Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT EXCEL 2016

MICROSOFT EXCEL 2016

61,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Excel 2016 – tõhus ühe kasutaja arvutusprogramm Excel 2016 , klassikaline...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT EXCEL 2016"

Microsoft Excel 2016 – tõhus ühe kasutaja arvutusprogramm

Excel 2016 , klassikaline Microsoft programmi loomiseks keerukaid arvutusi, ka praeguse versiooni pakub palju funktsioone ja tööriistu teha igapäevatöös numbrid ja tabelid lihtsam, samuti keerukate arvutuste suutma esineda. Üks kliki prognoosimine määramiseks ja kuvamiseks suundumusi, laiendatud Võimsus päring andmete lisamine allikatest nagu SAP Business Objects, Hadoop või Salesforce samuti täiustatud PowerPivot funktsioonid on nüüd saadaval ka milliseid andmeid saab analüüsida veelgi kiiremini.

Lisaks on Excel 2016 optimeeritud ka dokumentidega koos töötamiseks ja nende reaalajas kättesaadavaks tegemiseks. Tänu OneDrive’i ja SharePointi integreerimisele saavad kasutajad Exceli faile koos pilves redigeerida, olgu siis kontoris, kodus või liikvel olles: need kantakse ühe klõpsuga kohe pilve, sealhulgas üksikud väljalaske- ja kasutusõigused, samuti kaitsta tundlikke andmeid võrku.

Lisaks intelligentne assistentide nagu "Insights", mis ühendab Excel Microsoft Bing Search ja "Tell Me", mis aitab kasutajatel valida sobivad funktsioonid muutmise dokumentide teha koostööd Excel 2016 veelgi lihtsamaks.

Lisaks on programmis Excel 2016 saadaval uued kontorikujundused: "Tumehallil" on eriti tugevad kontrastid, "Värviline" kujundus pakub kaasaegset välimust.

Täiustatud puuteoperatsioon muudab ka Exceli kasutamise vastavates lõppseadmetes palju lihtsamaks.

Microsoft Excel 2016 on saadaval väljaspool Office'i komplekti odava üksiklitsentsina Wiresofti tarkvarapoes. Järgmine ülevaade näitab, mida tõestatud arvutustarkvara kasutajale ostmisel pakub.

Uued funktsioonid rakenduses Excel 2016

Excel 2016 sisaldab järgmisi olemasolevate funktsioonide täiustusi ja täiesti uusi tööriistu:

 • FORECAST.ETS: varasemates Exceli versioonides sai seni luua ainult lineaarseid prognoose. Uue funktsiooni PROGNOSE.ETS abil on nüüd võimalik genereerida lühiajalisi alternatiivseid tulevikuprognoose (sh parimad ja halvimad juhud) ETS-i algoritmide alusel eksponentsiaalsel silumisel (eksponentsiaalne silumine) ning genereerida need prognoosilehena saadaval.
 • Interaktiivsed diagrammid liigendtabelites: eriti keerukate pivot-tabelite puhul võimaldavad äsja integreeritud ärianalüüsi funktsioonid arvutuste tegemiseks parema ülevaate. Lisaks ajaväärtuste kvartalite või kuude alusel rühmitamise võimalusele hõlmavad need ka OLAP-ist (Online Analytical Processing) tuntud põhjalikku navigeerimist.
 • LET-funktsioon: see parandab Excel 2016 arvutusvõimsust ning loetavust ja kombineeritavust, võimaldades valemis üksikutele aladele nimesid anda.
 • Vaata filter: Uue filter arvates on võimalik peita kõik sorteerimine ja filtrid teiste töötajate töötades koos, et parandada selgust Exceli faili.

Lisaks on need valemid saadaval ka rakenduses Excel 2016:

 • ESIMESE VÄÄRTUS: see valem käitub sarnaselt VLOOKUP-iga, kuid erinevalt sellest ei vaja enam viiteloendit.
 • TEKSTIKEETUS v ühendab numbreid või tekste teksti moodustamiseks, eraldaja saab määrata valemis. Võrreldes funktsiooniga CONCATENATE, saab tühje lahtreid ignoreerida ja reavahetused ankurdada otse valemisse.
 • TEKSTIKETT: asendab eelmise funktsiooni CHAIN.
 • IFS välistab vajaduse pesastatud IF-valemite järele. Nüüd piisab kõigi tingimuste ühendamisest.
 • MAXIFS kasutatakse arvude jadade maksimaalse väärtuse määramiseks teatud tingimustel.
 • MINIFS teostab minimaalsete väärtuste jaoks sobivad arvutused.

Uued diagrammitüübid rakenduses Excel 2016

Rakenduses Excel 2016 on nüüd Office'is äsja integreeritud kuus diagrammitüüpi, et eri arvutusi selgelt illustreerida. Need on järgmised graafikud:

 • Juga: seda tulpdiagrammi saab kasutada läbipaistvalt näitamaks, kuidas algväärtus erinevate positiivsete ja negatiivsete väärtuste kaudu edasi muutub.
 • Histogramm: seda tüüpi kasutatakse teatud klasside sagedusjaotuse kuvamiseks. Uue Excel 2016-ga kasutamiseks piisab vastavate andmekirjete märgistamisest, et koos klassidega salvestataks automaatselt histogramm.
 • Puukaart: puukaardi diagrammi abil saab proportsioone hierarhilises struktuuris selgelt kuvada.
 • Pareto: Pareto diagramm on laiendatud histogramm, mis näitab absoluutväärtust ja suhtelist proportsiooni. Ühelt poolt on veerud paigutatud suuruse järgi ja teisest küljest on vastav protsent koguväärtusest esindatud teise teljega.
 • Päikesepaiste: Päikesevalguse diagramm visualiseerib hierarhilisi andmeid kontsentriliste rõngastena. See näitab hierarhiate vahelisi seoseid, mis on kujutatud vastavate jaotustega rõngastel.
 • Kasti graafika: ka kasti joonis või kast & amp; Seda nimetatakse vuntsideks ja seda kasutatakse peamiselt statistiliste hinnangute visualiseerimiseks kvartiilide, mediaanide ja "kõrvalväärtuste" kujul.

Rakenduses Excel 2016 sisalduv funktsioon „Soovitatud diagrammid” pakub tuge arvutuste jaoks sobivaima diagrammitüübi valimisel. Selle kasutamiseks tuleb vaid vastavad andmed hiirega esile tõsta ja saate reaalajas eelvaatena koos reaalsete andmetega valiku sobivaid soovitusi.

Uued programmiülesed individuaalsed funktsioonid Office 2016-s

Excel 2016 sisaldab ka mitmeid teisi praktilisi tööriistu ja võlurid, mis on saadaval ka teiste programmide Office Suite 2016, et aidata kasutajatel töötada tõhusalt kõigis rakenduste toetuseks.

„Insights” assistent

Viisard "Intelligentne otsing" – ingliskeelne "Insights" on kasutajatele saadaval otse rakenduses Excel 2016, et saada selgitusi või lisateavet tabelis sisalduvate terminite või teabe kohta. Selle asemel, et sobivate otsingutulemuste otsimiseks Internetti lülituda, piisab, kui tuua hiirega esile mõni kindel väljend – Bingi toega intelligentne otsing aktiveeritakse otse Excelis ühe klõpsuga ja "Insights" näitab otsingutulemusi küljel Exceli akna.

"Räägi mulle" viisard

See viisard – saksa keeles: "Soovite" - Exceli menüüribal toetab eriti väheste eelteadmistega kasutajaid funktsioonide täitmisel. Tundub lambipirni kujul oleva ikooni järgi, hõlbustab see Excel 2016 kasutamist: viisard pakub otsinguvälja, mille aktiveerimiseks tuleb lihtsalt sisestada üks või mitu terminit, mis näitavad, mida kasutaja Excelis teha soovib. dokument. "Räägi mulle" näitab, kus lindil vastav funktsioon asub ja pakub vajadusel edasist abi vastava toimingu tegemiseks. See muudab algajatele ja algajatele Exceli kasutamise lihtsamaks.

Vabakäeline valemi sisestus

Vabakäeline valemi sisestus on rakenduse Excel 2016 jaoks eriti praktiline funktsioon, millega saab matemaatilisi valemeid otse dokumenti sisestada. Need luuakse esmalt vabakäeliselt, kasutades hiirt või puutetundlikku sisendit ja seejärel lisatakse tekstina otse töövihikusse.

Exceli dokumentide lihtsam jagamine

Exceli tabelid ja neid saab Exceli 2016. aasta versioonis teiste kasutajatega veelgi kiiremini ja hõlpsamini jagada: Menüüribal olev funktsioon "Jaga" pakub vastava dokumendi jaoks mitmeid võimalusi: Üksikuid adressaate saab määrata klõpsa samuti individuaalseid õigusi saab määrata: lugeda või ka muuta jne

"Versiooniajalugu" tõhusamaks koostööks Excelis

Kuna on võimalik Exceli dokumendiga samaaegselt koos töötada – nagu näiteks pilves sageli juhtub, on sageli raske jälgida, milline osaleja milliseid muudatusi ja millal teeb. Selleks pakub funktsioon "Versiooniajalugu" iga dokumendi versiooniajalugu, milles vanemaid töötlemisolekuid mitte ainult ei kuvata, vaid need tehakse ka edasiseks töötlemiseks uuesti kättesaadavaks.

Kasutage rakenduses Excel 2016 OneDrive

OneDrive, Microsofti mitmekülgne pilvesalvestusruum veebipõhiseks failide jagamiseks, saab nüüd kasutada ka Excel 2016-s. OneDrive’i integreerimisega saavad kasutajad sinna Exceli dokumente salvestada, et need oleksid nüüd saadaval kõikjal ja igast seadmest. OneDrive’iga on võimalik ka kohalik sõltumatu koostöö Exceli failidega.

Andmekao kaitse rakenduses Excel 2016

Microsofti andmete kadumise kaitse (DLP) integreerimisega saab selle funktsioone kasutada ka Exceli dokumentides, et vältida andmete kadumist ja kaitsta tundlikke andmeid. Administraatorid kasutavad DLP-d eelkõige selleks, et määratleda juhised tundlikku konfidentsiaalset teavet sisaldava sisu loomiseks ja avaldamiseks, nii et võimaliku turvariski tuvastamisel antakse kasutajatele teavet või takistatakse avaldamist. DLP-teenused on Excel 2016-s saadaval SharePoint Online'i ja OneDrive for Businessi kaudu.

Excel 2016 süsteeminõuded:

Sarnaselt vastavale Office'i versioonile on MS Excel saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina; Individuaalsed riistvaranõuded, nt põhimälu jaoks, võivad seetõttu üksteisest erineda:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • Protsessor: x64- või x86-bitine protsessor vähemalt 1 GHz ja SSE2-ga
 • RAM: vähemalt 1 GB RAM (32-bitine versioon), 2 GB RAM (64-bitine versioon)
 • Kõvakettaruumi: vähemalt 3,0 GB vaba ruumi
 • Ekraan: eraldusvõime vähemalt 1024 x 768
 • Graafikakaart: DirectX 10 graafikakaart graafika riistvaraliseks kiirendamiseks

Ostke Excel 2016 ühe programmina Wiresoftist ühe kasutaja versioonina

Kui ostate programmi Excel 2016 , saate lisaks Wiresoftiga kasutatud tarkvara uskumatult madalale hinnale kasu ka kõigist nendest eelistest: MS Excel on alati osa Microsoft Office'i paketist, seega on see tavaliselt ei ole lihtne saadaval ühe programmi. Kuid sa võid ka osta Excel 2016 ja muud programmi versioonide Wiresoft veebipoodi ühe Office'i rakenduse - erinevalt paljudest teistest pakkujad, kus Microsofti tarkvara on saadaval ainult ametlikud versioonid osana suite.

Wiresofti pakutav Exceli versioon 2016 on ostulitsents , millega te ei sõlmi tellimiskohustust, mis kohustab teid alla laadima kalleid värskendusi, ega pea järgima ajapiirangut selle kestusele. kasutamise. Seega, kui ostate Excel 2016 eraldiseisva tarkvaraprogrammina, on teil ka tulevikus pikas perspektiivis kasu. Selle Excel 2016 üksikkasutaja litsentsi ostmine on soodne ja ökonoomne lahendus eelkõige neile kasutajagruppidele, kes soovivad kasutada kõiki läbiproovitud tabelarvutustarkvara eeliseid, kuid ei vaja ühtki teist Office'i programmi. Meie tarkvarapakkumisest saavad kasu eelkõige vabakutselised ja väiksemad ettevõtted, aga ka erakasutajad.

Veebisaidil Wiresoft müügiks pakutav Excel 2016 ühe kasutaja litsents on identne Exceli tarkvaraga, mis sisaldub Microsofti vastavas 2016 Office Suite'is. Mitte ainult Excel 2016, vaid ka kõik muud Wiresofti tarkvarapoes pakutavad tarkvaralitsentsid on eranditult Microsofti originaaltooted. Siin saate osta üksikuid Office'i programme ühe kasutaja täisversioonina. Neid on tavaliselt juba eelmine omanik kasutanud või need pärinevad ettevõtte suurematest mahulitsentsidest. Kõik eelnevad paigaldus sellise varasemalt kasutatud programmi või sellega seotud litsentsi kustutatud, kui see müüdi Wiresoft, et Excel 2016 või muu vastav Office'i programmi saab kasutada 100% uuesti ja seetõttu võib kergesti paigutada.

Kasutatud tarkvara ostmisel ei ole kasutusõiguste ega kasutatavuse osas mingeid puudusi. Kuna selliste tarkvaratoodete soetamine Wiresoftist on täiesti seaduslik, saate pärast makse sooritamist need kohe alla laadida ja piiranguteta kasutada. Teie turvalisuse huvides on Wiresoft eelnevalt kontrollinud iga Exceli litsentsi tegelikku kasutatavust. Tõsise tarkvaramüüjana ei paku Wiresoft ka tarkvara, mida saab kasutada vaid piiratud aja jooksul, ega selliseid testversioone, mida saab funktsionaalsuse osas kasutada vaid piiratud ulatuses või mis sisaldavad litsentse, mis on samuti mida kasutavad kolmandad osapooled.

Kui teil on küsimusi programmi Excel 2016 kohta või mõne muu MS Office'i tarkvara ostmiseks, saate kasu meie pädevatest nõuannetest e-posti, telefoni ja vestluse kaudu.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCEL 2016"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud