Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 8 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE vSPHERE 8 STANDARD

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10597
  • VS8-STD-C
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
896,90 € * 995,90 € * (9,94% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"

VMware vSphere 8 Standard: IT-virtualiseerimise järgmine tase

VMware vSphere 8 Standard on uusim täiendus virtualiseerimise liidri VMware muljetavaldavasse tooteperekonda. See uus versioon pakub hulgaliselt täiustusi ja uusi funktsioone, mis võimaldavad IT-spetsialistidel parandada oma IT-infrastruktuuride jõudlust, skaleeritavust ja turvalisust.

Uue põlvkonna virtualiseerimistehnoloogia

VMware vSphere 8 Standard seab uue standardi virtualiseerimistehnoloogias. See pakub täiustatud virtuaalmasinate (VM) ja hostide haldusvõimalusi, täiustatud integratsiooni kaasaegsete salvestus- ja võrgutehnoloogiatega ning ulatuslikke automatiseerimis- ja kohandamisvõimalusi. VMware vSphere 8 Standard abil saate suurendada oma IT-infrastruktuuri tõhusust ja vähendada tegevuskulusid, lihtsustades samal ajal rakenduste ja teenuste kasutuselevõttu ja haldamist.

Haldage ressursse lihtsalt ja tõhusalt

Üks VMware vSphere 8 Standard kõige olulisemaid funktsioone on ressursside parem haldamine. Selliste funktsioonide nagu Distributed Resource Scheduler (DRS) ja High Availability (HA) moodul abil saate tagada, et teie rakendustele ja teenustele on alati olemas vajalikud ressursid. Need funktsioonid aitavad teil maksimeerida IT-teenuste jõudlust ja kättesaadavust ning tagavad riistvararessursside tõhusa kasutamise.

VMware vSphere 8 Standard: Platvorm tulevase kasvu jaoks

VMware vSphere 8 Standard ei ole lihtsalt tuttava vSphere'i toote täiustatud versioon, vaid see on platvorm, mis on mõeldud tulevaseks kasvuks ja innovatsiooniks. Tänu uute tehnoloogiate ja standardite, sealhulgas konteinerite ja Kubernetese'i toetusele saate tagada, et teie IT-infrastruktuur on valmis vastama tuleviku väljakutsetele.

Konteinerite ja Kubernetese'i tugi

VMware vSphere 8 Standard sisaldab ulatuslikku tuge konteineritele ja Kubernetes'ile, mis on kaks kõige olulisemat tehnoloogiat kaasaegse tarkvaraarenduse ja töökeskkonna jaoks. VMware vSphere 8 Standard abil saab konteinerrakendusi käivitada ja hallata koos traditsiooniliste VM-dega samal platvormil. See võimaldab teil sujuvalt integreerida uusi rakendusarhitektuure ja arenduspraktikaid olemasolevasse IT-keskkonda.

Parem skaleeritavus ja jõudlus

VMware vSphere 8 Standard abil saate märkimisväärselt parandada oma IT-infrastruktuuri skaleeritavust ja jõudlust. Tänu paremale mitmetuumaliste protsessorite ja suure mälumahu toetusele saate hallata ka kõige nõudlikumaid töökoormusi. Lisaks pakub uus vMotion-tehnoloogia märkimisväärseid täiustusi VMide reaalajas migreerimisel, mille tulemuseks on vähem seisakuid ja kõrgem teenusekvaliteet.

VMware vSphere 8 Standard on järgmine samm IT-virtualiseerimises. Tänu täiustatud tehnoloogiale ja rikkalikule funktsioonikogumile annab see teile võimaluse optimeerida oma IT-infrastruktuuri, suurendada tõhusust ning valmistuda tulevaseks kasvuks ja innovatsiooniks. Avastage, kuidas VMware vSphere 8 Standard aitab teil saavutada oma IT-eesmärke.

VMware vSphere 8 ühtne haldusliides Standard

VMware vSphere 8 Standard teeb IT-administraatoritel oma virtuaalkeskkondade kontrollimise lihtsamaks kui kunagi varem. Ühtse haldusliidese abil on võimalik jälgida, hallata ja optimeerida oma virtuaalse infrastruktuuri kõiki aspekte ühest kohast.

Intuitiivne ja võimas kasutajaliides

VMware vSphere 8 Standard intuitiivne ja võimas kasutajaliides teeb virtuaalmasinate ja hostide jälgimise lihtsaks. Siit saate kiiresti juurdepääsu põhiteabele ja -funktsioonidele, nagu VMide jõudlus, riistvara tervislik seisund, häired ja sündmused. Võimalus hallata oma virtuaalset infrastruktuuri ühest kesksest kohast aitab suurendada tõhusust ning kiiresti tuvastada ja lahendada võimalikke probleeme.

Kohandatud armatuurlauad ja aruanded

VMware vSphere 8 Standard pakub ka võimalust luua kohandatud armatuurlauad ja aruanded. Need aitavad teil saada täpselt seda teavet ja ülevaadet, mida vajate oma virtuaalkeskkonna haldamisega seotud teadlike otsuste tegemiseks. Kui soovite jälgida, kuidas konkreetsed VM-d toimivad, hoida silma peal, kuidas teie riistvararessursse kasutatakse, või märgata trende oma virtuaalses võrgus, siis vSphere 8 Standard kohandatavad armatuurlauad ja aruanded võivad teid aidata.

VMware vSphere 8 Standard ja turvalisus

VMware vSphere 8 Standard pakub mitmesuguseid funktsioone ja täiustusi, mis aitavad tugevdada teie virtuaalkeskkonna turvalisust. See sisaldab sisseehitatud turvafunktsioone, mis aitavad kaitsta teie virtuaalmasinaid ja andmeid ohtude eest.

Sisseehitatud turvafunktsioonid

VMware vSphere 8 Standard sisaldab mitmesuguseid turvafunktsioone, mis aitavad kaitsta teie virtuaalmasinaid ja andmeid. Nende hulka kuuluvad krüpteerimine VM-i ja võrgu tasandil, VM-i ja hostide turvalise käivitamise võimalused ning täiustatud integratsioon VMware NSX-iga täiustatud võrgu kaitseks.

Vastavus ja auditeerimine

VMware vSphere 8 Standard muudab ka auditeerimise ja vastavusstandardite tõendamise lihtsamaks. See sisaldab konfiguratsioonihaldus- ja auditeerimisfunktsioone, mis aitavad teil jälgida muudatusi virtuaalkeskkonnas ja tõestada, et teie IT-tavad vastavad asjakohastele standarditele ja parimatele tavadele.

VMware vSphere 8 Standard abil saate parandada oma IT-infrastruktuuri jõudlust, skaleeritavust ja turvalisust, säilitades samal ajal kontrolli ja valmistudes tulevaseks kasvuks. Avastage, kuidas VMware vSphere 8 Standard aitab teil saavutada oma IT-eesmärke.

Lingid aadressile "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"
Klientide hinnangud "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .