Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10551
  • VS6-ENT-C
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
2 001,90 € *

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE"

VMware vSphere 6 Enterprise on võimas virtualiseerimisplatvorm, mis aitab teie ettevõttel kulusid kokku hoida ja tõhusust suurendada. vSphere 6 abil saate kasutada rohkem rakendusi vähemates serverites, parandada kättesaadavust ja turvalisust ning vähendada keerukust ja halduskulusid. Lisaks saate tänu VMware juhtivale virtualiseerimistehnoloogiale olla kindel, et teie ettevõttel on tänapäeva turul konkurentsivõimeliseks jäämiseks vajalik jõudlus.

VMware vSphere 6 Enterprise on ideaalne lahendus ettevõtetele, kes soovivad maksimeerida oma IT-tõhusust ja optimeerida investeeringute tasuvust. Allpool on kolm põhjust, miks teie organisatsioon peaks uuendama VMware vSphere 6 Enterprise:

1) VMware vSphere 6 Enterprise pakub kõrgetasemelist turvalisust ja usaldusväärsust. Tarkvara on testitud ja sertifitseeritud vastavalt kõige rangematele tööstusstandarditele, nii et võite olla kindel, et teie andmed on kaitstud. Lisaks sellele on VMware vSphere 6 Enterprise sisseehitatud redundants, mis tagab, et teie süsteemid jäävad katastroofi korral töökorda.

2) VMware vSphere 6 Enterprise lihtsustab teie IT-infrastruktuuri Management. Tänu intuitiivsele graafilisele kasutajaliidesele saate kiiresti kasutusele võtta uue Server või teha muudatusi olemasolevas keskkonnas. Ja tänu terviklikule Management tööriistade komplektile saate jälgida kõiki oma virtuaalse infrastruktuuri aspekte ühest kesksest asukohast.

3) VMware vSphere 6 Enterprise pakub silmapaistvat jõudlust ja skaleeritavust. Tarkvara toetab kuni 64 protsessorit ja 1 TB RAM-i Pro host-Server, mis muudab selle ideaalseks suurte ettevõtete jaoks, kus IT-keskkonnad on keerulised. Lisaks sellele tagab VMware patenteeritud jaotatud ressursside jaotamise funktsioon (DRS), et ressursid on alati tõhusalt jaotatud kõigi hostide vahel klastris, mis võimaldab teil vastavalt vajadusele suurendada või vähendada jõudlust ilma, et see kahjustaks jõudlust.

 

 
Lingid aadressile "VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE"
Klientide hinnangud "VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .