Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10139
 • MX3-00098
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
1 725,90 € * 1 916,90 € * (9,96% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsentsivõti
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Visual Studio on Microsofti järeleproovitud integreeritud arenduskeskkond, mis on mõeldud keerukate ettevõtete rakenduste projekteerimiseks ja kasutuselevõtuks paljudes valdkondades. Eriti selle terviklahenduse Enterprise-Editsioon veenab oma suure hulga tööriistade ja funktsioonide valikuga - mitte ainult projekteerimiseks, vaid ka väljatöötatud programmide pidevaks testimiseks - ning sobib seetõttu eriti hästi suurematele ettevõtetele ja organisatsioonidele ning seega ka tervetele programmeerijate meeskondadele.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE"

Maksimeerige arendajate tootlikkust Visual Studio 2019 Enterprise'iga - see on saadaval ostmiseks

Visual Studio on Microsofti järeleproovitud integreeritud arenduskeskkond, mis on mõeldud keerukate ettevõtete rakenduste projekteerimiseks ja kasutuselevõtuks paljudes valdkondades. Eelkõige veenab selle terviklahenduse Enterprise-versioon oma laia tööriistade ja funktsioonide valikuga - mitte ainult projekteerimiseks, vaid ka väljatöötatud programmide pidevaks testimiseks - ning sobib seetõttu eriti hästi suurematele ettevõtetele ja organisatsioonidele ning seega ka tervetele programmeerijate meeskondadele.

Visual Studio Enterprise veenab uues 2019. aasta versioonis paljude detailiparandustega, aga ka täiesti uute funktsioonidega, mis lihtsustavad arendajate igapäevaelu; nende hulka kuuluvad eelkõige IntelliCode koos tehisintellektipõhiste lahendussoovitustega ja Visual Studio Live Share koos praktiliste tööriistadega paremaks reaalajas koostööks.

Lisaks on Visual Studio Enterprise 2019-s parandatud nii refaktooringuid kui ka navigeerimist, samuti on parandatud silumisprogrammi, mida on täiustatud mitmete funktsioonidega. Live Unit Testing'i abil saab teste käivitada koodi kirjutamise ajal, samas kui Live Dependency Checking tagab, et kood on reaalajas kooskõlas iga sõltuvuse reegliga.

Ostes Visual Studio 2019 Enterprise Editioni kasutatud tarkvarana Wiresoftist, on kasutajatel suur eelis, et nad saavad kasutada seda arendajatarkvara, mida Microsoft pakub ainuüksi mahulitsentsina, oma arvutis oma üksiklitsentsina.

Wiresofti veebipoest leiate Visual Studio 2019 Enterprise Editioni, samuti Visual Studio teisi väljaandeid - teistes versioonides - ühe kasutajaga ostuversioonina, mida tavalised jaemüüjad tavaliselt sellisena ei paku, nagu ka paljusid teisi Microsofti programme. Järgnev ülevaade tutvustab Visual Studio 2019 Enterprise'i eksklusiivseid funktsioone ning kõiki muid selle versiooni olulisi funktsioone ja omadusi.

Visual Studio 2019 Enterprise'i tipphetked

Visual Studio 2019 toob lisaks eelnevatele tõestatud funktsioonidele ja tööriistadele muidugi välja ka mõned praktilised täiendused või põhifunktsioonide optimeerimised, aga ka täiesti uued funktsioonid, mis toetavad arendajaid veelgi paremini programmeerimisel.

 • Git-first töövoog: uus käivitamisaken pakub nüüd mitmeid uusi võimalusi: Esmalt esitatakse võimalus kloonida või kontrollida koodi repositooriumist, samuti mitu võimalust projekti avamiseks või loomiseks.Selle käigus on ka eelmine dialoog, mis käivitub projekti loomisel, täielikult ümber töötatud. Varasemalt vasakul kuvatavat puude struktuuri enam ei ole; see on asendatud otsinguväljaga ja mitmesuguste filtritega, mida kasutajad saavad kasutada soovitud mallide leidmiseks.
 • Koodiredaktor: IDE värviskeemi saab muuta Standard värviskeemi sinisest tumedaks, lisaks on olemas uued värvid süntaksi esiletõstmiseks: Meetodid on kuvatud pronkspunase värviga, märksõnad nagu for, foreach, if jne. lillaga jne.
 • PMA-renderdamine (Per-Monitor-Aware): Kui varem esines probleeme kuvamisega, kui kasutati erineva resolutsiooniga monitore, nt kaugühenduste puhul, nii et Visual Studio ilmus hägune või renderdati vale skaleeringuga, siis nüüd pakub Visual Studio 2019 PMA-toega rakendust ja renderdab korrektselt, sõltumata vastavatest kasutatud skaleerimisfaktoritest.

Uued otsingu- ja filtrifunktsioonid

Paljud tuttavad otsingu- ja filtrifunktsioonid on optimeeritud Visual Studio 2019 Enterprise'i versiooni jaoks, aidates arendajatel säästa veelgi rohkem aega ja töötada tõhusamalt:

 • Uus otsingukast ja otsingufunktsioonid: Varem Visual Studio'st tuttav otsingukast asub nüüd kesksemal kohal menüüriba keskel. Sisendväljal on nüüd ka hägune otsing, mis on veatolerantne või hägune otsing, mis annab menüüpunktide tulemused isegi siis, kui terminid on valesti kirjutatud. Otsing toetab ka valikuid, nii et sobivad tabamused kuvatakse otse asjakohases dialoogipunktis, selle asemel, et nende leidmiseks peaks klõpsama struktuuride ja menüüde kaudu.
 • Otsingufunktsioon silumiseks: Konkreetsete nimede ja väärtuste otsimine hõlmab aknaid Watch, Locals ja Auto debugging, mis aitavad leida konkreetseid objekte ja väärtusi. Lisatud on mitu tasandit, nt ka alamobjektid või nimekirjad. Lisaks saab väärtuste kuvamist ka vormindada.
 • Otsi viiteid: Siin saab loetelus kuvatavaid otsingutulemusi täiendavalt filtreerida konkreetsete omaduste või muutujate järgi. Sõltuvalt sellest, kas otsitakse lugemis- või kirjutamistoiminguid, tuleb otsinguväljale sisestada "read" või "write".
 • Uus filtri funktsioon projekti kaustade jaoks: Visual Studio Solution Explorer pakub nüüd ka võimalust, et üksikud projektifailid, mis on tühjaks laaditud, on täielikult peidetud. Lisaks sisaldab Solution Explorer tööriistariba nuppe, mille abil saab muu hulgas lülituda Solutioni vaatest Folderi vaatesse, sulgeda sõlmi ja näidata varjatud faile.

Uued refaktooringud Visual Studio 2019 Enterprise'is

C# pakub nüüd mitmeid uusi refaktoriseerimisi, mis muudavad koodi organiseerimise oluliselt lihtsamaks; muu hulgas saab liikmeid üle viia liidesesse või baasklassi, nimeruumi saab kohandada vastavalt konkreetsele kaustastruktuurile ja foreach-silmuseid saab teisendada LINQ päringuteks. Vastavad soovitused on selleks otstarbeks loetletud "lambis".

Koodide puhastamine

Funktsioon, mille abil saab lähtekoodi automaatselt ümber vormindada Code Cleanupiga, ilmub Visual Studio 2019-is lähtekoodi redaktori all oleva luudade ikoonina ja on saadaval ühe klõpsuga. See võtab arvesse ka .editorconfig-failide seadeid. Koodipuhastusel on ka uus terviklikkuse näitaja, samuti uus käsk puhastamise ajal klassikaliste vigade rühma leidmiseks. Hoiatusi või soovitusi saab kuvada ühe klõpsuga ja rakendada kohe. Sageli rakendatavaid parandusi saab ka salvestada või konfigureerida profiilina.

IntelliCode Visual Studio 2019is

IntelliCode on eelmise IntelliSense'i autokomplekti edasiarendus. Kui see näitas iga juhtumi puhul olemasolevaid omadusi ja meetodeid tähestikuliselt sorteeritud nimekirjas, siis IntelliCode näitab ülemistel positsioonidel neid meetodeid ja omadusi, mis kõige tõenäolisemalt kõne alla tulevad, ja tähistab need eelneva tärniga.

IntelliCode'i aluseks on Microsofti üle 2000 avatud lähtekoodiga projekti analüüs GitHubis, kuid kasutajad saavad kasutada ka oma projekte, et õpetada IntelliCode'i selle põhjal ettepanekuid tegema. Analüüsiandmed edastatakse selleks pilve ja neid töödeldakse, kuid lähtekoode ei ole.

Visual Studio Live Share

Visual Studio 2019 Live Share võimaldab kuni 30 kasutajal teha koostööd sama lähtekoodibaasi kallal, jagades koodibaasi ja selle konteksti teiste meeskonnaliikmetega. See toimib, sest Visual Studio Live Share ei edasta mitte pilti, vaid failipuud ja kontekstiteavet. See hoiab iga osaleja oma tuttavas keskkonnas ja võimaldab neil redigeerida lähtekoodi konkreetseid osi sõltumatult vastuvõtjast. Live Share pakub ka võimalust üheskoos siluda.

Vigade kõrvaldamine Visual Studio 2019-s

Rääkides vigade kõrvaldamisest: Visual Studio 2019 Enterprise 'i silur töötab nüüd kaks korda kiiremini kui eelmises versioonis, samas kui mälukulu protsessivälise C++ rakenduse silumisel on oluliselt vähenenud.

 • Uus omaduste kinnitamise tööriist: objekte saab nende omaduste alusel veelgi lihtsamalt tuvastada. Selleks piisab sellest, kui lohistada kursor konkreetsele omadusele silindri aknas või lokaalsete muutujate või automaatsete tööriistade aknas ja klõpsata nööpnõela ikoonil: kohe kuvatakse seal vastav teave.
 • Andmete murdepunktid: Kui eelmistes versioonides keskendusid Data Breakpoints ainult C++-le, siis Visual Studio 2019s on need saadaval ka .NET Core'i rakenduste jaoks. Iga kord, kui mingi omaduse väärtus muutub konkreetse objekti puhul, katkestavad need koodi täitmise, olenemata sellest, kus see asub. Andmete murdepunktid on suurepärased selleks, et leida koht, kus konkreetset globaalset objekti redigeeritakse, lisatakse või eemaldatakse.

Xamarin mobiiltelefoni arendajatele

Xamarin on nüüd saadaval Visual Studio 2019 Enterprise'is. Lisaks sellele, et Xamarin on varasemate 21 GB asemel 7 GB suurune ja säästab ruumi, pakub see ka kiiremat kompileerimis- ja kasutuselevõtu aega Androidi jaoks. Samuti sisaldab see Xamarin.Forms XAML-i omaduste redaktorit ja täiustatud Xamarin.Forms-i eelvaataja.

ASP.NET veebiarendajatele

ASP.NET-rakenduste puhul põhineb Visual Studio 2019 vaikimisi projekti mall ASP.NET Core 2.2. Projekti mall on ka palju puhtam ja loob nüüd vähem faile.

Visual Studio 2019 eksklusiivsed ettevõtlusfunktsioonid

Konkreetselt pakub Visual Studio 2019 Enterprise mitmeid funktsioone, mida üheski teises väljaandes ei leidu:

 • Snapshot Debugging: see funktsioon võimaldab kasutajatel teha hetkeseisu, st teha hetkeseisu rakenduse aktiivsest täitmisest, et analüüsida, mis toimub konkreetsel hetkel. Hetkeseis näitab lähtekoodi ja muutujate praegust seisu.
 • Ajarännaku silumine (TTD): See on hetkeseisu silumise laiendus. TTD abil saab Azure'i virtuaalmasinas töötavaid veebirakendusi salvestada kauges süsteemis toimuva silumise ajal, võimaldades uurida nende arengut aja jooksul.
 • Live Unit Testing: Live Unit Testing on kasulik .NET Frameworki või .NET Core'i lahenduste testimiseks. See funktsioon võimaldab teil automaatselt taustal käivitada ühikteste, samal ajal kui koodi kirjutatakse. Live Unit Testing viib dünaamilisi teste läbi ka siis, kui koodi muudetakse, ja teavitab kasutajaid kohe, kui see ebaõnnestub. Tulemusi visualiseeritakse reaalajas, sealhulgas koodi katvust.
 • IntelliTrace: See eksklusiivne funktsioon Visual Studio Enterprise'is C#, Visual Basic ja C++ jaoks säästab silumise aega, jälgides koodi täitmise kulgu. Vigade kõrvaldamise seansi ajal salvestab IntelliTrace pidevalt andmeid, nagu suhtlemine süsteemiga (nt klõpsud, juurdepääsud süsteemile, registrile või andmebaasidele, XML-dokumentide laadimine, niitide käivitamine) ja kutsed programmikoodis olevatele meetoditele. Seda tehes saavad kasutajad hüpata tagasi üksikute vahejaamade juurde, et näha konkreetseid väärtusi ajaloos.

Visual Studio 2019 Enterprise'i süsteeminõuded

Järgmised nõuded kehtivad üldiselt Visual Studio 2019 Enterprise'i installimisel ja võivad üksikjuhtudel olla suuremad:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 10, versioon 1507 või uuem; Windows 8.1 koos värskendusega 2919355; Windows 7 SP1 koos hiljutiste värskendustega; Windows Server 2016; Windows Server 2012 R2 koos värskendusega 2919355
 • Protsessor: vähemalt 1,8 GHz
 • Mälu: vähemalt 2 GB RAM
 • Kõvakettaruum: 130 GB (sõltuvalt paigaldatud funktsioonidest)
 • Graafikakaart: minimaalne resolutsioon 1280 x 720, soovitatav resolutsioon 1366 x 768

Osta Visual Studio 2019 Enterprise ükshaaval Wiresofti veebipoest

Visual Studio 2019 Enterprise 'i tarkvara pakub Microsoft tavaliselt ainult mahulitsentsina. Wiresofti veebipoest saate osta Enterprise Editioni ka üksiklitsentsina - eriti soodsa soodushinnaga nn kasutatud tarkvarana.

Meie poolt müügiks pakutav Visual Studio 2019 Enterprise Editioni üksiklitsents on osa ettevõtte varasemast Visual Studio mahulitsentsist, mis nende edasimüügil likvideeriti ja seeläbi muudeti üksiklitsentsideks, mida nimetatakse siis kasutatud tarkvaraks või kasutatud tarkvaraks. Selle Visual Studio 2019 Enterprise tarkvara jagamine ega nimetamine kasutatavaks tarkvaraks ei tähendanud mingeid piiranguid funktsionaalsuse osas.

Tarkvara ostmine Wiresoftist - alati turvaline! See Wiresofti poes saadaval olev Visual Studio 2019 Enterprise 'i väljaanne ei veena mitte ainult oma eriti madala hinnaga, vaid pakub ka ostu turvalisust tänu kohesele allalaadimisele ja litsentsi aktiveerimisele kaasasoleva kehtiva mahulitsentsi võtmega.

Visual Studio 2019 Enterprise 'i või mõne muu programmi ostmine kasutatud tarkvarana Wiresoft Software Shopist ei tekita mingeid õiguslikke probleeme, sest kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega selgelt lubatud, mida on kinnitanud arvukad õiguslikult siduvad kohtuotsused.

Kasutatud tarkvara, näiteks Visual Studio 2019 Enterprise Edition üksiklitsentsina, pakub meie klientidele soodsat võimalust kasutada eksklusiivseid programmiväljaandeid ise. Ka sina võid saada kasu meie soodsast Microsofti tarkvara pakkumisest!

Wiresofti tarkvarapoest leiate Visual Studio 2019 Enterprise Editioni, aga ka teisi Visual Studio ja teiste Microsofti programmide versioone ostuversioonina koheseks allalaadimiseks. Kui teil on küsimusi Visual Studio 2019 Enterprise'i või mõne muu Microsofti tarkvara kohta, kasutage lihtsalt meie pädevat nõuannet vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE"
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad