Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK USER CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10439
 • 6VC-03224
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
824,90 € * 915,90 € * (9,94% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 25x User CAL
Süsteem  Windows Server
CAL RDS User CAL
Tarne ulatus Litsentsitunnus + Autentimiskood
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal Server Ühilduv


Selleks, etsaaks kasutada Windows Server 2016 kaugtöölauateenuseid, vajab iga kasutaja RDS kliendilitsentsi (lühendatult: RDS User CAL), et ta saaks ettevõtte võrgus lokaalselt ja mis tahes terminaliseadmest sõltumatult Windows-programmidele jne. ligi pääseda. Windows Serveri tavaline User CAL ei hõlma kaugjuurdepääsuõigusi, need tuleb eraldi osta Remote Desktop Services User CAL kujul. See annab ühele registreeritud kasutajale õiguse kaugtöölaua seansse kasutada.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK USER CAL"

25 Pack - Remote Desktop Services User CALs for Windows Server 2016 osta kasutatud kujul

Windows Server 2016 Remote Desktop Services'i kasutamiseks vajab iga kasutaja RDS Client Access Licence'i (lühidalt: RDS User CAL), et ta saaks ettevõtte võrgus Windowsi programmidele jne. lokaalselt ligi pääseda, sõltumata mis tahes lõppseadmest. Windows Serveri tavaline kasutaja CAL ei hõlma kaugjuurdepääsuõigusi, need tuleb osta eraldi Remote Desktop Services User CAL kujul. See annab ühele registreeritud kasutajale loa kaugtöölaua sessioonideks.

Kasutatud tarkvarana on Wiresofti RDS User 2016 CAL-de suureks eeliseks madalam hind võrreldes paljude teiste litsentsipakkujate RDS User CAL-dega. Samal ajal sisaldavad need samu funktsioone kui Windowsi serveri kaugtöölaua teenuste kasutajakliendi juurdepääsulitsentsid, mis on saadaval Microsofti ametliku mahulitsentside programmi kaudu.

Millised on Windows Server 2016 RDS User CAL-de eelised?

Windows Serveri kaugtöölaua teenused (Remote Desktop Services for Windows Server ) - endise nimega Terminal Services - kujutavad endast kasutajate või lõppseadmete jaoks spetsiaalset serveri rolli, et nad saaksid kasutada Windows Server 2016 või mõne muu serverversiooni teenuseid, ilma et kasutatavad Windows programmid oleksid lokaalselt arvutisse installeeritud. RDS 2016-i kasutaja CAL-dega reguleeritakse seda kaugjuurdepääsu üksikute töötajate jaoks; vastava Windowsi serveri kaudu, mis toimib hostina, tehakse programmid litsentseeritud kasutajale kättesaadavaks kaugtöölaua seansi ajal. Seejärel saab see kasutaja kasutada mis tahes arvutit või sülearvutit jne, et pääseda neile juurde kohapeal iseseisvalt (eemalt) või ka ettevõtte asukohas internetiühenduse kaudu, kasutades oma kliendilitsentsi - RDS User CAL.

Kaugtöölaua teenuse kasutaja CAL-i eelised Windows Server 2016 töötajatele

Iga volitatud kasutaja, kellel on Windows Server 2016 jaoks RDS User CAL, saab seega kaugseansi raames kasutada standardiseeritud Windowsi töökeskkonda mis tahes internetivõimelise lõppseadmega. Nagu juba mainitud, käivitatakse Windowsi programmid vastaval serveril kui hostil kaugtöölaua seansi ajal; kasutajale näidatakse ainult tema enda seanssi, kuna see toimub teistest kliendiühendustest eraldi.

RDS User CAL 2016 abil saavad kasutajad kasutada peaaegu kõiki vanemaid lõppseadmeid, isegi kui nende jõudlus on väiksem, sest Remote Desktop Services'i abil on neile kättesaadav Windowsi serveri praegune jõudlus; Remote Desktop Service User CAL 2016 abil ei ole seega Windows'i programmide kasutamise kohustuslikuks eelduseks võimsama riistvara olemasolu praegustes versioonides.

Windows Server 2016 RDS CAL süsteemi eelised administraatorite jaoks

Lisaks RDS-kasutajate CAL-de praktilistele eelistele kasutajate või lõppseadmete jaoks pakub RDS CAL-süsteem eeliseid ka administraatoritele: Kaugjuurdepääsuõiguste litsentseerimine muudab kõigi registreeritud kasutajate ja arvutite haldamise tõhusamaks, sest ettevõtte võrgus saab rakendatud Windowsi tarkvara tsentraalselt hallata ja selle kaudu ka pakkuda, seda ei pea selleks paigaldama igale üksikule lõppseadmele. Ainult Windowsi server võõrustab seda ja seal toimuvad ka uuendused.

RDS User CAL-ga määratakse kindlaks ka registreeritud kasutajate individuaalsed õigused, nii et nad saavad kasutada Windowsi serverit ainult oma juurdepääsuõigustega. RDS User and Device CALs for Windows Server 2016 vähendavad seega oluliselt ka tööjaamade hooldamise ja kättesaadavaks tegemisega seotud jõupingutusi.

Tehniline teave Windows Server 2016 kaugtöölaua teenuse kasutaja CAL-de kohta

Nii RDS for User CAL-i pakkumist kui ka kasutamist Windows serveris reguleerivad erinevad rollid. Kõigepealt on oluline tagada, et RDS CAL ja serveri versioon ühilduksid.

Ülevaade Windows Remote Desktop Services'i serverirollidest

Windows Server 2016 RDS-i kasutamisel määratletakse lisaks kasutajate kasutusõiguste haldamisele veel serveri rollid, mis koos reguleerivad Windowsi programmide jms kasutamist litsentseeritud kasutaja või lõppseadme jaoks:

 • Remote Desktop Licensing Manager reguleerib RDS-i kasutamist iga kasutaja CAL-i jaoks või teeb selle kättesaadavaks.
 • Remote Desktop Session Host haldab töölaudu või programme, mis on autoriseeritud kasutajale (või lõppseadmele) igas seansis kättesaadavad.
 • Remote Desktop Connection Broker tagab RDS-ühenduse seansi jaoks; seansi ajal toimuva katkestuse korral taastab ta ka ühenduse.
 • Remote Desktop Gateway kontrollib terminali kaudu juurdepääsu Windowsi töölauale avalikus võrgus.
 • TheWeb Access for Remote Desktop Services pakub juurdepääsu RDS CAL-i kaudu veebiportaali kaudu.

Jälgige Windows Serveri versioonide ühilduvust Remote Desktop Service User CALs 2016 jaoks

RDS CAL - kas konkreetse kasutaja või konkreetse seadme jaoks - peab alati ühilduma Windows Serveri versiooniga, millega ühendus luuakse. Windows Server 2016 RDS-CAL-i kasutajate puhul tähendab see, et nad saavad neid kasutada nii Windows Server 2016 kui ka Windows Serveri vanema versiooni kasutamiseks (downgrade). RDS-CAL 2016-i ei saa siiski kasutada Windows Serveri kõrgema versiooni kasutamiseks. See on võimalik ainult vastava Remote Desktop Services CAL-versiooniga.

Windows Server 2016-i kaugtöölaua teenuste kasutaja CAL-de ja seadme CAL-de võrdlus

Põhimõtteliselt nagu eespool juba kirjeldatud: Microsoft Server 2016 tarkvara või mõne muu versiooni rakendamine ei sõltu selle edasisest kasutamisest - nii otse kui ka Remote Desktop Services jaoks; selleks on vaja vastavat kliendilitsentsi - RDS User CAL või RDS Device CAL. Kõik juurdepääsuõigused Windows-serveri kasutamise kliendilitsentside kaudu reguleerib Microsoft oma litsentsisüsteemiga.

Selleks, et pääseda Windowsi serverile ja selle Remote Desktop Services'ile ligi lokaalselt ja iseseisvalt - eemalt - veebi kaudu, on lisaks tavapärastele juurdepääsulitsentsidele vaja täiendavaid RDS User või Device CAL-sid. Microsofti RDS CAL-süsteem võimaldab ka serveri administraatoritel täpselt hallata kõiki juurdepääsuõigusi, mis tagab suurema turvalisuse, sest registreerimata kasutajatel, kellel puudub selline juurdepääsulitsents (RDS User CAL), või lõppseadmetel ei ole juurdepääsu Windows serverile.

Microsoft pakub Windowsi serverite kaugtöölaua teenuste kasutamiseks kahte erinevat tüüpi CAL-i:

 • RDS User CAL: see annab spetsiaalsele kasutajale kaugjuurdepääsuõigused
 • RDS Device CAL: see annab kaugjuurdepääsuõigused spetsiaalsele lõppseadmele (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, mobiiltelefon)

Remote Desktop Services 2016 kasutajakõlblikud CAL-d

Windows Serveri RDS User CAL on alati registreeritud ainult ühe kindla kasutaja nimele. Juurdepääsulitsents annab seega sellele kasutajale õiguse pääseda Windowsi serverile kaugtöölaua sessiooniks; juurdepääsuks kasutatava lõppseadme või kliendikompuutri valik on vaba, kuid juurdepääs on võimalik ainult ühest arvutist või sarnasest korraga. Tänu vabale riistvara valikule võib volitatud kasutaja vahetada ettevõtte asukohas asuva lauaarvuti, mobiiltelefoni või tahvelarvuti jne. vahel teel või näiteks kodukontoris oleva sülearvuti vahel, sest RDS User CAL-i abil kasutab ta alati oma isiklikku Windowsi serveri kontot.

RDS User CAL-de puhul ei ole kaugtöölaua litsentseerimine kohustuslik. See tähendab, et vastav kliendiühendus luuakse sõltumata litsentsiserveris pakutavate Remote Desktop Services'i kasutaja CAL-de arvust. Siiski peab iga kasutaja jaoks olema olemas kehtiv kasutaja CAL. Seetõttu tuleb kindlaks määrata ettevõtte kasutajate CAL-de täpne arv ja Windows serverisse tuleb paigaldada piisav arv juurdepääsulitsentse, et igale kasutajale oleks kättesaadav üks RDS CAL. Seda teeb

Remote Desktop Licensing Manager.

Kõik Windows Server 2016 RDS-i kasutajakõlblikkuse CAL-i funktsioonid lühidalt

 • RDS User CAL on määratud konkreetsele kasutajale Active Directory's - seadme asemel
 • RDS-kasutajate CAL-d ei ole ajutiselt saadaval ja neid ei saa tühistada
 • Iga Remote Desktop Services kasutaja CAL-i jälgib litsentsiserver
 • Siiski ei saa CAL-e jälgida meeskonna sees
 • Määratud kasutaja CAL-de arvu võib üle koormata - kuid siis on vastupidiselt Remote Desktop Licence Agreement'ile

Kokkuvõte

See, millist tüüpi Windows Server 2016 Remote Desktops Services CAL-id pakuvad ettevõttele rohkem kasu, on seega iga juhtumi puhul erinev. Klientide juurdepääsu litsentsimise otsus sõltub nii töötajate arvust kui ka lõppseadmete valdavast kasutamisest: töötajatel, kes kasutavad paindlikult erinevaid lõppseadmeid mitte ainult sisemiselt, vaid ka väliselt ja mobiilselt ning pääsevad Windows Serverile ligi erinevatest tööjaamadest, on RDS User CALiga rohkem võimalusi. RDS kasutaja CAL-i ei saa muuta seadme CAL-iks või vastupidi. Seega tuleb otsus teha ostu ajal!

Ostke Microsoft User CALs for Remote Desktop Services 2016 odavalt üksiklitsentsist Wiresofti veebipoest

RDS User CAL Windows Server 2016 jaoks on saadaval Wiresofti veebipoes alates üksiklitsentsist - pakkumine kasutatud tarkvarana sisaldab soodsat hinda, ilma et "kasutatud" tähendaks kasutatavuse osas mingeid puudusi.

Mis on kasutatud tarkvara RDS User CALs Windows Server 2016 jaoks?

Wiresofti veebipoes pakutavad Windows Server 2016 Remote Desktop Services'i kasutaja CAL-d on tüüpilised Microsofti litsentsiprogrammi juurdepääsulitsentsid; need on osa lõppseadmete mahulitsentsist, mille ettevõte algselt ostis. Ettevõtte poolt mittevajalikud kasutajate juurdepääsulitsentsid või kogu mahulitsents müüdi Wiresoft'ile ja mahulitsents jagati üksikuteks RDS-litsentsideks. Pärast ostu ja jagamist märgistatakse need CAL-d kasutatud tarkvaraks. See ei tähenda siiski RDS User CAL funktsioonide üldist kulumist ega muid piiranguid nende kasutatavuse osas, sealhulgas ajaline piirang.

Millist turvalisust pakub Windows Server 2016 Remote Desktop Services User CAL-de kasutatud tarkvara?

Klientide jaoks ei ole kasutatud RDS CAL-de ostmine Wiresoftilt mitte ainult odav, vaid ka turvaline! Sa ei saa mitte ainult Microsoft Windows Server 2016 Remote Desktop Services'i ühe kasutaja CAL-i odavamalt kui võrreldavad uued kaubad, vaid ka ostja turvalisus, kuna see on kohe allalaaditav, kaasa arvatud litsentsi aktiveerimine kaasasoleva kehtiva mahulitsentsi võtmega.

Kõik Wiresofti poolt pakutavad Windows Server 2016 Remote Desktop Services 'i kasutaja CAL-d pärinevad firmade litsentsivarudest. Teie kui kliendi jaoks sisaldab RDS-i või mõne muu Microsofti kliendilitsentsi kui kasutatud tarkvara kasutaja CAL-i ostmine ja kasutamine seega õiguskindlust, sest kehtivaid eeskirju ei rikuta. Seda on ka erinevad kohtuotsused ikka ja jälle selgelt kinnitanud. Tänu ostja täielikule tõendusele on Wiresofti kasutatud tarkvara ka auditi suhtes kontrollitud!

Teie eelised kasutatava tarkvara kasutajakontode CAL-de jaoks Remote Desktop Services 2016 puhul

Wiresofti pakkumine Windows Server 2016 RDS-i kasutaja CAL-dele ja muudele kliendilitsentsidele kui kasutatud tarkvarale ei ole mitte ainult odavam alternatiiv tavapärastele kommertspakkumistele klientidele, vaid pakub ka vaba valikut Windows Serveri kaugteenuste litsentsimiseks vajalike CAL-de arvu osas.

Lisaks annab Wiresofti veebipoe pakkumine võimaluse osta RDS CAL-d Windows Server 2016 jaoks, samuti RDS Device CAL-d ja Windows Serveri vanemate või uuemate versioonide juurdepääsulitsentsid. Ostes sellised CAL-d vanematele Windows Serveri versioonidele, väldite ühilduvusprobleeme või uue riistvara ostmist. Kasuta Wiresofti laia valikut kasutatud tarkvara erinevate CAL versioonidega Windows Serverile!

Wiresofti tarkvarapoest leiate Windows Serveri kasutaja- ja seadme CAL-id, samuti muud Microsofti kliendilitsentsid või serveriprogrammid - madala hinnaga kasutatud tarkvara, sh kohene allalaadimine. Kui teil on küsimusi Windows Server 2016 või mõne muu Microsofti toote RDS User CAL-de kohta, kasutage lihtsalt meie pädevat nõuannet vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK USER CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad