Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE

2 659,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Maksimaalne arendaja tootlikkus Visual Studio 2019 Enterprise'iga – ostuversioonina Visual...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE"

Maksimaalne arendaja tootlikkus Visual Studio 2019 Enterprise'iga – ostuversioonina

Visual Studio on Microsofti end tõestanud integreeritud arenduskeskkond keerukate ärirakenduste kujundamiseks ja pakkumiseks paljudes valdkondades. Eelkõige avaldab selle tervikliku lahenduse Enterprise Edition muljet oma suure tööriista- ja funktsioonivalikuga – mitte ainult projekteerimiseks, vaid ka arendatud programmide pidevaks kontrollimiseks – ning on seetõttu eriti sobiv suurematele ettevõtetele ja organisatsioonidele ning seega ka kogu ones Sobib programmeerimine meeskonnad.

Visual Studio Enterprise veenab 2019. aasta uues versioonis paljude täiustuste ja täiesti uute funktsioonidega, mis muudavad igapäevase arendaja töö lihtsamaks; see hõlmab eelkõige AI-põhiste lahenduste ettepanekutega IntelliCode'i ja praktiliste tööriistadega Visual Studio Live Share'i reaalajas koostöö paremaks koostööks.

Lisaks on versioonis Visual Studio Enterprise 2019 täiustatud ümbertegemisi ja navigeerimist, nagu ka silurit, mida on mõne funktsiooniga täiendatud. Ja reaalajas ühikutesti abil saab teste käivitada koodi kirjutamise ajal, samas kui reaalajas sõltuvuse kontroll tagab, et kood vastab reaalajas vastavatele sõltuvusreeglitele.

Ostes Wiresoftilt kasutatud tarkvarana Visual Studio 2019 Enterprise Editioni, on kasutajatel suur eelis, et neil on Microsofti poolt eranditult hulgilitsentsina pakutav arendajatarkvara. eraldada ühe litsentsi nende et oleks võimalik kasutada arvutit.

Wiresofti veebipoest leiate nii Visual Studio 2019 Enterprise Editioni kui ka teisi Visual Studio väljaandeid - edasistes versioonides - ühe kasutaja versioonina, mida tavakaubanduses tavaliselt ei pakuta. müüa sellisena, samuti paljude teiste Microsofti programmide. Järgmine ülevaade tutvustab Visual Studio 2019 Enterprise'i eksklusiivseid funktsioone ning kõiki muid selle versiooni olulisi funktsioone ja funktsioone.

Esiletõstetud Visual Studio 2019 Enterprise

Visual Studio 2019 pakub lisaks varem proovitud funktsioonidele ja tööriistadele loomulikult ka mõningaid praktilisi põhifunktsioonide täiendusi või optimeerimisi ning täiesti uusi funktsioone, mis pakuvad arendajatele veelgi paremat programmeerimine toetust.

 • Git-First-Workflow: Uus käivitusaken pakub nüüd mitmeid uusi valikuid: esiteks kuvatakse hoidla koodi kloonimise või väljavõtmise võimalus, samuti erinevad võimalused avamiseks või luues selle käigus seda, eelmise dialoogis käivitatakse, kui projekt on loodud on ka täielikult muudetud. Varem tavapärane puustruktuur, mida vasakul kuvati, pole enam saadaval, selle asemele on tulnud otsinguväli ja erinevad filtrid, mille abil kasutajad leiavad soovitud mallid.
 • Koodiredaktor: IDE värvikujundust saab kohandada tavalisest sinisest tumedaks, süntaksi esiletõstmiseks on ka uued värvid: meetodid kuvatakse pronksis, märksõnad nagu jaoks, foreach, kui jne lilla jne
 • PMA-visualiseerimine (Per-Monitor-Aware): Kuigi varem probleeme ekraani kasutamisel monitorid erinevate resolutsioonide, näiteks puldiga ühendused, et Visual Studio Näiteks tundub hägune või vale skaleerimisega renderdatud, pakub Visual Studio 2019 nüüd PMA-toega rakendust ja renderdab õigesti, olenemata kasutatud skaleerimisteguritest.

Uued otsingu- ja filtrifunktsioonid

Paljud tuttavad otsingu- ja filtrifunktsioonid on optimeeritud Visual Studio 2019 Enterprise'i versiooni jaoks, mis tähendab, et arendajad saavad säästa veelgi rohkem aega ja töötada tõhusamalt.

 • Uus otsinguväli ja uued otsingufunktsioonid: Visual Studios varem tuntud otsinguväli võtab nüüd kesksema positsiooni menüüriba keskel. Sisestusväljal on nüüd ka häguotsing, st tõrketaluvus või häguotsing, mis annab tulemusi menüüüksuste jaoks isegi siis, kui terminid on valesti kirjutatud. Otsing toetab ka valikuid, nii et vastavad tabamused kuvatakse otse dialoogi vastavas punktis, selle asemel, et struktuure ja menüüsid klõpsata.
 • Otsingufunktsioon silumisel: teatud nimede ja väärtuste otsing hõlmab silumisaknaid "Vaata" (jälgimine), "Kohalikud" (kohalik) ja "Automaatne", et leida teatud nimesid ja väärtusi. esemed ja suutma leida väärtusi paremini. Kaasatud on mitu taset, nt ka alamobjektid või loendid. Väärtuste kuva saab ka vormindada.
 • Otsige viiteid: siin saab loendis kuvatavaid otsingutulemusi teatud omaduste või muutujate järgi täiendavalt filtreerida. Olenevalt sellest, kas otsite lugemis- või kirjutamistoiminguid, tuleb otsinguväljale sisestada "lugemine" või "kirjutamine".
 • Lahenduste uus filtrifunktsioon: Visual Studio lahenduste uurija pakub nüüd ka võimalust üksikud projektifailid, mis on vaatest maha laaditud, täielikult peita. Lisaks sisaldab lahendusuurija tööriistariba nuppe, mille abil saab muu hulgas lahenduse vaatelt kaustavaatele lülituda, sõlmede vähendamiseks ja peidetud failide kuvamiseks.

Visual Studio 2019 Enterprise'i uued ümbertegemised

C # pakub nüüd uusi refaktoreid, mis muudavad koodi korraldamise palju lihtsamaks; Muuhulgas saab liikmeid teisaldada liidesesse või baasklassi, kohandada nimeruume nii, et need vastaksid konkreetsele kaustastruktuurile ning foreach-tsüklid saab teisendada LINQ-päringuteks. Sobivad soovitused on loetletud "lambipirnis".

Koodi puhastamine

Koodipuhastusega lähtekoodi automaatse ümbervormindamise funktsioon kuvatakse rakenduses Visual Studio 2019 lähtekoodiredaktori all harjaikoonina ja see on saadaval ühe klõpsuga. Arvesse võetakse ka .editorconfig-failide seadistusi. Code Cleanupil on ka uus tervisenäidik ja uus käsk Cleanup, et leida klassikaliste vigade rühm. Hoiatusi või soovitusi saab kuvada ühe klõpsuga ja rakendada kohe. Sageli kasutatavaid parandusi saab ka salvestada või profiilina konfigureerida.

IntelliCode rakenduses Visual Studio 2019

IntelliCode on eelmise IntelliSense'i automaatse täitmise edasiarendus. Kui see kuvas saadaolevad atribuudid ja meetodid tähestikulises järjekorras, siis IntelliCode näitab ülaosas meetodeid ja omadusi, mis kõige tõenäolisemalt kõne alla tulevad, ning märgib need eelneva tärniga.

IntelliCode põhineb Microsofti analüüsil enam kui 2000 GitHubi avatud lähtekoodiga projekti kohta, kuid kasutajad saavad kasutada ka oma projekte IntelliCode'i koolitamiseks ja selle põhjal soovituste saamiseks. Analüüsiandmed edastatakse pilve ja töödeldakse, kuid lähtekoodi pole.

Visual Studio reaalajas jagamine

Reaalajas jagamine rakenduses Visual Studio 2019 võimaldab kuni 30 kasutajal sama lähtekoodi baasil koostööd teha, jagades koodibaasi ja selle konteksti teiste meeskonnaliikmetega. See toimib, kuna Visual Studio Live Share puhul ei edastata pilti, vaid edastatakse ainult failipuu ja kontekstiteave. Selle tulemusena jääb iga osaleja oma tuttavasse keskkonda ja saab redigeerida teatud lähtekoodi osi sõltumata hostist. Live Share pakub ka võimalust koos siluda.

Silumine rakenduses Visual Studio 2019

Silumisest rääkides: Visual Studio 2019 Enterprise siluja töötab nüüd kaks korda kiiremini kui eelmises versioonis, samas kui mälutarbimine protsessiväliste C ++ rakenduste silumisel on oluliselt suurenenud vähendatud.

 • Uus atribuutide kinnitamise tööriist: objekte saab nende omaduste põhjal veelgi hõlpsamini tuvastada. Piisab, kui liigutada kursor siluriaknas või kohalike muutujate või automaatsete tööriistade aknas teatud atribuudile ja klõpsata tihvti sümbolil: seal kuvatakse kohe vastav teave.
 • Andmete katkestuspunktid: kuigi varasemate versioonide andmemurdepunktid olid mõeldud ainult C++-le, on need saadaval ka Visual Studio 2019 .NET Core'i rakenduste jaoks. Niipea, kui teatud objekti atribuudi väärtus muutub, katkestavad need koodi täitmise, olenemata sellest, kus see praegu on. Andmete katkestuspunktid sobivad suurepäraselt asukoha leidmiseks, kus saab muuta, lisada või eemaldada konkreetse globaalse objekti.

Xamarin mobiiliarendajatele

Xamarin on nüüd saadaval rakenduses Visual Studio 2019 Enterprise. Lisaks ruumisäästlikule installimahule 7 GB senise 21 GB asemel, pakub Xamarin Androidile ka lühemaid kompileerimis- ja juurutamisaegu. See sisaldab ka Xamarin.Forms XAML-i atribuutide atribuutide redaktorit ja täiustatud Xamarin.Forms eelvaatlejat.

ASP.NET veebiarendajatele

ASP.NET-i rakenduste puhul põhineb Visual Studio 2019 standardne projektimall ASP.NET Core 2.2-l. Projekti mall on samuti palju selgemaks tehtud ja loob nüüd vähem faile.

Eksklusiivsed ettevõttefunktsioonid Visual Studio 2019-s

Eelkõige pakub Visual Studio 2019 Enterprise mõningaid funktsioone, mis ei sisaldu üheski teises väljaandes:

 • Hetketõmmise silumine: selle funktsiooni abil saavad kasutajad teha hetktõmmise rakenduse aktiivsest täitmisest, et analüüsida, mis konkreetsel hetkel toimub. Hetktõmmis näitab lähtekoodi ja muutujate hetkeolekut.
 • Ajas reisimise silumine (TTD): see on hetktõmmise silumise laiendus. TTD abil saab Azure'i virtuaalmasina kaudu töötavaid veebirakendusi silumise ajal kaugsüsteemi salvestada ja seega saab uurida nende ajalist arengut.
 • Reaalajas üksuste testimine: reaalajas ühikutestimine sobib .NET Frameworki või .NET Core'i lahenduste testimiseks. See funktsioon võimaldab koodi kirjutamise ajal ühikuteste automaatselt taustal käivitada. Live Unit Testing teostab ka dünaamilisi teste kohe, kui koodi muudetakse, ja teavitab kasutajaid kohe, kui see ei õnnestu. Tulemused visualiseeritakse reaalajas, sealhulgas koodi katvus.
 • IntelliTrace: see eksklusiivne funktsioon Visual Studio Enterprise'is C #, Visual Basicu ja C ++ jaoks säästab aega silumisel, jälgides koodi käitamise ajalugu. Siluriseansi ajal salvestab IntelliTrace pidevalt andmeid, nagu interaktsioonid süsteemiga (nt klõpsud, juurdepääs süsteemile või registrile või andmebaasidele, XML-dokumentide laadimine, lõimede käivitamine) ja meetodikutsed programmikoodis. Kasutajad saavad liikuda tagasi üksikute vahejaamade juurde, et näha kursi konkreetseid väärtusi.

Visual Studio 2019 Enterprise süsteeminõuded

Tavaliselt kehtivad Visual Studio 2019 Enterprise installimisel järgmised nõuded, üksikjuhtudel võivad need olla ka kõrgemad.

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • Protsessor: vähemalt 1,8 GHz
 • RAM: vähemalt 2 GB RAM
 • Kõvakettaruum: 130 GB (olenevalt installitud funktsioonidest)
 • Graafikakaart: eraldusvõime vähemalt 1280 x 720, soovitatav 1366 x 768

Ostke Visual Studio 2019 Enterprise eraldi Wiresoftist veebipoest

Visual Studio 2019 Enterprise tarkvara pakub Microsoft tavaliselt ainult hulgilitsentsina. Wiresofti veebipoest saab Enterprise Editioni osta ka üksiklitsentsina – eriti soodsa hinnaga nn kasutatud tarkvarana.

Meie poolt müügiks pakutav Visual Studio 2019 Enterprise Editioni üksiklitsents on osa ettevõtte varasemast Visual Studio hulgilitsentsist, mis lõpetati selle edasimüügil ja muudeti üksiklitsentsideks. , kusjuures need on siis edaspidi kasutatud tarkvara või kasutatud tarkvara. Selle Visual Studio 2019 Enterprise tarkvara jaotus ega kasutatud tarkvaraks märkimine ei tähendanud funktsionaalsuse piiranguid.

Tarkvara ostmine Wiresoftist – alati ohutu! See Wiresoft Shopis saadaval olev Visual Studio 2019 Enterprise väljaanne avaldab muljet mitte ainult oma eriti madala hinnaga, vaid pakub ka ostmisel turvalisust kohese allalaadimise ja kehtiva hulgilitsentsi võtmega litsentsi aktiveerimise kaudu. lisatud.

Iga Visual Studio 2019 Enterprise või mõne muu programmi ostmine kasutatud tarkvarana Wiresofti tarkvarapoes ei kujuta endast juriidilist probleemi, sest kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega selgelt lubatud, mis on tingitud arvukate lõplikud otsused on kinnitanud.

Kasutatud tarkvara, nagu Visual Studio 2019 Enterprise Edition ühe litsentsina, pakub meie klientidele odavat võimalust eksklusiivsete programmiväljaannete kasutamiseks ise. Ka teie saate kasu meie soodsast Microsofti tarkvarapakkumisest!

Wiresofti tarkvarapoest leiate Visual Studio 2019 Enterprise Editioni, samuti Visual Studio ja muude Microsofti programmide muud versioonid koheseks allalaadimiseks. Kui teil on küsimusi Visual Studio 2019 Enterprise'i või mõne muu Microsofti tarkvara kohta, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või meili või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud