ja muudele serverite andmetele.

Millised on erinevused Exchange Server 2019 seadme CAL-de ja kasutaja CAL-de vahel?

Põhimõtteliselt ei erine Exchange Server 2019 seadme CAL funktsionaalsuse poolest kasutaja CAList. Erinevus seisneb eelistes, mida vastav juurdepääsutüüp Exchange serverile pakub. Lisaks sellele on ettevõtte tööjaamade arv ja seadmed ning tööprotsess, mille käigus kasutajad pääsevad Exchange serverile ligi: mõnes VKE-s jagavad näiteks erinevad töötajad ühte lõppseadet, et vaheldumisi pääseda ligi Exchange serverile ja helistada e-kirjadele jne, samas kui teistes ettevõtetes pääsevad kasutajad sel eesmärgil ligi täiesti erinevate lõppseadmete kaudu.

Windowsiga seadet, millel on Device CAL, võib pidada seadmeks, mida võib kasutada iga töötaja, kellel on Exchange'i teenustele juurdepääsu luba. Kui litsentseeritud lõppseade on mobiilne, nt sülearvuti või tahvelarvuti, saab asjaomane kasutaja ka iseseisvalt - nt teel või kodukontoris - Interneti-ühenduse kaudu lokaalselt Exchange'i serverile ligi pääseda. Seega pakub Device CAL ka mobiilikasutuse võimalusi.

Kokkuvõte seadme CAL-de kohta

Milline Exchange Server 2019 kliendilitsentside tüüp pakub ettevõttes kasutamiseks rohkem eeliseid, võib seega olla iga juhtumi puhul erinev. Lisaks töötajate arvule, kes kasutavad Exchange'i serverit suhtlemiseks, tuleb sellega seoses arvestada ka seda, milline on valdav juurdepääs olemasolevate lõppseadmete kaudu: Kui mitu töötajat jagavad regulaarselt ühte kindlat lõppseadet - olgu see siis mobiilne või eraldiseisev - ja kasutavad seda vaheldumisi Exchange'i serverile juurdepääsuks, näiteks vahetustega töötades, pakub Device CAL rohkem eeliseid.

Kas litsentseerimine Exchange Server 2019 jaoks Device CAL-dega on soodsam kui User CAL-dega, sest siis on vaja vähem litsentse, seega tuleneb see ettevõtte tüüpilisest töökorraldusest. Seetõttu peaks selle teadmine olema aluseks CAL-i valikul, kui ostate Exchange Server 2019 kasutatud kliendilitsentse.

Microsoft Exchange Server 2019 seadme CAL-d on saadaval Wiresofti veebipoes ühe litsentsiga

Exchange Server 2019 seadme CAL-d on saadaval Wiresofti veebipoes juba ühe kliendilitsentsi eest - siis ei kehti enam Microsofti mahulitsentside nõuded. Samal ajal ei too nende nimetamine "kasutatud" kaasa mingeid puudusi nende kasutatavuses - mitte ainult seetõttu, et tarkvara ei saa põhimõtteliselt kuluda.

Info Device CALs for Exchange Server 2019 päritolu kohta Wiresofti kasutatud tarkvarana

Kõik Wiresofti pakutavad Device CAL-d Exchange Server 2019 jaoks on algsed litsentsid, kuna neid pakutakse ka Microsofti litsentsiprogrammi raames; erinevalt neist on Wiresofti CAL-d endised komponendid Device Volume Licence for Exchange Server 2019, mille eelmine omanik, ettevõte, on ostnud. Viimane müüs üksikud seadme juurdepääsulitsentsid või täieliku seadme mahulitsentsi edasi Wiresoftile ja mahulitsentsid lahutati üksiklitsentsideks. Need Device CAL-d on seega märgistatud kui kasutatud tarkvara. Vaatamata uuele märgistusele kasutatud litsentsidena, võib neid siiski kasutada nagu uusi litsentse Exchange Server 2019 juurdepääsu jaoks, sest need ei erine neist ei funktsionaalsuse ega kasutusperioodi piirangute poolest.

Exchange Serveri 2019 seadme CAL-d kui kasutatud tarkvara pakuvad ostja turvalisust

Kasutatud tarkvarana pakutavad Exchange Server 2019 seadme CAL-d ei ole Wiresofti klientidele mitte ainult kuluefektiivne võimalus Exchange Serveri litsentsimiseks, vaid nende kasutamine on ka turvaline ja seaduslik! Wiresoft Device CALs Microsoft Exchange Server 2019 jaoks pakuvad teile kui kliendile ka tavapärast ostja turvalisust läbi kohese allalaadimise pärast ostu sooritamist, sealhulgas kohene litsentsi aktiveerimine mahulitsentsi võtmega.

Kas Exchange Server 2019 jaoks kasutatud Device CAL-de ostmine või kasutamine on seaduslik?

Mitte ainult Exchange Server 2019 seadme CAL-d, mida saate osta Wiresoftist, vaid ka kõik muud pakutavad kliendilitsentsid pärinevad ettevõtte litsentsivarudest. Seega põhineb iga CALide müük ja iga ostmine kehtival kohtupraktikal, mis lubab selgesõnaliselt kaubelda Microsofti kasutatud litsentsidega, mida on lisaks sellele ikka ja jälle selgelt kinnitanud erinevad kohtuotsused.

Seega on teil kui kliendil kasutatud Exchange Server 2019 seadme CAL-de ostmisel ja ka nende kasutamisel õiguskindlus, sest ei Wiresoft ega teie kui ostja ja kasutaja ei riku sellega mingeid õigussätteid.

Veel üks eelis: Wiresofti kasutatud tarkvara on ka auditeerimiskindel, kuna kõik eelnevad ostjad on täielikult tõestatud!

Kokkuvõte: Teie eelised, kui ostate Exchange Server 2019 seadme CAL-i kasutatud tarkvarana Wiresoftilt

Wiresofti kasutatud tarkvara Device CALs for Exchange Server 2019 pakub teile soodsat alternatiivi paljude teiste tarkvarapakkujate tavapakkumistele - see kehtib ka muude juurdepääsulitsentside kohta.

Lisaks ei ole piiranguid ostetavate Device CAL-de miinimumarvule, nii et litsentsimine saab olla kohandatud ja paindlik - jäiga skaala asemel. Wiresofti kliendid saavad ka vähendada Exchange Serveri juurdepääsu litsentsimise kulusid vastavalt serveriteenuste tegelikule kasutamisele.

Lisaks Exchange Server 2019 kasutatud seadme juurdepääsu litsentsidele leiate Wiresofti tarkvarapoest ka MS Exchange Serveri praeguste varasemate versioonide kasutaja CAL-d ja vastavad kliendi juurdepääsu litsentsid ning muude Microsofti serveritarkvarade tarkvaralitsentsid, sealhulgas vastavad vajalikud juurdepääsu litsentsid. See võimaldab teil täiendada oma tarkvaravaru teistes ärivaldkondades Wiresofti kasutatud litsentsidega, millega väldite lisakulusid uuele riistvarale, samuti ühilduvusprobleeme, mis võivad tekkida ebaühtlaste tarkvaraversioonide kasutamisest.

Lisaks seadme CAL-dele ja serverilitsentsidele leiate Wiresofti tarkvarapoest ka teisi Microsofti tarkvaraprogramme - koos kõigi eelistega, mida pakub kasutatud tarkvara. Kui teil on küsimusi MS Exchange Server 2019 või mõne muu Microsofti toote Device CAL-de kohta, siis kasutage meie pädevat nõustamist vestluses, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad