Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 6 DESKTOP HOST FOR 100 VMs
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE vSPHERE 6 DESKTOP HOST FOR 100 VMs

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10558
 • VS6-DT100VM-C
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
4 592,90 € * 5 101,90 € * (9,98% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE vSPHERE 6 DESKTOP HOST FOR 100 VMs"

VMware vSphere 6 Desktop Host 100 VM-le - optimaalne lahendus töölaua virtualiseerimiseks

VMware vSphere 6 Desktop Host for 100 VMs on suurepärane virtualiseerimislahendus, mis on spetsiaalselt kohandatud töölaua virtualiseerimise vajadustega ettevõtete vajadustele. Selles artiklis saate teada, miks see toode on esmaklassiline valik töölaua infrastruktuuri virtualiseerimiseks.

VMware vSphere 6 Desktop Host for 100 VM-i põhifunktsioonid

 1. Töölaua virtualiseerimine: See toode võimaldab luua ja hallata kuni 100 virtuaalset töölauda. See lihtsustab lauaarvutite haldamist ja vähendab riistvara kulusid.
 2. Kõrge jõudlus ja töökindlus: VMware vSphere 6 pakub parimat jõudlust, et optimeerida kasutajate virtuaalsete töölaudade kasutuskogemust ja tagada sujuv töö. Usaldusväärsus tagab, et teie virtuaalsed töölauad on alati töökorras.
 3. Turvalisus: teie virtuaalsete töölaudade turvalisus on kriitilise tähtsusega. See toode pakub täiustatud turvafunktsioone, sealhulgas andmeturvet ja juurdepääsu kontrolli, et kaitsta teie andmeid ja rakendusi.
 4. Paindlikkus ja skaleeritavus: Tänu võimalusele toetada kuni 100 VM-i saate kohandada oma töölaua virtualiseerimiskeskkonda vastavalt oma ettevõtte vajadustele ja laiendada seda vastavalt vajadusele.

VMware vSphere 6 Desktop Hosti eelised 100 VM-i jaoks

 • Kulutõhusus: töölaua virtualiseerimine võimaldab vähendada riistvarakulusid ja minimeerida hooldust, mille tulemuseks on märkimisväärne kulude kokkuhoid.
 • Tsentraliseeritud haldamine: Virtuaalsete töölaudade tsentraliseeritud haldamine võimaldab tõhusat hooldust ja uuendamist, vähendades teie IT-töötajate töökoormust.
 • Täiustatud turvalisus: täiustatud turvaelemendid võimaldavad kaitsta tundlikke andmeid ja rakendusi, mis vastab teie organisatsiooni nõuetele.

Teie töölaua virtualiseerimise tulevik koos VMware vSphere 6 Desktop Hostiga 100 VM-i jaoks

VMware vSphere 6 Desktop Host for 100 VMs pakub optimaalset lahendust organisatsioonidele, kes soovivad kasutusele võtta või laiendada töölaua virtualiseerimist. Tänu selle jõudlusele, turvalisusele ja skaleeritavusele saate suurendada töölaua tõhusust ja samal ajal kulusid kokku hoida. Valmistage oma töölauainfrastruktuur tulevikuks ette ja kasutage VMware vSphere 6 Desktop Host for 100 VM-i pakutavaid eeliseid. Teie töölaua virtualiseerimine muutub teie IT-strateegia keskseks komponendiks.

Lingid aadressile "VMWARE vSPHERE 6 DESKTOP HOST FOR 100 VMs"
Klientide hinnangud "VMWARE vSPHERE 6 DESKTOP HOST FOR 100 VMs"
14.07.2023

Snelle levering en uitstekende service"

Ik ben erg onder de indruk van de snelle en vlotte service. Ik ontving mijn programma slechts enkele minuten na het plaatsen van de bestelling. Geweldig werk, team!

14.07.2023

Enkel købsproces

Bestillingen var meget ligetil, og jeg modtog softwaren hurtigt. Betalingsprocessen var også let. Fortsæt det gode arbejde!

14.07.2023

Outstanding Service

First-class service and very fast delivery. This won't be my last purchase!

14.07.2023

Fast Delivery and Excellent Service

I'm very impressed with the fast and smooth service. I received my program just a few minutes after placing my order. Great job, team!

14.07.2023

Consegna veloce e servizio eccellente

Sono molto impressionato dal servizio rapido e fluido. Ho ricevuto il mio programma solo pochi minuti dopo aver effettuato l'ordine. Ottimo lavoro, team!

Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad