Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10584
  • DG7GMGF0F4LS
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
49,90 € * 54,90 € * (9,11% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 1x
Süsteem  SharePoint Server
CAL Standard Device CAL
Tarne ulatus Kasutusõigus
Kestus Piiramatu
Keeled Kõik keeled


 Microsoft Sharepoint Server 2019 seadme CAL ostmine tähendab, et konkreetsele seadmele antakse juurdepääs Sharepoint platvormile. Seega võib ettevõtte arvutit või isegi sülearvutit kasutada suvaline arv kasutajaid, et jagada sisu Sharepointi kaudu või otsida ja muuta seda seal. Üldiselt on Device CAL kasulik, kui töötajad töötavad ainult oma arvutitel või kui arvutid on mitme töötaja ühisarvutid. Siinne pakkumine viitab väljaandele. Kui Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL ka funktsioonide kasutamiseks, on vaja täiendavat -CAL .             Standard      Enterprise  Enterprise 

Kui teil on lisaküsimusi toote kohta, võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL"

Microsoft SharePoint Server 2019 Standard Device CAL 

Ostmine Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL tähendab, et konkreetsele seadmele antakse juurdepääs Sharepoint platvormile. Seega saab ettevõtte arvutit või isegi sülearvutit kasutada suvaline arv kasutajaid, et jagada sisu Sharepoint kaudu või otsida ja muuta seda seal. Üldiselt on Device CALs kasulik, kui töötajad töötavad ainult oma arvutitel või kui arvutid on mitme töötaja ühisarvutid. Siinne pakkumine viitab väljaandele Standard. Kui Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL soovib kasutada ka Enterprise funktsioone, on vaja täiendavat Enterprise CAL .

Parem koostöö õige tarkvaraga

Sharepoint 2019 pakub ettevõtte töötajatele arvukaid ja põhjalikke koostöövõimalusi. Eesmärk on juhtida ja töötada koos projektide ja ülesannete kallal. Selleks pakub Sharepoint mitmeid dokumendihaldus- ja otsingufunktsioone, aga ka erinevaid sisuhalduse võimalusi. Näiteks töötab programm kui intranetiportaal ja täidab ettevõtte sisemiste arutelurühmade sotsiaalvõrgustiku rolli. Kasutajad saavad ise määrata, milline sisu peaks ilmuma meeskonna veebilehtedel ja blogides või mis peaks olema nähtav ainult üksikutele osakondadele või projektirühmadele ja mis peaks olema nähtav kogu ettevõttele. MicrosoftSharepoint Server 2019 seade CAL on variant ettevõtte arvuti ühendamiseks osakondade vaheliseks suhtluseks. 

Moderniseeritud menüüd ja kasutusvõimalused

2019 versioon Sharepoint keskendub muu hulgas selgemale kasutajaliidesele, mis töötab hästi erinevatel ekraanidel. See võtab arvesse üha enam mobiilset arvutikasutust . kogukonna tarkvara Sharepoint'i saab peaaegu võrdselt hästi kasutada nii tahvelarvutitest, nutitelefonidest, sülearvutitest kui ka lauaarvutitest . Kasutajad saavad intuitiivselt juurdepääsu sageli kasutatavatele rakendustele ja olulisele sisule ning pääsevad kiiresti asjakohaste kontaktide juurde . Läbi Microsoft Sharepoint Server 2019 seade CAL Osta litsentseeritud seadme kasutajad saavad kasutada SharePoint Online'ile sarnast kasutajaliidest. Dokumentide raamatukogud ja Navigatsioonistruktuurid on kohandatud Office 365 omadele. 

Lihtsustatud suhtlemine ja dokumentide jagamine

Parandused SharePoint 2019 võrreldes eelmise versiooniga hõlmavad uusi kommunikatsioonilehti ja meeskonna uudiste funktsiooni. Kui soovite anda teisele ettevõtte seadmele juurdepääsu, saate osta Microsoft Sharepoint Server 2019 seadme CAL otse meilt. Team Sites praegune versioon Sharepoint sisaldab ka nimekirju ja raamatukogusid. Lisaks on tegemist ka täiustatud mobiilse andmekasutusega. Niinimetatud järgmise põlvkonna Sync Client (NGSC) tagab volitatud isikutele usaldusväärse juurdepääsu ettevõtte dokumentidele - igal ajal ja igal pool, kus internet on kättesaadav. See on eriti oluline, kui kavatsete osta Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL sülearvuti või tahvelarvuti jaoks. 

Sharepoint litsentsid igaks vajaduseks

Selleks, et töötada ettevõttes tõhusalt Sharepoint , on vaja mitmeid litsentse. Näiteks vajab iga serveri instants oma litsentsi, aga ka iga operatsioonisüsteemile ligipääsemise instants. Teatud määral on võimalik litsentse segada. See tähendab, et äsja ostetud 2019 juurdepääsulitsentsiga saab juurdepääsu serverile, kus endiselt töötab Sharepoint2016. See on mõistlik näiteks juhul, kui pikemas perspektiivis on kavas uuendada serverit , kuid lühiajaliselt tuleb uuele töötajale või uuele arvutile anda uus litsents. Lisaks sellele saab ettevõtte sees jagada ükskõik kui palju kasutajaid ja seadmeid CALs. Kõiki neid litsentse saate meilt osta. 

Lingid aadressile "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad