Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 25 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 25 PACK USER CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10474
 • 6VC-00981
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
1 858,90 € * 2 064,90 € * (9,98% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 25x User CAL
Süsteem  Windows Server
CAL RDS User CAL
Tarne ulatus Litsentsitunnus + Autentimiskood 
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal Server Ühilduv


Remote Desktop Services (RDS) for Windows Server 2022 abil saab selle abil kättesaadavaks tehtud rakendusi pakkuda volitatud kasutajatele tsentraalselt. Selleks, et nad saaksid neid Windowsi-võimelise terminaliseadmega eemalt kasutada, on alati vaja Client Access License (User CAL), mis lubab neil ainult oma valitud terminaliseadme kaudu Windows Server 2022'ga kaugtöölaua sessiooniks ühendust luua. Töötaja, kellel on isiklikud juurdepääsuõigused RDS User CAL kujul, saab seejärel Windows Serverile ligi mis tahes Windows operatsioonisüsteemiga lõppseadmega, näiteks selleks, et kasutada olemasolevaid programme ja teenuseid, pääseda ligi teisele arvutile - näiteks toe jaoks - või töötada Virtual Desktop Infrastructure (VDI) abil.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 25 PACK USER CAL"

25x Windows Server 2022 kaugtöölaua teenuste uusim kasutaja CAL

Remote Desktop Services (RDS) for Windows Server 2022 abil saab pakutavad rakendused teha volitatud kasutajatele tsentraalselt kättesaadavaks. Selleks, et nad saaksid neid Windowsi-võimelise lõppseadmega kaugkasutada, on alati vaja kliendilitsentsi (User CAL), mis lubab neil ainult oma valitud lõppseadme kaudu Windows Server 2022 kaugtöölaua sessiooniks ühendust luua. Töötaja, kellel on isiklikud juurdepääsuõigused RDS User CAL-i kujul, saab seejärel kasutada Windowsi serverile juurdepääsuks mis tahes Windows operatsioonisüsteemiga lõppseadet, näiteks selleks, et kasutada olemasolevaid programme ja teenuseid, pääseda ligi teisele arvutile - näiteks tugiteenuse osutamiseks - või töötada virtuaalse töölaua infrastruktuuriga (VDI).

Wiresoftist leiad nüüd Remote Desktop Services User CALs Windows Server 2022 jaoks madala hinnaga kasutatud tarkvara. Samuti saate osta mis tahes arvu RDS-kasutajate CAL-teenuseid (ilma tasemete määramiseta) oma kohandatud litsentseerimiseks.

Millised on Windows Server 2022 RDS User CAL eelised?

Windows Server 2022 puhul kujutavad Remote Desktop Services endast spetsiaalset serverirolli, mis kontrollib kaugjuurdepääsu rakendustele, mis on kättesaadavad vastava Windows Server'i kaudu, mis tegutseb sel eesmärgil hostina. Seega saab ainult vastava isikliku kliendilitsentsiga kasutaja pääseda oma valitud arvutile, sülearvutile jne. lokaalselt iseseisvalt, st kaugjuhtimise teel, internetiühenduse kaudu Windows serveriga seansi ajal. Programmid käivitatakse serveris.

Windows Server 2022 pakub ka mitmeid olemasolevaid ja uusi funktsioone optimeerimist kaugtöölaua seansside kontekstis - eriti  võrgu turvalisuse valdkonnas, aga ka andmete ja serverite migreerimisel, rakenduste salvestamisel ja virtualiseerimisel ning konteinerite loomisel Windowsi ja Kubernetes'iga.

Windows Server 2022 toetab näiteks AMD protsessoreid kasutavat nested virtualiseerimist, sisaldab Shielded Virtual Machines (SVM) uut versiooni, Transmission Control Protocol (TCP), samuti RACK (Recent ACKnowledgment) ja RSC (Receive Segment Coalescing) ning kasutab nüüd standardse brauserina Microsoft Edge'i. Kasutajad saavad kasutada ka uusimaid versioone tarkvaral põhineva võrgu (SDN), Storage Spaces Direct (SSD) ja Storage Replica, samuti Transport Layer Security, Virtual OSE, Hyper-V, et luua ja hallata väga turvalisi virtualiseerimisinfrastruktuure.

Remote Desktop Services User CAL-i eelised kasutajate jaoks

Eriti ettevõtte töötajad saavad mitmel viisil kasu RDS User CAL for Windows Server 2022. Nad leiavad standardiseeritud Windowsi töökeskkonna igas lõppseadmes, olenemata sellest, kas see on varustatud praeguse või vanema Windowsi operatsioonisüsteemiga.

See tähendab, et kasutajad saavad kasutada ka vanemaid lõppseadmeid, mille riistvara või jõudlus on nõrgem ja mis muidu ei oleks piisavad Windows Server 2022 otsese juurdepääsu jaoks. Selle põhjuseks on see, et iga rakendus, millele RDS User CAL-iga litsentseeritud kasutaja pääseb ligi kaugtöölaua seansi raames host'i kaudu, käivitatakse ainult serveris, mitte aga selles lõppseadmes. Vastav kaugtöölaua seanss ei sõltu teistest kliendiühendustest ja kuvatakse ainult kasutaja enda seanss. Seega võivad Windows Server 2022Remote Desktop Services kasutaja CAL-teenused aidata vähendada või täielikult vältida praeguse riistvara hankimise kulusid, kuna see võimaldab ka õhukeste klientide kasutamist.

RDS CAL-de eelised administraatorite jaoks

Lõpetuseks, RDS User CAL kasutamine Windows Server 2022 jaoks tähendab ka mitmeid praktilisi eeliseid administraatorite jaoks, sest see võib oluliselt vähendada paljude lõppseadmete haldamiseks vajalikku tööd ettevõttes, sest see muudab näiteks ka kasutuselevõtu palju tõhusamaks. Uut tarkvara või uuendusi saab ettevõtte keskkonnas pakkuda tsentraalselt, selle asemel, et neid igale üksikule lõppseadmele paigaldada, sest kõik rakendused pakutakse ainult tsentraalselt Windowsi serveris või uuendatakse sealt.

RDS User CAL-i abil saab ka üksikute kasutajate juurdepääsuõigused individuaalselt määrata, sest Remote Desktop Services saab kasutada registreeritud töötajatele õiguste määramiseks. See vähendab märkimisväärselt olemasolevate töökohtade hooldamise või uute töökohtade loomisega seotud üldisi jõupingutusi.

Microsofti litsentside haldamine kaugtöölaua teenuste CAL-de jaoks

Kogu Microsofti serveritarkvara puhul kehtib reegel, et rakendamine ei sõltu kasutamisest. Seetõttu on alati vaja eraldi kliendilitsentsi (CAL) igaks juurdepääsuks Windows serverile, olgu see siis otsene või kaugjuurdepääs. Vastavad määratletud juurdepääsuõigused Windows Serveri programmide kasutamiseks määrab Microsoft kindlaks nn litsentside haldamisel. Selle aluseks on kliendilitsentsid (Client Access Licenses - CAL), mis antakse kasutajatele või lõppseadmetele.

Näiteks tagavad Remote Desktop Services kasutajakõlblikkuskoodid (User CAL), et ainult nendega varustatud kasutajal on isiklik juurdepääs Windowsi serverile. Microsofti sõnul on selle eesmärk tagada serveris pakutavate andmete ja teenuste turvalisus, kuna registreerimata isikud, st need, kellel puudub RDS User CAL, ei saa neile ligi. Microsoft pakub CAL-teenuseid üldiselt - ja seega ka Windows Server 2022 Remote Desktop Services'i jaoks - kahte erinevat tüüpi:

 • RDS User CAL, millega spetsiaalne kasutaja saab oma juurdepääsuõigused
 • RDSi jaoks mõeldud Device CAL, millega antakse konkreetsele lõppseadmele (nt arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, mobiiltelefon) juurdepääsuõigused

Iga Remote Desktop Services CAL for Windows Server 2022 koosneb mitmest komponendist, mis tervikuna võimaldavad kasutajal või seadmel kasutada Windows Server Services'i:

 • Tegelik Remote Desktop Licensing reguleerib vastava CAL-i kasutamist ja teeb selle kasutajale või seadmele kättesaadavaks.
 • Kaugtöölaua seansihaldur haldab lauaarvuteid või programme, mis tehakse kasutajale kaugseansi ajal kättesaadavaks.
 • Remote Desktop Connection Broker haldab kaugühendusi ja taastab need, kui seansi ajal tekib katkestus.
 • Remote Desktop Gateway kontrollib konkreetselt kasutaja ligipääsu avalikus võrgus olevale Windowsi töölauale.
 • Kaugtöölaua teenuste veebijuurdepääs võimaldab kasutajatele või rühmadele juurdepääsu veebiportaali kaudu.

Millised on Windows Server 2022 RDS User CAL-i erilised eelised?

Nagu juba mainitud, haldab RDS User CAL litsentseeritud kasutaja juurdepääsuõigusi Windowsi serverile või hostile iga kaugtöölaua sessiooni jaoks. Kasutaja saab kasutada kaugtöölaua teenustele juurdepääsuks mis tahes olemasolevat lõppseadet - kas arvutit, sülearvutit, tahvelarvutit jne - isegi kohaliku serveri asukohast sõltumatult, tingimusel, et seade on Windowsiga ja sellel on internetiühendus. RDS User CAL pakub seega suuremat eelist, kui töötaja kasutab sageli erinevaid lõppseadmeid, nt arvutit kodukontoris ja sülearvutit teel jne.

Windows Serveri RDS-kasutajate CAL-de versioonide ühilduvuse kaalumine

Praeguse RDS User CAL 2022 for Windows Server ostmise suur eelis on see, et lisaks Windows Serveri uusima versiooni kasutusõigustele sisaldab see ka vanemate serveriversioonide, näiteks 2019 (downgrade) kasutusõigusi. Kui uuendate või ostate Windows Server 2022 , on kaugjuurdepääsuks vaja ka praegust RDS User CAL 2022 (versioonide ühilduvus). Varasemat versiooni RDS User CAL ei saa seega kasutada Windows Server 2022 kaugühenduste jaoks.

Kokkuvõte RDSi kasutajakõlblikkuse CALide kohta

See, millist tüüpi Remote Desktop Services CAL for Windows Server 2022 pakub ettevõttes kasutamiseks rohkem eeliseid, sõltub ettevõtte vastavast struktuurist. Kui töötajad kasutavad peamiselt erinevaid lõppseadmeid vaheldumisi, nt erinevates asukohtades, siis pakub RDS User CAL rohkem võimalusi ja seetõttu vajate väiksemat arvu kliendilitsentse.

Otsus ühe kliendilitsentsitüübi kasuks tuleb teha ostmise ajal, kuna RDS Device CAL-i ei ole lubatud hiljem muuta User CAL-iks või vastupidi. Küsige lihtsalt Wiresofti esindajalt, milline on teie jaoks kõige sobivam litsentsimisviis Remote Desktop Services CALs for Windows Server 2022.

Teie ostja turvalisus kasutatud RDS User CALs Microsoft Windows Server 2022 jaoks Wiresoftilt

Windows Server 2022 Remote Desktop Services'i praegused kasutaja CAL-d on saadaval Wiresofti veebipoes kasutatud tarkvarana alates ühest kliendilitsentsist. Te ei saa kasu mitte ainult RDS CALide kasutatud tarkvara madalamast hinnast võrreldes võrreldava uue tarkvaraga, vaid ka ostja turvalisusest järgmiste eelistega:

 • Ostes ühe või mitu RDS User CAL-i kasutatud tarkvarana, saavad Wiresofti kliendid Microsofti originaalsed üksiklitsentsid, mille ettevõtted on varem ostnud ja Wiresoftile müünud.
 • Kasutatud tarkvaraga, näiteks Remote Desktop Services'i kliendilitsentsidega ( Microsoft Windows Server 2022 ) kauplemise õiguslik alus on kohaldatav seadus, mis lubab nende edasimüüki, samuti nende ostmist ja kasutamist.
 • Windows Server 2022 RDS-kasutajakõlbliku litsentsi edasimüügil märgib Wiresoft selle kasutatuks, kuigi "kasutatud" ei tähenda mingeid piiranguid selle kliendilitsentsi funktsionaalsusele.
 • Kui RDS User CAL, mis on märgitud kasutatud, on eelmine ostja juba aktiveerinud, on see enne Wiresoftile edasimüüki kustutatud ja on seega Wiresofti poes müümisel taas 100% vabalt kasutatav.
 • Wiresofti poolt kasutatuna müügiks pakutavad Remote Desktop Services'i kliendilitsentsid või muud tüüpi Microsofti litsentsid ei ole ajaliselt piiratud litsentsid ega piiratud funktsioonidega litsentsid, vaid on originaalsed Microsofti tarkvaratooted, mis on teile pärast ostu sooritamist lubatud ja mille täielikku kasutatavust on Wiresoft enne müüki kontrollinud.

Ostes kasutatud tarkvaralitsentsi, näiteks RDS User CAL for Windows Server 2022 k Wiresoftilt, võite olla kindel, et ostate ja kasutate alati Microsofti originaaltoodet.

Lingid aadressile "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 25 PACK USER CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 25 PACK USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad