Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10465
  • R18-01853
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
724,90 € * 804,90 € * (9,94% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 25x User CAL
Süsteem  Windows Server 
CAL User CAL
Tarne ulatus Kasutusõigus
Tähtaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal server ei ühildu(vt RDS CAL )


Iga kasutaja, kes soovib kasutada Microsoft Windows Server 2022 serveriteenuseid Standard või Datacenter väljaandes mis tahes Windows-toega seadmega, vajab eraldi kliendilitsentsi kasutajatele (User CAL), mida serverilitsents ei sisalda. Ainult see litsents annab üksikkasutajale vastavad juurdepääsuõigused serverile. Ei ole oluline, kas volitatud User CAL kasutaja kasutab Windowsi operatsioonisüsteemiga lauaarvutit, sülearvutit, nutitelefoni või tahvelarvutit. See tähendab, et ostja User CAL võib vabalt otsustada, millist Windowsiga lõppseadet ta soovib Windows Server 2022-le juurdepääsuks kasutada.

Kui teil on toote kohta lisaküsimusi, võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL"

Optimeeritud kasutajahaldus Microsoft Windows Server 2022 abil - 25 paketti User CAL

Ülevaade

Microsoft Windows Server 2022 - 25 Pack User CAL (Client Access Licence) pakub terviklikku lahendust ettevõtetele, kes vajavad täiustatud kasutajahaldust ja maksimaalset skaleeritavust. Selle 25 litsentsipaketi abil saate täielikult ära kasutada Windows Server 2022 võimsust, tagades samal ajal kuni 25 kasutaja tõhusa haldamise.

Võimsad funktsioonid

1. Sujuv skaleeritavus suuremate meeskondade jaoks: See litsentsipakett võimaldab sujuvat skaleerimist, et integreerida kuni 25 kasutajat oma võrku. Windows Server 2022 pakub võimsat platvormi tõhusaks koostööks ja sujuvaks töökoormuse haldamiseks ka suuremates meeskondades.

2. Täiustatud turvalisus mitme kasutaja jaoks: Kaitske oma võrku ohtude eest Windows Server 2022 täiustatud turvafunktsioonide abil. Iga User CAL tagab turvalise juurdepääsu kuni 25 kasutajale ja kaitseb küberohtude eest.

3. Paindlik konfiguratsioon ja kasutusmugavus: See litsentsipakett ei paku mitte ainult jõudlust, vaid ka paindlikkust ja kasutusmugavust. Saate hõlpsasti hallata kuni 25 kasutaja juurdepääsu ja kohandada konfiguratsiooni vastavalt oma organisatsiooni erinõuetele.

Lihtne haldamine

1. Tõhus litsentside haldamine mitme kasutaja jaoks: Hoidke oma litsentside üle kontrolli Windows Server 2022 tõhusa haldusfunktsiooni abil. 25 kasutaja litsentsikasutust saate hõlpsasti jälgida ja hallata.

2. Kasutajasõbralik kasutajaliides mitme juurdepääsu jaoks: Kasutajate CAL-id pakuvad intuitiivset kasutajaliidest kasutajate juurdepääsu lihtsaks konfigureerimiseks ja haldamiseks. Vähendage halduskoormust ja suurendage kõigi 25 kasutaja tõhusust.

Vastab Google'i viimase abistava töölaua uuenduse nõuetele

Optimaalne ühilduvus mitme kasutaja jaoks: Microsoft Windows Server 2022 - 25 Pack User CAL on täielikult kooskõlas Google'i abivajaja uuenduse viimaste nõuetega. Olge ajakohane ja tagage sujuv integratsioon kõigile 25 kasutajale.

Kokkuvõte

Microsoft Windows Server 2022 - 25 Pack User CAL pakub skaleeritavat ja võimsat lahendust organisatsioonidele, kes soovivad integreerida oma serverkeskkonda suurema arvu kasutajaid. Skaleerige vaevata, maksimeerige turvalisust ja optimeerige koostööd - ja seda kõike lihtsa litsentsihalduse abil. Valmistage oma organisatsioon ette edukaks digitaalseks tulevikuks ja kasutage ressursse parimal viisil

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad