Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL

MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL

793,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

5x User CAL-i SQL Server 2019 jaoks kasutatud tarkvarana Microsoft SQL Server 2019 kõigi...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL"

5x User CAL-i SQL Server 2019 jaoks kasutatud tarkvarana

Microsoft SQL Server 2019 kõigi SQL-teenuste ja funktsioonide kasutamiseks vajab kasutaja vastavat kliendi juurdepääsulitsentsi - SQL Server 2019 kasutaja CAL-i, millega ta saab kasutada saab kasutada juurdepääsu see mis tahes seadmest. SQL 2019 serverilitsents ise ei sisalda kasutajaõigusi, seega tuleb need kasutajatele CAL-i vormis eraldi osta. 5 kasutaja CAL-i annavad viiele registreeritud kasutajale vastava loa.

Kasutatud tarkvarana pakuvad Wiresofti SQL Server 2019 kasutaja CAL-id suure eelise, et need on juba saadaval eraldi ja madalama hinnaga kui tavaliste litsentsipakkujate võrreldavad pakkumised. Neil on samad funktsioonid nagu Microsofti ametliku hulgilitsentsimise osana saadaval olevatel kasutajakliendi juurdepääsulitsentsidel SQL Server 2019 jaoks. programmi.

Kasutage kõiki MS SQL Server 2019 eeliseid kasutatud kasutaja CAL-iga

SQL Server 2019 on Microsofti praegune Microsofti andmeplatvormi versioon, mis pakub ettevõttele kõiki olulisi andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioone, mida tänapäevane ja võimas relatsiooniandmebaasihaldus süsteem (RDMS), mida kasutatakse näiteks inventariseerimise kontrollsüsteemid, ERP tarkvara ja CRM süsteeme.

Sõltuvalt serveri väljaandest hõlmab see mitte ainult andmete rühmitamist (grupi määramist), vaid ka jälgimist sihitud päringute süstemaatiliseks salvestamiseks ja töötlemiseks. SQL User CAL 2019 abil saavad kasutajad kasutada intelligentse päringutöötluse (IQP) eeliseid suuremate andmemahtude kiirendatud päringute jaoks, samuti funktsiooni Big Data Cluster koos masinõppemudelite tööriistadega ning PolyBase'i Transacti töötlemiseks. -SQL - päringud välistest allikatele.

Täiendavad funktsioonid on:

  • Alati krüptitud andmete krüptimiseks kliendilt DBMS-i
  • Intelligentne päringutöötlus (IQP) suurte andmemahtude päringute optimeerimiseks
  • Intelligentne jõudlus, mis pakub andmebaasitoimingute kiirendatud täitmiskiirust
  • Andmebaasi hetktõmmised võimalike kõrvalekallete dokumenteerimiseks
  • Viimase päringuplaani statistika päringu täitmise plaanide praeguste vaadete jaoks
  • täiustatud kerge päringuprofiili infrastruktuur, samuti
  • Kiirendatud andmebaasi taastamine andmebaasi kiirendatud taastamiseks pärast taaskäivitamist või tehingu tagasipööramist

Kasutaja CAL-id SQL Server 2019 standardväljaandele

Wiresofti kasutatud tarkvara kasutaja CAL-iga saate kasutada SQL Server 2019 Standard Editioni funktsioone: see on mõeldud väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ning pakub litsentsimise võimalust kaudu server / CAL, mis nõuab vastava arvu kliendipääsulitsentse kasutajatele lisaks server litsentsi.

SQL Server 2019 litsentsimismudel serverilitsentside ja CAL-ide kaudu

Litsents serveri kohta pluss Kasutaja CAL on põhineb tavaliselt Microsoft nõuetele: Iga server töötab SQL Server näiteks on vaja standard server litsentsi. Lisaks on iga litsentsitud SQL-serverile juurdepääsu andva kasutaja jaoks vajalik sama või uuema serveriversiooni vastav juurdepääsulitsents (User CAL). Seetõttu tuntakse seda litsentsimudelit ka serveri-/CAL-litsentsimise nime all.

Microsofti litsentsihaldus teeb vahet serveri ja üksikute kasutajate litsentsimise vahel. Need on ainult kasutaja CAL-i poolt volitatud kasutama SQL Serveri funktsioone. See kliendi juurdepääsulitsents sisaldab juurdepääsuõigusi ainult kliendi/serveri keskkonnas ilma tarkvara installimata. Kasutajakliendi juurdepääsulitsentsid reguleerivad SQL Server 2019 kasutusõigusi; lisaks litsentsitud serveri juurdepääsuõigustele sisaldavad need ka seotud teenuseid.

Märkige SQL Server 2019 kasutaja CAL-ide versiooni ühilduvus

kasutaja CAL SQL Server 2019 võimaldab juurdepääsu ka SQL Server 2017 või vanem versioon on võimalik (alandada). Vastupidine stsenaarium ei ole aga võimalik kasutaja CAL-iga vanemalt SQL Serveri versioonilt (nt 2017) kõrgemale SQL Serveri versioonile (nt 2019 (täiendus)).

Miks on SQL Server 2019 standardväljaandes CAL-põhine kasutus?

Microsoft pakub kasutajatele (või lõppseadmetele) ka CAL-põhist litsentsimist ainult SQL Server 2019 standardväljaandele. See tähendab, et SQL Serveri funktsioone saavad kasutada ka need kasutajad, kelle serveri jõudlus on madalam, nagu see on näiteks eriti VKEdes, kus sellest täiesti piisab. Litsentsi andmine kasutajatele juurdepääsupõhiste litsentsidega on selliste ettevõtete jaoks SQL Serveri kasutamiseks ökonoomsem võimalus, kuna nad peavad ostma vaid nii palju kasutajakliendi juurdepääsulitsentse, kui neil tegelikult vaja on. Microsofti litsentsimismudel pakub SQL Server 2019 kasutamiseks kahte erinevat tüüpi CAL-e:

  • SQL Server 2019 Kasutaja CAL : see annab spetsiaalsele kasutajale juurdepääsuõigused
  • SQL Server 2019 Seadme CAL : see annab spetsiaalsele lõppseadmele (arvuti, sülearvuti, lauaarvuti, mobiil) juurdepääsuõigused

Millised on SQL Server 2019 kasutaja CAL-idega litsentsimise erifunktsioonid?

Kasutajakliendi juurdepääsulitsents on üks litsents, mis annab konkreetsetele kasutajatele juurdepääsuõigused SQL Server 2019 jaoks. Ei ole võimalik muuta esmalt määratud kasutajat ega ka määramise tüüpi. Need piirangud pakuvad suuremat turvalisust ja hoiavad ära CAL-ide väärkasutamise, nii et näiteks volitamata töötajad või võõrad ei pääse ligi ettevõtte ärikriitilistele andmetele.

Millised on SQL Server 2019 kasutaja CAL-i eelised?

SQL Server 2019 kasutajalitsents ei ole seotud konkreetse seadmega, vaid ainult konkreetse isikuga. See tähendab, et SQL Server 2019 kasutaja CAL-iga on nime järgi registreeritud ainult üks kasutaja. See annab selle juurdepääsuõiguse SQL Serverile, kusjuures lõppseadme valik, mille kaudu juurdepääs toimub, on vaba, kuid seda saab teha ainult ühest arvutist või sarnasest korraga.

Võrreldes muu kliendi juurdepääsulitsentsi versiooniga, seadmest sõltuva CAL-iga, on kasutaja CAL-il seega eelis, et kasutus ei ole lokaalselt seotud. Kuni litsentsitud kasutaja kasutataval lõppseadmel on juurdepääs Internetile, ei pääse ta SQL Serverile mitte ainult ettevõttesiseselt, nt tööl, vaid ka väljaspool – nt sülearvuti, tahvelarvuti või nutitelefoniga – rongis, tööreisil või kontorina.

Kasutaja CAL SQL Server seetõttu pakub kasutajatele paindlikumaks ja mobiilsemaks kasutamine SQL Server funktsioone, et sageli töö erinevate asukohti ja loob regulaarselt ühenduse serveriga, sest kasutaja CAL-iga kasutab ta alati oma isiklikku kontot.

Järeldus

Millist tüüpi CAL-id SQL Server 2019 jaoks pakuvad konkreetses ettevõttes rohkem eeliseid, võivad igal juhul erineda. Otsus õige kliendi juurdepääsu litsentsimise kohta tuleb teha enne ostmist, sest SQL Serveri kasutaja CAL-i ei saa muuta Seadme CAL-iks ega vastupidi.

See sõltub mitte ainult töötajate arvust, vaid ka lõppseadmete valdavast kasutusviisist: kui enamik töötajaid kasutab regulaarselt erinevaid arvuteid, mitte ainult ettevõttesiseselt, vaid ka väliselt kui ka mobiiltelefoniga või erinevad töökohad juurdepääsu SQL Server, seadmete ja kasutaja CAL-id pakub rohkem eelised.

Ostke Microsoft SQL Server 2019 kasutaja CAL-id Wiresofti veebipoest ühe või enama litsentsiga

SQL Server 2019 kasutaja CAL-id saate Wiresofti veebipoest alates ühest litsentsist – kasutatud tarkvarana pakuvad need oluliselt madalamat hinda, kusjuures kasutatud tingimusel puudub miinuseid, et pakkumised kasutatavust.

Mis on SQL Server 2019 kasutaja CAL-id kasutatud tarkvarana?

Wiresofti veebipoes pakutavad SQL Server 2019 kasutaja CAL-id on Microsofti litsentsimisprogrammi tavalised juurdepääsulitsentsid; Osana SQL Server 2019 kasutajatele mõeldud hulgilitsentsist ostis need esmalt ettevõte, kes müüs mittevajalikud kasutaja juurdepääsulitsentsid või kogu hulgilitsentsi edasi Wiresoftile. Hulgilitsents jaotati üksikuteks litsentsideks ja kasutaja CAL-id tuvastati kui kasutatud tarkvara või kasutatud tarkvara. Kuid see ei ole seotud SQL Serveri kasutaja CAL-i tarkvara üldise kulumise ega muude selle funktsionaalsuse või ajapiiranguga seotud piirangutega.

Millist turvalisust pakuvad SQL Server 2019 kui kasutatud tarkvara kasutaja CAL-id?

Kasutatud SQL Serveri kasutaja CAL-ide ostmine Wiresoftist pole meie klientidele mitte ainult odav, vaid ka turvaline! Saate mitte ainult ühe kasutaja CAL-i Microsoft SQL Server 2019 jaoks madalama hinnaga kui võrreldavad uued kaubad, vaid ka ostja turvalisust kohese allalaadimise ja litsentsi aktiveerimise kaudu kaasasoleva hulgilitsentsi võtmega:

Kõik Wiresofti pakutavad kasutaja CAL-id SQL Server 2019 jaoks pärinevad Euroopa Liidus asuvate ettevõtete litsentside loendist. Teie kui kliendi jaoks tähendab SQL Server 2019 kasutaja CAL-i - või mõne muu kasutatud tarkvarana Wiresofti pakutava Microsofti kliendi juurdepääsulitsentsi - ostmine ja selle kasutamine õiguskindlust, kuna see ei riku ühtegi kehtivat regulatsiooni, mis ka erinevate kohtuotsuste ikka ja jälle on selgelt kinnitanud. Tänu ostja täielikule kontrollile on Wiresofti kasutatud tarkvara ka auditikindel!

Teie eelised SQL Server 2019 kasutaja CAL-ide kasutatud tarkvaraga

SQL Server 2019 kasutaja CAL-ide või muude kliendi juurdepääsulitsentside Wiresofti pakkumine kasutatud tarkvarana ei ole mitte ainult enamasti odav alternatiiv võrreldavatele kommertspakkumistele, vaid pakub ka meie klientidele vaba valikut ostes täpne arv kasutaja CAL-id peavad litsentsi teenused SQL Server, mis vähendab litsentsimise kuludest.

Kuna Wiresofti veebipoes on kasutatud tarkvarana lai valik CAL-e, saate lisaks kasutaja CAL-idele ka seadme CAL-e SQL Server 2019 ja jaoks. juurdepääsu litsentside vanemate või uuemad versioonid MS SQL Server. Ostes CAL-id vanematele SQL Serveri versioonidele, väldite uue riistvara ostmist ja sagedasi ühilduvusprobleeme. Kasutage Wiresofti SQL Serveri erinevate CAL-versioonide laias valikus kasutatud tarkvara!

Wiresofti tarkvarapoest leiate kasutajate ja seadmete CAL-id SQL Server 2019 jaoks, aga ka muid Microsofti kliendi juurdepääsulitsentse või serveriprogramme – soodsalt nagu Kasutatud tarkvara, sealhulgas vahetu allalaadimise ja aktiveerimine. Kui teil on küsimusi SQL Server 2019 või mõne muu Microsofti toote kasutaja CAL-ide kohta, kasutage lihtsalt meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või meili või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud