Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 DEVICE CAL

MICROSOFT SQL SERVER 2017 DEVICE CAL

147,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Device CAL-id MS SQL Server 2017 jaoks kasutatud tarkvarana Kui litsentsi Microsoft SQL Server...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2017 DEVICE CAL"

Device CAL-id MS SQL Server 2017 jaoks kasutatud tarkvarana

Kui litsentsi Microsoft SQL Server 2017 Standard Edition, kliendile juurdepääsu loa kujul SQL Server 2017 Seadme CAL on vajalik kasutada seotud teenused: see annab isikule, registreeritud lõppseadmele SQL serveri juurdepääsuõigused. Kuna selle SQL 2017 Serveri serveri/CAL-i litsentsivormi puhul ei sisalda serverilitsents tegelikke kasutajaõigusi; need tuleb osta eraldi, nt lõppseadme seadme CAL-i kujul. Seetõttu on sellel volitused SQL serverile juurdepääsuks ainult oma seadme CAL-i kaudu.

Seadme CAL-idel SQL Server 2017 jaoks kasutatud tarkvarana Wiresoftilt on siin suur hinnaeelis võrreldes uute kaupade pakkumistega ja see annab ka eelise et nad on olemas ka eraldi. Kasutatud seadme kliendi juurdepääsulitsentsidel SQL Server 2017 jaoks on samad funktsioonid, mis Microsofti ametlikus hulgilitsentsiprogrammis saadaolevatel uutel litsentsidel.

Kasutage kõiki MS SQL Server Standard 2017 eeliseid kasutatud seadme CAL-iga

Lisaks paljudele optimeerimistele sisaldab SQL Server 2017 Standard Edition ka lisafunktsioone ja -funktsioone, mis annavad isegi väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele suurema paindlikkuse süsteemiga seotud andmete kasutamisel ja terviklik kaitse omavolilise kasutamise juurdepääsu neile, mis kõik on juba saadaval kasutatud seadme CAL. Sellel Microsofti andmeplatvormi suure jõudlusega versioonil on ka kõik olulised andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioonid, mis on valmis vastama kõigile kaasaegse ja suure jõudlusega relatsiooniandmebaasi haldussüsteemi (RDMS) nõuetele. SQL Server 2017 kliendi juurdepääsulitsentsiga saate kasu nii R-i kui ka Pythoni andmebaasisisesest täiustatud analüütikast, sealhulgas interaktiivsetest visualiseeringutest. Lisaks põhiandmete teenuste (MDS) ja aruandlusteenuste (SSRS) jõudluse täiustusele on kaasatud ka järgmised funktsioonid:

  • Uued andmebaasimootori funktsioonid, sealhulgas täiustatud jõudlus CLR-koostudega ja adaptiivsed ühendused adaptiivseks päringutöötluseks
  • SQL Serveri analüüsiteenuste (SSAS) täiustused koos tabelimudelite installimisvõimalustega ja Power Query andmete hankimisega
  • SQL Server 2017 integratsiooniteenused (SSIS) koos optimeeritud skaleerimisfunktsiooni ja lihtsustatud käitamisega mitmes arvutis ning suure kättesaadavuse toega mastaapimismeistri jaoks
  • Linuxi kasutamine koos SQL Server 2017 ja Java rakendustega Java andmebaasi ühenduvuse draiveri kaudu
  • SQL Serveri masinõppeteenused asendavad SQL Server R Services Pythoni toega

Kasutatud seadme CAL-id SQL Server Standard Edition 2017 jaoks

Wiresofti kasutatud seadme CAL ei erine funktsionaalsuse osas võrreldes kasutamata litsentsiga, et kasutada kõiki SQL Server 2017 teenuseid Standard Edition saaks. Selle serveri / CAL-i kaudu litsentsimisega saavad raha säästa eelkõige väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted:

SQL Server 2017 litsentsimine serverilitsentside ja CAL-idega

SQL Server 2017 litsentsimine serverilitsentsi ja täiendavate seadme CAL-idega on Microsofti litsentsitingimustes määratletud standardi alternatiivse võimalusena väljaanne: see litsents mudel on tavaliselt nimetatakse Server / CAL litsentsimise. Erinevalt tuum põhinev litsentsimise, Microsoft litsentsi juhtimine eristab vahel SQL Server litsentsi ja täiendava litsentsi üksikute Nutitelefonidel (või kasutajatele): Mis server / CAL litsentsid, iga server mille SQL Server näiteks on perspektiivis nõuab peaksid standardne SQL-serveri litsents 2017, millele lisandub iga spetsiaalse seadme jaoks litsentsitud SQL-serveri jaoks eraldi juurdepääsulitsents (Device CAL). Serverilitsents sisaldab kahte CAL-i, kuid neil on ainult administraatori õigused!

Ainult tavaline Seadme CAL volitab arvutit, sülearvutit jne kasutama SQL Serveri versiooni 2017 funktsioone. Kliendi juurdepääsulitsents lõppseadmetele ei sisalda täiendavat tarkvara, mis tuleb veel installida, vaid ainult SQL Server 2017 kliendi-/serverikeskkonna juurdepääsuõigusi.

Tuleb jälgida seadme CAL-ide ja SQL Serveri litsentsi versioonide ühilduvust

SQL Server 2017 seadme CAL-iga saab lõppseade juurdepääsuõigused SQL Server 2017 jaoks, sealhulgas SQL Serveri vanematele versioonidele, nt 2016 (alandamine). SQL Server 2017 seadme CAL-iga varustatud seade ei pääse aga juurde SQL Serveri kõrgemale versioonile, näiteks 2019 (täiendus). Seetõttu peaksite SQL Server 2017 jaoks seadme CAL-ide ostmisel alati tähelepanu pöörama serverilitsentsi ja juurdepääsulitsentsi ühilduvusele. Wiresoft pakub ka kasutatud seadme CAL-e SQL Server 2017 eel- ja järelversioonide jaoks.

Miks on SQL Server 2017 standardversiooni jaoks CAL-idega alternatiivne litsentsimisvalik?

SQL Serveri versiooni 2017 standardväljaannetega pakub Microsoft lisaks tuumade litsentsimisele ka seadmete (lõppseadmete) või kasutajate CAL-põhist litsentsimist. See SQL-serveri juurdepääsu litsentsimise vorm võtab arvesse VKEde riistvara, mille SQL-serveril on sageli madalam jõudlus ainult ühe või mõne tuumaga, mis on nende vajaduste jaoks piisav. Siin on serveri / CAL-i litsentsimine koos seadme kliendi juurdepääsulitsentside ostmisega sageli odavam kui serveri litsentsimine tuumade järgi.

Lisaks SQL Serveri litsentsile pakub Microsofti litsentsimudel kahte tüüpi CAL-e, et pääseda juurde SQL Server 2017-le:

  • SQL Server 2017 seadme CAL: see annab spetsiaalsele Windowsi toega seadmele (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon) SQL Serveri juurdepääsuõigused
  • SQL Server 2017 kasutaja CAL: see annab spetsiaalsele individuaalsele kasutajale SQL Serveri juurdepääsuõigused

Mida peaksite SQL Server 2017 seadme CAL-idega litsentsimisel jälgima?

Seadme CAL annab ühe seadme juurdepääsu õigused SQL Server 2017. Pärast registreerimist need ei saa enam üle teisele arvuti. Seadme CAL-iga ei ole võimalik ka CAL-i tüüpi muuta – seadmelt kasutaja CAL-ile. Need piirangud hoiavad ära Seadme CAL-ide väärkasutamise ja pakuvad samal ajal suuremat turvalisust, kuna takistavad volitamata juurdepääsu ettevõtte SQL-serverile nii sise- kui ka välisallikatest.

Millised on seadme CAL-ide eelised SQL Server 2017 jaoks?

Põhimõtteliselt ei erine seadme CAL-i funktsionaalsus SQL Server 2017 kasutaja CAL-ist . Tüüpilised valikud on aga näidatud kirjuta regulaarselt SQL Server juurdepääsu: Ettevõtted erinevad, näiteks arvu tööjaamad ja ka töökorraldust, kus SQL server kasutatakse: VKE-paljud töötajad kasutavad sageli ühest seadmest vaheldumisi pääseda SQL Server , samas teistes töökeskkondades ühe kasutaja teeb seda väga erinevad lõpus seadmeid.

Seade litsentsi SQL Server 2017, mis on seotud ühe Windows-toega seade - selle asemel, et konkreetse kasutaja, seega pakub erinevaid võimalusi juurdepääsuks SQL Server: Kui litsentsitud seade on sülearvuti või tahvelarvuti, mida saab kasutada mobiilipõhiselt, SQL serverile pääseb vastav kasutaja ka lokaalselt iseseisvalt - näiteks liikvel olles või kodukontoris - ja mitte ainult ettevõttes töökohal. Seetõttu saab Seadme CAL-i kasutada ka liikvel olles.

Järeldus

See, kas SQL Server 2017 seadme CAL pakub paremaid rakendusvalikuid, sõltub ettevõttele tüüpilisest töövoost. See mõjutab otsust SQL Server 2017 jaoks sobiva kliendi juurdepääsulitsentsi ostmisel, sest nagu juba eespool mainitud, ei luba Microsofti litsentsimissüsteem seadme CAL-i hilisemat muutmist kasutaja CAL-iks. või. vastupidi.

Lisaks litsentsitud lõppseadmete põhikasutusele tuleks arvesse võtta ka töötajate arvu: niipea, kui erinevad töötajad kasutavad kordamööda sama arvutit juurdepääsuks SQL server, olenemata sellest, kas Kui seda kasutatakse sisemiselt või liikvel, seadme baasil litsentsi pakub rohkem eelised.

Ostke Wiresofti veebipoest suvaline arv kasutatud seadme CAL-e Microsoft SQL Server 2017 jaoks

Seadme CAL-id SQL Server 2017 jaoks on saadaval Wiresofti veebipoes ühe või enama litsentsiga, kuna muud hulgilitsentsi sätted ei kehti kasutatud tarkvarale – ilma tähistuseta " kasutatud "on kahju kasutamisega seonduvaid Seadme CAL .

Mis on SQL Server 2017 seadme CAL-id kasutatud litsentsidena?

Seadme CAL-id (ja ka muud CAL-i tüübid) SQL Server 2017 jaoks, mida Wiresoft kasutatud litsentsidena pakub, on regulaarselt kasutatavad juurdepääsulitsentsid ühele lõppseadmele, kuna need on ka Microsoft litsentsimise programmi pakutakse; Nende erinevus seisneb selles, et need kuulusid varem SQL Server 2017 lõppseadme hulgilitsentsi, mille ostis ettevõte, kes müüs mittevajalikud individuaalsed juurdepääsulitsentsid või täieliku hulgilitsentsi edasi Wiresoftile. Wiresoft on selle hulgilitsentsi lõpetanud ja muutnud selle individuaalseteks litsentsideks ning seejärel märgistanud saadud seadme CAL-id kasutatud tarkvaraks . Nagu juba mainitud, saab kasutatud Seadme CAL-i kasutada samamoodi nagu uut, vaatamata sellele identifitseerimisele, kuna tarkvaral pole kulumist, kuid sellel pole muid piiranguid. funktsiooni või kasutusiga.

Miks on kasutatud seadme CAL-id SQL Server 2017 jaoks ohutud?

Kasutatud tarkvaral, nagu seadme CAL-id SQL Serveri jaoks Wiresoftis, pole mitte ainult meie klientide jaoks hinnaeelis, vaid see on ka sama turvaline kui uus – ilma varjatud piirangute ja riskideta! See on teile kohe pärast makseprotsessi lõppu saadaval, kasutades kohest allalaadimist ja litsentsi viivitamatut aktiveerimist kaasasoleva hulgilitsentsivõtmega, sealhulgas tavapärast ostja turvalisust.

Kust pärinevad SQL Server 2017 seadme CAL-id?

Wiresofti pakutavad seadme kliendi juurdepääsulitsentsid SQL Server 2017 jaoks pärinevad ettevõtete ja organisatsioonide litsentsivarudest. Selleks kehtib kehtiv kohtupraktika, mis sõnaselgelt lubab kasutatud tarkvara kaubelda Microsofti CAL-idega, mida on ikka ja jälle kinnitanud ka erinevad kohtuotsused.

Mida see teie kui Wiresofti kliendi jaoks tähendab?

Kasutatud seadme CAL-ide ostmine SQL Server 2017 või muude Wiresofti pakutavate kliendi juurdepääsulitsentside jaoks ja nende kasutamine pakuvad õiguskindlust, sest ei teie ega Wiresoft ei riku õigusnorme. < nonbreakingspace />

Teie eelised SQL Server 2017 jaoks kasutatud CAL-ide ostmisel

Seadme CAL SQL Server 2017. Kasutatud tarkvara Wiresoft või muu juurdepääsu litsentsid pakuvad klientidele odav alternatiiv pakkumisi enamik teisi litsentsi pakkujad kõik need põhjused, just sellepärast on Seadme CAL-ide astmeliste litsentside kaudu puuduvad piirangud. See annab teile vabaduse valida SQL Serveri teenuste litsentsi, et see vastaks tegelikule kasutusviisile teie ettevõttes, mis vähendab ka serveri litsentsimise kulusid.

Wiresofti veebipoest leiate kasutatud tarkvara juurdepääsulitsentsid mitte ainult seadme CAL-ide, vaid ka vastavate kasutaja CAL-ide jaoks SQL Server 2017 - sealhulgas juurdepääsulitsentsid teistest versioonid MS SQL Server koos nõutavate serverilitsentse. Nii vähendate ka uuemate lõppseadmete soetuskulusid või erinevatest tarkvaraversioonidest tulenevate ühilduvusprobleemide ohtu.

Lisaks SQL Server 2017 Seadme CAL-idele leiate Wiresofti tarkvarapoest ka kliendi juurdepääsulitsentsid ja serverilitsentsid teistele Microsofti serveritele - ka siin kõik eelised kasutada -Tarkvara. Kui teil on SQL Server 2017 või mõne muu Microsofti toote seadme CAL-ide kohta küsimusi, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2017 DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud