Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10599
  • VCS8-STD-C
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
5 659,90 € *

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"

VMware vCenter Server 8 Standard virtuaalsete infrastruktuuride haldamiseks

vCenter Server 8 Standard on võimas põhiline vahend vSphere'il põhineva infrastruktuuri ja selle keskkonna haldamiseks. Täiustatud serverihaldustarkvara pakub laia valikut funktsioone virtuaalsete andmekeskuste, virtuaalmasinate ja virtuaalsete rakenduste usaldusväärseks automatiseerimiseks ja konfigureerimiseks ning edasiseks kohandamiseks või kustutamiseks hübriidpilvedes. Lisaks saab VMware vCenter Server 8 Standard funktsionaalset ulatust hõlpsasti laiendada erinevate lisandmoodulite abil, näiteks integreerides füüsilisi ja virtuaalseid haldusvahendeid.

VMware vCenter Server 8 Standard abil saavad ettevõtted kasutada skaleeritavat ja laiendatavat platvormi, mille abil saab hõlpsasti ja tõhusalt hallata suurt hulka VMware'i stsenaariume - kuni suure hulga virtuaalmasinate, salvestussüsteemide või virtuaalsete võrkudega.

vCenter Server 8 Standard VMware virtuaalmasinate, Esxi hostide ja rakenduste tsentraliseeritud halduslahendus

VCenter Server 8 Standard Update Manager ja vCenter Converter on integreeritud ka vCenter 8 Standard. VMware vCenter Server haldab tsentraalselt paljusid virtuaalmasinaid, mis on jaotatud ühele või mitmele ESXi hostile. Kasutades vCenter Server 8 Standard, saab kõigi hostide ja virtuaalmasinate jõudluse mõõtmisi ka tsentraalselt salvestada ja hinnata.

Virtuaalsete hostide ja virtuaalmasinate tsentraalse haldamise kaudu ühest konsoolist pakub vCenter Server 8 lihtsat ja põhjalikku kontrolli, sealhulgas kõiki nähtavuse tasandeid. Seega lihtsustavad vCenter Server 8 Standard võimsad tööriistad vSphere'i infrastruktuuri tõhusat haldamist ja pakuvad ka ulatuslikke kontrollivõimalusi. Lisaks on vCenter Serveri kaudu saadaval ka töökoormuse live-migratsioon, täielik kloonimine ja külm migratsioon vMotion'i jaoks. Veebiteenuste API hõlbustab ka vCenter Serveri paindlikku integreerimist olemasoleva süsteemihaldustarkvaraga.

vCenter Server 8 Standard - parem jõudlus ja skaleeritavus suurte virtuaalsete infrastruktuuride jaoks

vCenter Server 8 Standard pakub ennetavat, automatiseeritud haldust, et dünaamiliselt uusi teenuseid pakkuda. Ressursse saab jaotada ja optimeerida maksimaalse tõhususega. Näiteks kuni 15 vCenter Serveri instantsi saavad hallata 70 000 virtuaalmasinat ja 5000 hosti. Dünaamilise ressursihalduse, sealhulgas ressursside jaotamise abil jaotab vCenter Server intelligentselt olemasolevad ressursid virtuaalmasinatele. See hõlbustab kriitiliste ärirakenduste teenustaseme vastavust teenustaseme kokkulepetele (SLA).

vCenter Server 8 Standard sisaldab kõiki olemasolevaid vCenter Serveri funktsioone. Hallata saab kuni 2000 vSphere ESXi hosti.

samuti saab vCenter Serveriga sujuvalt laiendada kohapealseid keskkondi vSphere'il põhinevatesse avalikesse pilvedesse, näiteks VMware Cloud on AWS, hallates läbipaistvalt kuni 2000 hosti ja 35 000 virtuaalmasinat ühe vCenter Server'i instantsiga - sõltumata sellest, milline vCenter Server'i versioon on kasutusel.

Lingid aadressile "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"
Klientide hinnangud "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .