Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WORD 2013

MICROSOFT WORD 2013

28,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

MS Word 2013 – mitmekülgsed võimalused lihtsaks tekstitöötluseks, ka eraldiseisva programmina...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WORD 2013"

MS Word 2013 – mitmekülgsed võimalused lihtsaks tekstitöötluseks, ka eraldiseisva programmina

Programmiga Microsoft Word 2013 on kasutajate käsutuses klassikalise tekstitöötlustarkvara põhjalikult muudetud versioon – professionaalseks dokumentide loomiseks nii kontoris kui ka koolis, õppimise ajal või õppetöös. privaatne. Programmi Microsoft Word 2013 lai funktsioonide valik tegi nii kogenud kasutajatele kui ka algajatele lihtsaks selge struktureeritud jooksvate tekstide, kirjade, aga ka muud tüüpi kirjalike dokumentide kirjutamise ilma eelnevate teadmisteta lühikese aja jooksul.

Lai valik praktilisi funktsioone toetab kasutajaid teksti loomisel, näiteks automaatne õigekirjakontroll või vormindamise tööriistad, sealhulgas paljud mallid. Programmi Microsoft Word 2013 intuitiivne ja kasutajaliides on eriti kasutajasõbralik ja muudab selle kohese kasutamise eriti lihtsaks. Tänu ühilduvusele Windows 7-ga saab MS Word 2013 kasutada ka paljudes vanemates PS-ides.

Lisaks varasematest Wordi versioonidest tuttavatele optimeeritud tööriistadele pakub Word 2103 muudetud lindil kõigi saadaolevate tekstivalikute eriti selget paigutust. Täiendatuna paljude uute funktsioonide ja funktsioonidega, mis muuhulgas parandavad lugemissõbralikkust ning toetavad ka ühistööd pilves tekstide kallal, saab tarkvara puutetundlikult optimeeritud töö kaudu kasutada ka tahvelarvutites ja nutitelefonides.

Word 2103 on saadaval Wiresoftilt – eriti praktiline – üksiku programmina üksikkasutajatele. See annab teile Wordi sama funktsioonide valiku kui Office Suite 2013 programmis. Altpoolt leiate ülevaate olulisematest funktsioonidest ja laiendustest.

Avastage Word 2013 kõik olulised uued funktsioonid vaid mõne klõpsuga

Kui soovite lihtsalt teada saada kõigi Word 2013 oluliste uute funktsioonide kohta, leiate need kohe pärast programmi avamist. Klõpsates nupul F1, avaneb Wordi abisüsteem, kus kasutajad leiavad jaotise "Esimesed sammud" alt abiteema "Mis on uudist Word 2013-s" koos Word 2013 olulisemate uudiste kokkuvõttega. Nende hulka kuuluvad:

 • Kui Word käivitub, kuvatakse vasakpoolses veerus kõigi hiljuti kasutatud dokumentide loend. Kui dokumenti seal loendis pole, saab nimekirja laiendada, klõpsates "Ava lisadokumendid".
 • Uus vahekaart "Disain" (paigutus) sisaldab kõiki Word 2013-sse integreeritud kujundusi ja stiile, sealhulgas vastavaid käske saadaolevate kujunduste kohandamiseks isiklike vajadustega.
 • "Tere tulemast tagasi": Word jätab dokumendis meelde koha, kus kasutaja viimati töötas. Klõpsake tervitussõnumil, et see kohe kuvada.
 • Uus redigeerimisvaade "Lihtne märgistus" tõstab parandused esile peene ja lihtsa joonega serval. Sellel real klõpsates saate lülituda vaate "Lihtne märgistus" ja kõigi märgistuste kuvamise vahel.
 • Integreeritud vormingumalli abil vormindatud päiseid saab kuvada kas laiendatult või vähendatuna: Vasakpoolsel noolel klõpsates kuvatakse või peidetakse seotud tekst.
 • PDF-dokumente saab avada otse Word 2013-s ja teisendada redigeeritavateks Wordi failideks. Pärast redigeerimist saab need uuesti PDF-vormingus salvestada.
 • Wordi vanema versiooniga loodud dokumendi avamisel kuvab Word 2013 selle ühilduvusrežiimis. See võimaldab dokumenti redigeerida ilma uute Wordi funktsioonideta, nii et seda saab seejärel Wordi vanema versiooniga uuesti redigeerida.

Piltide ja graafika integreerimiseks, kontsentreeritud lugemiseks, võrgukoostööks ja puuteseadmetes kasutamiseks on ka palju muid funktsioone:

Word 2013 reaalajas paigutus

Kujutiste ja graafika lisamine ja paigutamine Wordi dokumenti on 2013. aasta versioonis veelgi lihtsam ja samal ajal selgem tänu erinevatele paigutusfunktsioonidele.

 • Paigutusvalikud kuvatakse ikooni kujul kohe, kui pilt või muu sarnane on dokumenti sisestatud ja neid saab klõpsuga avada. Pildi kuvamise ja tekstivoo täpseks reguleerimiseks on nüüd saadaval erinevad seadistusvalikud.
 • Lisaks pakub reaalajas küljendus reaalajas eelvaadet, mis näitab koheselt valitud seadete tulemust, mida saab seejärel soovi korral kohe tagasi võtta.
 • Joondusviisardi uued joondusread muudavad fotode või diagrammide paigutamise ja teisaldamise tekstis lihtsamaks.
 • Wordis on valitud graafika kõrval ka mitu nuppu diagrammide redigeerimiseks.

Word 2013 uus lugemisrežiim

Uue lugemisrežiimiga pakub Word mitmel viisil paremat lugemiskogemust, mis annab palju parema ülevaate:

 • Dokumendid kuvatakse ekraanil hõlpsamini loetavates veergudes. Olenevalt valitud lehe laiusest ja suumitegurist kuvatakse tekst ühes või kahes veerus. Samuti saate teksti kerida vasak- ja paremnoole sümbolitega.
 • Word kuvab mitut dokumenti vahekaartidel registritena.
 • Pealkirjad kuvatakse navigeerimisabina vasakpoolsel alal. Seal saate hüpata otse soovitud lehele, klõpsates vastaval pealkirjal. See külgriba võib näidata ka lehe eelvaadet. Kõik, mida pead tegema, on klõpsata valikul „Lehed”.
 • Peaaegu kõik redigeerimistööriistad saab peita, et lugeja tähelepanu võimalikult vähe häirida. Mõningaid kasulikke tööriistu, nagu "Define", "Tõlgi" või "Otsi Bingiga", saab siiski kuvada kontekstimenüü kaudu; ka "Kommentaar" kommentaaride lisamiseks ja "Esiletõstmine" tekstis märkimiseks.
 • Lugejad saavad otsida konkreetseid termineid, kasutades integreeritud otsingufunktsiooni; kõik tabamused kuvatakse vasakpoolsel külgribal jaotises "Tulemused". Otsingutulemusel klõpsates suunab Word lugeja otse asjakohasele lehele.
 • Wordi dokumendis sisalduvaid tabeleid, diagramme ja pilte saab suurendada, et täita ekraani objekti suumimise teel (topeltklõpsates hiirega või topeltpuudutades sõrmega). Teine topeltklõps või topeltpuudutus väljaspool vastavat elementi vähendab uuesti suumivaadet.
 • Kui kasutate uuesti lugemisrežiimi, näitab Word täpselt seda punkti dokumendis, kus see kasutaja viimati oli. See toimib ka dokumentide puhul, mis on võrgus avatud teises arvutis.
 • Redigeerimisrežiimi naasmiseks peate klõpsama käsul "Vaata/redigeeri dokumenti".

Word 2013 võrgufunktsioonid

Word 2013 toetab ka ühistööd pilves olevate dokumentidega. Neid saab jagada SharePointi või OneDrive’i kaudu ning ka mitme kasutaja poolt korraga ühiselt redigeerida. Ühiselt redigeeritud dokumendi muudatuste sünkroonimisel rakendatakse vahetult need muudatused, mis salvestati esimesena. Kui mõni teine kasutaja teeb hilisemaid muudatusi, märgitakse vastav tekstilõik ja seejärel liidetakse versioonid uuesti salvestades. Konflikti korral juhib Word sellele tähelepanu ja toetab kasutajaid selle probleemi käsitsi lahendamisel. Veebifunktsioonid hõlmavad ka sotsiaalmeedia integreerimist. Word 2013-s on saadaval järgmised funktsioonid:

 • Lavatagune vaade: sellel on nüüd vahekaardil Fail uus käsk "Konto". Kasutajad saavad siin oma Microsofti kontoga sisse logida ja näiteks oma konto andmeid muuta, aga ka Wordi tausta ja kujundust määrata ning iga juhtumi puhul kasutatavaid teenuseid integreerida. Konkreetsete failide ülesandeid saab korraldada Backstage'i vaate kaudu.
 • Microsoft SkyDrive'i integreerimine pakub täiendavaid võimalusi dokumentide avamiseks, salvestamiseks ja jagamiseks: Backstage'i vaates saate valida, kas hallata dokumenti kohapeal või salvestada või avada see Microsoft SkyDrive'is.
 • Sinna salvestatud dokumendi teistele kasutajatele vabastamiseks võib saata lingi või teha selle kättesaadavaks vastavates kasutatavates suhtlusvõrgustikes.
 • Dokumendi lingi saatmisel saavad adressaadid seda veebibrauseris vaadata seni, kuni see on autori arvutis võrgus kuvatud.
 • Veebigraafika veebist sisestamine on Word 2013s muutunud veelgi selgemaks ja lihtsamaks. Kasutajad saavad valida, kas nad soovivad laadida alla fotosid ja lõikepilte saidilt Office.com, otsida pilte veebist Microsofti otsingumootori Bing abil või pääseda juurde pildifailidele erinevate sotsiaalmeediateenuste või SkyDrive'i kaudu.
 • See kehtib ka veebivideote kohta: neid saab näiteks Bingi või YouTube'i kaudu dokumenti sisestada ja seal otse esitada.

Kasutage Word 2013 puuteekraaniga seadmetes

Word 2013 saab hõlpsasti kasutada ka tahvelarvutites ja Windows 8 nutitelefonides. Selleks peavad kasutajad kiireks juurdepääsuks aktiveerima tööriistaribal puutesisestusrežiimi; Samuti saavad need suurendada liidese elementide kuva ning määrata üksikute nuppude ja käskude vahele rohkem ruumi.

Microsoft Word 2013 süsteeminõuded

Word 2013 on allalaadimiseks saadaval kahes versioonis: 32-bitisena ja 64-bitisena. Individuaalsed riistvaranõuded võivad seetõttu erineda.

 • Operatsioonisüsteem: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2008/ 2012/ 2012 R2 /2016 /2019/ 2022
 • Protsessor: vähemalt 1 GHz
 • RAM: 1 GB (32 bitti) või 2 GB 64 bitti)
 • Kõvakettaruum: 3 GB
 • Pildi eraldusvõime: vähemalt 1024 x 576, Direct X10 kiirendusega kaart

Ostke Microsoft Word 2013 Office'i komplekti ühe programmina madala hinnaga Wiresoftist

Word on tavaliselt iga Microsoft Office'i komplekti lahutamatu osa, seega pole see tavaliselt eraldi saadaval. Wiresoftist saab aga osta MS Word 2013 ka ühe programmina – erinevalt enamikust teistest tarkvarapoodidest – ja eriti soodsa hinnaga!

Wiresofti pakutav Word 2013 ühe kasutaja litsents on identne Office Suite 2013 versiooniga. Kõik, kes soovivad kasutada Wordi ilma muude Office'i programmideta, näiteks füüsilisest isikust ettevõtjad või väiksemad ettevõtted, saavad kasu kõigist Wordi versiooni 2013 eelistest ja seega säästa raha.

Lisaks programmile Word 2013 leiate Wiresofti tarkvarapoest ka palju muid Microsofti tarkvara üksiklitsentse , mida saate sealt osta erihinnaga. Need Microsofti algsed tooted olid sageli osa suuremast mahulitsentsist, mida ettevõtted kasutasid. Meile edasimüümisega vabastati taas teie piiramatud kasutusõigused. Selle tulemusena ei sisene teie ostjana ühtegi seaduslikku halli piirkonda. Kuna iga varem installitud tarkvara koos sellega seotud litsentsiga kustutati varem, et uus kasutaja saaks seda uuesti kasutada. Tõsise tarkvaramüüjana pakub Wiresoft kõiki e-poes pakutavaid Microsofti tooteid eranditult täisversioonidena, mida saab seetõttu kasutada lõputult ja funktsioonipiiranguteta.

Kas teil on Word 2013 või mõne muu Office'i programmi kohta küsimusi? Seejärel kasutage meie asjatundlikku nõu ja võtke meiega lihtsalt ühendust e-posti, telefoni või vestluse teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WORD 2013"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud