Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT PUBLISHER 2021

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10491
 • 164-03723
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
85,90 € * 94,90 € * (9,48% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Ühilduv


Publisher 2021 on mitmekülgne ja võimas programm professionaalseks kirjastamiseks. Mitte ainult ettevõtted, vaid ka erakasutajad, näiteks õpilased ja üliõpilased, saavad tarkvara kasutada igat liiki veenvate trükiste loomiseks - alates pilditöötlusest ja kujundusest kuni trükikõlblike mallide koostamiseni. Lisaks ulatuslikule kataloogile, mis sisaldab nii flaierite, brošüüride kui ka ulatuslikumate kataloogide malle, on saadaval palju vahendeid ja efekte, et neid kujundada ja edasi toimetada vastavalt individuaalsetele ideedele. Tänu intuitiivsele ja kasutajasõbralikule kasutajaliidesele ning tööriistade selgele paigutusele saavad ka kogenematud kasutajad ja algajad kiiresti alustada Microsoft Desktop Publisher 2021 ja luua isegi kõrgetele standarditele vastavaid trükimeediaid, aga ka lihtsalt logosid, ikoone ja muid pildielemente.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT PUBLISHER 2021"

Microsoft Publisher 2021 - üks programm ostuversioonis

Publisher 2021 on Microsofti mitmekülgne ja võimas programm professionaalseks töölauapublitseerimiseks. Mitte ainult ettevõtted, vaid ka erakasutajad, näiteks õpilased ja üliõpilased, saavad tarkvara kasutada igat liiki veenvate trükiste loomiseks - alates pilditöötlusest ja kujundusest kuni trükikõlblike mallide koostamiseni. Lisaks ulatuslikule kataloogile, mis sisaldab nii flaierite, brošüüride kui ka ulatuslikumate kataloogide malle, on saadaval palju vahendeid ja efekte, et neid kujundada ja edasi toimetada vastavalt individuaalsetele ideedele. Tänu intuitiivsele ja kasutajasõbralikule kasutajaliidesele ning tööriistade selgele paigutusele saavad ka kogenematud kasutajad ja algajad Publisher 2021 abil kiiresti hakkama ja luua isegi kõrgetele standarditele vastavaid trükiseid, aga ka lihtsalt logosid, ikoone ja muid pildielemente.

Nagu ka teiste Office'i programmide versioonis 2021, saab lindi välimust individuaalselt kohandada vastavalt oma vajadustele, mis annab palju selgust. MS Publisher 2021 on seega õige partner teie loominguliste ideede veenvaks ja oskuslikuks elluviimiseks.

Suur ühilduvus erinevate formaatide ja programmidega

Loomulikult võimaldab kujundusprogramm kasutada tavalisi failivorminguid, mille hulka kuuluvad .JPG ja .PDF, aga ka Microsofti enda vormingud .XPS ja .PUB; viimast saab avada isegi Adobe'i kujundusprogrammiga. See tähendab, et MS Publisheriga loodud trükifaile saab kasutada ka teiste kujundustarkvaradega, mis suurendab Publisher 2021 ühilduvust. Ja uudiskirjade loomiseks on saadaval HTML-vorming.

Publisher saab importida faile ka teistest Office'i programmidest, näiteks Exceli graafikuid ja tabeleid või juba vormindatud Wordi tekste.

Lõpuks kogub ja pakib praktiline Pack & Go viisard automaatselt kõik trükiga seotud ja trükkimiseks vajalikud failid (nt pildid, graafika ja kirjatüübid) ühte faili, mille peate seejärel vaid saatma trükiteenusele või koopiamüüjale või tegema kättesaadavaks Microsofti pilve kaudu.

Lühiülevaade Publisher 2021 uuendustest

Lisaks paljudele optimeerimistele iseloomustavad seda uut versiooni Microsoft Publisher laiendatud kasutusvõimalused: Näiteks Publisher 2021 saab kasutada ka puutepliiatsiga seadmetes. Lisaks saab Publisheri dokumente jagada teistega ka Microsofti pilveteenuse OneDrive kaudu. Tänu seal salvestatud failide usaldusväärsele reaalajas uuendamisele ja andmekaotuse vältimise abil tagatud kõrgetele turvastandarditele on töö Publisheri kujundusdokumentidega meeskonnas mitte ainult tõhus, vaid ka turvaline.

Väljaandja 2021 pakub muu hulgas järgmisi funktsioone ja omadusi:

 • Mitme pildi redigeerimiseks on nüüd kujundusalas saadaval eraldi veerg.
 • Pilte saab vahetada intuitiivselt ja kohe, kasutades drag & drop'i.
 • Saadaval on arvukad uued pildiefektid: nt varjud, valgusefektid, 3D-efektid ja peegeldused.
 • Neid saab kasutada ka tekstide kujundamisel.
 • Veebipõhise fototeenuse või digitaaltrüki kasutamiseks võib valmis trükised salvestada ka JPG-vormingus.

Publisher 2021 on tavaliselt saadaval ainult teatavate MS Office'i versioonide lahutamatu osana, kuid Wiresoftis saab avaldamistarkvara osta ka eraldi. Selleks, et saaksite MS Publisher 2021 versiooni kasutada oma arvutis või muus Windowsiga ühilduvas lõppseadmes, on Windows 10 operatsioonisüsteem kohustuslik nõue.

Wiresofti veebipoest saate osta Publisher 2021 uusimat versiooni, samuti vanemaid versioone ja paljusid teisi Office'i programme eriti soodsa hinnaga ühe kasutaja versioonina, täiesti ilma tarkvara tellimuseta. Alljärgnevas üksikasjalikus ülevaates on esitatud kõik huvitavad ja olulised uued funktsioonid Publisher 2021s.

Microsoft Publisher 2021 funktsioonide valik

Publisher 2021 sisaldab nii juba tõestatud olemasolevate funktsioonide ja tööriistade täiustusi kui ka mõningaid uuendusi, ka vabalt kasutatava graafika ja mallide osas, nii et selle versiooni rakendusvõimaluste spekter on veelgi laiem kui varem.

Kujundussoovituste kasutamine dokumentide kujundamisel

Niipea, kui käivitate Publisher 2021 , kuvatakse ulatuslik kujundusmallide kataloog, mis sisaldab ettepanekuid mitmesuguste trükidokumentide jaoks tüüpilistes formaatides: alates lihtsatest visiitkaartidest kuni postituseks mõeldud flaierite ja ulatusliku kataloogini. Kõiki malle saab veelgi kohandada - värvid, kirjatüübid ja vormingu saab asendada või täiendada. Originaalmalli fail jääb alati alles, nii et sellele on võimalik uuesti ja uuesti juurde pääseda, sest uus kujundatud mall salvestatakse koopiana.

Eriti algajad ja kogenematud kasutajad hindavad neid dokumendi eelseadistusi, et saavutada iga kord atraktiivselt kujundatud trükitulemus.

Loomulikult on võimalik kujundada ka omaenda malle ja kujundusi. Neid saab salvestada ka mallina või põhifailina, et need oleksid järgmisel korral kohe kättesaadavad. See säästab spetsialistidele palju aega ja tagab, et kõik sellel põhinevad dokumendid on ühtse väljanägemise ja identse kvaliteediga.

Ehitusplokkide kasutamine trükiste jaoks

Selleks, et tagada dokumentide korduv ja identne välimus erinevates formaatides ja meediumides, saab Publisher 2021 kasutada ka nn ehitusplokke. Need on tüüpilised elemendid, nagu pealkirjad, aga ka raamid, kastid jne. Nagu mallide puhul, võivad kasutajad kasutada Publisheri integreeritud ehitusplokke või luua oma ehitusplokke.

Piltide ja graafika redigeerimine otse Publisheris 2021

Graafikat ja fotosid saab sisestada otse arvutist, Microsofti ClipArt'i raamatukogust või Bingi pildiotsingu kaudu või veebipõhisest fotoalbumist. Neid saab igal ajal vahetada ja asendada, kasutades drag & drop'i. Tänu joonlaua funktsioonile saab neid pärast sisestamist asetada soovitud asendisse millimeetri täpsusega.

Publisheri dokumenti imporditud pildifaile saab isegi tagantjärele redigeerida; on võimalik reguleerida nii värvitooni kui ka värvi intensiivsust ja ka kärpida pildi suurust soovitud formaati. Samuti on võimalik lisada piltidele ja tekstidele erinevaid efekte, nagu varjud ja peegeldused, et neid esile tõsta.

Publisher 2021-s saadaval olev skaleeritav SVG-vektorgraafika säilitab oma teravuse ka suurendatud kujul ja tagab seega alati professionaalse esituse, samal ajal kui 3D-objekte saab soovitud vaate saamiseks soovi korral pöörata.

Kasutage praktilisi tekstikaste

Pikemate, mitmele leheküljele ulatuvate või illustratsioonidega katkestatud tekstide paigutamisel on olemas mõned kasulikud vahendid, mis aitavad teil paigutust jälgida: Kui näiteks tekstiväljale on sisestatud liiga palju teksti, näitab seda kaadri alumises paremas nurgas olev väike kast väljajätumärkidega. Olemasolevat tekstivälja saab siis kas lihtsalt hiirega suurendada või mitu sellist tekstivälja omavahel siduda, nii et ülejäänud tekst ilmub automaatselt järgmisesse väljasse. See funktsioon on eriti praktiline teksti hilisemate muudatuste puhul, näiteks kui teksti lühendatakse või täiendatakse.

Isikupärastage ja jagage Publisheri dokumente

Isikupärastatud postituste loomiseks saab automaatselt lisada kõigi adressaatide nimed, fotod või isegi veebilinkid. Ja et jagada kavandit või valmis kujundust teiste töötajatega, saab nende e-posti aadressid sisestada otse dokumenti, mis teeb saatmise veelgi kiiremaks. Kasutades Microsofti pilveteenust OneDrive'i Publisheris, on võimalik andmeid ka veebis salvestada, et saajad saaksid neile lingi kaudu ligi.

Kirjastajal 2021 on igas kvaliteedis printimisvõimalused

Sõltuvalt sellest, mis eesmärgil tuleb luua flaiereid, brošüüre, kutsekaarte ja muid reklaammaterjale, aga ka puhtalt eratarbekaupu, pakub Publisher 2021 ulatuslikke võimalusi trükkimiseks ja muidugi juba kujundamiseks. See tähendab, et trükiseid saab toota igale sihtrühmale soovitud kvaliteediga. Veebipõhise trükiteenuse kaudu digitaalse printimise jaoks saab Publisheri dokumente salvestada ka tavalises .JPG-vormingus.

Microsoft Publisher 2021 üldised süsteeminõuded

Kontoritarkvara Publisher 2021 on allalaadimiseks saadaval kahes versioonis: 32-bitine ja 64-bitine. Vaikimisi on paigaldatud 64-bitine versioon, kuid ainult 32-bitist versiooni saab paigaldada 32-bitise x86-protsessoriga operatsioonisüsteemi. Sõltuvalt valitud versioonist võivad individuaalsed nõuded riistvarale erineda - näiteks tööruumi ja kõvaketta mälu osas. Tuleb järgida järgmisi miinimumnõudeid:

 • Operatsioonisüsteemid:  Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 või Windows Server 2022
 • Protsessor: vähemalt 1,6 GHz või kiirem
 • Kõvakettaruum: vähemalt 4 GB vaba kettaruumi
 • Töömälu: vähemalt 4 GB RAM
 • Graafikakaart: min. 1280 x 768 pikslit, DirectX 9 või uuem koos WDDM 2.0 või uuema versiooniga Windows 10 jaoks

Osta Microsoft Publisher 2021 soodsalt iseseisva programmina Wiresoftist

MS Publisher on mõnede Microsoft Office'i komplektide klassikaline komponent ja seetõttu ei ole see tavaliselt saadaval eraldi, vaid ainult koos teiste Office'i programmidega. Wiresoftist saate osta Publisher 2021 ka ühe programmina - erinevalt paljudest teistest Microsofti tarkvaraprogrammide pakkujatest - ja eelkõige ostuversioonina.

Teie eelised: See Publisher 2021 ühe kasutaja litsents ei kohusta teid tähtajalise tellimuslepingu sõlmimiseks koos kohustuslike uuendustega ega võimalike piirangutega funktsioonide kasutamisel. Seetõttu tasub teil kahekordselt osta Publisher 2021 Wiresoftilt ühe programmina, eriti kui te ei vaja kõiki Office'i programme.

Turvaline tarkvara ostmine Wiresoftiga: Siin ostetud Publisher 2021 ühe kasutaja litsents pärineb tavaliselt ettevõtte suuremast mahulitsentsist ja kujutab endast seega nn kasutatud tarkvara - funktsioonide ulatuse poolest on see aga identne programmiversiooniga Publisher, mis kuulub ka Office Suite 2021 koosseisu. Seetõttu saame seda pakkuda teile eriti soodsa hinnaga!

Lisaks sellele ei ole kasutatud tarkvara ostmisel mingit õiguslikku riski, kuna kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega selgesõnaliselt lubatud. Lisaks sellele on iga Wiresofti pakutavat Microsofti programmi, olenemata sellest, kas see on varem kasutatud või kasutamata, esmalt testitud selle tegeliku ja laitmatu kasutatavuse suhtes, mistõttu on Publisher tarkvara kohe 100% kasutatav piiramatu aja jooksul pärast ostu ja arvutisse allalaadimist.

Kuna Wiresoft pakub tõsise ja usaldusväärse tarkvara edasimüüjana ainult programmi täisversioone, mis on identsed Microsofti versioonidega ja ei pärine ka ebaturvalistest allikatest.

Eriti vabakutselised ja VKEd, aga ka erakasutajad saavad Wiresofti tarkvara ostmisel eriti palju kasu kõigist Publisher 2021 eelistest, sest nad säästavad raha. Wiresofti tarkvarapoest saate osta MS Publisheri, aga ka paljusid teisi Office programme ja muid Microsofti programme.

Kui teil on küsimusi MS Publisher 2021 või mõne muu Microsofti programmi kohta, võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT PUBLISHER 2021"
Klientide hinnangud "MICROSOFT PUBLISHER 2021"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad