Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT OUTLOOK 2019

Saadaval kohese allalaadimisena

  • SW10129
  • 543-06601
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
51,90 € * 56,90 € * (8,79% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Ühilduv


Microsoft Outlook 2019 on uusim versioon järeleproovitud programmist , mis on mõeldud e-posti liikluse professionaalseks korraldamiseks, aga ka kohtumiste ja kontaktide tsentraalseks planeerimiseks ja koordineerimiseks, nagu see on tüüpiline tänapäeva igapäevaelus . võrreldes teiste e-posti tarkvaradega on Office Business Outlook Outlook 2019 veenev tänu oma laiale tööriistade ja võimaluste valikule, mille abil saab hallata isegi keerulisi projekte ja ulatuslikku suhtlust. toetab intuitiivselt kasutatav ja kasutajasõbralik kasutajaliides, mis võimaldab ka kogenematuil kasutajatel kiiresti ja lihtsalt tarkvaraga alustada. Lisaks sellele on programmi tänu puutetundlikule kasutatavusele lihtne kasutada ka tahvelarvutites ja nutitelefonides. User

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT OUTLOOK 2019"

Microsoft Outlook 2019 - mitmekülgne Office tarkvara e-kirjade, kontaktide, ülesannete ja muu haldamiseks - eraldiseisva programmina

Microsoft Outlook 2019 on tõestatud Office-programmi uusim versioon e-posti liikluse professionaalseks korraldamiseks, aga ka kohtumiste ja kontaktide keskseks planeerimiseks ja koordineerimiseks, sest see kuulub tänapäeva äripäeva tüüpiliste ülesannete hulka.

Võrreldes teiste e-posti tarkvaradega veenab Outlook oma suure hulga tööriistade ja võimalustega, millega saab hallata isegi keerulisi projekte ja ulatuslikku suhtlust.

Kasutajat toetab Outlook 2019 intuitiivne ja kasutajasõbralik kasutajaliides, mis võimaldab ka kogenematuil kasutajatel kiiresti ja lihtsalt tarkvaraga alustada. Sellele lisandub puutetundlik kasutatavus, mis muudab programmi hõlpsasti kasutatavaks ka tahvelarvutites ja nutitelefonides. Lihtne sünkroniseerimine erinevate seadmete vahel tagab, et kasutajad saavad Outlook 2019 abil oma e-kirjadele, kontaktidele, ülesannetele ja kohtumistele igal pool juurde pääseda.

E-posti tarkvara pakub muu hulgas ka võimalust luua selgeid kaustastruktuure ja teemakohaseid kaustu, et korraldada e-kirju jne. otstarbekalt. Intelligentsed funktsioonid aitavad eristada olulist ja ebaolulist ning sorteerivad need automaatselt vastavalt. See võimaldab kasutajatel alati jälgida kõiki asjakohaseid ülesandeid ja olulisi kohtumisi. Paljud kasulikud funktsioonid aitavad neil keskenduda olulisele ja seega säästa väärtuslikku aega.

Outlook 2019 abil on võimalik hallata ka mitut e-posti kontot töölaua kasutajaliidese kaudu ja neid omavahel siduda. See võimaldab erinevaid kalendreid, sealhulgas kohtumisi, ühtlustada, vältides seega ajalisi kattumisi. Tänu selgele navigatsiooniribale on kõik e-kirjade, ülesannete, kontaktide ja kalendrite funktsioonid kiiresti kättesaadavad. Lisaks on Outlook 2019i muudetud kasutajaliides veelgi intuitiivsem ja mugavam kasutada kui varem.

MS Outlook 2019 on muidu saadaval ainult vastava Office versiooni fikseeritud komponendina või alates 5 litsentsi kogusest, kuid Wiresoftis saab e-posti programmi osta ka eraldi - ja seda eriti soodsa hinnaga. Outlook 2019 ostjad, kes soovivad kasutada kõiki selle uusi eeliseid, peaksid seejuures arvestama, et Office-tarkvara töötab siiski ainult Windows 10 all.

Wiresofti veebipoes saate mitte ainult seda praegust Outlook 2019 versiooni, vaid ka vanemaid, samuti teisi Office-programme eriti odavalt ostuversioonina. Kõik huvitavad uued funktsioonid Outlook 2019 leiate järgmisest üksikasjalikust ülevaatest.

Kõige olulisemad uued funktsioonid Outlook 2019 jaoks Windows

Outlook 2019 sisaldab võrreldes eelmise versiooniga mitmeid parandusi ja uusi funktsioone, mis muudavad igapäevase e-posti liikumise ja kohtumiste ning ülesannete korraldamise veelgi tõhusamaks. Paljud lihtsustused on eriti kasulikud üksikasjades ja lihtsustavad keskendumist olulisele: alates sissetulevate e-kirjade liigitamisest vastavalt nende asjakohasusele kuni Safe Linki teenuseni kahjulike linkide tuvastamiseks kuni kohtumiste ajavöönditeülese korraldamiseni.

Postkast koos Relevantsusega tegeleb mis tahes e-kirjade tulvaga

Funktsioon "Inbox with Relevance" aitab kasutajatel sõna otseses mõttes eraldada nisu teradest - kuna tänane e-posti liiklus sisaldab kahjuks lisaks tõeliselt olulistele sõnumitele palju üleliigseid, kui mitte rämpsposti või pahavara manustega sõnumeid.

Funktsioon jagab postkasti kaheks vahekaardiks - "Asjakohane" ja "Muu". Kõige olulisemad sõnumid on loomulikult esimese vahekaardi all, samas kui kasutajat teavitatakse ka teistest e-kirjadest, mis on klassifitseeritud vahekaardi "Muud" alla, ja ta saab neid vaadata, vahetades vahekaarti. Täiendavaid funktsioone, nagu "Focused ", saab kasutada üksikute e-kirjade sorteerimiseks üks kord või üldiselt teise vahekaardile vastavalt vajadusele. Postkasti koos Relevance'iga kasutamiseks on siiski vaja Microsoft Exchange'i kontot.

E-kirjade lihtne sorteerimine

Kasutajate jaoks, kes ei soovi aktiveerida Postkasti koos asjakohasusega või kes töötavad ilma Exchange'i kontota, on Outlook 2019-s selle asemel jälle saadaval erinevad sorteerimisvõimalused, samuti sõnumite loendis olev "Lugemata" filter.

Märgista e-kirjad kustutamisel "loetud"

Eriti suure meililiikluse korral on kiire ülevaade kõigist lugemata kirjadest eriti oluline, et midagi ei jääks tähelepanuta. Paljud sõnumid on siiski ebaolulised ja kustutatakse lugemata. Kõik sellised lugemata sõnumid, mis asuvad kaustas "Kustutatud elemendid", saab nüüd paari klõpsuga lugeda, ilma et peaks igale sõnumile eraldi klõpsama.

Outlook 2019-i keskendumisrežiim muudab keskendumise lihtsamaks

Erilist tähelepanu väärib ka äsja integreeritud fookusrežiim, mille eesmärk on teha just vastupidi, nimelt kaitsta kasutajat teiste aktiivsete programmide ja sõnumite eest, kui ta loeb e-kirju või korraldab koosolekuid, varjates need ajutiselt

E-kirjade sisu kuulamine

Kui kontoris on kiire ja aega napib, võib ulatusliku sisuga e-kirjade lugemine teid takistada. Outlook 2019 pakub sellele probleemile lahenduse, võimaldades e-kirju ette lugeda, isegi programmi sees, samal ajal kui saaja saab samal ajal täita muid, tähtsamaid ülesandeid.

E-posti turvalisus koos Microsoft Safe Link teenusega

Outlook 2019 paneb erilist rõhku ka e-kirjade andmete turvalisusele.

Uus Safe-Link teenus kaitseb pahavara ja andmepüügi e-kirjade eest, mis on eriti peidetud linkidesse. Maili sisseehitatud lingid kuvatakse palju parema eelvaate abil, samal ajal kui reaalajas töötav skanner filtreerib usaldusväärselt välja pahavara ja andmepüügilinkid.

Outlook 2019 puutetundlik kasutamine

Tahvelarvuti ja nutitelefoni kasutajad saavad Outlook veelgi lihtsamalt kasutada tänu uuele žestide integreerimisele. Selleks on žestid "pühkige vasakule" ja "pühkige paremale" saadaval selliste tegevuste jaoks nagu "Märgi kui loetud", "Kustuta", "Arhiiv", "Märgi" ja "Ei ole", mida saab määrata individuaalselt.

Kolme ajavööndi kuvamine ajakava koostamiseks

Ülemaailmne koostöö ettevõtete vahel esitab uusi nõudmisi projektide ja kohtumiste korraldamisele. Outlook 2019 pakub nüüd võimalust lisada kalendrisse mitu ajavööndit. See näitab igaühe kohalikku aega, mis võimaldab rahvusvaheliste koosolekute planeerimisel hõlpsasti valida kõigile sobiva aja.

Ära jäta kohtumise meeldetuletusi vahele

Selleks, et olulised kohtumised ei jääks vahele, pakub Outlook 2019 mitmeid võimalusi nende meeldetuletamiseks. Siin on võimalik soovi korral näidata silmatorkavat meeldetuletust hetkel avatud akna kohal või juhtida tähelepanu sellele diskreetse vilkumisega tegumiribal.

Koosolekul osalejate kuvamine

Et teada saada, kes osaleb kellegi teise korraldatud koosolekul, võimaldab Outlook 2019 nüüd vaadata teiste inimeste vastuseid vastavale taotlusele oma arvutis.

Parandage e-kirjade visuaalset mõju SVG-failide abil

E-kirjad võivad saada infosisu ja mõju ka visuaalse sisu kaudu, näiteks kui saatja lisab sinna vektorgraafika, mida nimetatakse ka skaleeritavaks vektorgraafikaks (SVG, Scalable Vector Graphics). Outlook 2019 sisaldab valikut selliseid SVG-motiive, mida saab tasuta kasutada.

Vektorgraafika eeliseks on esiteks nende skaleeritavus: see tähendab, et neid saab suurendada või vähendada ilma pildikvaliteedi kaotamiseta ning ka soovi korral pöörata. Lisaks on saadaval mitmesugused filtrid, näiteks värvi muutmiseks.

Juurdepääsetav kommunikatsioon Outlook 2019

Outlook 2019 pakub ka barjäärivaba suhtluse võimalust, nii et e-kirju jms saavad lugeda ja mõista ka need, kes on puudega piiratud. Seejuures kohaldatakse programmis rahvusvaheliselt kehtivaid standardeid. Nimekirjas "Soovitatavad meetmed" kuvatakse iga juhtumi puhul vastavad lahendused. Toetavat veaparandust saab Outlook 2019is aktiveerida juba sõnumi koostamisel, nii et sõnumite spontaansele koostamisele ei ole midagi takistuseks. Automaatsed parandusettepanekud saab ühe klõpsuga vastu võtta ja automaatselt Outlook rakendada.

Outlook 2019 süsteeminõuded

Outlook 2019 on saadaval aadressil Windows nii 32-bitise kui ka 64-bitise versioonina. Vaikimisi on paigaldatud 32-bitine versioon. Selle eeliseks on suurem ühilduvus paljude teiste rakenduste ja lisanditega, mida saab kasutada koos Office programmidega.

  • Operatsioonisüsteem - nõutav: Windows 10 või Windows Server 2019
  • Protsessor: kahetuumaline, 1,6 GHz või rohkem
  • Kõvakettaruum: vähemalt 16 GB (32 bit) või vähemalt 20 GB (64 bit)
  • RAM: min. 2 GB RAM (32-bitine) või min. 4 GB RAM (64-bitine)
  • Graafikakaart: min. 1280 x 768 pikslit, min. DirectX 9 koos WDDM 2.0-ga - soovitatav: DirectX 10

Ostke Outlook kui üksiku programmi Office Suite 2019 odavalt Wiresoft

Microsofti Office komplektide klassikalise komponendina on Outlook 2019 tavaliselt saadaval ainult vastavas Office paketis. Wiresoft seevastu pakub Outlook 2019i ka iseseisva programmina müügiks - erinevalt enamikust teistest Microsoft tarkvarapakkujatest. Seeläbi saate Wiresofti tarkvara ostmisel kahekordset kasu, kui te ei soovi kasutada ühtegi muud Office programmi, sest saate Outlook 2019 eraldi eriti soodsa hinnaga!

Teie eelised, kui ostate Outlook 2019 Wiresoft: Te ostate ühe kasutaja litsentsi, mis ei kohusta teid tasuliste uuendustega kallile tellimusele ega sisalda mingeid piiranguid funktsionaalsuse osas. See on ainult teile registreeritud ostuversioon.

Turvaline tarkvara ostmine Wiresoft: Outlook 2019 Üksikasutaja litsents, mille ostate meie tarkvarapoest, pärineb tavaliselt suuremast mahulitsentsist või on kasutatud tarkvara, mida algne ostja enam ei kasuta. Siinne funktsioonikomplekt on 100% kasutatav ja täiesti identne Outlook 2019-ga, mis on samuti lisatud Office Suite 2019-sse. Kuna Wiresoft on mainekas Microsofti kasutatud tarkvara edasimüüja, pakub ta ka ainult ametlikke täisversioone, mis on identsed teistes kauplustes saadaolevate Microsoft programmidega.

Kasutatud tarkvara ostmine Wiresoft täiesti seaduslik ja riskivaba: ei teie ega meie ei ole õiguslikult ebaturvalises tsoonis! Lisaks sellele on iga Wiresoft pakutav Microsoft'i programm, olgu see siis kasutatud tarkvara või osa mahulitsentsist, meie poolt testitud selle tegeliku ja laitmatu kasutatavuse suhtes, nii et seda saab pärast ostu ja allalaadimist täielikult ja piiramatult kasutada.

Eriti erakasutajad või vabakutselised ja väikeettevõtted saavad Wiresoftt ostetud tarkvara abil kasutada kõiki Outlook 2019 eeliseid. Wiresoftt arkvarapoest leiate lisaks Outlook ka kõik teised Office programmid, samuti paljud teised Microsoft programmid.

Kui teil on küsimusi Outlook 2019 või mõne muu programmi Office kohta, kasutage lihtsalt meie ekspertide nõuandeid e-posti, telefoni ja chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT OUTLOOK 2019"
Klientide hinnangud "MICROSOFT OUTLOOK 2019"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad