Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT EXCEL 2016

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10124
 • 065-08572
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
42,90 € * 46,90 € * (8,53% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Exceli 2016, Microsofti klassikaline programm keeruliste arvutuste koostamiseks, pakub praeguses versioonis taas palju funktsioone ja vahendeid, et lihtsustada igapäevast tööd arvude ja tabelitega ning olla võimeline tegema ka keerulisi arvutusi. Uute funktsioonide hulka kuuluvad One-Click Forecasting trendide määramiseks ja kuvamiseks, laiendatud Power Query andmeallikate, nagu SAP Business Objects, Hadoop või Salesforce, kaasamiseks ning täiustatud PowerPivot-funktsioonid, millega saab andmeid veelgi kiiremini analüüsida.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT EXCEL 2016"

Microsoft Excel 2016 - tõhus ühe kasutaja arvutusprogramm

Excel 2016, Microsoft klassikaline programm keeruliste arvutuste tegemiseks, pakub praeguses versioonis taas hulgaliselt funktsioone ja vahendeid, mis lihtsustavad igapäevast tööd numbrite ja tabelitega ning võimaldavad teha ka keerulisi arvutusi. Uute funktsioonide hulka kuuluvad One-Click Forecasting suundumuste määramiseks ja kuvamiseks, täiustatud Power Query, et kaasata andmeallikad, nagu SAP Business Objects, Hadoop või Salesforce, ning täiustatud PowerPivot-funktsioonid andmete veelgi kiiremaks analüüsimiseks.

Lisaks on Excel 2016 optimeeritud ka dokumentide ühistööks ja nende reaalajas esitamiseks. OneDrive'i ja SharePoint'i integreerimise kaudu saavad kasutajad töötada Excel failidega koos pilves, olgu kontoris, kodus või teel: ühe klõpsuga kantakse need kohe pilve, sealhulgas individuaalsete vabastus- või kasutusõigustega, et kaitsta tundlikke andmeid ka võrgus.

Lisaks muudavad Excel 2016iga töötamise veelgi lihtsamaks intelligentsed assistendid, nagu "Insights", mis ühendab Excel Microsoft Bingi otsinguga, ja "Tell Me", mis toetab kasutajaid dokumentide redigeerimiseks sobivate funktsioonide valimisel.

Lisaks on Excel 2016 jaoks saadaval ka uued Office kujundused: "Dark Gray" on eriti tugevate kontrastidega, samas kui "Colored" kujundus pakub moodsat välimust.

Parandatud puutetundlik töö muudab Excel kasutamise ka vastavate lõppseadmete puhul palju lihtsamaks.

Microsoft Excel 2016 on väljaspool Office paketti saadaval soodsa üksiklitsentsina Wiresofti tarkvarapoes. Järgnev ülevaade näitab, mida tõestatud arvutustarkvara pakub kasutajale ostmisel.

Uued funktsioonid Excel 2016is

Excel 2016 sisaldab muu hulgas järgmisi täiustusi olemasolevatele funktsioonidele ning täiesti uusi vahendeid:

 • PROGNOSE.ETS: Excel varasemates versioonides sai luua ainult lineaarseid prognoose. Uue funktsiooniga PROGNOSE.ETS on nüüd võimalik genereerida lühiajalisi alternatiivseid tulevikuprognoose (sh parim ja halvim juhtum), mis põhinevad eksponentsiaalsetel silumisalgoritmidel (ETS), ja teha need kättesaadavaks prognoosilehe kujul.
 • Interaktiivsed graafikud pivot-tabelites: Eriti keerukates pivot-tabelites võimaldavad äsja integreeritud äriteabe funktsioonid paremat ülevaadet arvutustes. Lisaks ajaliste väärtuste rühmitamise võimalusele kvartalite või kuude kaupa sisaldavad need ka Online Analytical Processing (OLAP) süsteemist tuttavat drill-down navigatsiooni.
 • Funktsioon LET: Selle funktsiooniga parandab Excel 2016 samaaegselt arvutustulemust ning suurendab loetavust ja kombineeritavust, võimaldades üksikute vahemike nimetamist valemi sees.
 • Filtri vaade: uue filtri vaate abil on võimalik ühise töö ajal varjata kõik teiste töötajate sorteerimised ja filtrid, et parandada Excel faili enda selgust.

Lisaks on need valemid saadaval ka Excel 2016is:

 • ESIMENE VÄÄRTUS: See valem käitub sarnaselt SVERWEISiga, kuid erinevalt viimasest ei nõua see enam viiteloendit.
 • TEXTCHAINS ühendab numbreid või tekste tekstiks, eraldaja saab määrata valemis. Võrreldes CHAINiga saab tühje lahtreid ignoreerida ja reavahetusi saab ankurdada otse valemisse.
 • TEKSTI KETT: asendab eelmise funktsiooni KETT.
 • WENNS muudab sisseehitatud IF-vormelid üleliigseks. Nüüd piisab sellest, kui kõik tingimused kokku liita.
 • MAXWENNS kasutatakse numbrite seeriast maksimaalse väärtuse määramiseks teatud tingimustel.
 • MINWENNS teeb vastavad arvutused miinimumväärtuste jaoks.

Uued diagrammitüübid Excel 2016is

Excel 2016 pakub nüüd ka kuus uut diagrammitüüpi, mis on integreeritud veebilehele Office, et illustreerida selgelt erinevaid arvutusi. Need on järgmised graafikud:

 • Veejooks: seda tulpdiagrammi saab kasutada selleks, et läbipaistvalt näidata, kuidas algväärtus muutub edasi läbi erinevate positiivsete ja negatiivsete väärtuste.
 • Histogramm: Seda tüüpi kasutatakse teatud klasside sagedusjaotuse näitamiseks. Selle kasutamiseks uues Excel 2016-is tuleb vaid valida sobivad kirjed, et histogramm oleks automaatselt klassidega täidetud.
 • Puukaart: Puuskeemi saab kasutada hierarhilise struktuuri proportsioonide selgemaks esitamiseks.
 • Pareto: Pareto diagramm on laiendatud histogramm, mis näitab nii absoluutväärtust kui ka suhtelist osakaalu. Ühelt poolt on veerud paigutatud suuruse järgi ja teiselt poolt on teisel teljel esitatud vastav protsentuaalne osakaal koguväärtusest.
 • Sunburst: Sunburst-diagramm visualiseerib hierarhilisi andmeid kontsentriliste rõngaste kujul. See näitab hierarhiate vahelisi seoseid, mida esindavad vastavad jaotused rõngastel.
 • Boxplot: Seda kasutatakse peamiselt statistilise analüüsi visualiseerimiseks kvartiilide, mediaanide ja "kõrvalekaldumiste" kujul, mida nimetatakse ka boxplotiks või box & whiskersiks.

Arvutuse jaoks sobivaima diagrammitüübi valimisel pakub Excel 2016-i funktsioon "Soovitatavad diagrammid" tuge. Selle kasutamiseks valige lihtsalt hiirega asjaomased andmed ja saate valiku sobivate ettepanekute valiku reaalseid andmeid sisaldava eelvaate.

Uued programmidevahelised individuaalsed funktsioonid Office 2016

Excel 2016 sisaldab ka mitmeid muid praktilisi tööriistu ja juhendeid, mis on saadaval ka teistes Office paketi 2016 programmides, et aidata kasutajatel kõigis rakendustes tõhusalt töötada.

Insights Wizard

"Insights"-viisard on saadaval otse Excel 2016is, et aidata kasutajatel leida selgitusi või lisateavet tabelis sisalduvate terminite või teabe kohta. Selle asemel, et minna sobivate otsingutulemuste otsimiseks internetti, piisab, kui märgistate hiirega konkreetse väljendi - ühe klõpsuga aktiveeritakse Bingi toetatud intelligentne otsing otse Excels ja "Insights" kuvab otsingutulemused Excel akna küljel.

"Tell Me" assistent

See assistent Excel menüüribal toetab eelkõige ilma eelteadmisteta kasutajaid funktsioonide täitmisel. See on äratuntav lambikakujulise ikooni järgi ja lihtsustab Excel 2016 kasutamist: assistent pakub selleks otsinguvälja, mis aktiveeritakse, kui sinna lihtsalt sisestada üks või mitu terminit, mis näitavad, mida kasutaja soovib Excel dokumendis teha. "Ütle mulle" näitab, kus vastav funktsioon lindil asub, ja pakub vajaduse korral täiendavat abi kõnealuse toimingu sooritamiseks. See muudab Excel kasutamise lihtsamaks, eriti algajatele.

Vabakäelise valemi sisestamine

Vaba valemi sisestamine on Excel 2016 jaoks eriti praktiline funktsioon, millega saab matemaatilisi valemeid otse dokumenti sisestada. Hiire või puutetundliku sisendi abil luuakse need esmalt vabakäeliselt ja lisatakse otse tekstina töövihikusse.

Excel dokumentide hõlpsam jagamine

Excel tabelid ja neid saab Excel 2016. aasta versioonis veelgi kiiremini ja lihtsamalt teiste kasutajatega jagada: Funktsioon "Jaga", mis sisaldub ribalindil, pakub vastava dokumendi jaoks mitmeid võimalusi: ühe klõpsuga saab määrata üksikud adressaadid ning määrata ka individuaalsed õigused: lugeda või ka muuta jne.

"Versiooniajalugu" tõhusamaks koostööks Excels

Kuna Excel-dokumendiga saab töötada samaaegselt - nagu näiteks pilveteenuste puhul sageli juhtub -, on sageli raske jälgida, milline osaleja milliseid muudatusi teeb ja millal. Selleks pakub funktsioon "Versiooniajalugu" iga dokumendi jaoks versiooniajalugu, kus vanemaid redigeerimisolekuid mitte ainult ei kuvata, vaid ka tehakse uuesti kättesaadavaks uuesti redigeerimiseks.

OneDrive'i kasutamine Excel 2016is

OneDrive'i, Microsoft mitmekülgset veebipõhist failide jagamise pilvesalvestust, saab nüüd kasutada Excel 2016is. Tänu OneDrive'i integreerimisele saavad kasutajad salvestada Excel dokumente sinna, nii et need on nüüd kõikjal ja ka igast seadmest kättesaadavad. OneDrive'i abil on Excel failide kohalik sõltumatu koostöö lihtsalt võimalik.

Andmekaotuse kaitse Excel 2016is

Integreerides Microsoft andmekaitsesüsteemi (DLP), saab selle funktsioone kasutada ka Excel dokumentides, et vältida andmekaotust ja kaitsta tundlikke andmeid. Eelkõige kasutavad administraatorid DLP-d selleks, et kehtestada poliitikaid sellise sisu loomiseks ja jagamiseks, mis sisaldab tundlikku ja kaitset vajavat teavet, nii et võimaliku turvariski tuvastamisel hoiatatakse kasutajaid või isegi takistatakse nende jagamist. DLP-teenused on saadaval Excel 2016is SharePoint Online'i ja OneDrive for Businessi kaudu.

Excel 2016 süsteeminõuded:

Nagu vastav Office versioon, on ka MS Excel saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina; seetõttu võivad individuaalsed nõuded riistvarale, näiteks mälule, erineda:

 • Operatsioonisüsteemid: vähemalt Windows 7 või kõrgem, Windows Server 2012 R2 või Windows Server 2012, Windows 10 Server, Windows Server 2008 R2
 • Protsessor: x64- või x86-bittne protsessor vähemalt 1 GHz ja SSE2
 • Mälu: vähemalt 1 GB RAM (32-bitine versioon), 2 GB RAM (64-bitine versioon)
 • Kõvakettaruum: vähemalt 3,0 GB vaba ruumi
 • Ekraan: minimaalne resolutsioon 1024 x 768
 • Graafikakaart: DirectX 10 graafikakaart graafika riistvara kiirendamiseks

Ostke Excel 2016 ühe programmi ühe kasutaja versioon Wiresoftist

Kui ostate Excel 2016-i, saate kasu kõigist neist eelistest lisaks Wiresofti kasutatud tarkvara vapustavalt madalale hinnale: MS Excel on alati osa Microsoft Office paketist, seega ei ole see tavaliselt kergesti kättesaadav iseseisva programmina. Kuid nii Excel 2016 kui ka teisi programmiversioone saab Wiresofti veebipoest osta üheainsa Office rakendusena, erinevalt paljudest teistest müüjatest, kus Microsoft tarkvara on saadaval ainult ametlikes ostuversioonides osana komplektist.

Wiresoftis pakutav Excel 2016 versioon on ostulitsents, mis ei nõua teilt tellimuslepingu sõlmimist, mis kohustab teid alla laadima kalleid uuendusi, ega sea teile ajalist piirangut, kui kaua te seda kasutada saate. Seetõttu on Excel 2016 eraldiseisva tarkvara ostmine teile pikemas perspektiivis isegi tulevikus kasulik. Seega on selle Excel 2016 ühe kasutaja litsentsi ostmine odav ja ökonoomne lahendus eelkõige sellistele kasutajagruppidele, kes soovivad kasutada kõiki tõestatud tabelarvutustarkvara eeliseid, kuid ei vaja teist Office programmi. Meie tarkvarapakkumisest saavad kasu eelkõige vabakutselised ja väiksemad ettevõtted, kuid ka eraisikud.

Wiresoftis müügiks pakutav Excel 2016 ühe kasutaja litsents on identne Microsoft vastavas 2016 Office Suite'is sisalduva Excel tarkvaraga. Mitte ainult Excel 2016, vaid ka kõik teised Wiresoft Software Shopis pakutavad tarkvaralitsentsid on ainult Microsoft originaaltooted. Üksikuid programme Office saab osta siit ühe kasutaja täisversioonina. Neid kasutas tavaliselt juba eelmine omanik või need pärinevad ettevõtte suuremahulistest litsentsidest. Sellise varem kasutatud programmi või sellega seotud litsentsi varasem paigaldus kustutati koos müügiga Wiresoftile uuesti, nii et Excel 2016 või vastav muu Office-programm on taas 100% kasutatav ja seega saab selle ilma pikema jututa uuesti paigaldada.

Seega ei tekita kasutatud tarkvara ostmisel teile mingeid ebasoodsaid tingimusi seoses kasutusõigustega või nende kasutatavusega. Kuna selliste tarkvaratoodete ostmine Wiresoftist on täiesti seaduslik, saate neid pärast maksmist kohe alla laadida ja kasutada ilma piiranguteta. Teie ohutuse tagamiseks on iga Wiresofti Excel litsents eelnevalt kontrollitud selle tegeliku kasutatavuse suhtes. Samuti ei paku Wiresoft kui tõsine tarkvaramüüja tarkvara, mida saab kasutada ainult piiratud aja jooksul, või selliseid testversioone, mis on ainult piiratud funktsioonide valikuga või sisaldavad litsentse, mida kasutavad ka kolmandad osapooled.

Kui teil on küsimusi Excel 2016 või muu MS Office tarkvara ostmise kohta, saate meie pädevat nõustamist e-posti, telefoni ja chat'i teel .

Lingid aadressile "MICROSOFT EXCEL 2016"
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCEL 2016"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad