Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10446
 • 076-05905
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
293,90 € * 325,90 € * (9,82% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Project 2021 Standard on Microsofti mitmekülgse projektijuhtimistarkvara uusim versioon, mis on mõeldud eelkõige VKEdele ja füüsilisest isikust ettevõtjatele äriprojektide kavandamiseks, kontrollimiseks ja lõpuks dokumenteerimiseks. Selleks pakub rakendus põhjalikke funktsioone, mis on vajalikud kõigi etappide ja komponentide diferentseeritud kontrollimiseks. Selleks on võimalik valida ka paljude tüüpiliste mallide vahel, mis kujutavad kõiki olulisi protsesse, mis mängivad olulist rolli kõigi tekkivate ülesannete ja etappide juhtimisel, mida täiendavad paljud praktilised funktsioonid, mis võimaldavad ühe või mitme projektiga tõhusat töötamist.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD"

MS Project 2021 Standard - projektijuhtimistarkvara uusim versioon ostuversioonina

Project 2021 Standard on Microsofti mitmekülgse projektijuhtimistarkvara uusim versioon, mis on mõeldud eelkõige VKEdele ja füüsilisest isikust ettevõtjatele äriprojektide kavandamiseks, kontrollimiseks ja lõpuks dokumenteerimiseks. Selleks pakub rakendus põhjalikke funktsioone, mis on vajalikud kõigi faaside ja komponentide diferentseeritud kontrollimiseks. Selleks on ka palju tüüpilisi malle, mille hulgast valida, mis kujutavad kõiki olulisi protsesse, mis mängivad olulist rolli kõigi tekkivate ülesannete ja etappide haldamisel, mida täiendavad paljud praktilised funktsioonid, mis võimaldavad ühe või mitme projekti tõhusat töötamist.

MS Project 2021 Standard Edition täidab seega kõik nõuded edukaks portfelli-, riski- ja dokumendihalduseks, sealhulgas ressursside ja ajaarvestuse tsentraalseks haldamiseks. Eelpaigaldatud Gantt-graafikud koos mitme integreeritud ajakavaga, mis muu hulgas võimaldavad kiiremini mõista erinevaid ülesannete vahelisi seoseid, pakuvad selgust, eriti keeruliste projektide puhul; hetkeseisu ja valmimise järgse aruandluse jaoks on saadaval ka integreeritud aruanded, mis esitavad selgelt olulisi tulemusi ja teavet suhtlemisel teiste osalejatega.

Millise sihtrühma jaoks töötati välja MS Project 2021 Standard?

Microsoft Project 2021 Standard Edition on välja töötatud spetsiaalselt neile kasutajatele, kes tavaliselt ise projekteerivad erinevaid projekte ja juhivad neid kõigis etappides ja üksikasjades, mis on sageli nii füüsilisest isikust ettevõtjate kui ka väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete puhul. Nagu varasemad versioonid, ei paku ka see MS Projecti standardväljaanne integreeritud sünkroniseerimist Microsoft SharePoint'i või Project Serveriga, kuid sellel on kõik vajalikud funktsioonid - sealhulgas ärianalüüsi vahendid -, et kontrollida projekti planeerimise ja juhtimise tüüpilisi valdkondi: projekti ajakavade koostamist, kulude planeerimist, ülesannete diferentseeritud haldamist ning jooksvat ja lõplikku aruandlust.

Wiresoft pakub juba praegu Microsoft Project 2021 Standard Editioni kasutatud tarkvara üksiklitsentsina ostuversioonina - ja seda oluliselt soodsama hinnaga - võtke ühendust meie meeskonnaga ja saate kohe teada, millal see teile kättesaadavaks muutub.

Tutvu ka kõigi teiste Wiresoft Software veebipoes saadaval olevate Microsofti rakendustega, mida saad osta ka soodushinnaga pakutava kasutatud tarkvarana, ning Project 2021 Standardiga ühilduvate Microsofti programmidega, näiteks Windows 10. Järgnev ülevaade teavitab sind uue MS Project 2021 Standard Editioni kõige olulisematest optimeerimistest ja funktsioonidest.

Mida saab MS Project 2021 Standard teha?

Visuaalselt pakub Project 2021 Standard juba selgemat ja kontsentreeritumat töölaua kasutajaliidest, mis eristub vanematest versioonidest. Valikuliselt on siin saadaval ka Office'ist tuntud kujundused "värviline", "tumehall" ja "valge", kusjuures eriti viimased võimaldavad keskendunud tööõhkkonda.

Uusi projekte saab MS Project 2021 Standardis luua paari klikiga isegi kogenematu kasutaja, sest saadaval on suur valik tüüpilisi malle tavaliste projektitüüpide jaoks; alternatiivina võivad professionaalid kasutada ka neutraalset, tühja Gantt diagrammi. Andmeid ja ülesannete nimekirju saab hõlpsasti importida Projecti Excelist, Wordist, Outlookist või PowerPointist, säilitades asjakohase vormingu ja kontuurid.

Lihtsam projekti loomine Project 2021 Standardis

Lisaks standardsetele mallidele ja tühjale Gantt diagrammile (tulpdiagramm) on Project 2021 Standardis saadaval palju muid malle, näiteks võrgudiagramm (voogdiagramm) eriprojektide jaoks, samuti vaated vormina, lehtedena (tabelina) või sõltuvalt kasutusest (veerud) projekti kuvamiseks, samuti muud ulatuslikud võimalused, näiteks erinevad filtrid, et kuvada selgelt üksikuid ülesandeid ja ressursse koos nende linkidega, samuti määranguid sõltuvalt soovitud aspektist.

Projektiülesannete struktureerimine ja seostamine

Project 2021 Standardis saab ülesandeid importida ka tulpdiagrammi, kasutades ülesannete maski, mis toetab ka mitme ülesande samaaegset lisamist, sealhulgas vastavate ressursside ja seoste määramist. Ülesandeid saab omavahel siduda, nt rippmenüü kaudu, ja see võimalus on saadaval ka ülesande tabeli väljal "Kollektiivse ülesande nimi". Iga ajatelje jaoks saab eraldi määrata algus- ja lõpukuupäevad. Ajatelje tulbad saab märgistada ja kuvada ülesande edenemist, mis annab rohkem selgust seotud ülesannete kohta.

Projekti hierarhiate kuvamiseks saab üksikutele ülesannetele anda ka positiivse või negatiivse taande tabulaatoriklahvi abil; muudatused rakenduvad seejärel automaatselt kõigile asjaomastele ülesannetele, mis on eriti oluline keerukamate projektiplaanide puhul. Projekti üksikuid ülesandeid saab soovi korral ka omavahel siduda, et neid omavahelises seoses kuvada. Selleks piisab, kui valite veerus "Eelkäija" vastava lahtri, et kuvada kõik seotud ülesanded ja aktiveerida sobiv ülesanne.

Muud olulised valdkonnad MS Project Standard 2021-s

MS Project 2021 Standardil on samuti kõik järeleproovitud funktsioonid portfellihalduseks, ressursside haldamiseks ja aruannete koostamiseks, mõnel juhul koos täiendavate optimeerimistega.  

Portfellihaldus

Portfellihalduses, mis on MS Project 2021 Standardi üks olulisemaid komponente, registreeritakse kõik projektid ja jälgitakse nende edenemist. Nii on projektijuhtidel alati ülevaade hetkeseisust ja nad saavad kohe reageerida, kui projekt ei kulge plaanipäraselt, näiteks kui teatud ülesanded ei ole veel ajakava kohaselt täidetud, kulud on kontrolli alt väljumas või ressursid ei ole kättesaadavad või neid napib. Tänu iseseisvale uuendamisele saab hetkeseisundi kuvada kohe ühe klõpsuga.

Tänu ühendusele Power BI-ga on MS Project 2021 Standard Editioni eelarve haldamisel üksikasjalikud analüüsivõimalused, sealhulgas parandusettepanekud.

Ressursside haldamine

MS Project 2021 Standardi ressursside haldamine võimaldab tänu integreeritud vahenditele ja funktsioonidele üksikasjalikumat, selgemat ja seega tõhusamat planeerimist ja ressursside haldamist. Siinkohal eristatakse eri tüübid "tööjõu", "materjali" ja "kulude" järgi, mida hallatakse tsentraalselt ressursside koondamise kaudu, eelkõige projektiülese planeerimise puhul, ja määratakse täpselt üksikutele ülesannetele; see võimaldab arvestada nende ajalise kättesaadavuse piiranguid ja kulupiiranguid ning vältida tööjõu kasutamisega seotud riske ja ülekoormust.

Aruandlus MS Project Standard 2021

Eriti oluline aspekt agiilses projektijuhtimises on aruannete koostamine, et visualiseerida projekti andmeid konkreetsetel eesmärkidel - illustreerida käimasoleva projekti hetkeseisu või jagada olulisi teadmisi teistega pärast projekti lõpetamist. Kasutajad leiavad Project 2021 Standardi valiku tüüpilisi aruande malle kõige levinumate projektitüüpide jaoks, mida saab täiendavalt täiendada graafika, piltide ja diagrammidega. Lisaks sellistele vormingutele nagu Project 2007 saab projektiandmeid teha kättesaadavaks ka PDF-, XPS-, CSV-, XML- ja Microsoft Exceli töövihikutes.

Microsoft Project 2021 Standardi riistvaranõuded

Eeldatakse, et Microsoft Project 2021 Standardi 2021 versiooni suhtes kehtivad järgmised miinimumnõuded; sõltuvalt täiendavate rakenduste või programmide kasutamisest võib olla vaja kaaluda täiendavaid nõudeid:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Protsessor: vähemalt 1,6 GHz, kahetuumaline (32- või 64-bitine)
 • RAM: 2 GB RAM (32 bit) või 4 GB RAM (64 bit)
 • Kõvakettaruum: 4 GB
 • Ekraani eraldusvõime: 1280 x 768 pikslit
 • Graafikakaart: DirectX 10
 • Pilvifailide haldamise eri funktsioonid võivad nõuda OneDrive'i, OneDrive for Businessi või SharePointi kasutamist

Kui teil on küsimusi või vajate lisateavet Microsoft Project 2021 Standard Editioni kohta, võtke palun ühendust Wiresofti meeskonnaliikmega.

Ostke Microsoft Project 2021 Standard Wiresoft Software Shopist

Uus MS Project 2021 Standard Edition on Wiresofti tarkvarapoes juba saadaval kasutatud üksiklitsentsina - seega on hind madalam kui selle väljaande vastava uue tarkvara hind. Ostes kasutatud tarkvara Microsoft Project 2021 Standard Wiresoftist, saate kasu järgmistest eelistest:

 • Kasutatud Microsoft Projecti tarkvara edasimüügi õiguslik alus on kohaldatav seadus, mis lubab selle Projecti tarkvara müüki ja ostu ning kasutamist.
 • Wiresoftilt ostes saate ühe MS Project 2021 Standardi litsentsi, mille on varem ostnud ja edasi müünud üks Euroopa ettevõte. MS Project 2021 Standardi edasimüügilitsents on tähistatud kui kasutatud, ilma et "kasutatud" tähendaks mingeid piiranguid projektitarkvara funktsionaalsusele või tähendaks, et seda litsentsi on tegelikult kasutatud.
 • Kui esialgne ostja oli selle litsentsi või Microsoft Project Standardi tarkvara juba paigaldanud ja aktiveerinud, kustutati see Wiresoftile müümisel uuesti, nii et kõnealune tarkvaralitsents on taas 100% vabalt kättesaadav.
 • Nii MS Project 2021 Standard kui ka muud Wiresoftis müügiks pakutavad kasutatud Microsofti litsentsid ei ole piiratud kasutatavusega ega ajaliselt piiratud testversioonid ega sisalda juba aktiveeritud litsentsivõtit, vaid tegemist on pärast ostu sooritamist ainult teie enda jaoks lubatud tarkvaratootega.
 • Kõik sellised Wiresoftilt ostetud kasutatud litsentsid on samuti enne müüki meie poolt täielikult testitud, et tagada nende kasutatavus.
 • Kohe pärast edukalt sooritatud ostu on teie MS Project 2021 Standard rakendus teile kättesaadav elektroonilise tarkvaratarne (ESD) kaudu.
 • See tähendab, et Wiresoftilt litsentsi ostes võite olla kindel, et ostate ja kasutate seaduslikku ja originaalset Microsofti toodet Project 2021 Standard Edition.

Kui teil on lisaküsimusi Microsoft Project 2021 Standardi kui kasutatud tarkvara või mõne muu MS Project 2021 väljaande, samuti MS Projecti vanemate versioonide või muu Microsofti tarkvara kasutatud litsentsi ostmise kohta, võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD"
Klientide hinnangud "MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad