Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT POWERPOINT 2019

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10127
 • 079-06748
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
51,90 € * 56,90 € * (8,79% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Ühilduv


Microsoft PowerPoint on klassikaline tarkvaraprogramm veenvate teabe visualiseerimiste kavandamiseks ja eluliste esitluste loomiseks. PowerPoint 2019 on tõestatud tarkvara Office uusim versioon, millega saab luua professionaalseid esitlusi tööl, koolis ja ülikoolis. Professionaalid, aga ka algajad saavad intuitiivselt kasutatavaid vahendeid, et koostada teemasid ja sisu informatiivselt ja samal ajal muljetavaldavalt slaididele ning edastada neid elava esitluse kaudu.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT POWERPOINT 2019"

Microsoft PowerPoint 2019 iseseisva programmina

Microsoft PowerPoint on klassikaline tarkvaraprogramm, mille abil saab kujundada veenvaid teabe visualiseerimisi ja luua elulisi esitlusi. PowerPoint 2019 on tõestatud tarkvara Office uusim versioon, millega saate luua professionaalseid esitlusi tööl, koolis ja ülikoolis. Professionaalid, aga ka algajad saavad intuitiivseid vahendeid, et koostada teemasid ja sisu informatiivselt ja samal ajal muljetavaldavalt slaididele ning edastada neid elava esitluse kaudu.

Microsoft PowerPoint 2019 värskelt ümberkujundatud kasutajasõbralik kasutajaliides võimaldab teil programmiga kiiresti alustada ning lai valik malle ja kujundusvõimalusi võimaldab teil luua kohandatud välimusega esitlusdiipe.

Uus PowerPoint 2019 toetab ka puutetundlikku kasutamist tahvelarvutitel ning digitaalsete pliiatsite kasutamist - siinkohal tuleb eraldi mainida ka uut vabakäe joonistusvahendit, millega saab spontaanselt kasutada oma kujundusi.

Tänu Microsofti OneDrive'i võrgustikule saab PowerPoint 2019-i kasutada ka meeskondades pilve kaudu. Kõrged turvastandardid tagavad sujuva koostöö. Lisaks muudab see ligipääsetavate esitluste loomise veelgi lihtsamaks kui varem.

PowerPoint 2019 on tavaliselt saadaval ainult vastava Office versiooni fikseeritud komponendina, kuid Wiresoftis saab tarkvara osta ka eraldi. PowerPoint 2019 kasutamiseks arvutis või muus seadmes on kohustuslikuks eelduseks operatsioonisüsteem Windows 10. Wiresofti veebipoest saate praeguse PowerPoint 2019, samuti vanemad versioonid ja muud programmid Office eriti soodsalt ühe kasutajaga versioonina, ilma tarkvara tellimuseta. Kõik PowerPoint 2019 huvitavad uued funktsioonid on esitatud järgmises üksikasjalikus ülevaates.

Ülevaade PowerPointi uutest funktsioonidest versioonis 2019

PowerPoint 2019 sisaldab lisaks arvukatele parandustele ja täiustustele varasemate tööriistade suhtes, näiteks täiustatud suumimisvõimalused ning SVG- ja 3D-graafika kasutamine, ka mitmeid uusi funktsioone.

Spetsiifilised PowerPointi funktsioonid muljetavaldavate esitluste jaoks

PowerPoint 2019 pakub mõningaid uusi praktilisi funktsioone, mis muudavad eelkõige esitlused elavamaks ja huvitavamaks:

 • Funktsiooni Morph kasutamine loob sujuvad üleminekud üksikute slaidide vahel, samas kui üksikuid objekte või teksti saab ka animeerida.
 • Suumimisfunktsioonid loovad ka dünaamilisemaid esitlusi: Slaidi suumimise abil saavad esitlejad vabalt liikuda konkreetsete slaidide, sektsioonide ja esitluse osade vahel, ilma neid visuaalselt katkestamata. Suumi efekt loob seega mulje järjepidevusest.
 • Samuti on võimalik kasutada suumimist, et tõsta slaididel esile ainult detaile.
 • Kokkuvõtva suumi abil saab kogu esitluse kokku võtta ühel slaidil, et luua dünaamilisi efekte.
 • Ekraanil toimuvaid esitlusi saab pidada ka digitaalse Surface Pen'i või mõne muu pliiatsi abil, mida saab kasutada Bluetoothi kaudu: See muudab ka slaidide vahetamise lihtsaks; samuti saab seda kasutada slaidi üksikute valdkondade esiletõstmiseks esitluse ajal, et juhtida neile lisatähelepanu.
 • Salvestusfunktsioonid pakuvad võimalust salvestada video- ja helikommentaare ning žeste digitaalseks vabakäe sisestamiseks. Kõik olemasolevad funktsioonid on selgelt paigutatud lindi vahekaardil "Record".
 • Esitluse eksportimisel videofailina on nüüd teravate filmide jaoks võimalik valida ka kõrgresolutsiooniga 4K.

Uued diagrammitüübid ja 3D-mudelid

Lisaks varasematele PowerPointi sisseehitatud graafikutele ja mudelitele sisaldab 2019. aasta versioon mitmeid muid graafikuid ning ka kolmemõõtmelisi mudeleid, mis laiendavad veelgi võimalusi esitluste illustreerimisel:

 • Uusi sisseehitatud 3D-mudeleid saab pöörata 360° ja skaleerida: Kasutajad saavad ka ise sellist kolmemõõtmelist sisu luua ja selle PowerPoint'i faili sisestada.
 • Morf-üleminekut rakendades saab 3D-mudeleid ka animeerida.
 • Nüüd saadaval oleva skaleeritava vektorgraafika - tuntud ka kui SVG (Scalable Vector Graphics) failid - eeliseks on sarnaselt 3D-mudelitele see, et neid saab soovi korral suurendada, vähendada ja pöörata ilma pildikvaliteeti kaotamata ning neid saab filtritega edasi töödelda.
 • Geograafilisi andmeid saab paari sammuga muuta kaardidiagrammiks, näiteks selleks, et illustreerida teatud statistilisi jaotusi mingis piirkonnas.
 • Uute lehvikute diagrammide abil saab protsesside faase eriti selgelt illustreerida.

Üldised funktsioonid

Lisaks nendele uutele tööriistadele ja funktsioonidele pakub PowerPoint 2019 ka terve rida muid uuendusi, mis toetavad eelkõige vabakäelist joonistamist ning hõlbustavad ligipääsetavate esitlusdokumentide kujundamist ja muudavad programmi kasutamise üldiselt veelgi tõhusamaks.

PowerPointi uued võimalused töölaua vaate ja funktsioonide jaoks

PowerPoint 2019 on täiustanud ka Office kujundust, mis sisaldab järgmisi funktsioone, mida saab sõltuvalt teie valikust lubada:

 • PowerPoint 2019 sisaldab nüüd rohkem kujundusi, mis aitavad teil töö ajal eriti hästi keskenduda, asendades muidu programmile iseloomulikud aknavärvid akromaatiliste toonidega: Näiteks valge pakub väga heledat vaadet, samas kui tumehall ja eriti must tumedas režiimis on eriti vähendatud efektiga ja silmi säästev.
 • Varasem tüüpiline, tuttavlik lintide välimus on PowerPoint 2019-s kombineeritud plaatide välimusega, nagu seda näitab ka operatsioonisüsteem Windows 10. Nüüd on sageli kasutatavad elemendid ja funktsioonid rohkem esile tõstetud, et neid oleks võimalik kiiremini leida. Samuti saab vahekaardid paigutada erinevalt ning ribad saab täielikult ära peita, nii et funktsioonid on kättesaadavad ainult üldisest menüüribast.

Vabakäevahend ja muud graafikafunktsioonid PowerPoint 2019is

PowerPoint 2019s on olemas võimas vabakäsitööriist, mida saab kasutada mitte ainult pliiatsi sisestamise ja puutetundliku töö abil, vaid ka arvutihiirega, näiteks diagrammide ja valemite vabalt joonistamiseks ja nende koheseks sisestamiseks esitlusse või tekstikohtade värviliseks esiletõstmiseks, nagu see on juba ammu võimalik Wordis. PowerPointil on muu hulgas järgmised funktsioonid ja efektid:

 • Erineva paksuse ja värviga digitaalseid pliiatseid saab kasutada esiletõstmiseks ja joonistamiseks: sealhulgas pliiats visandamiseks, pliiats tavaliseks kirjutamiseks ja populaarne highlighter, mis värvib sõnu jne. Saadaval on ka metallefektiga pliiatsid, samuti muud graafilised efektid selliste kirjeldavate nimedega nagu galaktika ja vikerkaar, laava, ookean, hõbe ja kuld.
 • Tööriista Freehand ja funktsiooni Freehand FormulaInsert abil saab vabalt luua veelgi keerulisemaid matemaatilisi valemeid ja neid esitlusse sisestada.
 • Mõnikord soovite lihtsalt kasutada teatud detaili pildilt, ilma häiriva taustata, mis tuleb siis eemaldada. Kärpimine on PowerPoint 2019s veelgi lihtsam, sest programm tuvastab taustapinna automaatselt. Parandusi saab teha sisseehitatud pliiatsiga, et lisada või eemaldada osi tagasi.
 • Pliiatsiga on võimalik valida ka tabeli teatud alasid, et kasutada graafikas ainult neid.

Ligipääsetavate esitluste loomine PowerPointis

PowerPoint 2019s on lisaks varasematele täiustatud võimalustele saadaval ka uued funktsioonid, mis võimaldavad slaidide loomisel optimeerida esitluste sisu nii, et need oleksid nägemispuudega vaatajatele paremini loetavad ja arusaadavad.

 • Kui abistav veaparandus on sisse lülitatud, teeb PowerPoint 2019 rahvusvaheliselt tunnustatud standarditel põhinevaid parandusettepanekuid. Vajutades "Review", teeb programm igal juhul ettepanekuid, mis võetakse vastu ja rakendatakse automaatselt teise klõpsuga.
 • Näiteks osutab veaparandusvahend visuaalsete objektide puuduvale alternatiivsele tekstile, samuti ebapiisavale värvikontrastile graafika ja piltide puhul: Kasutades "halltoonide" vaateid, simuleerib PowerPoint nende vaateid värvipimedatele inimestele.
 • Kui kasutate etteantud PowerPoint'i slaidimalle, on automaatselt integreeritud sellised slaidipealkirjad, mis sisaldavad pealkirjastruktuuri.
 • Siinkohal pakub AI-funktsioon QuickStarter ka praktilist abi uue esitluse alustamiseks, kuna see toetab kasutajaid nii selle visandamisel kui ka temaatilisel uurimisel. Pärast teema sisestamist kuvab QuickStarter nimekirja sobivatest alateemadest ja pakub iga teema jaoks ka sobiva slaidikomplekti. Bingis tehtud uuringute põhjal luuakse vastava sisuga slaidid, mida saab valida, klõpsates nendel. Järgmise sammuna saab lisada sobiva välimuse, sealhulgas taustagraafika, nii et järgmise esitluse alus on valmis vaid mõne minutiga.

Lihtsam koostöö PowerPoint dokumentidega

Kui esitluse kallal töötab mitu inimest, saab nende muudatusi või tagasisidet, sealhulgas autori nime, kuvada ja ka tühistada. Selleks tuleb esitluse koopia avaldada pilves OneDrive'is või SharePointis. Kui kõik asjaosalised on oma muudatused või kommentaarid sinna lisanud, saab originaali ja koopiat võrrelda ja mõlemad versioonid ühendada.

PowerPoint 2019 süsteeminõuded

 • Operatsioonisüsteemid - tingimata vajalik: Windows 10; Windows Server 2019
 • Protsessor: vähemalt 1,6 GHz
 • Kõvakettaruum: vähemalt 16 GB (32-bitine) või 20 GB (64-bitine)
 • RAM: vähemalt 2 GB RAM (32-bitine) või 4 GB RAM (64-bitine) - soovitatav: 4 GB
 • Graafikakaart: min. 1280 x 768 pikslit, min. DirectX 9 koos WDDM 2.0-ga - soovitatav: DirectX 10

Ostke PowerPoint 2019 iseseisva programmina Office Suite odavalt Wiresoftist

MS PowerPoint on Microsofti Office komplektide klassikaline osa ja tavaliselt saadaval ainult koos teiste Office programmidega. Wiresoftist saate ka PowerPoint 2019 tarkvara osta ühe programmina - erinevalt enamikust teistest Microsofti tarkvara tarnijatest.

Teie eelis: PowerPointi ühe kasutaja litsents ei kohusta teid pikaajalise ja seega kalli tellimuse, uuenduste ega kasutamispiirangute saamiseks. Seetõttu tasub PowerPoint 2019 Wiresoftist osta kahekordselt ühe programmina, eriti kui te ei soovi kasutada Office programme.

Turvaline tarkvara ostmine Wiresoftiga: PowerPoint ühe kasutaja litsents, mille ostate siit, pärineb sageli mahulitsentsist või on nn kasutatud tarkvara - sellest ka meie eriti madal hind! Funktsionaalsuse poolest on see täiesti identne programmiga PowerPoint, mis on samuti lisatud Office Suite 2019. Samuti võite olla kindel, et sellise tarkvara müümisel või ostmisel ei ole ei teie ega meie juriidilises hallis alas! Iga kasutatud või kasutamata Microsofti programm on Wiresofti poolt testitud selle tegeliku ja laitmatu kasutatavuse suhtes ning on seega pärast ostu ja allalaadimist 100% kasutatav.

Wiresoft kui tõsine tarkvaramüüja pakub ka ainult täisversioone, mis on identsed Microsofti programmidega. See tähendab, et eriti erakasutajad või vabakutselised ja väikeettevõtted saavad kasutada kõiki PowerPoint 2019 eeliseid ja samal ajal raha säästa. Wiresofti tarkvarapoest saate lisaks PowerPointile osta ka kõiki teisi programme Office eraldi, samuti paljusid teisi Microsofti programme.

Kui teil on küsimusi PowerPoint 2019 või mõne muu programmi Office kohta, võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT POWERPOINT 2019"
Klientide hinnangud "MICROSOFT POWERPOINT 2019"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad