Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10565
  • VS6-ESSL-KIT-C
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
317,90 € * 351,90 € * (9,66% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS"

VMware vSphere 6 Essentials - tõhus lahendus väikeste IT-keskkondade virtualiseerimiseks

VMware vSphere 6 Essentials on kõik-ühes lahendus väikeettevõtetele ja IT-osakondadele, kes soovivad oma IT-keskkonda tõhusalt ja lihtsalt virtualiseerida. Tänu terviklikule haldusvahendite paketile, tugevatele turvafunktsioonidele ja täiustatud virtualiseerimistehnoloogiatele pakub vSphere 6 Essentials kindlat platvormi teie IT-vajaduste rahuldamiseks.

Võimas virtualiseerimine ja haldamine vSphere'i ja vCenter Serveriga

VSphere 6 Essentials'i keskmes on võimas ESXi hüperviisor, mis põhineb tõestatud vSphere'i tehnoloogial. See võimaldab serverite tõhusat konsolideerimist, paremat ressursikasutust ja suuremat süsteemi kättesaadavust. Koos virtuaalse infrastruktuuri tsentraliseeritud haldamiseks mõeldud vCenter Serveriga pakub vSphere 6 Essentials terviklikku ja integreeritud lahendust, mis lihtsustab teie IT-keskkonna toimimist, haldamist ja skaleeritavust.

Tugevad turva- ja andmekaitsefunktsioonid

VSphere 6 Essentialsiga saate juurdepääsu töökindlatele turvafunktsioonidele, mis on loodud teie andmete ja rakenduste kaitsmiseks. See hõlmab selliseid funktsioone nagu VM-i krüpteerimine, turvalise käivitamise võimalused ja integratsioon VMware NSXiga täiustatud võrguturbe tagamiseks. Lisaks pakub vSphere 6 Essentials pakett võimsaid andmekaitse- ja katastroofide taastamise funktsioone, sealhulgas võimalust teha VMide kiireid ja usaldusväärseid varukoopiaid ja taastamisi.

Paindlikkus ja skaleeritavus tulevase kasvu jaoks

VMware vSphere 6 Essentialsiga võite olla kindel, et teie IT-infrastruktuur saab kasvada koos teie ettevõtte vajadustega. Toode pakub paindlikke skaleerimisvõimalusi, mis võimaldavad teil lisada täiendavaid servereid ja salvestusruumi, kui teie ettevõte kasvab.

IT-infrastruktuuri paindlikkus

Võimalus kohandada oma infrastruktuuri kiiresti ja lihtsalt vastavalt vajadusele on VMware vSphere 6 Essentialsi peamine eelis. Virtualiseerimine võimaldab teil igal ajal lisada uusi VM-sid, kohandada olemasolevaid ja jaotada ressursse vastavalt vajadusele ümber. See võimaldab teil maksimeerida oma IT-keskkonna tõhusust ja tagada, et teie rakendustel on alati olemas vajalikud ressursid.

Kasvuks ja laienemiseks vajalik skaleeritavus

VMware vSphere 6 Essentialsiga võite olla kindel, et teie IT-infrastruktuur saab kasvada koos teie ettevõtte vajadustega. Toode pakub paindlikke skaleerimisvõimalusi, mis võimaldavad teil lisada täiendavaid servereid ja salvestusruumi, kui teie ettevõte kasvab.

Kokkuvõte - VMware vSphere 6 Essentials: terviklik lahendus väikestele IT-keskkondadele

Kokkuvõttes pakub VMware vSphere 6 Essentials tugevat ja kuluefektiivset lahendust väikeettevõtetele ja IT-osakondadele, kes soovivad virtualiseerimisega alustada. Tänu põhjalikele haldusvõimalustele, täiustatud turvafunktsioonidele ja võimele skaleeruda vastavalt teie ettevõtte vajadustele on see väärtuslik investeering teie IT-keskkonna tõhususse ja paindlikkusse.

Investeerige oma IT-teenuste tulevikku

VMware vSphere 6 Essentialsiga investeerite lahendusse, mis on loodud teie praeguste vajaduste rahuldamiseks, pakkudes samas potentsiaali tulevase kasvu jaoks. Olenemata sellest, kas teete esimesi samme virtualiseerimise valdkonnas või soovite optimeerida oma olemasolevat IT-infrastruktuuri, vSphere 6 Essentials sisaldab vajalikke vahendeid ja funktsioone.

Kasutage virtualiseerimise eeliseid VMware vSphere 6 Essentialsiga

Kujutage ette IT-keskkonda, mida on lihtne hallata, mis on turvaline ja mida saab kohandada vastavalt teie vajadustele. Just seda võite oodata VMware vSphere 6 Essentialsiga. Kasutage virtualiseerimise võimsust ja muutke oma IT-teenused oma ettevõtte tõhusaks partneriks.

VMware vSphere 6 Essentials - samm-sammult virtualiseerimisse sisenemine

VMware vSphere 6 Essentials ei ole mitte ainult võimas platvorm, vaid ka ideaalne sisenemispunkt ettevõtetele, kes astuvad esimesi samme virtualiseerimisega. Selle intuitiivsed haldusvahendid ja lihtsasti kasutatavad funktsioonid võimaldavad ka tehniliselt vähemkogenud kasutajatel oma IT-infrastruktuurist kõige rohkem kasu saada.

Lihtne rakendamine ja haldamine

Tänu tsentraliseeritud haldamisele veebilehe VMware vCenter Server kaudu pakub vSphere 6 Essentials hõlpsasti hallatavat ja organiseeritud virtualiseerimisplatvormi. Intuitiivse kasutajaliidese kaudu saate luua, konfigureerida ja jälgida VM-e, et optimeerida oma IT-keskkonna toimimist. Ka varukoopiate loomine ja taastamine on lihtne ja sirgjooneline, mis muudab süsteemide hooldamise ja andmete kaitsmise palju lihtsamaks.

VMware koolitus ja tugi

VMware pakub vSphere 6 Essentials'i jaoks ulatuslikke koolitus- ja tugiressursse. Olenemata sellest, kas õpite virtualiseerimise põhitõdesid või teil on konkreetseid küsimusi vSphere'i kasutamise kohta teie IT-keskkonnas, VMware on valmis teid aitama. Lisaks saate vSphere 6 Essentials'i ostmisel juurdepääsu aktiivsele ekspertide ja kasutajate kogukonnale, kes saavad pakkuda väärtuslikke teadmisi ja tuge.

VMWare vSphere 6 Essentials - jätkusuutlik investeering teie IT-infrastruktuuri

VMware vSphere 6 Essentials on rohkem kui lihtsalt toode - see on püsiv investeering teie IT-infrastruktuuri jõudlusse ja tõhususse. Tänu oma tugevale arhitektuurile ja rikkalikule funktsioonikogumile pakub see teile lahendust, mis võib teid teenida aastaid, võimaldades samal ajal saada kasu pidevatest uuendustest ja täiustustest.

Pikaajaline töökindlus ja jõudlus

Tänu vSphere 6 Essentials'ile võite loota usaldusväärsele ja võimsale virtualiseerimislahendusele. VMware on tuntud oma stabiilsuse ja jõudluse poolest ning vSphere 6 Essentials ei ole erandiks. Võite sellele platvormile loota oma ärikriitiliste rakenduste käivitamisel, tagades samal ajal kõrge kättesaadavuse ja jõudluse.

Pidevad täiustused ja uuendused

VMware on tuntud oma aktiivse tootearenduse ja korrapäraste uuenduste poolest. Tänu vSphere 6 Essentials'ile saate sellest kohustusest kasu. Saate korrapäraselt uuendusi ja täiustusi, mis tutvustavad uusi funktsioone, parandavad turvalisust ja jõudlust ning optimeerivad integratsiooni teiste VMware toodete ja tehnoloogiatega. Need pidevad täiustused tagavad, et teie IT-infrastruktuur on alati ajakohane ning et saate kasu uusimatest virtualiseerimistehnoloogiatest ja parimatest tavadest.

Kokkuvõte - investeerige tulevikku koos VMware vSphere 6 Essentialsiga

VMware vSphere 6 Essentials on kindel ja kuluefektiivne lahendus väikeettevõtetele ja IT-osakondadele, kes soovivad virtualiseerimisega alustada. Tänu põhjalikele haldusvahenditele, tugevatele turvafunktsioonidele ja võimele skaleeruda vastavalt teie ettevõtte vajadustele on see kindel investeering teie IT-infrastruktuuri tulevikku. Tehke vSphere 6 Essentialsiga hüpe virtualiseerimisse ja vaadake, kuidas see võib muuta teie ettevõtet paremaks.

Investeerige optimaalselt VMware vSphere 6 Essentialsiga

VMware vSphere 6 Essentialsiga ei saa te lihtsalt virtualiseerimislahendust, vaid täisfunktsionaalne pakett, mis suurendab teie IT-infrastruktuuri jõudlust ja töökindlust. See on investeering, mis tasub end kindlasti ära - teie IT-keskkonna suurema tõhususe, paindlikkuse ja turvalisuse mõttes.

Kogemused virtualiseerimisest VMware vSphere 6 Essentialsiga

Kogege virtualiseerimise eeliseid omal nahal koos VMware vSphere 6 Essentialsiga. Tänu võimsale tehnoloogiale ja lihtsatele funktsioonidele pakub see teile platvormi, mis võib teie IT-infrastruktuuri revolutsiooniliselt muuta. Kasutage vSphere 6 Essentials'i pakutavaid võimalusi ja tehke oma IT-keskkond tulevikukõlblikuks.

Lingid aadressile "VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS"
Klientide hinnangud "VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS"
14.07.2023

Einfach und unkompliziert

Der Kaufprozess war einfach und unkompliziert. Das Programm kam prompt an. Sehr zufrieden!

14.07.2023

Sehr kundenorientiert

Hervorragender Kundenservice, schnelle Lieferung und einfacher Bestellprozess. Das ist mein neuer Go-To-Shop!

14.07.2023

Niesamowita obsługa klienta

Miałem mały problem z instalacją programu, a wsparcie pomogło mi natychmiast. Bardzo przyjazny i kompetentny zespół. Zdecydowanie zamówię ponownie!

14.07.2023

Proceso de compra sencillo

El pedido fue muy sencillo y recibí el software rápidamente. El pago también fue fácil. ¡Sigan así!

Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .