Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10146
 • 36F-00467
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
63,90 € * 69,90 € * (8,58% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Outlook for Mac 2019 on programmi uusim versioon Microsoft Apple arvutitele e-posti liikluse, kontaktide ja ülesannete professionaalseks keskseks korraldamiseks - ja seega praktiliselt asendamatu tänapäeva igapäevaelus. on võrreldavate e-posti tarkvaradega võrreldes ilmselt endiselt ületamatu - tänu oma laiale funktsioonide ja võimaluste valikule saab ärisuhtlust tõhusalt korraldada üle aja- ja riigipiiride ning isegi keerulisi projekte saab programmi abil lihtsamalt hallata. Business Outlook  Outlook for Mac 2019 uus intuitiivne ja samas kasutajasõbralik kasutajaliides toetab nii professionaalide kui ka kogenematuid kasutajaid nende igapäevases kontoritöös, sest programm võimaldab olemasolevate funktsioonide kasutamist kiiresti ja hõlpsasti alustada. Desktop

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019"

Microsoft Outlook for Mac 2019 eraldiseisev programm - e-posti, kontaktide ja kohtumiste haldamiseks

Outlook for Mac 2019 on Microsoft programmi uusim versioon Apple'i arvutitele  e-posti liikluse, kontaktide ja ülesannete professionaalseks keskseks korraldamiseks - ja seega praktiliselt asendamatu kaasaegses äritegevuse igapäevaelus. Võrreldes võrreldavate e-posti tarkvaradega on Outlook endiselt ületamatu - tänu oma laiale funktsioonide ja võimaluste valikule saab ärisuhtlust tõhusalt korraldada üle aja- ja riigipiiride ning isegi keerulisi projekte saab programmi abil lihtsamalt hallata.

Outlook for Mac 2019 uus intuitiivne, kuid lihtne töölaua kasutajaliides aitab nii professionaalidel kui ka algajatel oma igapäevaseid kontoritöid teha, kuna programm võimaldab olemasolevate funktsioonide kasutamisega kiiresti ja lihtsalt alustada.

Outlook for Mac 2019 pakub ka paremat selgust e-posti liikluse üle, kuna võimaldab luua iga ülesande või teema jaoks keerukaid kaustastruktuure; see võimaldab e-kirju ja nendega seotud kontaktandmeid jne korraldada mõttekalt ja läbipaistvalt. Postkasti intelligentsed funktsioonid toetavad kasutajaid nende igapäevases suhtluses, et eristada ebaolulist tähtsast ja sorteerida neid vastavalt sellele arukalt. See hoiab kogu aeg ülevaate kõigist tõesti olulistest ülesannetest ja tähtsatest kohtumistest.

Muud kasulikud funktsioonid Outlook for Mac 2019 aitavad samuti aega säästa, võimaldades kasutajatel keskenduda nüüd paremini olulistele asjadele. Tänu Outlook for Mac 2019i võimalusele siduda ja hallata mitut e-posti kontot ühe töölaua kasutajaliidese kaudu, on võimalik suhtlust paremini koordineerida. Näiteks koosolekute korraldamisel sünkroniseeritakse osalejate individuaalsed kalendrid, sealhulgas juba esitatud kohtumised, et vältida algusest peale ajalisi kattumisi.

Selgelt paigutatud navigatsiooniribal on kohe kättesaadavad kõik e-kirjade ja ülesannete käsitlemiseks ning kontaktide ja kalendrite redigeerimiseks vajalikud funktsioonid. Lisaks on ümber kujundatud Outlook for Mac 2019 töölaua kasutajaliides, mida on nüüd tänu intuitiivsetele funktsioonidele ja funktsioonidele veelgi mugavam kasutada kui eelmises versioonis.

Uus on ka puutetundlik kasutatavus, nii et Outlooki saab nüüd paremini kasutada nii tahvelarvutites kui ka nutitelefonides. Lisaks pakub see versioon lihtsamat sünkroniseerimist erinevate lõppseadmete vahel, nii et Outlook for Mac 2019 kaudu saab kohalikul tasandil iseseisvalt ligi kõigile e-kirjadele, kontaktidele, ülesannetele ja kohtumistele.

MS Outlook for Mac 2019 ei ole tavapoodides saadaval ühe kasutaja litsentsina, vaid seda pakutakse ainult samanimelise Office for Mac versiooni lahutamatu osana või - Wiresoftis saab aga Microsoft e-posti tarkvara osta ka eraldi - eriti soodsalt!

Wiresofti veebipoes leiate lisaks sellele Outlook for Mac'i versioonile ka vanemaid versioone ning teisi Office programme macOS-i jaoks ühe ostuversioonina. Järgnevalt saate lugeda üksikasjalikku ülevaadet kõigist Outlook for Mac 2019 versiooni huvitavatest uutest funktsioonidest.

Tutvustame Outlook for Mac 2019 kõige olulisemaid uusi funktsioone, kui tegemist on e-posti saatmisega

Võrreldes eelmise versiooniga sisaldab Outlook forMac 2019 terve rea optimeeritud olemasolevaid ja ka täiesti uusi funktsioone, millega e-posti liikluse korraldamine ning kohtumiste ja pooleliolevate ülesannete koordineerimine ja kooskõlastamine on igapäevaselt veelgi lihtsam. Üksikud väiksemad parandused annavad koos märkimisväärse tulemuslikkuse kasvu, sest nende abil on veelgi lihtsam keskenduda olulisele: see algab sissetuleva meililiikluse intelligentsest klassifitseerimisest vastavalt selle asjakohasusele, mida täiendab selles sisalduvate kahjulike linkide turvaline tuvastamine Microsoft turvaliste linkide teenuse kaudu, ning ei lõpe ajavööndite automaatse ümberarvestusega kohtumiste korraldamiseks väljaspool kodu.

E-posti postkast, mis on oluline igapäevase e-kirjade tulva haldamiseks

Ettevõtte igapäevane e-posti liiklus sisaldab tavaliselt lisaks tõeliselt olulistele sõnumitele ka palju üleliigseid ja rämpsposti sõnumeid. Funktsioon "Oluline postkast" pakub siinkohal kasulikku abinõu, sest see toetab kasutajaid oluliste ja ebaoluliste eraldamisel ja nende vastaval sorteerimisel, kasutades eelsorteerimist. Selleks kasutab Postkast koos Relevantsusega kaks vahekaarti - nimega "Relevant" ja "Muu". Oluliseks tunnistatud sõnumeid hoitakse automaatselt vahekaardil "Oluline" ja kõiki teisi vastavalt vahekaardil "Muu". Outlook teavitab aga kasutajat teistest e-kirjadest, kes saab neid kohe vaadata, lihtsalt vahetades vahekaarti.

Täiendavad funktsioonid, nagu "Focused", viivad lõpule eelsorteerimise, määratledes, milliseid e-kirju tuleb sorteerida kas üks kord või üldiselt teise vahekaardile. Postkasti koos Relevance'iga kasutamiseks on vaja Microsoft Exchange'i kontot.

Märkus @mention

Selleks, et juhtida konkreetsele isikule erilist tähelepanu e-kirjas või kohtumise kutses, lisab autor sõnumi teksti sümboli @, millele on lisatud vastav nimi. See toob selle nime esile sõnumi kehas, Outlook for Mac 2019 lisab selle automaatselt ka teemaritta ja @ ilmub ka postkasti sõnumi kõrval.

E-posti lugemis- ja saatekinnitused

Selleks, et veenduda, et sõnumi saaja mitte ainult ei saanud seda, vaid ka luges seda, kasutab Outlook for Mac 2019 nii kättetoimetamise kinnitust, et e-kiri on tegelikult adressaadi postkasti toimetatud, kui ka lugemiskinnitust, mille saatja saab sõnumi avamisel.

Kasutage sarnaste sõnumite jaoks e-posti malle

Sageli on igapäevases e-posti liikluses regulaarselt saadetavad sõnumid, mille sisu muutub harva, nt olekuteated jne. Seda saab teha veelgi kiiremini, kui luua ja kasutada salvestatud malle, mis on vajaduse korral kohe kättesaadavad. Seejärel tuleb enne malli saatmist lisada ainult uus teave.

Viivitatud e-kirjade saatmine

Outlook for Mac 2019 pakub võimalust määrata, millal posti saata määratletud reeglite kaudu. See võimaldab teil lükata nii üksikute sõnumite kui ka kõigi sõnumite edastamist edasi - nii tervete päevade kui ka tundide ja minutite kaupa. Vastav e-kiri salvestatakse määratud ajani kausta "Eelnõud" ja see saadetakse ka siis, kui Outlook ei ole arvutis avatud.

Muud uued funktsioonid Outlook for Mac 2019 organisatsioonile

Järgmised uued või täiustatud funktsioonid lihtsustavad ka kohtumiste korraldamist ja pakuvad praktilist suhtlusmugavust:

 • Erinevate ajavööndite koordineerimine: Eriti mugav, kui plaanite reisi teise ajavööndisse, on Outlook for Mac 2019 siinkohal võimalus luua vastav sündmus kohaliku algus- ja lõpuaegadega. Teabe automaatne konverteerimine välistab vajaduse otsida internetist ja teha ise konverteerimist.
 • Reisikokkuvõte Kaardid: See Outlooki nutikam funktsioon mitte ainult ei lisa broneeritud reise automaatselt kalendrisse, vaid kasutab ka iseseisvalt samu kokkuvõtlikke kaarte kõigi kuupäevade ja kellaaegade kohta, mida ta broneeringutes tunneb - lisaks kuupäevadele ja kellaaegadele, asukohtadele ja tähtsatele numbritele ning muule kasulikule teabele.
 • Fookusrežiim parandab keskendumist: Outlook for Mac 2019i uus funktsioon Fookusrežiim parandab keskendumist tööl, olgu see siis e-kirjade kirjutamine või lugemine või koosolekute koordineerimine, varjates ajutiselt kõik muud aktiivsed rakendused ja uued sõnumid.
 • Microsoft Safe-Link teenus pakub e-posti turvalisust: Outlook for Mac 2019 pakub potentsiaalselt kahjulike e-kirjade vastuvõtmisel täiustatud turvalisust. Microsoft Safe-Link teenus tuvastab eelkõige sellised phishing-meilide linkidesse peidetud pahavara, need kuvatakse optimeeritud eelvaates. Integreeritud reaalajas skanner filtreerib usaldusväärselt välja pahavara ja andmepüügilinkid.
 • Outlook for Mac 2019 puutetundlik töö: Outlook for Mac 2019 kasutajad, kes kasutavad tahvelarvutit või nutitelefoni, saavad programmi veelgi intuitiivsemalt kasutada tänu žestide paremale kaasamisele. Tegevusi, nagu "Märgi loetud", "Märgi", "Kustuta", "Arhiveeri" ja "Ei ole" saab individuaalselt määrata žestidega "Pühkige vasakule" ja "Pühkige paremale".
 • Koosolekul osalejate kuvamine: Kui mõni teine töötaja korraldab koosoleku, saab kutsutud inimeste vastuseid Outlook for Mac 2019 taotlusele kuvada ka nende enda Macil.
 • Visuaalselt täiustada e-kirju SVG-failidega: E-kirjad saavad sageli nii informatiivset sisu kui ka mõju, kui saatja lisab neile sobiva SVG-faili - Scalable Vector Graphics ehk vektorgraafika -. Vektorgraafika eeliseks ei ole mitte ainult skaleeritavus, mis tähendab, et seda saab suurendada, vähendada või pöörata ilma pildikvaliteedi kaotamiseta. Neid saab ka erinevate filtritega edasi redigeerida. Outlook for Mac 2019 pakub selleks sobivaid SVG-teemasid.

Süsteeminõuded Microsoft Outlook 2019 kasutamiseks Macil

Allpool loetletud üksikasjad näitavad minimaalseid nõudeid Outlook for Mac 2019 installimiseks ja käivitamiseks Apple'i seadmes.

 • Operatsioonisüsteem: ühe kolmest viimasest macOS-operatsioonisüsteemist
 • iPad ja iPhone: iOS 8.0 või uuem - masinõppe funktsioonide kasutamiseks on vajalik iOS 12.0
 • Protsessor: Intel
 • Mälu: vähemalt 4 GB
 • Kõvaketas: vähemalt 3 GB vaba ruumi
 • Graafikakaart: vähemalt 1280 x 800 pikslit

Outlook for Mac kui eraldiseisev programm Office-Suite for Mac 2019 osta odavalt Wiresoft

Nagu Microsoft Office sviitide tüüpiline tarkvara Macile, on Outlook for Mac 2019 saadaval enamikus jaemüüjates ainult vastava täisversiooni Office ostmisel. Wiresoft seevastu pakub oma tarkvarapoes Outlook for Mac 2019 eraldi. Ostes tarkvara Wiresoft , saate kahekordset kasu: ühelt poolt kõikidest eelistest, mida see ostuversioon pakub võrreldes tellimusversiooniga, mis tavaliselt sisaldab tasulisi uuendusi; teiselt poolt eriti madalast hinnast!

Wiresofti pakutav Outlook for Mac 2019 ei erine kuidagi vastavas Office paketis sisalduvast tarkvarast, samuti ei ole sellel funktsionaalsuse osas mingeid piiranguid.

Turvaline tarkvara ostmine Wiresoft : Outlook for Mac 2019 on ühe kasutaja litsents, mis pärineb suuremast mahulitsentsist, mida algne ostja - tavaliselt ettevõte - enam ei kasuta. See tarkvara registreeritakse teile alles pärast ostu sooritamist. Wiresoft kui usaldusväärne edasimüüja pakub ainult sellist Microsoft kasutatud tarkvara, mille ostmine ja müük ELis on täiesti seaduslik ja riskivaba. Need on alati ametlikud täisversioonid, mis on identsed Microsoft pakutavate programmidega. Teie turvalisuse huvides on iga Microsoft'i programm, mida pakutakse mahulitsentsiga, meie poolt testitud veatu kasutatavuse suhtes, nii et te saate seda pärast installimist täielikult ja piiramatult kasutada.

Seega saavad eriti eraisikud ja füüsilisest isikust ettevõtjad ning väikeettevõtted kasutada kõiki Outlook for Mac 2019 eeliseid eraldiseisva programmina koos tarkvara ostmisega Wiresoft . Lisaks Outlook for Mac leiate tarkvarapoest ka teisi Office for Mac'i programme ning muud Microsoft tarkvara mõistliku hinnaga.

Kui teil on küsimusi Outlook for Mac 2019 või mõne muu versiooni või mõne muu Office for Mac programmi kohta, kasutage lihtsalt meie pädevat nõuannet e-posti, telefoni ja chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019"
Klientide hinnangud "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad