Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2013

MICROSOFT OUTLOOK 2013

28,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Outlook 2013 – end tõestanud kontoritarkvara igakülgseks suhtluseks kontoris ja...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT OUTLOOK 2013"

Microsoft Outlook 2013 – end tõestanud kontoritarkvara igakülgseks suhtluseks kontoris ja igapäevaelus – ühtse programmina

Igapäevane e-kirjade, era- ja ärikontaktide haldamine, samuti oluliste kohtumiste ja ülesannete korraldamine – end tõestanud Microsoft Office'i programmi Outlook 2013 abil saate hallata kõiki neid ülesandeid tõhusalt, mis kuuluvad tüüpiline valdkondi tänapäeva päev-päevalt äri.

Programmi Outlook 2013 intuitiivselt juhitav ja eriti kasutajasõbralik töölauavaade pakub kõiki nõudeid produktiivseks töökogemuseks, millele lisandub suur hulk praktilisi funktsioone ja mis toetab optimaalselt nii professionaale kui ka kogenematut kõik ülesanded kiire ja lihtne teha. Konkreetse sisu otsimiseks saab näiteks seadistada virtuaalseid kaustu, et mitte ainult e-kirjade liiklust filtreerida.

Outlook 2013 pakub palju selgemat liidest kui eelmine versioon. Eriti märgatav: e-kirjade, kontaktide ja kalendrite navigeerimisriba on viidud akna alumisse serva, mis tähendab, et muu sisu jaoks on rohkem ruumi. Sellegipoolest on kõik tüüpilised e-kirjade ning ülesannete, kontaktide ja kalendrikirjete haldamise funktsioonid endiselt otse saadaval.

Optimeerides Outlook 2013 puutefunktsioone, saab tarkvara nüüd mugavalt kasutada ka erinevates lõppseadmetes, nagu tahvelarvutid ja nutitelefonid.

Outlook 2013 on MS Office'i väljaannete tavaline osa ja seetõttu pole see eraldi saadaval (või ainult tellimuse alusel). Wiresofti pakkumisega osta Outlook 2013 eraldiseisva programmina saavad seda suhtlust kasutada ka kasutajad, kellel pole Office 2013 versiooni. tarkvara kasutada arvutis.

Outlook 2013 versiooni eeliseks on see, et see programm töötab ka vanemate Microsofti operatsioonisüsteemide all alates Windows 7 . See on suur eelis eelkõige neile kasutajatele, kellel pole praegust operatsioonisüsteemi või kes soovivad sellele lülituda.

Wiresofti veebipoest leiate nii MS Outlook 2013. aasta versiooni kui ka tarkvara uusimad ja muud versioonid soodsa hinnaga ühe kasutaja litsentsina ostmiseks – samuti nagu teised Office'i programmid. Ülevaate Outlook 2013 olulisematest funktsioonidest ja funktsioonidest leiate altpoolt.

Outlook 2013 olulisemate funktsioonide esitlus

Kaasaegne igapäevane äri hõlmab paljusid ülesandeid, mis koos moodustavad igakülgse ja eduka suhtluse äripartneritega: see hõlmab mitte ainult e-kirjade saatmist ja arhiveerimist, vaid ka ülesannete, projektide ja kontaktide korraldamist ja koordineerimist. . Outlook 2013 koondab kõik need funktsioonid, mis on igal juhul vajalikud.

Kiirpääsuriba tähistab Outlooki liidese käsukeskust, see asub allosas. Siin saavad kasutajad ühe klõpsuga lülituda kõigi Outlooki põhifunktsioonide vahel: alates e-kirjadest kuni kalendrite, inimeste või ülesanneteni. Kiirpääsuriba täiendavad standardsed vahelehed, mis olenevalt tööalast pakuvad sobivat valikut tööriistu ja võimalusi selle teostamiseks. Kiirpääsuriba järjekorda ja valikut ning nuppude (sümbolite) arvu saab reguleerida ja seega isikupärastada.

Kirjade loend sisaldab ka mitmeid käske sageli kasutatavate toimingute jaoks: näiteks saab sõnumeid vaid ühe klõpsuga märkida oluliseks, loetuks, lugemata või kustutada.

Lisaks hõlbustavad Outlook 2013 kasutamist näiteks järgmised funktsioonid ja tööriistad:

  • Meilisõnumeid saab varustada digitaalallkirjaga, mis ilmub seejärel automaatselt iga e-kirja lõppu. Selleks on palju võimalusi: lisaks tavapärasele tekstile koos aadressi ja saatja portreega saab kuvada saatja elektroonilist visiitkaarti, ettevõtte logo või isegi pilti käsitsi kirjutatud allkirjast.
  • Meeldetuletused kuvatakse hüpikaknana, et oluline kohtumine ei jääks kahe silma vahele. Tuletame meelde, et Outlookis saab seadistada mitte ainult kalendrikirjeid, vaid ka kontakte ja meilisõnumeid.
  • Ülesannete ja ülesannete loendite haldamine rakenduses Outlook 2013 võimaldab kombineerida erinevaid loendeid, kuvada neid meeldetuletustena ja jälgida nende olekut.
  • Website postkastide võimaldab keskjuhatus e-kirju ja projektid: Ühendades Outlook , Exchange ja SharePoint kõik liikmed meeskonna juurdepääs kalender, ülesanded ja projektikaustad, mida saab hallata kõikjal.

 

 • Konkreetsete kirjete (nt kontaktide, ülesannete ja muu sisu) otsimine on nüüd rakenduses Outlook 2013 väga lihtne, seadistades virtuaalse otsingukausta: otsingut alustades kuvatakse kõik e-kirjad või elemente otsitakse teatud kriteeriumi ja filtreeritud otsingutulemuste kuvatakse seejärel see virtuaalne kaust. Näiteks on võimalik otsida ka kõiki lugemata e-kirju kõigist Outlooki postkasti kaustadest.

 

Järgmised intelligentsed funktsioonid hõlbustavad selgete kuvade ja automaatsete funktsioonide kaudu ka paljusid sageli esinevaid toiminguid:

 • Kiirem ülevaade meililiiklusest: sisendkausta saab seadistada nii, et sissetuleva e-kirja teksti esimesed kolm rida kuvatakse vaid paari esimese sõna asemel. See tähendab, et adressaadid ei pea igat e-kirja avama, et sisu kohta teada saada, vaid pigem saavad nad lühikese ülevaate.
 • Manustatud kommentaariga on meilile vastamine veelgi kiirem. Vaid ühe klõpsuga saab vastuse sisestada otse lugemisalasse. Lynci kasutades on võimalik ka koheselt reaalajas vestelda saatjaga.
 • Igapäevases kontorielu saginas juhtub kiiresti, et soovite saata adressaadile PDF-i või mõne muu manuse – mis on kirja tegelik põhjus, kuid unustate selle e-kirjaga integreerida. Outlook tuletab teile hüpikakna hoiatusega meelde, kui seda tekstis mainitakse, kuid seda kogemata ei lisatud.
 • Windows Phone'i juba integreeritud funktsioon "Inimeste kaart" (ka: "Inimesed") on nüüd saadaval ka Outlook 2013-s. See kogub automaatselt kokku kõik konkreetse kontakti seotud elemendid, nagu e-posti aadress ja telefoninumbrid, aga ka info asjakohaste ettevõtete kohta ja sõnumid sotsiaalvõrgustikes, nagu Facebook ja Twitter, ning koostab need selgelt. Inimeste kaarti saab Outlookis kasutada kohtumiste kooskõlastamiseks, e-kirjade saatmiseks või inimesele otse sellelt helistamiseks.
 • Kalendrivaade sisaldab nüüd ka kohalikku ilmateadet, kui ilm võib teatud kuupäevade planeerimisel rolli mängida, nt väliüritustel.
 • Outlook 2013 sisaldab juba Exchange ActiveSynci tuge; saidiga outlook.com (hotmail.com) ühenduse loomiseks pole enam vaja spetsiaalset konnektori lisandmoodulit. Samuti on võimalik töölaual oleva Outlooki sisu sünkroonida saidi outlook.com sisuga.
 • Uus funktsioon MeetingNotes pakub ka võimalust luua Outlooki kalendris oleva kohtumise põhjal kohe märkus rakenduses OneNote . See sisaldab seejärel automaatselt vastavat kuupäeva, samuti kellaaega ja osalejate arvu – täpselt nii, nagu on määratud Outlooki kalendrikirjes.
 • Outlook for iOS või Outlook for Android kasutamisel sünkroonitakse e-kirjade mustandid automaatselt ka mobiilseadmega, nii et need kirjad on saadaval ka liikvel olles.

Microsoft Outlook 2013 süsteeminõuded

Office'i programm Outlook 2013 on Microsofti poolt allalaadimiseks saadaval 32- ja 64-bitises versioonis. Outlook 2013 32-bitist versiooni toetavad Windows operatsioonisüsteemid Windows 7 , Windows 8 ja Windows 8.1 toetatud.

Lisaks ülalnimetatud operatsioonisüsteemidele toetavad Outlook 2013 64-bitist versiooni ka Windows Server 2008 R2 ja Windows Server 2012 .

Olenevalt bitiversioonist kehtivad töö- ja kõvakettaruumile täiendavad riistvaranõuded. Paigaldamisel tuleb järgida järgmisi miinimumnõudeid:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/2012 R2 / 2016/2019/2022
 • Protsessor: vähemalt 1 GHz või kiirem – x86- või x64-bitine protsessor
 • Mälu (RAM): vähemalt 1 GB (32-bitine); 2 GB (64-bitine)
 • Kõvaketas: vähemalt 3 GB
 • Ekraan: minimaalne eraldusvõime 1024 x 576 pikslit
 • DirectX10-toega graafikakaart
 • Mitme puutega funktsioon on optimeeritud Windows 8 jaoks

Ostke Wiresoftilt Microsoft Outlook 2013 eraldi

MS Outlook 2013 on tavaliste MS Office 2013 väljaannete tüüpiline komponent ja seetõttu pole see tavakauplustes eraldi saadaval, vaid ainult koos Office'i paketiga või tasulise tellimuse versioonina. Wiresofti veebipoest saab Outlook 2013 programmi osta ka üksikult - ostuversioonina, ilma kohustuseta tellida sagedaste tarkvarauuendustega; Wiresoftist ostes kannavad ainult ühekordsed kulud. Siit saate programmi tavalise täisversiooni, millel on samad funktsioonid kui Office 2013 tarkvarakomponendil, ainus erinevus on see, et see Outlook 2013 on üks litsents, mida kasutavad ainult teid.

Turvaline tarkvara ostmine Wiresoftiga: Outlook 2013 või mõne muu Office'i programmi ostmine on Wiresoftist odav, mugav ja turvaline: kuna see Outlook 2013 tarkvara on ühe kasutaja litsents, mis oli osa suuremast hulgilitsentsist, nagu see on Tavaliselt ostetud ja kasutatud ainult suuremate firmade poolt. Igal ettevõttel tekib õigus müüa üleliigseid tarkvaralitsentse – nt Wiresoftile. Pole vahet, kas neid kasutatakse või ei ole kasutatud või on need asendatud uuema programmiversiooniga või ei toeta enam riistvara üldine kohandamine või operatsioonisüsteemi värskendus. Müügi käigus hulgilitsents lõpetati ja muudeti individuaalseteks litsentsideks – neid nimetatakse siis kasutatud tarkvaraks või kasutatud tarkvaraks. Jagamine ei mõjuta nende funktsionaalsust ja tarkvara ei ole kulunud. Seetõttu müüb Wiresoft ainult Outlook 2013 täisprogrammiversioone ja muid versioone või Microsofti programme, mis on identsed Microsoftilt saadaolevate algversioonidega ja pärinevad ka seaduslikest allikatest.

Ostes Outlook 2013 Wiresoftiga kasutatud tarkvarana, ei võta te juriidilist riski, kuna kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega sõnaselgelt lubatud.

Saate installida selle Outlook 2013 tarkvara kohe pärast ostuprotsessi ja arvutisse allalaadimist ning aktiveerida kaasasoleva hulgilitsentsi võtmega – Multi-Activation-Key (MAK) – kohe ilma aega või muid piiramist võib kasutada.

Wiresofti kaudu Microsofti programmide tarkvara ostmine on meie klientidele majanduslikult soodne lahendus, et saaksime neid enamjaolt kalleid või üksikult tavaliselt mitte saadaolevaid programme ise kasutada. Mitte ainult vabakutselised ning eraisikud, vaid ka VKEd kasu meie taskukohase tarkvara pakkumine, sest nad mitte ainult saada kõik eelised, mis teevad Outlook 2013 paistma, vaid ka säästa raha ostes!

Wiresofti tarkvarapoes on nii rakenduse Outlook 2013 praegune kui ka vanem versioon, samuti paljud muud Office'i programmid ostuversioonidena, aga ka muud Microsofti programmid. Kui teil on küsimusi MS Outlook 2013 või mõne muu Microsofti programmi kohta, kasutage meie pädevaid nõuandeid meili, telefoni või vestluse teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT OUTLOOK 2013"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud