Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2016

MICROSOFT POWERPOINT 2016

61,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft PowerPoint 2016 eraldiseisva Office'i programmina Microsoft PowerPoint on...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT POWERPOINT 2016"

Microsoft PowerPoint 2016 eraldiseisva Office'i programmina

Microsoft PowerPoint on mitmekülgne tarkvara, mis võimaldab kujundada veenvaid esitlusi ja loenguid ning esitada teavet selgelt. PowerPoint 2016 versioon on järjekordne verstapost läbiproovitud kontoritarkvaras, mida saab kasutada nii ettevõtluses kui ka koolides ja õppetöös

Edukalt sisu teistele inimestele edastamine. PowerPoint 2016 toetab nii professionaale kui ka algajaid paljude intuitiivselt kasutatavate tööriistadega selgelt kujundatud slaidide loomisel ja seeläbi teemade edastamisel elavas esitluses.

Microsoft PowerPoint 2016 kasutajasõbralik kasutajaliides võimaldab programmi lihtsat sissejuhatust. Saadaval on suur valik standardiseeritud malle ja graafikat ning programme, et anda igale esitlusele individuaalne välimus. Tänu puutetundlikule kasutamisele saab rakendust PowerPoint 2016 kasutada ka tahvelarvutites; Lisaks digitaalse pliiatsi kasutamisele saab mõnda tööriista juhtida ka sõrmega.

Kuna PowerPointi 2016. aasta versioon töötab endiselt operatsioonisüsteemis Windows 7, saavad sellest eelkõige kasu ostjad, kes soovivad selle operatsioonisüsteemi kasutamist jätkata. Kasutajad, kes kasutavad ka Microsoft OneDrive'i, saavad tõhusaks koostööks kasutada ka PowerPoint 2016 meeskonnas pilveteenuste kaudu.

Programm PowerPoint 2016 pole saadaval mitte ainult Wiresoftist vastava Office'i versiooni lahutamatu osana, vaid saate selle ka eraldi osta!

Lisaks sellele PowerPoint 2016 tarkvarale leiate Wiresofti veebipoest ka vanemaid ja uuemaid versioone, mis on eriti soodsad ühe kasutaja versioonina, ilma tarkvaravärskendusi vajava tellimuseta. Järgmine ülevaade sisaldab kõiki PowerPoint 2016 huvitavaid funktsioone.

Ülevaade versiooni 2016 olulisematest PowerPointi funktsioonidest ja funktsioonidest

Lisaks paljudele eelmise väljaande funktsioonide optimeerimistele ja täiustustele sisaldab PowerPoint 2016 versioon ka uusi tööriistu ja graafikat, mis pakuvad esitluste loomisel veelgi rohkem võimalusi, kuid hõlbustavad ka koostööd dokumendi kallal.

Uued PowerPointi funktsioonid versioonis 2016

Outlooki uued funktsioonid parandavad muu hulgas ajahaldust esitlemisel ja

pakub praktilist viisi sisu esiletõstmiseks:

 • PowerPointi kujundaja: kui esitluse uus kujundusidee puudub, teeb integreeritud PowerPointi disainer pärast pildi või graafika esitlusse lisamist erinevaid soovitusi. Neid saab ühe klõpsuga kohe vastu võtta.
 • PowerPoint Morph: uue morph funktsiooniga saab luua huvitavaid animeeritud üleminekuid üksikute esitlusslaidide vahel. Selle eelduseks on, et morfimisega töödeldav element sisaldub kahel järjestikusel slaidil. Need võivad olla pildid, graafika ja isegi 3D-kujundid, aga ka sõnad või terved tekstid.
 • Detailide esiletõstmine pintslitööriistaga: esitluse üksikute elementide (nt graafika või sõnade) spontaanseks esiletõstmiseks slaidil selgemalt, saab esineja kasutada PowerPointi integreeritud pintslit. See tööriist on visuaalselt huvitav alternatiiv laserkursorile või pulgale, et juhtida publiku tähelepanu olulistele detailidele. Kogu protsess toimub ainult esitlusrežiimis, nii et PowerPointi dokument ise jääb muutumatuks.
 • Aja jälgimine: eriti pikemate esitluste puhul võib etteantud aja raami tõhus kasutamine osutuda problemaatiliseks, kui näiteks publiku küsimused mõjutavad kontseptsiooni. Siin aitab aja jälgimise tööriist ajahalduses paremini aru saada: see näitab esinejale esitluse aega, et ta saaks vastavalt reageerida ja näiteks viivituste korral muudatusi teha.
 • Jagamise funktsioon: tänu jagamisfunktsiooni mugavamale kujundusele saab esitlusi nüüd hõlpsamini ja kiiremini avaldada sotsiaalmeedia kanalite, nagu Facebook ja teiste kaudu.
 • Kasuta esitlusteenust: Microsofti konto kasutajad saavad seda teenust kasutada, et ka teised kolleegid ja partnerid saaksid esitlust brauseri kaudu jälgida. Volituste jaotamise saab määrata iga PowerPointi esitluse jaoks eraldi.

Kasutage PowerPoint 2016 uusi Office'i funktsioone

Tavalise Office'i programmina sisaldab PowerPoint 2016 ka tervet rida uusi üldisi funktsioone, mis üldiselt muudavad tarkvara lihtsamaks ja hõlpsamini kasutatavaks. Kasutajad toetavad eelkõige järgmisi funktsioone ja tööriistu:

  • integreerimine OneDrive: Tänu üldise integratsiooni Microsofti OneDrive Office 2016 kasutajad avada ka PowerPointi dokumentide kõikjal ja mis tahes seadmes, päästes neid eelnevalt teinud OneDrive.
  • PowerPointi failide lihtne jagamine: PowerPointi dokumente saab teiste kasutajatega veelgi lihtsamalt jagada. Klõpsates menüüribal nupul "Jaga", avaneb vastav menüü, mis sisaldab erinevaid individuaalsete õiguste (lugemine, redigeerimine, jagamine jne) määramise võimalusi adressaadi kohta.

 

 • Tööriist "Soovid" (Tell Me): PowerPoint 2016 menüüribal on nüüd saadaval praktiline abimees "Tell Me" ("Soovid"), mida kasutaja saab kasutada otsida sobivad funktsioonid konkreetse ülesande toetada. Selle tunneb ära lambipirni kujul oleva ikooni järgi. Kasutajad peavad ainult kõrvalolevale väljale sisestama, millist funktsiooni nad otsivad või mida nad teha tahavad, ja "Räägi mulle" näitab, kuidas see töötab ja kus on sobiv funktsioon.
 • Assistant Insights: See tööriist - saksa "Intelligent Otsing" - võimaldab kasutajal saada täiendavat teavet või selgitusi termin või sisalduv tekst esitluse otse PowerPoint 2016, ilma et midagi lahti otsingutulemuste sobitamiseks Internetti. Peate vaid vastava punkti hiirega esile tõstma ja Bingi toetatud intelligentne otsing aktiveeritakse ja kuvab otsingutulemused PowerPointi akna küljel.
 • Tööriist "Versiooniajalugu": see tööriist muudab PowerPointi dokumendiga koos töötamise veelgi lihtsamaks. Eriti kui esitluse kallal töötab korraga mitu kasutajat, kaob kiiresti ülevaade, milliseid muudatusi milline osaleja tegi ja millal need tehti. "Versiooniajalugu" pakub iga PowerPointi dokumendi versiooniajalugu; see näitab vanemaid töötlemisolekuid, mis on ka edasiseks töötlemiseks uuesti saadaval.
 • Andmekao kaitse (DLP): SharePoint Online'i ja OneDrive for Businessi kasutamisel saavad kasutajad kasutada ka PowerPointi dokumentide jaoks DLP-funktsiooni. Eelkõige toetab andmekao kaitse administraatoreid esitluste loomise ja hilisema kinnitamise juhiste tsentraalsel loomisel ja haldamisel, et kaitsta neis sisalduvaid kriitilisi või tundlikke andmeid volitamata isikutele edasiandmise eest. Niipea, kui DLP-tööriist tuvastab võimaliku ohu, kuvatakse asjaomasele lõppkasutajale vastav teade.

 

PowerPoint 2016-s on saadaval uued diagrammitüübid

Programmi Office 2016 integreeritud diagrammitüübid histogramm, kastdiagramm, TreeMap, juga, päikesepaiste ja Pareto (tulpdiagramm) võimaldavad kasutajatel PowerPointi esitluste jaoks kasutada ka uusi informatiivseid graafikatüüpe, mis on eriti sobivad. ökonoomne samuti visualiseerida statistilise ja hierarhiliselt struktureeritud andmeid teiste osalejate.

 • Juga: seda tüüpi tulpdiagramm võib näidata algväärtuse muutusi, mis on tingitud erinevatest positiivsetest ja negatiivsetest väärtustest.
 • Histogramm: see tüüp sobib teatud klasside sagedusjaotuse kuvamiseks.
 • Pareto: Pareto diagramm kujutab histogrammi laiendatud vormi, mille abil visualiseeritakse absoluutväärtused veergude kujul, võrreldes suhteliste protsentuaalsete osakaaludega.
 • Puukaart: see on paanidiagramm, mis näitab proportsioone hierarhilises struktuuris.
 • Päikesepuhang: see rõngasdiagrammi laiendatud vorm näitab hierarhiliselt järjestatud andmeid kontsentriliste rõngastena. Kui korraldada jaotused vastavalt üksikutele rõngastele, saab näidata teatud seoseid nende tasemete vahel. < /li>
 • Kastgraafika: seda tüüpi diagramm, mida nimetatakse ka kasti diagrammiks või kasti- ja amp; Whiskersi kasutatakse statistilisteks hindamisteks, kus visualiseerimine toimub kvartiilide, mediaanide jne kujul.

Rakenduses PowerPoint 2016 on ka uus tööriist, millega kasutajad saavad joonistada oma matemaatilisi valemeid – mitte ainult hiire või digitaalse pliiatsiga, vaid ka puutetundlikul optimeeritud näpuga. Pind. Neil pole vaja teha muud, kui kasutada funktsiooni "Sisesta uus valem", et avada oma aken, kuhu nad valemi kirjutavad, ja PowerPoint teisendab kirjutatu kohe tekstiks. Edasiseks töötlemiseks on saadaval valikud Kirjuta, Vali, Paranda ja Kustuta.

PowerPoint 2016 süsteeminõuded:

PowerPoint 2016 pakutakse Windowsi versioonis allalaadimiseks vaikimisi 32-bitise ja 64-bitise versioonina; see tähendab, et individuaalsed riistvaranõuded võivad üksteisest erineda.

 • Operatsioonisüsteem: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/2012 R2 / 2016/2019/2022
 • Protsessor: x86- või x64-bitine protsessor vähemalt 1 GHz ja SSE2-ga
 • Töömälu: vähemalt 1 GB RAM (32-bitine) või 2 GB RAM (64-bitine)
 • Kõvakettaruumi: vähemalt 3,0 GB vaba
 • Ekraan: min 1024 x 768
 • Graafikakaart: graafika riistvaraliseks kiirendamiseks on vaja DirectX 10 graafikakaarti

Ostke PowerPoint 2016 ühe programmina vastavast Office Suite'ist madalate hindadega Wiresoftist

PowerPoint on paljude Microsoft Office'i komplektide tavaline komponent. Seetõttu saab programmi tavaliselt osta ainult koos teiste Office'i programmidega. Wiresoftist saate aga 2016. aasta PowerPointi versiooni lihtsalt eraldi osta ühe programmina – erinevalt enamikest tavapärastest Microsofti tarkvarapakkujatest.

Teie eriline eelis Wiresoftiga ostmisel: see ühe kasutaja litsents PowerPoint 2016 jaoks on ostuversioon, mis ei kohusta teid sõlmima pikaajalist ja seetõttu kallist tellimust ega kohustuslikke värskendusi ega kasutamise ajalisi piiranguid. Seetõttu tasub see tarkvara meilt kaks korda osta, eriti kui te ei soovi selles komplektis ühtegi teist Office'i programmi kasutada.

ostmine tarkvara Wiresoft on ohutu: PowerPoint 2016 ühe kasutaja litsents, mis ostate meie poes oli tavaliselt osa suuremast mahust litsentsi, mida kasutatakse ettevõtete poolt, ning seega nn kasutatakse tarkvara – sellest ka meie madal hind! Sellegipoolest on selle kasutatud PowerPointi tarkvaralitsentsi funktsionaalsus täiesti identne programmiga PowerPoint 2016, mis sisaldub ka vastavas Office Suite 2016-s.

Samuti võite olla kindel, et kasutatud tarkvaraga kauplemisel ei ole ei teie ega meie juriidiliselt lahendamata olukord. Sest kasutatud tarkvaraga kauplemine on Euroopas täiesti legaalne!

Lisaks on Wiresoft kontrollinud iga hulgilitsentsist pärineva Microsofti programmi täiuslikku ja piiramatut kasutatavust, et saaksite pärast ostmist ja allalaadimist PowerPoint 2016 100% kasutada.

Wiresoft pakub ainult Microsofti programmide täisversioone, mis on identsed Microsofti väljaannetega. Kõikidest PowerPoint 2016 eelistest saavad kasu ja raha säästa mitte ainult erakasutajad, vaid ka füüsilisest isikust ettevõtjad ja väiksemad ettevõtted, kellele hulgilitsentsi ostmine pole tulus.

Lisaks PowerPoint 2016-le saate Wiresofti tarkvarapoest osta nii selle uuemaid ja vanemaid versioone kui ka teisi MS Office'i programme eraldi, aga ka muid Microsofti programme.

>

Kui teil on küsimusi PowerPoint 2016 või mõne muu MS Office'i programmi kohta, on kõige parem kasutada meie pädevaid nõuandeid meili, telefoni ja vestluse kaudu.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT POWERPOINT 2016"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud