Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WORD 2016

MICROSOFT WORD 2016

61,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Word 2016 professionaalseks tekstitöötluseks Word 2016 on Microsofti end...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WORD 2016"

Microsoft Word 2016 professionaalseks tekstitöötluseks

Word 2016 on Microsofti end tõestanud klassikalise tekstitöötlustarkvara pilvepõhiselt optimeeritud versioon. Funktsioonide suur valik koos kõrge kasutajasõbralikkusega muudab Word 2016 asendamatuks tööriistaks professionaalseks tekstide loomiseks – mitte ainult igapäevaseks kasutamiseks kontoris, vaid ka koolis, õppimise ajal ja kodus. Tänu suurele vormingumallide valikule ja paljudele intuitiivselt kasutatavatele viisardidele saavad ka kogenematud kasutajad Word 2016 abil luua atraktiivse kujundusega tekstidokumente – alates ulatuslikest aastaaruannetest ja dokumentidest kuni kirjade, lepingute, artiklite, esitluste ja kutseteni ning palju muud. < /p>

Uus joonis tüüpi laiendada võimalusi lisades selge graafika Word teksti, integreeritud õigekirjakontrolli ja uute võlurid nagu "Insights" ja "Ütle" funktsioone pakkuda kõrgetasemelist mugavust - professionaalidele kui ka samuti algajatele.

Eelkõige on

Word 2016 järjekordne suur samm meeskonna tõhusamas tekstikoostöös: selle tagavad erinevad pilvefunktsioonid, täiustatud versiooniajalugu ning lugemis- ja kasutusvõimalus. õiguste otse määratakse jooksul Wordi dokument. Lisaks on optimeeritud puutefunktsioon, millega saab tekstitöötlustarkvara kasutada ka tahvelarvutites ja nutitelefonides.

Täiustatud koostöö Windows 10-ga laiendab ka erinevate Windowsi operatsioonisüsteemide valikut, millega saab kasutada programmi Word 2016 , eriti tänu ühilduvusele Windows 7-ga, see Wordi versioon on eriti endiselt paigas. vanemate arvutite saab kasutada.

Microsoft Word 2016 on tüüpiline vastava Office'i paketi komponent ja sellisena ei saa seda tavaliselt eraldi osta – Wiresoftist saab aga programmi soodsalt soetada ühe kasutaja versioonina. Ostuga saate end tõestanud tekstitöötlustarkvara suure jõudlusega versiooni, mille eeliseks on ka see, et saate seda kasutada lõputult ilma kohustuslike uuendusteta.

Versiooni 2016 uued spetsiifilised Wordi funktsioonid

Word 2016 erineb eelmisest versioonist mitte ainult olemasolevate funktsioonide täiendava optimeerimise, vaid ka mõne uue funktsiooni poolest. Nende eesmärk on muuta Wordi dokumendiga koos töötamine meeskonnas, isegi pilves, veelgi produktiivsemaks ja tõhusamaks, muu hulgas järgmiste funktsioonide kaudu:

  • Reaalajas sisend: Funktsioon "Reaalajas sisend" korraldab mitme kasutaja samaaegset koostööd samas Wordi dokumendis, muutes selle korraga selgemaks ja lihtsamaks: see näitab kõiki kohti Wordi file mille teatud kasutaja hetkel muudatuste tegemist; See tähendab, et neid saab mitte ainult jälgida, vaid ka koheselt kontrollida ja vajadusel parandada.
  • Kommentaaride funktsioon: Täiustatud kommenteerimisfunktsioon muudab ka Word 2016 meeskonnatoega tekstitöötluse veelgi praktilisemaks: kõik kommentaarid integreeritakse otse kõnealusesse Wordi dokumenti, nii et kasutajad pääseb neile ka vastata otse uuesti. Seetõttu ei ole vaja kirjutada e-kirja, mille sisu tuleks uuesti vastavasse dokumenti sisestada.
  • Salvestage lisatud kausta: Vastava kausta, milles see asub, saab nüüd lisada Wordi dokumendi küljele. Selle eeliseks on see, et kõik kaasatud töötajad pääsevad sellele hüppamisloendi kaudu veelgi kiiremini ja mugavamalt juurde, nagu ka kõigile teistele selles sisalduvatele dokumentidele.

Lisaks nendele meeskonda toetavatele funktsioonidele pakub Word 2016 ka muid tõestatud funktsioone ja täiendusi tekstidokumentide graafiliseks kujundamiseks või sisu ülevõtmiseks muudest kui Wordi dokumentidest:

  • Rohkem valikuid Wordarti vormingute jaoks: Word 2016 pakub nüüd erinevate varem saadaolevate vormide jaoks oluliselt rohkem vormindamisvalikuid. Pärast Wordarti kujundi sisestamist on kujunditüüpide galeriis edasiseks redigeerimiseks saadaval arvukalt uusi stiilivalikuid.
  • PDF Wordis: PDF-i sisu saab nüüd veelgi hõlpsamini Word 2016-sse üle kanda. Tekstide ja piltide vaevarikka kopeerimise asemel saab PDF-i avada otse Wordis; See funktsioon on eriti kasulik, kuna kõiki graafilisi elemente saab ka otse üle võtta ja seejärel Wordis vabalt redigeerida, selle asemel, et need esmalt mõne muu programmi kaudu kättesaadavaks teha. Seejärel saab kõnealuse Wordi dokumendi kohe programmist PDF-vormingus salvestada.

Word 2016 ja teiste Office 2016 programmide uued üldfunktsioonid

Word 2016 sisaldab ka mitmesuguseid uusi funktsioone, mis pakuvad kasutajatele kasulikku tuge tekstidega töötamisel; mõned neist on saadaval ka teiste Office'i rakenduste (nt Excel, PowerPoint jne) programmides ja parandavad eelkõige teksti loomise tõhusust.

"Soovide" viisard – "Räägi mulle"

Programmi Word 2016 menüüribale on nüüd integreeritud operatiivassistent nimega "Tell Me" ("Soovid"), mida tähistab ikoon lambipirni kujul ja eriti algajatele kui abi on eriti praktiline. Et kasutada funktsiooni kasutaja lihtsalt kirjutab väljale kõrval pirn, mida ta soovib teha Wordi dokument ja "Ütle" selgitab kus funktsiooni küsimuse asub või pakkumised täiendavat toetust keerulisem küsimused sooritage soovitud toiming.

„Insights” viisard – „Nutikas otsing”

Kui kasutaja soovib Wordi dokumenti kirjutades või lugedes lisateavet või selgitust üksikute terminite või üksikasjade kohta, ei pea ta enam Wordi programmist eemale klõpsama, et lülituda Internetti ja otsida sealt tulemusi. Nüüd pole vaja teha muud, kui hiirega vastav termin vms esile tõsta ja Bingi toega intelligentne otsing ühe klõpsuga aktiveerida. Sobivad otsingutulemused kuvatakse koos „Insights” otse küljel asuvas Wordi aknas.

Wordi dokumentide lihtsustatud jagamine

Wordi dokumente saab nüüd veelgi kiiremini ja lihtsamalt teistega jagada: selleks peavad kasutajad klõpsama menüüribal nuppu "Jaga" ja valima suvandite hulgast soovitud valikud. Siin saab üksikutele adressaatidele määrata individuaalsed lugemis- või kirjutamisõigused jne.

"Versiooniajalugu" koostööks Wordis

Wordi dokumendiga koos töötades – eriti kui see toimub samaaegselt pilves – on oluline jälgida kõiki tekstis osalejate tehtud muudatusi. Versiooniajalugu on selleks hädavajalik alus. Funktsiooniga "Versiooniajalugu" jäävad kättesaadavaks ka varasemad tekstiversioonid: see näitab vanemaid redigeerimisolekuid ja muudab need redigeerimiseks uuesti kättesaadavaks.

Uued selged diagrammitüübid

Programmis Word 2016 on kasutajatele saadaval ka mõned uued Office'i integreeritud diagrammitüübid, mille abil saab statistilist teavet tekstis illustreerida. Lisaks TreeMapi, kose ja Pareto (veerg) diagrammidele hõlmab see ka diagrammitüüpe, nagu histogrammid, aga ka päikesevalguse ja kasti graafikat, mis sobivad eriti hästi hierarhiliste või majanduslike arvutuste selgeks visualiseerimiseks.

OneDrive'i integreerimine Word 2016-sse

Microsoft OneDrive on mitmekülgne pilvesalvestusruum veebipõhiseks failide jagamiseks, mida saab nüüd kasutada ka Word 2016-s. Kasutajad saavad salvestada Wordi dokumente OneDrive’i, et pääseda neile juurde kõikjalt ja mis tahes vastavast seadmest. OneDrive võimaldab seega ka ühist võrgutööd Wordi failidega kõigis asukohtades.

Kasutage Word 2016 andmekao kaitset

Andmekao kaitse (DLP) on Microsofti tõestatud tööriist, mis määratleb ja rakendab tõhusaid andmekao vältimise juhiseid. DLP on nüüd saadaval ka kõigi Word 2016 dokumentide jaoks SharePoint Online'i ja OneDrive for Businessi kaudu. Administraatorid kasutavad andmete kadumise kaitset, et määrata poliitikad, mis kaitsevad dokumentides sisalduvaid tundlikke andmeid. Näiteks kui DLP tuvastab võimaliku turvariski, annab DLP sellest kasutajale teada vastavate märguannetega ja võib samuti takistada selle edasikandmist.

MS Word 2016 süsteeminõuded:

Word 2016 on saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina vastavalt seotud Office'i komplektile; individuaalsed riistvaranõuded võivad olenevalt versioonist erineda.

  • Operatsioonisüsteem: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
  • RAM: 1 GB RAM (32-bitine versioon), 2 GB RAM (64-bitine versioon)
  • Kõvakettaruum: 3 GB
  • Ekraan: 1024 x 768
  • Graafikakaart: graafika riistvaraliseks kiirendamiseks on vaja DirectX 10 graafikakaarti

Ostke Word 2016 Office'i paketi ühtse programmina Wiresoftilt

MS Word on tavaliselt Microsoft Office'i pakettide lahutamatu osa ja seda ei ole lihtne eraldi osta. Erinevalt enamikust teistest Microsofti tarkvara pakkujatest saate Wordi versiooni 2016 osta ka Wiresofti veebipoest eraldiseisva programmina: programmi kasutamisel ei pea te võtma mingeid liitumiskohustusi ega järgima ajalimiiti. Seetõttu tasub Word 2016 eraldiseisva programmina osta ka pikemas perspektiivis, sest hiljem ei pea tasulisi uuendusi alla laadima.

See Word 2016 üksikkasutaja litsents on identne Wordi programmiga, mis on samuti integreeritud vastavasse Office Suite 2016-sse. Word 2016 ühe kasutaja litsentsi ostmine on kulutõhus ja ökonoomne alternatiiv Office'i paketile, eriti neile kasutajatele, kellel pole vajadust teiste Office'i programmide järele, näiteks vabakutselised, üliõpilased või väiksemad ettevõtted, kes aga tugineda selles klassikalises tekstitöötluse tarkvara ei taha teha ilma.

Word 2016 ja kõik muud Microsofti tarkvara litsentside pakutakse Wiresoft tarkvara poes on alati originaal Microsofti tooteid, mida saab osta ka ühe kasutaja täisversioon, sõltuvalt programmist saab. Need pärinevad enamasti ettevõtete hulgilitsentsidest või võivad olla juba kasutatud. Kasutatud tarkvara ostjana ei too see kasutatavuse osas kaasa mingeid miinuseid. Kõiki Wiresoftist saadaolevaid tarkvaratooteid saate osta täiesti legaalselt ning kohe pärast makse sooritamist saate need alla laadida ja täies mahus kasutada. Eelmise omaniku poolt juba kasutusel olnud programmi eelnev installimine kustutati selle Wiresoftile müümisel, et seda saaks uuesti installida ja see oleks 100% kasutatav. Seetõttu kontrollis Wiresoft iga Wordi litsentsi tegelikku kasutatavust. Tõsise tarkvaramüüjana ei paku Wiresoft müügiks tarkvara, mis kehtib vaid piiratud aja, ega ka testversiooni, mida saab kasutada vaid piiratud ulatuses.

Samuti saate kasu meie asjatundlikest nõuannetest MS Word 2016 e-posti, telefoni ja vestluse kaudu või kui teil on küsimusi muu kontoritarkvara ostmise kohta.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WORD 2016"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud