Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10396
 • 359-06320
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
821,90 € * 911,90 € * (9,87% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 10x Device CAL
Süsteem  SQL Server 
CAL Device CAL
Tarne ulatus Litsentsitunnus + Autentimiskood
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled


Lisaks Microsoft SQL Server 2016 litsentsimisele Standard väljaandes on kasutamiseks vaja täiendavaid kliendilitsentse, nt SQL Server 2016 Device CAL-de kujul; see annab ühele registreeritud lõppseadmele juurdepääsuõigused SQL Serverile. See on tingitud sellest, et Server/CAL-litsentside puhul on SQL 2016 Server  Standard väljaandes ei sisalda serverilitsents täiendavaid kasutajaõigusi; need tuleb soetada eraldi, nt lõppseadme jaoks, kujul. Igale lõppseadmele antakse üks , mis annab ainult sellega varustatud arvutile õiguse serverile ligi pääseda. Device CAL Device CAL

Kui teil on lisaküsimusi toote kohta, võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL"

10x seadme CAL-d MS SQL Server 2016 jaoks kui kasutatud tarkvara

Lisaks Microsoft SQL Server 2016 litsentsimisele Standard väljaandes on kasutamiseks vaja täiendavaid kliendilitsentse, nt SQL Server 2016 Device CAL-de kujul; see annab kümnele individuaalsele, registreeritud lõppseadmele juurdepääsuõigused SQL Serverile. Selle põhjuseks on see, et SQL 2016 Serveri Server/CAL-litsentsimise puhul Standard väljaandes ei sisalda serverilitsents täiendavaid kasutajaõigusi; need tuleb osta eraldi, nt lõppseadme jaoks Device CAL-i kujul. Igale lõppseadmele väljastatakse üks Device CAL, mis annab ainult sellega varustatud arvutile loa serverile juurdepääsuks.

Wiresofti SQL Server 2016 Device CAL-del kui kasutatud tarkvaral ei ole mitte ainult suur hinnaeelis võrreldavate tarkvarakaubanduse pakkumiste ees, vaid need on saadaval ka eraldi. Samal ajal on neil samad funktsioonid kui SQL Server 2016 seadmekliendi juurdepääsulitsentsidel, mis on saadaval Microsofti ametlikus mahulitsentside programmis.

Kasuta kõiki MS SQL Server 2016 eeliseid isegi kasutatud Device CALiga

SQL Server 2016 Standard väljaanne pakub funktsioone nii hübriidse, skaleeritava andmebaasi platvormide projekteerimiseks kui ka haldamiseks. Selles versioonis sisalduvad funktsioonid toetavad muu hulgas ka intelligentsete kriitiliste rakenduste täitmist. Kasutajad, kellel on Device CAL, saavad kasu Hadoopi ja pilve integratsioonist, R-analüütikast ja täiustatud päringuvõimalustest, samal ajal kui SQL Server 2016 täiustatud turvalisus toetab tõhusaid ja turvalisi ettevõtte toiminguid. Muud uued funktsioonid ja täiustused on järgmised:

 • Optimeeritud serveri jõudlus, sealhulgas mälusisesed võimalused, ajalised tabelid andmete historiseerimiseks, mälusisene veerusahoidla ja päringuhoidla
 • SQL Serveri R-teenused, sealhulgas R-statistikakeel R-skriptide kiirendatud täitmiseks otse SQL Serveris
 • Põhiandmete teenused põhikogumite tõhusaks haldamiseks ja kättesaadavaks tegemiseks
 • SQL Serveri aruandlusteenused mobiilsete või lehekülgede kaupa aruannete loomiseks
 • Analüüsiteenused, et pakkuda analüütilisi andmeid äri- ja aruandlusteenuste aruannete jaoks
 • Tõhustatud turvalisus tänu rivitasandi turvalisusele (RLS), pidevale krüpteerimisele ja dünaamilisele andmemaskimisele
 • Täiustatud pilvetugi Stretch andmebaaside integratsiooni kaudu
 • Toetus tavapärastele OLAP (Online Analytical Processing) lahendustele
 • Transact-SQL maksimeeritud SQL-serveri jõudluse tagamiseks
 • PolyBase Transact-SQL päringute töötlemiseks välistest andmeallikatest

SQL Serveri seadme CAL-d Standard- Edition 2016

Wiresofti kasutatud Device CAL-l on samad funktsioonid kui varem kasutamata seadmel, et kasutada SQL Server 2016 Standard-Edition teenuseid: See tähendab, et eelkõige väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted saavad kasu litsentseerimisest Server/CALi järgi, mis, nagu juba mainitud, nõuab lisaks serverilitsentsile ka teatud arvu Client Access Licenses for Devices.

SQL Server 2016 litsentsimine koos serverilitsentsidega ja CAL-dega

SQL Server 2016 alternatiivne litsentsimisvõimalus koos serverilitsentsiga ja seadme CAL-dega on määratletud Microsofti litsentseerimiseeskirjades: seda litsentsimudelit nimetatakse seal Server/CAL-litsentsimiseks. Microsofti litsentside haldamine eristab SQL Serveri põhilitsentsimist ja üksikute lõppseadmete või kasutajate täiendavat litsentsimist. Server/CAL-litsentsimise puhul on iga server, millel SQL Serveri instants töötab, vaja Standard Server License 2016 ning selliselt litsentseeritud SQL Serverile juurdepääsuks on vaja eraldi juurdepääsulitsentsi(Device CAL) igale spetsiaalsele lõppseadmele, mis on mõeldud samale või kõrgemale serveriversioonile.

Ainult seadme CAL annab arvutile, sülearvutile jne. õiguse kasutada SQL Serveri 2016 versiooni funktsioone; serverilitsentsiga kaasas olevad CAL-d annavad ainult administraatori õigused! See lõppseadmete kliendilitsents ei sisalda mingit tarkvara, mis tuleb installeerida, vaid koosneb ainult SQL Server 2016 kliendi/serveri keskkonna kasutusõigustest.

Tuleb järgida SQL Server 2016 ja Device CALide versioonide ühilduvust

SQL Serveri 2016 seadme CALiga saab lõppseade mitte ainult SQL Serveri 2016, vaid ka SQL Serveri vanemate versioonide, nt 2014 (downgrade) juurdepääsuõigused. SQL Serveri 2016 seadme CAL-i ei saa siiski kasutada SQL Serveri kõrgema versiooni, näiteks 2019 (uuendus), kasutamiseks. Seetõttu peaksite SQL Server 2016 seadme CAL-de ostmisel veenduma, et serverilitsents ja juurdepääsulitsents ühilduvad.

Miks on SQL Server 2016 Standard väljaande jaoks olemas alternatiivne litsentsimine koos CALidega?

SQL Serveri Standard-Versiooni 2016 puhul pakub Microsoft lisaks põhilitsentsimisele ka CAL-põhist seadmete (lõpp-punktide) või kasutajate litsentsimist. Seda tüüpi serverile juurdepääsu litsentsimine on mõeldud eelkõige VKEdele, kelle SQL Server on sageli väiksema jõudlusega, kuid piisab nende vajaduste rahuldamiseks. Mitme seadme kliendilitsentside ostmine on siis tavaliselt odavam kui serverilitsentside ostmine tuumade kaupa.

Lisaks serverilitsentsile pakub Microsofti litsentseerimismudel SQL Server 2016 juurdepääsu jaoks kahte tüüpi CAL-sid:

 • SQL Server 2016 Device CAL: see annab spetsiaalsele lõppseadmele (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon) serverile juurdepääsuõigused
 • SQL Server 2016 User CAL: see annab serverile juurdepääsuõigused spetsiaalsele kasutajale

Mida peaksin SQL Server 2016 jaoks Device CAL-ga litsentseerimisel silmas pidama?

Seadme CALiga saab konkreetne lõppseade(Device) SQL Server 2016 juurdepääsuõigused. Kui registreerimine on lõpule viidud, ei saa seda hiljem enam muuta. Põhimõtteliselt ei ole võimalik CALi tüüpi muuta - seadme CAList kasutaja CALiks või vastupidi. Nende piirangute eesmärk on vältida CALide väärkasutust ning see litsentsimissüsteem pakub ka suuremat turvalisust, sest see takistab volitamata või kolmandate isikute kasutajatel ettevõtte serverile ligi pääseda.

Millised on SQL Server 2016 seadme CAL-i eelised?

Seadme CAL-i funktsionaalsus ei erine põhimõtteliselt kasutajapõhisest kliendilitsentsist. Vastavaid eeliseid võib aga näha tüüpiliste või kõige sagedasemate SQL Server'ile juurdepääsude tüübi puhul: ettevõtted, kus SQL Serverit kasutatakse, võivad erineda nii kaasatud tööjaamade arvu kui ka tavaliste töövoogude poolest, milles SQL Serverit kasutatakse: Eriti VKEdes jagavad töötajad vastavate projektide jaoks ühte arvutit või kasutavad seda vahetustega töötades, samas kui teistes töökeskkondades pääsevad kasutajad SQL-serverile regulaarselt ligi täiesti erinevate lõppseadmete kaudu.

Kuna SQL Server 2016 seadmelitsents on seotud ühe Windows-võimelise lõppseadmega - ja mitte konkreetse kasutajaga, et saada juurdepääs SQL Serverile, pakub see erinevaid kasutusvõimalusi: kui litsentseeritud lõppseade on näiteks sülearvuti või tahvelarvuti, mida kasutatakse liikvel olles, saab selle vastav kasutaja SQL Serverile ligi mitte ainult ettevõtte töökohal, vaid ka lokaalselt iseseisvalt - näiteks teel või kodusOffice. Seadme CAL-i kasutamisel arvuti kaudu toimub juurdepääs SQL Serverile loomulikult ainult ettevõtte asukohas.

Kokkuvõte

Milline CAL-tüüp SQL Server 2016 jaoks võimaldab ulatuslikumaid kasutuselevõtuvõimalusi, sõltub seega ettevõtte tavalisest rakendusstsenaariumist. Selle teadmine on oluline, sest otsus SQL Server 2016 kliendilitsentside vastava tüübi kohta tuleb teha koos ostuga, sest Microsofti litsentsisüsteem ei näe ette võimalust muuta Device CAL hiljem User CAL-ks või vastupidi ja seega välistab selle.

Arvesse tuleb võtta litsentseeritud lõppseadmete põhikasutust ja töötajate arvu: kui ühte ja sama arvutit kasutavad SQL Serverile juurdepääsuks vaheldumisi erinevad töötajad, siis pakub Device CAL-litsentsimine rohkem eeliseid, olenemata sellest, kas lõppseadet kasutatakse sisemiselt, väliselt või mobiilselt.

Ostke Wiresofti veebipoest Microsoft SQL Server 2016 seadme CAL-d alates üksiklitsentsist

Seadme CAL-d MS SQL Server 2016 jaoks on saadaval ka Wiresofti veebipoes ühe kasutaja litsentsidena - kasutatud tarkvara suhtes ei kehti tavapärased mahulitsentside eeskirjad, ilma et "kasutatud" tähendaks puudusi seadme CAL-de kasutatavuses, kuna tarkvara ei saa kuluda.

Mida kasutatakse SQL Server 2016 seadme CAL-dega?

Wiresofti SQL Server 2016 seadme CAL-d on lõppseadmete juurdepääsulitsentsid, kuna need on samuti saadaval Microsofti litsentsiprogrammi raames; nende erinevus seisneb selles, et need olid kunagi osa SQL Server 2016 lõppseadmete mahulitsentsist, mille ostis varem üks ettevõte ja üksikud seadme juurdepääsulitsentsid, mida see ettevõte või kogu mahulitsents ei vajanud, müüdi Wiresoftile edasi. Wiresofti puhul jaotati mahulitsents lahti ja muudeti individuaalseteks litsentsideks, märgistades Device CAL-d kasutatud tarkvaraks või kasutatud tarkvaraks. Nagu juba mainitud, on kasutatud Device CAL-d vaatamata sellele märgistusele täielikult kasutatavad, sest tarkvara ei ole kulunud ega funktsionaalsus või kasutusiga muul viisil piiratud.

Millist turvalisust pakuvad SQL Server 2016 kasutatud seadme CAL-d ostjatele?

Kasutatud tarkvara, näiteks SQL Serveri seadme CAL-de ostmine Wiresoftilt ei paku klientidele mitte ainult taskukohast alternatiivi, vaid on ka sama turvaline! Nii et saate isegi ühe Device CAL Microsoft SQL Server 2016 jaoks mitte ainult odavamalt kui võrreldav "uus" tarkvara, vaid teil on ka tavaline ostja turvalisus pärast lõpetatud makseprotsessi läbi kohese allalaadimise ja ka kohese litsentsi aktiveerimise kaasasoleva mahulitsentsi võtmega.

Kust pärinevad SQL Server 2016i CAL-d? Wiresoftis saadaval olevad SQL Serveri 2016 seadme juurdepääsu litsentsid pärinevad erinevate organisatsioonide ja ettevõtete litsentsivarudest. Seega kehtib siinkohal tavapärane jurisdiktsioon, mis lubab selgesõnaliselt kasutatud tarkvaraga kauplemist, mida on selgelt kinnitanud ka mitmed kohtuotsused.

Teie kui Wiresofti kliendi jaoks tähendab kasutatud SQL Server 2016 seadme CAL-de ostmine, nagu ka mis tahes muu meie poolt pakutav kliendi juurdepääsu litsents, samuti nende kasutamine õiguskindlust, sest ei meie ega teie poolt ei rikuta mingeid õigussätteid. Kuna Wiresoft tõestab täielikult kõiki ostjaid, on kasutatud CAL-d ka auditikindlad!

Teie eelised SQL Server 2016 kasutatud CAL-de ostmisel

Wiresofti kasutatud tarkvara Device CALs for SQL Server 2016 või muud juurdepääsulitsentsid pakuvad seega meie klientidele tõeliselt soodsat alternatiivi paljude teiste pakkujate pakkumistele, kuid eelkõige ka piirangut vajaliku Device CALide täpsele arvule, nii et SQL Serveri teenuste tegelikku kasutamist saab litsentseerida täpselt - erinevalt CALide paindumatust astmestamisest -, mis vähendab serverilitsentside kulusid.

Wiresofti veebipood pakub kasutatud tarkvara juurdepääsulitsentside juures mitte ainult Device CAL-sid, vaid ka User CAL-sid SQL Server 2016 jaoks - samuti muid MS SQL Serveri juurdepääsulitsentside versioone, sealhulgas vastavaid serverilitsentse. Nii väldite uuema riistvara soetamise kulusid või võimalikke ühilduvusprobleeme, mis tulenevad erinevatest tarkvaraversioonidest.

Lisaks SQL Server 2016 seadme- ja muudele CAL-dele leiate Wiresofti tarkvarapoest ka teiste Microsoft Serveri tarkvarade litsentsid koos vastavate vajalike CAL-dega - koos kõigi Wiresofti eelistega kasutatud tarkvara puhul. Kui teil on küsimusi SQL Server 2016 või mõne muu Microsofti toote Device CAL-de kohta, võtke meiega ühendust kas vestluse, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad