Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT EXCEL 2013

MICROSOFT EXCEL 2013

28,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Excel 2013 ostuversioonina Proovitud ja võimas tabelarvutusprogramm Microsoft...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT EXCEL 2013"

Microsoft Excel 2013 ostuversioonina

Proovitud ja võimas tabelarvutusprogramm Microsoft Excel 2013 on praeguses versioonis veenev oma arvukate uute ja praktiliste funktsioonidega, mis viivad andmete analüüsi uuele tasemele. Nii ärikasutajad kui ka üliõpilased ja kooliõpilased saavad kasu nii võimsatest andmete töötlemise funktsioonidest kui ka erinevatest võimalustest nende informatiivseks esitamiseks erinevate aspektide järgi. Microsoft Excel 2013 intuitiivne ja kasutajasõbralik kasutajaliides võimaldab ka kogenematutel kasutajatel programmiga kiiresti ja lihtsalt alustada.

Üks programmi Excel 2013 tipphetki on ennekõike välgu eelvaate funktsioon: see tuvastab tabelites olevad mustrid automaatselt ja teeb ettepanekuid automaatseks lisamiseks. Lisaks ei paku Microsoft Excel 2013 mitte ainult uut Strict Open XML-failivormingut laiendiga .xlsx, vaid ka ühilduvusrežiimi, mis tagab vanemate Exceli dokumentide kasutamise.

Versioonil E xcel 2013 on tehniline eelis, et see töötab endiselt Windows 7 või Windows Server 2008 all. See tähendab, et tarkvara saab kasutada ka vanemates arvutites – see on eelis eelkõige erakasutajatele ja füüsilisest isikust ettevõtjatele, aga ka väiksematele ettevõtetele, kes otsivad säästlikku lahendust oma tarkvaranõuete katmiseks.

Excel 2013 pakub võimalust kasutada Microsoft SkyDrive säästa Excel töölehed ja lehed Internetis, nii et nad on olemas ka pilve ja teiste kasutajatega jagada kaudu SharePoint saab redigeerida nende.

Excel 2103 on soodsalt saadaval Wiresoftist ühe programmina ostuversioonis. Järgmises ülevaates on toodud Excel 2013 olulisemad funktsioonid ja täiustused.

Excel 2013 – olulisemate uuenduste esitlus

Tõestatud arvutustabelitarkvara versioon 2013 sisaldab uusi tööriistu, mis pakuvad kasutajatele veelgi paremat tuge suurte andmemahtude töötlemisel ja analüüsimisel. Nii tunneb Excel 2013 ära mustrid andmemahtude redigeerimisel, soovitab sobivaid diagramme ja pakub tööriistu otseseks redigeerimiseks.

Nõustajad hõlbustavad Excel 2013 kasutamist

Isegi põhiseadistustes Excel 2013 on kujundatud nii, et ülesanded on selgelt korraldatud ja palju konfiguratsioone saab automaatselt vastu luues uusi töölehti tänu sarja presets, mis säästab aega tarkvara tähendab. Kasutajad võivad leida malle vormide ja aruannete, aga ka eelarvete, kalendrite ja muude jaoks.

Programm tuvastab ka korduvad mustrid andmete töötlemisel ja teeb need automaatselt kättesaadavaks. Samuti pakub see veelgi veenvamaid andmete esitusi, et hõlbustada nende tõlgendamist üksikutest vaatepunktidest jne:

  • Kiiranalüüs: kohese andmeanalüüsi võimalusega on võimalik olemasolevatest andmetest luua diagramm või tabel vaid kahe sammuga. Eelvaade näitab valitud andmeid tingimusvormingus, nt sädelusjoonte või diagrammina.
  • Flashi eelvaade: Flash Fill Assistant võtab edasise töö üle niipea, kui on tuvastanud, millist protsessi kasutaja praegu tegema hakkab. Seejärel sisestab ta ülejäänud andmed täielikult, järgides mustrit, mille ta andmetes ära tundis. See võimaldab andmeveerge täita ühe sammuga.
  • diagramm soovitused: Tuginedes olemasolevate andmete Exceli funktsiooni soovitab diagramm liiki, mis on kõige paremini selleks ja võrdleb neid. Kasutajad siis vaja ainult valida diagrammi, mis kõige paremini vastab eelistatud esitlus. Tabeliandmete viilutajad: see tööriist muudab päringu ja muude Exceli tabelite andmete ülevaate palju lihtsamaks. Tükeldajaid, mis olid varem saadaval ainult PivotTable-liigendtabeli andmetes, on palju lihtsam seadistada ja kasutada, need näitavad praegust filtrit, et kasutajad teaksid alati, milliseid andmeid nad hetkel eraldi vaatavad.

 

 • Iga töövihiku jaoks eraldi aken: kahe vahekaardi vahel edasi-tagasi klõpsamise asemel saab Excel 2013 kuvada iga töövihiku oma aknas. See muudab kahe töövihikuga samaaegse töötamise palju lihtsamaks, eriti kui kasutatakse teist monitori.

 

Võimas andmeanalüüs rakenduses Excel 2013

Eelkõige pakub Excel 2013 võimsaid tööriistu ja funktsioone andmete tõhusaks töötlemiseks ja kasutamiseks.

  • Wizard PivotTables: loomine PivotTable on nüüd veelgi lihtsam Excel 2013, sest programm teeb mitmeid ettepanekuid, kuidas valitud andmed võib kokku; need on täiendada eelvaade paigutus nii et kasutajad peavad valima ainult sobiva tüübi, mis vastab soovitud kuvale.

 

 • Keeruliste PivotTable-liigendtabelite loomine: Excel 2013-s on seetõttu nüüd võimalik luua ka mitmel tabelil põhinevaid PivotTable-liigendtabeleid, mille abil saab luua ka seoseid üksikute tabelite vahel.
 • Kasutage väljade loendit erinevate PivotTable-liigendtabeli paigutuste loomisel: ühe väljaloendiga on nüüd võimalik Excel 2013-s luua paigutus PivotTable-liigendtabeli jaoks, mille jaoks mitte ainult üks, vaid nüüd ka saab kasutada mitut tabelit. Väljade loend lihtsustab järgmisi samme: PivotTable-liigendtabeli jaoks kasutatavate väljade otsimine, täiendavate tabelite lisamine uuele Exceli andmemudelile üleminekuga ja kõigis vastavates tabelites navigeerimine.
 • Power Query: MS Office Professional Plus 2013 kasutajad saavad kasutada Power Queryt, et luua ühendusi avalikult juurdepääsetavate ja ettevõtte sisemiste andmeallikate andmete vahel.
 • Kaasake muud andmeallikad: Excel 2013-s saab andmeid importida ka muudest allikatest tabelite või liigendtabelite kujul; Näiteks saab nüüd kasutada andmevooge, nagu OData, Windows Azure DataMarket ja SharePoint, aga ka OLE DB pakkujate andmevooge.
 • MDX päringud: See funktsioon on võimalik kasutada, et luua seoseid tabelite erinevatest allikatest, mis võivad olla seotud ka OLAP kuubi (Online Analytical Processing), analüüside ilma nende tuleb ühendada selleks otstarbeks üks tabel.
 • Ajaskaala funktsioon: selle asemel, et rühmitada PivotTable-liigendtabelite või PivotCharts-liigenddiagrammide andmeid ainult kuupäevaväärtuste järgi, on nüüd Excel 2013-s võimalik neid interaktiivselt filtreerida ja erinevate perioodide ajaskaalal kuvada. jooksul.
 • Liigend, puurimine ja ristpuurid: need funktsioonid muudavad PivotTable-liigendtabeli või PivotChart-liigenddiagrammi hierarhia erinevatele tasanditele navigeerimise lihtsamaks: näiteks saate süvitsi kasutades kuvada üksikasjalikumalt diferentseeritumalt. koos drillup saate navigeerida kõrgemal tasemel võib olla.

 

Uus Exceli failivorming Strict Open XML

Excel 2013-l on ka uus failivorming nimega "Strict Open XML Workbook" laiendiga .xlsx, milles saab nüüd andmeid avada ja salvestada. .xlsx-vormingus tabelite eeliseks on muuhulgas see, et ISO8601 kuupäevaväärtusi saab lugeda ja kirjutada, kõrvaldades sellega ka varasematest versioonidest tuntud 1900. aasta liigaasta probleemi.

Uued diagrammitööriistad rakenduses Excel 2013

Lisaks juba kirjeldatud nupule "Soovitatavad diagrammid", mis praeguse andmevaliku põhjal soovitab neid diagramme, mis on nende esitlemiseks eriti sobivad, sisaldab Excel 2013 ka mitmeid muid funktsioone skeemide redigeerimine. See sisaldab ka kolme äsja integreeritud diagrammi nuppu, mis muudavad tüüpiliste elementide, nagu pealkiri, silt ja vorming, muutmise veelgi lihtsamaks:

 • Üksikuid diagrammi elemente saab määrata plussmärgiga . Kuvada saab ka muid valikuid.
 • Pintsli sümbol pakub seadistusvalikuid erinevate diagrammi stiilide ja värvide jaoks.
 • Filtri sümbolit saab kasutada nende andmete valimiseks, mis tuleks olemasoleval diagrammil kuvada.
 • Andmesildid: teatud andmepunktide jaoks saab nüüd sisestada tekste, mida ei saa mitte ainult värskendada, vaid need säilitatakse ka diagrammi tüübi muutmisel. Neid saab linkida ka nende andmepunktidega juhtjoonte kaudu.
 • Diagrammide animeerimine: lähteandmete muudatusi saab nüüd ka Excel 2013 animeerida ja jälgida.

Kasutage programmi Excel 2013 koos võrgufunktsioonidega

Microsofti võrguteenuseid SkyDrive ja SharePointi kasutades on Excel 2013-l pakkuda ka teatud veebifunktsioone. See avab ka täiesti uusi koostöövõimalusi, näiteks töölehti jms saab veebis salvestada ja spetsiaalselt välja anda:

 • Reaalajas koostöö: olenemata asukohast või kasutatavast seadmest saavad kõik osalised reaalajas töölehel koos töötada.
 • Exceli töölehtede jagamine Lynci kaudu: Lynci kasutajad kasutavad Exceli faile ka veebikoosoleku ajal ja saavad neid teiste osalejatega jagada.
 • Exceli andmete veebisaidil kättesaadavaks tegemine: kasutajad saavad veebisaidile manustada töölehti või nende osi. See muudab need kättesaadavaks teistele töötajatele, kes saavad andmeid oma Exceli programmiga avada ja kasutada.

Microsoft Excel 2013 süsteeminõuded

Office'i tarkvara Excel 2013 on allalaadimiseks saadaval kahes versioonis: 32-bitine ja 64-bitine. 64-bitine versioon installitakse automaatselt, kuid 32-bitisesse operatsioonisüsteemi, millel on x86 protsessor, saab installida ainult 32-bitise versiooni.

Olenevalt valitud versioonist võivad individuaalsed riistvaranõuded – näiteks põhimälu jaoks – seetõttu üksteisest erineda. Järgida tuleb järgmisi miinimumnõudeid:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2008/ 2012/ 2012 R2 /2016 /2019/ 2022
 • Protsessor: vähemalt 1 GHz, x86 või 64-bitine protsessor
 • RAM: vähemalt 1 GB (32 bitti) või 2 GB 64 bitti)
 • Kõvakettaruumi: vähemalt 3 GB
 • Pildi eraldusvõime: vähemalt 1024 x 576, graafikakaart Direct X10 kiirendusega

Ostke Excel 2013 soodsalt Wiresoftist ühe programmina

Wiresofti tarkvarapoest saate hankida Excel 2013 odava versioonina – ilma tellimiskohustuseta. Lisaks hulgilitsentsist saadava kasutatud tarkvara uskumatule hinnale saate kasu ka kõigist järgmistest eelistest:

 • Excel 2013 on saadaval Wiresoftist ühe kasutaja tarkvarana – ilma muude Office'i programmideta.
 • See Exceli tarkvaralitsents oli osa suuremast mahulitsentsist, mida muidu kasutatakse ainult ettevõtetes; nn kasutatud tarkvarana on see seega Wiresoftis tunduvalt odavam!
 • Kui see müüdi Wiresoftile, desinstalliti Exceli tarkvara - kui seda kasutati - eelmisest arvutist, nii et litsents on 100% tasuta ja uuesti kasutatav.
 • Wiresoft kontrollis enne müüki iga Exceli kasutatud tarkvara, et seda saaks uuesti korralikult kasutada.
 • Tõsise tarkvaramüüjana ei paku Wiresoft testversioone, mis kehtivad piiratud aja jooksul või mida saab kasutada piiratud funktsionaalsusega.
 • Iga Wiresofti poes litsentsi ostmisel võite olla kindel, et ostate Microsofti originaaltoote, vaid ka selles, et ost toimub vastavalt kasutatud tarkvaraga kauplemise kohta kehtivatele juriidilistele sätetele.
 • >

Kui teil on küsimusi Microsoft Excel 2013 ja teiste Microsoft Office'i toodete ostmise kohta, võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või vestluse kaudu siin.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCEL 2013"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud