Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WORD 2016

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10122
 • 059-09076
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
42,90 € * 46,90 € * (8,53% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Word 2016 on Microsofti tõestatud klassikalise tekstitöötlustarkvara pilve optimeeritud versioon. Lai valik funktsioone koos kõrge kasutajasõbralikkuse tasemega teeb Word 2016-st asendamatu tööriista professionaalseks tekstide loomiseks - mitte ainult igapäevaseks kasutamiseks kontoris, vaid ka koolis, ülikoolis ja kodus. Tänu suurele vormingumallide valikule ja paljudele intuitiivselt kasutatavatele viisarditele saavad ka kogenematud kasutajad Word 2016 abil luua atraktiivselt kujundatud tekstidokumente - alates ulatuslikest äriaruannetest ja -dokumentidest kuni kirjade, lepingute, esseede, referaatide ja kutseteni ning palju muud.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WORD 2016"

Microsoft Word 2016 professionaalseks tekstitöötluseks

Word 2016 on Microsofti tõestatud klassikalise tekstitöötlustarkvara pilve optimeeritud versioon. Lai valik funktsioone koos kõrge kasutajasõbralikkuse tasemega teeb Word 2016-st asendamatu tööriista professionaalseks tekstide loomiseks - mitte ainult igapäevaseks kasutamiseks kontoris, vaid ka koolis, ülikoolis ja kodus. Tänu suurele vormingumallide valikule ja paljudele intuitiivselt kasutatavatele viisarditele saavad ka kogenematud kasutajad Word 2016 abil luua atraktiivselt kujundatud tekstidokumente - alates ulatuslikest äriaruannetest ja -dokumentidest kuni kirjade, lepingute, esseede, paberite ja kutseteni ning palju muud.

Uued diagrammitüübid laiendavad võimalusi Wordi tekstidele kirjeldava graafika lisamiseks, integreeritud õigekirjakontroll ja uued abilised, nagu funktsioonid "Insights" ja "Tell Me", pakuvad kõrgetasemelist mugavust - nii professionaalidele kui ka algajatele.

Eelkõige onWord 2016 veel üks suur samm tõhusamaks koostööks tekstide koostamisel meeskondades: Selle tagavad mitmesugused pilvefunktsioonid, täiustatud versiooniajalugu ja võimalus määrata lugemis- ja kasutusõigusi otse Wordi dokumendis. Sellele lisandub optimeeritud puutefunktsioon, millega saab tekstitöötlustarkvara kasutada ka tahvelarvutites ja nutitelefonides.

Parandatud koostöö Windows 10 laiendab lisaks erinevate Windows operatsioonisüsteemide valikut, millega Word 2016 saab kasutada, otse ka ühilduvuse kaudu Windows 7 see Wordi versioon on kasutatav eelkõige ka veel vanemates arvutites.

Microsoft Word 2016 on vastava Office paketi tüüpiline komponent ja sellisena ei saa seda tavaliselt eraldi osta - Wiresoftis saab aga programmi mõistliku hinnaga osta ühe kasutaja versioonina. Ostuga saate tõestatud tekstitöötlustarkvara võimsa versiooni, mille eeliseks on see, et saate seda kasutada ilma kohustuslike uuendusteta lõputult.

Uued spetsiifilised Wordi funktsioonid versioonis 2016

Word 2016 erineb eelmisest versioonist mitte ainult olemasolevate funktsioonide täiendava optimeerimise, vaid ka mõnede uute funktsioonide poolest. Nende eesmärk on eelkõige muuta Wordi dokumendiga seotud ühistöö meeskonnas, sealhulgas pilves, veelgi produktiivsemaks ja tõhusamaks, sealhulgas järgmiste funktsioonide abil:

 • Reaalajas sisestamine: Funktsioon "Reaalajas sisestamine" korraldab mitme kasutaja samaaegset koostööd samal Wordi dokumendil, muutes selle selgemaks ja samal ajal lihtsamaks: see näitab kõiki kohti Wordi failis, kus konkreetne kasutaja parajasti muudatusi teeb; see tähendab, et neid saab mitte ainult jälgida, vaid ka kohe kontrollida ja vajadusel ka parandada.
 • Kommentaarfunktsioon: Parandatud kommentaarifunktsioon muudab ka Word 2016i meeskonnatöötluse veelgi praktilisemaks: kõik kommentaarid on integreeritud otse asjaomasesse Wordi dokumenti, nii et kasutajad saavad neile ka otse vastata.See välistab vajaduse kirjutada selleks e-kirja, mille sisu tuleks tagasi kleepida kõnealusesse dokumenti.
 • Salvesta kinnitatud kausta: Kausta, milles Wordi dokument asub, saab nüüd nähtavalt dokumendi külge kinnitada.Selle eeliseks on see, et kõik asjaomased töötajad saavad sellele veelgi kiiremini ja mugavamalt ligi hüppelisti kaudu, nagu ka kõigile teistele selles sisalduvatele dokumentidele.

Lisaks nendele meeskonda toetavatele funktsioonidele pakub Word 2016 ka muid järeleproovitud funktsioone ning täiendusi tekstidokumentide graafiliseks kujundamiseks või sisu ülekandmiseks muudest dokumentidest kui Wordi dokumentidest:

 • Rohkem võimalusi Wordart-stiilide jaoks: Word 2016 pakub nüüd oluliselt rohkem vormindamisvõimalusi erinevate varem kättesaadavate stiilide jaoks.Kui Wordart-kuju on sisestatud, on kujunditüüpide galeriis saadaval palju uusi stiilivalikuid selle edasiseks muutmiseks.
 • PDF Wordis: Nüüd on PDF-i sisu Word 2016-is veelgi lihtsam üle kanda.Tekstide ja piltide vaevarikka kopeerimise asemel saab PDF-faili avada otse Wordis; see funktsioon on eriti praktiline, sest kõik graafilised elemendid saab samuti otse üle kanda ja seejärel Wordis vabalt muuta, selle asemel et neid kõigepealt teise programmi kaudu kättesaadavaks teha. Lõpuks saab kõnealuse Wordi dokumendi jälle kohe programmist PDF-vormingus salvestada.

Uued üldised funktsioonid Word 2016-s ja ka teistes Office 2016 programmides

Word 2016 sisaldab ka mitmesuguseid uusi funktsioone, mis pakuvad kasutajatele kasulikku tuge tekstidega töötamisel; mõned neist on kättesaadavad ka teistes Office rakendustes, näiteks Excelis, PowerPointis jne, ning parandavad eelkõige tekstide loomise tõhusust.

Võlur "Sa soovid" - "Tell Me"

Word 2016-i ribalint sisaldab nüüd kasutusassistenti nimega "Tell Me" ("Sa soovid"), mida tähistab lambipirni kujuline ikoon ja mis on eriti praktiline abivahend algajatele või uustulnukatele. Funktsiooni kasutamiseks kirjutab kasutaja lihtsalt Wordi dokumendis olevasse lambikese kõrval asuvasse sisestusvälja, mida ta teha soovib, ja "Ütle mulle" selgitab, kus kõnealune funktsioon asub, või keerulisemate küsimuste puhul pakub täiendavat abi soovitud toimingu sooritamiseks.

Võlur "Insights" - "Intelligent Lookup"

Kui kasutaja soovib Wordi dokumendi kirjutamise või lugemise ajal saada lisateavet või isegi selgitusi üksikute terminite või spetsifikatsioonide kohta, ei pea ta enam Wordi programmist eemale klõpsama, et minna internetti ja otsida sealt tulemusi. Nüüd piisab, kui märgistate hiirega asjakohase termini vms ja aktiveerite Bingi toetatud intelligentse otsingu klõpsuga. Vastavad otsingutulemused kuvatakse otse Wordi aknas küljel "Insights".

Wordi dokumentide lihtsustatud jagamine

Wordi dokumentide jagamine teistega on nüüd veelgi kiirem ja lihtsam: Selleks tuleb kasutajatel vaid klõpsata ribal "Jaga" ja valida olemasolevate valikute hulgast soovitud valikuvõimalused. Siin saab määrata üksikutele adressaatidele individuaalsed õigused lugemiseks või ka kirjutamiseks jne.

"Versiooniajalugu" koostööks Wordis

Wordi dokumendiga ühiselt töötades - eriti kui seda tehakse samaaegselt pilves - on oluline jälgida kõiki eri osalejate tehtud muudatusi tekstis. Versiooniajalugu on selleks hädavajalik alus. Funktsiooni "Versiooniajalugu" abil jäävad ka varasemad tekstiversioonid kättesaadavaks: See kuvab vanemaid redigeerimise olekuid ja teeb need uuesti redigeerimiseks kättesaadavaks.

Uued kirjeldavad diagrammitüübid

Word 2016 pakub kasutajatele ka mitmeid uusi diagrammitüüpe, mis on integreeritud veebilehele Office, mida saab kasutada statistilise teabe illustreerimiseks tekstis. Lisaks TreeMap-, veejooksu- ja Pareto (veeru)graafikutele kuuluvad siia ka sellised graafikutüübid nagu histogrammid ning sunburst- ja kastdiagrammid, mis sobivad eriti hästi hierarhiliste või majanduslike arvutuste visualiseerimiseks.

OneDrive'i integreerimine Word 2016-i

Microsoft OneDrive on mitmekülgne veebipõhine failide jagamise pilvesalvestus, mida saab nüüd kasutada Word 2016-is. Kasutajad saavad Wordi dokumente salvestada OneDrive'is, et pääseda neile ligi kõikjalt ja igast sobivast seadmest. OneDrive võimaldab seega ka veebipõhist koostööd Wordi failidega kõigis asukohtades.

Kasutage Word 2016-i andmekaitsesüsteemi

Andmekadude kaitse (DLP) on Microsofti tõestatud vahend, mis määratleb ja rakendab tõhusaid poliitikaid andmete kadumise vältimiseks. DLP on nüüd Word 2016-is saadaval kõigi dokumentide jaoks SharePoint Online'i ja OneDrive for Businessi kaudu. Administraatorid kasutavad andmekaotuse kaitset konkreetselt dokumentide tundlikke andmeid kaitsvate põhimõtete kehtestamiseks. Näiteks kui tuvastatakse potentsiaalne turvarisk, annab DLP sellest kasutajale asjakohaste teadete abil märku ja võib ka avalikustamist takistada.

MS Word 2016 süsteeminõuded:

Word 2016 on saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina vastavalt vastavale Office paketile; individuaalsed nõuded riistvarale võivad sõltuvalt versioonist erineda.

 • Operatsioonisüsteem: Windows 7 või uuem, Windows Server 2008 R2 või uuem, Protsessor: x86 või x64-bitine protsessor vähemalt 1 GHz ja SSE2
 • Mälu: vähemalt 1 GB RAM (32-bitine versioon), vähemalt 2 GB RAM (64-bitine versioon)
 • Kõvakettaruum: 3 GB
 • Ekraan: 1,024 x 768
 • Graafikakaart: DirectX 10 graafikakaart on vajalik graafika riistvara kiirendamiseks

Ostke Word 2016 eraldiseisva programmina Office pakett Wiresoftist

MS Word on tavaliselt Microsofti Office pakettide lahutamatu osa ja seda ei saa hõlpsasti eraldi osta. Erinevalt enamikust teistest Microsofti tarkvaratootjatest saate Wordi 2016. aasta versiooni osta Wiresofti veebipoest iseseisva programmina: Seejuures ei pea te programmi kasutamisel võtma mingeid liitumiskohustusi ega järgima mingeid ajalisi piiranguid. Seega tasub Word 2016 ostmine ühe programmina ka pikemas perspektiivis, sest te ei pea hiljem ka mingeid tasulisi uuendusi alla laadima.

See Word 2016 ühe kasutaja litsents on identne Wordi programmiga, mis on samuti lisatud vastavasse Office Suite 2016. Word 2016 ühe kasutaja litsentsi ostmine on seega kuluefektiivne ja ökonoomne alternatiiv Office paketile, eriti neile kasutajatele, kes ei vaja teisi Office programme, näiteks vabakutselistele, üliõpilastele või väikeettevõtetele, kuid kes ei soovi sellest klassikalisest tekstitöötlusprogrammist loobuda.

Word 2016 ja kõik muud Wiresoft tarkvarapoes pakutavad Microsofti tarkvaralitsentsid on alati originaalsed Microsofti tooted, mida saate sõltuvalt programmist osta ka ühe kasutaja täisversioonina. Need pärinevad enamasti ettevõtete mahulitsentsidest või võivad olla juba kasutatud. Kuid kasutatud tarkvara ostjana ei too see teie jaoks kasutatavuse seisukohast mingeid puudusi. Iga Wiresoftis saadaval olev tarkvaratoode ostetakse täiesti seaduslikult ning seda saab alla laadida ja kasutada kohe pärast maksmist. Kõik eelmise omaniku poolt juba kasutatud programmi varasemad paigaldused on kustutatud koos Wiresofti müügiga, nii et seda saab uuesti paigaldada ja see on 100% kasutatav. Seetõttu on Wiresoft kontrollinud iga Wordi litsentsi ka selle tegeliku kasutatavuse osas. Wiresoft ei paku tõsise tarkvaramüüjana müügiks tarkvara, mis kehtib ainult piiratud aja jooksul, ega ka testversioone, mida saab kasutada ainult piiratud ulatuses.

Samuti saate meie pädevat nõuannet MS Word 2016 kohta e-posti, telefoni ja chat'i teel või kui teil on küsimusi mõne muu tarkvara ostmise kohta Office.

Lingid aadressile "MICROSOFT WORD 2016"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WORD 2016"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad