Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 5 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 5 PACK DEVICE CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10401
 • 359-06555
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
468,90 € * 519,90 € * (9,81% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 5x Device CAL
Süsteem  SQL Server 
CAL Device CAL
Tarne ulatus Litsentsitunnus + Autentimiskood 
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled


Microsoft SQL Server 2017 litsentseerimisel Standard väljaandes on seotud teenuste kasutamiseks lisaks vaja kliendilitsentsi SQL Server 2017 Device CAL-de näol: see annab viiele individuaalsele, registreeritud lõppseadmele juurdepääsuõigused SQL Serverile. Selle põhjuseks on see, et SQL 2017 Serveri sellise server/CAL-litsentsimise vormi puhul ei sisalda serverilitsents tegelikke kasutajaõigusi; need tuleb osta eraldi, nt Device CAL lõppseadme jaoks. See tähendab, et lõppseadmel on õigus SQL Serverile ligi pääseda ainult oma Device CAL kaudu.

Kui teil on lisaküsimusi toote kohta, võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 5 PACK DEVICE CAL"

5x seadme CAL-d MS SQL Server 2017 jaoks kui kasutatud tarkvara

Microsoft SQL Server 2017 Standard Editioni litsentsimisel on seotud teenuste kasutamiseks vaja lisaks SQL Server 2017 Device CAL-i vormis kliendilitsentsi: see annab viiele individuaalsele, registreeritud lõppseadmele juurdepääsuõigused SQL Serverile. Selle põhjuseks on see, et SQL 2017 Serveri server/CAL-litsentsimise sellise vormi puhul ei sisalda serverilitsents tegelikke kasutajaõigusi; need tuleb soetada eraldi, näiteks lõppseadme Device CAL-i kujul. Seega on sellel seadmel lubatud juurdepääs SQL Serverile ainult oma Device CAL-i kaudu.

Wiresofti kasutatud tarkvara SQL Server 2017 seadme CAL-del on siinkohal suur hinnaeelis võrreldes uue kauba pakkumistega ning nende eeliseks on ka see, et need on saadaval ka üksikult. SQL Server 2017 kasutatud seadme kliendilitsentsidel on samad funktsioonid kui uutel litsentsidel, mis on saadaval Microsofti ametlikus mahulitsentside programmis.

Kasuta kõiki MS SQL Server Standard 2017 eeliseid koos kasutatud Device CAL-iga

Lisaks paljudele optimeerimistele sisaldab SQL Server 2017 Standard Edition ka lisafunktsioone ja -funktsioone, mis pakuvad juba praegu väiksematele ja keskmise suurusega ettevõtetele suuremat paindlikkust süsteemiga seotud andmete kasutamisel ning ulatuslikku kaitset volitamata juurdepääsu eest, mis kõik on juba saadaval kasutatud Device CALiga. Sellel Microsofti andmeplatvormi võimsal versioonil on ka kõik olulised andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioonid, mis vastavad kõigile kaasaegse, suure jõudlusega relatsioonilise andmebaasi haldussüsteemi (RDMS) nõuetele. SQL Server 2017 kliendilitsentsiga saate muu hulgas kasu nii R-i kui ka Pythoni andmebaasisisesest täiustatud analüütikast, sealhulgas interaktiivsetest visualiseerimistest. Lisaks põhiandmete teenuste (MDS) ja aruandlusteenuste (SSRS) jõudluse parandamisele on lisatud ka järgmised funktsioonid:

 • Uued andmebaasimootori funktsioonid, sealhulgas parem jõudlus CLR-komplektidega, samuti adaptiivsed ühendused adaptiivses päringute töötlemises
 • SQL Serveri analüüsiteenuste (SSAS) täiustused koos tabeli mudelite paigaldusvõimalustega ja Get Data for Power Query
 • SQL Server 2017 Integration Services (SSIS) koos optimeeritud skaleerimisega ja lihtsustatud täitmisega mitmel arvutil, samuti kõrge kättesaadavuse toetus skaleeritava master'i jaoks
 • Linuxi kasutamine koos SQL Server 2017 ja Java-rakendustega Java andmebaasi ühenduvusdraiveri kaudu
 • SQL Serveri masinõppe teenused asendavad SQL Serveri R-teenuseid Pythoni toetusega

Kasutatud seadme CAL-d SQL Server Standard Edition 2017 jaoks

Võrreldes kasutamata litsentsiga ei ole Wiresofti kasutatud Device CAL-l funktsionaalsuse poolest erinevusi, et kasutada kõiki SQL Server 2017 Standard Editioni teenuseid. Sellise litsentsimisega serveri/CALi kohta saavad eriti väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted raha kokku hoida:

SQL Server 2017 litsentsimine serverilitsentsidega pluss CAL-dega

SQL Server 2017 litsentseerimine koos serverilitsentsiga ja täiendavate seadme CAL-dega on Microsofti litsentseerimiseeskirjades määratletud alternatiivse võimalusena Standard Editionile: seda litsentseerimismudelit nimetatakse tavaliselt Server/CAL-litsentsimiseks. Erinevalt põhipõhisest litsentsimisest eristab Microsofti litsentside haldamine SQL-serveri litsentsi ja üksikute lõppseadmete (või kasutajate) täiendavat litsentsimist: Seega nõuab server/CAL-litsentsimine iga serveri jaoks, millel SQL Serveri instantsi käivitatakse, standardset SQL Serveri 2017. aasta litsentsi ning eraldi juurdepääsu litsentsi (Device CAL) litsentseeritud SQL Serverile iga spetsiaalse lõppseadme jaoks. Kuigi serverilitsentsile on lisatud kaks CAL-i, on neil ainult administraatori õigused!

Ainult tavaline Device CAL lubab arvutil, sülearvutil jne kasutada SQL Serveri 2017. aasta versiooni funktsioone. Lõppseadmete kliendilitsents ei sisalda mingit lisatarkvara, mis tuleb veel paigaldada, vaid ainult SQL Server 2017 kliendi/serveri keskkonna kasutusõigused.

Seadme CAL-de ja SQL Serveri litsentsi versioonide ühilduvust tuleb järgida

SQL Serveri 2017 seadme CALiga saab lõppseade juurdepääsuõigused SQL Server 2017-le ja ka SQL Serveri vanematele versioonidele, nt 2016 (downgrade). SQL Serveri 2017 seadme CAL-iga varustatud lõppseade ei saa siiski juurdepääsu kõrgemale SQL Serveri versioonile, näiteks 2019 (uuendus). Seetõttu peaksite SQL Server 2017 seadme CAL-de ostmisel alati tähelepanu pöörama serverilitsentsi ja juurdepääsulitsentsi ühilduvusele. Wiresoft pakub siin ka kasutatud seadme CAL-i SQL Serveri 2017 eelkäija ja järelversioonide jaoks.

Miks on SQL Server 2017 Standard Editioni jaoks olemas alternatiivne litsentsimisvõimalus koos CALidega?

SQL Serveri 2017. aasta versiooni standardväljaannete puhul pakub Microsoft lisaks tuumade kaupa litsentsimisele ka CAL-põhist seadmete või kasutajate litsentsimist. Selline SQL Serveri juurdepääsu litsentsimise vorm võtab arvesse VKEde riistvara, mille SQL Server on sageli väiksema jõudlusega, kuna nende vajaduste rahuldamiseks piisab vaid ühest või mõnest tuumast. Siinkohal on serveri/CAL-litsentsimine koos seadme kliendilitsentside ostmisega sageli odavam kui serverilitsentsimine südamike kaupa.

Lisaks SQL Serveri litsentsile pakutakse Microsofti litsentsimudelis SQL Server 2017 juurdepääsu jaoks kahte tüüpi CAL-sid:

 • SQL Server 2017 Device CAL: see annab SQL Serverile juurdepääsuõigused spetsiaalsele Windowsiga lõppseadmele (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon)
 • SQL Server 2017 User CAL: see annab SQL Serverile juurdepääsuõigused spetsiaalsele, individuaalsele kasutajale

Mida peaksite silmas pidama SQL Server 2017 litsentsimisel koos Device CAL-dega?

Seadme CAL annab SQL Server 2017 juurdepääsuõigused ühele lõppseadmele (seadmele). Kui registreerimine on lõpetatud, ei saa neid õigusi enam teisele arvutile üle kanda. Samuti ei ole võimalik muuta seadme CAL-i tüüpi - seadme CAL-i asemel kasutaja CAL-i. Need piirangud takistavad seadme CAL-de väärkasutamist, pakkudes samal ajal suuremat turvalisust, sest need takistavad volitamata juurdepääsu ettevõtte SQL Serverile nii sisemistest kui ka välistest allikatest.

Millised on SQL Serveri 2017 seadme CAL-de eelised?

Põhimõtteliselt ei erine Device CAL-i funktsionaalsus SQL Server 2017-i kasutaja CAL-i funktsionaalsusest. Siiski on mõlemal juhul tüüpilised võimalused näha tavalise SQL Serverile juurdepääsu tüübis: ettevõtted erinevad näiteks tööjaamade arvu ja ka töövoogude poolest, milles SQL Serverit kasutatakse: Väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete puhul kasutavad paljud töötajad SQL Serverile juurdepääsuks sageli kordamööda ühte lõppseadet, samas kui teistes töökeskkondades teeb seda üks kasutaja täiesti erinevate lõppseadmete kaudu.

SQL Server 2017 seadmelitsents, mis on seotud ühe Windowsi-võimelise lõppseadmega - mitte konkreetse kasutajaga -, pakub seega erinevaid võimalusi SQL Serverile juurdepääsuks: Kui litsentseeritud lõppseade on mobiilne sülearvuti või tahvelarvuti, saab vastav kasutaja SQL Serverile ka iseseisvalt kohapeal - nt teel või kodukontoris - ja mitte ainult ettevõtte töökohal ligi pääseda. Seega saab Device CAL-i kasutada ka liikvel olles.

Kokkuvõte

See, kas SQL Serveri 2017 seadme CAL pakub paremaid rakendusvõimalusi, sõltub ettevõtte tüüpilisest töökorraldusest. See mõjutab otsust SQL Server 2017 jaoks sobiva kliendilitsentsi ostmisel, sest nagu eespool juba mainitud, ei võimalda Microsofti litsentsimissüsteem Device CAL-i hilisemat muutmist User CAL-iks või vastupidi.

Lisaks litsentseeritud lõppseadmete põhikasutusele tuleks arvesse võtta ka töötajate arvu: Kuna niipea, kui erinevad töötajad kasutavad SQL Serverile juurdepääsuks vaheldumisi ühte ja sama arvutit, olenemata sellest, kas seda kasutatakse sisemiselt või mobiilselt, pakub seadmepõhine litsentsimine rohkem eeliseid.

Ostke Wiresofti veebipoest ükskõik kui palju kasutatud seadme CAL-sid Microsoft SQL Server 2017 jaoks

Seadme CAL-d SQL Server 2017 jaoks on Wiresofti veebipoes saadaval juba alates ühest litsentsist, sest muud mahulitsentside eeskirjad ei kehti kasutatud tarkvara suhtes - ilma et nimetus "kasutatud" tooks kaasa mingeid puudusi seadme CAL-de kasutamisel.

Mis on SQL Serveri 2017 seadme CAL-d kui kasutatud litsentsid?

Wiresofti poolt kasutatud litsentsidena pakutavad SQL Server 2017 seadme CAL-d (ja ka muud CAL-tüübid) on tavalised kasutuskõlblikud juurdepääsulitsentsid ühele lõppseadmele, nagu neid pakutakse ka Microsofti litsentsimisprogrammis; nende erinevus seisneb selles, et need kuulusid varem SQL Server 2017 lõppseadme mahulitsentsile, mille ostis ettevõte, kes müüs kasutamata jäänud üksikud juurdepääsulitsentsid või ka kogu mahulitsentsi Wiresoftile edasi. Wiresoft jagas selle mahulitsentsi ja muutis selle üksiklitsentsideks ning seejärel märgistas saadud Device CAL-d kasutatud tarkvaraks. Nagu juba mainitud, on kasutatud Device CAL vaatamata sellele märgistusele sama hästi kasutatav kui uus, sest tarkvara ei ole kulunud, kuid ka funktsionaalsus ja kasutusiga ei ole piiratud.

Miks on kasutatud SQL Server 2017i seadme CAL-d turvalised?

Wiresofti kasutatud tarkvara, näiteks SQL Serveri seadme CAL-d, ei ole meie klientide jaoks mitte ainult hinnaeelis, vaid ka sama turvaline kui uus - ilma varjatud piirangute või riskideta! See on teile kohe kättesaadav pärast lõpetatud maksetehingut kohese allalaadimise ja kohese litsentsi aktiveerimise kaudu kaasasoleva mahulitsentsi võtmega, sealhulgas tavapärase ostjaturvalisuse kaudu.

Kust tulevad SQL Server 2017i seadme CAL-d?

Wiresofti poolt pakutavad SQL Server 2017 seadmekliendilitsentsid pärinevad ettevõtete ja organisatsioonide litsentsivarudest. Seega kehtib nende puhul kehtiv jurisdiktsioon, mis lubab sõnaselgelt kaubelda kasutatud tarkvaraga koos Microsofti CALidega, mida on korduvalt kinnitatud ka erinevates kohtuotsustes.

Mida see tähendab teie kui Wiresofti kliendi jaoks?

Nii kasutatud SQL Server 2017 seadme CAL-de või muude Wiresofti pakutavate kliendilitsentside ostmine kui ka nende kasutamine pakuvad õiguskindlust, sest ei teie ega Wiresoft ei riku ühtegi õigusnormi. 

Teie eelised SQL Server 2017 kasutatud CAL-de ostmisel

Wiresofti SQL Server 2017 seadme CAL-d kasutatud tarkvarana koos või muude juurdepääsulitsentsidega pakuvad klientidele kõigil neil põhjustel soodsat alternatiivi enamiku teiste litsentsipakkujate pakkumistele, just seetõttu, et seadme CAL-de puhul ei ole litsentsi skaaladest tulenevaid piiranguid. See annab teile valikuvabaduse SQL Serveri teenuste litsentseerimisel vastavalt teie ettevõtte tegelikule kasutamisele, mis vähendab ka serverilitsentside kulusid.

Wiresofti veebipoest leiate lisaks Device CAL-dele kui kasutatud tarkvara kasutuslitsentsidele ka vastavad User CAL-d SQL Server 2017 jaoks - sealhulgas MS SQL Serveri teiste versioonide kasutuslitsentsid koos nende jaoks vajalike serverilitsentsidega. See vähendab ka uuemate lõppseadmete soetamiskulusid või erinevate tarkvaraversioonide tõttu tekkivate ühilduvusprobleemide ohtu.

Lisaks SQL Server 2017 seadme CAL-dele leiate Wiresofti tarkvarapoest ka kliendilitsentsid ja serverilitsentsid teistele Microsofti serveritele - ka siin on kõik kasutatud tarkvara eelised. Kui teil on küsimusi SQL Serveri 2017 või mõne muu Microsofti toote Device CAL-de kohta, võtke meiega julgelt ühendust, kasutades chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 5 PACK DEVICE CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 5 PACK DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad