Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT POWERPOINT 2013

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10040
 • 079-01714
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
21,90 € * 22,90 € * (4,37% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Ühilduv


PowerPoint on tüüpiline osa Microsoft Office pakettidest ja hädavajalik veenvate esitluste loomiseks, mida peetakse otseülekandes või video vahendusel loenguna, et edastada teavet selgelt kolleegidele ja Business partneritele. The PowerPoint 2013. aasta versioon on veenev oma mitmekülgsete rakendusvõimaluste tõttu; seda saab kasutada mitte ainult tööalaselt, vaid ka koolis ja õppetöös, et edukalt suhelda teiste inimestega. Tänu suurele valikule mallidele ja kujunduselementidele toetab PowerPoint 2013 nii algajatel kui ka professionaalidel selgelt kujundatud slaidide loomist ja teemade elavat esitlemist.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT POWERPOINT 2013"

Microsoft PowerPoint 2013 - klassikaline Office tarkvara iseseisva programmina

PowerPoint on MicrosoftOffice pakettide tüüpiline komponent ja hädavajalik veenvate esitluste loomiseks, mida peetakse otse või ka video vahendusel loenguna, et anda teavet kolleegidele ja äripartneritele selgelt edasi. PowerPoint 2013 versioon veenab rakenduse võimaluste mitmekülgsusega, seda saab kasutada mitte ainult tööalaselt, vaid ka koolis ja õppetöös, et edukalt suhelda teiste inimestega. PowerPoint 2013 toetab nii algajaid kui ka professionaale tänu paljudele mallidele ja kujunduselementidele, et luua selgelt kujundatud slaide ja anda teemasid elavalt edasi.

Microsoft PowerPoint 2013 kasutajasõbralik kasutajaliides võimaldab ka kogenematuil kasutajatel programmiga hõlpsasti alustada. Intuitiivsed tööriistad ja suur valik standardseid slaidimalle ja graafikatüüpe muudavad professionaalsete esitluste loomise lihtsaks ja annavad neile individuaalse ilme. Intelligentsed suunajooned aitavad kasutajatel paigutada üksikuid kujunduselemente optimaalselt ja täpselt ning otseülekanne võimaldab igal ajal kohe kontrollida praegust redigeerimise seisu.

PowerPoint 2013 pakub ka tahvelarvutite tuge, mis laiendab oluliselt programmi rakendusvõimalusi. Meeskonnakasutuse jaoks on sellesse versiooni integreeritud ka kommentaarisambad, et teised töötajad saaksid esitluse slaide oma kommentaaridega kommenteerida.

Võrreldes uuemate väljaannetega on PowerPointi 2013. aasta versiooni eeliseks, et see töötab operatsioonisüsteemides Windows 7 või Windows Server 2008. Seega saab tarkvara kasutada ka vanematel arvutitel, mis on majanduslik eelis eelkõige erakasutajatele, füüsilisest isikust ettevõtjatele või üliõpilastele, aga ka väiksematele ettevõtetele, kes otsivad rahaliselt soodsat lahendust oma tarkvaravajaduste katmiseks ilma riistvara uuendamata.

PowerPoint 2013 pakub juba võimalust kasutada Microsoft pilveteenust SkyDrive, et salvestada esitlusi veebis, nii et need oleksid teistele kasutajatele kättesaadavad; SharePointi kaudu saab neid jagada ja ka teiste kasutajate poolt redigeerida.

PowerPoint 2013 programm on saadaval ka Wiresoftist vastava Office versiooni osana, kuid seda saab meilt osta ka eraldi!

PowerPoint 2103 ostmisel iseseisva programmina Wiresoftist on lisaks soodsale hinnale eeliseks see, et tegemist ei ole tarkvara tellimise, vaid ostetud versiooniga. Järgnevas ülevaates on esitatud kõik selle tõestatud Office tarkvara olulised funktsioonid ja vahendid.

Lisaks PowerPoint 2013-le leiate Wiresofti veebipoest ka tarkvara vanemaid ja uuemaid versioone - ka soodsa ühekordse kasutajaversioonina ilma tellimiskohustuseta.

PowerPoint 2013 praktiliste funktsioonide ja funktsioonide kasutamine

PowerPoint 2013 laiendab senist ulatust esitlusdiipe graafilises kujunduses. Selleks on muu hulgas saadaval järgmised vahendid ja funktsioonid:

  • Kasutage SmartArt-efekte: PowerPoint 2013s saadaval olev SmartArt tööriist võimaldab teil lisada slaidide vahele dünaamilisi, sujuvaid üleminekuid, mis muudavad esitluse elavamaks. Selleks on saadaval erinevad SmartArt-formaadis mallid või kujundused, mida saab rakendada SmartArt-graafikale: Selliseid efekte, nagu joonestiilid, kaldservad või 3D-vaated, saab kombineerida või on võimalik SmartArt-graafika kujunditele ka värvivariante rakendada. Lisaks sisaldavad mõned SmartArt-graafika tüübid paigutussätteid, millesse saab integreerida teie enda illustratsioone või fotosid.
  • Uued kujundusvariandid slaidikujunduste jaoks: PowerPoint 2013-i on laiendatud ka rohkemate värvipalettide ja kirjatüüpide perede võrra. Uus on ka laiekraani kujundus, mis on alternatiiviks varasematele standardsuurustele. Uus PowerPoint Standard slaidi formaat on 16:9, mis on hea esitluste jaoks, kus on olemas projektor, kuid ka vanem 4:3 formaat on endiselt saadaval - samuti on võimalik luua kohandatud slaidiformaat.
  • Silmapiiritusriista tööriist üksikute värvide valimiseks: PowerPoint'i slaidi üksikuid värve saab ühe klõpsuga koheselt muuta. See tähendab, et lisaks standardtoonidele saab valida ja kujunduses kasutada ka PowerPoint 2013 pakutava värvipaleti väliseid värve.
  • Ühendage slaidid kahest erinevast PowerPoint'i failist: PowerPoint 2013-l on nüüd oma dialoogiboks, et ühendada näiteks eelnõu ja parandusversioon ühte faili. Ainult teatavad faili osad saab valida ja integreerida originaalfaili. Pärast ühendamist saab muudatused kas heaks kiita või tühistada ükshaaval.
  • Sisestage pilte veebimeediast: Sotsiaalmeediast, näiteks Facebookist ja Flickrist pärit pilte ja graafikat saab nüüd integreerida otse PowerPoint'i esitlusse, ilma et neid peaks esmalt arvutisse salvestama. Ainus nõue on, et kasutaja logib end vastavasse teenusesse sisse. See kehtib ka Bingi pildiotsingu kohta, mida saab siiski kasutada ilma sisselogimiseta.

Lisaks pakub PowerPoint 2013 ka muid praktilisi funktsioone, mis suurendavad veelgi rakendusvõimalusi - nii koostöös kui ka eriti esitluses:

  • Ühilduvusrežiim: PowerPoint 2013-s saavad kasutajad kasutada ühilduvusrežiimi, et mitte ainult avada ja redigeerida .PPT-faile, mis on loodud tarkvara vanemas versioonis, vaid ka salvestada need uuesti, et neid saaks endiselt kasutada. Ühilduvuskontroll pakub täiendavat turvalisust, et ei tekiks kuvamisprobleeme ühegi elemendi puhul.
  • Avatud XML-formaat: PowerPoint-faile saab nüüd salvestada ka Microsoft XML-failiformaadis - lühend Extensible Markup Language'st - nagu .PPTX. Sõltuvalt sellest, kas näiteks on integreeritud ka makros või lisandmoodulid jne, on selleks otstarbeks saadaval ka muud XML-vormingud. XML pakub mitmeid eeliseid: Sellega salvestatud failid pakitakse automaatselt kokku, kusjuures nende mahtu vähendatakse palju rohkem kui varem. See tähendab, et PowerPoint-failide saatmine manusena põhjustab veelgi vähem probleeme, mis võivad tekkida, kui andmete suurus on liiga suur. Ka integreeritud andmete kaitse on sel juhul palju suurem: tundlikku teavet on lihtsam tuvastada ja seda saab jagada üksnes konfidentsiaalselt.
  • Kasutage Microsoft OneDrive'i: Microsoft pilveteenuseid saab kasutada koos PowerPoint 2013-ga, kas selleks, et töötada esitluse kuskilt eemal olles ise või et seda loenguna esitada või teha see teistele kolleegidele kättesaadavaks toimetamiseks või kommenteerimiseks.
  • Jälgige kaastöötajate kommentaare: PowerPoint'i esitluse kohta tehtud erinevate koostööpartnerite kommentaarid ei ole mitte ainult selgelt jaotatud isikute kaupa, sealhulgas kontaktvõimalused, näiteks e-posti aadress, vaid neid saab lisada ka üksikute esitluse slaidide servale, muutes need nii redigeerimise kui ka esitluse ajal vaadeldavaks.
  • Esineja vaade: See uus vaade on saadaval ekraanipresentatsioonirežiimi jaoks, mis on praktiline funktsioon, mis näitab kõnelejale PowerPoint'i esitlust korraga kahes vaates: ühelt poolt, nagu varemgi, puhtad esitluse slaidid, mida näeb ka publik, ja teiselt poolt kõneleja vaade, mis näitab neid koos kõigi märkuste ja märkuste või kommentaaridega. Lisaks pakub see režiim ülevaadet kõigist slaididest, mis muudab navigeerimise lihtsamaks, samuti vahendeid, nagu pliiatsid ja laserpointer, ning vajadusel ka suumimisfunktsiooni graafika ja diagrammide suurendamiseks.
  • Videote kasutamine esitlustes: PowerPoint 2013 abil saab esitlusi eksportida või salvestada ka videona, mis annab lisavõimaluse neid hõlpsasti ka välises seadmes esitada.
  • PowerPointi kasutamine sotsiaalmeedias: PowerPoint 2013 abil loodud esitlused ühilduvad ka sotsiaalmeediaga, näiteks Twitteri või Facebookiga. See laiendab adressaatide ringi ka internetis, pakkudes täiendavaid võimalusi leviku laiendamiseks ja teadlikkuse suurendamiseks.

PowerPoint 2013 riistvara süsteeminõuded:

PowerPoint 2013 pakutakse allalaadimiseks Windows vaikimisi 32-bitise ja 64-bitise versioonina; seetõttu võivad individuaalsed nõuded riistvarale erineda. 64-bitine versioon paigaldatakse vaikimisi automaatselt, kuid ainult 32-bitist versiooni saab paigaldada 32-bitise x86-protsessoriga operatsioonisüsteemi. Muul juhul tuleb järgida järgmisi miinimumnõudeid:

 • Operatsioonisüsteemid: min. Windows 7 kuni Windows 10, Windows Server 2008 kuni 2012 R2
 • Protsessor: vähemalt 1 GHz, x86 või 64-bitine protsessor
 • Põhimälu: vähemalt 1 GB (32 bit) või vähemalt 2 GB (64 bit)
 • Kõvakettaruum: vähemalt 3 GB
 • Pildi eraldusvõime: vähemalt 1024 x 576, Direct X10 kiirendusega graafikakaart

Ostke PowerPoint 2013 ühe programmina samast Office paketist mõistliku hinnaga Wiresoftist

PowerPoint tarkvara on Microsoft Office komplektide tavaline osa. Seetõttu ei ole see programm tavapoodides eraldi saadaval, vaid seda pakutakse ainult koos teiste Office programmidega. Wiresoftist saate osta PowerPoint 2013 ja ka selle tarkvara teisi versioone täiesti eraldi, iseseisva programmina.

Teie suur eelis tarkvara ostmisel Wiresoftist on siin: pakutav PowerPoint 2013 ühe kasutaja litsents on puhas ostuversioon, mis seega ei kohusta teid pikaajalise ja võimalik, et kallima tarkvara tellimiseks, samuti ei tähenda see tavapäraseid kohustuslikke uuendusi ega ajalisi piiranguid funktsioonide kasutamisele. Sel põhjusel tasub tarkvara ostmine Wiresoftilt isegi kaks korda, eriti kui te ei soovi kasutada teisi Office suite 2013 programme. Seega saavad mitte ainult erakasutajad, vaid ka füüsilisest isikust ettevõtjad ja VKEd kasutada kõiki MS PowerPoint 2013 eeliseid ja seeläbi raha kokku hoida.

Ka teie tarkvaraost Wiresoftist on igal juhul kindel: see PowerPoint 2013 ühe kasutaja litsents, mida meie tarkvarapoes ostmiseks pakutakse, pärineb suuremast mahulitsentsist, kuna neid kasutatakse muidu ainult ettevõtetes, seega on tegemist nn kasutatud tarkvaraga - põhjus, miks Wiresoftis on hind eriti madal! See ei tähenda teie jaoks siiski mingeid puudusi, sest teie ostetud kasutatud PowerPoint tarkvara litsents on funktsionaalsuse poolest täiesti identne PowerPoint 2013 programmiga, mis kuulub ka samanimelisse Office Suite 2013.

Samuti võite Wiresofti tarkvara ostes olla kindel, et ei meie ega teie ei satu kasutatud tarkvara kasutamisel õiguslikult ebaselgesse olukorda, sest: Kasutatud tarkvaraga kauplemine on täiesti seaduslik ja kohtute poolt lubatud!

Iga Microsoft programmi, mis pärineb sellisest mahulitsentsist ja mida Wiresoft pakub, on Wiresoft eelnevalt kontrollinud selle veatu ja piiramatu kasutatavuse osas, nii et PowerPoint 2013 on teie poolt pärast ostu ja aktiveerimist kaasasoleva litsentsivõtmega 100% kasutatav.

Wiresoft pakub ka ainult Microsoft programmide täisversioone, mis on identsed Microsoft vastavate versioonidega. Lisaks PowerPoint 2013 versioonile saate selle tarkvara uuemaid ja ka vanemaid  versioone eraldi osta Wiresoft Software Shopist, samuti teisi Office-, server- ja muid Microsoft programme.

Kui teil on küsimusi PowerPoint 2013 või mõne muu MS-programmi kohta, võtke meiega julgelt ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT POWERPOINT 2013"
Klientide hinnangud "MICROSOFT POWERPOINT 2013"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad