Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016

MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016

74,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft PowerPoint for Mac 2016 eraldiseisva Office'i programmina PowerPoint for Mac...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016"

Microsoft PowerPoint for Mac 2016 eraldiseisva Office'i programmina

PowerPoint for Mac on Microsofti mitmekülgne tarkvaraprogramm Apple'i kasutajatele, mis võimaldab tõhusalt kavandada ja kujundada Maci arvutis selgeid esitlusi ning esitada neid mugavalt äripartneritele ja kolleegidele. See PowerPoint for Mac 2016. aasta versioon on seega järjekordne verstapost laialdaselt kasutatavas ja hinnatud kontoritarkvaras, mida kasutatakse paljudes valdkondades – mitte ainult ettevõttes, vaid ka koolides ja õppetöös. PowerPoint for Mac 2016 toetab nii algajaid kui ka professionaalseid kasutajaid paljude integreeritud, intuitiivselt kasutatavate tööriistadega, et luua informatiivseid esitlusslaide ja edastada loengus nende sisu selgelt.

Microsoft PowerPoint for Mac 2016 kasutajasõbralik liides võimaldab ka tarkvara kiiret ja lihtsat sissejuhatust. Iga esitluse individuaalseks kujundamiseks saab otse kasutada suurt valikut malle ja graafikat.

Põhimõtteliselt annab tunnistust PowerPoint 2016 Maci versioon eelmise kujunduse märgatavast muudatusest: vaatamata OS X jaoks optimeeritud kohandustele on Windowsi tüüpiline kasutajaliides koos tuttava paigutusega säilinud. Samuti on kasutusele võetud Windowsi versioonist tuntud klahvikombinatsioonid, mis võivad olla eeliseks neile kasutajatele, kes sageli kahe operatsioonisüsteemi vahel vahetavad. Siiski ei pea nad hakkama saama ilma Maci süsteemi tuttavate funktsioonideta. Lisaks on rakenduses PowerPoint for Mac 2016 optimeeritud dokumentide platvormidevaheline ühilduvus, nii et Windowsis ja OS X-is loodud esitlused näitavad oma esitluses suuremat järjepidevust.

Apple'i kasutajad, kes kasutavad ka Microsofti OneDrive'i pilveteenust, saavad tõhusamaks koostööks jagada ka rakendusega PowerPoint for Mac 2016 loodud dokumente võrgus meeskonnas kolleegidega.

See PowerPoint for Mac 2016 programm pole saadaval mitte ainult Wiresoftist vastava Office'i komplekti lahutamatu osana, vaid saate selle ka eraldi osta – ilma tellimiskohustuseta! Wiresofti veebipoes on lisaks PowerPoint for Mac 2016-le saadaval ka vanemad ja uuemad versioonid eriti soodsate hindadega - ka üksikute programmidena. Järgmine ülevaade sisaldab kõiki PowerPoint for Mac 2016 huvitavaid funktsioone.

Ülevaade kõigist PowerPoint for Mac 2016 olulistest funktsioonidest ja täiustustest

See PowerPoint Mac 2016 versioon sisaldab palju optimeerimine ja täiustusi olemasolevaid funktsioone samuti uusi tööriistu ja kohandused teile isegi rohkem tegutsemisvabadust esitluse loomisel, vaid ka selleks, online koostöö teiste kasutajatega.

Uued PowerPointi funktsioonid Macile versioonis 2016

Uued PowerPointi funktsioonid ei laienda mitte ainult esitluse loomisel meeskonnatöö võimalusi, vaid ka esitlusvõimalusi:

  • Rõhuasetus üksikasjad Mac harja vahend: üksikelemendid slaidi, nagu graafika või sõnu või tekstilõikude, saab spontaanselt esile esitluse ajal saatejuhi kasutades PowerPoint Mac kasutab sisseehitatud pintsli tööriista, et juhtida vaatajate tähelepanu üksikutele detailidele. Selle tööriista eelis võrreldes laserosuti või võlukepiga on ühelt poolt see, et seda kasutatakse PowerPoint 2016-s otse ekraanil ja sellega tähistatud elemendid jäävad nähtavale. Teisest küljest toimub see toiming ainult esitlusrežiimis. PowerPointi dokument ise jääb muutumatuks.

 

 • Aja jälgimine: aja jälgimise tööriist muudab esitluse aja planeerimise palju lihtsamaks. Pikemate ettekannete puhul võib kiiresti juhtuda, et küsimused või lisaselgitused lükkavad esitluse edasi ja raskendavad etteantud ajaraamist kinnipidamist. Ajajälgimise tööriist aitab ajajuhtimist paremini haarata ja loenguaega efektiivselt kasutada: Aktiveerituna näitab see kellaaega esitluse ajal, et õppejõud saaks vastavalt reageerida ja viivituste vms korral kohe muudatusi teha. < / li>
 • Jaga funktsioon: Kuna märkimisväärne optimeerimine ja kujundada osakaalu funktsiooni, PowerPointi esitlusi Mac saab kättesaadavaks palju lihtsam ja kiirem sotsiaalmeedia kaudu kanaleid nagu Facebook.

 

Kasutage rakenduses PowerPoint for Mac 2016 praktilisi Office'i funktsioone

Klassikalise MS Office'i programmina sisaldab PowerPoint for Mac 2016 ka tervet hulka üldisi funktsioone, mis muudavad esitluste loomise lihtsamaks ja avardavad ka koostöövõimalusi. See hõlmab eelkõige järgmisi funktsioone ja tööriistu:

  • OneDrive integratsiooni saadaval ka Mac: Tänu integratsiooni Microsofti OneDrive pilv teenuste Office 2016 for Mac, Mac kasutajad saavad nüüd kasutada ka neid kasutavad veebi tahes Apple seade Access PowerPointi dokumentide salvestatud OneDrive'i. See avardab oluliselt slaididega töötamise võimalusi olenemata asukohast ning neile pääsevad ligi ka teised töötajad, nt neid redigeerida või kommenteerida.

 

 • Lihtsustatud dokumentide jagamine: dokumentide jagamine on nüüd veelgi lihtsam: nende jagamiseks klõpsavad kasutajad lihtsalt PowerPointi programmi menüüribal funktsioonil "Jaga". Igale isikule, kellel peaks olema juurdepääs dokumendile, saab määrata individuaalsed lugemis-, redigeerimis- või edastamisõigused jne.
 • Dokumentide täiustatud versiooniajalugu: eriti siis, kui teised töötajad kasutavad või parandavad PowerPointi dokumenti, on oluline asjadel silma peal hoida. See tähendab ka seda, et vanemad versioonid jäetakse alles, kui neid muudetakse. Funktsiooni "Versiooniajalugu" kasutatakse nende salvestamiseks, et neid saaks uuesti välja kutsuda ja vajadusel uuesti kasutada.
 • Andmete kaitse andmekao kaitsega (DLP): Dokumendi sisu DLP-funktsioon on OneDrive'i kaudu saadaval ka rakenduses PowerPoint 2016 for Mac. Sest just siseesitlusega võib juhtuda, et slaidid sisaldavad või näitavad selliseid andmeid, mis pole mõeldud kõrvalistele isikutele ja vajavad seetõttu kaitsmist. Andmekao kaitse mitte ainult ei tuvasta turvariske, vaid loob igale dokumendile ka kesksed juhised, et andmete turvalisus säiliks alati ka siis, kui dokumente teistele kasutajatele avaldatakse.

 

Järgmised põhifunktsioonid muudavad töö PowerPoint for Mac 2016 jaoks veelgi tõhusamaks.

 • Märkused slaidide kohta alati käepärast: Ühel slaidil ei ole alati ruumi kogu teabe jaoks, eriti teabe jaoks, mis lisatakse loengu ajal spontaanselt. Publikule nähtamatud, kuid esinejale otse ligipääsetavad isiklikud märkmed ja täiendused on nähtavad PowerPointi programmiaknas ning seetõttu kohe saadaval.
 • Tagasiside kommentaarialal: Sama kehtib ka kolleegide märkmete ja kommentaaride kohta nii esitlusslaidide loomisel kui ka loengu enda ajal. Nende tagasiside on eraldi aknas kohe käepärast. < /li>
 • Vaaterežiimi muutmine: olekuribal olevate nuppude abil saavad kasutajad koheselt lülituda erinevate vaatesuvandite vahel, sealhulgas suuminuppude vahel slaidi kiiremaks reguleerimiseks.
 • Rohkem ruumi ekraanil: slaidi võimalikult suureks kuvamiseks saavad kasutajad menüüriba ühe klõpsuga kuvada ja peita.
 • Kohandage tööriistariba kiireks juurdepääsuks: sageli nõutavad funktsioonid saab paigutada otse menüüribale otseteekäskudena, nii et need on kohe saadaval vaid ühe klõpsuga.

PowerPoint for Mac 2016 süsteeminõuded:

PowerPoint for Mac 2016 on saadaval ainult 64-bitises versioonis. Lisaks kehtivad Office'i tarkvara installimisel ja kasutamisel järgmised miinimumnõuded:

 • Protsessor: Inteli protsessor
 • Operatsioonisüsteem: Mac OS X, vähemalt versioon 10.10 (Yosemite) või uuem
 • RAM: vähemalt 4 GB RAM
 • Kõvakettaruumi: vähemalt 6 GB HFS + vormingus (Mac OS Extended või HFS Plus)
 • Ekraani eraldusvõime: vähemalt 1280 x 800

Ostke PowerPoint for Mac 2016 eraldiseisva Office'i programmina madalate hindadega Wiresoftist

PowerPoint for Mac 2016 ei ole tavaliselt paljude Microsoft Office'i komplektide tavakomponendina eraldi saadaval või tavapoodides saadaval ainult tellitava versioonina. Wiresoftist saate aga osta PowerPoint for Mac 2016 ka eraldi programmina.

Teie selge eelis Wiresofti kaudu tarkvara ostmisel: poes pakutav PowerPoint for Mac 2016 ühe kasutaja litsents on ostuversioon, mis seetõttu ei kohusta teid sõlmima tellimust, mis seob teid tavaliselt pikaajaliselt – koos kohustuslike värskendustega. või aja kasutamise piirangud - ja on tavaliselt kallis. Seetõttu tasub Wiresoftist tarkvara osta mitmel põhjusel, isegi kui te ei soovi Macile muid Office'i programme osta.

Ja: Tarkvara ostmine Wiresoftiga on turvaline: PowerPoint for Mac 2016 üksikkasutaja litsents, mida saate meie poest osta, oli tavaliselt osa ettevõtetes kasutatavast suuremast hulgilitsentsist. Seega on tegemist nn kasutatud tarkvaraga – siit ka meie väga madal hind! Sellegipoolest võite meie pakutavat kasutatud tarkvara ostes olla kindel, et see ei toimu teie ega meie jaoks juriidiliselt ebaselges olukorras, sest Euroopas on kasutatud tarkvaraga kauplemine selgelt seadusega lubatud ja seega täiesti seaduslik! P>

Funktsionaalsuse poolest on see PowerPoint for Mac 2016 tarkvaralitsents täiesti identne PowerPointi programmiga, mis sisaldub ka vastavas Office Suite for Mac 2016 jaoks. Põhimõtteliselt pakub Wiresoft ainult Microsofti programmide täisversioone, mis on identsed Microsofti enda väljaannetega.

Wiresoft on kontrollinud iga sellise pakutava individuaalse Microsofti programmi litsentsi, mis pärineb suuremast mahulitsentsist, selle täiusliku ja piiramatu kasutatavuse osas; seetõttu registreeritakse see PowerPoint for Mac 2016 tarkvara teie jaoks alles pärast ostmist ja allalaadimist ning saate seda ka 100% kasutada.

Kasutatud tarkvara pole kasulik mitte ainult erakasutajatele, vaid ka füüsilisest isikust ettevõtjatele ja väiksematele ettevõtetele, kui tavapärase ühe kasutaja litsentsi või hulgilitsentsi ostmine ei ole tulus, sest see võimaldab teil saada kasu kõigist eelistest PowerPoint Mac 2016 ja säästa raha samal ajal.

Lisaks PowerPointi programmile Mac 2016 leiate Wiresofti tarkvarapoest selle tarkvara uuemaid ja vanemaid versioone, aga ka muid MS Office'i programme Macile ühe kasutaja litsentsina, samuti muud Microsofti programmid.

Kui teil on küsimusi programmi PowerPoint for Mac 2016 või mõne muu Maci jaoks mõeldud MS Office'i programmi kohta, kasutage lihtsalt meie ekspertide nõuandeid meili, telefoni või vestluse teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud