Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT ACCESS 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT ACCESS 2013

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10031
 • 077-06126
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
21,90 € * 22,90 € * (4,37% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Ühilduv


Microsoft Access 2013 on võimsa andmebaasi haldamise süsteemi järjekordne versioon, mis võimaldab andmeid struktureeritud kujul koguda ja teha need kättesaadavaks erinevateks edasisteks kasutusaladeks. Microsoft Access 2013 pakub sobivaid liideseid, mis ei võimalda importida mitte ainult , vaid ka PDF-faile, kuid eelkõige mitut tüüpi SQL-andmebaasidest. Intuitiivsed tööriistad võimaldavad ka kogenematuil kasutajatel kiiresti tarkvaraga alustada ja luua erinevaid andmebaasirakendusi vastavalt oma individuaalsetele vajadustele - eelkõige ettevõtete kaupade haldamiseks, andmete haldamiseks ja projektijuhtimiseks, aga ka isiklikel eesmärkidel. 2013 sobib seega ideaalselt väikeste ja keskmise suurusega andmebaaside jaoks, kus on kuni 10 kasutajat. Excel Access

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT ACCESS 2013"

MS Access 2013 iseseisva programmina

Microsoft Access 2013 on järjekordne versioon Microsofti võimsast andmebaaside haldussüsteemist, mille abil saab andmeid struktureeritud kujul salvestada ja teha need kättesaadavaks erinevateks edasisteks kasutusaladeks. Access 2013 pakub sobivaid liideseid, mis ei võimalda importida mitte ainult Exceli ja PDF-faile, vaid ka mitut tüüpi SQL-andmebaase. Intuitiivsed tööriistad võimaldavad ka kogenematuil kasutajatel kiiresti tarkvaraga alustada ja luua erinevaid andmebaasirakendusi vastavalt oma individuaalsetele vajadustele - eelkõige ettevõtete kaupade haldamiseks, andmete haldamiseks ja projektijuhtimiseks, aga ka isiklikel eesmärkidel. Access 2013 sobib seega ideaalselt väikeste ja keskmise suurusega andmebaaside jaoks, kus on kuni 10 kasutajat.

Selleks pakub Access kasutajatele arvukalt integreeritud malle ja kujundusi, mille abil saab kiiresti ja lihtsalt luua tüüpilisi rakendusi töölaua kasutajaliidese põhjal, mis on tuttav veebilehelt Office 2013. Lisaks pakub tarkvara ulatuslikke aruandlusfunktsioone, mis võimaldavad professionaalset hinnangut olukorra kohta ja muid aruandeid.

Access 2013 pakub Office 365 või SharePointi ühenduse kaudu ka kõiki eeldusi lihtsustatud meeskonnatööks. Kasutajad, kes juba kasutavad operatsioonisüsteemina Windows 8, saavad samuti ära kasutada optimeeritud puutetundlikku funktsionaalsust ja kasutada tarkvara täies ulatuses vastavates lõppseadmetes.

Access 2013 kõige olulisem uus funktsioon on aga Accessi veebirakendus! Pärast loomist saab seda tüüpi andmebaasi avaldada SharePointi kaudu, nii et kõik juurdepääsuõigusega töötajad saavad sellele ligi ja sellega reaalajas töötada.

Access 2013 on tavaliselt saadaval ainult MS Office versioonide Professional ja Professional Plus (või tellimusena) püsiva osana. Ostes Wiresoftilt Access 2013 üksikversiooni, on võimalus seda tarkvara kasutada oma arvutis mitte ainult teiste Office 2013 versioonide kasutajatel, vaid ka kasutajatel, kellel ei ole paigaldatud Office versiooni. Access 2013 pakub eelkõige seda eelist, et programmi toetavad endiselt vanemad Microsofti operatsioonisüsteemid alates Windows 7 - see on kasulik eelkõige neile kasutajatele, kes ei soovi praegusele operatsioonisüsteemile üle minna.

Wiresofti veebipoest saate osta nii MS Accessi 2013. aasta versiooni kui ka muid tarkvaraversioone, sealhulgas kõige uuemat väljaannet mõistliku hinnaga ühe kasutaja litsentsina - nagu ka teisi programme Office. Järgnev ülevaade tutvustab Access 2013 kõige olulisemaid funktsioone ja funktsioone.

Andmebaasirakenduste individuaalne seadistamine ja redigeerimine Access 2013s

Integreerides Microsoft Jet Engine'i kui andmebaasisüsteemi, pakub Access kõiki integreeritud arenduskeskkonna vahendeid, mis tänu oma graafilisele kasutajaliidesele sobib ideaalselt tüüpiliste andmebaasirakenduste loomiseks. Selleks pakub Access 2013 kasutajatele palju visuaalseid programmeerimisobjekte, mis on juba orienteeritud andmebaasile juurdepääsuks; see võimaldab tõhusalt ja kiiresti luua sobivaid rakendusi, ilma et peaks olema palju programmeerimisalaseid teadmisi.

Relatsioonilise andmebaasi haldussüsteemina (RDBMS) pakub Access 2013 võrreldavate andmebaasisüsteemide ees otsustavat eelist, et selle kaudu kogutud andmeid saab kasutada paindlikult, nii et kasutajatel on võimalus neid igal ajal uuendada ja seega ka muuta, lisada või isegi uuesti kustutada. Selline tehingule orienteeritud ülesehitus muudab MS Access 2013 ideaalseks äritegevusega seotud andmete haldamiseks ja ettevõtete operatiivsüsteemide toetamiseks; tüüpiliste ülesannete hulka ei kuulu mitte ainult projektide ja ülesannete nimekirjade, vaid ka kontaktandmebaaside ja, eriti kauplussüsteemides, inventari jälgimine ja haldamine.

Access 2013 toetab SQL-92 andmebaasi päringukeelt ja Access kasutab nii vanemat .mdb kui ka uuemat .accdb formaati (lühend Microsoft Access Database) kui Standard andmeformaati, mida saab avada ka programmidega väljaspool Microsofti. Välise andmeallikaga sidumisel võib kasutada nii muid Accessi versioone kui ka muid kui Accessi vorminguid.

Access 2013 abil saab luua või kasutada erinevaid andmebaaside vorme ja objektitüüpe - sealhulgas:

 • Vormid struktureeritud andmete sisestamiseks
 • Impordi ja ekspordi spetsifikatsioonid
 • Andmete salvestamise tabelid
 • Päringud kogutud andmete edasiseks töötlemiseks
 • Aruanded kogutud andmete väljastamise kohta
 • Makros teatud protsesside automatiseerimiseks
 • Visual Basici moodulid teatavate protsesside lihtsustamiseks
 • Tabelite vahelised seosed, sealhulgas terviklikkuse tingimuste määratlemine

Eriti Access 2013s eraldi loodavad vormid on äärmiselt praktiline funktsioon andmete sisestamiseks ja haldamiseks mitte ainult käsitsi, vaid ka automaatselt liideste kaudu. Seega saab üksikuid andmekirjeid kuvada vormivaates struktureeritult ja selgelt paigutatud kujul, mis muudab sisestamise ja hoolduse palju lihtsamaks. Nende Accessi automaatsete vormide loomiseks on vastavalt vajadusele saadaval mitmesugused nn vormide kujundamise vahendid.

Rakenduste loomine Access 2013 abil

Kõige olulisem uuendus, mida Access 2013 pakub, on aga rakendused! Integreeritud tööriistade abil saavad kasutajad luua erinevaid rakendusi isegi ilma programmeerimisoskusteta. Selleks tuleb kõigepealt valida sobiv andmetüüp, mistõttu Access loob selleks automaatselt täieliku andmebaasi struktuuri, millel on juba kasutajasõbralik kasutajaliides. Lisaks tüüpilistele põhifunktsioonidele sisaldab rakendus juba mitmesuguseid Standard käske andmete lisamiseks või redigeerimiseks ja navigeerimiseks.

Juhtnuppe saab paigutada või liigutada konkreetsesse asendisse vastavalt vajadusele, ilma et oleks vaja teha täiendavaid muudatusi kujunduses. See funktsioon töötab intuitiivselt, nii et kasutajad lihtsalt klõpsavad ja lohistavad elemendi soovitud kohta ning teised seal olevad elemendid viiakse automaatselt kõrvale, et luua sobiv ruum.

Juurdepääsu veebirakendusi saab veebibrauseri kaudu veebis kättesaadavaks teha, ühendades need Microsoft SharePointiga SharePoint'i rakenduseks, mis võimaldab neid teiste kasutajatega jagada. See tähendab, et Accessis loodud andmebaase ei saa kasutada mitte ainult lokaalselt arvutis, vaid neid saab kasutada ka olenemata asukohast olemasoleva veebiühenduse kaudu.

Accessi rakenduste SharePointi kaudu kättesaadavaks tegemise muud eelised on ühelt poolt võimalus saada teavet vastava rakenduse enda kasutamise kohta ning samuti võimalus jälgida selle kaudu loodud teavet.

Access 2013 ühendamine Microsoft SQL Serveriga ja Azure SQL andmebaasiga tagab ka suurema töökindluse ja turvalisuse ning andmete skaleeritavuse - nii pilves kui ka kohapealsetes ruumides.

Microsoft Access 2013 süsteeminõuded

Microsoft pakub programmi Access 2013 Office järgmistes versioonides: 32-bitine ja 64-bitine. Access 2013 32-bitine versioon on toetatud Windows operatsioonisüsteemides Windows 7, Windows 8 ja Windows 8.1.

Access 2013 64-bitine versioon on toetatud Windows Server 2008 R2 ja Windows Server 2012 lisaks nendele Windows operatsioonisüsteemidele, mida toetab 32-bitine versioon. Sõltuvalt versioonist erinevad ka muud riistvaralised nõuded RAM-i ja kõvakettaruumi kohta. Seetõttu kehtivad järgmised miinimumnõuded:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 7, Windows 8; Windows Server 2008 R2 ja Windows Server 2012
 • Multi-touch-funktsiooni kasutamine on optimeeritud Windows 8 jaoks
 • Protsessor: vähemalt 1 GHz või kiirem - x86- või x64-bitine protsessor
 • Mälu (RAM): vähemalt 1 GB (32-bitine); 2 GB (64-bitine)
 • Kõvaketas: vähemalt 3 GB
 • Ekraan: Minimaalne resolutsioon on 1024 x 576 pikslit ja DirectX10-võimeline graafikakaart

Microsoft Access 2013 kell Wiresoft osta odav ühe

MS Access 2013 on MS Office väljaannete Professional ja Professional Pro klassikaline, fikseeritud komponent ja seetõttu ei ole see saadaval eraldi ostuversioonina, vaid ainult koos ühega neist Office pakettidest või tasulise tellimusena. Wiresofti veebipoest saate osta Access 2013 programmi eraldi - ilma teise tellimuseta koos võimalike kohustuslike uuendustega; st selle ostuga kaasnevad ainult need ühekordsed kulud. See on programmi täisversioon, millel on sama hulk funktsioone kui Office 2013 tarkvarakomponendil, ainsa erinevusega, et tegemist on Access 2013 üksiklitsentsiga, mida kasutate ainult teie.

Turvaline tarkvara ostmine Wiresoftiga: Access 2013 ostmine Wiresoftilt ei ole mitte ainult eriti odav, vaid ka turvaline: see pakutav Access 2013 ühe kasutaja litsents pärineb algselt suuremast mahulitsentsist, mida muidu kasutatakse ainult suuremas ettevõttes. Nendel ettevõtetel on seaduslik õigus müüa Wiresoftile näiteks mittevajalikud tarkvaralitsentsid - kas seetõttu, et neid ei ole vaja ja need on üleliigsed, või seetõttu, et see programmiversioon on asendatud uuema versiooniga või seda ei toetata enam riistvara või operatsioonisüsteemi muutmise tõttu. Sellisel juhul eemaldatakse need mahulitsentsist ja teisendatakse individuaalseteks litsentsideks ning seejärel nimetatakse neid kasutatud tarkvaraks. Siiski ei mõjuta see nende üldist funktsionaalsust, kuna tarkvara ise ei saa kuluda. Wiresoft müüb ka ainult Accessi ja teiste Microsofti programmide täisversioone, mis on identsed Microsofti originaalversioonidega ning pärinevad turvalistest ja seaduslikest allikatest.

Ostes kasutatud tarkvara Wiresofti kaudu, ei võta te mingeid õiguslikke riske, sest nii kasutatud tarkvara müük kui ka ostmine on seadusega kaitstud.

Pärast ostu ja allalaadimist saab ostetud Access 2013 tarkvara kohe arvutisse paigaldada ja aktiveerida kehtiva mahulitsentsi võtmega - mida nimetatakse ka mitme aktiveerimisvõtmeks (MAK) - ning kasutada seda piiranguteta.

Tarkvara ostmine Wiresofti kaudu on eriti ökonoomne lahendus muidu kallite või individuaalselt kättesaamatute programmide kasutamiseks, millest saavad kasu mitte ainult vabakutselised ja VKEd, vaid ka eraisikud. Nii saavad nad kõik Access 2013 pakutavad eelised soodsa hinnaga ja säästavad ka raha!

Wiresofti tarkvarapoest leiate Access 2013 uuemad ja vanemad versioonid, samuti paljud teised Office- ja muud Microsofti programmid ostuversioonina. Kui teil on küsimusi MS Access 2013 või mõne muu Microsofti programmi kohta, kasutage lihtsalt meie nõuandeid e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT ACCESS 2013"
Klientide hinnangud "MICROSOFT ACCESS 2013"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad