Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT ACCESS 2013

MICROSOFT ACCESS 2013

28,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

MS Access 2013 ühe programmina Microsoft Access 2013 on võimsa Microsofti...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT ACCESS 2013"

MS Access 2013 ühe programmina

Microsoft Access 2013 on võimsa Microsofti andmebaasihaldussüsteemi teine versioon, mis võimaldab koguda andmeid struktureeritud kujul ja teha need erinevat tüüpi edasiseks kasutamiseks kättesaadavaks. Access 2013 pakub sobivaid liideseid, mis võimaldavad importida mitte ainult Exceli- ja PDF-faile, vaid eelkõige mitut tüüpi SQL-i andmebaasidest. Tänu intuitiivsetele tööriistadele saavad ka kogenematud kasutajad kiiresti tarkvaraga algust teha ja luua erinevat tüüpi andmebaasirakendusi vastavalt oma individuaalsetele vajadustele – eelkõige nii ettevõtete kaubahalduseks kui ka andmehalduseks ja projektihalduseks, aga ka eraeesmärkidel. Access 2013 sobib seega ideaalselt väikeste ja keskmise suurusega andmebaaside jaoks, millel on kuni 10 kasutajat.

Access pakub kasutajatele arvukalt integreeritud malle ja paigutusi, millega saab kiiresti ja lihtsalt luua tüüpilisi rakendusi Office 2013 tuttava töölaualiidese alusel. Lisaks pakub tarkvara ulatuslikke aruandlusfunktsioone status quo ja muude aruannete professionaalseks hindamiseks.

Office 365 või SharePointi ühenduse kaudu pakub Access 2013 ka kõiki lihtsustatud meeskonnatöö nõudeid. Kasutajad, kes juba kasutavad operatsioonisüsteemina Windows 8, saavad siin kasutada ka optimeeritud puutefunktsiooni ja kasutada tarkvara täies mahus vastavates lõppseadmetes.

Programmi Access 2013 kõige olulisem uudsus on aga Accessi veebirakendus! Seda tüüpi andmebaasi saab avaldada SharePointi kaudu pärast selle loomist, et kõik juurdepääsuõigustega töötajad saaksid sellele juurde pääseda ja sellega reaalajas töötada.

Access 2013 on tavaliselt saadaval ainult MS Office'i väljaannete Professional ja Professional Plus lahutamatu osana (või tellimisel). Ostes Access 2013 üksikversiooni Wiresoftilt , avaneb võimalus mitte ainult teiste Office 2013 väljaannete kasutajatel, vaid ka kasutajatel, kes pole Office'i versiooni installinud. seda kasutada tarkvara arvutis. Access 2013 eeliseks on ka see, et programmi toetavad endiselt vanemad Microsofti operatsioonisüsteemid alates Windows 7-st – see on kasulik ka neile kasutajatele, kes ei soovi praegusele operatsioonisüsteemile üle minna.

Wiresofti veebipoest saate lisaks MS Accessi 2013. aasta versioonile soodsalt osta ka muid tarkvara versioone, sealhulgas uusimat väljaannet, ühe kasutaja litsentsina, aga ka muid Office'i programme. Järgmine ülevaade annab ülevaate Access 2013 olulisematest funktsioonidest ja funktsioonidest.

Andmebaasirakenduste konfigureerimine ja muutmine rakenduses Access 2013 individuaalselt

Integreerides Microsoft Jet Engine'i andmebaasisüsteemina, on Accessis saadaval kõik integreeritud arenduskeskkonna tööriistad, mis tänu oma graafilisele kasutajaliidesele sobivad ideaalselt tüüpiliste andmebaasirakenduste loomiseks. Access 2013 pakub kasutajatele palju visuaalseid programmeerimisobjekte, mis on juba loodud andmebaasi juurdepääsuks; See võimaldab luua sobivaid rakendusi kiiresti ja tõhusalt ilma laialdaste programmeerimisteadmisteta.

Selle Relatsioonandmebaasis juhtimissüsteemi (RDBMS), Access 2013 pakub otsustav eelis võrreldava andmebaasi süsteemid, et salvestatud andmeid saab kasutada paindlikult, nii et kasutajatel on võimalus uuendamise ja seega muutes neid igal ajal või isegi kustutada see uuesti. Tänu sellele tehingutele orienteeritud kontseptsioonile sobib MS Access 2013 ideaalselt ettevõtte jaoks oluliste andmete haldamiseks ja operatsioonisüsteemide toetamiseks ettevõtetes; Tüüpilised ülesanded hõlmavad mitte ainult projektide ja ülesannete nimekirjade salvestamist ja esitamist, vaid ka kontaktandmebaase ning eriti kaupluste süsteemide puhul laoseisu jälgimist ja haldamist.

Access 2013 toetab andmebaasi päringukeelt SQL-92. Access kasutab standardse andmevorminguna nii vanemat .mdb kui ka uuemat .accdb vormingut (lühend Microsoft Accessi andmebaasist), mida saavad avada ka Microsofti-välised programmid. Välise andmeallikaga linkimisel saab kasutada ka muid Accessi versioone ja mittejuurdepääsuvorminguid.

Programmiga Access 2013 saab luua või kasutada erinevaid andmebaaside vorme ja objektitüüpe – muu hulgas:

 • Struktureeritud andmete sisestamise vormid
 • Impordi ja ekspordi spetsifikatsioonid
 • Andmete salvestamise tabelid
 • Päringud salvestatud andmete edasiseks töötlemiseks
 • Aruanded salvestatud andmete väljundi kohta
 • Makrod teatud protsesside automatiseerimiseks
 • Visual Basic moodul teatud protsesside lihtsustamiseks
 • Lingid tabelite vahel, sealhulgas terviklikkuse piirangute määratlus

Access 2013-s eraldi loodavad vormid on äärmiselt praktiline funktsioon andmete sisestamiseks ja haldamiseks mitte ainult käsitsi, vaid ka automaatselt liideste kaudu. Nii saab vormivaates kuvada üksikuid andmekirjeid struktureeritult ja selgelt struktureeritult, mis muudab sisestamise ja hooldamise palju lihtsamaks. Nende Accessi automaatvormide vajaduspõhiseks loomiseks on saadaval erinevad niinimetatud vormipaigutuse tööriistad.

Looge rakendusega Access 2013

Kõige olulisem uuendus, mida Access 2013 pakub, on aga rakendused! Integreeritud tööriistade abil saavad kasutajad luua erinevaid rakendusi ilma programmeerimisalaste teadmisteta. Selleks tuleb esmalt valida vastav andmetüüp, et Access looks automaatselt tervikliku andmebaasistruktuuri, millel on juba kasutajasõbralik liides. Lisaks tavalistele põhifunktsioonidele sisaldab rakendus ka erinevaid standardkäske andmete lisamiseks või muutmiseks ning navigeerimiseks.

Juhtelemente saab vastavalt vajadusele määrata või teatud asukohta teisaldada, ilma et oleks vaja paigutuses täiendavaid muudatusi teha. See funktsioon töötab intuitiivselt, nii et kasutaja klõpsab hiirega vastaval elemendil ja liigutab selle lihtsalt soovitud kohta; muud seal asuvad juhtnupud lükatakse sobiva ruumi loomiseks automaatselt kõrvale.

Accessi veebirakendustele saab teha veebibrauseri kaudu juurdepääsu Microsoft SharePointi kui SharePointi rakenduse kaudu ja seega ka teiste kasutajatega jagada. See tähendab, et Accessis loodud andmebaase ei saa kasutada mitte ainult kohapeal arvutis, vaid ka olenemata asukohast saadaoleva veebiühenduse kaudu.

Muudeks SharePointi kaudu Accessi rakenduste pakkumise eelisteks on ühelt poolt võimalus saada teavet vastava rakenduse enda kasutamise kohta ning samuti selle kohta genereeritud teabe jälgimine.

Access 2013 ühendamine Microsoft SQL Serveri ja Azure SQL-i andmebaasiga pakub ka suuremat usaldusväärsust ja turvalisust ning andmete skaleeritavust – nii pilves kui ka kohalikul kasutamisel.

p>

Microsoft Access 2013 süsteeminõuded

Microsoft pakub Office'i programmi Access 2013 järgmistes versioonides: 32-bitine ja 64-bitine. Access 2013 32-bitist versiooni toetavad Windowsi operatsioonisüsteemid Windows 7, Windows 8 ja Windows 8.1.

Programmi Access 2013 64-bitist versiooni toetavad nii Windows Server 2008 R2 ja Windows Server 2012 kui ka Windowsi operatsioonisüsteemid, mida toetab 32-bitine versioon. Olenevalt versioonist erinevad ka muud riistvaranõuded RAM-ile ja kõvakettaruumile. Seetõttu kehtivad järgmised miinimumnõuded:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/2012 R2 / 2016/2019/2022
 • Mitme puutega funktsiooni kasutamine on optimeeritud Windows 8 jaoks
 • Protsessor: vähemalt 1 GHz või kiirem – x86- või x64-bitine protsessor
 • Mälu (RAM): vähemalt 1 GB (32-bitine); 2 GB (64-bitine)
 • Kõvaketas: vähemalt 3 GB
 • Ekraan: minimaalne eraldusvõime 1024 x 576 pikslit ja DirectX10-toega graafikakaart

Microsoft Access 2013. aasta ostke Wiresoftist eraldi soodsalt

MS Access 2013 on MS Office'i väljaannete Professional ja Professional Pro klassikaline fikseeritud komponent ning seetõttu pole see ostuversioonina tavaliselt saadaval eraldi, vaid ainult ühega neist Office'i pakettidest või tasulise tellimusena. Wiresofti veebipoest saate osta programmi Access 2013 ka eraldi – ilma teise liitumisvõimaluseta koos võimalike kohustuslike uuendustega; st teil tekivad selle ostuga ainult need ühekordsed kulud. See on programmi täisversioon, millel on samad funktsioonid kui Office 2013 tarkvarakomponendil, ainsaks erinevuseks on see, et see on Access 2013 üks litsents, mida kasutate ainult teie.

Turvaline tarkvara ostmine Wiresoftiga: Access 2013 ostmine pole mitte ainult Wiresoftist eriti odav, vaid ka turvaline: see Access 2013 ühe kasutaja litsents pärineb algselt suurema mahuga litsentsi, mis muidu ainult kasutatud suurema ettevõte. Nendel ettevõtetel on seaduslik õigus müüa näiteks Wiresoftile mittevajalikke tarkvaralitsentse – olgu selleks siis, et neid pole vaja ja need on üleliigsed või see programmiversioon on asendatud uuemaga või ei ole enam tingitud riistvara muudatusest. või operatsioonisüsteemi toetavad. Need eemaldatakse hulgilitsentsist ja muudetakse individuaalseteks litsentsideks ning seejärel nimetatakse kasutatud tarkvaraks või kasutatud tarkvaraks. Nende üldist funktsionaalsust see ei mõjuta, kuna tarkvara ise ei saa kuluda. Wiresoft müüb alati ainult Accessi ja muude Microsofti programmide täisversioone, mis on identsed Microsofti algversioonidega ning pärinevad turvalistest ja seaduslikest allikatest.

Wiresoftiga kasutatud tarkvara ostes ei teki te juriidilist riski, kuna kasutatud tarkvara müük ja ostmine on seadusega kaitstud.

Ostetud tarkvara Access 2013 saab installida arvutisse kohe pärast ostmist ja alla laadida ning aktiveerida kehtiva hulgilitsentsi võtmega (nimetatakse ka mitme aktiveerimisvõtmeks (MAK)) ilma selleta. mingeid piiranguid saab kasutada.

Tarkvara ostmine Wiresoftiga on eriti ökonoomne lahendus, et saaks kasutada muidu kalleid või individuaalselt kättesaamatuid programme, millest saavad kasu mitte ainult vabakutselised ja VKEd, vaid ka erakasutajad. Nii saate taskukohase hinnaga kõik eelised, mida Access 2013 pakub, ja säästate ka raha!

Wiresofti tarkvarapoest leiate nii Access 2013 uuemaid ja vanemaid versioone kui ka palju muid Office'i ja muid Microsofti programme ostuversioonidena. Kui teil on MS Access 2013 või mõne muu Microsofti programmi kohta küsimusi, kasutage meie nõuandeid meili, telefoni või vestluse teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT ACCESS 2013"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud