Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 8 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE vSPHERE 8 STANDARD

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10597
  • VS8-STD-C
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
SOFTWARE DOWNLOAD + LIZENZ
995,90 € *

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"

Mida uut on VMware vSphere 8 Standard

VMware vSphere 8 Standard on üks neljast vSphere'i versioonist. vSphere 8 Standard on litsentseeritud füüsiliste hostiprotsessorite kaupa. Alates versioonist 7 on protsessori südamike maksimaalne arv piiratud 32-ga. Põhimälu suurust ei võeta arvesse. Litsentseeritud vSphere'i serveris võib töötada suvaline arv virtuaalmasinaid (VM). Ei sisalda vCenter Serverit (/vendor/vmware/vcenter-server/standard/). VSphere Standardi peamised kasutusviisid on serverite konsolideerimine ja äritegevuse järjepidevus.

vSphere 8 Standard sisaldab uusi funktsioone ja täiustusi

VSphere'i süsteemide uuendamisel on tõestatud, et vCenteri versioon on alati suurem või võrdne ESXi versiooniga. See tagab, et saate kasutada kõiki vSphere'i viimases versioonis kasutusele võetud uusi funktsioone. Lisateavet vSphere'i build-numbrite kohta leiate jaotisest VMware vCenter Serveri build-numbrid ja versioonid ning VMware ESXi/ESX build-numbrid ja versioonid. Teavet vSphere Back-in-Time'i versioonide uuendamispiirangute kohta leiate VMware'i teadmistebaasi artiklist 67077.

vSphere Cluster Service (vCLS) täiustused: VSphere 7.0 Update 3 abil saavad vSphere'i administraatorid konfigureerida vCLS-i virtuaalmasinad töötama konkreetsetel andmekandjatel, konfigureerides iga klastri virtuaalmasinate vCLS-i andmekandjate seaded. Administraatorid saavad määrata ka andmetöötluspõhimõtteid, et määrata, kuidas vSphere Distributed Resource Scheduler (DRS) peaks paigutama vCLS-proxy VM-de (vCLS VM-de) ja muude töökoormuse VM-de gruppe.

VMware vSphere 8 Standard pakub väga paindlikku virtualiseerimisplatvormi

VMware vSphere 8 Standard on andmekeskuste ja serverite virtualiseerimisplatvorm, mis on pilviinfrastruktuuride peamine digitaalne alus. Tänu vSphere 8 Standardile saab andmekeskused hõlpsasti muuta pilvekeskkondadeks, olenemata seadme rakendustest ja operatsioonisüsteemidest.

VMware vSphere 8 Standard - virtualiseerimisplatvorm VMware'lt: vSphere 8 Standard põhineb virtualiseerimise kontseptsioonil ja kasutab selle võimsust andmekeskuse muutmiseks lihtsustatud pilvandmetöötluse infrastruktuuriks. See võimaldab IT-organisatsioonidel pakkuda IT-teenuseid paindlikult ja usaldusväärselt. Pilveoperatsioonisüsteemina haldab VMware vSphere 8 Standard suuri infrastruktuure, nagu salvestusruumid, võrgud ja protsessorid, dünaamilises ja sujuvas töökeskkonnas. Lisaks saab see tarkvarapakett hallata kõiki andmekeskuse keerukusi.

Lingid aadressile "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"
Klientide hinnangud "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .