Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL

114,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

5 Device CAL-i Microsoft Windows Server 2016 jaoks kasutatud tarkvarana Et kasutajad saaksid...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL"

5 Device CAL-i Microsoft Windows Server 2016 jaoks kasutatud tarkvarana

Et kasutajad saaksid kasutada kõiki Microsoft Windows Server 2016 teenuseid, mis on saadaval standard- ja andmekeskuse väljaannetes, on lõppseadmete jaoks vaja lisaks serverilitsentsile ka kliendi juurdepääsulitsentsi. üks väljaanded: Windows Server 2016 Seadme CAL . See tähendab, et üks registreeritud arvuti (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti jne) saab vastavad määratletud juurdepääsuõigused.

Kuna Microsofti litsentsihalduse sätete kohaselt ei sisalda Windows Server 2016 serverilitsents kasutajaõigusi, seega tuleb need seadme CAL-i vormis eraldi osta . Iga volitatud kasutaja saab seejärel kasutada iga sellega registreeritud lõppseadet Windowsi serveri funktsioonidele juurdepääsuks.

Windows Server 2016 Editions Standardi ja Datacenteri seadme CAL-id on saadaval Wiresoftist odava kasutatud tarkvarana – need on saadaval ka üksikult lõppseadmete paindlikuks, vajadustel põhinevaks litsentsimiseks. Lõppseadmete kasutatud tarkvara juurdepääsulitsentsidel on samad funktsioonid, mis Windows Server 2016 seadme CAL-idel.

mida pakutakse uute kaupadena tavalise Microsofti hulgilitsentsiprogrammi kaudu.

Kasutage kõiki Windows Server 2016 teenuseid isegi kasutatud seadme CAL-iga

Seadme CAL-iga saate kasutada kõiki

Server versioon 2016 järglane Windows Server 2012 pakkumised: See mitte ainult ei toeta Windows 10, kuid on ka Pilvevalmidusega, nii et on võimalik kasutada pilv - et luua server, kuhu saab volitatud seadme kaudu andmeid varundada.

Windows Server 2016 on saadaval ettevõttest Wiresoft standard- ja andmekeskuse väljaannetes ning igal juhul nõutavates CAL-ides. Neil on ka Core & amp; Nanoserveri juurutamine ja virtualiseerimise / Hyper-V konteinerite ning Windowsi serverikonteinerite ja Host Guardian Service'i kasutamine. Eelkõige Windows Server 2016 andmekeskuse väljaanne pakub ka selliste funktsioonide kasutamist nagu tarkvaraga määratud võrgundus (SDN) ja võrguvirnad (protokollivirn), otsesalvestusruumid (S2D), salvestusruumi koopia ja varjestatud virtuaalmasinad (varjestatud VM-id). vastab seadme CAL), omadused, mis on eriti vajalik ettevõtetele ulatusliku töökoormus ja mitme virtuaalse süsteemi.

Kogu teave Windows Server 2016 Standardi ja Datacenteri väljaannete jaoks kasutatud tarkvara seadme CAL-ide kohta lühidalt

Seadme CAL pakutud Wiresoft kui kasutatud tarkvara ei erine vastava uue Seadme CAL; Et oleks võimalik kasutada funktsioone. Seadme CAL-id kui kasutatud tarkvara on seetõttu paljudele ettevõtetele ja organisatsioonidele ökonoomne alternatiiv olemasolevate Windowsiga ühilduvate lõppseadmete serveri juurdepääsulitsentsiga varustamiseks. Järgmises ülevaates selgitatakse kõiki selle kasutatud tarkvara eeliseid ja eripärasid.

Microsofti litsentsihaldus Windows Server 2016 CAL-ide jaoks

Microsofti litsentsihaldus määratleb kõik kohaldatavad sätted lõppseadmete täiendava juurdepääsu litsentsimiseks Windows Server 2016 jaoks standard- ja andmekeskuse väljaandes, et kasutajatel oleks juurdepääs e-posti, kontaktide ja kalendri. Iga serverilitsents sisaldab juurdepääsulitsentse, kuid need on mõeldud administraatoritele ja neid ei tohi kasutada tavaliste kasutajateenuste jaoks. Need on saadaval ainult kliendi juurdepääsulitsentside kaudu, nagu Seadme CAL , mis annab vastavale lõppseadmele vastavad õigused, et iga kasutaja saaks kasutada tüüpilisi Windowsi serveri funktsioone. Lisaks Windows Server 2016 kliendi-/serverikeskkonna spetsiaalsetele juurdepääsuõigustele ei sisalda seadme CAL täiendavat tarkvara.

Millised CAL-i tüübid on Windows Server 2016 Standardi ja Datacenter Editioni jaoks olemas?

Kliendi juurdepääsu litsentsimine Windows Server 2016 jaoks on Microsofti litsentsimismudeli kaudu saadaval kahte tüüpi CAL-ides:

  • Seadme CAL Windows Server 2016 jaoks spetsiaalsele seadmele (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon)
  • Kasutaja CAL Windows Server 2016 jaoks – spetsiaalsele kasutajale

Kas Windows Server 2016 seadme ja kasutaja CAL-ide vahel on erinevusi?

Põhimõtteliselt pakub seadme CAL Windows Server 2016 jaoks samu funktsioone ja teenuseid nagu kasutaja CAL . Ainus erinevus on Windowsi serverile juurdepääsu tüüp: Seadme CAL-iga saavad ühte seadet kasutada mitu kasutajat, kes pääsevad vaheldumisi Windowsi serveriteenustele; selline olukord võib – olenevalt arvutiga töökohtade arvust ja varustusest ning tüüpilistest töövoogudest – mõnes ettevõttes esineda – erinevalt olukorrast, kus kasutaja kasutab selleks oma kontoga peamiselt väga erinevaid lõppseadmeid.

Igat Windowsiga ühilduvat seadme CAL-iga varustatud lõppseadet saavad seetõttu kasutada erinevad töötajad Windowsi teenuste kasutamiseks. Tüüpiliseks stsenaariumiks on vahetustega tööga ettevõtted, kus mitu töötajat jagavad ühte seadet oma e-kirjade jms kontrollimiseks; Sel juhul on vaja vähem lõppseadme juurdepääsulitsentse kui kasutaja CAL-e.

Litsentsiga seadet, mida saab kasutada liikvel, nagu sülearvuti ja tahvelarvuti, aga ka nutitelefon, saab ka vastav kasutaja asukohast sõltumata kasutada - nt. kontorina, samas liikvel või teises kohas - juurdepääsu Windows server üle interneti. Seetõttu pakub Seadme CAL ka mobiilikasutusvõimalusi.

Milliseid kasutusvõimalusi sisaldavad Windows Server 2016 seadme CAL-id standard- ja andmekeskuse väljaandes?

Sõltuvalt sellest, kas installitud on Windows Server 2016 standard- või andmekeskuse väljaanne, pakub seadme CAL erinevaid funktsioone.

See on siiski võimalik, et pääseda Windows Server Datacenter Edition seadme CAL-i kohta Standard Edition - selle erinevusega, et Standard Edition on tavaliselt piiratud funktsionaalsus on saadaval . Ainult Datacenter Editioni seadme CAL pakub Datacenter Editioni serverilitsentsile vastavate teenuste ja funktsioonide laiendatud ulatust. Seega on standardse serverilitsentsiga Datacenter Editioni seadme CAL-iga saadaval ainult standardversiooni funktsioonid.

Märkige Windows Server 2016 seadme CAL-ide versiooni ühilduvus

Lisaks võimalusele kasutada Windows Server 2016 jaoks mõeldud Seadme CAL-iga sõltuvalt väljaandest saadaolevaid funktsioone, pakub see ka terminaliseadet juurdepääsuõiguste vanemate Windows Server versioonid, nt 2013, alates (alandada). Vastupidi, seadme CAL Windows Serveri versiooni 2016 jaoks ei pääse juurde kõrgemale versioonile 2019 (täiendus).

Windows Server 2016 seadme CAL-ide ostjad peaksid lisaks vastava väljaande jaoks saadaolevatele funktsioonidele alati tähelepanu pöörama olemasoleva serverilitsentsi ja kliendi juurdepääsulitsentside ühilduvusele

Millele veel peaksite Windows Server 2016 seadme CAL-idega litsentsimisel tähelepanu pöörama?

Windows Server 2016 seadme CAL litsentsib täpselt ühe lõppseadme ja varustab selle iga väljaande jaoks saadaolevate juurdepääsuõigustega. Kui registreerimine on lõpule viidud, ei saa seda Seadme CAL-i enam teisele lõppseadmele üle kanda. Samuti ei ole võimalik muuta CAL-i tüüpi ja kasutada seadme CAL-i kasutaja CAL-ina.

Need sätted kehtestavad Microsoft litsentsi juhtimine aitavad vältida volitamata juurdepääsu Windows Server 2016, mis pakub ettevõtetele suurema turvalisuse kommunikatsiooni ja andmete sest üks arvuti ilma korral < strong> Seadme CAL ei pääse juurde e-posti teenustele ega serveri andmetele.

Järeldus seadme CAL-ide kohta

Milline kliendi juurdepääsulitsentsi tüüp ettevõttes pakub Windows Server 2019 juurdepääsuks rohkem võimalusi või odavamaid litsentsimisvõimalusi, otsustatakse iga juhtumi puhul eraldi. Lisaks lõppseadmete arvule, mille kaudu Windowsi serverile juurde pääseb, on määrav ka kasutajate arv: niipea, kui mitu kasutajat kasutavad Windowsi serverile juurdepääsuks kordamööda ühte lõppseadet, pakub seadme CAL-iga litsentsimine rohkem eeliseid.

Täpne teadmisi ettevõtte enda protsesside Seega parim alguspunkt õigete CAL tüüpi Windows Server 2016. Vastavalt nimetatud asjaolud, litsentseerimisjuht Seadme CAL odavam firma kui kasutaja CAL-iga, sest sel juhul tuleb osta vähem kliendi juurdepääsulitsentse.

Microsoft Windows Server 2016 seadme CAL-ide jaoks kasutatud tarkvara on saadaval Wiresofti veebipoes ühe või enama litsentsiga

Kasutatud seadme CAL-id Windows Server 2016 väljaannete jaoks on eraldi saadaval ka Wiresofti veebipoes – kuna Microsofti litsentsimise tingimused ei kehti; Vastasel juhul pole kasutatud tarkvaral puudusi ega piiranguid – mitte ainult sellepärast, et tarkvara ei saa põhimõtteliselt kuluda, vaid ka selle üldises funktsionaalsuses.

Kust pärinevad Windows Server 2016 seadme CAL-id, mida Wiresoft kasutatud tarkvarana pakub?

Windows Server 2016 väljaannete Seadme CAL-id , mida Wiresoft kasutab, on originaallitsentsid, kuna need on saadaval ka Microsofti litsentsimisprogrammi kaudu; selle erinevusega, et need olid varem osa Windows Server 2016 seadme hulgilitsentsist, mille esmalt omandas ettevõte. Seejärel ostis Wiresoft selle hulgilitsentsi või üksikute seadmete juurdepääsulitsentsid, mida polnud vaja, ja hulgilitsentsid jaotati seejärel individuaalseteks litsentsideks. Saadud üksikuid Seadme CAL-e nimetatakse siis kasutatud tarkvaraks. Vaatamata sellele identifitseerimisele saab neid kasutada Windows Server 2016 juurdepääsuks kasutamata litsentsina, kuna need ei erine uutest litsentsidest funktsionaalsuse ega kasutusaja poolest.

Ostja turvalisus Windows Server 2016 seadme CAL-idest pärit kasutatud tarkvara jaoks

Windows Server 2016 jaoks mõeldud Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine Seadme CAL-ides pakub klientidele turvalist võimalust Windows Server 2016 juurdepääsu litsentsimiseks! Kuna isegi kasutatud seadme CAL-id Wiresoftis sisaldavad tavalist ostja turvalisust, mille allalaadimine toimub kohe pärast ostmist, sealhulgas kohene litsentsi aktiveerimine kehtiva hulgilitsentsi võtmega.

Kas Windows Server 2016 jaoks kasutatud seadme CAL-ide ostmine ja kasutamine on seaduslik?

Wiresofti klientidel on Windows Server 2016 jaoks kasutatud seadme CAL-ide ostmisel ja nende kasutamisel õiguskindlus, kuna need ei riku ühtegi seadusesätet. Kuna nii Wiresofti poes pakutavad seadme CAL-id Windows Server 2016 jaoks kui ka muud sellised kliendi juurdepääsulitsentsid pärinevad ettevõtte litsentside loendist. Sel põhjusel põhineb kasutatud CAL-idega kauplemine kehtival kohtupraktikal, mis selgesõnaliselt lubab Microsofti kasutatud litsentside müüki, ostmist ja kasutamist; Erinevad kohtulahendid on seda ikka ja jälle selgelt kinnitanud.

Wiresofti kasutatud tarkvara pakub ka auditi turvalisust tänu kõigi eelmiste ostjate täielikule kontrollile!

Kokkuvõte kasutatud tarkvara eelistest koos seadme CAL-idega Windows Server 2016 jaoks

Kasutaja CAL Windows Server 2016 alates Wiresoft kasutatakse tarkvara odavam alternatiiv võrreldav uute toodete tavapäraste tarkvara pakkujad - see eelis kehtib ka teiste Microsoft server kasutatakse tarkvara või tarkvara. Juurdepääsulitsentsid.

Kuna kasutatud seadme CAL-ide litsentsimist ei piira tavaline astmelisus, saate lõppseadmete täpse arvu kohandada vastavalt seadme tegelikule kasutamisele. Litsentsi Windows Server teenuseid teie ettevõte. Wiresofti kliendina võimaldab see Windowsi serverite lõppseadmete paindlik kliendijuurdepääsu litsentsimine teil ostukulusid vähendada.

Wiresoft kasutatud litsentside pakuvad ka eriti praktiline võimalus täiendada tarkvara inventuuri odavalt kuna pakkumine sisaldab ka mitmeid versioone tarkvara põhjustatud erinevate tarkvara versioonid, mida saab vältida ja seega kulud uue riistvara soetamiseks saab vähendada. Wiresofti tarkvarapoest leiate nii Windows Server 2016 väljaannete seadme CAL-id kui ka kasutatud tarkvarana vastavaid kasutaja CAL-e.

Wiresofti kasutatud tarkvara valik sisaldab ka Microsofti tarkvara paljudele teistele valdkondadele – koos kõigi eelpool mainitud eelistega. Kui teil on MS Windows Server 2016 või mõne muu Microsofti toote seadme CAL-ide kohta küsimusi, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud