Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT OUTLOOK 2016

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10128
 • 543-06497
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
42,90 € * 46,90 € * (8,53% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Ühilduv


Microsoft Outlook 2016 on endiselt populaarne versioon tõestatud programmist igapäevase e-posti liikluse tõhusaks haldamiseks ning kohtumiste ja kontaktide keskseks korraldamiseks ja koordineerimiseks, mis on üks tüüpilisi korduvaid ülesandeid tänapäeva ärielus. Office Business  Outlook 2016 lai valik funktsioone ja funktsioone võimaldab produktiivset ja samal ajal turvalist tööd: Intuitiivne ja kasutajasõbralik liides toetab nii professionaalseid kui ka kogenematuid kasutajaid kõigi vajalike ülesannete tõhusal täitmisel. Ulatuslikud e-posti, sisu ja kontaktide otsingufunktsioonid lihtsustavad ka keeruliste ja suurte andmemahtude haldamist. Tänu kontaktide jne. pidevale sünkroniseerimisele on kasutajad alati kursis ja ei jää kunagi ilma tähtsatest sõnumitest või eelseisvatest kohtumistest. Desktop

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT OUTLOOK 2016"

Microsoft Outlook 2016 - mitmekülgne Office tarkvara e-posti, kontaktide, ülesannete ja muu haldamiseks - eraldiseisva programmina

Microsoft Outlook 2016 on endiselt populaarne versioon tõestatud programmist Office, mis on mõeldud nii igapäevase meililiikluse tõhusaks haldamiseks kui ka ärikohtumiste ja kontaktide keskseks korraldamiseks ja koordineerimiseks, mis on üks tüüpilisi korduvaid ülesandeid tänapäeva ärielus.

Outlook 2016 lai valik funktsioone ja funktsioone võimaldab teil samal ajal produktiivselt ja turvaliselt töötada: Intuitiivselt kasutatav ja kasutajasõbralik töölaua kasutajaliides toetab nii professionaalide kui ka kogenematuid kasutajaid kõigi vajalike ülesannete tõhusal täitmisel. Ulatuslikud otsingufunktsioonid e-kirjade, sisu ja kontaktide kohta lihtsustavad ka keeruliste ja ulatuslike andmehulkade haldamist. Kontaktide jne. pidev sünkroniseerimine võimaldab kasutajatel olla kursis ja mitte kunagi jääda ilma tähtsatest sõnumitest või eelseisvatest kohtumistest.

Faili manuste saatmine on Outlook 2016 abil veelgi kiirem ja lihtsam ning pakub ka võimalust määrata üksikutele adressaatidele individuaalsed õigused.

Outlook 2016 selge navigatsiooniriba abil on kõik vajalikud funktsioonid e-kirjade, ülesannete, kontaktide ja kalendrikannete täitmiseks kiiresti kättesaadavad. Outlook 2016-i puutetundlikuks optimeeritud kasutajaliidest saab nüüd kasutada ühtselt erinevates seadmetes - ja seda on veelgi mugavam kasutada kui varem.

MS Outlook 2016 - muidu saadaval ainult osana Office versioonist 2016 - saab Wiresoftist osta ka eraldiseisva programmina - ja seda eriti soodsa hinnaga. Kuna see e-posti programmi versioon töötab endiselt Windows 7 all, siis saavad ostust kasu eelkõige need kasutajad, kes soovivad seda operatsioonisüsteemi jätkuvalt kasutada.

Wiresoft veebipoes leiate lisaks sellele 2016 Outlook versioonile ka vanemad või uusimad ning teised MS Office programmid eraldi ostuversioonina - ka need eriti soodsad. Kõik huvitavad funktsioonid Outlook 2016 on esitatud järgmises üksikasjalikus ülevaates.

Olulised ja praktilised uued Outlook funktsioonid

Järgmised Outlook 2016 integreeritud funktsioonid toetavad eelkõige kasutajaid, et hallata tõhusalt igapäevast e-posti üleujutust, sealhulgas sisu, kontaktide ja dokumentide kiiret leidmist. Microsoft Outlook 2016 kaks peamist eelist on faili manuste leidmine ja saatmine, mis on nüüd veelgi lihtsam ja kiirem.

Clutter funktsioon

Kasutajad, kelle Outlook postkast on ühendatud Exchange Server, hindavad selle nutika tööriista eeliseid: Clutter - mis on nime saanud ingliskeelse sõna "clutter" järgi - eraldab koheselt tähtsad e-kirjad tähtsusetutest, kui need saabuvad, ja sorteerib need automaatselt omaette "rämpsmeilidesse", keelates potentsiaalselt ohtliku sisu, näiteks ohtlikud lingid või pahavara. Meeldetuletusena saadab Outlook iga päev kokkuvõtte kõigist seal salvestatud e-kirjadest. See võimaldab kasutajatel keskenduda tõeliselt olulistele sõnumitele.

See funktsioon tuleb eraldi aktiveerida, st seda saab vajadusel ka deaktiveerida. Clutter salvestab kasutaja käitumise ja tunneb ära, millised e-kirjad avatakse esimesena, millised loetakse hiljem või jäetakse täielikult tähelepanuta. Sellised e-kirjad viiakse seejärel automaatselt prügikausta. Sel viisil õpib programm iseseisvalt ja täiustab jätkuvalt oma otsingufiltreid ja -kriteeriume.

Seadistage Outlook 2016 virtuaalsed otsingukaustad, et leida sõnumeid või muid elemente kiiremini

Virtuaalne otsingukaust filtreerib kõik e-kirjad või elemendid, mis vastavad teatavale eelnevalt määratletud otsingukriteeriumile, ja kuvab need seejärel ühiselt. Näiteks otsingukaust "Lugemata sõnumid" sisaldab kõiki Outlook postkastis olevaid lugemata e-kirju, isegi kui need on salvestatud täiesti erinevatesse kaustadesse. Seda saab kasutada ka inimeste ja kontaktide otsimiseks.

Outlook otsingut saab muuta ka rippmenüüst "Uus otsinguala", mis muudab kohe praegust kausta või postkasti.

Parandatud aadressiraamat

Outlook 2016 abil on õige adressaadi valimine e-kirjale nüüd veelgi kiirem. Kui sisestate nime või klõpsate väljal "Kellele", pakub programm välja sobivad kontaktid aadressiraamatust või need, kellega kasutaja kõige sagedamini suhtleb.

Leia manuseid veelgi kiiremini

Microsoft Outlook 2016 muudab e-kirja manusena saadetud failide valimise veelgi lihtsamaks ja seega kiiremaks: klõpsates nupul "Lisa fail", kuvatakse kasutajale nimekiri kõikidest viimati kasutatud failidest. Kui sobiv fail on nende hulgas, saab selle ühe klõpsuga uuesti lisada. See lühendab märkimisväärselt tülikat otsinguprotsessi.

Manused sisaldavad ka oma rippmenüüd, kus on erinevad funktsioonid nende avamiseks, salvestamiseks, kopeerimiseks või kustutamiseks ühe klõpsuga.

Saada manuseid veelgi kiiremini

Eriti suurte failide saatmine on Microsoft Outlook 2016 abil veelgi kiirem: OneDrive ja SharePoint teevad selle võimalikuks. Internetis salvestatud faile ei pea enam eraldi e-kirjaga üles laadima, vaid neid saab saata lingi kujul. See funktsioon mitte ainult ei kiirenda "raskete" failimanuste saatmist, vaid vähendab ka andmemahtu e-postkastis. Lisaks saab OneDrive'is salvestatud üksikutele failidele määrata adressaatide jaoks konkreetsed jagamisõigused.

"You wish" võlur (ütle mulle)

Office 2016 menüüriba integreeritud assistent "Ütle mulle" toetab kogenematuid kasutajaid Outlook funktsioonide otsimisel ja kasutamisel; selle saab ära tunda lambipirni kujulise ikooni järgi, mille kõrval on sisendväli. Seal sisestab kasutaja lihtsalt, mida ta otsib või mida ta tahab teha, ja "Tell Me" näitab, kuidas seda teha ja kus otsitav funktsioon lintidel asub, vajadusel pakub see ka täiendavat tuge keerulisemate toimingute jaoks.

Insights" assistent

"Insights" assistent - saksa keeles "Intelligent Lookup" - on Outlook 2016 kasutajatele kättesaadav, et saada selgitav definitsioon või ka lisateavet üksikute terminite või üksikasjade kohta e-kirjas. Vastavale sõnastusele klõpsates aktiveeritakse Bingi toetatud intelligentne otsing ja tulemus kuvatakse otse Outlookis, ilma et kasutaja peaks internetti lülituma.

Outlook 2016 puutetundlik, ühtne kasutajaliides

Koos Outlook 2016 ja teiste Office programmide välimuse ühtlustamisega on need optimeeritud puutetundliku töö jaoks aadressil Windows 10.

Outlook on veelgi lihtsam kasutada tänu uuele integratsioonile, mis hõlmab ka libistamisliigutusi. Toimingutele "Märgi kui loetud", "Kustuta", "Märgi", "Arhiveeri" ja "Ei ole" saab määrata žestid "Pühkige vasakule" ja "Pühkige paremale". Nii saab näiteks e-kirja postkastist kustutada või sellest kohtumise luua. Sellisel juhul kuvatakse kõnealune e-kiri uuesti postkasti enne kohtumise algust.

Uued funktsioonid Outlook 2016 administraatoritele:

Administraatorid tervitavad muu hulgas järgmisi kahte funktsiooni, mis parandavad veelgi andmete turvalisust ja abonentide kaitset:

 • Mitmefaktorilise autentimise (MFA) tugi Outlook 2016is Active Directory Authentication Libraryga integreerimise kaudu kaitseb organisatsioone veelgi enam kadunud või varastatud volituste põhjustatud kriitiliste andmete varguse eest, kusjuures MFA pakub turvalist alternatiivi paroolidele - ja ühe klõpsuga turvalisust kõigi Office rakenduste jaoks.
 • Microsoft Exchange Serveriga ühenduse kasutamiseks tuleb nüüd eelnevalt konfigureerida AutoDiscovery, mis asendab varasema registreerimise. Outlook otsib Exchange'i ühendussätted otse AutoDiscovery'st. See muudab profiilid veelgi usaldusväärsemaks, vähendades samal ajal kasutajate konfigureerimiseks ja eraldamiseks vajalikke samme.

Outlook 2016 süsteeminõuded

Outlook 2016 on saadaval aadressil Windows nii 32-bitise kui ka 64-bitise versioonina. Microsoft soovitab paigaldada 32-bitise versiooni, sest see on paremini ühilduv paljude teiste rakenduste ja lisanditega, mida saab kasutada koos Outlook või teiste Office programmidega.

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 7 või uuemad, Windows Server 2012 R2 või Windows Server 2012, Windows 10 Server, Windows Server 2008 R2 (Windows XP ja Vista ei ole enam toetatud)
 • Protsessor: x86 või x64-bitine protsessor 1 GHz ja SSE2
 • Mälu: 1 GB RAM (32-bit), 2 GB RAM (64-bit)
 • Kõvakettaruum: vähemalt 3,0 GB vaba ruumi
 • Ekraan: vähemalt 1024 x 768
 • Graafikakaart: DirectX 10 graafikakaart on vajalik graafika riistvara kiirendamiseks

Osta Outlook 2016 ühe programmina Office Suite'ist mõistliku hinnaga Wiresoft

Outlook 2016 on Microsoft Office komplektide klassikaline komponent - see puudub aga Home & Student väljaandes - ja tavaliselt ei ole see eraldi saadaval vastavast Office paketist ühe programmina. Kuid Wiresoft tarkvarapoes on Outlook 2016 saadaval ka iseseisva programmina - erinevalt enamikust teistest Microsoft tarkvara müüjatest.

Seega, kui ostate Outlook 2016 tarkvara koos Wiresoft, saate kahekordset kasu, kui te ei vaja teist Office 2016 programmi, sest saate tarkvara 1. eraldi ja 2. eriti soodsa hinnaga! Lisaks erakasutajatele ja füüsilisest isikust ettevõtjatele on Outlook 2016 tarkvara ostmine Wiresoftilt seega eriti ökonoomne lahendus ka väiksematele ettevõtetele.

Teie eelised Outlook 2016 üksiklitsentsi ostmisel on seega järgmised: Te ostate Wiresoftilt ühe kasutaja litsentsi, mis ei kohusta teid tellima tasulisi ja pikemas perspektiivis kalleid uuendusi, lisaks ei ole funktsionaalsuses piiranguid. See ostuversioon on registreeritud ainult teile.

Turvaline tarkvara ostmine Wiresoftiga: Wiresoft kasutatud tarkvara on täiesti seaduslik - ja ilma igasuguse riskita teie jaoks: sest Euroopa seadusandja on seda selgesõnaliselt kinnitanud! Iga Wiresoftis müügiks pakutav Microsoft programm, olgu see siis osa mahulitsentsist või nn kasutatud tarkvara, on samuti testitud tegeliku kasutatavuse suhtes ilma aja- või muude piiranguteta, nii et seda saab teie arvutis kasutada piiramatu aja jooksul pärast installimist.

Tarkvarapoes pakutav Outlook ühe kasutaja litsents 2016 pärineb tavaliselt suuremast mahulitsentsist, nagu seda kasutavad ettevõtted, või see on kasutatud tarkvara, mida eelmine ostja enam ei kasuta ja mis on seetõttu deinstalleeritud, et seda saaks vabalt taaskasutada. See tähendab ka seda, et programmi funktsionaalsus on 100% kasutatav, sest see eraldiseisev tarkvara on täiesti identne Outlook 2016-ga, mis on samuti lisatud Office Suite 2016.

Kuna Wiresoft on mainekas Microsoft kasutatud tarkvara edasimüüja, pakub ta ka ainult selliseid Microsoft programmi täisversioone, mis on identsed tavakaubanduses saadaolevate versioonide ja väljaannetega.

Wiresoft tarkvarapoest leiate Outlook 2016 ja selle teised versioonid ning teised Office programmid müügiks, samuti paljud teised Microsoft programmid.

Kui teil on küsimusi Outlook 2016 või mõne muu programmi Office kohta, võtke meiega julgelt ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT OUTLOOK 2016"
Klientide hinnangud "MICROSOFT OUTLOOK 2016"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad