Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 10 PACK USER CAL

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 10 PACK USER CAL

1 149,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

10x uusim User CAL Windows Server 2022 kaugtöölauateenuste jaoks Windows Server 2022 jaoks...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 10 PACK USER CAL"

10x uusim User CAL Windows Server 2022 kaugtöölauateenuste jaoks

Windows Server 2022 jaoks mõeldud kaugtöölaua teenuste (RDS) abil saavad kättesaadavaks tehtud rakendused olla volitatud kasutajatele tsentraalselt Kasutajad on ette nähtud. Kliendile juurdepääsu litsents (Kasutaja CAL) on alati vajalik, nii et saate seda kasutada eemalt koos Windows-võimeline seade, mida saab kasutada ainult ühendada Windows Server 2022 abil seade teie valik kaugtöölauaseansi lubatud. Töötaja, kes on isikliku juurdepääsu õigused vormis RDS Kasutaja CAL saab seejärel juurdepääsu Windows server iga seadmega koos Windowsi operatsioonisüsteemi, näiteks kasutada olemasolevate programmide ja teenuste juurdepääsu teise arvutisse - nt tugi - või töötada virtuaalse töölaua infrastruktuuriga (VDI).

Wiresoftist leiate nüüd Remote Desktop Services kasutaja CAL-id Windows Server 2022 jaoks kasutatud tarkvarana soodsa hinnaga hind. Saate kasu saada ka suvalise arvu RDS-i kasutaja CAL-ide ostmisest, ilma et oleksite järjepidevalt kohandatud litsentsimiseks.

Millised on Windows Server 2022 RDS-i kasutaja CAL-i eelised?

Windows Server 2022 puhul esindavad kaugtöölaua teenused spetsiaalset serverirolli, mis reguleerib kaugjuurdepääsu rakendustele, mis on saadaval vastava Windowsi serveri kaudu, mis toimib hostina. Ainult vastava personaalse kliendi juurdepääsulitsentsiga kasutaja saab seansi ajal iseseisvalt, st eemalt, Interneti-ühenduse kaudu Windowsi serveriga ligi oma valitud personaalarvutile, sülearvutile jne. Programmid käivitatakse serveris.

Windows Server 2022 pakub ka kaugtöölaua seansside kontekstis palju olemasolevate ja uute funktsioonide optimeerimisi – eriti võrguturbe valdkonnas, kuid samuti kui rändavad andmed ja serverid, ladustamise ja virtualiseerimine rakendusi ja luua konteinerid Windows ja Kubernetes.

Windows Server 2022 toetab, näiteks astmeline virtualiseerimine kasutades AMD protsessorid, sisaldab uus versioon ja Varjestatud Virtual Machines (SVM), Transmission Control Protocol (TCP) samuti RACK (Recent ACKnowledgement) ja RSC (Receive Segment Coalescing) ning kasutab nüüd standardbrauserina Microsoft Edge'i. Lisaks saavad kasutajad kasutada ka uusimad Tarkvara defined Networking (SDN), panipaigad Direct (SSD) ja ladustamine Replica samuti Transport Layer Security, Virtual OSE, Hyper-V luua ja luua väga turvaline virtualiseerimine infrastruktuuride hallata.

Kaugtöölaua teenuste kasutaja CAL-i eelised kasutajatele

Ettevõtte töötajad saavad Windows Server 2022 jaoks mõeldud RDS-i kasutaja CAL-ist palju kasu. standardiseeritud Windowsi töökeskkonna leiate igast seadmest, olenemata sellest, kas see on varustatud praeguse või vanema Windowsi operatsioonisüsteemiga.

See tähendab, et kasutajad saavad kasutada ka vanemaid seadmeid, millel on nõrgem riistvara või jõudlus, mis muidu ei oleks Windows Server 2022 otsejuurdepääsuks piisav. Kuna iga rakendus, millele RDS-i kasutaja CAL-iga litsentsitud kasutaja pääseb juurde hosti kaudu kaugtöölaua seansi osana, käivitatakse ainult serveris, mitte selles seadmes. Vastav kaugtöölaua seanss toimub teistest kliendiühendustest sõltumatult, asjaomasele kasutajale näidatakse ainult tema enda seanssi. Seega võivad Windows Server 2022 Remote Desktop Services kasutaja CAL-id aidata praeguse riistvara tarnimise kulusid vähendada või isegi vältida; sest see võimaldab kasutada ka õhukesi kliente.

RDS CAL-ide eelised administraatoritele

Viimaseks, kuid mitte vähem tähtsaks, tähendab RDS kasutaja CAL-i kasutamine Windows Server 2022 jaoks ka palju praktilisi eeliseid administraatorid, sest see vaeva, kes juhivad paljud end seadmete ettevõte on võimalik oluliselt vähendada, sest see muudab ka kasutuselevõtu palju tõhusam, näiteks. Uue tarkvara või värskendused saab teha keskselt kättesaadavaks ettevõtte keskkonnas, selle asemel, et neid igasse lõppseadmesse installida, sest kõik rakendused tehakse kättesaadavaks ainult Windowsi serveri tsentraalselt või värskendatakse sealt.

RDS-i kasutaja CAL-iga saab üksikute kasutajate juurdepääsuõigusi ka individuaalselt määratleda, kuna Remote Desktop Services õigusi saab määrata registreeritud töötajat. Selle tulemusel väheneb oluliselt kogu olemasolevate tööjaamade hooldamise või uute töökohtade varustamine.

Microsofti litsentsihaldus kaugtöölauateenuste CAL-ide jaoks

Iga Microsofti serveritarkvara puhul kehtib reegel, et juurutamine on kasutusest sõltumatu. Seetõttu on Windowsi serveri iga otsese või kaugjuurdepääsu jaoks alati vaja eraldi kliendi juurdepääsulitsentsi (CAL). Vastavad määratletud juurdepääsuõigused Windowsi serveriprogrammide kasutamiseks määrab Microsoft nn litsentsihalduses. See põhineb kliendi juurdepääsulitsentsidel – CAL-idel –, mis tehakse kasutajatele või lõppseadmetele kättesaadavaks.

Nt. Kasutaja CAL-id Remote Desktop Services tagavad, et ainult nendega varustatud kasutajal on isiklik juurdepääs Windowsi serverile. Microsofti hinnangul peaks see tagama serveris pakutavate andmete ja teenuste turvalisuse, kuna registreerimata isikud, st need, kellel pole RDS-i kasutaja CAL-i, ei pääse neile juurde. Microsoft pakub üldjuhul kahte erinevat tüüpi CAL-e – ja seega ka Windows Server 2022 kaugtöölauateenuste jaoks:

 • RDS-i kasutaja CAL, millega spetsiaalne kasutaja saab oma juurdepääsuõigused
 • Seadme CAL RDS-i jaoks, millega teatud lõppseadmele (nt arvutile, sülearvutile, lauaarvutile, mobiiltelefonile) antakse juurdepääsuõigused

Iga Remote Desktop Services Windows Server 2022 CAL koosneb mitmest komponendist, mida saab kasutada tervikuna kasutajal või. võimaldavad seadet kasutada ainult Windows Server Services esimene:

 • Tegelik kaugtöölaua litsentsimine reguleerib vastava CAL-i kasutamist ja teeb selle kasutajale või lõppseadmele kättesaadavaks.
 • Kaugtöölaua seansi host haldab töölaudu või programme, mis tehakse kasutajale kaugseansi ajal kättesaadavaks.
 • Kaugtöölaua ühenduse vahendaja haldab kaugühendusi; kui seansi ajal katkestatakse, loob see need uuesti.
 • Kaugtöölaua lüüs reguleerib konkreetselt kasutaja juurdepääsu avalikus võrgus pakutavale Windowsi töölauale.
 • Kaugtöölauateenuste veebijuurdepääs pakub kasutajatele või rühmadele juurdepääsu veebiportaali kaudu.

Millised on Windows Server 2022 jaoks mõeldud RDS-i kasutaja CAL-i erilised eelised?

Nagu juba mainitud, haldab RDS-i kasutaja CAL iga kaugtöölaua seansi jaoks litsentsitud kasutaja juurdepääsuõigusi Windowsi serverile või hostile. Nad võivad kasutada mis tahes saadaval seade - kas arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti jne - kasutada kaugtöölaua teenuste, sõltumata kohaliku serveri asukoht, tingimusel, et seade on Windows-ühilduv ja on internetiühendus -Link. Seetõttu pakub RDS-i kasutaja CAL suuremat eelist, kui töötaja kasutab sageli erinevaid lõppseadmeid, nt kodukontoris arvutit ja liikvel olles sülearvutit jne.

Pange tähele Windows Serveri RDS-i kasutaja CAL-ide versiooni ühilduvust

Praeguse RDS kasutaja CAL 2022 Windows Serverile ostmise suur eelis on see, et sellel on juurdepääsuõigused Uusim Windowsi serveriversioon sisaldab ka vanemate serveriversioonide (nt 2019) jaoks mõeldud versioone (alandamine). Windows Server 2022 uuendamisel või ostmisel on näiteks kaugjuurdepääsuks (versioonide ühilduvus) vajalik ka praegune RDS-i kasutaja CAL 2022. Seetõttu ei saa RDS kasutaja CAL-i eelmist versiooni kasutada kaugühenduste loomiseks Windows Server 2022-ga.

Järeldus RDS-i kasutaja CAL-ide kohta

Millist tüüpi Remote Desktop Services CAL Windows Server 2022 pakub firma rohkem eeliseid kasutades see sõltub seega sõltub vastava ettevõtte struktuuri kohta. Kui töötajad kasutavad peamiselt erinevaid lõppseadmeid vaheldumisi, nt erinevates kohtades, siis RDS-i kasutaja CAL pakub rohkem võimalusi ja seetõttu on teil vaja vähem kliendi juurdepääsulitsentse.

Otsus kahe kliendi juurdepääsulitsentsi ühe tüübi kohta tuleb teha ostmise ajal, kuna RDS-seadme CAL-i ei ole lubatud hiljem muuta kasutaja CAL-iks või vastupidi. Lihtsalt küsige Wiresofti töötajalt, milline on kõige sobivam litsentsivorm Remote Desktop Services Windows Server 2022 CAL-idega.

Teie ostja turvalisus Microsoft Windows Server 2022 kasutatud RDS-i kasutaja CAL-idega Wiresoftilt

Praegused kasutaja CAL-id Windows Server 2022 kaugtöölauateenuste jaoks saate hankida Wiresofti veebipoest kasutatud tarkvarana ühe kliendi juurdepääsulitsentsi alusel. Saate kasu mitte ainult RDS-i CAL-ide kasutatud tarkvara madalamast hinnast võrreldes uute võrreldavate kaupadega, vaid ka ostja turvalisusest, millel on järgmised eelised:

 • Ostes kasutatud tarkvarana ühe või mitu RDS-i kasutaja CAL-i, saavad Wiresofti kliendid Microsofti originaallitsentsid, mille ettevõtted varem omandasid ja Wiresoftile müüsid.
 • Kasutatud tarkvaraga kauplemise õiguslik alus, nagu kliendi juurdepääsulitsentsid Microsoft Windows Server 2022 kaugtöölaua teenustele, on kohaldatav seadus, mis kehtib mõlemale selle edasimüügi samuti ostmise ja kasutamise lubatud.
 • Wiresofti poolt Windows Server 2022 jaoks mõeldud RDS-i kasutaja CAL-i edasimüümisel märgitakse kasutatud, isegi kui "kasutatud" ei tähenda piiranguid selle kliendi juurdepääsulitsentsi funktsionaalsusele.
 • Kui eelmine ostja on juba aktiveerinud RDS-i kasutaja CAL-i, mis on märgitud kasutatud, kustutati see enne selle edasimüümist Wiresoftile ja on seega Wiresofti poes müümisel 100% tasuta kasutamiseks.
 • Kliendi juurdepääsulitsentsid kaugtöölauateenustele või muud tüüpi Microsofti litsentsid, mida Wiresoft kasutatuna müügiks pakub, ei ole ajaliselt piiratud ega litsentsidega, mida saab kasutada piiratud funktsionaalsusega, vaid need on teile saadaval alles pärast ostu sooritamist. isevolitatud Microsofti originaaltarkvaratoode, mille täielikku hooldatavust kontrollis enne müüki Wiresoft.

Ostes Wiresoftilt kasutatud tarkvaralitsentsi, näiteks RDS-i kasutaja CAL-i Windows Server 2022k jaoks, võite kindel, et sa alati osta ja kasutada ehtne Microsofti toode.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 10 PACK USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud