Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 7 ENTERPRISE PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE vSPHERE 7 ENTERPRISE PLUS

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10543
  • VS7-EPL-C
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
2 603,90 € * 2 891,90 € * (9,96% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE vSPHERE 7 ENTERPRISE PLUS"

VMware vSphere 7 Enterprise Plus: Virtualiseerimise järgmine tase

Suurendage oma IT-infrastruktuuri jõudlust, tõhusust ja turvalisust VMware vSphere 7 Enterprise Plus abil. See juhtiv virtualiseerimistehnoloogia võimaldab teie ettevõttel vastata kaasaegse ärikeskkonna väljakutsetele, pakkudes samas tulevase kasvu ja innovatsiooni jaoks vajalikku paindlikkust ja skaleeritavust.

Kõrgeim jõudlus ja usaldusväärsus

VMware vSphere 7 Enterprise Plus on loodud kõrgeima jõudluse ja usaldusväärsuse tagamiseks. See toetab kuni 768 vCPU-d ja 24 TB vRAMi ühe virtuaalmasina kohta, nii et ka kõige nõudlikumad töökoormused saavad hõlpsasti hakkama. Lisaks võimaldab vSphere Distributed Resource Scheduler (DRS) tehnoloogia dünaamilist ressursside jaotamist ja tasakaalustamist, et tagada maksimaalne jõudlus ka kõige nõudlikumates keskkondades.

Revolutsioonilised turvaelemendid

VMware vSphere 7 Enterprise Plus pakub kindlaid turvafunktsioone, et kaitsta teie organisatsiooni andmeid ja rakendusi. VSphere Trust Authority tagab, et teie keskkonnas on aktiivsed ainult usaldusväärsed hostid, samas kui vSphere Identity Federation pakub täiustatud juurdepääsu kontrolli ja turvalisust.

VMware vSphere 7 Enterprise Plus: optimeerige oma IT-strateegiat

VMware vSphere 7 Enterprise Plus ei ole lihtsalt tehnoloogia, vaid vahend, mis aitab teil optimeerida oma IT-strateegiat ja viia oma äri edasi. Tänu paljudele täiustatud funktsioonidele ja integratsioonidele võimaldab see teil ajakohastada oma IT-infrastruktuuri ja luua tulevikuvalmis lahendusi.

Saamatu hübriidpilvede integratsioon

VMware vSphere 7 Enterprise Plus toetab sujuvat hübriidpilvede integreerimist ja pakub täielikku ühilduvust juhtivate pilveteenustega, nagu VMware Cloud on AWS, Azure VMware Solution ja Google Cloud VMware Engine. Tänu vSphere 7 Enterprise Plus'ile saate töökoormusi vaevata liigutada kohapealsete ja pilvekeskkondade vahel, võimaldades kasutada pilveteenuste agiilsust ja skaleeritavust, ohverdamata seejuures kohapealse infrastruktuuri kontrolli ja turvalisust.

Toetus kaasaegsetele töökoormustele

VMware vSphere 7 Enterprise Plus on valmis kaasaegsete töökoormuste ja kasutusjuhtumite jaoks. Tänu Kubernetes'i ja konteineri töökoormuste loomulikule toetusele saate kaasaegseid pilvepõhiseid rakendusi sama lihtsalt kasutusele võtta ja hallata kui traditsioonilisi VM-põhiseid rakendusi.

Kokkuvõttes on VMware vSphere 7 Enterprise Plus võimas, paindlik ja turvaline virtualiseerimislahendus, mis aitab teie ettevõttel lahendada praeguseid probleeme ja valmistuda tulevikuvõimalusteks. Kasutage vSphere 7 Enterprise Plus, et suurendada oma IT-infrastruktuuri tõhusust ja jõudlust ning saavutada oma ärieesmärgid.

Innovatiivsed funktsioonid optimeeritud protsesside jaoks

Tänu vSphere 7 Enterprise Plus'ile saate kasu uuenduslikest funktsioonidest, mis aitavad teil optimeerida protsesse ja saada IT-infrastruktuurist maksimumi.

vSphere Lifecycle Manager

VSphere Lifecycle Manager on keskne funktsioon, mis tagab, et teie keskkond on alati ajakohane. Selle tööriistaga saate tsentraalselt hallata ja automatiseerida uuendusi, parandusi ja konfiguratsioonimuudatusi kogu oma vSphere'i keskkonnas. See minimeerib käsitsi tehtavaid jõupingutusi, vähendab riske ja tagab, et teie keskkond on alati optimaalselt konfigureeritud.

Sisemine turvalisus ja nõuetele vastavus

Maailmas, kus küberturvalisus ja andmekaitse on ülimalt olulised, pakub vSphere 7 Enterprise Plus sisseehitatud turvahaldusfunktsioone. Nende hulka kuuluvad VM Encryption, et krüpteerida andmeid nii puhkeseisundis kui ka transiidi ajal, ja Secure Boot, et tagada, et teie hostidel töötab ainult volitatud ja allkirjastatud kood. Lisaks toetab vSphere 7 Enterprise Plus nõuetele vastavuse jälgimist ja aruandlust, et täita selliste standardite nagu GDPR, HIPAA ja PCI DSS nõudeid.

Kokkuvõte: VMware vSphere 7 Enterprise Plus - teie lahendus töökindla IT-infrastruktuuri jaoks

Lõppkokkuvõttes pakub VMware vSphere 7 Enterprise Plus palju enamat kui lihtsalt virtualiseerimine. See on terviklik platvorm, mis aitab teil optimeerida oma IT-infrastruktuuri, täita turvavajadusi ja luua eeldused tulevaseks kasvuks ja innovatsiooniks.

Skaleeritavad ja paindlikud lahendused

VMware vSphere 7 Enterprise Plusiga saate paindliku ja skaleeritava lahenduse, mis võimaldab teil kohandada oma IT-infrastruktuuri täpselt teie ettevõtte vajadustele. Pole vahet, kas juhite väikest IT-osakonda või suurt andmekeskust, vSphere 7 Enterprise Plus kasvab koos teie vajadustega.

Investeeri tulevikku

Investeerides VMware vSphere 7 Enterprise Plus'i, ei investeeri te mitte ainult tarkvarasse, vaid oma ettevõtte tulevikku. Tänu kaasaegsete töökoormuste toetusele, töökindlatele turvafunktsioonidele ja hõlpsale integreerimisele pilvega tagab vSphere 7 Enterprise Plus, et olete valmis tuleviku IT-probleemide lahendamiseks.

Kokkuvõttes määratleb VMware vSphere 7 Enterprise Plus virtualiseerimise uuesti ja võimaldab organisatsioonidel moderniseerida oma IT-infrastruktuuri ning saavutada oma ärieesmärke tõhusamalt. Avastage VMware vSphere 7 Enterprise Plus'i paljud eelised teie ettevõtte jaoks juba täna.

Lingid aadressile "VMWARE vSPHERE 7 ENTERPRISE PLUS"
Klientide hinnangud "VMWARE vSPHERE 7 ENTERPRISE PLUS"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad