Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT POWERPOINT 2016

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10126
 • 079-06643
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
42,90 € * 46,90 € * (8,53% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Ühilduv


Microsoft PowerPoint on mitmekülgne tarkvara veenvate esitluste ja loengute kujundamiseks ning teabe selge esitamiseks. 2016. aasta versioon PowerPoint on järjekordne verstapost tõestatud Office tarkvaras, mille abil saab edukalt edastada sisu teistele Business, samuti koolis ja ülikoolis . PowerPoint 2016 toetab nii professionaalid kui ka algajad paljude intuitiivselt kasutatavate vahenditega, et luua selgelt kujundatud slaide ja seeläbi edastada teemasid elavas loengus. Programmi Microsoft PowerPoint 2016 kasutajasõbralik kasutajaliides teeb programmiga alustamise lihtsaks. Lisaks on saadaval suur valik standardiseeritud malle ja graafikat ning programme, et anda igale esitlusele individuaalne välimus. 

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT POWERPOINT 2016"

Microsoft PowerPoint 2016 kui Office iseseisev programm

Microsoft PowerPoint on mitmekülgne tarkvara veenvate esitluste ja loengute kujundamiseks ning teabe selgesõnaliseks esitamiseks. PowerPoint 2016 versioon on järjekordne verstapost tõestatud Office tarkvaras, millega saab edukalt edastada sisu teistele inimestele äris, koolis ja ülikoolis

edukalt edastada sisu teistele inimestele. PowerPoint 2016 toetab nii professionaalid kui ka algajad paljude intuitiivselt kasutatavate vahenditega, et luua selgelt paigutatud slaide ja seega edastada teemasid elavas loengus.

Microsoft PowerPoint 2016 kasutajasõbralik kasutajaliides võimaldab lihtsat sissejuhatust programmi. Lisaks on saadaval suur valik standardiseeritud malle ja graafikat ning programme, et anda igale esitlusele individuaalne välimus. Tänu puutetundlikule kasutamisele saab PowerPoint 2016-i kasutada ka tahvelarvutitel; lisaks digitaalse pliiatsi kasutamisele saab mõnda tööriista kasutada ka sõrmega.

Asjaolu, et PowerPointi 2016. aasta versioon töötab endiselt aadressil Windows 7, tähendab, et sellest saavad kasu eelkõige ostjad, kes soovivad seda operatsioonisüsteemi jätkuvalt kasutada. Kasutajad, kes kasutavad ka Microsoft OneDrive'i, saavad PowerPoint 2016-i kasutada ka meeskonnas, et teha tõhusat koostööd pilveteenuste kaudu.

PowerPoint 2016 programm ei ole saadaval ainult Wiresoftist vastava Office versiooni lahutamatu osana, vaid seda saab osta ka eraldi!

Lisaks sellele PowerPoint 2016 tarkvarale leiate Wiresofti veebipoest ka vanemaid ja uuemaid versioone eriti soodsate hindadega ühe kasutaja versioonina, ilma tellimuseta, mis kohustab teid tarkvara uuendustele. Kõik PowerPoint 2016-i huvitavad funktsioonid on esitatud järgmises ülevaates.

Ülevaade PowerPointi 2016. aasta versiooni kõige olulisematest funktsioonidest ja omadustest

PowerPoint 2016 versioon sisaldab mitmeid optimeerimisi ja eelmise väljaande funktsioonide täiustusi, samuti uusi tööriistu ja graafikat, mis pakuvad veelgi rohkem võimalusi esitluste loomisel, kuid hõlbustavad ka koostööd dokumendil.

PowerPointi uued funktsioonid 2016. aasta versioonis

Muuhulgas parandavad uued Outlooki funktsioonid ajajuhtimist esitlemisel ja

pakuvad praktilist viisi sisu esiletõstmiseks:

 • PowerPoint Designer: Kui kunagi on puudu uus kujundusidee esitluse jaoks, teeb integreeritud PowerPoint Designer pärast pildi või graafika sisestamist esitlusse erinevaid ettepanekuid. Need saab kohe ühe klõpsuga kasutusele võtta.
 • PowerPoint Morph: uue Morph-funktsiooniga saab luua huvitavaid animeeritud üleminekuid üksikute esitlusdlaidide vahel. Selle eelduseks on, et morfimise abil töödeldav element asub kahel järjestikusel slaidil. Need võivad olla pildid, graafika ja isegi 3D kujundid, aga ka sõnad või terved tekstid.
 • Detailide esiletõstmine pintslitööriistaga: Selleks, et esitluse ajal spontaanselt slaidil üksikuid elemente, näiteks graafikat või sõnu, selgemalt esile tõsta, võib ettekandja kasutada selleks PowerPointi integreeritud pintslit. See vahend on visuaalselt huvitav alternatiiv laserpointerile või pulgale, et juhtida publiku tähelepanu olulistele detailidele. Kogu protsess toimub ainult esitlusrežiimis, nii et PowerPoint-dokument ise jääb muutumatuks.
 • Ajaplaneerimine: Eriti pikemate ettekannete puhul võib olla probleemiks antud ajaraamistiku tõhus kasutamine, kui näiteks publiku küsimused mõjutavad kontseptsiooni. Siinkohal aitab aja jälgimise vahend ajajuhtimist paremini hallata: See näitab ettekandjale esitluse ajal aega, et ta saaks vastavalt reageerida ja näiteks hilinemise korral kohandusi teha.
 • Jagamisfunktsioon: tänu mugavamale jagamisfunktsioonile saab nüüd esitlusi lihtsamalt ja kiiremini avaldada sotsiaalmeediakanalite, näiteks Facebooki ja teiste kanalite kaudu.
 • Kasutage esitlusteenust: Microsofti konto kasutajad saavad seda teenust kasutada, nii et ka teised kolleegid ja partnerid saavad esitlust brauseri kaudu jälgida. Õigused saab määrata individuaalselt iga PowerPoint'i esitluse jaoks.

PowerPoint 2016 uute Office funktsioonide kasutamine

Nagu tüüpiline Office programm, sisaldab ka PowerPoint 2016 tervet rida uusi üldisi funktsioone, mis muudavad tarkvara üldiselt lihtsamaks ja kasutatavamaks. Järgmised funktsioonid ja vahendid on kasutajatele eriti kasulikud:

 • OneDrive'i integreerimine: Microsofti OneDrive'i üldise integreerimise kaudu aadressil Office 2016 saavad kasutajad ka PowerPoint'i dokumentidele igal pool ja igast seadmest ligi, salvestades need eelnevalt OneDrive'i.
 • PowerPoint-failide lihtne jagamine: PowerPoint-dokumente saab veelgi lihtsamalt jagada teiste kasutajatega. Kui klõpsate ribalintidel nupule "Jaga", avaneb vastav menüü, mis sisaldab erinevaid võimalusi individuaalsete õiguste (lugemine, muutmine, jagamine jne) määramiseks iga adressaadi kohta.
 • "Sa soovid" (Tell Me) vahend: PowerPoint 2016 lint sisaldab nüüd praktilist "Ütle mulle" ("Sa soovid") kasutusassistenti, mis aitab kasutajatel leida konkreetse ülesande jaoks sobivad funktsioonid. See on äratuntav lambikujulise ikooni järgi. Kasutajad peavad ainult sisestama otsitava funktsiooni või selle kõrval olevasse lahtrisse, mida nad tahavad teha, ja "Tell Me" näitab neile, kuidas seda teha või kus asub sobiv funktsioon.
 • Assistent Insights: See tööriist - saksa keeles "Intelligent Lookup" - võimaldab kasutajal saada lisateavet või selgitusi esitluses sisalduva termini või teksti kohta otse PowerPoint 2016-s, ilma et ta peaks vastavate otsingutulemuste saamiseks internetti minema. Valige lihtsalt hiirega vastav lõik ja Bingi toetatud intelligentne otsing aktiveerub ning kuvab otsingutulemused PowerPointi akna küljel.
 • Versiooniajaloo tööriist: See tööriist muudab ühise töö PowerPoint-dokumendiga veelgi lihtsamaks. Eriti siis, kui esitluse kallal töötab mitu kasutajat samaaegselt, on lihtne kaotada ülevaade sellest, millised muudatused millised osalejad on teinud ja millal. "Versiooniajalugu" pakub iga PowerPoint-dokumendi jaoks versiooniajalugu; see tähendab, et vanemaid redigeerimise olekuid kuvatakse ja need on ka uuesti redigeerimiseks kättesaadavad.
 • Andmekaotuse kaitse (DLP ): SharePoint Online'i ja OneDrive for Businessi kasutamisel saavad kasutajad kasutada DLP-funktsiooni ka PowerPoint-dokumentide jaoks. Andmekaotuse kaitse aitab administraatoritel tsentraalselt luua ja hallata esitluste loomise ja hilisema jagamise põhimõtteid, et kaitsta kõiki kriitilisi või tundlikke andmeid, mida need võivad sisaldada, nende jagamise eest volitamata osapooltega. Kui DLP-vahend tuvastab potentsiaalse riski, hoiatab see lõppkasutajat.

PowerPoint 2016-is saadaval olevad uued diagrammitüübid

Tänu Office 2016-i integreeritud diagrammitüüpidele Histogramm, Ruutdiagramm, TreeMap, Waterfall, Sunburst ja Pareto (tulpdiagramm) on kasutajatel PowerPoint'i esitluste jaoks saadaval ka uued informatiivsed diagrammitüübid, mis sobivad eriti hästi nii majanduslike kui ka statistiliste ja hierarhiliselt struktureeritud andmete visualiseerimiseks teistele osalejatele selgelt .

 • Veejooks: Seda tüüpi tulpdiagramm on hea algväärtuse muutuste näitamiseks erinevate positiivsete ja negatiivsete väärtuste kaudu.
 • Histogramm: See tüüp sobib teatud klasside sagedusjaotuse kuvamiseks.
 • Pareto: Pareto diagramm kujutab endast histogrammi laiendatud vormi, kasutades veergusid absoluutväärtuste ja suhteliste protsentide visualiseerimiseks.
 • Puukaart: See on plaatdiagramm, mida kasutatakse proportsioonide kuvamiseks hierarhilises struktuuris.
 • Sunburst: See rõngagraafi laiendatud vorm näitab hierarhiliselt järjestatud andmeid kontsentriliste rõngaste kujul. Korraldades jaotused igal ringil asjakohaselt, on võimalik esitada teatud seoseid nende tasandite vahel.
 • Kastikaart: Seda diagrammitüüpi, mida nimetatakse ka boxplotiks või box & whiskersiks, kasutatakse statistiliseks analüüsiks, mille visualiseerimine  on kvartiilide, mediaanide jne kujul.

PowerPoint 2016s on ka uus tööriist, mis võimaldab kasutajatel joonistada oma matemaatilisi valemeid - mitte ainult hiire või digitaalse pliiatsi abil, vaid ka sõrmega puutetundlikul kasutajaliidesel. Kõik, mida nad peavad tegema, on kutsuda üles eraldi aken funktsiooni "Insert new formula" kaudu, kuhu nad kirjutavad valemi, ja PowerPoint teisendab nende kirjutatud teksti kohe tekstiks. Edaspidiseks redigeerimiseks on saadaval järgmised valikud: Kirjuta, Vali, Paranda ja Kustuta.

PowerPoint 2016 süsteeminõuded:

PowerPoint 2016 pakutakse allalaadimiseks Windows vaikimisi 32-bitise ja 64-bitise versioonina; seetõttu võivad individuaalsed riistvaranõuded erineda.

 • Operatsioonisüsteem: Windows 7 või uuem, Windows Server 2012 R2 või Windows Server 2012, Windows 10 Server, Windows Server 2008 R2
 • Protsessor: x86- või x64-bitine protsessor vähemalt 1 GHz ja SSE2
 • Mälu: vähemalt 1 GB RAM (32-bitine) või 2 GB RAM (64-bitine)
 • Kõvakettaruum: vähemalt 3,0 GB vaba ruumi
 • Ekraan: vähemalt 1024 x 768
 • Graafikakaart: DirectX 10 graafikakaart on vajalik graafika riistvara kiirendamiseks

Osta PowerPoint 2016 eraldiseisva programmina vastavast Office komplektist mõistliku hinnaga Wiresoftist

PowerPoint on paljude Microsofti Office komplektide tavaline komponent, mistõttu seda programmi saab tavaliselt osta ainult koos teiste Office programmidega. Wiresoftis saate aga PowerPoint 2016 versiooni lihtsalt eraldi osta - erinevalt enamikust traditsioonilistest Microsofti tarkvaramüüjatest - eraldiseisva programmina.

Teie eriline eelis Wiresoftist ostmisel: see PowerPoint 2016 ühe kasutaja litsents on ostuversioon, mis ei kohusta teid pikaajalise ja seega kalli tellimuse, kohustuslike värskenduste ega ajaliste kasutuspiirangutega. Seetõttu tasub tarkvara ostmine meilt kahekordselt ära, eriti kui te ei soovi kasutada teisi Office programme selles komplektis.

Tarkvara ostmine Wiresoftist on turvaline: PowerPoint 2016 ühe kasutajaga litsents, mille ostate meilt poest, oli tavaliselt osa suuremast mahulitsentsist, nagu seda kasutavad ettevõtted, ja seega nn kasutatud tarkvara - sellest ka meie madal hind! Sellegipoolest on see kasutatud PowerPoint tarkvara litsents funktsionaalsuselt täiesti identne PowerPoint 2016 programmiga, mis on samuti lisatud vastavasse Office Suite 2016.

Seega võite olla kindel, et ei teie ega meie ei ole kasutatud tarkvaraga kauplemisel õiguslikult ebaselges olukorras. Sest kasutatud tarkvaraga kauplemine on Euroopas täiesti seaduslik!

Lisaks sellele on iga Microsoft'i programmi, mis tuleb mahulitsentsist, Wiresoft testinud selle veatu ja piiramatu kasutatavuse osas, nii et PowerPoint 2016 on pärast ostu ja allalaadimist teie poolt 100% kasutatav.

Wiresoft pakub ainult Microsofti programmide täisversioone, mis on identsed Microsofti pakutavate versioonidega. Mitte ainult erakasutajad, vaid ka füüsilisest isikust ettevõtjad ja väikeettevõtted, kelle jaoks ei ole mahulitsentsi ostmine kasumlik, saavad seega kasutada kõiki PowerPoint 2016 eeliseid ja säästa raha.

Lisaks PowerPoint 2016-le saate Wiresofti tarkvarapoest osta ka teisi MS Office programme ning PowerPoint 2016 ja teiste Microsofti programmide uuemaid ja vanemaid versioone.

Kui teil on küsimusi PowerPoint 2016 või mõne muu MS Office programmi kohta, võtke meiega julgelt ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT POWERPOINT 2016"
Klientide hinnangud "MICROSOFT POWERPOINT 2016"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad