Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10147
 • D47-00764
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
50,90 € * 55,90 € * (8,94% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


PowerPoint for Mac on mitmekülgne tarkvara Apple'ile , et tõhusalt planeerida ja kujundada Mac-arvutis elavaid esitlusi ning esitada neid mugavalt partneritele ja kolleegidele. See 2016. aasta versioon for Mac pakub seega järjekordset verstaposti laialdaselt kasutatavale ja hinnatud tarkvarale, mida kasutatakse paljudes valdkondades - mitte ainult ettevõtetes, vaid ka koolides ja ülikoolides. for Mac 2016 toetab nii algajaid kui ka professionaalseid kasutajaid paljude integreeritud, intuitiivselt kasutatavate vahenditega, et luua informatiivseid esitlusdiipe ja anda nende sisu loengus selgelt edasi. MicrosoftUser Business PowerPoint Office PowerPoint

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016"

Microsoft PowerPoint for Mac 2016 eraldiseisva Office'i programmina

PowerPoint for Mac on Microsofti mitmekülgne tarkvara Apple'i kasutajatele, et tõhusalt planeerida ja kujundada Mac-arvutis elavaid esitlusi ning neid mugavalt äripartneritele ja kolleegidele esitleda. See 2016. aasta versioon PowerPoint for Mac pakub seega järjekordset verstaposti laialdaselt kasutatavale ja hinnatud kontoritarkvarale, mida kasutatakse paljudes valdkondades - mitte ainult ettevõttes, vaid ka koolis ja õppetöös. PowerPoint for Mac 2016 toetab nii algajaid kui ka professionaalseid kasutajaid paljude integreeritud, intuitiivselt kasutatavate vahenditega, et luua informatiivseid esitlusdiipe ja edastada nende sisu selgelt loengus.

Microsoft PowerPoint for Mac 2016 kasutajasõbralik kasutajaliides võimaldab ka kiiret ja lihtsat sisseelamist tarkvarasse. Suurt mallide ja graafika valikut saab kasutada otse iga esitluse individuaalseks kujundamiseks.

Põhimõtteliselt on PowerPoint 2016 Mac-versioon eelmise kujunduse silmatorkav uuendus: hoolimata OS X-i jaoks optimeeritud kohandamisest on säilinud Windowsist tuntud tüüpiline kasutajaliides oma tuttava paigutusega. Samuti võeti üle Windowsi versioonist tuttavad klaviatuurikombinatsioonid, mis võib olla eeliseks neile kasutajatele, kes vahetavad sageli kahe operatsioonisüsteemi vahel. Siiski ei pea nad loobuma Mac-süsteemi tuttavatest funktsioonidest. Lisaks on PowerPoint for Mac 2016-s optimeeritud dokumentide platvormidevahelist ühilduvust, nii et Windowsi ja OS X-i all loodud esitlused on esitusviisilt ühtlasemad.

Apple'i kasutajad, kes kasutavad ka Microsofti pilveteenust OneDrive, saavad ka PowerPoint for Mac 2016 abil loodud dokumente kolleegidega võrgus jagada - tõhusamaks koostööks.

See PowerPoint for Mac 2016 programm ei ole Wiresoftilt saadaval mitte ainult vastava Office'i paketi lahutamatu osana, vaid seda saab osta ka eraldi - ilma tellimiskohustuseta! Lisaks PowerPoint for Mac 2016-le on Wiresofti veebipoes eriti soodsalt saadaval ka vanemad ja uuemad versioonid - ka iseseisva programmina. Järgnev ülevaade sisaldab kõiki PowerPoint for Mac 2016 huvitavaid funktsioone.

Ülevaade kõigist PowerPoint for Mac 2016 olulistest funktsioonidest ja laiendustest

Lisaks paljudele optimeerimistele ja olemasolevate funktsioonide täiustustele sisaldab see PowerPoint for Mac 2016 versioon ka uusi tööriistu ja kohandusi, mis annavad teile veelgi rohkem võimalusi esitluste loomisel, aga ka lihtsustavad veebipõhist koostööd teiste kasutajatega.

Uued PowerPointi funktsioonid Macile versioonis 2016

PowerPointi uued funktsioonid ei laienda mitte ainult meeskonnatöö võimalusi esitluse loomisel, vaid ka esitlemisel:

 • Detailide esiletõstmine Macil pintslitööriistaga: Esineja saab slaidi üksikuid elemente, näiteks graafikat, sõnu või tekstilõike, esitluse ajal spontaanselt esile tõsta, kasutades PowerPoint for Maci integreeritud pintslitööriista, et juhtida publiku tähelepanu üksikutele detailidele. Selle tööriista eelis laserpointeri või pulgaga võrreldes on ühelt poolt see, et seda kasutatakse otse PowerPoint 2016 ekraanil ja et sellega esile tõstetud elemendid jäävad nähtavaks. Teisest küljest toimub see tegevus ainult esitlusrežiimis. PowerPointi dokument ise jääb muutumatuks.
 • Aja jälgimine: Aja jälgimise tööriista abil muutub esitluse kestus palju prognoositavamaks. Pikemate ettekannete puhul võib kiiresti juhtuda, et küsimused või lisaselgitused aeglustavad ettekannet ja raskendavad seatud ajakavast kinnipidamist. Aja jälgimise vahend aitab ajajuhtimist paremini hallata ja esitlusaega tõhusalt kasutada: Kui see on aktiveeritud, näitab see esitluse ajal aega, nii et ettekandja saab viivituste jms korral vastavalt reageerida ja kohe muudatusi teha.
 • Jagamisfunktsioon: tänu jagamisfunktsiooni olulisele optimeerimisele ja ümberkujundamisele saab PowerPoint'i esitlusi Macil jagada palju lihtsamalt ja kiiremini sotsiaalmeediakanalite, näiteks Facebooki ja teiste kanalite kaudu.

Praktiliste Office'i funktsioonide kasutamine PowerPoint for Mac 2016'is

Klassikalise MS Office'i programmina sisaldab PowerPoint for Mac 2016 ka tervet rida üldisi funktsioone, mis lihtsustavad esitluste koostamist ja laiendavad võimalusi ka koos töötamisel. Nende hulka kuuluvad eelkõige järgmised funktsioonid ja vahendid:

 • OneDrive'i integratsioon on saadaval ka Macile: Tänu Microsofti pilveteenuste OneDrive'i integreerimisele Office 2016 for Mac'i, saavad Mac'i kasutajad nüüd ka kasutada seda, et pääseda veebi kaudu ligi OneDrive'i salvestatud PowerPoint-dokumentidele mis tahes Apple'i seadmest. See laiendab oluliselt slaididega töötamise võimalusi sõltumata asukohast ning võimaldab ka teistel töötajatel neile ligi pääseda, näiteks neid redigeerida või kommenteerida.
 • Lihtsustatud dokumentide jagamine: Dokumentide jagamine on nüüd veelgi lihtsam: nende jagamiseks klõpsavad kasutajad lihtsalt PowerPointi programmi menüüribal funktsioonil "Jaga". Igale isikule, kellel on juurdepääs dokumendile, võib anda individuaalsed õigused dokumendi lugemiseks, muutmiseks, edastamiseks jne.
 • Parandatud dokumentide versiooniajalugu: Eriti kui ka teised töötajad kasutavad või parandavad PowerPoint-dokumenti, on oluline säilitada ülevaade. See hõlmab ka vanemate versioonide säilitamist läbivaatamisel. Funktsiooni "Versiooniajalugu" kasutatakse nende salvestamiseks, et neid saaks vajadusel uuesti üles kutsuda ja kasutada.
 • Andmete kaitsmine andmekaitsega (DLP): dokumentide sisu DLP-funktsioon on OneDrive'i kaudu saadaval ka PowerPoint 2016 for Macis. Eriti sisemiste esitluste puhul võib juhtuda, et slaidid sisaldavad või näitavad andmeid, mis ei ole mõeldud kõrvalistele isikutele ja mida seetõttu tuleb kaitsta. Data Loss Protection mitte ainult ei tuvasta turvariske, vaid loob ka iga dokumendi jaoks tsentraalselt suunised, et dokumentide teistele kasutajatele avaldamisel oleks alati tagatud andmete turvalisus.

Järgmised põhifunktsioonid muudavad ka PowerPoint for Mac 2016'iga töötamise veelgi tõhusamaks:

 • Märkmed slaididel alati käepärast: Alati ei mahu kogu teave slaidile, eriti teave, mis on spontaanselt lisatud esitluse ajal. Publikule nähtamatu, kuid ettekandjale otseselt kättesaadav, on isiklikud märkused ja täiendused nähtavad PowerPointi programmiaknas ja seega kohe kättesaadavad.
 • Tagasiside kommentaaride alal: Sama kehtib kolleegide märkuste ja kommentaaride kohta nii esitluse slaidide koostamisel kui ka esitluse enda ajal. Nende tagasiside on kohe eraldi aknas saadaval.
 • Vahetage vaate režiimi: Seisundiribal olevad nupud võimaldavad kasutajatel koheselt vahetada erinevate vaatevõimaluste vahel, sealhulgas suumimisliugurit, et slaidi kiiremini reguleerida.
 • Rohkem ruumi ekraanil: Slaidi suuruse maksimeerimiseks saavad kasutajad klõpsata, et näidata ja peita lint.
 • Kohandage tööriistariba DeepL juurdepääsu jaoks: Sageli vajaminevad funktsioonid saab paigutada otse menüüribale kiirkorralduse kujul, nii et need on ühe klõpsuga kohe kättesaadavad.

PowerPoint for Mac 2016 süsteeminõuded:

PowerPointfor Mac 2016 on saadaval ainult 64-bitise versioonina. Lisaks sellele kehtivad kontoritarkvara paigaldamiseks või kasutamiseks järgmised miinimumnõuded:

 • Protsessor: Inteli protsessor
 • Operatsioonisüsteem: Mac OS X, vähemalt versioon 10.10 (Yosemite) või uuem
 • Töömälu: vähemalt 4 GB RAM
 • Kõvakettaruum: vähemalt 6 GB HFS+ formaadis (Mac OS Extended või HFS Plus)
 • Ekraani eraldusvõime: vähemalt 1280 x 800

Osta PowerPoint for Mac 2016 iseseisva kontoriprogrammina soodsalt Wiresoftist

KunaPowerPoint for Mac 2016 on paljude Microsoft Office'i komplektide tavapärane komponent, ei ole see tavaliselt eraldi või ainult tellimusversioonina tavapoodides saadaval. Wiresoftist saab aga PowerPoint for Mac 2016-i osta ka eraldi, iseseisva programmina.

Teie selge eelis tarkvara ostmisel Wiresofti kaudu: poes pakutav PowerPoint for Mac 2016 ühe kasutaja litsents on ostuversioon, mis seega ei kohusta teid tellimuslepinguga, mis tavaliselt seob teid pikaks ajaks - kohustuslike uuenduste või ajaliste kasutuspiirangutega - ja on tavaliselt ka kallis. Seetõttu tasub Wiresofti tarkvara ostmine mitmel põhjusel, isegi kui te ei soovi osta teisi Office'i programme Macile.

Ja: Tarkvara ostmine Wiresoftist on turvaline: meie poest ostetud PowerPoint for Mac 2016-i ühe kasutaja litsents oli tavaliselt osa suuremast mahulitsentsist, nagu seda kasutavad ettevõtted. Seetõttu on tegemist nn kasutatud tarkvaraga - sellest ka meie väga madal hind! Sellest hoolimata võite meie poolt pakutava kasutatud tarkvara ostmisel olla kindel, et see ei ole ei teie ega meie jaoks õiguslikult ebaselge olukord, sest kasutatud tarkvaraga kauplemine on Euroopas seadusega selgelt lubatud ja seega täiesti seaduslik!

See PowerPoint for Mac 2016 tarkvaralitsents on funktsionaalsuse poolest täiesti identne PowerPoint'i programmiga, mis kuulub ka vastavasse Office Suite for Mac 2016'i tarkvarapaketti. Põhimõtteliselt pakub Wiresoft ainult Microsofti programmide täisversioone, mis on identsed Microsofti enda pakutavate versioonidega.

Iga selline pakutav Microsofti üksikprogrammi litsents, mis pärineb suuremast mahulitsentsist, on Wiresofti poolt kontrollitud täiusliku ja piiramatu kasutatavuse osas; seetõttu on ka see PowerPoint for Mac 2016 tarkvara teile ainult pärast edukat ostu ja allalaadimist registreeritud ja seda saab ka teie poolt 100%-liselt kasutada.

Kasutatud tarkvara ei ole kasulik mitte ainult erakasutajatele, vaid ka füüsilisest isikust ettevõtjatele ja väikeettevõtetele, kui tavalise ühe kasutaja litsentsi või mahulitsentsi ostmine ei ole kasumlik, sest nad saavad kasutada kõiki PowerPoint for Mac 2016 eeliseid ja samal ajal säästa raha.

Lisaks programmile PowerPoint for Mac 2016 leiad Wiresoft Software Shopist lisaks uuematele ja vanematele ostuversioonidele ka teisi MS Office'i programme Macile ühe kasutaja litsentsina, samuti muid Microsofti programme.

Kui teil on küsimusi PowerPoint for Mac 2016 või mõne muu Macile mõeldud MS Office'i programmi kohta, kasutage lihtsalt meie ekspertide nõuandeid e-posti, telefoni ja chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016"
Klientide hinnangud "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad