Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT ACCESS 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT ACCESS 2016

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10130
 • 077-07131
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
42,90 € * 46,90 € * (8,53% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Ühilduv


Microsoft Access 2016 on uuem versioon võimsast andmebaaside haldussüsteemist , mille abil saab andmebaase luua ja kasutada individuaalselt vastavalt vajadusele. liidesed ei võimalda importida mitte ainult , XML ja dBASE-faile, vaid ka PDF-faile, mida saab kasutada andmeallikatena, ning andmeid SQL-andmebaasidest. Microsoft Access Excel Access 2016 on tänu intuitiivselt kasutatavatele tööriistadele kasutatav nii eraisikutele kui ka -kasutajatele äriliselt. Arvukad mallid võimaldavad kiiresti luua funktsionaalseid andmebaase projektijuhtimiseks, haldamiseks ja kaupade haldamiseks ettevõtetes. 2016 teeb ka kogenematuile kasutajatele lihtsamaks andmebaasipõhiste rakenduste (äppide) arendamise mobiilsete seadmete jaoks, et muuta need andmebaasid teistele töötajatele aruka ühenduse kaudu lihtsalt ja kiiresti kättesaadavaks. Business Microsoft Access User SharePoint

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT ACCESS 2016"

MS Access 2016 eraldiseisva programmina ostuversioonis

Microsoft Access 2016 on Microsofti võimsa andmebaaside haldussüsteemi uuem versioon, mille abil saab luua ja kasutada andmebaase individuaalselt vastavalt konkreetsetele nõuetele. Accessi liidesed võimaldavad importida mitte ainult Excel-, XML- ja dBASE-faile, vaid ka PDF-faile, mida saab seega kasutada andmeallikatena, samuti andmeid SQL-andmebaasidest.

Access 2016 on tänu intuitiivsetele tööriistadele kasutatav nii eraisikutele kui ka ärikasutajatele. Arvukad mallid võimaldavad kiiresti luua funktsionaalseid andmebaase projektijuhtimiseks, haldamiseks ja kaupade haldamiseks ettevõtetes. Microsoft Access 2016 lihtsustab ka kogenematuil kasutajatel andmebaasipõhiste rakenduste (äppide) arendamist mobiilseadmetele, et muuta need andmebaasid teistele töötajatele aruka SharePoint-ühenduse kaudu lihtsalt ja kiiresti kättesaadavaks.

Access 2016 sisaldab mitmeid tehnilisi täiustusi ja täiendusi, mis laiendavad veelgi andmebaasiprogrammi võimalike rakenduste valikut. Näiteks Access 2016 toetab andmetüüpi BigInt, mis laiendab ühilduvust Windows SQL Serveriga, ja dBASE-tugi on taas kasutusele võetud. Üldiselt toetatakse veelgi enam dokumentide ühistööd ja nende esitamist reaalajas: Andmebaasid on kõigile kasutajatele pilves OneDrive'i ja SharePointi kaudu kättesaadavad.

Access 2016 pakub ka uusi Office kujundusi visuaalse kohandamise osas: Kasutajad saavad nüüd kuvada programmiakna tumehalliks ja tugevama kontrastiga tavapärase tumepunase asemel - keskendunumaks tööks.

Access 2016 on tavaliselt saadaval ainult MS Office-Edition Professional (samuti Office 365) fikseeritud osana. Teiste versioonide kasutajad, aga ka kasutajad, kellel ei ole Office versiooni üldse paigaldatud, saavad Access 2016 versiooni osta eraldi Wiresoftist. Selle eriline eelis on see, et seda toetavad ka vanemad Microsofti operatsioonisüsteemid alates Windows 7-st - see tähendab, et eriti need ostjad, kes seda jätkuvalt kasutavad, saavad sellest kasu.

Wiresofti veebipoest saate MS Accessi 2016. aasta versiooni, samuti tarkvara kõige uuemat väljaannet või varasemaid versioone - ja ka teisi populaarseid programme Office- eriti soodsa hinnaga ühe kasutaja litsentsina. Järgnev ülevaade pakub üksikasjalikku ülevaadet Access 2016 funktsioonidest ja funktsioonidest.

Andmebaasirakenduste individuaalne seadistamine ja muutmine Access 2016-is

Microsoft Jet Engine'il põhineva relatsioonilise töölaua andmebaasina (RDBMS - Relational Database Management System) pakub Access teiste võrreldavate süsteemide ees suurt eelist, et selle kaudu sisestatud andmeid saab igal ajal uuendada ja seega ka muuta või kustutada. Selline tehingukesksus muudab MS Accessi ideaalseks programmiks ärirelevantsete jooksvate andmete salvestamiseks ja seega ettevõtete operatiivsüsteemide toetamiseks. Failivorminguna kasutab Access nii .ACCDB kui ka vanemaid vorminguid .MDB ja .MDE.

Tänu integreeritud arenduskeskkonnale sisaldab tarkvara koos graafilise kasutajaliidesega palju vahendeid, et kujundada sihtotstarbelisi rakendusi ja teha need vastavale sihtrühmale kättesaadavaks veebirakenduste kujul veebilehitseja  kaudu või töölauarakendusena.

Uue Accessi andmebaasi loomisel saavad kasutajad juba praegu kasutada laia valikut malle, mis võtavad arvesse tüüpilisi rakendusvõimalusi. Lisaks sellele on loomulikult võimalik andmebaase konfigureerida vastavalt oma ideedele ja soovidele. Selleks kasutatavad tööriistad pakuvad palju võimalusi nii konkreetsete väljade andmetüüpide kui ka väljade omaduste määratlemiseks. Accessi abil loodud andmebaase saab kasutada nii arvutis kohalikuks kasutamiseks mõeldud rakendustena, kuid eelkõige brauseripõhiste rakendustena asukohast sõltumatuks kasutamiseks.

Aruannete loomisel pakub Access ka erinevaid vaateid - sõltuvalt vajadusest saavad kasutajad vahetada aruande vaate, lehekülje vaate, kujundusvaate ja kujundusvaate vahel, et muuta fookust andmetele.

Tõhus töö Access 2016 praktiliste funktsioonidega

Access 2016 toetab kasutajaid terve rea praktiliste funktsioonide ja funktsioonidega, mis muudavad programmiga töötamise lihtsamaks ja tõhusamaks. Isegi kogenematud kasutajad ja algajad leiavad kiiremini orienteeruda: stardiekraanil kuvatakse viimati kasutatud andmebaasid, mis on ühe klõpsuga kohe kättesaadavad. Akna ülaosas olev suur lint (lintiriba) kuvab kõik funktsionaalsed valdkonnad selgelt paigutatuna.

Access 2016 seadistamine ja kasutamine individuaalselt

Vaikimisi seadistuses Access asub tööriistariba, mis võimaldab juurdepääsu sageli kasutatavatele funktsioonidele vasakul üleval. Kasutajad saavad ka seal kuvatavate käskude nimekirja koostada vastavalt oma soovidele, mis säästab korduvat otsingut alammenüüs. Tööriistariba saab paigutada ka lindi alla, et vabastada ruumi. Iga vahekaart on jaotatud funktsionaalsete käsurühmade ja toimingute, nagu mallid, tabelid, päringud, vormid, aruanded jne, järgi vastavatesse kontekstmenüüdesse koos nendega seotud kontekstivahenditega.

Konkreetse funktsiooni otsimise lihtsustamiseks või kiirendamiseks on ülemises menüüribas saadaval otsinguassistent "Ütle mulle". Kõik, mida peate tegema, on sisestada otsinguga seotud terminid sisestusväljale ja "Tell Me" kuvab olemasolevad valikud. Lihtsamatele küsimustele vastatakse otse selles väljal; keerulisemate küsimuste või lahenduste puhul pakub assistent edasist abi, mis vastab kõige paremini otsitavale funktsioonile. Mugavasti on

Otsinguassistent salvestab kõik funktsioonid, mis on selle kaudu teostatud: need on loetletud alammenüüs "Viimati kasutatud" all ja on seega kiiremini uuesti kättesaadavad.

Kasutajad, kes soovivad kasutada Access 2016-i tahvelarvutis, saavad vahetada hiire ja sõrme sisestusrežiimi vahel, klõpsates puutetundliku ikooni, mis muudab ka lindi: Sõrme sisestusrežiimis annab lint iga käsu vahel rohkem ruumi, mis muudab selle kasutamise lihtsamaks.

Andmebaasi päringud Access 2016-is

Päring luuakse Access 2016-s SQL-keelel põhineva päringu abil. Selleks on olemas ka mitmeid praktilisi vahendeid, näiteks nn metsikud kaardid * ? # andmekogumi vastavalt tundmatute elementide paigutajateks. Enam kui ühe tingimusega päringute puhul on saadaval kaks võimalust AND või OR.

Tegevusküsimuste abil saab tabelis teha muudatusi, näiteks ajakohastada - näiteks hindu -, kustutada või luua uue tabeli valitud andmekirjetega.

Kui eri allikatest on imporditud mitu tabelit, toetab Access 2016 ka üleliigsete andmete leidmist ja kõrvaldamist, võimaldades neid tabeleid omavahel ühendada.

Vormide loomine Access 2016-is

Vormid, mida Access 2016-s saab kasutada, on väga praktiline vahend andmete sisestamiseks ja säilitamiseks, sest neid on lihtne kasutada ja neid saab kasutada ka protsesside automatiseerimiseks. Vormide suur eelis tabeli kuvamise ees on see, et sellega kuvatakse enamasti ainult üks andmekirje, mis võib muidugi ka ise tabeleid sisaldada. Sisaldatud teave või andmed kuvatakse seega palju selgemalt ja erinevalt struktureeritud kujul, mis võib lihtsustada andmekirjete käsitsi sisestamist või muutmist. Selliseid AutoForms'e saab luua individuaalselt vormide paigutuse tööriistadega.

BigInt andmetüübi "Big Number" tugi

Access 2016 võtab kasutusele andmetüübi BigInt, mis parandab eelkõige ühilduvust MS SQL Serveriga. BigInt saab kasutada suurte arvude arvutamiseks, see andmetüüp salvestab selleks otstarbeks või SQL-andmebaasist importimisel Accessi tabelisse väljana mittemoonaarvulise arvväärtuse. 8 baidiga on BigInt-il palju suurem arvutuste vahemik (-2^63 kuni 2^63-1) kui andmetüübil "Number", millel on ainult 4 baiti (-2^31 kuni 2^31-1).

DBASE-failide ja ODBC tugi

Erinevalt eelmisest versioonist toetab Access 2016 taas .dbf-tüüpi faile, mis laiendab andmebaasiprogrammi rakendusvõimalusi: dBASE-faile saab seega uuesti importida või eksportida või linkida. Lisaks sellele toetatakse nüüd Accessi andmebaasi ja väliste andmeallikate, näiteks Microsoft SQL Serveri ja Azure'i vahelist ühendust avatud andmebaaside ühendamise protokolli (ODBC) kaudu.

Ligipääsetav töö Access 2016-ga

Võimalus kasutada Accessi andmebaase klaviatuurikombinatsioonidega laiendab ka programmi kasutajate ringi. Piiratud nägemis- või liikumisvõimega kasutajatele on programmis olevad kombinatsioonid ja otseteedid suureks abiks ja sageli asendamatuks alternatiiviks hiirega töötamisele.

Microsoft Access 2016 süsteeminõuded

Office programmi Access 2016 pakub Microsoft kahes versioonis: 32-bitine ja 64-bitine. 64-bitine versioon paigaldatakse automaatselt, kuigi x86-protsessoriga 32-bitise operatsioonisüsteemi saab paigaldada ainult 32-bitise versiooni. Sõltuvalt versioonist on individuaalsed nõuded riistvarale erinevad - näiteks RAM-i ja kõvakettaruumi osas. Kohaldatakse järgmisi minimaalseid arvutinõudeid:

  • Operatsioonisüsteemid: Windows 7 või uuem, Windows Server 2012 R2 või Windows Server 2012, Windows 10 Server
  • Protsessor: x86- või x64-bitine protsessor vähemalt 1 GHz ja SSE2
  • Mälu: 1 GB RAM (32-bit), 2 GB RAM (64-bit)
  • Kõvakettaruum: vähemalt 3,0 GB
  • Ekraan: vähemalt 1 024 x 768 eraldusvõime
  • Graafikakaart: DirectX 10 graafikakaart on vajalik graafika riistvara kiirendamiseks

Microsoft andmebaasi programm Access 2016 osta odavalt ekstra kell Wiresoft

MS Access on klassikaline komponent MS Office-Version Professional ja muidu regulaarselt ei ole saadaval eraldi, vaid ainult koos selle Office-paketiga. Wiresofti veebipoest saate Access 2016 ka eraldi osta - see on suur eelis paljude teiste Microsofti tarkvara tarnijate ees. Teie edasine mitte alahinnatav eelis tarkvara ostmisel Wiresoftiga on seega programmi piiramatu kasutatavus: see Access 2016 üksiklitsents ei sisalda mingeid piiranguid ja regulatsioone nagu näiteks kohustuslikke uuendusi sisaldav tellimus. Seetõttu tasub Access 2016 koos Wiresoftiga osta isegi kahekordselt ühe programmina.

Lisaks sellele ei ole tarkvara ostmine Wiresoftiga mitte ainult odav, vaid ka turvaline: See pakutav Access 2016 üksiklitsents pärineb sageli suuremast mahulitsentsist, kuna neid kasutatakse ettevõtetes; seega on tegemist nn kasutatud tarkvaraga. See on aga funktsionaalsuselt täiesti identne Accessi tarkvaraga, mis on samuti lisatud Office Suite 2016 Professional'ile. Müües seda kasutatud tarkvarana, pakume teile juurdepääsu eriti madala hinnaga! Samal ajal võite olla täiesti kindel, sest kasutatud tarkvara ostmisel Wiresofti kaudu ei võta te mingeid õiguslikke riske, sest kasutatud tarkvara ostmine ja müük on seadusega selgesõnaliselt lubatud.

Lisaks sellele on iga Wiresofti kaudu saadaval olev Microsofti kasutatud programm testitud selle täiusliku kasutatavuse osas, seega saab pärast ostu ja allalaadimist Access 2016 tarkvara kohe arvutisse paigaldada ja kasutada ilma piiranguteta. Wiresoft müüb ainult Accessi ja muu Microsofti tarkvara täisversioone, mis on identsed Microsofti originaalversioonidega ja pärinevad turvalistest müügiallikatest.

Tarkvara ostmine Wiresofti kaudu on paljude kasutajate jaoks eriti ökonoomne lahendus muidu kallite programmide kasutamiseks - eriti vabakutseliste ja VKEde, aga ka eraisikute jaoks. Nad saavad kasutada kõiki Access 2016 eeliseid ja säästavad samal ajal raha!

Wiresofti tarkvarapoes on saadaval mitu versiooni Accessist ja ka muudest Office- samuti on võimalik osta mitmeid teisi Microsofti programme. Kui teil on küsimusi MS Access 2016 või mõne muu Microsofti programmi kohta, võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT ACCESS 2016"
Klientide hinnangud "MICROSOFT ACCESS 2016"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad