Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 6 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE vSPHERE 6 STANDARD

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10567
  • VS6-STD-C
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
861,90 € *

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE vSPHERE 6 STANDARD"

Kas otsite võimsat, usaldusväärset ja kuluefektiivset virtualiseerimisplatvormi? Siis on VMware vSphere 6 Standard just see, mida te vajate. Selles tarkvaras on kõik, mida vajate oma ettevõtte käivitamiseks ja käivitamiseks aadressil Cloud. VMware vSphere 6 Standard abil saate hõlpsasti konsolideerida oma rakendusi vähematele serveritele, vähendada energiatarbimist ja jahutuskulusid, parandada kättesaadavust ja vastupidavust ning palju muud. Lisaks on VMware vSphere 6 Standard tänu intuitiivsele kasutajaliidesele ja põhjalikele funktsioonidele lihtne kasutada isegi algajatele. Miks siis oodata? Alusta juba täna VMware vSphere 6 Standard!

VMware vSphere 6 Standard on valdkonna juhtiv virtualiseerimisplatvorm, mis pakub võimsaid funktsioone igas suuruses ettevõtetele. Veebilehe vSphere 6 Standard abil saate oma rakendused koondada vähemate serverite alla ja säästa kohe raha. Ja tänu sellistele funktsioonidele nagu veatolerantsus ja kõrge kättesaadavus saate oma äri sujuvalt käima panna isegi serveririkke korral. VMware vSphere 6 Standard on ideaalne valik ettevõtetele, kes soovivad oma virtuaalsest infrastruktuurist maksimaalset kasu saada.

VMware vSphere 6 Standard on valdkonna juhtiv virtualiseerimisplatvorm, mis pakub terviklikke arvutus-, salvestus-, võrgu- ja turvafunktsioone ühes seadmes. VMware vSphere 6 Standard abil saate konsolideerida oma rakendused vähematele serveritele ning vähendada kapitali- ja tegevuskulusid. Samuti saate parandada rakenduste kättesaadavust ja paindlikkust ning kaitsta oma andmeid täiustatud turvafunktsioonide abil.

 
Lingid aadressile "VMWARE vSPHERE 6 STANDARD"
Klientide hinnangud "VMWARE vSPHERE 6 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .