Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019

MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019

94,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Outlook for Mac 2019 ühe programmina – meilide, kontaktide ja kohtumiste haldamiseks...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019"

Microsoft Outlook for Mac 2019 ühe programmina – meilide, kontaktide ja kohtumiste haldamiseks

Outlook for Mac 2019 on uusim versioon Microsofti programm Apple arvutid professionaalse keskorganisatsiooni e-posti liiklust, kontaktid ja ülesanded - ja seega tänapäeva äri Everyday elu nii hea kui asendamatu. Võrreldes võrreldav e-posti tarkvara Outlook on ikka tasakaalustamata - selle laia valikut funktsioone ja võimalusi, äri side saab korraldada tõhusalt kogu aeg ja riigipiiride ja isegi keerukate projektide saab hallata kergemini programmi.

Programmi Outlook for Mac 2019 intuitiivselt kasutatav ja samal ajal kasutajasõbralik uus töölaualiides toetab igapäevases kontoritöös nii professionaale kui ka kogenematuid, sest programm võimaldab kiiresti ja lihtsalt tutvuda kasutamise saadaval funktsioone.

Outlook for Mac 2019 pakub ka paremat ülevaadet meililiiklusest tänu võimalusele luua vastavate ülesannete või teemade jaoks keerulisi kaustastruktuure; see võimaldab korraldada e-kirju ja nendega seotud kontaktandmeid jms sisukalt ja läbipaistvalt. Intelligentsed funktsioonid postkastis toetavad kasutajaid nende igapäevases suhtluses, et eristada ebaolulist olulisest ja vastavalt neid nutikalt sorteerida. See tähendab, et teil on kogu aeg ülevaade kõigist tõeliselt asjakohastest ülesannetest ja olulistest kohtumistest.

Outlook for Mac 2019 muud kasulikud funktsioonid aitavad samuti aega kokku hoida, võimaldades kasutajatel keskenduda paremini olulisele. Programmis Outlook for Mac 2019 saadaolev valik ühe töölaualiidese kaudu mitme meilikonto linkimiseks ja haldamiseks võimaldab suhtlust paremini koordineerida. Näiteks kohtumiste korraldamisel võrreldakse osalejate individuaalseid kalendreid, sh juba tehtud kohtumisi, et vältida algusest peale ajalist kattumist.

Kõik e-kirjade ja ülesannete täitmiseks ning kontaktide ja kalendrite redigeerimiseks vajalikud funktsioonid on kohe saadaval selgel navigeerimisribal. Sel eesmärgil on muudetud Outlook for Mac 2019 töölaualiidest, mida on tänu intuitiivsetele funktsioonidele ja funktsioonidele nüüd veelgi mugavam kasutada kui eelmises versioonis.

Puutetundlikult optimeeritud kasutatavus on samuti uus, nii et Outlooki saab nüüd paremini kasutada ka tahvelarvutites ja nutitelefonides. Lisaks pakub see versioon lihtsamat sünkroonimist erinevate lõppseadmete vahel, nii et kõikidele e-kirjadele, kontaktidele, ülesannetele ja kohtumistele pääseb Outlook for Mac 2019 kaudu iseseisvalt juurde kohapeal.

MS Outlook for Mac 2019 ei ole tavapoodides saadaval ühe kasutaja litsentsina, vaid seda pakutakse ainult samanimelise Office for Maci versiooni lahutamatu osana – Wiresoftis aga saate kasutada Microsoft saate osta ka e-posti tarkvara individuaalselt - eriti soodsa hinnaga!

Wiresofti veebipoest leiate selle Outlooki versiooni Macile, samuti vanemaid väljaandeid ning teisi macOS-i jaoks mõeldud Office'i programme eraldi ostuversioonina . Üksikasjaliku ülevaate kõigist Outlook for Mac 2019 versiooni huvitavatest uutest funktsioonidest leiate altpoolt.

Outlook for Mac 2019 kõige olulisemate uute funktsioonide esitlus meililiikluse jaoks

Outlook for Mac 2019 sisaldab terve rea optimeeritud olemasolevate ja täiesti uute funktsioonide võrreldes eelmise versiooniga, mille korraldamise e-posti liikluse ja koordineerimine kohtumiste ja ülesannete on veelgi lihtsam iga päev. Üksikud väiksemad täiustused koos tagavad jõudluse olulise tõusu, sest need muudavad olulisele keskendumise veelgi lihtsamaks: see algab sissetuleva meililiikluse intelligentsest liigitamisest vastavalt selle asjakohasusele, millele lisandub selle sisu usaldusväärne tuvastamine. kahjulikke linke teenuse Microsoft Safe-Link kaudu ja see ei lõpe ajavööndite automaatse teisendamisega väliste kohtumiste korraldamiseks.

Asjakohane postkast igapäevase e-kirjade tulvaga toimetulemiseks

Ettevõtte igapäevane meililiiklus sisaldab tavaliselt lisaks tõeliselt olulistele kirjadele ka palju üleliigseid esemeid ja rämpsposti. Funktsioon "Asjakohane postkast" on siinkohal kasulik abinõu, kuna see aitab kasutajatel esmatähtsatest eelsorteerida ja vastavalt sorteerida. Selleks kasutab sisendkaustaga seotud postkast kahte vahekaarti – pealdisega "Asjakohane" ja "Muu". Tähtsateks tunnistatud kirjad hoitakse automaatselt vahekaardil "Asjakohased" ja kõik teised jaotises "Muu". Kuid Outlook teavitab kasutajat teistest e-kirjadest, kes saavad neid kohe vaadata, lihtsalt registrit vahetades.

Täiendavad funktsioonid, nagu "Focused", täiendavad eelsortimist, määrates, millised e-kirjad sorteeritakse kas üks kord või üldiselt teisel vahekaardil. Vastava postkasti kasutamiseks on vaja Microsoft Exchange'i kontot.

@mainimise märkus

Selleks, et e-kirjas või kohtumiskutses teatud isikule erilist tähelepanu juhtida, lisab autor teksti sisusse @-sümboli, millele lisandub vastav nimi. See tõstab selle nime sõnumi sisus esile, Outlook for Mac 2019 lisab selle automaatselt teemareale ja postkastis kuvatakse kirja kõrval ka @.

E-kirjade lugemine ja kohaletoimetamise kinnitused

veenduda, et sõnumi on mitte ainult saanud, vaid ka seda lugeda, Outlook Mac 2019 kasutuseks kohaletoimetamise kinnitus, et talle on tegelikult saaja postkasti ja lugeda kviitung, mille saatja saab sõnumi avamisel.

Kasutage sarnaste kirjade jaoks meilimalle

Sageli on igapäevastes e-kirjades regulaarselt saadetud sõnumeid, mille sisu muutub harva, nt olekuteated jne. See on veelgi kiirem, kui seadistate ja kasutate salvestatud malle, mis on vastavalt vajadusele kohe saadaval. Enne malli esitamist pole vaja teha muud, kui lisada uus teave.

Meilisõnumite saatmise hilinemine

Outlook for Mac 2019 pakub võimalust määrata kindlaksmääratud reeglite abil e-kirjade saatmise aeg. See tähendab, et nii üksikute sõnumite kui ka kõigi sõnumite edastamine võib viibida – nii tervete päevade kui ka tundide ja minutite võrra. Vastav e-kiri salvestatakse määratud kuupäevani kausta Mustandid ja saadetakse ka siis, kui Outlook pole arvutis avatud.

Muud organisatsiooni Outlook for Mac 2019 uued funktsioonid

Järgmised uued või optimeeritud funktsioonid hõlbustavad ka kohtumiste korraldamist ja suhtlemist:

  • Erinevate ajavööndite koordineerimine: eriti kasulik, kui plaanite reisi teise ajavööndisse: Outlook for Mac 2019-l on võimalus luua vastav sündmus kohaliku algus- ja lõpuajaga. Teabe automaatne teisendamine muudab Interneti-otsingud ja teie enda teisendamise üleliigseks.
  • Reiside kokkuvõttekaardid: see Outlooki nutikam funktsioon mitte ainult ei lisa broneeritud reise automaatselt kalendrisse, vaid kasutab ka kõigi kohtumiste ja kuupäevade jaoks samu kokkuvõttekaarte, mille ta broneeringutes tuvastab. Lisaks kuupäev ja kellaaeg, sealhulgas kohti ja oluline numbreid ja muud teavet, mis võib osutuda kasulikuks.
  • Fookusreþiim suureneb kontsentratsiooni: Teravustamisreþiim äsja integreeritud Outlook for Mac 2019 parandab fookust tööl, kas kirjalikult või lugemine e-kirju või koordineerides kohtumisi poolt ajutiselt peidab kõik teised aktiivsed programmid ja uued sõnumeid.

 

 • Microsoft Safe-Link Service pakub turvalisust meililiikluses: Outlook for Mac 2019 pakub potentsiaalselt kahjulike meilide vastuvõtmisel täiustatud turvalisust. Eelkõige tuvastab Microsoft Safe-Link Service pahavara, mis on peidetud andmepüügimeilide linkides; need kuvatakse optimeeritud eelvaates. Integreeritud reaalajas skanner filtreerib usaldusväärselt välja pahavara ja andmepüügilingid.
 • Rakenduse Outlook for Mac 2019 puutetundlikult optimeeritud töö: Outlook for Mac 2019 kasutajad tahvelarvutis või nutitelefonis saavad tänu täiustatud žestide joonistamisele programmi veelgi intuitiivsemalt kasutada. Toiminguid, nagu "Märgi loetuks", "Märgi", "Kustuta", "Arhiiv" ja "Puudub", saab individuaalselt määratleda liigutustega "Pühkige vasakule" ja "Pühkige paremale".

 

 • Koosolekul osalejate kuvamine: kui teine töötaja korraldab koosolekut, saab kutsutud isikute vastuseid päringule kuvada ka nende enda Macis rakenduses Outlook for Mac 2019. li>
 • Optiliselt parandada kirju SVG-faile: kirjad sageli saada info sisu ja ka mõju, kui saatja lisab sobiva SVG fail - skaalautuvia vektorgraafika või vektorgraafika. Vektorgraafika eeliseks pole mitte ainult skaleeritavus, mis tähendab, et seda saab suurendada, vähendada või pöörata ilma pildikvaliteeti kaotamata. Neid saab ka erinevate filtritega edasi redigeerida. Outlook for Mac 2019 pakub valikut sobivaid SVG-motiive.

Süsteeminõuded Microsoft Outlook 2019 kasutamiseks Macis

Allpool loetletud teave näitab miinimumnõudeid rakenduse Outlook for Mac 2019 installimiseks ja Apple'i seadmes käitamiseks.

 • Operatsioonisüsteem: versioon ühest kolmest uusimast macOS-i operatsioonisüsteemist
 • iPad ja iPhone: vähemalt iOS 8.0 või uuem – masinõppefunktsioonide kasutamiseks on vajalik iOS 12.0
 • Protsessor: Intel
 • RAM: vähemalt 4 GB
 • Kõvaketas: vähemalt 3 GB vaba ruumi
 • Graafikakaart: vähemalt 1280 x 800 pikslit

Ostke Outlook for Mac eraldiseisva programmina Office Suite for Mac 2019 madalate hindadega Wiresoftist

Microsoft Office'i Maci jaoks mõeldud komplektide tüüpilise tarkvarana on Outlook for Mac 2019 saadaval ainult enamiku jaemüüjate juures, kui ostate vastava Office'i täieliku versiooni. Wiresoft seevastu pakub ka Outlook for Mac 2019 tarkvarapoes eraldi. Kui ostate tarkvara Wiresoftiga, saate kasu kahel viisil: ühelt poolt kõigist eelistest, mida see ostuversioon pakub võrreldes tellitava versiooniga, mis sisaldab tavaliselt tasulisi värskendusi; teisalt eriti madalast hinnast!

Wiresofti pakutav Outlook for Mac 2019 ei erine võrreldes vastava Office'i paketis sisalduva tarkvaraga ega ole funktsionaalsuspiirangutega.

Turvaline tarkvara ostmine Wiresoftiga: Outlook for Mac 2019 on ühe kasutaja litsents, mis pärineb suuremast hulgilitsentsist, mida algne ostja – tavaliselt ettevõte – enam ei kasuta. See tarkvara registreeritakse teile alles pärast ostmist. Tõsise edasimüüjana pakub Wiresoft ainult Microsofti kasutatud tarkvara, mis on EL piires täiesti legaalne ja riskivaba. Need on alati ametlikud täisversioonid, mis on identsed Microsofti pakutavate programmidega. Teie turvalisuse huvides oleme kontrollinud iga hulgilitsentsiga pakutava Microsofti programmi nõuetekohast kasutatavust, et saaksite seda pärast installimist täies mahus ja määramata aja jooksul kasutada.

See tähendab, et nii erakasutajad, füüsilisest isikust ettevõtjad kui ka väiksemad ettevõtted saavad kasutada kõiki Outlook for Mac 2019 eeliseid eraldiseisva programmina, ostes Wiresoftilt tarkvara. Tarkvarapoest leiate nii Outlook for Maci kui ka muid Office for Maci programme ja muud Microsofti tarkvara madala hinnaga.

Kui teil on küsimusi programmi Outlook for Mac 2019 või mõne muu versiooni või mõne muu Office for Maci programmi kohta, kasutage lihtsalt meie pädevaid nõuandeid e-posti, telefoni ja vestluse kaudu.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud