Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 25 PAKETI KASUTAJA CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 25 PAKETI KASUTAJA CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10400
 • 359-06322
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
2 067,90 € * 2 296,90 € * (9,97% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 25x User CAL
Süsteem  SQL Server 
CAL User CAL
Tarne ulatus Litsentsitunnus + Autentimiskood 
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled


Standard väljaande Microsoft SQL Server 2016 litsentseerimisel on lisaks serverilitsentsile iga User jaoks vaja ka kliendilitsentsi: SQL 2016 SQL Server 2016 User CAL see annab ühele registreeritud kasutajale juurdepääsuõigused vastavale SQL . Selle põhjuseks on see, et erinevalt väljaande litsentseerimisest ei sisalda SQL 2016 serveri/CAL litsentsi puhul serverilitsents mingeid kasutajaõigusi, mistõttu tuleb need eraldi osta kui Server Core Standard User CAL nii, et konkreetne kasutaja on isiklikult volitatud pääsema SQL Server juurde mis tahes lõppseadme kaudu.

Kui teil on lisaküsimusi toote kohta, võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 25 PAKETI KASUTAJA CAL"

Osta 25x User CAL Microsoft SQL Server 2016 jaoks kasutatud litsentsina

Microsoft SQL Server 2016 Standard väljaande litsentseerimisel on lisaks iga kasutaja serverilitsentsile vaja ka kliendi juurdepääsu litsentsi: SQL Server 2016 User CAL; see annab ühele registreeritud kasutajale juurdepääsuõigused vastavale SQL Serverile. Selle põhjuseks on see, et erinevalt Standard väljaande põhilitsentsimisest ei sisalda SQL 2016 serveri server/CAL litsentsimine kasutajaõigusi, seega tuleb need osta eraldi kasutaja CAL-ina, et konkreetsel kasutajal oleks siiski isiklikud õigused SQL Serverile juurdepääsuks mis tahes lõppseadme kaudu.

Wiresofti SQL Server 2016 5x User CAL-d kasutatud tarkvarana ei ole mitte ainult soodsa hinnaga võrreldes tavapäraste CAL-pakkumistega tarkvarakaubanduses, vaid neid on saadaval ka 25-ne paketina. Neil on sama funktsionaalsus kui tavalistel Microsofti ametliku mahulitsentside programmi SQL Server 2016 kasutajaklientide juurdepääsulitsentsidel (User Client Access Licenses for SQL Server 2016).

Kasuta kõiki MS SQL Server 2016 eeliseid koos kasutatud kasutaja CAL-dega

SQL Serveri 2016 väljaanne Standard pakub kõiki funktsioone, mis on vajalikud skaleeritavate hübriidandmebaaside platvormide arendamiseks ja haldamiseks. Lisaks sisaldab see versioon ka vahendeid, mis toetavad tüüpilisi intelligentset BI-valdkonna ärikriitilisi rakendusi. Kasutajad, kellel on kasutaja CAL, saavad kasutada ka Apache Hadoopi raamistikku ja pilveintegratsiooni, samuti R-analüüsi ja täiendavaid päringuvõimalusi. SQL Server 2016 pakub ka täiustatud turvafunktsioone, mis toetavad tõhusaid ja turvalisi ettevõtte toiminguid. Muud tarkvara uued funktsioonid ja optimeerimised hõlmavad järgmist:

 • Mälusisene veergude salvestus, päringupood ja ajalised tabelid andmete historiseerimiseks, et suurendada serveri jõudlust
 • R-skriptide kiirendatud täitmine SQL Serveri R-teenuste kaudu koos R-statistikakeelega otse SQL Serveris
 • Põhiandmete teenused võimaldavad põhiliste andmekogumite sujuvat haldamist ja kättesaadavaks tegemist
 • Rivitasandi turvalisus (RLS), alati krüpteeritud ja dünaamiline andmete maskeerimine pakuvad täiustatud turvalisust
 • Stretch Databases integratsioon laiendab pilvetuge
 • Toetatakse tavapäraseid OLAP (Online Analytical Processing) lahendusi
 • SQL Serveri aruandlusteenused võimaldavad luua lehekülgede kaupa ja mobiilseid aruandeid
 • Analüüsiteenused pakuvad analüütilisi andmeid äri- ja aruandlusteenuste aruannete jaoks
 • PolyBase'i kasutamine Transact-SQL päringute tegemiseks välistest andmeallikatest
 • Transact-SQL maksimeerib SQL Serveri jõudlust

Info kasutatud kasutajate CAL-de kohta SQL Serverile Standard- Edition 2016

Kasutatud tarkvarana on Wiresofti kasutaja CAL-l samad õigused SQL Server 2016 Standard väljaande funktsioonide kasutamiseks kui "uuel" kliendilitsentsil: See on eriti kasulik VKEdele, kuid ka suurematele ettevõtetele, kes soovivad kasutada oma SQL Serveri/CAL-litsentse, kus kasutajatele on vaja kliendilitsentse.

Teave SQL Serveri 2016 server/CAL litsentseerimise kohta Standard

Sõltuvalt väljaandest pakuvad Microsofti litsentseerimistingimused ka alternatiivset võimalust litsentseerida SQL Server 2016 serverilitsentsiga pluss kasutaja CAL-d - nn Server/CAL-litsentsimine. See ühendab SQL Serveri põhilitsentsimise üksikute kasutajate või lõppseadmete litsentsimisega. Serveri/CAL-litsentseerimise variandis Standard on seega kõigepealt vaja iga üksiku serveri jaoks, millel SQL Serveri instantsi käivitatakse, Server License 2016; selles sisalduvad CAL-d on varustatud ainult administraatori õigustega, nii et SQL Serveri teenuste kasutamiseks vajab iga spetsiaalne kasutaja eraldi isiklikku juurdepääsulitsentsi(User CAL), mis peab samuti vastama vähemalt samale või kõrgemale SQL Serveri versioonile.

Ainult see kasutaja CAL annab talle õiguse kasutada SQL Serveri 2016. aasta versiooni funktsioone, see ei sisalda mingit lisatarkvara, mis tuleb veel installeerida, vaid ainult SQL Server 2016. aasta kliendi/serveri keskkonna kasutusõigused.

SQL Server 2016 Standard väljaande litsentsimise eelised koos kasutaja CAL-idega

Valides SQL Server 2016 väljaande Standard puhul põhilitsentside ja server/CAL-põhise kasutajate (või lõppseadmete) litsentseerimise vahel, võtab Microsoft arvesse neid ettevõtteid ja organisatsioone, kelle SQL Server on väiksema jõudlusega. Täiendav litsentseerimine koos CAL-idega kasutajatele on nende klientide jaoks SQL Serveri teenuste kasutamiseks ökonoomsem variant, sest siin tuleb osta kliendilitsents ainult nii paljude töötajate jaoks, kui nad tegelikult vajavad. Microsofti litsentsimudel pakub SQL Server 2016 jaoks kahte tüüpi CAL-i:

 • SQL Server 2016 User CAL: see annab spetsiaalse kasutaja serverile juurdepääsuõigused
 • SQL Server 2016 User CAL: see annab serverile juurdepääsuõigused spetsiaalsele lõppseadmele (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon)

Pange tähele versiooni ühilduvust User CALs SQL Server 2016-ga!

SQL Serveri 2016 kasutaja CAL ei võimalda kasutajale mitte ainult juurdepääsu SQL Server 2016-le, vaid ka vanematele versioonidele, näiteks 2014-le (downgrade). Seevastu seda SQL Serveri 2016 kasutaja CAL-i ei saa kasutada SQL Serveri kõrgema versiooni, näiteks 2019 (uuendus), kasutamiseks. Seetõttu tuleb SQL Server 2016 kasutajakõlblike litsentside ostmisel arvestada serveri litsentsi ja kliendi juurdepääsu litsentsi ühilduvust.

Mida tuleb arvestada SQL Server 2016 litsentsimisel koos User CAL-dega?

Nagu juba mainitud, saab konkreetne töötaja kasutaja CAL-i kaudu isiklikud SQL Server 2016 juurdepääsuõigused vabalt valitavale Windows-võimelisele lõppseadmele. Kui kasutaja registreerimine on lõpetatud, ei saa seda enam muuta. Samuti ei ole võimalik muuta CAL-tüüpi kasutaja CAL-ist kasutaja CAL-iks või vastupidi. Need CALide piirangud on mõeldud selleks, et vältida lubamatut juurdepääsu SQL Serverile. Sel viisil tagab Server/CAL-litsentsimine ka ettevõtte ja selle andmete turvalisuse, kuna volitamata või kolmandate isikute kasutajad on välistatud.

Millised on SQL Server 2016-i kasutaja CAL-i eelised?

SQL Serveri kasutaja CAL ei erine põhimõtteliselt oma funktsioonide poolest seadmepõhisest kliendilitsentsist. Nende vastavaid eeliseid saab näha SQL Serveri juurdepääsu tüübist, mis on tüüpiline ettevõttes, kus kasutatakse SQL Serverit.

Kuigi SQL Server 2016 kasutuslitsents on seotud ainult ühe isikuga, pakub see vaba valikut, millise lõppseadme kaudu saab igal juhul juurdepääsu teha, isegi kui see on võimalik ainult ühest arvutist vms.

Võrreldes lõppseadmega seotud Device CALiga pakub SQL Serveri User CAL seega teistsugust kasutusala, kuna litsentseeritud kasutaja on vähem seotud lokaalselt - eeldusel, et kasutataval lõppseadmel on juurdepääs Internetile. See tähendab, et kasutaja saab SQL Serverile ligi nii töökohal ettevõttes kui ka väljaspool seda sülearvuti, tahvelarvuti või nutitelefoni kaudu - olenemata sellest, kas ta on tööreisil või kodusOffice.

SQL Server 2016 kasutatav kasutaja CAL pakub seega SQL Serveri funktsioonide paindlikumat kasutamist, eriti neile töötajatele, kes on regulaarselt erinevates asukohtades ja ühenduvad serveriga regulaarselt oma arvutiga, sest kasutaja CALiga kasutavad nad alati oma isiklikku kontot.

Kokkuvõte

Seega on iga juhtumi puhul erinev, millist tüüpi SQL Server 2016 kliendilitsents pakub töökeskkonnas rohkem eeliseid. Ostuotsus sõltub SQL Serverit kasutavate töötajate arvust seoses vastavate lõppseadmete valdava kasutusviisiga: niipea, kui enamik kasutab SQL Serverile juurdepääsuks kas mobiilset sülearvutit või tahvelarvutit või eri töökohtades asuvaid erinevaid arvuteid, pakuvad kasutaja CAL-d rohkem eeliseid. Kuid nagu eespool märgitud, tuleb enne ostmist teha otsus õige kliendilitsentside tüübi kohta, kuna SQL Server 2016 kasutaja CAL-i ei saa ümber klassifitseerida seadme CAL-iks või vastupidi.

Microsoft SQL Server 2016 kasutatud kasutaja CAL-d on saadaval Wiresofti veebipoes ühekordse litsentsiga

MS SQL Server 2016 kasutaja CAL-d on Wiresofti veebipoes saadaval kasutatud tarkvarana juba ühe kasutaja litsentsina - sest siin ei kehti tavapärased mahulitsentside eeskirjad. Märgistus "Kasutatud" ei tähenda mingeid puudusi kasutaja CALide kasutatavuses, sest tarkvara ei saa põhimõtteliselt ära kuluda.

Info kasutatud kasutajate CAL-de kohta SQL Server 2016 jaoks

Wiresofti kasutatud SQL Serveri 2016 kasutaja CAL-d on tüüpilised kasutajate juurdepääsulitsentsid, nagu need on saadaval Microsofti litsentsimisprogrammis; ainus erinevus nende puhul on see, et need olid varem osa SQL Serveri 2016 kasutaja mahulitsentsist; esimene ostja, tavaliselt ettevõte, müüs Wiresoftile edasi mittevajalikud ühe kasutaja juurdepääsulitsentsid või isegi täieliku mahulitsentsi. Koguselitsents kaotati ja muudeti individuaalseteks litsentsideks, kusjuures saadud individuaalsed kasutaja CAL-d tähistati edaspidi kasutatud tarkvarana. Vaatamata märgistusele "kasutatud", on need kasutajakõlblikud SQL Server 2016 jaoks täielikult kasutatavad, sest nende funktsionaalsus või kasutusiga ei ole piiratud.

Millist ostjaturvet pakub kasutatud tarkvara SQL Server 2016-i kasutajakontole (User CAL)?

Wiresofti SQL Serveri kasutajakontod (User CAL) kui kasutatud tarkvara ei paku meie klientidele mitte ainult soodsat alternatiivi SQL Serveri litsentseerimiseks, vaid on ka turvaline! Kliendina saate juba ühe kasutaja CAL-i Microsoft SQL Server 2016 jaoks mitte ainult madalama hinnaga võrreldes "kasutamata" uue tarkvaraga, vaid saate ka kasutada tavapärast ostja turvalisust tänu kohesele allalaadimisele ja kohesele litsentsi aktiveerimisele kaasasoleva mahulitsentsi võtmega.

Kas SQL Server 2016 kasutatud CAL-d on seaduslikud?

SQL Server 2016-i kasutaja juurdepääsu litsentsid, mida saate osta Wiresoftist, pärinevad organisatsioonide ja ettevõtete litsentsivarudest. Sellest tulenevalt kuulub müük või ostmine ka kehtiva kohtualluvuse alla, mis lubab sõnaselgelt kasutatud tarkvaraga kauplemist; seda on selgelt kinnitanud mitmed kohtuotsused.

Wiresofti klientidele pakub SQL Server 2016-i kasutaja CAL-de ja ka muude pakutavate kliendilitsentside ostmine kasutatud tarkvarana, sealhulgas nende kasutamine, seega ka õiguskindlust, kuna ei Wiresoft ega teie kui klient ei riku õiguslikke eeskirju. Lisaks sellele on kasutatud CAL-d ka auditeerimiskindlad, kuna Wiresoftil on täielik tõend kõigi eelmiste ostjate kohta!

Teie eelised kasutatud SQL Server 2016-i kasutajakõlblike CAL-de ostmisel

Wiresoftikasutatud tarkvara pakub meie klientidele soodsat alternatiivi võrreldes enamiku teiste pakkujate pakkumistega - mitte ainult SQL Server 2016 kasutaja CAL-de, vaid ka muude juurdepääsulitsentside puhul. Eelkõige ei ole piiranguid vajalike kasutaja CAL-de arvule võrreldes kliendilitsentside paindumatu tasemega, mis tähendab, et serverilitsentside kulusid saab vähendada, kuna SQL Serveri teenuste tegelikku kasutamist saab litsentseerida täpselt.

Wiresofti veebipoes leiate kasutatud tarkvara kasutuslitsentside hulgast mitte ainult User CAL-d, vaid ka Device CAL-d SQL Server 2016 jaoks - sealhulgas muud SQL-i ja ka teiste Microsofti serverite kliendilitsentside versioonid, sealhulgas vastavad serverilitsentsid. See võimaldab teil litsentseerida oma olemasolevat tarkvaravarustust madalate kuludega, sest väldite nii uue riistvara soetamise kulusid kui ka vastuolulistest tarkvaraversioonidest tulenevaid ühilduvusprobleeme.

Lisaks User CAL-dele leiate Wiresofti tarkvarapoest ka teisi Microsofti tarkvaratooteid - Wiresofti kasutatud tarkvara eeliseid. Kui teil on küsimusi SQL Serveri 2016 või mõne muu Microsofti toote kasutajakõlblikkusega seotud küsimuste kohta, võtke meiega julgelt ühendust, kasutades chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 25 PAKETI KASUTAJA CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 25 PAKETI KASUTAJA CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad