Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2019

MICROSOFT OUTLOOK 2019

75,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Outlook 2019 – mitmekülgne kontoritarkvara e-kirjade, kontaktide, ülesannete ja muu...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT OUTLOOK 2019"

Microsoft Outlook 2019 – mitmekülgne kontoritarkvara e-kirjade, kontaktide, ülesannete ja muu haldamiseks – ühe programmina

Microsoft Outlook 2019 on end tõestanud Office'i programmi praegune versioon, mis on ette nähtud meililiikluse professionaalseks korraldamiseks, aga ka kohtumiste ja kontaktide keskseks planeerimiseks ning koordineerimiseks, nagu näiteks kaasaegne äri -Everyday elu on üks tüüpiline ülesandeid.

Võrreldes muu e-posti tarkvaraga avaldab Outlook muljet oma suure hulga tööriistade ja võimalustega, millega saab hallata isegi keerulisi projekte ja ulatuslikku suhtlust.

Kasutajaid toetab intuitiivselt kasutatav ja kasutajasõbralik Outlook 2019 kasutajaliides, mis võimaldab ka kogenematutel kasutajatel tarkvaraga kiiresti ja lihtsalt alustada. Lisaks on puutetundlikult optimeeritud kasutatavus, millega saab programmi hõlpsalt kasutada ka tahvelarvutites ja nutitelefonides. Lihtne sünkroonimine erinevate lõppseadmete vahel tagab, et Outlook 2019 kasutajad pääsevad kõikjalt juurde oma e-kirjadele, kontaktidele, ülesannetele ja kohtumistele.

E-posti tarkvara pakub muuhulgas võimalust luua igapäevases kontoritöös selged kaustastruktuurid ja teemakohased kaustad, et e-kirju jms sisukalt korraldada. Intelligentsed funktsioonid aitavad eraldada olulise ebaolulisest ja neid automaatselt vastavalt sorteerida. See tähendab, et kasutajatel on alati ülevaade kõigist asjakohastest ülesannetest ja olulistest kohtumistest. Paljud kasulikud funktsioonid aitavad teil keskenduda olulisele ja säästa seeläbi väärtuslikku aega.

Programmiga Outlook 2019 on võimalik ka mitut meilikontot hallata töölaualiidese kaudu ja neid omavahel siduda. See võimaldab võrrelda erinevaid kalendreid, sealhulgas kuupäevi, et vältida aja kattumist. Tänu selgele navigeerimisribale on kõik e-kirjade, ülesannete, kontaktide ja kalendri funktsioonid kiiresti kättesaadavad. Outlook 2019 muudetud kasutajaliides on varasemast veelgi intuitiivsem ja mugavam kasutada.

MS Outlook 2019 on muidu saadaval ainult lahutamatu osa vastava Office versiooni või kogus 5 litsentsi, kuid saab osta ka e-posti programmi ükshaaval Wiresoft - ja eriti odav ka. Outlook 2019 ostjad, kes soovivad kasutada kõiki selle uusi eeliseid, peaksid arvestama, et Office'i tarkvara töötab ainult opsüsteemis Windows 10.

Wiresofti veebipoest ei saa osta mitte ainult seda praegust Outlook 2019 versiooni, vaid ka vanemaid ja muid Office'i programme eriti soodsa hinnaga. Järgmine üksikasjalik ülevaade pakub teile kõiki Outlook 2019 huvitavaid uusi funktsioone.

Outlook 2019 for Windows kõige olulisemad uued funktsioonid

Outlook 2019 sisaldab võrreldes eelmise versiooniga mitmeid täiustusi ja uusi funktsioone, mis muudavad igapäevase e-kirjavahetuse ning kohtumiste ja ülesannete korraldamise veelgi tõhusamaks. Paljud võimalused on kasulikud, eriti üksikasjade osas, ja hõlbustavad põhilisele keskendumist: alates sissetulevate e-kirjade liigitamisest vastavalt nende asjakohasusele kuni kahjulike linkide tuvastamise teenuseni Safe-Link kuni kohtumiste korraldamiseni ajavööndite lõikes. .

Asjakohane postkast käsitleb iga e-kirjade tulva

Funktsioon "Asjakohased postkastid" sõna otseses mõttes toetab kasutajaid nisu sõkaldest eraldamisel – kuna tänapäeva e-kirjade liiklus sisaldab lisaks tõeliselt olulistele kirjadele kahjuks ka palju üleliigset, kui mitte rämpsposti või pahavara manustega sõnumeid. sisaldab.

Funktsioon jagab postkasti kaheks vaheleheks – sildiga "Asjakohane" ja "Muu". Kõige olulisemad kirjad jäävad loomulikult esimese vahelehe alla, samas teavitatakse kasutajat ka teistest e-kirjadest, mis on liigitatud "Muu" alla ning neid saab vaadata vahekaarti vahetades. Kasutades lisafunktsioone, nagu "Focused", saab üksikuid e-kirju vastavalt vajadusele kas ühe korra või üldiselt teisele vahekaardile sorteerida. Postkasti asjakohaseks kasutamiseks on vaja Microsofti Exchange kontot.

Lihtne meilide sortimine

Kasutajatele, kes ei soovi vastavat postkasti aktiveerida või kes töötavad ilma Exchange'i kontota, on Outlook 2019-s selle asemel saadaval erinevad sortimisvalikud ja sõnumiloendis olev filter "Loemata".

Märkige e-kirjad kustutamisel loetuks

Kiire ülevaade kõigist lugemata e-kirjadest on eriti oluline ulatusliku meililiikluse korral, et miski ei jääks kahe silma vahele. Paljud sõnumid on aga ebaolulised ja kustutatakse lugemata. Kõik sellised lugemata kirjad kaustas "Kustutatud üksused" saab nüüd loetuks märkida vaid mõne klõpsuga, ilma et peaksite neid eraldi klõpsama.

Outlook 2019 fookusrežiim muudab keskendumise lihtsamaks

äsja integreeritud teravustamisrežiimi ka väärib erilist tähelepanu, mis on vastupidine eesmärk, mis on kaitsta kasutaja teistele aktiivse programmide ja sõnumeid lugedes e-kirju või korraldada ajutiselt varjates neid

Kuulake meilide sisu

Kui kontoris on kiire ja aega napib, võib mahuka sisuga meilide lugemine vastu pidada. Outlook 2019 pakub sellele probleemile lahendust, kuna e-kirju saab programmis ette lugeda ka samal ajal, kui adressaat saab samal ajal muid, olulisemaid ülesandeid teha.

E-posti turvalisus teenusega Microsoft Safe-Link

Outlook 2019 pöörab erilist tähelepanu ka meilides olevate andmete turvalisusele.

Uus Safe-Link teenus kaitseb pahavara ja andmepüügi e-kirjade eest, mis on eriti linkides peidetud. Meilidesse manustatud lingid kuvatakse palju parema eelvaatega, samas kui taustal töötav reaalajas skanner filtreerib usaldusväärselt välja pahavara ja andmepüügilingid.

Puutetundlikult optimeeritud Outlook 2019 kasutamine

Tahvelarvutite ja nutitelefonide kasutajad saavad tänu uuele žestide integreerimisele Outlooki veelgi hõlpsamini kasutada. Meetmete nagu "Märgi loetuks", "Delete", "Arhiiv", "Mark" ja "ei ole", žeste "pühkige vasakule" ja "pühkige paremale" on olemas, mida saab individuaalselt määratud.

Kolme ajavööndi kuvamine ajastamiseks

Ülemaailmne ettevõtetevaheline koostöö seab projektide ja kohtumiste korraldamisele uued nõudmised. Outlook 2019 pakub nüüd võimalust lisada kalendrisse mitu ajavööndit. See näitab kõigi osalejate kohalikku aega, mistõttu on rahvusvaheliste kohtumiste planeerimisel lihtne valida kõigile sobiv aeg.

Ärge jätke tähelepanuta kohtumiste meeldetuletusi

Et olulised kohtumised vahele ei jääks, pakub Outlook 2019 mitut võimalust nende meeldetuletamiseks. Soovi korral on võimalik kuvada silmatorkav meeldetuletus parajasti avatud akna kohale või juhtida sellele tähelepanu tegumiribal diskreetse vilkumisega.

Koosolekul osalejate kuvamine

Selleks et teada saada, kes osaleb mõne teise osaleja korraldatud koosolekul, saab teiste inimeste vastuseid vastavale päringule nüüd kuvada Outlook 2019-s teie arvutis.

Suurendage SVG-failidega meilide visuaalset mõju

E-kirjad võivad saada teavet ja mõju ka optilise sisu kaudu, näiteks kui saatja lisab vektorgraafika – tuntud ka kui skaleeritav vektorgraafika (SVG). Outlook 2019 sisaldab valikut selliseid SVG-teemasid, mida saab tasuta kasutada.

Vektorgraafika eeliseks on ühelt poolt selle mastaapsus: see tähendab, et neid saab vastavalt vajadusele suurendada või vähendada ja pöörata, ilma et pildikvaliteet langeks. Redigeerimiseks on saadaval ka erinevad filtrid, näiteks värvi muutmiseks.

Juurdepääsetav suhtlus rakenduses Outlook 2019

Outlook 2019 pakub ka takistusteta suhtluse võimalust, et e-kirju jms saaksid lugeda ja mõista ka puudega inimesed. Programm rakendab rahvusvaheliselt kehtivaid standardeid. Vastavad lahendused kuvatakse loendis "Soovitatud toimingud". Toetava veaparanduse saab Outlook 2019-s aktiveerida juba sõnumi koostamisel, nii et miski ei takista sõnumite spontaanset koostamist. Automaatsed parendussoovitused saab ühe klõpsuga vastu võtta ja Outlookis automaatselt juurutada.

Outlook 2019 süsteeminõuded

Outlook 2019 on Windowsi jaoks saadaval nii 32-bitise kui ka 64-bitise versioonina. 32-bitine versioon on vaikimisi installitud. Nende eeliseks on parem ühilduvus paljude teiste rakenduste ja lisandmoodulitega, mida saab kasutada koos Office'i programmidega.

  • Operatsioonisüsteem: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
  • Protsessor: kahetuumaline, 1,6 GHz või kõrgem
  • Kõvakettaruumi: vähemalt 16 GB (32 bitti) või vähemalt 20 GB (64 bitti)
  • Töömälu: vähemalt 2 GB RAM (32 bitti) või vähemalt 4 GB RAM (64 bitti)
  • Graafikakaart: vähemalt 1280 x 768 pikslit, vähemalt DirectX 9 koos WDDM 2.0-ga – soovitatav: DirectX 10

Ostke Outlook Office Suite 2019 ühe programmina madalate hindadega Wiresoftist

Microsoft Office'i komplektide klassikalise komponendina on Outlook 2019 tavaliselt saadaval ainult vastava Office'i paketis. Wiresoft seevastu pakub Outlook 2019 ka eraldiseisva programmina – erinevalt enamikust teistest Microsofti tarkvarapakkujatest. Kui te ei soovi kasutada ühtegi teist Office'i programmi, saate Wiresoftiga tarkvara ostmisel kaks korda kasu, sest saate Outlooki individuaalselt 2019 eriti soodsa hinnaga!

Teie eelised rakenduse Outlook 2019 ostmisel Wiresoftilt: omandate ühe kasutaja litsentsi, mis ei nõua kallist tasuliste värskendustega tellimust ega funktsionaalsuspiiranguid. See on puhas ostuversioon, mis on registreeritud ainult teile.

Turvaline tarkvara ostmine Wiresoftiga: meie tarkvarapoest ostetud Outlook 2019 ühe kasutaja litsents pärineb tavaliselt suuremast mahulitsentsist või on kasutatud tarkvara, mida algne ostja enam ei kasuta. Funktsioonide valikut saab kasutada 100% ja see on täiesti identne Outlook 2019-ga, mis sisaldub ka Office Suite 2019-s. Microsofti kasutatud tarkvara maineka edasimüüjana pakub Wiresoft ka ainult ametlikke täisversioone, mis on identsed teistes poodides saadaolevate Microsofti programmidega.

Wiresoftist kasutatud tarkvara ostmine on täiesti seaduslik ja riskivaba: ei teie ega meie asume juriidiliselt ohtlikus tsoonis! Lisaks on meie poolt kontrollitud iga Wiresofti pakutava Microsofti programmi, olenemata sellest, kas see on kasutatud tarkvara või osa hulgilitsentsist, tegelikku ja veatut kasutatavust, et seda saaks pärast ostmist ja allalaadimist täies mahus ja määramata aja jooksul kasutada. p>

Eriti erakasutajad või vabakutselised ja väiksemad ettevõtted saavad kõigist Outlook 2019 eelistest kasu, ostes Wiresoftilt tarkvara. Wiresofti tarkvarapoest ei leia mitte ainult Outlooki, vaid ka kõiki teisi müügil olevaid Office'i programme, aga ka palju muid Microsofti programme.

Kui teil on Outlook 2019 või mõne muu Office'i programmi kohta küsimusi, kasutage lihtsalt meie e-posti, telefoni või vestluse teel saadud ekspertide nõuandeid.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT OUTLOOK 2019"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud