Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10551
  • VS6-ENT-C
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
1 802,90 € * 2 001,90 € * (9,94% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE"

VMware vSphere 6 Enterprise: maksimaalne virtualiseerimine, minimaalne keerukus

VMware vSphere 6 Enterprise on valdkonna juhtiv virtualiseerimisvahend, mis on spetsiaalselt loodud selleks, et muuta IT-infrastruktuur tõhusamaks, turvalisemaks ja paindlikumaks. Tänu paljudele täiustatud funktsioonidele ja lihtsale kasutajaliidesele on vSphere 6 Enterprise ideaalne valik igas suuruses ettevõtetele, kes soovivad optimeerida oma IT-süsteeme ja suurendada nende jõudlust.

Mis on VMware vSphere 6 Enterprise?

VMware vSphere 6 Enterprise on terviklik platvorm virtuaalmasinate (VM) infrastruktuuride haldamiseks. See pakub muljetavaldavaid funktsioone, mis aitavad organisatsioonidel oma ressursse tõhusamalt kasutada, suurendada vastupidavust ja muuta süsteemid turvalisemaks. Tänu vSphere 6 Enterprise saate kontrollida kogu IT-operatsiooni kesksest konsoolist, alates VMide loomisest ja haldamisest kuni süsteemi jõudluse ja turvalisuse jälgimiseni.

Võimsad funktsioonid tootlikkuse parandamiseks

VMware vSphere 6 Enterprise pakub hulgaliselt võimsaid funktsioone, mis aitavad suurendada tootlikkust ja lihtsustada IT-haldust. Nende hulka kuulub Distributed Resource Scheduler (DRS) funktsioon, mis jaotab ressursse intelligentselt VMide vahel, et optimeerida jõudlust.

VMware vSphere 6 kasutamise eelised Enterprise

VMware vSphere 6 Enterprise abil ei saa te mitte ainult võimsat vahendit IT-infrastruktuuri haldamiseks, vaid ka hulgaliselt eeliseid, mis aitavad muuta teie ettevõtte tõhusamaks, turvalisemaks ja tootlikumaks.

Parem vastupidavus

Üks vSphere 6 Enterprise suurimaid tugevusi on selle suurem vastupidavus. Tänu sellistele funktsioonidele nagu High Availability (HA) ja Fault Tolerance (FT) minimeerib vSphere 6 Enterprise seisakuid ja hoiab teie VM-id töös ka riistvararikke korral. Need funktsioonid tagavad, et teie rakendused ja teenused on pidevalt kättesaadavad ka süsteemirikke korral.

Optimeerige süsteemi jõudlust

VMware vSphere 6 Enterprise pakub mitmeid funktsioone, mis aitavad optimeerida süsteemi jõudlust. Nende hulka kuuluvad Storage DRS, mis kohandab automaatselt salvestusruumi nõudeid, ja Storage IO Control (SIOC), mis optimeerib andmete läbilaskevõimet. Need funktsioonid aitavad maksimeerida süsteemide jõudlust ja optimeerida ressursside kasutamist.

Kokkuvõttes on VMware vSphere 6 Enterprise suurepärane lahendus ettevõtetele, kes soovivad moderniseerida oma IT-infrastruktuuri ja muuta IT-haldust tõhusamaks. Oma rikkalike funktsioonide, lihtsa kasutajaliidese ja võimsate jõudluse optimeerimise võimalustega pakub vSphere 6 Enterprise kõike, mida vajate, et IT-ressursse maksimaalselt ära kasutada ja ettevõtte jõudlust parandada.

Maksimaalne turvalisus VMware vSphere 6 abil Enterprise

Lisaks suurenenud jõudlusele ja töökindlusele seab VMware vSphere 6 Enterprise uued standardid IT-turvalisuse valdkonnas. Sisseehitatud turvafunktsioonidega, nagu virtuaalmasinate krüpteerimine, pakub vSphere 6 Enterprise põhjalikku ja tugevat turvalisust, mis aitab kaitsta teie andmeid ja süsteeme ohtude eest.

Virtuaalmasinate krüpteerimine

Virtual Machine Encryption on üks peamisi turvaelemente, mida VMware vSphere 6 Enterprise pakub. See funktsioon pakub tugevat krüpteerimist, et kaitsta andmeid teie VM-des nii puhkeseisundis kui ka transiidi ajal. Selline andmeturbe tase on oluline, et kaitsta tundlikke ja ärikriitilisi andmeid võimalike ohtude eest.

Turvaline käivitamine

Teine VMware vSphere 6 Enterprise turvafunktsioon on Secure Boot, mis takistab allkirjastamata või võltsitud tarkvara laadimist teie hostidele ja VM-dele. Secure Boot'i abil saate tagada, et teie süsteemides töötab ainult kontrollitud ja usaldusväärne kood, mis vähendab oluliselt pahavara ja rootkit-rünnakute ohtu.

VMware vSphere 6 abil hõlpsasti hallatav ja skaleeritav Enterprise

VMware vSphere 6 Enterprise tugevus ei seisne mitte ainult selle täiustatud funktsioonides ja turvalisuses, vaid ka selle kasutusmugavuses. Tänu intuitiivsele kasutajaliidesele ja mitmesugustele haldusvahenditele on IT-infrastruktuuri haldamine ja skaleerimine lihtsam kui kunagi varem.

Lihtne haldamine

Virtuaalmasinate infrastruktuuri haldamine VMware vSphere 6 Enterprise abil on lihtne. Tänu vCenter Server Management Console'ile saate oma VM-i ja hoste tsentraalselt hallata, vähendades märkimisväärselt halduskulusid. Konsool pakub ka kõrgetasemelist nähtavust ja kontrolli, nii et saate oma IT-infrastruktuurist alati ülevaate.

Mugav skaleerimine

VMware vSphere 6 Enterprise muudab ka teie IT-infrastruktuuri skaleerimise lihtsaks. Tänu võimalusele luua ja luua kiiresti uusi VM-sid ning toetada pilvepõhiseid teenuseid, saate oma IT-infrastruktuuri vastavalt vajadusele laiendada või vähendada.

Kokkuvõttes on VMware vSphere 6 Enterprise terviklik ja võimas lahendus ettevõtetele, kes soovivad oma IT-infrastruktuuri lihtsustada, parandades samal ajal turvalisust ja jõudlust. Tänu oma kasutusmugavusele, täiustatud funktsioonidele ja võimele vaevata skaleerida on vSphere 6 Enterprise asendamatu vahend igale kaasaegsele ettevõttele.

Lingid aadressile "VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE"
Klientide hinnangud "VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE"
14.07.2023

Super schnelle Lieferung

Kaum bestellt, schon geliefert. Bin sehr zufrieden mit dem Service.

14.07.2023

Großartiger Kundensupport

Ich hatte ein kleines Problem beim Installieren des Programms und der Support hat mir sofort geholfen. Sehr freundliches und kompetentes Team. Gerne wieder!

14.07.2023

Excelente atención al cliente

Atención al cliente superior, tuve un pequeño problema y se resolvió de inmediato. La entrega también fue muy rápida. ¡Gracias!

14.07.2023

Entrega rápida e excelente serviço

Estou muito impressionado com o serviço rápido e suave. Recebi meu programa apenas alguns minutos depois de fazer meu pedido. Ótimo trabalho, equipe!

14.07.2023

Szybka dostawa i doskonała obsługa

Jestem bardzo pod wrażeniem szybkiej i płynnej obsługi. Otrzymałem mój program zaledwie kilka minut po złożeniu zamówienia. Świetna robota, zespół!

14.07.2023

Service efficace et bonne attention

Je suis impressionnée par la qualité du service et la rapidité de la livraison. Merci Wiresoft!

Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad