Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL MAC 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT EXCEL MAC 2019

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10142
 • 065-08677
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
63,90 € * 69,90 € * (8,58% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Microsoft Excel on seni ületamatu tabelarvutustarkvara, millega saab teha keerulisi matemaatilisi ja ärilisi arvutusi. Praegune 2019. aasta versioon Macile pakub ka mitmeid uusi funktsioone: Lisaks arvukatele parandustele on programmi täiendatud suure hulga uute funktsioonidega, et lisaks statistilistele analüüsidele saaks teha ka loogilisi ja majandusmatemaatilisi analüüse, mida toetab ka pöördtabelite kasutamine. Lai valik diagrammitüüpe, skaleeritavat graafikat ja mudeleid võimaldab ka tulemuste esitamist aruannete koostamiseks sisukal ja selgel viisil. Excel 2019 toetab PowerBI, võimas ärianalüüsi teenus Microsoft, mis võimaldab ka andmete otsest eksporti teistesse süsteemikeskkondadesse.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT EXCEL MAC 2019"

Microsoft Excel 2019 Mac mugava ühe kasutaja litsentsina

Microsoft Excel on tänaseni ületamatu tabelarvutustarkvara, millega saab teha keerulisi matemaatilisi ja ärilisi arvutusi. Praegune versioon 2019 Mac sisaldab ka palju uusi asju: Lisaks arvukatele täiustustele on programmi täiendatud mitmesuguste uute funktsioonidega, et teha lisaks statistilistele analüüsidele ka loogilisi ja ärimatemaatilisi analüüse, mida toetab ka pivot-tabelite kasutamine. Lai valik diagrammitüüpe, skaleeritavaid graafikuid ja mudeleid võimaldab tulemuste sisukat ja selget esitamist aruannete koostamiseks. Excel 2019 toetab PowerBI, Microsoft võimas ärianalüüsi teenus, mis võimaldab andmeid eksportida ka otse teistesse süsteemikeskkondadesse.

Mitmesugused uued graafilised tööriistad võimaldavad teil tähtsaid andmeid värviliselt esile tõsta või luua oma valemeid ja graafikuid ad hoc ja neid kohe kasutada. Excel 2019 for Mac pakub ka täiustatud puutetundlikku tuge tahvelarvutitel, mis muudab selle kasutamise lihtsamaks, eriti tahvelarvutites või nutitelefonides. See muudab uue tööriista vabakäeline joonistamine veelgi praktilisemaks ja lihtsamaks. Lisaks on saadaval täiustatud võimalused juurdepääsetavate tabelite ja töövihikute loomiseks.

Wiresofti veebipoest leiate eriti soodsa hinnaga uusima Excel versiooni 2019 Mac ühe kasutaja versioonina, st ilma tarkvara tellimuseta, samuti selle eelkäija ja kõik teised programmid Office. Allpool on esitatud ülevaade kõigist peamistest uutest funktsioonidest, mis on olemas Excel 2019 for Mac .

Ülevaade Excel 2019 for Mac'i versiooni kõige olulisematest uutest funktsioonidest

Uus Excel 2019 for Mac sisaldab ostuversioonis lisaks paljudele eelmise versiooni parandustele muidugi ka palju uusi tööriistu ja funktsioone, millest mõned olid varem ainult Office tellimusmudelis. Need on nii tüüpilised Excel funktsioonid kui ka üldised MS Office funktsioonid.

Konkreetsed Excel tabeli funktsioonid 2019. aasta versioonis

Täiustatud päringute jaoks mõeldud tabelite sidumine on Excel 2019 for Mac täiustatud järgmiste praktiliste funktsioonidega:

 • Funktsioon IF lihtsustab keeruliste IF-funktsioonide sisestamist: See testib kõnealuseid tingimusi eelnevalt määratletud järjekorras. Funktsiooniga MAXWENNS määratakse kindlaks suurim arv määratud vahemikus, mis vastab vähemalt ühele määratud tingimusele; väikseima arvu jaoks on samamoodi saadaval funktsioon MINWENNS.
 • Excel 2019 for Mac on nüüd võimalik ka selliseid üksikuid lahtreid, ridu või veerge, mis on liiga palju või isegi kogemata valitud, uuesti valikust välja jätta või deaktiveerida, mis varem ei olnud võimalik.
 • Funktsioon ESIMENE VÄÄRTUS võrdleb algset väärtust mitme teise väärtusega loendis. Niipea, kui leidub vastavus, tagastatakse funktsiooniga määratletud tulemus; kui vastavust ei leita, tagastatakse "else" väärtus.
 • Uuel funktsioonil TEXT CHAIN on eelmise CHAIN-funktsiooni ees eelised, kuna see on lühem ja lihtsamini kirjutatav. Funktsioon TEXT CHAIN toetab nüüd ka vahemikuviiteid, samas kui varem olid võimalik ainult üksik- või lahtriviited, võimaldades seega lahtrite vahemiku või tervete veergude kaasamist.
 • Funktsioon TEXT CHAIN võimaldab kombineerida teksti mitmest vahemikust, kusjuures iga element on eraldatud kasutaja määratud eraldajaga. TEKSTIKOOSTI saab kasutada ka üksikute lahtritesse jaotatud sõnade ühendamiseks lauseks.

PivotTable'i optimeerimine Excel 2019 for Mac

PivotTable, tõhus Excel tööriist, mida saab kasutada muu hulgas suurte andmemahtude analüüsimiseks ja hindamiseks koos meetmete ja KPIdega ning nende tulemuste selgemaks kuvamiseks - on 2019. aasta versioonis lisaks kasutatavuse parandustele täiendatud mitme praktilisema funktsiooniga:

 • Viivitatud värskendamine võimaldab nüüd Power Pivotis teha korraga mitu muudatust, ilma et peaksite ootama iga muudatuse jaotamist kogu töövihikus. Kõik muudatused jaotatakse korraga pärast Power Pivot akna sulgemist.
 • PivotTable'ide isikupärastamine vaikimisi paigutusena: See mugav funktsioon Excel 2019 for Mac võimaldab teil mitte ainult kohandada pivot-tabelit vastavalt oma eelistustele, vaid ka salvestada need eelistused vaikimisi paigutusena, sealhulgas osaliste tulemuste või kogutulemuste eelistatud kuvamine, samuti aruande paigutus, nii et see on järgmisel kasutuskorral kohe saadaval.
 • Suhete automaatne äratundmine: See funktsioon loob analüüsi käigus sageli kasutatavate sammude põhjal automaatselt seosed selliste tabelite vahel, mida varem töövihikus kasutati. See võimaldab ka Excel for Mac tuvastada ja kuvada, kui vähemalt kaks tabelit tuleb analüüsi käigus omavahel seostada. Ühe klõpsuga on kõnealused suhted kohe kättesaadavad.
 • Excel 2019 for Mac saab kohandatud meetmeid nüüd luua otse PivotTable'i väljade loendis ja neid kohe redigeerida.
 • Kui OLAP (Online Analytical Processing) servereid kasutatakse PivotTables'i kaudu arvutuste tegemiseks, on nende päring nüüd veelgi kiirem, muutes need OLAP PivotTables'id veelgi kiiremini kättesaadavaks. Kasutada saab mitte ainult Microsoft SQL Server Analysis Services'iga ühendatud pivot-tabeleid, vaid ka andmeid kolmandate osapoolte OLAP-serveritest.
 • Intelligentne ümbernimetamine: Kui te nimetate töövihiku andmemudeli tabelid ja veerud ümber, uuendab Excel 2019 for Mac automaatselt ka kõik vastavad tabelid ja arvutused, sealhulgas töölehed ja DAX-vormelid.

Diagrammide ja 3D-mudelite raamatukogu täiustamine

Analüüside ja aruannete kirjeldavamaks muutmiseks sisaldab Excel 2019 for Mac uusi diagrammitüüpe ning kolmemõõtmelisi mudelgraafikuid, mida kasutajad saavad kasutada ka konkreetsete valdkondade tulemuste ja funktsioonide illustreerimiseks.

 • Excel 2019 for Mac uued kaardigraafikud on eriti geograafiliste väärtuste selgemaks kujutamiseks kasulikud. Statistiliste või muude väärtuste ja nende jaotuse näitamiseks on saadaval kontinentide, riikide ja isegi väiksemate piirkondade, näiteks halduspiirkondade ja postiindeksite kaardid.
 • Funnel-diagrammid on eriti head selleks, et näidata protsessi jaotumist mitmes etapis, näiteks müügi või omandamise puhul.
 • Näiteks Excel 2019 uued 3D-mudelid sobivad eriti hästi keeruliste seoste kolmemõõtmeliseks kujutamiseks, sest neid saab pöörata 360°. Lisaks suurele valikule 3D-kujutistele, mis on saadaval karbis, saate neid ka ise luua. Excel 2019 Mac mõeldud 3D-mudelid on toetatud macOS 10.12, 10.13.4 ja uuemates versioonides.
 • Skaleeritavat vektorgraafikat, näiteks SVG (Scalable Vector Graphics) faile, saab samuti suurendada või vähendada ja ka pöörata - ilma pildikvaliteedi kaotamiseta.
 • Pildiraamatukogu tasuta kasutatavus: kõiki Excel 2019 for Mac'i raamatukogus olevaid ikoone, piktogramme, sümboleid ning 3D-pilte ja SVG-faile esitluste ja töölehtede illustreerimiseks saab vabalt kasutada ilma litsentsitasusid maksmata.

Rohkem uusi funktsioone Excelis ja muudes Office programmides

Mitmesugused praktilised funktsioonid on saadaval ka klassikalistes Office-programmides nagu Excel 2019, mis ei mõjuta mitte ainult kujundust, vaid ka graafika sisestamist või redigeerimist, samuti muid praktilisi tööriistu.

Uued vaatevõimalused ja töölaua funktsioonid Excel jaoks Macile

Excelis on ka mitu tausta- ja rakendusteemat, mille eesmärk on muuta töötamine Mac ekraanil võimalikult mugavaks ja samal ajal silmi säästvaks.

 • Seega saab nüüd valida valge, tumehall ja must, kusjuures viimane pakub kõige tugevamat kontrasti.
 • Uus lintide kasutajaliides: Varasem lindikujundus on Office 2019-s kombineeritud Windows-tüüpilise plaatide välimusega - kuid vaate valikudes on endiselt võimalik valida eelmisest versioonist tuttav välimus.
 • Sageli kasutatavad funktsioonid on uues vaates silmapaistvalt paigutatud, nii et need on kohe leitavad.

Excel vabakäevahend Mac'i jaoks kirjutamiseks ja visandamiseks

Excel 2019 for Mac on nüüd ka uued vabakäefunktsioonid, mida täiendab lai valik efekte. Uue tööriistaga Freehand Drawing saavad kasutajad märkida valitud alasid, kuid mis kõige tähtsam, joonistada valemeid, diagramme jne lennult ja importida need kohe töövihikusse. Kasutajatel on järgmised võimalused:

 • Digitaalseid pliiatseid on saadaval eri disainilahenduste, paksuste ja värvidega: on olemas pliiats joonistamiseks, pliiats kirjutamiseks ja highlighter tekstilõikude esiletõstmiseks.
 • Silmatorkavad graafilised efektid, nagu vikerkaar, galaktika, laava, ookean, kuld, hõbe, samuti tilkvarjud, helendused, 3D-efektid jne, loovad pilkupüüdvaid kujundusi, mida täiendavad eeldefineeritud mallid, mida saab kasutada näiteks piltide muutmiseks joonjoonisteks või täitevärvi muutmiseks.
 • Keerulisi matemaatilisi valemeid saab sisestada kohe töövihikusse, kasutades funktsiooni "Freehand FormulaInsert". Seda saab teha ka hiirega - minge lihtsalt edasi ja Excel teisendab valemi joonise tekstiks. Kasutajad, kes kasutavad Excel for Mac'i puutetundlikul seadmel, saavad sõrme asemel joonistada valemeid ka sõrmega.
 • Lasso valik: Vabakäejoonise ala valimiseks edasiseks redigeerimiseks ei ole vaja Surface Pen'i - seda saab teha sõrmeotsaga.

Ligipääsetavus nüüd veelgi praktilisem kasutamiseks

Praktilise funktsioonina on Excel 2019 for Mac saadaval ka uued ja optimeeritud funktsioonid, mis toetavad Excel dokumentide sisu ettevalmistamist nii, et isegi piiratud arusaamaga kasutajad saavad neid lihtsamalt lugeda ja edasi toimetada. Toetava veaparanduse aktiveerimisel kuvatakse parandused otse dokumendi asjakohastes kohtades; järgmised vahendid on järgmised:

 • Loetelu rahvusvaheliselt kohaldatavatest juurdepääsetavusnormidest.
 • Ettepanekud kuvatakse, kui klõpsate "Ülevaade" all "Kontrollida juurdepääsetavust", ja neid saab ühe klõpsuga kohe rakendada.
 • Dokumendi juurdepääsetavusega seotud probleemid kuvatakse ka kohe töö käigus, kui klõpsate funktsioonil "Jätka juurdepääsetavuse kontrollimist".

Muud kasulikud funktsioonid Excel versioonis 2019 Macile

Allpool mainitud uued funktsioonid on lisaks teistele programmidele saadaval Excelis Office Suite 2019 ja need muudavad ka teie töö tõhusamaks:

 • Tõlkija: Üksikuid võõrkeelseid sõnu, katkendeid või terveid võõrkeelseid tekste saab nüüd veelgi lihtsamalt Excel tõlkida. Selle asemel, et kutsuda nende sisestamiseks brauseri kaudu üles vastav veebileht, nagu varem, on see nüüd võimalik otse Excelis. Äsja integreeritud tõlkefunktsioon, sealhulgas automaatne keeletuvastus Microsoft Translatoriga, sisaldab sõnavara enam kui 60 keelest.
 • Andmekaitsesüsteem: Microsoft tõestatud DLP-funktsiooni integreerimine Excelisse võimaldab otsida sisu vastavalt määratletud suunistele reaalajas, et leida näiteks konfidentsiaalseid andmeid, näiteks konto- ja krediitkaardinumbreid; see muudab ka andmekaitse-eeskirjade järgimise veelgi lihtsamaks.

Excel 2019 macOS-i süsteeminõuded

Selleks, et kasutajad saaksid Excel 2019 for Mac 'i Apple'i seadmesse paigaldada ja käivitada, peab see vastama allpool loetletud miinimumnõuetele:

 • Operatsioonisüsteem: ühe viimase kolme praeguse macOS-operatsioonisüsteemi kehtiv versioon
 • iPad ja iPhone: iOS 8.0 või uuem versioon
 • Protsessor: Intel
 • RAM: vähemalt 4 GB
 • Kõvaketas: vähemalt 3 GB vaba ruumi
 • Graafikakaart: 1280 x 800 pikslit

Osta Excel 2019 Mac Office eraldiseisva programmina Wiresoftist

MS Excel 2019 Mac on vaikimisi osa Microsoft Office paketist 2019 macOS-le, kuid erinevalt paljudest teistest Microsoft tarkvara tarnijatest saate Wiresofti veebipoest osta Excel 2019 Mac ka iseseisva programmina, ilma Office paketi 2019 teiste komponentideta. Meie pakutav Excel programmmacOS-le on täieõiguslik ostuversioon. Teie jaoks tähendab see seda, et te ei ole seega kohustatud tasulisi uuendusi tellima. Samuti tähendab see, et te ei pea selle mac-versiooniga Excel 2019 jaoks kasutamisperioodi osas järgima mingeid ajalisi piiranguid. See ühe kasutaja litsents on identne Excel programmiga, mis on lisatud Office Suite 2019 for Mac'ile.

Seega säästab Excel 2019 for Mac ostmine Wiresoftilt raha, mis ei ole kasulik mitte ainult vabakutselistele, vaid ka väiksematele, väheste töötajatega ettevõtetele, kes soovivad kasutada ainult seda klassikalist tabelarvutustarkvara professionaalselt või isegi kodus ning ei vaja kogu Office paketti.

Kas Excel, Word või muud programmid - kõik Wiresofti tarkvarapoes pakutavad tarkvaralitsentsid on Microsoft originaaltooted. Reeglina on need ühe kasutaja litsentsid, mis pärinevad mahulitsentsist või on ostetud ettevõtte poolt ja neid saab uuesti vabalt kasutada, müües neid Wiresoft'ile. See tähendab, et see ei piira nende kasutatavust funktsioonide või kestuse osas ega tähenda, et te kui ostja sisenete õiguslikult hallile alale. Wiresoft kui mainekas tarkvara edasimüüja pakub oma klientidele ainult Microsoft programmide täisversioone, mis on 100% kasutuskõlbulikud.

Kui teil on lisaküsimusi Excel for Mac või mõne muu Office programmi kohta Mac või kui soovite kasutada meie ekspertide nõuandeid, võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või siinsamas vestluses.

Lingid aadressile "MICROSOFT EXCEL MAC 2019"
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCEL MAC 2019"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad