Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10566
  • VS6-ESP-KIT-C
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
2 801,90 € *

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT"

VMware kliendina on teil hea meel teada, et VMware on välja andnud oma uusima toote vSphere 6 Essentials Plus Kit. See uus toode on eelmise versiooni uuendus ning pakub klientidele rohkem funktsioone ja eeliseid. Komplekt sisaldab vSphere 6 Essentials Plus litsentsimist, 1 aasta tuge ja tellimustServices ning vautšerit, mis annab 50% allahindlust koolitusele. Selle uue versiooniga jätkab VMware oma klientidele väärtuse lisamist, pakkudes uuenduslikke tooteid, mis muudavad teie ettevõtte tõhusa juhtimise lihtsamaks kui kunagi varem.

Mõned peamised uuendused vSphere 6-s on järgmised:

-Parem jõudlus: üks VMware peamisi prioriteete oli selle versiooni jõudluse parandamine. See saavutati koodiradade optimeerimise ja mälutõhususe suurendamisega.Lihtsustatud Management: Juhtimise lihtsustamiseks on lisatud uusi funktsioone, sealhulgas PowerCLI integratsioon Windows Powershell 5.0, HTML5-põhine hostClient kasutajaliides, täiustatud automaatse kasutuselevõtu funktsioonid ja palju muud.Tõhustatud turvalisus: Kuna andmete rikkumine on tõusuteel, on turvalisus olulisem kui kunagi varem. vSphere 6 pakub rohkem turvalisust selliste funktsioonide abil nagu VM-i krüpteerimine ja turvaline käivitamine.-Faiksus: uusim versioon pakub rohkem paindlikkust selliste täiustuste abil nagu suuremate virtuaalmasinate (kuni 64 tuuma) ja 2TB virtuaalsete kõvaketaste toetus."

Üldiselt pakub uus VMware vSphere 6 Essentials Plus kit märkimisväärseid parandusi võrreldes eelmise versiooniga, suurendades jõudlust, lihtsustades Management, suurendades turvalisust ja suurendades paindlikkust. Kui olete VMware klient, peaksite kaaluma uuele versioonile üleminekut, et saada kasu kõigist neist parandustest.

Otsid võimalust, kuidas oma VMware vSphere 6 keskkonda maksimaalselt ära kasutada? Siis peaksite investeerima VMware vSphere 6 Essentials Plus kit. See põhjalik komplekt sisaldab kõike, mida vajate VMware vSphere 6 kasutamise alustamiseks, sealhulgas juurdepääsu selle võimsa virtualiseerimisplatvormi olulistele funktsioonidele ja omadustele.

VMware vSphere 6 Essentials Plus kit sobib ideaalselt väikeettevõtetele, kes soovivad virtualiseerimistehnoloogiat ära kasutada. Selle komplekti abil saate kasutada mitut operatsioonisüsteemi ühel aadressil Server ning suurendada oma ettevõtte tõhusust ja tootlikkust. Lisaks sellele võimaldavad kaasasolevad VMware litsentsid hõlpsasti alustada virtualiseerimisega ja seda laiendada, kui teie ettevõte kasvab.

Kui soovite rohkem teada saada VMware vSphere 6 Essentials Plus kit eelistest, võtke ühendust meie Team juba täna. Vastame hea meelega teie küsimustele selle võimsa virtualiseerimisplatvormi kohta ja aitame teid selle rakendamisel!

Lingid aadressile "VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT"
Klientide hinnangud "VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .