Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2016

MICROSOFT OUTLOOK 2016

61,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Outlook 2016 – mitmekülgne kontoritarkvara e-kirjade, kontaktide, ülesannete ja muu...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT OUTLOOK 2016"

Microsoft Outlook 2016 – mitmekülgne kontoritarkvara e-kirjade, kontaktide, ülesannete ja muu haldamiseks – ühe programmina

Microsoft Outlook 2016 on endiselt populaarne versioon proovitud Office programmi tõhusalt käitlemise päev-päevalt e-kirju, samuti keskne korraldamine ja koordineerimine ärikohtumiste ja kontaktide mis on üks tüüpilisi korduvaid ülesandeid tänapäevases igapäevases äris.

Programmi Outlook 2016 suur valik funktsioone ja funktsioone võimaldab produktiivset ja samal ajal ohutut tööd: intuitiivselt kasutatav ja kasutajasõbralik töölaualiides toetab nii professionaale kui ka kogenematut kõigi vajalike ülesannete tõhusal täitmisel. . Põhjalikud e-kirjade, sisu ja kontaktide otsingufunktsioonid muudavad ka keerukate ja ulatuslike andmemahtude haldamise lihtsamaks. Tänu kontaktide püsivale sünkroonimisele jne on kasutajad alati kursis ega jäta kunagi olulisi sõnumeid või eelseisvaid koosolekuid märkamata.

Failide manuste saatmine on Outlook 2016 abil veelgi kiirem ja lihtsam ning pakub ka võimalust määrata üksikutele adressaatidele individuaalsed õigused.

Outlook 2016 selge navigeerimisriba abil on kõik e-kirjade, ülesannete, kontaktide ja kalendrikirjete täitmiseks vajalikud funktsioonid kiiresti saadaval. Outlook 2016 puutetundlikule optimeeritud liidest saab nüüd ka erinevatel lõppseadmetel ühtlaselt kasutada – ja seda on veelgi mugavam kasutada kui varem.

MS Outlook 2016 – muidu on poodides saadaval ainult Office’i versiooni 2016 osana – saad selle osta ka eraldiseisva programmina Wiresoftist – ja eriti soodsa hinnaga. Kuna see meiliprogrammi versioon töötab endiselt Windows 7 all, saavad ostust eelkõige kasu need kasutajad, kes soovivad seda operatsioonisüsteemi kasutada.

Wiresofti veebipoest ei leia mitte ainult see 2016. aasta Outlooki versioon, vaid ka vanemaid, uusimaid ja muid MS Office'i programme eraldi ostuversioonina – need on ka eriti odavad. Järgmine üksikasjalik ülevaade näitab kõiki Outlook 2016 huvitavaid funktsioone.

Olulised ja praktilised Outlooki uued funktsioonid

Järgmised rakenduses Outlook 2016 integreeritud funktsioonid toetavad kasutajaid igapäevase e-kirjade tulva tõhusal haldamisel, sealhulgas sisu, kontaktide ja dokumentide kiirel leidmisel. Programmi Microsoft Outlook 2016 kaks peamist eelist on seotud failide manuste otsimise ja saatmisega, mis on nüüd veelgi lihtsam ja kiirem.

Segaduse funktsioon

Kasutajad, kelle Outlook postkast on ühendatud Exchange Server hindavad eeliseid see intelligentne vahend: segadusega - nime ingliskeelne mõiste "segadusega" - kohe eraldab oluline ebaoluline e-kirju, niipea kui nad on saanud automaatselt sorteerib selle oma "rämpspostitusse", desaktiveerides seeläbi kogu potentsiaalselt ohtliku sisu, näiteks ebaturvalised lingid või pahavara. Tuletame meelde, et Outlook saadab igapäevase kokkuvõtte kõigist sinna salvestatud meilidest. See võimaldab kasutajatel keskenduda tõeliselt olulistele uudistele.

See funktsioon tuleb eraldi aktiveerida, st selle saab vajadusel ka välja lülitada. Segadus salvestab kasutaja käitumise ja tunneb ära, millised e-kirjad avatakse esimesena, millised loetakse hiljem või ignoreeritakse täielikult. Sellised meilid teisaldatakse seejärel automaatselt rämpsposti kausta. Seega õpib programm iseseisvalt ning jätkab oma otsingufiltrite ja kriteeriumide täiustamist.

Seadistage rakenduses Outlook 2016 virtuaalsed otsingukaustad, et sõnumeid või muid üksusi kiiremini leida

Virtuaalne otsingukaust filtreerib kõik e-kirjad või elemendid, mis vastavad teatud eelmääratletud otsingukriteeriumile, ja kuvab need seejärel ühiselt. Näiteks otsingukaust "Lugemata sõnumid" sisaldab kõiki Outlooki postkastis olevaid lugemata e-kirju, isegi kui need on salvestatud täiesti erinevatesse kaustadesse. Samuti on võimalik otsida inimesi ja kontakte.

Outlooki otsingut saab muuta ka ripploendi "Uus otsinguala" abil, mis tähendab, et praegust kausta või postkasti muudetakse kohe.

Täiustatud aadressiraamat

Meili jaoks õige adressaadi valimine on nüüd rakendusega Outlook 2016 veelgi kiirem. Nime sisestamisel või väljale "Adressaat" klõpsates soovitab programm aadressiraamatust sobivaid kontakte või neid, kellega kasutaja kõige sagedamini suhtleb.

Leidke manuseid veelgi kiiremini

Microsoft Outlook 2016 muudab veelgi lihtsam ja kiirem valida failid, mis tuleb failina saadetud e-mail: klõpsates "Manusta fail", et kasutaja on näidatud nimekirja kõik failid, mis olid viimati kasutatud. Kui vastav fail on selle all, saab selle ühe klõpsuga uuesti manustada. See lühendab oluliselt tülikaid otsinguid.

Manused sisaldavad ka oma rippmenüüd erinevate funktsioonidega, nii et neid saab ühe klõpsuga avada, salvestada, kopeerida või kustutada.

Saatke manuseid veelgi kiiremini

Veelgi suuremaid faile saab saata veelgi kiiremini Microsoft Outlook 2016 abil: OneDrive ja SharePoint teevad selle võimalikuks. Seal võrgus salvestatud faile ei pea enam eraldi e-kirjale üles laadima, vaid need saab saata lingi kujul. See funktsioon mitte ainult ei kiirenda "raskete" failimanuste saatmist, vaid vähendab ka e-postkastis olevate andmete hulka. Selleks saab OneDrive’i salvestatud üksikutele failidele määrata ka teatud jagamisõigused adressaatide jaoks.

„Soovite” viisard (Öelge mulle)

Office 2016 menüüribale integreeritud operatsiooniassistent "Tell Me" (saksa keeles "You wish") toetab kogenematuid kasutajaid Outlooki funktsioonide otsimisel ja kasutamisel; selle tunneb ära lambipirni kujul oleva ikooni järgi, mille kõrval on sisestusväli. Seal sisestab kasutaja lihtsalt, mida ta otsib või tahaks teha, ja "Räägi mulle" näitab, kuidas seda teha ja kus asub menüüribal otsitav funktsioon; ta võib pakkuda ka täiendavat tuge. keerulised toimingud.

„Insights” viisard

Insightsi assistent – saksakeelne „intelligentne otsing” – on Outlook 2016 kasutajatele saadaval, et saada e-kirjaga selgitavat määratlust või lisateavet üksikute terminite või üksikasjade kohta. Klõpsates sobival sõnastusel, aktiveeritakse Bingi toetatud intelligentne otsing ja tulemus kuvatakse otse Outlookis, ilma et kasutaja peaks Internetti lülituma.

Puutetundlikult optimeeritud ühtne Outlook 2016 kasutajaliides

Programmi Outlook 2016 ja teiste Office'i programmide välimuse standardimisega optimeeriti need just Windows 10 puutetundlikuks kasutamiseks.

Outlooki on veelgi lihtsam kasutada tänu uuele pühkimisliigutuste integreerimisele. Toimingute "Märgi loetuks", "Kustuta", "Märgi", "Arhiivi" ja "Puudub" jaoks saab määrata žestid "Pühkige vasakule" ja "Pühkige paremale". Näiteks saab postkastis e-kirja kustutada või sellest kohtumise kokku leppida. Sel juhul kuvatakse kõnealune e-kiri enne kohtumise algust uuesti postkasti.

Outlook 2016 uued funktsioonid administraatoritele:

Administraatorid tervitavad kahte järgmist funktsiooni, mis on parandanud andmeturvet ja osalejate kaitset:

  • Multi-Factor Authentication (MFA – Multi-Factor Authentication) tugi rakenduses Outlook 2016 integreerimise kaudu Active Directory autentimise teegiga kaitseb ettevõtteid veelgi paremini oluliste andmete varguse eest, mis on põhjustatud kaotatud või varastatud mandaatidest; MFA pakub turvalist alternatiivi paroolidele – ja kõik Office’i rakendused varundatakse vaid ühe klõpsuga.
  • Microsoft Exchange Serveriga ühenduse kasutamiseks on vajalik automaattuvastuse eelmine konfiguratsioon, mis asendab varasema registreerimise. Seejärel hangib Outlook Exchange'i ühenduse seaded otse automaattuvastusest. See muudab profiilid veelgi töökindlamaks ning vähendab samal ajal kasutajate konfigureerimiseks ja varundamiseks vajalikke samme miinimumini.

Outlook 2016 süsteeminõuded

Outlook 2016 on Windowsi jaoks saadaval nii 32-bitise kui ka 64-bitise versioonina. Microsoft soovitab siin installida 32-bitise versiooni, kuna see ühildub paremini paljude teiste rakenduste ja lisandmoodulitega, mida saab seejärel kasutada koos Outlooki või muude Office'i programmidega.

  • Operatsioonisüsteemid: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/2012 R2 / 2016/2019/2022
  • Protsessor: x86- või x64-bitine protsessor 1 GHz ja SSE2-ga
  • RAM: 1 GB RAM (32-bitine), 2 GB RAM (64-bitine)
  • Kõvakettaruumi: vähemalt 3,0 GB vaba
  • Ekraan: vähemalt 1024 x 768
  • Graafikakaart: graafika riistvaraliseks kiirendamiseks on vajalik DirectX 10 graafikakaart

Ostke Outlook 2016 ühe programmina Office Suite'ist madalate hindadega Wiresoftist

Outlook 2016 on Microsofti Office'i komplektide klassikaline komponent, kuid see puudub Home & amp; väljaandes. Õpilane – ja tavaliselt pole see saadaval eraldi vastavast Office'i komplektist ühe programmina. Wiresofti tarkvarapoes on Outlook 2016 saadaval ka eraldiseisva programmina – erinevalt enamikust teistest Microsofti tarkvaramüüjatest.

Ostes Outlook 2016 tarkvara koos Wiresoftiga, on teil kaks korda kasu, kui te ei vaja teisi Office 2016 programme, sest saate tarkvara 1. eraldi ja 2. eriti soodsa hinnaga! Lisaks erakasutajatele ja füüsilisest isikust ettevõtjatele on Outlook 2016 tarkvara ostmine Wiresoftist eriti ökonoomne lahendus ka väiksematele ettevõtetele.

Teie eelised ostes ühe litsentsi Outlook 2016 on: Sa omandada ühe kasutaja litsentsi Wiresoft, mis ei kohusta teil tellida makstud uudiseid, mis on kallis pikemas perspektiivis ja ei ole funktsionaalsed piirangud üldse. See ostuversioon on registreeritud ainult teile.

Turvaline tarkvara ostmine Wiresoftiga: Wiresofti kasutatud tarkvara on täiesti legaalne asi – ja ilma teie jaoks riskita: kuna Euroopa seadusandja on seda selgesõnaliselt kinnitanud! Iga Wiresofti poolt müügiks pakutava Microsofti programmi, olgu see siis hulgilitsentsi või nn kasutatud tarkvara osa, on kontrollitud ka selle tegeliku kasutatavuse suhtes ilma aja- või muude piiranguteta, et seda saaks pärast teie seadmesse installimist lõputult ja piiranguteta kasutada. PC.

Üks kasutaja litsents Outlook 2016 pakutakse tarkvara kauplus on tavaliselt pärit suurema mahuga litsentsi kasutada firmad, või seda kasutatakse tarkvara, mis enam ei kasutata eelmise ostja poolt ja on seetõttu desinstallitud, et seda saaks uuesti vabalt kasutada. See tähendab ka seda, et programmi funktsioonide ulatust saab 100% kasutada, sest see üksiktarkvara on täiesti identne Outlook 2016-ga, mis sisaldub ka Office Suite 2016-s.

Tõsise Microsofti kasutatud tarkvara edasimüüjana pakub Wiresoft ka ainult Microsofti programmide täisversioone, mis on identsed tavapoodides saadaolevate versioonide ja väljaannetega.

Wiresofti tarkvarapoest leiate Outlook 2016 ja selle muud versioonid ning muud müügil olevad Office'i programmid, aga ka palju muid Microsofti programme.

Kui teil on küsimusi Outlook 2016 või mõne muu Office'i programmi kohta, kasutage lihtsalt meie ekspertide nõuandeid meili, telefoni või vestluse teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT OUTLOOK 2016"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud