Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD

MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD

564,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

MS Project 2021 Standard – projektihaldustarkvara praegune versioon ostuversioonina Project...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD"

MS Project 2021 Standard – projektihaldustarkvara praegune versioon ostuversioonina

Project 2021 Standard on mitmekülgse Microsofti projektihaldustarkvara uusim versioon, mis on mõeldud peamiselt VKEdele ja füüsilisest isikust ettevõtjatele äriprojektide kavandamiseks, juhtimiseks ja lõpuks dokumenteerimiseks. Rakendus pakub terviklikke funktsioone, mis on vajalikud kõigi faaside ja komponentide diferentseeritud juhtimiseks. Valikus on ka palju tüüpilisi malle, mis kujutavad kõiki olulisi protsesse, millel on oluline roll kõigi ülesannete ja etappide haldamisel, mida täiendavad paljud praktilised funktsioonid, mis võimaldavad tõhusalt töötada ühe või mitme projektiga.

MS Project 2021 Standard Edition täidab seega kõik eduka portfelli-, riski- ja dokumendihalduse nõuded, sealhulgas ressursside keskhaldus ja ajaarvestus. Eelinstallitud Gantti diagrammid koos mitme integreeritud ajakavaga pakuvad selgust, eriti keerukamate projektide puhul, et erinevatest ülesannete seostest kiiremini aru saada; Status quo aruandluseks ja pärast lõpetamist on olemas ka integreeritud aruanded, mis annavad selgelt olulisi järeldusi ja teavet teiste osalejatega suhtlemisel.

Millise sihtrühma jaoks töötati välja MS Project 2021 standard?

Microsoft Project 2021 standardväljaanne töötati välja spetsiaalselt nendele kasutajatele, kes tavaliselt ise kujundavad erinevaid projekte ning haldavad kõiki etappe ja detaile, mis sageli juhtub füüsilisest isikust ettevõtjate ning eelkõige väikeste ja keskmise suurusega ettevõtetega. . Sarnaselt varasematele versioonidele ei paku see MS Projecti standardväljaanne integreeritud sünkroonimist Microsoft SharePointi või Project Serveriga, kuid sellel on kõik vajalikud funktsioonid – sealhulgas ärianalüüsi tööriistad –, et juhtida projekti planeerimise ja juhtimise tüüpilisi valdkondi: projekti loomist. sõiduplaanid, kulude planeerimine, diferentseeritud halduse protsesside samuti käimasolevate ja lõpparuanded.

Wiresoft pakub juba Microsoft Project 2021 Standard Editionit kasutatud tarkvarana ühe litsentsi vormis ostuversioonina – ja oluliselt madalama hinnaga – võtke meie tiimiga ühendust ja saate kohe teada, millal see teie jaoks saadaval on On saadaval.

Lisateave kõigi teiste Wiresofti tarkvara veebipoes saadaolevate Microsofti rakenduste kohta, mida saate ka kasutatud tarkvarana osta soodushinnaga, samuti Microsofti programmide kohta, mis ühilduvad Project 2021 Standardiga, näiteks Windows 10. Järgnev ülevaade annab teavet kõige olulisem optimeerimisest ja pakub uue MS Project 2021 Standard Edition.

Mida saab MS Project 2021 Standard teha?

Juba optiliselt pakub Project 2021 Standard töölaualiidese selgemat ja kontsentreeritumat kuva, mis eristub vanematest versioonidest. Valikuliselt on saadaval ka Office'ist tuntud kujundused "värviline", "tumehall" ja "valge", kusjuures viimane võimaldab eelkõige keskenduda tööõhkkonnale.

Uusi projekte loovad MS Project 2021 Standardis isegi kogenematud kasutajad vaid mõne klõpsuga, kuna neil on tavapäraste projektitüüpide jaoks saadaval suur valik tüüpilisi malle; Teise võimalusena võivad spetsialistid kasutada neutraalset tühja Gantti diagrammi. Andmeid ja ülesannete loendeid saab hõlpsasti importida projekti Excelist, Wordist, Outlookist või PowerPointist, säilitades samal ajal sobiva vormingu ja struktuuri.

Lihtsam projekti loomine Project 2021 Standardis

Lisaks tavalistele mallidele ja tühjale Gantti diagrammile (tulpvaade) on projekti 2021 standardis palju muid malle, näiteks võrguskeem (vooskeem) eriprojektide jaoks ja vaateid vorm, lehed (tabel) või sõltuvalt kasutamise (veerud) on saadaval näidata projekti, samuti teiste ulatusliku võimalusi, nagu mitmesugused filtrid selgelt näidata üksikute protsesside ja ressursside, sealhulgas nende kontakte ja ülesandeid, olenevalt soovitud aspekt.

Projekti tegevuste struktuur ja sidumine

Protsessimaski abil saab ülesandeid importida ka Project 2021 Standardi tulpdiagrammi, mis toetab ka mitme protsessi samaaegset lisamist, sealhulgas vastavate ressursside ja seoste määramist. Tegevusi saab omavahel siduda näiteks rippmenüü kaudu ning see valik on saadaval ka tegevuste tabeli välja „Koostegevuse nimi“ kaudu. Iga ajatelje jaoks saab algus- ja lõppkuupäeva eraldi märgistada ning protsessi edenemist märgistada, mis annab seotud ülesannete kohta rohkem selgust.

Projektisisese hierarhiate kuvamiseks võib üksikutele protsessidele lisada tabeldusklahvi abil ka positiivse või negatiivse taande; Muudatused võetakse automaatselt vastu kõigi asjakohaste protsesside jaoks, mis on eriti oluline keerukamate projektigraafikute puhul. Projekti üksikuid tegevusi saab vajaduse korral ka omavahel siduda, et neid suhetes kuvada. Selleks piisab, kui valida veerus "Eelmine" sobiv lahter, et kuvada kõik seotud protsessid ja aktiveerida sobiv.

Muud olulised valdkonnad MS Project Standardis 2021

MS Project 2021 Standardil on ka kõik proovitud ja testitud funktsioonid portfelli haldamiseks, ressursside haldamiseks ja aruandluseks, mõned neist koos täiendava optimeerimisega.

Portfelli haldamine

Portfellihalduses, mis on MS Project 2021 Standardi üks olulisemaid komponente, registreeritakse kõik projektid ja jälgitakse nende kulgu. See tähendab, et projektijuhtidel on alati ülevaade hetkeseisust ja nad saavad koheselt reageerida, kui projekt ei lähe plaanipäraselt, nt kui teatud ülesanded pole veel graafikujärgselt tehtud, kulud on korrast ära või ressursse ei ole. saadaval või muutuvad vähemaks. Tänu automaatsele värskendamisele saab hetkeolekut kohe ühe klõpsuga kuvada.

MS Project 2021 Standard Editioni eelarvehalduses on tänu Power BI-ga ühendusele analüüsi jaoks üksikasjalikud kuvavalikud, sealhulgas soovitused parendusteks.

Ressursihaldus

Ressursihaldus MS-is Project 2021 Standard võimaldab tänu integreeritud tööriistadele ja funktsioonidele kaasatud ressursside üksikasjalikku, selgemat ja seega tõhusamat planeerimist ja haldamist. Eristatakse erinevaid "töö", "materjali" ja "kulude" tüüpe, mida hallatakse tsentraalselt ressursside kogumi kaudu, eriti projektiülese planeerimise jaoks ja mis on täpselt määratud üksikutele protsessidele; nii saab arvestada nende kättesaadavuse ja kulupiirangutega ning vältida riske tööjõu kasutamise ja ülekoormuse osas.

Aruande loomine MS Project Standard 2021-s

Eelkõige agiilse projektijuhtimise oluline aspekt on aruannete loomine, et visualiseerida projekti andmeid konkreetsetel eesmärkidel – et illustreerida käimasoleva projekti status quo või jagada olulisi leide teistega pärast selle lõppemist. Programmis Project 2021 Standard leiavad kasutajad valiku tüüpilisi aruandemalle kõige levinumate projektitüüpide jaoks, mida saab täiendavalt täiendada graafika, piltide ja diagrammidega. Lisaks vormingutele, nagu Project 2007, saab projekti andmed teha kättesaadavaks ka PDF-, XPS-, CSV-, XML- ja Microsoft Exceli töövihikutena.

Microsoft Project 2021 standardi riistvaranõuded

Sellele Microsoft Project 2021 Standardi 2021. aasta versioonile kehtivad järgmised miinimumnõuded. Sõltuvalt muude rakenduste või programmide kasutamisest võib olla vaja arvestada lisanõuetega.

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Protsessor: vähemalt 1,6 GHz, kahetuumaline (32 või 64 bitine)
 • RAM: 2 GB RAM (32 bitti) või 4 GB RAM (64 bitti)
 • Kõvakettaruum: 4 GB
 • Ekraani eraldusvõime: 1280 x 768 pikslit
 • Graafikakaart: DirectX 10
 • Pilvefailide haldamise erifunktsioonid võivad vajada OneDrive, OneDrive for Business või SharePointi

Kui teil on küsimusi või soovite lisateavet Microsoft Project 2021 standardväljaande kohta, võtke lihtsalt ühendust Wiresofti meeskonna liikmega.

Ostke Wiresofti tarkvarapoest Microsoft Project 2021 Standard

Uus MS Project 2021 Standard Edition on juba saadaval Wiresofti tarkvarapoes kasutatud üksiklitsentsina – see teeb hinna selle väljaande vastavast uuest tootest soodsamaks. Kui ostate Microsoft Project 2021 Standardi jaoks kasutatud tarkvara, saate Wiresofti eelistest kasu:

 • Kasutatud Microsoft Projecti tarkvara edasimüügi õiguslikuks aluseks on kehtiv seadus, mis lubab nii selle projektitarkvara müüki, ostmist kui ka kasutamist.
 • Kui ostate Wiresofti, saate ühe litsentsi MS Project 2021 Standardile, mille varem omandas ja müüs edasi üks Euroopa ettevõte. Edasimüügi kaudu märgitakse see MS Project 2021 Standardi litsents kasutatudks, ilma et "kasutatud" sisaldaks piiranguid projekti tarkvara funktsionaalsusele ega näitaks, et seda litsentsi kasutati tegelikult.
 • Kui esmakordne ostja oli juba paigaldatud ja aktiveeritud selle litsentsi või Microsoft Project Standard tarkvara on see kustutatud, kui see müüdi Wiresoft, nii et asjaomane tarkvara litsentsi on 100% vabalt kättesaadav uuesti.
 • MS Project 2021 Standard ja teised Wiresofti müügiks pakutavad kasutatud Microsofti litsentsid ei ole piiratud kasutusega ega ajaliselt piiratud testversioonid ega sisalda juba aktiveeritud litsentsivõtit, vaid litsentsi, mis on ainult teile volitatud pärast ostu Tarkvara toodet.
 • Samuti oleme kontrollinud kõiki Wiresoftilt omandatud kasutatud litsentse, et tagada nende täielik töövõime enne müüki.
 • Kohe pärast edukat ostmist on teie MS Project 2021 standardrakendus teile saadaval elektroonilise tarkvara allalaadimise kaudu (Electronic Software Delivery – ESD).
 • Seega võite Wiresoftiga litsentsi ostes olla kindel, et ostate ja kasutate Project 2021 standardväljaande seaduslikku ja originaalset Microsofti toodet.

Kui teil on lisaküsimusi Microsoft Project 2021 Standardi kasutatud tarkvara või MS Project 2021 muu väljaande või MS Project 2021 vanemate versioonide või muu Microsofti tarkvara kasutatud litsentsi ostmise kohta, võtke ühendust meiega ühendust meili teel, telefoni või chat.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud