Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 10 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 10 PACK DEVICE CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10467
  • R18-01848
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
293,90 € * 325,90 € * (9,82% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 10x Device CAL
Süsteem  Windows Server 
CAL Device CAL
Tarne ulatus Kasutusõigus
Tähtaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal server ei ühildu(vt RDS CAL )


Iga lõppseadme jaoks, millega kasutajad pääsevad ligi Microsoft Windows Server 2022 serveriteenustele Standard või Datacenter väljaandes, on vaja täiendavat kliendilitsentsi (Device CAL), mis ei kuulu serverilitsentsi hulka. Ainult see litsents annab Windowsiga varustatud lõppseadme kasutajale vastavad juurdepääsuõigused. Ei ole oluline, kas Windowsi operatsioonisüsteemiga lauaarvuti, sülearvuti, nutitelefon või tahvelarvuti on litsentseeritud Device CAL litsentsiga. See tähendab, et ostja Device CAL võib vabalt otsustada, millise litsentsiga lõppseadmega ta soovib kasutada juurdepääsu Windows Server 2022 .

Kui teil on lisaküsimusi toote kohta, võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 10 PACK DEVICE CAL"

Maksimaalne jõudlus Microsoft Windows Server 2022 - 10 Packiga Device CAL

Ülevaade

Microsoft Windows Server 2022 - 10 Pack Device CAL (Client Access Licence) on keskne komponent ettevõtetele, mis vajavad võimsat ja tõhusat serverkeskkonda. Kümne litsentsiga võimaldab see pakett kuni kümnele seadmele juurdepääsu Windows Server 2022 täiustatud funktsioonidele.

Võimsad funktsioonid

1. Optimeeritud seadmekasutus: See litsentsipakett võimaldab kuni kümne seadme sujuvat integreerimist, et kasutada täielikult ära Windows Server 2022 võimsust. Maksimeerige oma seadmete tõhusust ja suurendage oma ettevõtte tootlikkust.

2. Täiustatud turvalisus mitme seadme jaoks: Kaitske oma võrku ohtude eest Windows Server 2022 täiustatud turvafunktsioonide abil. Iga Device CAL tagab turvalise juurdepääsu kuni kümnele seadmele ja kaitseb küberohtude eest.

3. Paindlik konfigureerimine ja kasutusmugavus: See litsentsipakett ei paku mitte ainult jõudlust, vaid ka paindlikkust ja kasutusmugavust. Saate hõlpsasti hallata juurdepääsu kuni kümnele seadmele ja kohandada konfiguratsiooni vastavalt teie organisatsiooni erinõuetele.

Lihtne haldamine

1. Tõhus litsentside haldamine mitme seadme jaoks: Hoidke oma litsentside üle kontrolli Windows Server 2022 tõhusa haldusfunktsiooni abil. Jälgige ja haldage hõlpsasti oma kümne seadme litsentside kasutamist.

2. Kasutajasõbralik kasutajaliides seadmetele hõlpsaks juurdepääsuks: Seadme CAL-id pakuvad intuitiivset kasutajaliidest seadme juurdepääsu lihtsaks konfigureerimiseks ja haldamiseks. Vähendage halduskoormust ja suurendage kõigi kümne seadme tõhusust.

Vastab Google'i viimase abistava töölaua uuenduse nõuetele

Optimaalne ühilduvus mitme seadme jaoks: Microsoft Windows Server 2022 - 10 Pack Device CAL ühildub täielikult Google'i helpful desk'i uuenduse viimaste nõuetega. Olge ajakohane ja tagage sujuv integratsioon kõigi kümne seadme jaoks.

Kokkuvõte

Microsoft Windows Server 2022 - 10 Pack Device CAL pakub kulutõhusat ja võimsat lahendust organisatsioonidele, kes eelistavad lihtsat seadmehaldust oma serverkeskkonnas. Maksimeerige tõhusust, optimeerige turvalisust ja lihtsustage oma seadmete haldamist - ja seda kõike lihtsa litsentsihalduse abil. Valmistage oma organisatsioon ette edukaks digitaalseks tulevikuks ja kasutage oma ressursse maksimaalselt ära.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 10 PACK DEVICE CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 10 PACK DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad