Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WORD 2013

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10121
 • 021-10257
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
21,90 € * 22,90 € * (4,37% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


 Microsoft Word 2013 abil on kasutajatel juurdepääs klassikalise tekstitöötlustarkvara põhjalikult uuendatud versioonile - dokumentide professionaalseks loomiseks nii kontoris kui ka koolis, ülikoolis või erasfääris.   Microsoft Word 2013 laia funktsioonivalikuga on nii kogenud kasutajatel kui ka algajatel lihtne luua ilma eelteadmisteta kiiresti selgelt struktureeritud jooksvaid tekste, kirju ja muud liiki kirjalikke dokumente. Kasutajat toetab tekstide loomisel ulatuslik praktiliste funktsioonide valik, näiteks automaatne õigekirjakontroll või vormindamisvahendid, sealhulgas paljud mallid. Ka Microsoft Word 2013 intuitiivne kasutajaliides on eriti kasutajasõbralik ja teeb selle kasutamise kohe lihtsaks. Tänu ühilduvusele Windows 7-ga saab MS Word 2013 kasutada ka paljudel vanematel PS-idel.   

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WORD 2013"

MS Word 2013 - mitmekülgsed võimalused lihtsaks tekstitöötluseks, ka iseseisva programmina

Microsoft Word 2013 pakub kasutajatele klassikalise tekstitöötlustarkvara põhjalikult uuendatud versiooni - dokumentide professionaalseks loomiseks nii kontoris kui ka koolis, ülikoolis või erasfääris. Microsoft Word 2013 lai valik funktsioone võimaldab nii kogenud kasutajatel kui ka algajatel hõlpsasti ja kiiresti luua selgelt struktureeritud pidevtekste, kirju ja muud liiki kirjalikke dokumente.

Ulatuslik praktiliste funktsioonide portfell toetab kasutajaid teksti loomisel, näiteks automaatne õigekirjakontroll või vormindamise vahendid, sealhulgas paljud mallid. Microsoft Word 2013 intuitiivne kasutajaliides on eriti kasutajasõbralik ja muudab selle vahetu kasutamise eriti lihtsaks. Tänu ühilduvusele Windows 7-ga saab MS Word 2013 kasutada ka paljudel vanematel PS-idel.

Lisaks varasematest Wordi versioonidest tuttavatele vahenditele, mida on optimeeritud, pakub Word 2103 eriti selget paigutust kõigi olemasolevate tekstivalikute kohta uuendatud ribalindil. Lisaks paljudele uutele funktsioonidele ja omadustele, mis muuhulgas parandavad lugejasõbralikkust ning toetavad ka ühist tööd tekstidega pilves, pakub tarkvara ka kasutamist tahvelarvutites ja nutitelefonides puutetundlikuks optimeeritud töötamise kaudu.

Word 2103 on saadaval Wiresoftist - eriti praktiline - ühe programmina üksikkasutajatele. See annab teile Wordi, millel on sama suur hulk funktsioone kui Office Suite 2013 programmis. Allpool on esitatud ülevaade kõige olulisematest funktsioonidest ja täiustustest.

Avastage Word 2013 kõik olulised uuendused vaid paari hiireklõpsuga

Kui soovite lihtsalt teada saada kõigist Word 2013 olulistest uutest funktsioonidest, leiate need kohe programmi avamisel. Klõpsates F1 avaneb Wordi abisüsteem, kus kasutajad leiavad "Alustamine" alt abiteema "Uuendused Word 2013-s", kus on kokkuvõte Word 2013 kõige olulisematest uuendustest. Nende hulka kuuluvad:

 • Wordi käivitamisel kuvatakse vasakus veerus nimekiri kõigist hiljuti kasutatud dokumentidest. Kui dokumenti ei ole seal loetletud, saab nimekirja laiendada, klõpsates nupul "Ava rohkem dokumente".
 • Uus vahekaart "Kujundus" (kujundus) sisaldab kõiki Word 2013-i integreeritud kujundusi ja stiililehti, sealhulgas vastavaid käske olemasolevate kujunduste kohandamiseks vastavalt isiklikele vajadustele.
 • "Tere tulemast tagasi": Word mäletab dokumendi kohta, kus kasutaja viimati töötas. Tervitussõnumile klõpsates kuvatakse see kohe.
 • Uus redigeerimisvaade "Simple Markup" toob parandused esile tagasihoidliku lihtsa joone abil marginal. Sellele reale klõpsates saab vahetada vaate "Lihtne märgistus" ja kõigi märgistusviiside kuvamise vahel.
 • Sisseehitatud stiililehe abil vormindatud pealkirju saab kuvada kas laiendatud või vähendatud kujul: Klõpsates vasakpoolsel noolel, kuvatakse või peidetakse seotud tekst.
 • PDF-dokumente saab avada otse Word 2013-s ja teisendada redigeeritavateks Wordi failideks. Pärast redigeerimist saab need uuesti PDF-vormingus salvestada.
 • Word 2013 kuvab Wordi vanemas versioonis loodud dokumendi avamisel seda ühilduvusrežiimis. See võimaldab dokumenti redigeerida ilma Wordi uusi funktsioone kasutamata, nii et seda saab seejärel uuesti redigeerida Wordi vanema versiooni abil.

Lisaks on palju muid funktsioone piltide ja graafika kaasamiseks, keskendunud lugemiseks, veebipõhiseks koostööks ja kasutamiseks puutetundlikes seadmetes:

Reaalajas paigutus Word 2013-s

Piltide ja graafika sisestamine ja paigutamine Wordi dokumenti on 2013. aasta versioonis veelgi lihtsam ja samas ka selgem erinevate kujundusfunktsioonide abil:

 • Paigutusvalikud kuvatakse ikooni kujul kohe, kui dokumenti on sisestatud pilt vms, ja neid saab avada klõpsuga. Nüüd on saadaval mitmesugused seaded, millega saab täpselt reguleerida pildi kuvamist ja tekstivoolu.
 • Selleks pakub live-ülesanne reaalajas eelvaadet, mis näitab kohe valitud seadete tulemust, mida saab soovi korral kohe tagasi võtta.
 • Uued joondusjuhised muudavad fotode või diagrammide paigutamise ja liigutamise tekstis lihtsamaks.
 • Diagrammide redigeerimiseks pakub Word ka mitmeid nuppe otse valitud graafiku kõrval.

Uus lugemisrežiim Word 2013-s

Word pakub uue lugemisrežiimiga, mis annab palju parema ülevaate, mitmes mõttes paremat lugemiskogemust:

 • Dokumendid kuvatakse ekraanil veergudes, mis on kergemini loetavad. Sõltuvalt valitud lehe laiusest ja suumifaktorist kuvatakse tekst ühes või kahes veerus. Samuti saate teksti sirvida, kasutades vasakule ja paremale suunatud noole sümboleid.
 • Word kuvab ka mitu dokumenti vahekaartidena.
 • Lehe vasakul poolel kuvatakse rubriigid navigeerimise abivahendina. Seal saate otse soovitud lehele hüpata, klõpsates vastaval pealkirjal. See külgriba võib kuvada ka lehekülje eelvaadet. Kõik, mida peate tegema, on klõpsata nupule "Leheküljed".
 • Peaaegu kõik redigeerimisvahendid saab ära peita, et lugejat võimalikult vähe häirida. Mõned praktilised tööriistad, nagu "Define" (Määratlus), "Translate" (Tõlge) või "Search on the Web" (Otsing Bingiga) on siiski võimalik kuvada kontekstimenüü kaudu; samuti "Comment" (Kommentaar) kommentaaride lisamiseks ning "Highlight" (Tähistus) tekstis olevate märkide lisamiseks.
 • Lugejad saavad otsida konkreetseid mõisteid integreeritud otsingufunktsiooni abil; kõik tabamused kuvatakse vasakul külgribal jaotises "Tulemused". Otsingutulemusel klõpsates jõuab lugeja otse sellele lehele.
 • Wordi dokumendis sisalduvaid tabeleid, skeeme ja pilte saab hiirega topeltklõpsates või sõrmega topeltkoputades suurendada, et need täidaksid kogu ekraani. Topeltklõpsuga või topeltpuudutusega väljaspool vastavat elementi vähendatakse suumivaadet uuesti.
 • Kui kasutate uuesti lugemisrežiimi, näitab Word täpselt seda kohta dokumendis, kus see kasutaja viimati oli. See toimib ka dokumentide puhul, mis on avatud võrgus teises arvutis.
 • Redigeerimisrežiimi tagasi lülitamiseks klõpsake lihtsalt käsku "View / Edit Document".

Word 2013 veebifunktsioonid

Word 2013 toetab ka ühistööd dokumentidega pilves. Neid saab jagada SharePointi või OneDrive'i kaudu ja neid saab ka mitme kasutaja poolt ühiselt toimetada korraga. Ühiselt redigeeritud dokumendi muudatuste sünkroniseerimisel kohaldatakse esimesena salvestatud muudatusi otse. Teise kasutaja hilisemate muudatuste korral märgistatakse vastav tekstikatkend ja seejärel liidetakse versioonid uuesti salvestamise teel. Konflikti korral annab Word sellest märku ja toetab kasutajat selle probleemi käsitsi lahendamisel. Lisaks hõlmavad veebipõhised funktsioonid ka sotsiaalmeedia integreerimist. Word 2013 pakub järgmisi funktsioone ja funktsioone:

 • Backstage View: selle vahekaardil on nüüd uus käsk Account (Konto). Kasutajad saavad siin oma Microsofti kontoga sisse logida ja näiteks oma konto andmeid muuta, aga ka Wordi tausta ja kujundust määrata ning vastavaid kasutatavaid teenuseid integreerida. Konkreetsete failide ülesandeid saab seega organiseerida Backstage'i vaates.
 • Microsoft SkyDrive'i integreerimine pakub täiendavaid võimalusi dokumentide avamiseks, salvestamiseks ja jagamiseks: Vaates Backstage saate valida, kas hallata dokumenti lokaalselt või salvestada või avada see Microsoft SkyDrive'is.
 • Seal salvestatud dokumendi jagamiseks teiste kasutajatega saab saata lingi või teha dokumendi kättesaadavaks vastavates kasutatavates suhtlusvõrgustikes.
 • Kui saadate lingi dokumendile, saavad adressaadid seda vaadata oma veebibrauseris, kui see on esitatud veebis autori arvutis.
 • Veebist pärit veebigraafika sisestamine on Word 2013-s muutunud veelgi selgemaks ja lihtsamaks. Kasutajad võivad valida, kas nad soovivad laadida alla fotosid ja klippkuvandeid aadressilt Office.com, otsida pilte veebist Microsofti otsingumootori Bing kaudu või pääseda pildifailidele ligi isegi erinevate sotsiaalmeedia teenuste või SkyDrive'i kaudu.
 • See kehtib ka veebist pärit videote kohta: Neid saab näiteks Bingi või YouTube'i kaudu dokumenti sisestada ja ka otse seal esitada.

Word 2013 kasutamine puutetundliku ekraaniga seadmetes

Word 2013 on hõlpsasti kasutatav ka tahvelarvutites ja nutitelefonides Windows 8. Selleks tuleb kasutajatel lihtsalt aktiveerida tööriistaribal sõrme sisestusrežiim; seejuures saavad nad ka kasutajaliidese elementide kuvamist suurendada ning määrata rohkem ruumi üksikute nuppude ja käskude vahele.

Microsoft Word 2013 süsteeminõuded

Word 2013 on allalaadimiseks saadaval kahes versioonis: 32-bitine ja 64-bitine. Selle tulemusena võivad individuaalsed nõuded riistvarale erineda.

 • Operatsioonisüsteem: alates Windows 7 kuni Windows 10, Windows Server alates 2008 kuni 2012 R2
 • Protsessor: vähemalt 1 GHz
 • RAM: 1 GB (32-bitine) või 2 GB 64-bitine)
 • Kõvakettaruum: 3 GB
 • Pildi eraldusvõime: min. 1,024 x 576, Direct X10 kiirendusega kaart

Osta Microsoft Word 2013 üksiku programmina Office pakett mõistliku hinnaga Wiresoftist

Word on tüüpiliselt iga Microsofti Office paketi kindel osa, seega ei ole see tavaliselt eraldi saadaval. Kuid Wiresoftist saate MS Word 2013 osta iseseisva programmina - erinevalt enamikust teistest tarkvarapoodidest - ja seda eriti soodsa hinnaga!

Wiresoftis pakutav Word 2013 ühe kasutaja litsents on identne Office Suite 2013'ile lisatud versiooniga. Kõik, kes soovivad kasutada Wordi ainult ilma teiste Office programmideta, näiteks füüsilisest isikust ettevõtjad või väikeettevõtted, saavad seega kasutada kõiki Word 2013 versiooni eeliseid - ja säästa raha.

Lisaks Word 2013-le leiate Wiresofti tarkvarapoest ka palju muid Microsofti tarkvara üksiklitsentse, mida saate sealt soodsalt osta. Need algsed Microsofti tooted olid sageli osa suuremast mahulitsentsist, mida ettevõtted kasutasid. Koos edasimüügiga meile vabastati taas nende piiramatu kasutusõigus. See tähendab, et te kui ostja ei sisene õiguslikult hallile alale. Sest iga varem paigaldatud tarkvara koos vastava litsentsiga on eelnevalt kustutatud, nii et uus kasutaja saab seda uuesti vabalt kasutada. Wiresoft kui mainekas tarkvaramüüja pakub kõiki veebipoes pakutavaid Microsofti tooteid ainult täisversioonidena, mida saab seega kasutada piiramatult ja funktsioonide osas piiramatult.

Kas teil on küsimusi Word 2013 või mõne muu programmi Office kohta? Siis kasutage meie pädevat nõuannet ja võtke meiega ühendust lihtsalt e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT WORD 2013"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WORD 2013"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad