Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 8 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE vSPHERE 8 STANDARD

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10597
 • VS8-STD-C
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
896,90 € * 995,90 € * (9,94% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"

VMware vSphere 8 Standard - järgmise põlvkonna virtualiseerimislahendus

VMware vSphere 8 Standard on tipptasemel virtualiseerimislahendus, mis aitab ettevõtetel optimeerida oma IT-infrastruktuuri, suurendada jõudlust ning lihtsustada serverite ja rakenduste haldamist. Selles artiklis saate teada, miks VMware vSphere 8 Standard on suurepärane valik teie virtualiseerimisvajaduste jaoks.

VMware vSphere 8 peamised funktsioonid Standard

 1. Serverite virtualiseerimine: VMware vSphere 8 Standard võimaldab teil muuta füüsilised serverid virtuaalmasinateks (VM). See võimaldab ressursside tõhusat kasutamist ja kulude kokkuhoidu.
 2. Kõrge kättesaadavus: Toode pakub integreeritud funktsioone, mis tagavad teie rakenduste kõrge kättesaadavuse. Riistvararikete korral on andmekaotus minimaalne ja teie teenused jäävad pidevalt kättesaadavaks.
 3. Täiustatud turvalisus: VMware vSphere 8 Standard sisaldab turvafunktsioone, nagu krüpteerimine, identiteedihaldus ja turvalisusele suunatud arhitektuur, et kaitsta teie andmeid ja rakendusi.
 4. Tõhus haldamine: platvorm pakub võimsaid vahendeid virtuaalkeskkonna haldamiseks ja jälgimiseks, et tagada ressursside tõhus kasutamine.

VMware vSphere 8 eelised Standard

 • Kulude kokkuhoid: Serverite konsolideerimise ja IT-infrastruktuuri virtualiseerimisega saate säästa märkimisväärseid riistvarakulusid.
 • Paindlikkus ja skaleeritavus: VMware vSphere 8 Standard võimaldab teil oma ressursse vastavalt vajadusele skaleerida, et vastata muutuvatele nõuetele.
 • Parem jõudlus: ressursside optimeeritud kasutamine ja rakenduste kõrge kättesaadavus parandavad teie IT-infrastruktuuri jõudlust.

Teie IT-infrastruktuuri tulevik VMware vSphere 8 abil Standard

VMware vSphere 8 Standard on peamine lahendus, mis viib teie IT-infrastruktuuri järgmisele tasemele. Tänu uuenduslikele funktsioonidele ja VMware'i tõestatud usaldusväärsusele olete hästi varustatud, et vastata digitaalse ümberkujundamise väljakutsetele. Maksimeerige oma IT-ressursside tõhusust ja kindlustage oma ärirakenduste tulevik VMware vSphere 8 Standard abil. See on järgmise põlvkonna virtualiseerimislahendus, mis aitab teil püsida konkurentsivõimelisena kiirelt arenevas IT-maailmas.

Lingid aadressile "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"
Klientide hinnangud "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad