Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10599
 • VCS8-STD-C
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
5 094,90 € * 5 659,90 € * (9,98% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"

VMware vCenter Server 8 Standard - Virtualiseerimiskeskkonna keskne juhtimine

VMware vCenter Server 8 Standard on juhtiv lahendus kogu teie virtualiseerimiskeskkonna haldamiseks ja kontrollimiseks. Selles artiklis saate teada, miks VMware vCenter Server 8 Standard on asendamatu teie virtuaalse infrastruktuuri jõudluse, töökindluse ja tõhususe optimeerimiseks.

VMware vCenter Server 8 põhifunktsioonid Standard

 1. Tsentraliseeritud haldamine: VMware vCenter Server 8 Standard abil saate hallata kõiki oma virtuaalmasinaid (VM), hoste ja ressursse kesksest konsoolist. See lihtsustab kogu teie keskkonna haldamist ja jälgimist.
 2. Jõudluse optimeerimine: Platvorm pakub jõudluse analüüsi- ja optimeerimisvahendeid, mis tagavad, et teie VM-d on alati tippvormis ja töötavad tõrgeteta. Saate ülevaate ressursside kasutamisest ja saate ennetavalt lahendada kitsaskohti.
 3. Automatiseerimine: VMware vCenter Server 8 Standard võimaldab automatiseerida rutiinseid ülesandeid, säästes aega ja vähendades inimlikke vigu. Saate automatiseerida selliseid ülesandeid nagu uute VMide eraldamine või ressursside skaleerimine.
 4. Täiustatud turvalisus: integreeritud turvafunktsioonid kaitsevad teie virtuaalseid ressursse ohtude ja volitamata juurdepääsu eest. Juurdepääsukontrollid ja krüpteerimine võimaldavad teil oma virtuaalkeskkonda kaitsta.

VMware vCenter Server 8 eelised Standard

 • Tõhus haldamine: Tsentraliseeritud haldamine ja automatiseerimine võimaldavad teil kasutada IT-ressursse tõhusamalt ja vähendada tegevuskulusid. Administreerimisele kuluv aeg väheneb märkimisväärselt.
 • Suurem kättesaadavus: jõudluse optimeerimise ja kõrge kättesaadavuse funktsioonid tagavad teie rakenduste pideva kättesaadavuse. See minimeerib seisakuid ja tagab äritegevuse järjepidevuse.
 • Turvalisus ja nõuetele vastavus: täiustatud turvafunktsioonide abil saate kaitsta andmeid ja rakendusi, tagades samal ajal nõuetele vastavuse suuniste järgimise. See on eriti oluline reguleeritud tööstusharudes.

Virtualiseerimiskeskkonna tulevik koos VMware vCenter Server 8-ga Standard

VMware vCenter Server 8 Standard on oluline lahendus ettevõtetele, kes vajavad tõhusat, turvalist ja kõrgelt kättesaadavat virtualiseerimiskeskkonda. Selle platvormiga olete optimaalselt valmis digitaalse ümberkujundamise väljakutseteks. Optimeerige oma ressursikasutust, suurendage jõudlust ja kindlustage oma virtualiseerimiskeskkonna tulevik koos 9 VMware vCenter Server 20. See on tsentraliseeritud kontroll, mis aitab teil edukalt hallata oma virtuaalset infrastruktuuri ja täita kaasaegse IT-teenuse nõudeid. 10 VMware vCenter Server 21 on aluseks tõhusale ja tulevikukindlale virtualiseerimisele.

Lingid aadressile "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"
Klientide hinnangud "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad