Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT ACCESS 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT ACCESS 2021

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10490
 • 077-03499
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
85,90 € * 94,90 € * (9,48% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Ühilduv


Microsoft Access 2021 on võimas andmebaaside haldussüsteem, mille abil saab luua ja hallata keerulisi andmebaase vastavalt individuaalsetele vajadustele. Andmeallikatena saab kasutada mitte ainult , XML- ja dBASE-faile, vaid ka PDF-dokumentide ja e-kirjade sisu. Need imporditakse vastavate vormide kaudu ja seejärel hinnatakse neid makrode ja filtrite abil määratletud ülesannete abil. MS suudab töödelda ka suuri numbrite jadasid, mis on tavalised professionaalsetes arvutustes. 2021 teavitab kasutajat kõigist olulistest üksikasjadest ka individuaalselt seadistatavate aruannete abil, hoides teda nii äri- kui ka isiklikel eesmärkidel alati kursis. Excel Access Access

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT ACCESS 2021"

MS Access 2021 eraldiseisev programm

Microsoft Access 2021 on võimas andmebaaside haldussüsteem, mille abil saab luua ja hallata keerulisi andmebaase vastavalt individuaalsetele vajadustele. Andmeallikatena saab kasutada mitte ainult Exceli, XML- ja dBASE-faile, vaid ka PDF-dokumentide ja e-kirjade sisu. Need imporditakse vastavate vormide kaudu ja seejärel hinnatakse neid makrode ja filtrite abil määratletud ülesannete abil. MS Access suudab töödelda ka suuri numbrite jadasid, mis on tavalised professionaalsetes arvutustes. Access 2021 teavitab kasutajat ka kõigist olulistest üksikasjadest individuaalselt seadistatavate aruannete abil, hoides teda nii äri- kui ka isiklikel eesmärkidel alati kursis.

Andmebaasiga ühiseks tööks pakub Access 2021 ka individuaalsete juurdepääsuõiguste põhjalikku haldamist nii vaate kui ka selle vastava kasutamise osas. See võimaldas tõhusat projektitööd. Lisaks andmete lokaalsele säilitamisele on võimalik neid ka tsentraalselt ja samal ajal turvaliselt pilves salvestada, et tagada juurdepääs veebi kaudu.

Programm Microsoft Access 2021 on tavaliselt Office'i paketi lahutamatu osa ja seetõttu ei ole see eraldi saadaval - Wiresoftis saab seda aga osta eraldi programmina ja eriti soodsa hinnaga.

Uuendused juurdepääsul 2021

Access 2021 ostuga saate selle põhjaliku kontoriprogrammi praeguse versiooni, milles on lisaks tavapärastele funktsioonidele palju täiustusi ja täiesti uusi funktsioone.

Accessi andmete visualiseerimine uute diagrammitüüpidega

 Access 2021 on saadaval 11 uut diagrammitüüpi andmete visualiseerimiseks vormides ja aruannetes. Samuti saab üksikuid välju hõlpsasti kohandada diagrammi mõõtmetega ja muudatused kohe eelvaates kuvada. Samuti on võimalik luua interaktiivseid skeeme, näiteks valides vormi või aruande filtris erineva kategooria välja. Teiste hulgas onaadressil Access 2021 valimiseks saadaval järgmised diagrammitüübid:

 • Joondiagramm: See tüüp näitab kõiki kategooriaid ühtlaselt jaotatuna piki horisontaalset x-telge ja kõiki väärtusi piki vertikaalset y-telge.
 • Palkdiagramm: See kuvab kategooriad piki horisontaaltelge (x-telg või omaduste telg) ja väärtused piki vertikaaltelge (y-telg või omaduste väärtused).
 • Rööpdiagramm: Siin on kategooriad paigutatud y-teljel või väärtused x-teljel, kusjuures mõõtmete "telg" ja "väärtused" asukohad on ümberpööratud.
 • Tordidiagramm: See diagrammitüüp näitab kategooriaid kui üksikuid ringi segmente ja andmete väärtusi protsendina koguväärtusest (täielik ring).
 • Liitdiagramm: Siin kombineeritakse kaks või enam diagrammitüüpi, et visualiseerida erinevate andmete vahelisi seoseid, nt tulpdiagrammi ja joondiagrammi kujul.

Andmetüübi "Big Number" (BIGINT) toetus

Andmetüübiga BIGINT - "Big Number" - on nüüd võimalik arvutada suuri numbreid. See salvestab mitterahalise arvväärtuse, mis lisatakse Accessi tabelisse väljana või imporditakse, sidudes seda vastava tüübi andmebaasiga (nt SQL server). Andmetüüp "Big Number" kaheksa baidiga pakub arvutusteks palju suuremat vahemikku (-2^63 kuni 2^63-1) kui andmetüüp "Number" nelja baidiga (-2^31 kuni 2^31-1). Tuleb märkida, et BIGINT-andmetüübi lubamisega ei ühildu Accessi andmebaas enam Accessi varasemate versioonidega.

Kinnisvaralehtede lihtne sorteerimine

Varem oli sageli probleemiks konkreetse omaduse leidmine paljude teiste omaduste lehel, eriti kui need sisaldusid vormides ja aruannetes, mis olid jaotatud mitmele vahekaardile. Veebilehel Access 2021 saab nüüd kõik omadused kuvada tähestikulises järjekorras, klõpsates sorteerimisfunktsioonil, mis muudab otsingu eriti lihtsaks ja samas kiireks. Teise klõpsuga kuvatakse kõik omadused uuesti vaikimisi.

Uus omadus "Nimetuse nimi" juhtimisseadmetes

Omadus "Nimetusnimi", mis on Access 2021. aasta versioonis nüüd saadaval, lihtsustab oluliselt kontrolli nime sisestamist, et määrata sellele nimetuse kontrolli. See võimalus seostada nimetuse nimi juhtimisseadmega parandab ka ligipääsetavust, kuna nüüd on neid võimalik abitehnoloogiate abil ära tunda ja määrata.

ODBC-ühenduse optimeeritud kordamine

Microsoft Accessi andmebaasi ja välise andmeallika, näiteks Microsoft SQL Serveri vahelised ühendused, mis on loodud avatud andmebaaside ühendamise protokolli (ODBC) abil, sai varem taastada ainult siis, kui Accessi andmebaas katkestati, sest Accessi vanemates versioonides ei üritanud kustutatud ühendust välise andmeallikaga uuesti luua.

Access 2021 pakub siinkohal täiustatud lahendust, kus kõigepealt kuvatakse veateade koos vea kirjeldusega. Access üritab seejärel automaatselt uuesti andmeallikaga ühendust luua, niipea kui tehakse operatsioon, mis taaskasutab andmeid või ODBC-ühendust nõudvaid objekte. Selle tulemusena ei ole Accessi sulgemine ja taasavamine enam tingimata vajalik.

Juurdepääsetavuse parandamine Access 2021 raames

Uues versioonis on oluliselt parandatud ka Access ligipääsetavust, et hõlbustada juurdepääsu võimalikult paljudele kasutajatele. Paljud neist täiustustest on tehtud Accessi üksikute konkreetsete funktsioonide üksikasjaliku optimeerimise teel, kuid ka üldisemate funktsioonide abil, et muuta Accessiga töötamine võimalikult tõhusaks, eelkõige kõnetulemuse täiustamise ja abistava tehnoloogia optimeeritud integreerimise kaudu.

Kõne väljundfunktsioonide optimeerimine

Kõne väljastus tunneb nüüd ära täiendavad juhtimisseadmed, mida kutsutakse üles vormidel, aruannetes ja andmelehtedel:

 • Lihtsustatud on veergude nimede lugemine tabelis ning päringu- ja vormiandmelehtedel, kasutades kõnetulemust.
 • Ka otsinguväljade ja kombinatsiooniväljade laiendatud või vähendatud olek on tunnustatud ja seega loetav.
 • Isegi mitme veeru puhul saab nüüd ära tunda ja lugeda read "look-up field" või "combination field".
 • Dialoogiboksis tuvastatakse ja loetakse nüüd valikurühmade nimed, mille olekuks on "valitud" või "deaktiveeritud".
 • Andmelehel on võimalik ära tunda ja lugeda ka veeru filtri noolesümbolit.
 • Parandatud on konkreetses vormiosas olevate juhtelementide kommenteerimisfunktsiooni.
 • Skaneerimisrežiimis on parandatud navigeerimist vasakule või paremale klõpsates, et jõuda valikunupule; tühikuklahvi vajutades saab seda vahetada.

Parandused Access 2021 režiimi "Kõrge kontrastsus" kasutamisel

 • Nupp "Filter" kuvatakse kirje või vormi navigatsiooniribal.
 • Dialoogi "Andmete haldamine" dialoogiboksis kuvatakse salvestatud importandmed vahekaardil "Välised andmed".
 • Andmelehtedel kuvatakse nüüd nii veergude pealkirju kui ka käsunuppe.

Muud juurdepääsetavuse parandused Access 2021 raames

Klaviatuurikombinatsioonide kasutamine Accessi andmebaasidega töötamisel ei aita mitte ainult tõhusamalt töötada. Eriti piiratud nägemis- või liikumisvõimega kasutajatele on need suureks abiks ja asendamatuks alternatiiviks hiirega töötamisele. Üksikute toimingute sooritamistAccess 2021 on veelgi parandatud uute klaviatuurikombinatsioonide abil:

 • Klahvikombinatsioon alt + H loob tabeli.
 • Klõpsates nupul Q, avaneb tabeli veeru filter.
 • Klahvikombinatsioon FD avab dialoogiakna "Otsing ja asendamine".
 • Klahvikombinatsiooni shift + F6 klõpsamine kerib kõiki jaotisi hüpikvormil.
 • Uue väärtuste loendi elemendi redigeerimine on lihtsam: selleks loob otsinguvihik kolme erinevat tüüpi loendi, mille vahel valida: otsinguväli, väärtuste loendi väli või mitme väärtusega väli.
 • Klahvikombinatsioon ctrl + E avab dialoogiakna "Edit List Items".

dBASE-faile toetatakse taas

Access 2021 toetab taas .dbf-tüüpi faile, neid saab nüüd uuesti importida või linkida või eksportida.

"Ütle mulle" võluri parandused

Access 2021 pakub ka võimalust saada Accessist ettepanekuid teatavate ülesannete või päringute kohta. Sisestades sobivad terminid ülemise paela väljal "Ütle mulle", kuvatakse vastavad valikud. Lihtsatele küsimustele vastatakse otse aknas; keerulisemate küsimuste puhul pakub "Tell Me" välja need abivahendid, mis vastavad kõige paremini otsingusõnale.

Access 2021 süsteeminõuded

Access 2021 on saadaval nii 32-bitise kui ka 64-bitise versioonina. Seetõttu võivad individuaalsed nõuded riistvarale erineda.

 • Operatsioonisüsteem: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 või Windows Server 2022
 • Protsessor: vähemalt 1,6 GHz või kiirem
 • RAM: vähemalt 4 GB RAM
 • Kõvaketas: vähemalt 4 GB vaba ruumi
 • Graafika: min. 1280 x 768, DirectX 9 või uuem koos WDDM 2.0 või uuema versiooniga Windows 10 jaoks

Osta Access 2021 iseseisva kontoriprogrammina mõistliku hinnaga Wiresoftist

MS Access on tavaliselt vastavate Microsoft Office'i komplektide lahutamatu osa ja seetõttu ei ole see eraldi ostuversioonina kergesti kättesaadav. Wiresoftist saate MS Access 2021 osta ka iseseisva programmina - erinevalt paljudest teistest tarkvaramüüjatest - ja seda eriti soodsa hinnaga!

Veel üks suur eelis: selle ühe kasutaja litsentsi ostmisel ei pea te sõlmima pikaajalist ja tavaliselt kallist tellimuslepingut ega nõustuma kasutuse ajalise piiranguga. Seetõttu tasub kindlasti osta Access 2021 ühe programmina Wiresoftist, sest te ei pea hiljem mingeid tasulisi uuendusi alla laadima.

Pakutava Accessi ühe kasutaja litsentsi funktsioonid on samad, mis Office Suite 2021'is sisalduval versioonil. See tähendab, et mitte ainult väiksemad ettevõtted, vaid ka vabakutselised saavad kasutada kõiki uue Access 2021 eeliseid - ja samal ajal raha kokku hoida.

Lisaks Access 2021-le saate Wiresofti tarkvarapoest osta mitte ainult selle vanemaid varasemaid versioone, vaid ka mitmeid teisi Microsofti tarkvaralitsentse erihinnaga. Need on alati originaalsed Microsofti tooted. Tavaliselt olid need osa ettevõtte mahulitsentsist või nende kasutusõigused vabastati uuesti koos edasimüügiga. See ei piira siiski nende kasutatavust ega pane teid kui ostjat juriidiliselt hallile alale. Selle põhjuseks on see, et kui Wiresoft ostis tarkvara, kustutati varem paigaldatud tarkvara koos litsentsiga, nii et see on taas vaba ja seda saab kasutada uus kasutaja. Wiresoft kui mainekas tarkvara edasimüüja pakub kõiki Microsofti tooteid ainult puhaste täisversioonidena, mida saab seega kasutada piiramatu aja jooksul ja 100% ulatuses.

Kui teil on küsimusi Access 2021 või mõne muu Office'i programmi kohta, võtke meiega lihtsalt ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel ja kasutage meie asjatundlikku nõu.

Lingid aadressile "MICROSOFT ACCESS 2021"
Klientide hinnangud "MICROSOFT ACCESS 2021"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad