Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT ACCESS 2021

MICROSOFT ACCESS 2021

162,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

MS Access 2021 üksikprogramm Microsoft Access 2021 on võimas andmebaasihaldussüsteem,...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT ACCESS 2021"

MS Access 2021 üksikprogramm

Microsoft Access 2021 on võimas andmebaasihaldussüsteem, millega saab luua ja hallata keerulisi andmebaase vastavalt individuaalsetele vajadustele. Andmeallikatena ei saa kasutada mitte ainult Exceli, XML- ja dBASE-faile, vaid kasutada saab ka PDF-dokumentide ja e-kirjade sisu. Need imporditakse sobivate vormide abil ja seejärel hinnatakse makrode ja filtrite abil määratletud ülesannete abil. MS Access suudab töödelda ka suuri arvujadasid, mida kasutatakse sageli professionaalsetes arvutustes. Access 2021 teavitab kasutajat ka individuaalselt konfigureeritavate aruannetega kõigist olulistest üksikasjadest ja hoiab neid nii äri- kui ka eraeesmärkidel alati kursis.

Andmebaasi kallal ühiseks tööks pakub Access 2021 ka individuaalsete juurdepääsuõiguste igakülgset haldamist nii vaatamiseks kui ka kasutamiseks. See võimaldas tõhusa projektitöö. Lisaks andmete lokaalsele salvestamisele on võimalik neid ka tsentraalselt ja turvaliselt pilves salvestada, et võimaldada juurdepääsu veebi kaudu.

Programm Microsoft Access 2021 on tavaliselt Office'i paketi lahutamatu osa ja seetõttu pole see tavaliselt saadaval ühe programmina, kuid saate selle osta Wiresoft kui eraldi programm, ja eriti odav.

Access 2021 uued funktsioonid

Access 2021 ostmisel saate selle ulatusliku Office'i programmi praeguse versiooni, millel on lisaks tavapärastele funktsioonidele palju üksikasjade täiustusi ja täiesti uusi funktsioone.

Accessi andmete visualiseerimine uute diagrammitüüpidega

Teenuses Access 2021 on saadaval 11 uut diagrammitüüpi andmete selgeks visualiseerimiseks vormides ja aruannetes. Üksikuid välju saab hõlpsasti kohandada ka diagrammi mõõtmetega ja muudatusi saab kohe kuvada eelvaates. Samuti on võimalik luua interaktiivseid diagramme, valides näiteks vormi- või aruandefiltris erineva kategooriavälja. Rakenduses Access 2021 on muu hulgas saadaval järgmised diagrammitüübid:

  • Joonediagramm: See tüüp näitab kõiki kategooriaid piki horisontaalset x-telge ja kõiki väärtusi, mis on ühtlaselt jaotunud piki vertikaalset y-telge.
  • Lintdiagramm: kategooriad kuvatakse horisontaalteljel (x-telg või vara telg) ning väärtusi vertikaalteljel (y-telg või property- Väärtused .

 

 • Lintdiagramm: Siin on kategooriad paigutatud piki y-telge ja väärtused piki x-telge koos mõõtmete "telg" ja "väärtused" asukohaga "vastupidises asendis.
 • Sektordiagramm: Seda tüüpi diagrammi puhul kuvatakse kategooriad ringi üksikute segmentidena ja andmeväärtused kuvatakse protsendina koguväärtusest (täielik ring).
 • Kombinatsiooniskeem: Siin kombineeritakse kahte või enamat diagrammitüüpi, et visualiseerida seoseid erinevate andmete, nt. B. veeru- ja joondiagrammina.

 

Andmetüübi "suur number" (BIGINT) tugi

andmetüüp BIGINT - "Suur hulk" - suure hulga saab nüüd arvutada ka see säästab mitterahalise numbrilist väärtust, mis on lisatud väli Access tabeli või sidudes andmebaasi sobivat tüüpi (nt SQL server) imporditakse. andmed tüüp "suur hulk" kaheksa baiti pakub palju suuremat valikut (-2 ^ 63-2 ^ 63-1) arvutuste kui andmetüüp "number" neli baiti (-2 ^ 31 kuni 2 ^ 31-1). Pange tähele, et andmetüübi BIGINT aktiveerimisel ei ühildu Accessi andmebaas enam Accessi varasemate versioonidega.

Sorteerige atribuutide lehti hõlpsalt

Siiani on teatud atribuutide leidmine paljude teiste hulgast Atribuutide aknas olnud sageli probleem, eriti kui see sisaldub vormides ja aruannetes, mis on jagatud mitmele vahelehele. Rakenduses Access 2021 saab nüüd sortimisfunktsioonil klõpsates kõiki atribuute tähestikulises järjekorras kuvada, nii et otsingut saab teha kiiresti ja lihtsalt. Teise klõpsuga kuvatakse kõik omadused uuesti standardsättes.

Juhtelementides uus atribuut "Sildi nimi"

Atribuut "Sildi nimi", mis on Access 2021 uus, muudab juhtelemendi nime sisestamise palju lihtsamaks, et määrata sellele sildi juhtelement. See juhtelemendile sildi nime määramise võimalus parandab ka juurdepääsetavust, kuna seda saab nüüd tuvastada ja määrata ka abitehnoloogiate abil.

ODBC-ühenduse optimeeritud kordamine

Ühendused Microsoft Accessi andmebaasi ja välise andmeallika (nt Microsoft SQL Server) vahel, mis on loodud avatud andmebaasi ühenduvusprotokolli (ODBC) abil, sai varem katkestuse korral taastada ainult siis, kui sulgete Access andmebaasi eelnevalt sest Access ei püüa taastada kustutatud ühendus välise andmeallika vanemad versioonid.

Access 2021 pakub siin täiustatud lahendust, mille puhul kuvatakse esmalt veateade koos vea kirjeldusega. Seejärel proovib Access automaatselt andmeallikaga uuesti ühendust luua, kui tehakse toiming, mis kasutab uuesti andmeid või objekte, mis nõuavad ODBC-ühendust. Seetõttu ei ole enam vaja Accessi sulgeda ja uuesti avada.

Access 2021 juurdepääsetavuse parandamine

Ka Access juurdepääsetavust on uues versioonis oluliselt täiustatud, et hõlbustada juurdepääsu võimalikult paljudele kasutajatele. Paljud neist täiustustest viidi läbi üksikute konkreetsete Accessi funktsioonide üksikasjaliku optimeerimise, aga ka üldisemate funktsioonide optimeerimise kaudu, et muuta Accessiga töötamine võimalikult tõhusaks. Seda tehakse ka kõneväljundi laienduste ja programmide optimeeritud integreerimise kaudu. abi-.

Kõneväljundi funktsioonide optimeerimine

Kõneväljund tunneb nüüd ära täiendavad juhtelemendid, mis kutsutakse välja vormides, aruannetes ja andmelehtedel:

 • Tabeli-, päringu- ja vormiandmete lehtede veergude nimede lugemine kõneväljundi abil on lihtsustatud.
 • Otsinguväljade ja liitkastide laiendatud või vähendatud olek tuvastatakse samuti ja seetõttu saab neid lugeda.
 • Ridad "Otsinguväli" või "Kombinatsiooniväli" saab nüüd ära tunda ja lugeda isegi siis, kui veerge on mitu.
 • Nüüd tuvastatakse ja loetakse dialoogiboksis valikurühmade nimed olekuga "valitud" või "desaktiveeritud".
 • Veeru filtri noolesümbolit saab samuti tuvastada ja andmelehel lugeda.
 • Teatud vormijaotise juhtelementide kommenteerimisfunktsiooni on täiustatud.
 • Skaneerimisrežiimis on navigeerimist täiustatud, klõpsates valikuväljale pääsemiseks vasakule või paremale; seda saab muuta tühikuklahvi vajutades.

Täiustused Access 2021 režiimi „Kõrge kontrastsusega” kasutamisel

 • Kirje või vormi navigeerimisribal kuvatakse nupp "Filter".
 • Dialoogiboksis "Andmeülesannete haldamine" kuvatakse salvestatud impordid vahekaardil "Välised andmed".
 • Veergude pealkirjad ja käsunupud kuvatakse nüüd andmelehtedel.

Muud juurdepääsutäiustused rakenduses Access 2021

Klaviatuuri otseteede kasutamine Accessi andmebaasidega töötamisel ei aita mitte ainult tõhusamalt töötada. Need on suureks abiks ja asendamatuks alternatiiviks hiirepõhisele tööle, eriti piiratud nägemis- või liikumisvõimega kasutajatele. Üksikute toimingute sooritamist rakenduses A ccess 2021 täiustab veelgi uute klaviatuuri otseteede kasutamine:

 • Klahvikombinatsioon alt + H loob tabeli.
 • Klõpsates nupul Q, avaneb tabeli veeru filter.
 • Klahvikombinatsioon FD avab dialoogiboksi "Otsi ja asenda".
 • Hüpikakna kõigi jaotiste sirvimiseks klõpsake klahvikombinatsiooni tõstuklahv + F6.
 • Uue väärtusloendi elemendi redigeerimine on lihtsam: otsinguviisard loob kolme erinevat tüüpi loendi vahel, mille vahel valida: otsinguväli, väärtusloendi väli või mitme väärtusega väli.
 • Klahvikombinatsioon Ctrl + E avab dialoogiboksi "Muuda loendi üksusi".

dBASE-failid on taas toetatud

Access 2021 toetab taas .dbf-tüüpi faile, neid saab nüüd importida, linkida või uuesti eksportida.

Nõustaja "Öelge mulle" täiustused

Access 2021 pakub ka võimalust saada Accessilt soovitusi konkreetsete ülesannete või päringute kohta. Sobivate terminite sisestamisel ülemise lindi väljale "Räägi mulle", kuvatakse sobivad valikud. Lihtsatele küsimustele vastatakse otse aknas; Keerulisemate küsimuste korral soovitab "Räägi mulle" abi, mis vastab otsinguterminile kõige paremini.

Access 2021 süsteeminõuded

Access 2021 on saadaval nii 32-bitise kui ka 64-bitise versioonina. See tähendab, et individuaalsed riistvaranõuded võivad üksteisest erineda.

 • Operatsioonisüsteem: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 või Windows Server 2022
 • Protsessor: vähemalt 1,6 GHz või kiirem
 • RAM: vähemalt 4 GB RAM
 • Kõvaketas: vähemalt 4 GB vaba ruumi
 • Graafika: vähemalt 1280 x 768, DirectX 9 või uuem koos WDDM 2.0 või uuema versiooniga Windows 10 jaoks

Ostke Access 2021 odava eraldiseisva Office'i programmina Wiresoftilt

MS Access on tavaliselt vastavate Microsoft Office'i komplektide lahutamatu osa ja seetõttu pole see eraldi ostuversioonina hõlpsasti saadaval. Wiresoftist saate osta MS Access 2021 ka ühe programmina – erinevalt paljudest teistest tarkvaramüüjatest – ja eriti madala hinnaga!

Teie veel üks suur eelis: selle ühe kasutaja litsentsi ostmisel ei pea te võtma endale pikaajalist ja tavaliselt kallist liitumiskohustust ega nõustuma kasutamise tähtajaga. Seetõttu tasub kindlasti osta Access 2021 ühe programmina Wiresoftist, sest hiljem ei pea värskendusi alla laadima.

Pakutava Accessi ühe kasutaja litsentsi funktsioonide ulatus on identne Office Suite 2021 versiooniga. See tähendab, et mitte ainult väiksematel ettevõtetel, vaid ka vabakutselistel on võimalus saada kasu kõigist uue Access 2021 eelistest – ja seeläbi säästa raha.

Lisaks Access 2021-le saate Wiresofti tarkvarapoest erihinnaga osta mitte ainult selle vanemaid varasemaid versioone, vaid ka paljusid muid Microsofti tarkvaralitsentse. Need on alati Microsofti originaaltooted. Need olid enamasti osa ettevõtte hulgilitsentsist või vabastati nende kasutusõigused uuesti koos edasimüügiga. Seetõttu ei ole nende kasutatavus piiratud ega sisene ostjana seaduslikku halli piirkonda. Kuna Wiresofti ostmisel kustutati varem installitud tarkvara koos litsentsiga, nii et see on taas tasuta ja seda saab kasutada uus kasutaja. Tõsise tarkvaramüüjana pakub Wiresoft kõiki Microsofti tooteid eranditult puhaste täisversioonidena, mida saab seetõttu kasutada lõputult ja 100%.

Kui teil on küsimusi Access 2021 või mis tahes muu Office'i programmi, lihtsalt võtke meiega ühendust meili teel, telefoni või vestelda ja kasu see meie asjatundlikku nõu.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT ACCESS 2021"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud