Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10456
  • R18-01848
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
34,90 € * 37,90 € * (7,92% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 1x Device CAL
Süsteem  Windows Server 
CAL Device CAL
Tarne ulatus Kasutusõigus
Tähtaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal server ei ühildu(vt RDS CAL )


Iga lõppseadme jaoks, millega kasutajad pääsevad ligi Microsoft Windows Server 2022 serveriteenustele Standard või Datacenter väljaandes, on vaja täiendavat kliendilitsentsi (Device CAL), mis ei kuulu serverilitsentsi hulka. Ainult see litsents annab Windowsiga varustatud lõppseadme kasutajale vastavad juurdepääsuõigused. Ei ole oluline, kas Windowsi operatsioonisüsteemiga lauaarvuti, sülearvuti, nutitelefon või tahvelarvuti on litsentseeritud Device CAL litsentsiga. See tähendab, et ostja Device CAL võib vabalt otsustada, millise litsentsiga lõppseadmega ta soovib kasutada juurdepääsu Windows Server 2022 .

Kui teil on lisaküsimusi toote kohta, võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL"

Avastage Microsoft Windows Server 2022 võimsus Device CAL

Ülevaade

Microsoft Windows Server 2022 Device CAL (Client Access Licence) on võtmekomponent ettevõtetele, kes otsivad kõrgeimat jõudlust ja turvalisust. See litsents võimaldab teie ettevõttele juurdepääsu Windows Server 2022 täiustatud funktsioonidele, pakkudes samas võimalust hallata seadmepõhist juurdepääsu.

Võimsad funktsioonid

1. Optimeeritud tootlikkus: Windows Server 2022 abil saavad ettevõtted suurendada oma tootlikkust. Serveriplatvorm pakub paremat jõudlust, optimeeritud ressursikasutust ja võimaldab sujuvat töökoormust, mis vastab kaasaegsete ettevõtete vajadustele.

2. Täiustatud turvalisus: Kaitske oma ettevõtte võrku ohtude eest Windows Server 2022 tugevate turvaelementidega. Device CAL tagab turvalise juurdepääsu ressurssidele ja kaitseb tundlikke andmeid volitamata juurdepääsu eest.

3. Paindlikkus ja skaleeritavus: See litsents annab teie organisatsioonile paindlikkuse seadmepõhise juurdepääsu haldamiseks. Saate oma infrastruktuuri hõlpsasti skaleerida, et vastata oma organisatsiooni kasvavatele vajadustele.

Lihtne haldamine

1. Keskne litsentside haldamine: Hoidke oma litsentside üle kontrolli Windows Server 2022 keskse haldusfunktsiooni abil, mis võimaldab litsentsi kasutamise tõhusat jälgimist ja haldamist.

2. Lihtne kasutamine: Device CAL pakub kasutajasõbralikku kasutajaliidest seadme juurdepääsu lihtsaks konfigureerimiseks ja haldamiseks. Minimeerige halduskoormust ja maksimeerige tõhusust.

Vastab Google'i viimase abistava töölaua uuenduse nõuetele

Ühilduvus ja ajakohasus: Windows Server 2022 Device CAL on täielikult kooskõlas Google'i helpful desk'i värskenduse viimaste nõuetega. See tagab, et teie organisatsioon on alati ajakohane ja saab kasu uusimatest arengutest.

Kokkuvõte

Microsoft Windows Server 2022 Device CAL pakub terviklikku lahendust organisatsioonidele, kes otsivad jõudlust, turvalisust ja paindlikkust. Kasutage täiustatud funktsioone, optimeerige oma tootlikkust ja kaitske oma võrku ohtude eest - ja seda kõike lihtsa litsentsihalduse abil. Selle CALiga olete valmis digitaalse tuleviku nõudmisteks.

 

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad