Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT ACCESS 2016

MICROSOFT ACCESS 2016

61,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

MS Access 2016 ühe programmina ostuversioonis Microsoft Access 2016 on Microsofti võimsa...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT ACCESS 2016"

MS Access 2016 ühe programmina ostuversioonis

Microsoft Access 2016 on Microsofti võimsa andmebaasihaldussüsteemi uuem versioon, millega saab andmebaase luua ja kasutada individuaalselt vastavalt vastavatele nõuetele. Accessi liidesed ei võimalda importida mitte ainult Exceli, XML-i, dBASE-faile, vaid ka PDF-e, mida saab seega kasutada andmeallikatena, aga ka andmeid SQL-i andmebaasidest.

Access 2016 saavad tänu intuitiivsetele tööriistadele äriliselt kasutada nii era- kui ka ärikasutajad. Arvukad mallid võimaldavad kiiresti luua funktsionaalseid andmebaase ettevõtetes projektijuhtimiseks, administreerimiseks ja kaubahalduseks. Microsoft Access 2016 hõlbustab ka kogenematutel kasutajatel mobiilseadmete jaoks andmebaasipõhiste rakenduste (rakenduste) arendamist, et muuta need andmebaasid intelligentse SharePointi ühenduse kaudu teistele töötajatele hõlpsasti ja kiiresti kättesaadavaks.

Access 2016 sisaldab mõningaid tehnilisi täiustusi ja täiendusi, mis laiendavad andmebaasiprogrammi rakendusvõimalusi. Access 2016 toetab BigInti andmetüüpi, mis laiendab ühilduvust Windows SQL Serveriga, samuti on uuesti kasutusele võetud dBASE tugi. Üldiselt toetatakse dokumentide kallal koostööd ja nende reaalajas kättesaadavaks tegemist veelgi tugevamalt: andmebaasid muudetakse OneDrive'i ja SharePointi kaudu pilves kõigile kasutajatele juurdepääsetavaks.

Access 2016 pakub ka uusi kontorikujundusi visuaalse kohandamise osas: kasutajad saavad nüüd kuvada programmiakna tumehallina, millel on tavalise tumepunase asemel tugevamad kontrastid – keskendumaks töötamiseks.

Access 2016 on tavaliselt saadaval ainult MS Office Edition Professionali (nagu ka Office 365) lahutamatu osana. Muude väljaannete kasutajad, aga ka kasutajad, kellel pole Office'i versiooni installitud, saavad Access 2016 versiooni eraldi osta Wiresoftist. Sellel on eriline eelis, et seda toetavad ka vanemad Microsofti operatsioonisüsteemid alates Windows 7-st – sellest saavad kasu eelkõige need ostjad, kes seda jätkuvalt kasutavad.

Wiresofti veebipoest saad ühe kasutaja litsentsina eriti soodsa hinnaga MS Accessi 2016. aasta versiooni ja ka tarkvara uusima väljaande või varasemad versioonid – ja ka muud levinud Office’i programmid . Järgmine ülevaade annab üksikasjaliku ülevaate Access 2016 funktsioonidest.

Saate Access 2016 andmebaasirakendusi individuaalselt konfigureerida ja redigeerida

Microsoft Jet Engineil põhineva relatsioonilise töölauaandmebaasina (RDBMS – Relational Database Management System) pakub Access teiste võrreldavate süsteemide ees suure eelise, et selle kaudu salvestatud andmeid saab igal ajal uuendada ja seega ka muuta või kustutada. . See tehingutele orienteeritud orientatsioon muudab MS Accessi ideaalseks programmiks ettevõtte jaoks oluliste jooksvate andmete salvestamiseks ja seeläbi ettevõtete operatsioonisüsteemide toetamiseks. Lisaks ACCDB-le kasutab Access ka vanemaid vorminguid .MDB ja .MDE.

Tänu integreeritud arenduskeskkonnale sisaldab tarkvara koos graafilise kasutajaliidesega palju tööriistu sihtrakenduste kujundamiseks ja vastavale sihtrühmale veebirakenduste kujul kättesaadavaks tegemiseks brauseri kaudu või töölaua rakendus.

Uue Accessi andmebaasi loomisel saavad kasutajad tagasi pöörduda suure hulga mallide juurde, mis võtavad arvesse tüüpilisi rakendusvõimalusi. Lisaks on loomulikult võimalik ka andmebaase seadistada vastavalt enda ideedele ja soovidele. Selleks saadaolevad tööriistad pakuvad palju võimalusi teatud põlluandmete tüüpide ja põllu atribuutide määratlemiseks. Accessiga loodud andmebaase saab kasutada arvutis kohalikuks kasutamiseks mõeldud rakendustena, kuid eelkõige brauseripõhiste rakendustena asukohast sõltumatuks kasutamiseks.

Aruannete loomisel pakub Access ka erinevaid vaateid – olenevalt nõuetest saavad kasutajad andmete fookust muuta aruandevaate, prindi eelvaate, küljendusvaate ja kujundusvaate vahel.

Tõhus töö Access 2016 praktiliste funktsioonidega

Access 2016 toetab kasutajaid terve hulga praktiliste funktsioonide ja funktsioonidega, mis muudavad programmiga töötamise lihtsamaks ja tõhusamaks. Isegi kogenematud kasutajad ja algajad saavad kiiremini orienteeruda: avakuval kuvatakse viimati kasutatud andmebaasid, mis on ühe klõpsuga kohe saadaval. Akna ülaosas olev suur menüüriba (multifunktsionaalne riba) näitab kõiki funktsionaalseid alasid selge paigutusega.

Access 2016 individuaalselt konfigureerimine ja kasutamine

Juurdepääsu standardsättes asub sageli kasutatavate funktsioonide kiireks juurdepääsuks tööriistariba vasakus ülanurgas. Samuti saavad kasutajad koostada seal kuvatavate käskude nimekirja vastavalt enda nõudmistele, mis salvestab korduvad otsingud alammenüüsse. Tööriistariba saab ruumi tegemiseks asetada ka lindi alla. Iga vahekaart on jagatud funktsionaalseteks käsurühmadeks ja toiminguteks, nagu mallid, tabelid, päringud, vormid, aruanded jne, vastavateks kontekstimenüüdeks koos seotud kontekstitööriistadega.

Konkreetse funktsiooni otsimise lihtsustamiseks või kiirendamiseks on ülemisel menüüribal saadaval otsinguassistent "Räägi mulle". Piisab, kui sisestate sisestusväljale otsinguga seotud terminid ja "Räägi mulle" näitab selleks saadaolevaid valikuid. Lihtsamatele küsimustele vastatakse otse selles valdkonnas; Keerulisemate küsimuste või lahenduste korral soovitab assistent lisaabi, mis vastab kõige paremini otsitavale funktsioonile. Mugavalt on

Otsinguviisard sisaldab kõiki selle kaudu tehtud funktsioone: alammenüüs on need loetletud jaotises "Hiljuti kasutatud" ja on seetõttu kiiremini saadaval.

Kasutajad, kes soovivad kasutada Access 2016 tableti saab vahetada hiire ja puuterežiimis klõpsates touch sümbol, mis muudab ka menüüribal: In touch režiimis menüüribal pakub rohkem ruumi vahel üksikute käskude, mis muudab selle kasutamise lihtsamaks.

Andmebaasipäringud rakenduses Access 2016

Päring luuakse rakenduses Access 2016 SQL keele põhjal. Samuti on erinevaid praktilisi vahendeid, näiteks nn Jokeri *? # andmekirje tundmatute elementide kohahoidjana. Kaks valikut JA ja VÕI on saadaval rohkem kui ühe tingimusega päringute jaoks.

Toimingupäringuid saab kasutada tabelis muudatuste tegemiseks, nt värskendamiseks – näiteks hindade –, kustutamiseks või uue tabeli loomiseks valitud andmekirjetega.

Kui erinevatest allikatest imporditakse mitu tabelit, toetab Access 2016 ka üleliigsete andmete leidmist ja eemaldamist tänu võimalusele neid tabeleid omavahel ühendada.

Looge vorme rakenduses Access 2016

Programmis Access 2016 kasutatavad vormid on väga praktiline tööriist andmete sisestamiseks ja säilitamiseks, kuna need on selgelt üles ehitatud ja sobivad ka protsesside automatiseerimiseks. Vormidel on tabelikuva ees suur eelis, et tavaliselt kuvatakse ainult üks andmekirje, mis võib loomulikult sisaldada ka tabeleid. Sisalduvat teavet või andmeid kuvatakse palju selgemalt ja erinevalt, mis võib asja lihtsamaks teha, eriti andmekirjete käsitsi sisestamisel või muutmisel. Selliseid automaatvorme saab vormipaigutuse tööriistade abil luua eraldi.

BigInti andmetüübi "suur number" tugi

Access 2016 tutvustab BigInti andmetüüpi, mis parandab ühilduvust eelkõige MS SQL Serveriga. BigInt saab arvutada suur hulk; need andmed tüüp säästab mitterahalise arvväärtus Access tabeli väli või importimisel alates SQL andmebaasi. Kaheksa baiti, BigInt on palju suurem arvutus vahemikus (-2 ^ 63-2 ^ 63-1) andmetüübina "number", millel on ainult neli baiti (-2 ^ 31 kuni 2 ^ 31-1).

dBASE-failide ja ODBC tugi

Erinevalt eelmisest versioonist toetab Access 2016 taas .dbf-tüüpi faile, mis laiendab andmebaasiprogrammi rakendusvõimalusi: dBASE-faile saab seega importida, eksportida või uuesti linkida. Lisaks toetatakse nüüd ODBC (Open Database Connectivity Protocol) kaudu Accessi andmebaasi ja väliste andmeallikate, nagu Microsoft SQL Server ja Azure, vahelist ühendust.

Access 2016 töötamiseks juurdepääsetav

Võimalus kasutada Accessi andmebaase klahvikombinatsioonidega suurendab programmi kasutajate arvu. Piiratud nägemis- või liikumisvõimega kasutajatele on programmis saadaolevad kombinatsioonid ja lühendid suureks kergenduseks ja sageli asendamatuks alternatiiviks hiirepõhisele tööle.

Microsoft Access 2016 süsteeminõuded

Microsoft pakub Office'i programmi Access 2016 kahes versioonis: 32-bitine ja 64-bitine. 64-bitine versioon installitakse automaatselt, kuigi 32-bitisele operatsioonisüsteemile, millel on x86 protsessor, saab installida ainult 32-bitise versiooni. Olenevalt versioonist erinevad riistvaranõuded üksteisest – näiteks RAM-i ja kõvakettaruumi puhul. Arvutile kehtivad järgmised miinimumnõuded:

  • Operatsioonisüsteemid: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/2012 R2 / 2016/2019/2022
  • Protsessor: x86- või x64-bitine protsessor vähemalt 1 GHz ja SSE2-ga
  • RAM: 1 GB RAM (32-bitine), 2 GB RAM (64-bitine)
  • Kõvakettaruumi: vähemalt 3,0 GB
  • Ekraan: eraldusvõime vähemalt 1024 x 768
  • Graafikakaart: graafika riistvaraliseks kiirendamiseks on vajalik DirectX 10 graafikakaart

Ostke Wiresoftist lisatasu eest Microsofti andmebaasiprogramm Access 2016

MS Access on MS Office Professionali versiooni klassikaline komponent ja muidu pole see eraldi saadaval, vaid ainult selle Office'i paketiga. Access 2016 saate osta ka eraldi Wiresofti veebipoest – see on suur eelis paljude teiste Microsofti tarkvarapakkujate ees. Wiresoftiga tarkvara ostmisel on teie veel üks eelis, mida ei tohiks alahinnata, programmi piiramatu kasutatavus: see Access 2016 litsents ei sisalda mingeid piiranguid ega eeskirju, nagu kohustuslike värskendustega tellimus. Seetõttu tasub Access 2016 osta Wiresoftilt kaks korda rohkem kui üks programm.

Tarkvara ostmine Wiresoftiga pole mitte ainult odav, vaid ka turvaline: pakutav Access 2016 ühe kasutaja litsents pärineb sageli suuremast mahulitsentsist, näiteks ettevõtetes kasutatavast litsentsist; seetõttu nimetatakse seda kasutatud tarkvaraks . Selle funktsionaalsus on aga täiesti identne Accessi tarkvaraga, mis sisaldub ka Office Suite 2016 Professionalis. Kasutatud tarkvara müües pakume Sulle Juurdepääsu eriti soodsa hinnaga! Võite olla täiesti kindel, sest Wiresoftiga kasutatud tarkvara ostes te ei kanna juriidilist riski, kuna kasutatud tarkvara ostmine ja müümine on seadusega sõnaselgelt lubatud.

Samuti kontrollitakse iga Wiresofti kaudu saadaolevat Microsofti programmi, et seda saaks õigesti kasutada, nii et tarkvara Access 2016 saab installida kohe pärast ostmist ja arvutisse allalaadimist ning kasutada piiranguteta. . Wiresoft müüb ainult Accessi ja muu Microsofti tarkvara täisprogrammiversioone, mis on identsed Microsofti algversioonidega ja pärinevad turvalistest müügiallikatest.

Tarkvara ostmine Wiresoftiga on paljudele kasutajatele eriti ökonoomne lahendus, et saaks kasutada muidu kalleid programme – eriti vabakutselistele ja VKEdele, aga ka erakasutajatele. Nad saavad kasu kõigist eelistest, mida Access 2016 pakub, ja säästavad samal ajal raha!

Wiresofti tarkvarapoes on ostuversioonidena saadaval nii Accessi kui ka teiste Office'i ja paljude teiste Microsofti programmide mitu versiooni. Kui teil on küsimusi programmi MS Access 2016 või mõne muu Microsofti programmi kohta, kasutage meie nõuandeid meili, telefoni või vestluse teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT ACCESS 2016"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud