Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT OUTLOOK 2013

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10038
 • 543-06057
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
21,90 € * 22,90 € * (4,37% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Ühilduv


E-kirjade, era- ja Business-kontaktide igapäevane haldamine, samuti oluliste kohtumiste ja ülesannete korraldamine - Outlook 2013, tõestatud Microsoft Office -programmiga saab kõiki neid ülesandeid, mis kuuluvad kaasaegse ärielu tüüpiliste valdkondade hulka, tõhusalt hallata. Intuitiivselt juhitav ja eriti kasutajasõbralik Desktop-vaade Outlook 2013 pakub kõiki eeldusi produktiivseks tööks, mida täiendab hulgaliselt praktilisi funktsioone ja toetab optimaalselt nii professionaalid kui ka kogenematud kasutajad kõikide ülesannete kiirel ja lihtsal täitmisel. Näiteks saab virtuaalseid kaustu seadistada konkreetse sisu otsimiseks ja filtreerida rohkem kui ainult e-posti liiklust.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT OUTLOOK 2013"

Microsoft Outlook 2013 - tõestatud Office tarkvara igakülgseks suhtlemiseks kontoris ja igapäevaelus - iseseisva programmina

Igapäevane e-kirjade, era- ja ärikontaktide haldamine, samuti oluliste kohtumiste ja ülesannete korraldamine - Outlook 2013, Microsoft tõestatud programmiga Office saab tõhusalt hallata kõiki neid ülesandeid, mis kuuluvad tänapäeva ärielu tüüpiliste valdkondade hulka.

Outlook 2013 intuitiivne ja eriti kasutajasõbralik töölaua vaade pakub kõiki eeldusi produktiivseks töökogemuseks, mida täiendavad mitmesugused praktilised funktsioonid ning mis toetab optimaalselt nii professionaalide kui ka kogenematuid kasutajaid kõikide ülesannete kiireks ja lihtsaks täitmiseks. Näiteks saab virtuaalseid kaustu seadistada konkreetse sisu otsimiseks ja filtreerida rohkem kui ainult e-posti liiklust.

Erinevalt eelmisest versioonist pakub Outlook 2013 palju selgemat kasutajaliidest. Eriti märgatav: e-kirjade, kontaktide ja kalendrite navigatsiooniriba on viidud akna alumisse serva, mis annab rohkem ruumi muule sisule. Sellest hoolimata on kõik tüüpilised funktsioonid e-posti liikluse, samuti ülesannete, kontaktide ja kalendrikannete käsitlemiseks endiselt otse kättesaadavad.

Tänu Outlook 2013 puutefunktsioonide optimeerimisele saab tarkvara nüüd mugavalt kasutada ka erinevates seadmetes, näiteks tahvelarvutites ja nutitelefonides.

Outlook 2013 on MS Office väljaannete tavaline komponent ja seetõttu ei ole see eraldi (või ainult tellimusena) saadaval. Tänu Wiresoft pakkumisele osta Outlook 2013 iseseisva programmina, on kasutajatel, kellel ei ole paigaldatud Office 2013 versiooni, samuti võimalus kasutada seda kommunikatsioonitarkvara oma arvutis.

Outlook 2013 versiooni eeliseks on see, et see programm töötab ka vanemates Microsoft operatsioonisüsteemides alates Windows 7-st. See on suur eelis eriti nende kasutajate jaoks, kellel ei ole praegust operatsioonisüsteemi või kes sooviksid sellele üle minna.

Wiresoft veebipoest leiate nii MS Outlook 2013 versiooni kui ka tarkvara uusimaid ja muid versioone mõistliku hinnaga, mida saab osta nii ühe kasutaja litsentsina kui ka teisi programme Office. Allpool on esitatud ülevaade Outlook 2013 kõige olulisematest funktsioonidest ja omadustest.

Outlook 2013 kõige olulisemate funktsioonide esitlus

Kaasaegne äripäev hõlmab mitmesuguseid ülesandeid, mis koos moodustavad tervikliku ja eduka suhtluse äripartneritega: See hõlmab mitte ainult e-kirjade saatmist ja arhiveerimist, vaid ka ülesannete, projektide ja kontaktide korraldamist ja koordineerimist. Outlook 2013 koondab kõik need funktsioonid, millest igaüks on selleks vajalik.

Juurdepääsuriba kujutab endast Outlook kasutajaliidese juhtimiskeskust, mis asub allosas. Siin saavad kasutajad ühe klõpsuga vahetada kõigi Outlook põhifunktsioonide vahel: e-kirjadest kalendri, inimeste või ülesannete vahel. Juurdepääsuriba täiendavad standardsed vahekaardid, mis pakuvad ülesande täitmiseks sobiva valiku vahendeid ja võimalusi sõltuvalt ülesandepiirkonnast. Juurdepääsuriba järjekorda ja valikut ning nuppude (ikoonide) arvu saab kohandada vastavalt soovile.

Sõnumiloend sisaldab ka mitmeid käske sageli kasutatavate toimingute jaoks: Näiteks saab sõnumeid ühe klõpsuga märkida tähtsaks, loetud või lugemata või isegi kustutada.

Lisaks hõlbustavad näiteks järgmised funktsioonid ja vahendid Outlook 2013 kasutamist:

 • E-kirju saab varustada digitaalallkirjaga, mis ilmub automaatselt iga e-kirja lõppu. Selleks on palju võimalusi: lisaks tavapärasele tekstile koos aadressi ja saatja portreega saab kuvada ka saatja elektroonilise visiitkaardi, ettevõtte logo või isegi käsitsi kirjutatud allkirja kujutise.
 • Meeldetuletused kuvatakse hüpikakendena, et oluline kohtumine ei jääks kunagi kahe silma vahele. Outlookis saab meeldetuletuseks määrata mitte ainult kalendrikandeid, vaid ka kontakte ja e-kirju.
 • Outlook 2013-i ülesannete või ülesannete nimekirjade haldamine võimaldab kombineerida erinevaid nimekirju, kuvada neid meeldetuletustena ja jälgida ka nende staatust.
 • Veebisaidi postkastid võimaldavad e-kirjade ja projektide tsentraliseeritud haldamist: Outlooki, Exchange'i ja SharePoint'i ühendamisega saavad kõik meeskonnaliikmed juurdepääsu kalendritele, ülesannetele ja projektikaustadele, mida  saab seega hallata kõikjalt.
 • Konkreetsete kirjete, näiteks kontaktide, ülesannete ja muu sisu otsimine on Outlook 2013-s nüüd väga lihtne, luues virtuaalse otsingukausta: otsingut alustades otsitakse kõiki e-kirju või objekte vastavalt konkreetsele kriteeriumile ning filtreeritud otsingutulemused kuvatakse seejärel ühiselt selles virtuaalses kaustas. Näiteks on nüüd võimalik otsida ainult kõiki lugemata e-kirju kõigis Outlook postkasti kaustades.

Järgmised intelligentsed funktsioonid lihtsustavad ka paljusid sageli esinevaid ülesandeid tänu selgetele näidikutele ja automaatsetele funktsioonidele:

 • Kiirem ülevaade e-kirjaliiklusest: postkasti saab seadistada nii, et saabuva e-kirja esimesed kolm rida tekstist kuvatakse, mitte ainult esimesed sõnad nagu varem. See tähendab, et saajad ei pea iga e-kirja avama, et teada saada, mida see sisaldab, vaid saavad kiire ülevaate selle sisust.
 • E-kirjale vastamine on veelgi kiirem, kui sellesse on lisatud kommentaar. Ühe klõpsuga saab vastuse sisestada otse lugemisalasse. Lynci vahendusel on võimalik saatjaga ka kohe reaalajas vestelda.
 • Kiirelt juhtub kontorielu hektilisuses, et soovite saata saajale PDF- või muu manuse - mis ongi sõnumi tegelik põhjus -, kuid unustate selle e-kirja lisada. Outlook meenutab teile hüpikhoiatusega, kui tekstis on mainitud, kuid kogemata ei ole seda lisatud.
 • "Inimeste kaart" (ehk "Inimesed"), mis on juba integreeritud Windows Phone'i, on nüüd saadaval ka Outlook 2013-is. See kogub automaatselt kõik konkreetse kontakti jaoks olulised elemendid, nagu e-posti aadress ja telefoninumber, aga ka teavet asjaomaste ettevõtete ja sotsiaalvõrgustike, näiteks Facebooki ja Twitteri sõnumite kohta, ning koostab need selgelt. Inimeste kaarti saab Outlookis kasutada kohtumiste kooskõlastamiseks, e-kirjade saatmiseks või inimesele otse sellest helistamiseks.
 • Kalendri vaade sisaldab nüüd ka kohalikku ilmaprognoosi, kui ilm mängib teatud kohtumiste, nt väljas toimuvate ürituste planeerimisel rolli.
 • Outlook 2013 sisaldab juba Exchange ActiveSync'i tuge, seega ei ole outlook.com (hotmail.com) ühendamiseks enam vaja spetsiaalset liitmiku lisa. Samuti on võimalik sünkroniseerida Outlook sisu töölaual ja outlook.com-i sisu.
 • Uus funktsioon MeetingNotes pakub ka võimalust luua kohe märkus OneNote' is Outlook kalendris olevast kohtumisest. Märkus sisaldab automaatselt kuupäeva, kellaaega ja osalejate arvu, täpselt nagu Outlook kalendrikanne.
 • Kui kasutate Outlook for iOS või Outlook for Android, sünkroonitakse e-kirjade eelnõud automaatselt ka mobiilseadmega, muutes need sõnumid liikvel olles kättesaadavaks.

Microsoft Outlook 2013 süsteeminõuded

Office programmi Outlook 2013 pakub Microsoft allalaadimiseks 32-bitise ja 64-bitise versioonina. Outlook 2013 32-bitine versioon on toetatud operatsioonisüsteemide poolt Windows-Operatsioonisüsteemid Windows 7, Windows 8  ja Windows 8.1.

Lisaks eespool nimetatud operatsioonisüsteemidele toetavad Outlook 2013 64-bitist versiooni ka Windows Server 2008 R2 ja Windows Server 2012.

Sõltuvalt bittversioonist on olemas ka täiendavad nõuded tööruumile ja kõvakettaruumile. Paigaldamisel tuleb järgida järgmisi miinimumnõudeid:

 • Operatsioonisüsteemid: vähemalt Windows 7, Windows 8; Windows Server 2008 R2 või Windows Server 2012
 • Protsessor: vähemalt 1 GHz või kiirem - x86- või x64-bitine protsessor
 • Mälu (RAM): vähemalt 1 GB (32-bitine); 2 GB (64-bitine)
 • Kõvaketas: vähemalt 3 GB
 • Ekraan: Minimaalne resolutsioon 1,024 x 576 pikslit
 • DirectX10-võimeline graafikakaart
 • Multi-touch-funktsioonid on optimeeritud Windows 8 jaoks

Osta Microsoft Outlook 2013 ükshaaval Wiresoft madala hinnaga

MS Outlook 2013 on tavalise MS Office redaktsioonide 2013 tüüpiline osa ja seetõttu ei ole see tavalises kaubanduses eraldi saadaval, vaid ainult koos Office paketiga või tasulise tellimusversioonina. Wiresoft veebipoes on Outlook 2013 programm saadaval ka eraldi ostmiseks - ostuversioonina, ilma kohustusteta tellimuseks koos sagedaste tarkvarauuendustega; Wiresoft kaudu ostmisel  tekivad ainult ühekordsed kulud. Sellisel juhul ostate programmi tavalise täisversiooni, mille funktsionaalsus on identne Office 2013 tarkvarakomponendiga, ainus erinevus on see, et see Outlook 2013 on üksiklitsents, mida kasutate ainult ise.

Turvaline tarkvara ostmine Wiresoft : Outlook 2013 või mõne muu Office programmi ostmine Wiresoft on odav, mugav ja turvaline: sest see Outlook 2013 tarkvara on ühe kasutaja litsents, mis oli osa suuremast mahulitsentsist, mida tavaliselt ostavad ja kasutavad ainult suuremad ettevõtted. Iga ettevõte omandab ostu korral õiguse müüa üleliigseid tarkvaralitsentse - nt Wiresoftile. Ei ole oluline, kas neid kasutatakse või ei kasutata või kas need on asendatud uuema programmiversiooniga või kas neid ei toetata enam riistvara üldise kohandamise või operatsioonisüsteemi uuendamise tõttu. Müügiga lõpetati mahulitsents ja see muudeti üksiklitsentsideks - neid nimetatakse siis kasutatud tarkvaraks. Jagamine ei mõjuta siiski nende funktsionaalsust. Lisaks sellele ei ole tarkvara kulunud. Wiresoft müüb seega ainult Outlook 2013 ja muude versioonide või Microsoft programmide täisversioone, mis on identsed Microsoft originaalversioonidega ja pärinevad samuti seaduslikest allikatest.

Seega, kui ostate Outlook 2013 kasutatud tarkvara Wiresoft kaudu, ei ole teil mingit õiguslikku riski, kuna kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega selgesõnaliselt lubatud.

Seda Outlook 2013 tarkvara saab paigaldada kohe pärast ostuprotsessi lõpetamist ja allalaadimist arvutisse ning aktiveerida kaasasoleva mahulitsentsi võtmega - Multi-Activation-Key (MAK) - ja kasutada kohe ilma aja- või muude piiranguteta.

Microsoft programmide ostmine Wiresoft kaudu on meie klientidele majanduslikult soodne lahendus, et nad saaksid neid enamasti kalleid või eraldi tavaliselt mitte kättesaadavaid programme ise kasutada. Mitte ainult vabakutselised ja erakasutajad, vaid ka VKEd saavad meie soodsa tarkvara pakkumisest kasu, sest nad ei saa mitte ainult kõiki eeliseid, mis moodustavad Outlook 2013, vaid säästavad ka raha ostu pealt!

Wiresoft tarkvarapoes on lisaks Outlook 2013 praegustele ja vanematele versioonidele ning muudele Microsoft programmidele saadaval ka paljud teised Office programmid. Kui teil on küsimusi MS Outlook 2013 või mõne muu Microsoft programmi kohta, kasutage lihtsalt meie pädevat nõustamist e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT OUTLOOK 2013"
Klientide hinnangud "MICROSOFT OUTLOOK 2013"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad