Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2013

MICROSOFT POWERPOINT 2013

28,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft PowerPoint 2013 – klassikaline Office'i tarkvara eraldiseisva programmina...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT POWERPOINT 2013"

Microsoft PowerPoint 2013 – klassikaline Office'i tarkvara eraldiseisva programmina

PowerPoint on tüüpiline osa Microsoft Office paketid ja loomiseks asendamatud veenev esitlusi, mis on antud live kaudu või video loengu kolleegid ja edastada teavet selgelt äripartneritele. PowerPoint 2013 versioon avaldab muljet rakendusvõimaluste mitmekülgsusega, seda saab kasutada mitte ainult tööalaselt, vaid ka koolis ja õpingute ajal, et teiste inimestega edukalt suhelda. Oma laia valiku mallide ja kujunduselementidega PowerPoint 2013 toetab nii algajaid kui ka professionaale selge kujundusega slaidide loomisel ja teemade elaval edastamisel.

Microsoft PowerPoint 2013 kasutajasõbralik liides muudab programmiga alustamise väga lihtsaks, eriti kogenematute kasutajate jaoks. Intuitiivselt kasutatavad tööriistad ning suur valik standardiseeritud slaidimalle ja graafikatüüpe hõlbustavad professionaalse välimusega esitluste loomist ja annavad neile individuaalse välimuse. Nutikad juhtjooned toetavad kasutajaid üksikute kujunduselementide optimaalsel ja täpsel paigutusel ning praegust töötlemise olekut saab otsevaate kaudu igal ajal kohe kontrollida.

PowerPoint 2013 pakub tuge ka tahvelarvutitele, mis avardab oluliselt programmi rakendusvõimalusi. Meeskondlikuks kasutamiseks on sellesse versiooni integreeritud ka kommentaaride veerud, et teised töötajad saaksid esitluse slaididele oma kommentaare lisada.

PowerPointi versioonil 2013 on uuemate väljaannete ees eelis, et see töötab operatsioonisüsteemides Windows 7 või Windows Server 2008. Tarkvara saab seega kasutada ka vanemates arvutites – mis on majanduslik eelis eelkõige erakasutajatele, füüsilisest isikust ettevõtjatele või üliõpilastele, aga ka väiksematele ettevõtetele, kes otsivad rahaliselt soodsat lahendust oma tarkvaravajaduste katmiseks ilma, et peaks asendada riistvara on.

PowerPoint 2013-l on juba võimalus kasutada Microsofti pilveteenust SkyDrive esitluste võrgus salvestamiseks, et need oleksid teistele kasutajatele kättesaadavad; Neid saab SharePointi kaudu jagada ja ka teised kasutajad redigeerida.

Programm PowerPoint 2013 on saadaval ka Wiresoftist vastava Office'i versiooni osana, kuid saate selle meilt ka eraldi osta!

PowerPoint 2103 ühe programmina Wiresoftilt ostmise eeliseks on see, et lisaks odavale pakkumisele pole tegemist tarkvara tellimuse, vaid ostuversiooniga. Järgmises ülevaates on esitatud kõik selle end tõestanud kontoritarkvara olulised funktsioonid ja tööriistad.

Lisaks PowerPoint 2013-le leiate Wiresofti veebipoest ka tarkvara vanemaid ja uuemaid versioone – aga ka odavat ühe kasutaja versiooni, millel pole tellimust.

Kasutage rakenduses PowerPoint 2013 praktilisi funktsioone

PowerPoint 2013 laiendab esitluse slaidide graafilise kujunduse varasemat ulatust. Selleks on saadaval järgmised tööriistad ja funktsioonid:

  • Kasutage SmartArt-efekte: rakenduses PowerPoint 2013 saadaolev SmartArt-tööriist võimaldab integreerida dünaamilisi, voolavaid üleminekuid slaidide vahel ja muudab esitluse seega veelgi elavamaks. Erinevad SmartArt formaat malle või paigutusega on saadaval, mida saab kasutada koos SmartArt: Effects nagu line tüübid, kaldservadega või 3D vaates saab kombineerida või see on võimalik taotleda ka värvi variatsioone kujundeid on SmartArt kohaldatakse . Lisaks sisaldavad teatud tüüpi SmartArt-graafika kohahoidjaid, millesse saab lisada teie enda illustratsioone või fotosid.
  • Uued slaidikujunduse kujundusvariandid: PowerPoint 2013 on samuti laiendatud, et hõlmata täiendavaid värvipalette ja fondiperekondi. Uued on siin ka laiekraandisainid alternatiivina varasematele standardsuurustele. Uus PowerPoint standard slaidi suurus on 16: 9, mida saab kasutada ka esitluste projektoriga, kuid vanemad 4: 3 formaadis on veel saadaval - see on ka võimalik luua slaidile formaadis.
  • Pipetitööriist individuaalse värvivaliku jaoks: PowerPointi slaidi üksikuid värve saab ühe klõpsuga kohe muuta. Lisaks standardtoonidele saab valida ka PowerPoint 2013-s pakutava paleti väliseid värve ja kasutada neid kujundamisel.
  • Ühendage slaidid kahest erinevast PowerPointi failist: PowerPoint 2013-l on nüüd oma dialoogiboks, näiteks mustandi ja parandusversiooni liitmiseks üheks failiks. Sellest saab valida ainult teatud osad ja integreerida algfaili. Pärast ühendamist saab muudatused ükshaaval vastu võtta või tagasi võtta.
  • Sisestage pilte võrgumeediast: sotsiaalmeediast (nt Facebookist ja Flickrist) pärit pilte ja graafikat saab nüüd integreerida otse PowerPointi esitlusse, ilma et peaks neid esmalt arvutisse salvestama. Ainus nõue on, et kasutaja on registreerunud vastavas teenuses. See kehtib ka Bingi pildiotsingu kohta, mida saab siiski kasutada ilma sisse logimata.

Lisaks pakub PowerPoint 2013 ka muid praktilisi funktsioone, mis suurendavad rakendusvõimalusi – nii koostööks kui ka esitluse enda jaoks:

   • ühilduvusrežiimi: PowerPoint 2013, kasutajad saavad ühilduvusrežiimi mitte ainult avatud ja muuta PPT faile, mis loodi vanem versioon tarkvara, vaid ka päästa neid uuesti, et neid saab sellega endiselt kasutada. Ühilduvuse kontroll pakub täiendavat turvalisust, et ühegi elemendiga ei tekiks kuvamisprobleeme.

 

 • Avatud XML-vorming: PowerPointi faile saab nüüd salvestada ka Microsofti XML-failivormingus – laiendatava märgistuskeele lühend – näiteks .PPTX. Olenevalt sellest, kas integreeritud on ka makrod või lisandmoodulid vms, on selleks saadaval muud XML-vormingud. XML pakub tervet rida eeliseid: sellega salvestatud failid tihendatakse automaatselt, mistõttu vähenemine on oluliselt suurem kui varem. See tähendab, et PowerPointi failide manusena saatmine on veelgi väiksem probleem, nagu võib juhtuda ka siis, kui andmed on liiga suured. Integreeritud andmete kaitse on samuti oluliselt kõrgem: tundlikku teavet on lihtsam tuvastada ja seda saab avaldada ainult konfidentsiaalselt.
 • Kasutage Microsoft OneDrive'i: Microsofti pilveteenuseid saab kasutada koos PowerPoint 2013-ga, et töötada ise esitluse kallal kõikjal liikvel olles, pidada seda loenguna või teha seda et muuta see teistele kolleegidele redigeerimiseks või kommenteerimiseks kättesaadavaks.
 • Jälgige töötajate kommentaare: erinevate töötajate kommentaarid PowerPointi esitlusel ei ole mitte ainult selgelt struktureeritud vastavalt vastavale isikule, sealhulgas kontaktivõimalustele, nagu e-posti aadress, vaid need võivad olla ka kõikjal. serva võib lisada üksikuid esitlusslaidid ning seetõttu võib neid vaadelda töötlemise ajal samuti loengutest.
 • Kõlarivaade: see uus vaade on saadaval slaidiseansi režiimi jaoks. See on praktiline funktsioon, mis näitab kõnelejale PowerPointi esitlust samaaegselt kahes vaates: ühest küljest, nagu varemgi, puhas esitlus. slaidid, mille publik näeb ka teiselt poolt saatejuht vaade, mis näitab neile, sealhulgas kõik märkmed märkused ja kommentaarid. Lisaks pakub see režiim ülevaadet kõikidest slaididest, mis teeb navigeerimise lihtsamaks, samuti tööriistu nagu pliiatsid ja laserosutajad ning ka suumifunktsiooni, et vajadusel graafikat ja diagramme suurendada.
 • Kasutage esitluste jaoks videot: PowerPoint 2013 abil saab esitlusi ka eksportida või videona salvestada. See pakub lisavõimalust nende lihtsalt välisel seadmel taasesitamiseks.
 • Kasutage PowerPointi sotsiaalmeedias: PowerPoint 2013-s loodud esitlused ühilduvad ka sotsiaalmeediaga, nagu Twitter ja Facebook. See laiendab ka adressaatide ringi veebis ja pakub seega täiendavaid võimalusi ulatuse suurendamiseks ja tähelepanu suurendamiseks.

 

PowerPoint 2013 riistvarasüsteeminõuded:

PowerPoint 2013 pakutakse vaikimisi allalaadimiseks Windowsi versioonina 32-bitise ja 64-bitise versioonina; see tähendab, et individuaalsed riistvaranõuded võivad üksteisest erineda. 64-bitine versioon installitakse vaikimisi automaatselt, kuid 32-bitisele operatsioonisüsteemile, millel on x86 protsessor, saab installida ainult 32-bitise versiooni. Vastasel juhul tuleb järgida järgmisi miinimumnõudeid:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2008/2012/2012 R2 / 2016/2019/2022
 • Protsessor: vähemalt 1 GHz, x86 või 64-bitine protsessor
 • RAM: vähemalt 1 GB (32 bitti) või vähemalt 2 GB 64 bitti)
 • Kõvakettaruumi: vähemalt 3 GB
 • Pildi eraldusvõime: vähemalt 1024 x 576, graafikakaart Direct X10 kiirendusega

Ostke PowerPoint 2013 ühe programmina identsest Office Suite'ist madala hinnaga Wiresoftist

PowerPointi tarkvara on Microsoft Office'i komplektide tavaline komponent, mistõttu ei ole see programm tavapoodides eraldi saadaval, vaid seda pakutakse ainult koos teiste Office'i programmidega. Wiresoftist saate osta PowerPoint 2013 ja selle tarkvara muid versioone täiesti eraldi ühe programmina.

Teie suur eelis Wiresoftiga tarkvara ostmisel on: PowerPoint 2013 pakutav üksikkasutaja litsents on puhas ostuversioon, mis ei kohusta teid pikaajalise ja võimalik, et ka kallima tarkvara tellimiseks. lisaks tavapärastele kohustuslikele uuendustele või funktsioonide kasutamise ajapiirangutele. Sel põhjusel tasub Wiresoftist tarkvara osta kaks korda rohkem, eriti kui te ei soovi Office Suite 2013 teisi programme kasutada. Selle tulemusel saavad MS PowerPoint 2013 kõigist eelistest kasu mitte ainult erakasutajad, vaid ka füüsilisest isikust ettevõtjad ja VKEd ning säästa seeläbi raha.

Teie tarkvara ostmine Wiresoftiga on alati turvaline panus: see PowerPoint 2013 ühe kasutaja litsents, mis on müügil meie tarkvarapoes, pärineb suuremalt hulgilitsentsilt, nagu tavaliselt juhul saab kasutada ainult ettevõtetes, nii et see on nn kasutatakse tarkvara - üks põhjus eriti madala hinnaga Wiresoft! See aga ei tähenda teile mingeid miinuseid, sest soetatud kasutatud PowerPointi tarkvaralitsents on funktsionaalsuselt täiesti identne programmiga PowerPoint 2013, mis sisaldub ka samanimelises Office Suite 2013-s.

Kui osta tarkvara Wiresoft, võite olla kindel, et meid ega te ei juriidiliselt ebaselge olukorra, kui kasutate kasutatud tarkvara, sest: Kauplemine kasutatud tarkvara on täiesti seaduslikud ja juriidiliselt lubatud!

Wiresoft on eelnevalt kontrollinud iga Microsofti programmi, mis pärineb sellisest hulgilitsentsist ja mida pakub Wiresoft, selle veatu ja piiramatu kasutatavuse osas, nii et PowerPoint 2013 pärast teie ostmist ja aktiveerimist kaasasoleva seadmega Litsentsivõtit saate kasutada 100%.

Wiresoft pakub ka ainult Microsofti programmide täisversioone, mis on identsed Microsofti vastavate väljaannetega. Lisaks PowerPoint 2013 versioonile saate Wiresofti tarkvarapoest eraldi osta selle tarkvara uuemaid ja vanemaid versioone, samuti muid Office'i, serveri ja muid Microsofti programme.

Kui teil on küsimusi programmi PowerPoint 2013 või mõne muu MS programmi kohta, on kõige parem kasutada meie pädevaid nõuandeid meili, telefoni ja vestluse kaudu.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT POWERPOINT 2013"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud