Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2021

MICROSOFT PUBLISHER 2021

162,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Publisher 2021 – üks programm ostuversioonis Publisher 2021 on Microsofti...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT PUBLISHER 2021"

Microsoft Publisher 2021 – üks programm ostuversioonis

Publisher 2021 on Microsofti mitmekülgne ja võimas programm professionaalseks lauaarvutite avaldamiseks. Tarkvara abil saavad kõiksugu veenvaid trükiseid luua mitte ainult ettevõtted, vaid ka erakasutajad, näiteks koolilapsed ja üliõpilased – alates pilditöötlusest ja küljendusest kuni prinditavate mallide loomiseni. Lisaks põhjalikule flaierite, brošüüride ja ulatuslikumate kataloogide mallide kataloogile on saadaval palju tööriistu ja efekte nende kujundamiseks ja edasiseks töötlemiseks vastavalt individuaalsetele ideedele. Tänu intuitiivsele ja kasutajasõbralikule kasutajaliidesele ning tööriistade selgele paigutusele leiavad isegi kogenematud ja algajad kiiresti tutvustuse Publisher 2021 ja saavad luua trükimeediat et ka vastama kõrgetele nõudmistele, vaid ka ainult logod, ikoonid ja muud picture elemente.

Sarnaselt teiste Office'i versiooni 2021 programmidega saab ka menüüriba lindi välimust vastavalt teie vajadustele kohandada ja see toob palju selgust. MS Publisher 2021 > seega õige partner veenvalt ja oskuslikult rakendada oma loomingulisi ideid.

Kõrge ühilduvus erinevate vormingute ja programmidega

Muidugi võimaldab küljendusprogramm kasutada ka tavalisi failivorminguid, sh .JPG ja .PDF, aga ka loomulikult Microsofti enda .XPS ja .PUB vorminguid; viimast saab avada isegi Adobe küljendusprogrammiga. See tähendab, et MS Publisheriga loodud prindifaile saab kasutada ka muu küljendustarkvaraga, mis suurendab Publisher 2021 ühilduvust. HTML-vorming on saadaval ka uudiskirjade koostamiseks.

Publisher saab importida ka faile teistest Office'i programmidest, näiteks Exceli diagramme ja tabeleid või juba vormindatud Wordi tekste.

Lõpuks praktiline Pack & amp; Go Assistant sisaldab automaatselt kõiki väljaandega lingitud ja printimiseks vajalikke faile (nt pildid, graafika ja fondid) ühes failis, mille peate seejärel saatma ainult printimisteenusesse või koopiapoodi või mille saab teha kättesaadavaks Microsofti pilve kaudu.

Lühiülevaade Publisher 2021 uudistest

See uus versioon Microsoft Publisher iseloomustab lisaks paljudele optimeerimistega poolt laiendatud kasutuse võimalusi: Kirjastus 2021 saab kasutada ka pliiatsiga puutetundlikel seadmetel. Avaldajate dokumente saab teistega jagada ka Microsofti OneDrive pilveteenuse abil. Tänu seal talletatud failide usaldusväärsele reaalajas värskendamisele ja kõrgetele turvastandarditele, mis on tagatud andmekao vältimisega, on Publisheri küljendusdokumentide meeskonnas töötamine mitte ainult tõhus, vaid ka turvaline.

Publisher 2021 pakub järgmisi funktsioone ja funktsioone:

  • Kujundusalal on nüüd eraldi veerg mitme pildi redigeerimiseks.
  • Drag & amp; Drop, pilte saab intuitiivselt kohe vahetada.
  • Saadaval on palju uusi pildiefekte: nt varjud, valgusefektid, 3D-efektid ja peegeldused.
  • Neid saab kasutada ka tekstide kujundamisel.
  • Interneti-fototeenuse või digiprindi kasutamiseks saab valmis trükised salvestada ka JPG-vormingus.

Publisher 2021 on tavaliselt saadaval ainult teatud MS Office'i versioonide lahutamatu osana, kuid saate väljaande tarkvara osta ka eraldi Wiresoftist. MS Publisher 2021 versiooni kasutamiseks arvutis või mõnes muus Windowsi toega seadmes on Windows 10 operatsioonisüsteem kohustuslik.

Wiresofti veebipoest saad mitte ainult Publisher 2021 uusima versiooni, vaid ka vanemaid versioone ja palju muid Office’i programme eriti soodsalt ühe kasutaja versioonina, ilma tarkvaratellimuseta. Järgmine üksikasjalik ülevaade näitab kõiki Publisher 2021 huvitavaid ja olulisi uusi funktsioone.

Microsoft Publisher 2021 funktsionaalsus

Publisher 2021 sisaldab nii proovitud ja testitud olemasolevate funktsioonide ja tööriistade täiustusi kui ka mõningaid uuendusi, sealhulgas vabalt kasutatavat graafikat ja malle, nii et selle versiooni võimalike rakenduste valik on veelgi laiem kui varem.

Kasutage dokumentide kujundamisel kujundussoovitusi

Niipea kui Publisher 2021 käivitatakse, kuvatakse ulatuslik kujundusmallidega kataloog, mis sisaldab soovitusi suure hulga erinevate tüüpilistes vormingutes trükitavate dokumentide jaoks: alates lihtsast visiitkaarte ja plakateid posti ulatusliku kataloogid. Iga malli saab kujundada individuaalselt – nii värve kui ka fonte ja vorminguid saab asendada või täiendada teistega. Algse malli faili säilitatakse alati, et sellele saaks ikka ja jälle juurde pääseda, kuna äsja kujundatud mall salvestatakse koopiana.

Eriti algajad ja kogenematud kasutajad hindavad neid dokumendi eelseadistusi, et saavutada iga kord atraktiivse kujundusega prinditulemus.

Muidugi on võimalik luua ka oma malle ja paigutusi. Et need järgmisel korral kohe saadaval oleksid, saab need salvestada ka malli või põhifailina. See säästab eriti professionaalide aega ja võib olla kindel, et kõik nendel põhinevad dokumendid on sama välimuse ja kvaliteediga.

Kasutage väljaannete jaoks ehitusplokke

Et dokumendid saaksid erinevates vormingutes ja meediumites korduva identse välimuse, saab rakenduses Publisher 2021 kasutada ka niinimetatud ehitusplokke. Need on tüüpilised elemendid, nagu pealkirjad, aga ka raamid, kastid jne. Nagu mallide puhul, saavad kasutajad kasutada Publisherisse integreeritud mooduleid või luua oma mooduleid.

Muutke pilte ja graafikat otse rakenduses Publisher 2021

Graafika ja fotod saab sisestada otse arvutist, Microsofti lõikepiltide teegist või Bingi pildiotsingu või veebipõhisest fotoalbumist. Drag & amp; Drop need vahetatakse ja asendatakse igal ajal. Joonlaua funktsiooniga saab need pärast kleepimist millimeetri täpsusega soovitud kohta paigutada.

Publisheri dokumenti imporditud pildifaile saab isegi hiljem redigeerida; on võimalik reguleerida nii värvitooni kui ka värvi intensiivsust ning lõigata pildi suurust soovitud formaati. Samuti on võimalik piltidele lisada erinevaid efekte nagu varjud ja peegeldused, aga ka tekste, et neid rõhutada.

Rakenduses Publisher 2021 saadaolev skaleeritav SVG-vektorgraafika säilitab oma teravuse ka suurendamisel ja tagab seega alati professionaalse esituse, 3D-objekte saab seevastu soovitud vaate saamiseks vastavalt soovile pöörata.

Kasutage praktilisi tekstivälju

Kui paigutate pikemaid tekste, mis hõlmavad mitut lehekülge või mida katkestavad pildid, on saadaval mitmeid kasulikke tööriistu, mis aitavad paigutuse ajal alati ülevaadet hoida: Näiteks kui tekstiväljale on sisestatud liiga palju teksti, väike kuvatakse Field alumises paremas nurgas raami ellipsitega. Olemasolevat tekstivälja saab seejärel kas lihtsalt hiirega suurendada või lingitakse mitu sellist tekstivälja nii, et ülejäänud tekst ilmub automaatselt järgmisele väljale. See funktsioon on eriti kasulik teksti hilisemaks muutmiseks, nt kui seda lühendatakse või täiendatakse.

Isikupärastage Publisheri dokumente ja jagage neid teistega

Isikupärastatud kirjade loomiseks saab automaatselt lisada kõigi adressaatide nimed, fotod või veebilingid. Ja mustandi või valmis küljenduse teiste töötajatega jagamiseks saab nende e-posti aadressid otse dokumenti sisestada, mis teeb saatmise veelgi kiiremaks. Kasutades Publisheris Microsofti OneDrive pilveteenuseid, on võimalik andmeid salvestada ka võrgus, et adressaadid pääseksid neile lingi kaudu juurde.

Publisher 2021-l on mis tahes kvaliteediga printimisvalikud

Olenevalt flaierite, brošüüride, kutsekaartide ja muude reklaammaterjalide, aga ka puhtalt privaatsete trükitoodete loomise eesmärgist, on Publisher 2021-s saadaval laialdased printimis- ja loomulikult ka kujundusvõimalused. See tähendab, et trükiseid saab luua soovitud kvaliteediga igale sihtrühmale. Interneti-trükiteenuse kaudu digitaalseks printimiseks saab kirjastaja dokumente salvestada ka tavapärases .JPG-vormingus.

Microsoft Publisher 2021 üldised süsteeminõuded

Kontoritarkvara Publisher 2021 on allalaadimiseks saadaval kahes versioonis: 32-bitine ja 64-bitine. Vaikimisi on installitud 64-bitine versioon, kuid 32-bitisele operatsioonisüsteemile, millel on x86 protsessor, saab installida ainult 32-bitise versiooni. Olenevalt valitud versioonist võivad riistvaranõuded üksteisest erineda – näiteks RAM-i ja kõvakettaruumi osas. Järgida tuleb järgmisi miinimumnõudeid:

  • Operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 või Windows Server 2022
  • Protsessor: vähemalt 1,6 GHz või kiirem
  • Kõvakettaruum: vähemalt 4 GB vaba ruumi
  • Töömälu: vähemalt 4 GB RAM
  • Graafikakaart: vähemalt 1280 x 768 pikslit, DirectX 9 või uuem koos WDDM 2.0 või uuema versiooniga Windows 10 jaoks

Ostke Microsoft Publisher 2021 soodsalt ühe programmina Wiresoftist

MS Publisher on mõne Microsoft Office'i komplekti klassikaline komponent ja seetõttu pole see tavaliselt saadaval eraldi, vaid ainult koos teiste Office'i programmidega. Wiresoftist saate osta Publisher Software 2021 ka eraldiseisva programmina – erinevalt paljudest teistest Microsofti tarkvaraprogrammide pakkujatest – ja eelkõige ostuversioonina.

Teie eelised: see Publisher 2021 ühe kasutaja litsents ei kohusta teid kohustuslike värskenduste või funktsioonide kasutamise võimalike piirangutega tähtajalise tellimusega. Seetõttu tasub teil osta Publisher 2021 Wiresoftilt ühe programmina, eriti kui te ei vaja kõiki Office'i programme.

Turvaline tarkvara ostmine Wiresoftiga: siin ostetud Publisher 2021 ühe kasutaja litsents pärineb tavaliselt ettevõtte suuremalt hulgilitsentsilt ja on seega -called Kasutatud tarkvara - nii funktsionaalsust, kuid see on identne kirjastaja programmi versiooni, mis on kantud ka Office Suite 2021. Seetõttu saame seda teile pakkuda eriti soodsa hinnaga!

Kasutatud tarkvara ostmisel ei teki te juriidilist riski, sest kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega sõnaselgelt lubatud. Lisaks kontrolliti esmalt iga Wiresoftist saadaolevat Microsofti programmi, olenemata sellest, kas see oli varem kasutatud või kasutamata, tegeliku ja veatu kasutatavuse suhtes, nii et väljaandja tarkvara saab kohe pärast ostmist ja arvutisse allalaadimist 100% kasutada.

Tõsise ja usaldusväärse tarkvaramüüjana pakub Wiresoft ainult programmi täisversioone, mis on identsed Microsofti versioonidega ja mis ei pärine ohtlikest allikatest.

Eelkõige vabakutselised ja VKEd, aga ka erakasutajad saavad Wiresoftiga tarkvara ostmisel kasu kõigist Publisher 2021 eelistest , kuna säästavad raha. Lisaks MS Publisherile pakub Wiresofti tarkvarapood ostuversioonidena ka palju muid Office'i programme ja muid Microsofti programme.

Kui teil on küsimusi programmi MS Publisher 2021 või mõne muu Microsofti programmi kohta, kasutage meie nõuandeid meili, telefoni või vestluse teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT PUBLISHER 2021"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud