Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL

MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL

1 263,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

10x Device CAL-id MS SQL Server 2016 jaoks kasutatud tarkvarana Lisaks Microsoft SQL Server...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL"

10x Device CAL-id MS SQL Server 2016 jaoks kasutatud tarkvarana

Lisaks Microsoft SQL Server 2016 litsentsimisele standardväljaandes on kasutamiseks vaja täiendavaid kliendi juurdepääsulitsentse, nagu SQL Server 2016 seadme CAL-id; See annab kümnele individuaalsele registreeritud lõppseadmele juurdepääsuõigused SQL-serverile. Kuna standardväljaande SQL 2016 Server serveri-/CAL-litsentsi korral ei sisalda serverilitsents täiendavaid kasutajaõigusi; need tuleb osta eraldi, nt seadme kujul oleva seadme jaoks. CAL. Igale lõppseadmele määratakse üks seadme CAL, mis annab ainult sellega varustatud arvutile loa serverile juurde pääseda.

SQL Server 2016 seadme CAL-idel kui kasutatud tarkvaral Wiresoftilt pole mitte ainult suur hinnaeelis võrreldes tarkvarakaubanduse võrreldavate pakkumistega, vaid need on saadaval ka eraldi. Neil on samad funktsioonid kui SQL Server 2016 seadme kliendi juurdepääsulitsentsidel, mis on saadaval ametlikus Microsofti hulgilitsentsimise programmis.

Kasutage kõiki MS SQL Server 2016 eeliseid isegi kasutatud seadme CAL-iga

SQL Server 2016 Standard Edition pakub funktsioone nii hübriidsete skaleeritavate andmebaasiplatvormide kujundamiseks kui ka haldamiseks. Selles versioonis sisalduvad funktsioonid toetavad ka intelligentsete ärikriitiliste rakenduste käivitamist. Seadme CAL-iga saavad kasutajad kasu Hadoopi ja pilve integreerimisest, R-analüüsidest ja laiendatud päringuvalikutest; SQL Server 2016 laiendatud turvalisus toetab tõhusaid ja turvalisi ettevõtte protsesse. Muud uued funktsioonid ja täiustused hõlmavad järgmist:

 • Optimeeritud serveri jõudlus, sealhulgas mälusisesed funktsioonid, ajutised tabelid andmete ajaloo koostamiseks, mälusisene veerusalv ja päringusalv
 • SQL Serveri R teenused, sealhulgas statistikakeel R R-skriptide kiirendatud täitmiseks otse SQL serveris
 • Põhiandmete teenused põhiandmete kogumite tõhusaks haldamiseks ja pakkumiseks
 • SQL Serveri aruandlusteenused mobiilsete või leheküljeliste aruannete loomiseks
 • Analüüsiteenused äri- ja aruandlusteenuste aruannete jaoks analüütiliste andmete pakkumiseks
 • Täiustatud turvalisus reataseme turvalisuse (RLS), alati krüptitud ja dünaamilise andmete maskeerimisega
 • Laiendatud pilve tugi tänu venitusandmebaaside integreerimisele
 • Tavapäraste OLAP-i (Online Analytical Processing) lahenduste tugi
 • Transact-SQL SQL-serveri jõudluse suurendamiseks
 • PolyBase välistest andmeallikatest pärit Transact-SQL päringute töötlemiseks

Seadme CAL-id SQL Server Standard Edition 2016 jaoks

SQL Server 2016 standardväljaande teenuste kasutamiseks on Wiresofti kasutatud seadme CAL-l samad funktsioonid kui varem kasutamata seadmel: see on eriti kasulik väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted litsentsimise kaudu Server / CAL, mis, nagu juba mainitud, nõuab teatud kliendipääsulitsentse seadmete lisaks server litsentsi.

SQL Server 2016 litsentsimine serverilitsentside ja CAL-idega

Serverilitsentsi ja seadme CAL-idega SQL Server 2016 alternatiivse litsentsimisvaliku on määratlenud Microsoft litsentsitingimustes: seda litsentsimudelit nimetatakse seal serveri-/kliendilitsentsimiseks . Microsofti litsentsihaldus eraldab SQL-serveri põhilitsentsimise ja üksikute lõppseadmete või kasutajate täiendava litsentsimise. Mis Server / CAL litsentsid, iga server, millel SQL Server näiteks töötab nõuab standard server litsentsi 2016. aastal ja eraldi ligipääsu litsentsi ( Seadme CAL ), mis on mõeldud sama või kõrgema server versioon.

Ainult Seadme CAL lubab PC, sülearvuti jne kasutada SQL Server funktsioone versioon 2016 CAL sisalduvad server litsentsi ainult pakkumisi administraatori õigused! See lõppseadmete kliendi juurdepääsulitsents ei sisalda installimist vajavat tarkvara, see koosneb ainult SQL Server 2016 kliendi/serveri keskkonna juurdepääsuõigustest.

Tuleb jälgida SQL Server 2016 ja seadme CAL-ide versioonide ühilduvust

Seadme CAL-iga SQL Server 2016 jaoks ei saa lõppseade mitte ainult juurdepääsuõigused SQL Server 2016-le, vaid ka SQL Serveri vanematele versioonidele nt 2014 (alandavad). Kuid SQL Server 2016 seadme CAL-i ei saa kasutada kõrgemale SQL Serveri versioonile (nt 2019) juurde pääsemiseks (täiendus). Seetõttu peaksite SQL Server 2016 jaoks seadme CAL-ide ostmisel pöörama tähelepanu serverilitsentsi ja juurdepääsulitsentsi ühilduvusele.

Miks on SQL Server 2016 standardväljaandele CAL-idega alternatiivne litsents?

For standard väljaanded SQL Server versioonis 2016 Microsoft pakkumised mitte ainult põhilisi litsentsimise vaid ka CAL-põhise litsentsimise seadmete (Nutitelefonidel) või kasutajate . Seda tüüpi serverile juurdepääsu litsentsimise puhul võetakse arvesse eelkõige VKEsid, kelle SQL Serveri jõudlus on sageli madalam, kuid mis on nende vajadustele piisav. Mitme seadme kliendi juurdepääsulitsentsi ostmine on siis tavaliselt odavam kui serveri tuumade litsentsimine.

Lisaks serverilitsentsile pakub Microsofti litsentsimudel SQL Server 2016 juurdepääsuks kahte tüüpi CAL-e:

 • SQL Server 2016 seadme CAL: see annab spetsiaalsele lõppseadmele (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon) serveri juurdepääsuõigused
 • SQL Server 2016 kasutaja CAL: see annab spetsiaalsele kasutajale serveri juurdepääsuõigused

Millele peaksite SQL Server 2016 seadme CAL-idega litsentsimisel tähelepanu pöörama?

Seadme CAL-iga saab teatud lõppseade ( seade ) SQL Server 2016 juurdepääsuõigused. Kui registreerimine on lõpule viidud, saab see hiljem enam muuta ei saa. Põhimõtteliselt ei ole võimalik CAL-i tüüpi muuta – Seade asemel Kasutaja CAL või vastupidi. Nende piirangute eesmärk on vältida CAL-ide väärkasutamist. See litsentsisüsteem pakub ka suuremat turvalisust, kuna see takistab volitamata või kolmandatest osapooltest kasutajate juurdepääsu ettevõtte serverile.

Millised on SQL Server 2016 seadme CAL-i eelised?

Seadme CAL-i funktsionaalsus ei erine põhimõtteliselt kasutajapõhisest kliendi juurdepääsulitsentsist. Kuid eelistest saab näha tüüpi tüüpiline või kõige sagedamini SQL server pääseb: Ettevõtted, mis kasutavad SQL Server võib erineda nii arvu tööjaamad kaasatud ja tavaline tööprotsesse neile, kes kasutavad SQL Server: VKE- Eelkõige jagavad töötajad vastavate projektide jaoks ühte arvutit või kasutavad seda vahetustega, samas kui teistes töökeskkondades pääsevad kasutajad SQL Serverile regulaarselt väga erinevate lõppseadmete kaudu.

Pärast seadme litsentsi SQL Server 2016 on seotud ühe Windows-toega seadme - ja mitte konkreetse kasutaja, et pääseda SQL Server pakub erinevaid võimalusi kasutada: Kui litsentsitud seadmele on näiteks sülearvuti või tahvelarvuti, mida kasutatakse liikvel, selle vastava kasutaja saab mitte ainult juurdepääsu SQL Server on töökohal ettevõttes, aga ka kohapeal iseseisvalt – nt liikvel olles või kodukontoris. Kui kasutate seadme CAL-i arvuti kaudu, pääseb SQL Serverile juurde loomulikult ainult ettevõtte asukohas.

Järeldus

Milline SQL Server 2016 CAL-tüüp võimaldab ulatuslikumaid rakendusvõimalusi, sõltub ettevõttes levinud rakendusestsenaariumist. Selle teadmine on oluline, kuna SQL Server 2016 vastavat tüüpi kliendi juurdepääsu litsentsimise otsus tuleb teha ostuga, kuna Microsofti litsentsimissüsteem ei paku võimalust hiljem litsentsimise litsentsi muuta. strong> Seadme CAL Kasutaja CAL või vastupidi ning seega ei kuulu see.

Nii peamise kasutuse litsentseeritud lõpus seadmete ja töötajate arvu tuleb arvesse võtta: Kui sama arvutit kasutatakse vaheldumisi erinevate töötajate juurdepääsu SQL server, siis Seadme CAL-i litsentsimine pakub rohkem eeliseid, olenemata sellest, kas seadet kasutatakse sisemiselt, väliselt või mobiilselt.

Ostke Microsoft SQL Server 2016 jaoks seadme CAL-id Wiresofti veebipoest ühe või enama litsentsiga

Seadme CAL-id MS SQL Server 2016 jaoks saate hankida Wiresofti veebipoest ühe kasutaja litsentsina – kasutatud hulgilitsentsi tingimused kehtivad tarkvara mitte ilma, et "kasutatud" ebasoodsuse kasutatavus Seadme CAL, kuna tarkvara ei saa vananeb.

Milliseid seadme CAL-e kasutatakse SQL Server 2016 jaoks?

Seadme CAL-id SQL Server 2016 jaoks Wiresoftilt on juurdepääsulitsentsid lõppseadmetele, kuna need on saadaval nii Microsofti litsentsimisprogrammis kui ka sees; Nende erinevus seisneb selles, et need kuulusid kunagi SQL Server 2016 lõppseadmete hulgilitsentsi, mille ettevõte varem ostis ja üksikud seadme juurdepääsulitsentsid, mida ettevõte ei nõudnud või kogu hulgilitsents müüdi edasi Wiresoft. Wiresoftis hulgilitsents lahustati ja muudeti individuaalseteks litsentsideks, kusjuures seadme CAL-id tuvastati kasutatud tarkvarana või kasutatud tarkvarana. Nagu juba mainitud, saab kasutatud seadme CAL-e täielikult kasutada vaatamata sellele tuvastamisele, kuna tarkvaral ei ole kulumist ega muid funktsionaalsuse või kasutusea piiranguid.

Millist turvalisust pakuvad SQL Server 2016 kasutatud seadme CAL-id ostjatele?

Kasutatud tarkvara, näiteks SQL Serveri seadme CAL-ide ostmine Wiresoftilt ei paku klientidele mitte ainult odavat alternatiivi, vaid on sama turvaline! Nii et saate juba Microsoft SQL Server 2016 jaoks ühe seadme CAL-i mitte ainult odavama hinnaga kui võrreldav "uus" tarkvara, vaid pärast makseprotsessi lõppu on teil ka tavaline ostja turvalisus tänu kohese allalaadimise ja kohese litsentsi aktiveerimisele kaasasoleva tarkvaraga. Hulgilitsentsi võti.

Kust pärinevad SQL Server 2016 CAL-id ? Wiresoftist saadavad SQL Server 2016 seadme juurdepääsulitsentsid pärinevad erinevate organisatsioonide ja ettevõtete litsentsivarudest. Seetõttu kehtib siin tavapärane kohtupraktika, mis sõnaselgelt lubab kasutatud tarkvaraga kauplemist, mida on selgelt kinnitanud ka mitmed kohtuotsused.

Teile kui Wiresofti kliendile SQL Server 2016 jaoks kasutatud seadme CAL-ide ostmine ja mis tahes muu sellise kliendi juurdepääsulitsents, mida pakume kui samuti nende kasutamise abil õiguskindlust, sest kumbki meist ega te ei ole rikkunud õigusnorme. Tänu kõigi ostjate täielikule kontrollile Wiresofti poolt on kasutatud CAL-id ka auditikindlad!

Teie eelised SQL Server 2016 jaoks kasutatud CAL-ide ostmisel

Wiresofti kasutatud tarkvara koos Seadme CAL-idega SQL Server 2016 või muude juurdepääsulitsentsidega pakub meie klientidele tõeliselt odavat alternatiivi paljude teiste pakkujate pakkumistele, kuid enne Ennekõike puudub piirang täpne arv seadme CAL nõuta, nii et tegelik kasutamine SQL Server teenuseid saab litsentseeritud täpselt - võrreldes paindumatu profileerimine CAL - mis alandab kulusid server litsentsimise.

Wiresofti veebipood pakub mitte ainult seadme CAL-e kasutatud tarkvara juurdepääsulitsentside jaoks, vaid ka kasutaja CAL-e SQL Server 2016 jaoks – aga ka muid MS SQL Serveri juurdepääsulitsentside versioone, sh. vastavate serverilitsentse. See väldib uuema riistvara soetuskulusid või erinevatest tarkvaraversioonidest tulenevaid võimalikke ühilduvusprobleeme.

Lisaks SQL Server 2016 seadme- ja muudele CAL-idele leiate ka muu Microsofti serveritarkvara litsentsid, sealhulgas Wiresofti tarkvaras nõutavad CAL-id poes - kõik Wiresoft eeliseid kasutatud tarkvara. Kui teil on SQL Server 2016 või mõne muu Microsofti toote seadme CAL-ide kohta küsimusi, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud