Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT EXCEL 2013

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10033
 • 065-07304
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
21,90 € * 22,90 € * (4,37% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Tõestatud ja võimsa tabelarvutusprogrammi Microsoft Excel 2013 praegune versioon avaldab muljet oma arvukate uute ja praktiliste funktsioonidega, mis tõstavad andmete analüüsi uuele tasemele. Ärikasutajad, aga ka õpilased ja üliõpilased saavad kasu võimsatest funktsioonidest andmete töötlemiseks ning mitmekesistest võimalustest nende informatiivseks esitamiseks erinevate aspektide järgi. Microsoft Excel 2013 intuitiivne ja kasutajasõbralik kasutajaliides võimaldab ka kogenematuil kasutajatel programmiga kiiresti ja lihtsalt alustada.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT EXCEL 2013"

Microsoft Excel 2013 kui ostuversioon

Proovitud ja võimas tabelarvutusprogramm Microsoft Excel 2013 veenab praeguses versioonis oma arvukate uute ja praktiliste funktsioonidega, mis tõstavad andmete analüüsi uuele tasemele. Ärikasutajad, aga ka õpilased ja üliõpilased saavad kasu võimsatest andmetöötlusfunktsioonidest ning erinevatest võimalustest esitada neid informatiivselt erinevate aspektide järgi. Microsoft Excel 2013 intuitiivne ja kasutajasõbralik kasutajaliides võimaldab ka kogenematuil kasutajatel kiiresti ja hõlpsasti programmiga alustada.

Üks Exceli 2013 tipptegureid on välkkiirte eelvaate funktsioon: see tuvastab automaatselt tabelite mustrid ja teeb ettepanekuid automaatsete täienduste tegemiseks. Lisaks sellele pakub Microsoft Excel 2013 mitte ainult uut Strict Open XML-failivormingut laiendiga .xlsx, vaid ka ühilduvusrežiimi, et tagada vanemate Exceli dokumentide kasutamine.

Tehniliselt onExcel 2013 versiooni eeliseks see, et see töötab ikka veel Windows 7 või Windows Server 2008 peal. See tähendab, et tarkvara saab kasutada ka vanemates arvutites - see on eelis eelkõige erakasutajatele ja füüsilisest isikust ettevõtjatele, aga ka väiksematele ettevõtetele, kes otsivad oma tarkvaravajaduste katmiseks ökonoomset lahendust.

Excel 2013 pakub ka võimalust kasutada Microsoft SkyDrive'i, et salvestada Exceli töölehed ja lehed veebis, nii et need on kättesaadavad ka pilves ning neid saab jagada ja redigeerida teiste kasutajatega SharePointi kaudu.

Excel 2103 on saadaval Wiresoftist mõistliku hinnaga eraldiseisva programmina ostuversioonis. Järgnev ülevaade tutvustab Exceli 2013 kõige olulisemaid funktsioone ja täiustusi.

Excel 2013 - kõige olulisemate uuenduste esitlus

Väljakujunenud tabelarvutustarkvara on versioonis 2013 Standard saanud uusi vahendeid, mis toetavad kasutajaid veelgi paremini suurte andmemahtude töötlemisel ja analüüsimisel. Seega tunneb Excel 2013 andmekogumite töötlemise käigus ära mustrid, pakub sobivaid diagramme ja vahendeid otsetöötluseks.

Juhendajad muudavad Exceli 2013 kasutamise lihtsamaks

Isegi Exceli 2013 põhiseaded on kujundatud nii, et funktsioonid on selgelt paigutatud ja tänu reale eelseadistustele saab paljusid konfiguratsioone uute töölehtede loomisel automaatselt rakendada, mis tähendab aja kokkuhoidu tarkvaraga töötamisel. Seega leiavad kasutajad vormide ja aruannete, aga ka eelarvete ja kalendrite jmt mallid.

Samuti tunneb programm ära korduvad mustrid andmete töötlemisel ja teeb need automaatselt kättesaadavaks. Lisaks pakub see veelgi veenvamaid andmete esitlusi, et hõlbustada nende tõlgendamist individuaalsetest vaatenurkadest jne:

 • Kiiranalüüs: kohese andmeanalüüsi võimalusega on võimalik olemasolevatest andmetest kohe diagrammi või tabelit luua vaid kahe sammuga. Eelvaade kuvab valitud andmeid tingimuslikus vormingus, nt sädelusena või diagrammina.
 • Flash eelvaade: Flash Fill Assistant võtab ülejäänud töö enda peale, kui ta on tuvastanud, millist toimingut kasutaja kavatseb sooritada. Seejärel sisestab kasutaja ülejäänud andmed tervikuna, järgides andmetes tuvastatud mustrit. See võimaldab andmeveergude täitmist ühe sammuga.
 • Diagrammi soovitused: See Exceli funktsioon soovitab olemasolevate andmete põhjal diagrammitüüpe, mis sobivad selleks kõige paremini, ja esitab need võrdlevalt. Kasutajad peavad seejärel ainult valima diagrammi, mis vastab kõige paremini eelistatud esitusviisile. Tabeli andmete jaotised: See tööriist lihtsustab oluliselt andmete jälgimist päringus ja muudes Exceli tabelites. Varem ainult PivotTable'i andmetes saadaval olnud andmeviilud on palju lihtsamini seadistatavad ja kasutatavad, näidates igal ajahetkel jooksvat filtrit, nii et kasutajad teavad alati, milliseid andmeid nad eraldi vaatavad.
 • Iga töövihiku jaoks eraldi aken: Selle asemel, et klõpsata kahe vahekaardi vahel edasi-tagasi, võimaldab Excel 2013 kuvada iga töövihikut oma aknas. See muudab kahe töövihikuga samaaegselt töötamise palju lihtsamaks, eriti kui kasutate teist monitori.

Võimas andmeanalüüs Excel 2013s

Kõige olulisem on, et Excel 2013 pakub võimsaid vahendeid ja funktsioone andmete tõhusaks töötlemiseks ja kasutamiseks:

 • PivotTable'i nõustaja: PivotTable'i loomine on Excel 2013 abil nüüd veelgi lihtsam, sest programm teeb mitmeid ettepanekuid valitud andmete kokkuvõtte tegemiseks, mida täiendab kujunduse eelvaade, nii et kasutajad peavad ainult valima sobiva tüübi, mis vastab soovitud esitusele.
 • Keerukate PivotTabelite loomine: Excel 2013s on nüüd võimalik luua PivotTableid, mis põhinevad mitmel tabelil, kusjuures üksikute tabelite vahel saab luua ka seoseid.
 • PivotTable'i erinevate kujunduste loomisel väljade loetelu kasutamine: Ühe väljade loendi abil on nüüd Excel 2013-s võimalik luua PivotTable'i paigutus, mille jaoks saab kasutada mitte ainult ühte, vaid nüüd ka mitut tabelit. Seejuures lihtsustab väljade loetelu järgmisi samme: PivotTable'i jaoks kasutatavate väljade leidmine, uute tabelite lisamine Exceli uuele andmemudelile ülemineku teel ja kõigi asjakohaste tabelite navigeerimine.
 • Power Query: MS Office Professional Plus 2013 kasutajad saavad kasutada Power Query't, et luua ühendusi avalikult kättesaadavate ja organisatsiooni sisemiste andmeallikate andmete vahel.
 • Kaasa muud andmeallikad: Excel 2013 saab importida andmeid ka muudest allikatest tabelite või PivotTable'ide kujul; näiteks saab nüüd kasutada selliseid andmesideid nagu OData, Windows Azure DataMarket ja SharePoint, samuti OLE DB pakkujate andmeid.
 • MDX-küsitlused: See funktsioon võimaldab analüüsi jaoks luua seoseid eri allikatest pärit tabelite vahel, mis võivad sisaldada ka online analüütilise töötlemise (OLAP) kuubikutega seotud tabeleid, ilma et neid oleks vaja koondada ühte tabelisse.
 • Ajaskaala funktsioon: Selle asemel, et varem sai andmeid PivotTables'ist või PivotCharts'ist rühmitada ainult kuupäeva väärtuste järgi, on Excel 2013-s nüüd võimalik neid interaktiivselt filtreerida ja kuvada neid ajaskaalal erinevate ajavahemike kohta.
 • Drilldown, Drillup ja Crossdrill: Need funktsioonid lihtsustavad PivotTable või PivotChart hierarhiate erinevatel tasanditel navigeerimist: näiteks Drilldown'i saab kasutada üksikasjalike tasandite diferentseeritumalt kuvamiseks, Drillup'i aga kõrgemale tasandile navigeerimiseks.

Uus Exceli failiformaat Strict Open XML

Excel 2013-l on ka uus failivorming nimega Strict Open XML töövihik laiendiga .xlsx, milles saab nüüd andmeid avada ja salvestada. Muuhulgas on .xlsx-formaadis vormindatud tabelite eeliseks see, et ka ISO8601 kuupäeva väärtusi loetakse ja kirjutatakse, see parandas ka eelmistest versioonidest tuntud kargusaasta 1900 probleemi.

Uued diagrammi tööriistad Excel 2013-s

Lisaks juba kirjeldatud nupule "Soovitatavad diagrammid", mis soovitab diagrammid, mis sobivad soovitavalt andmete kuvamiseks praeguse andmevaliku põhjal, sisaldab Excel 2013 ka mitmeid muid funktsioone diagrammide redigeerimiseks. Nende hulka kuuluvad kolm uut integreeritud diagrammi nuppu, mis muudavad tüüpiliste elementide, näiteks pealkirja, sildi ja formaadi muutmise veelgi lihtsamaks:

 • Plussikooni saab kasutada üksikute diagrammielementide kohandamiseks. Samuti saab kuvada täiendavaid valikuid.
 • Pintsli ikoon pakub erinevate diagrammi stiilide ja värvide seadistusvõimalusi.
 • Filtri ikooni saab kasutada olemasolevate diagrammi kuvatavate andmete hilisemaks valimiseks.
 • Andmesildid: Teatud andmepunktidesse saab nüüd sisestada tekste, mida saab mitte ainult uuendada, vaid ka säilitada, kui diagrammi tüüpi muudetakse. Neid saab ka liiderjoonte kaudu oma andmepunktidega siduda.
 • Diagrammide animatsioon: Lähteandmete muudatusi saab nüüd Excel 2013-s animeerida ja jälgida.

Kasutage Excel 2013 veebipõhiseid funktsioone

Kasutades Microsofti veebiteenuseid SkyDrive ja SharePoint, pakub Excel 2013 ka mõningaid spetsiifilisi veebifunktsioone. See avab ka täiesti uusi võimalusi koostööks, näiteks võimaldab töölehed jms salvestada veebis ja jagada neid otsustavalt:

 • Reaalajas koostöö: sõltumata asukohast või kasutatavast lõppseadmest saavad kõik osalejad töötada koos töölehel reaalajas.
 • Exceli töölehtede jagamine Lynci kaudu: Lynci kasutajad kasutavad Exceli faile ka võrgukoosoleku ajal ja saavad neid teiste osalejatega jagada.
 • Exceli andmete jagamine veebilehel: Kasutajad saavad töölehti või nende osi veebilehele manustada. See teeb need teistele töötajatele kättesaadavaks, et nad saaksid neid avada ja kasutada oma Exceli programmiga.

Microsoft Excel 2013 süsteeminõuded

Office tarkvara Excel 2013 on saadaval kahes versioonis: 32-bitine ja 64-bitine. 64-bitine versioon paigaldatakse automaatselt, kuid ainult 32-bitist versiooni saab paigaldada 32-bitise x86-protsessoriga operatsioonisüsteemi.

Sõltuvalt valitud versioonist võivad individuaalsed nõuded riistvarale - näiteks RAM-ile - erineda. Tuleb järgida järgmisi miinimumnõudeid:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 7 kuni Windows 10, Windows Server 2008 kuni 2012 R2
 • Protsessor: vähemalt 1 GHz, x86 või 64-bitine protsessor
 • Mälu: vähemalt 1 GB (32-bitine) või 2 GB (64-bitine)
 • Kõvakettaruum: vähemalt 3 GB
 • Pildi eraldusvõime: vähemalt 1024 x 576, Direct X10 kiirendusega graafikakaart

Ostke Excel 2013 ühe programmina soodsalt Wiresoftist

Wiresofti tarkvarapoest saate osta Excel 2013 soodsa versiooni - ilma tellimiskohustuseta. Seejuures saate kasu lisaks kasutatud tarkvara vapustavale hinnale, mis tuleneb mahulitsentsist, seega kõigist neist eelistest:

 • Excel 2013 saate Wiresoftist ühe kasutaja tarkvarana - ilma teiste Office-programmideta.
 • See Exceli tarkvara litsents oli osa suuremast mahulitsentsist, kuna neid kasutatakse muidu ainult ettevõtetes; nn kasutatud tarkvarana on see seega Wiresoftis palju odavam!
 • Kui see müüdi Wiresoftile, siis Exceli tarkvara - kui seda kasutati - eemaldati endisest arvutist, nii et litsents on 100% vaba ja uuesti kasutatav.
 • Iga kasutatud Exceli tarkvara on enne müüki kontrollitud Wiresofti poolt, et veenduda, et seda saab uuesti probleemideta kasutada.
 • Wiresoft ei paku tõsise tarkvaramüüjana prooviversioone, mis kehtivad piiratud aja jooksul või mille funktsionaalsus on piiratud.
 • Iga Wiresofti poest ostetud litsentsi puhul võite olla kindel, et ostate mitte ainult originaaltoote Microsoft'i, vaid ka selles, et teie ost on tehtud kooskõlas kehtivate seadustega, mis käsitlevad kasutatud tarkvaraga kauplemist.

Kõigi küsimuste puhul, mis puudutavad Microsoft Excel 2013 ja ka teisi Microsofti tooteid Office, võtke meiega julgelt ühendust e-posti, telefoni või siin vestluses.

Lingid aadressile "MICROSOFT EXCEL 2013"
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCEL 2013"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad