Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT EXCEL MAC 2019

MICROSOFT EXCEL MAC 2019

94,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Excel 2019 for Mac praktilise ühe kasutaja litsentsina Microsoft Excel on...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT EXCEL MAC 2019"

Microsoft Excel 2019 for Mac praktilise ühe kasutaja litsentsina

Microsoft Excel on seni ületamatu arvutustabelitarkvara, millega saab teha nii keerulisi matemaatilisi kui ka ärilisi arvutusi. Praegusel versioonil 2019 for Mac on ka midagi uut pakkuda: lisaks arvukatele täiustustele on programmi täiendatud suure hulga uute funktsioonidega, et teha sihipäraseid statistilisi, loogilisi ja ärimatemaatilisi analüüse, mida toetab ka pivot tabelite kasutamine. Lai valik diagrammitüüpe, skaleeritav graafika ja mudelid võimaldavad tulemusi aruannete koostamiseks sisukalt ja selgelt esitada. Excel 2019 toetab Microsofti suure jõudlusega ärianalüüsi teenus PowerBI, millega saab andmeid eksportida ka otse teistesse süsteemikeskkondadesse.

Erinevad uued graafilised tööriistad võimaldavad teil olulisi andmeid värviliselt esile tõsta või luua ad hoc oma valemeid ja diagramme ning neid kohe kasutada. Excel 2019 for Mac pakub ka täiustatud puutetuge tahvelarvutites, mis muudab selle kasutamise tahvelarvutites või nutitelefonides lihtsamaks. See muudab uue vabakäejoonistustööriista kasutamise veelgi praktilisemaks ja lihtsamaks. Samuti on täiustatud valikud juurdepääsetavate tabelite ja töövihikute loomiseks.

Wiresofti veebipoest leiate praeguse Exceli versiooni 2019 for Mac , mis on eriti odav ühe kasutaja versioonina, st ilma tarkvaratellimuseta, samuti selle eelkäijad ja kõik muud Office'i programmid . Allpool on ülevaade kõigist Maci jaoks mõeldud Excel 2019 olulistest uutest funktsioonidest.

Ülevaade Exceli versiooni 2019 kõige olulisematest uutest funktsioonidest Macile

Uue Excel 2019 for Mac ostuversioon sisaldab lisaks paljudele eelmise versiooni täiustustele loomulikult ka palju uusi tööriistu ja funktsioone, millest osa on seni kaasatud. Office tellimise mudel oli. Need on nii tavalised Exceli funktsioonid kui ka üldised MS Office'i funktsioonid.

Spetsiifilised Exceli tabelifunktsioonid versioonis 2019

Tabelite linkimine täpsemate päringute jaoks on optimeeritud rakenduses Excel 2019 for Mac järgmiste praktiliste funktsioonidega:

 • Funktsioon IFS lihtsustab keeruliste IF-funktsioonide sisestamist: asjakohaseid tingimusi testitakse eelnevalt määratletud järjestuses. Funktsioon MAXIFS määrab kindlaksmääratud vahemiku suurima arvu, mis vastab vähemalt ühele määratud tingimusele; Funktsioon MINIFS on saadaval väikseima arvu jaoks.
 • Rakenduses Excel 2019 for Mac on nüüd võimalik ka üksikuid lahtreid, ridu või veerge valikust välja jätta või desaktiveerida, mis on liiga palju või kogemata märgitud, mis varem polnud võimalik.
 • Funktsioon FIRST VALUE võrdleb väljundväärtust mitme muu loendis oleva väärtusega. Niipea kui vaste ilmneb, tagastatakse funktsiooniga määratletud tulemus; kui vastet ei leita, tagastatakse "muu" väärtus.
 • Uuel funktsioonil TEKSTIKETT on eelmise CHAIN-funktsiooniga võrreldes eelised, et seda on lühem ja lihtsam sisestada. Nüüd toetab see ka piirkonnaviiteid, samas kui varem olid võimalikud ainult üksikud või lahtriviited, nii et nüüd saab arvesse võtta lahtrite seeriat või terveid veerge.
 • Funktsioon TEKSTIKETT võimaldab kombineerida mitme ala teksti, kusjuures iga element eraldatakse kasutaja määratud eraldajaga. TEKSTIAHELAMIST saab kasutada ka üksikute sõnade ühendamiseks, mis on jaotatud lahtritesse, et moodustada lause.

Optimeerimised rakenduses Excel 2019 for Mac PivotTable-liigendtabeli jaoks

Tõhus Exceli tööriist PivotTable, millega saab muuhulgas mõõtmiste ja KPI-de abil analüüsida ja hinnata suuri andmemahtusid ning nende tulemusi selgelt kuvada – täiendati 2019. aasta versioonis lisaks kasutajate sõbralikkust mõne muu praktiline funktsioone:

 • Edasilükatud värskendus võimaldab nüüd Power Pivotis teha mitu muudatust korraga, ilma et peaks ootama, kuni iga muudatus töövihikusse levitatakse. Kõik muudatused levitatakse kohe pärast Power Pivoti akna sulgemist.
 • PivotTable-liigendtabelite isikupärastamine standardpaigutustena: see praktiline funktsioon võimaldab rakenduses Excel 2019 for Mac mitte ainult seadistada pivot-tabelit vastavalt oma ideedele, vaid ka kasutada neid spetsifikatsioone standardpaigutusena, sealhulgas eelistatud kuva osalised tulemused või üldised tulemused samuti aruande paigutuse nii, et see on kohe saadaval järgmine kord seda kasutatakse.
 • Seoste automaatne tuvastamine: analüüsi käigus sageli kasutatavate sammude põhjal loob see funktsioon automaatselt seosed selliste tabelite vahel, mida varem töövihikus kasutati. Excel for Mac tuvastab ka, kui analüüsiks tuleb linkida vähemalt kaks tabelit, ja näitab seda. Vastavad seosed on klõpsuga kohe saadaval.
 • Rakenduses Excel 2019 for Mac saab nüüd kohandatud mõõte luua otse PivotTable-liigendtabeli väljaloendis ja neid kohe redigeerida.
 • Kui PivotTable-liigendtabelite kaudu arvutamiseks kasutatakse OLAP-i (Online Analytical Processing) servereid, on nende päring nüüd veelgi kiirem, nii et need OLAP-liigendtabelid on veelgi kiiremini saadaval. Kasutada saab mitte ainult Microsoft SQL Serveri analüüsiteenustega ühendatud pivot-tabeleid, vaid ka andmeid kolmanda osapoole OLAP-serveritest.
 • Nutikas ümbernimetamine: kui nimetate töövihiku andmemudeli tabeleid ja veerge ümber, värskendab Excel 2019 for Mac automaatselt kõiki vastavaid tabeleid ja arvutusi, sealhulgas töölehti ja DAX-i valemeid.

Diagrammide ja 3D-mudelite teegi laiendus

Lisaks uutele diagrammitüüpidele pakub Excel 2019 for Mac ka kolmemõõtmelist mudelgraafikat, millega kasutajad saavad analüüside ja aruannete selgeks tegemiseks illustreerida ka eripiirkondade tulemusi ja funktsioone. p>

 • Uued kaardidiagrammid rakenduses Excel 2019 for Mac on kasulikud geograafiliste väärtuste selgeks kuvamiseks. Statistiliste või muude väärtuste ja nende jaotuse kuvamiseks on saadaval kontinentide, riikide, aga ka väiksemate piirkondade kaardid, nagu halduspiirkonnad ja sihtnumbrite alad.
 • Lehtridiagrammid sobivad eriti hästi protsessi jaotuste kujutamiseks mitmes etapis, näiteks müügi või omandamiste puhul.
 • Näiteks Excel 2019 uued 3D-mudelid sobivad eriti hästi keerukate suhete kolmemõõtmeliseks kaardistamiseks, kuna neid saab pöörata 360°. Lisaks suurele valikule koheselt saadaolevatele 3D-esitustele saab neid ka ise luua. 3D-mudeleid rakenduses Excel 2019 for Mac toetavad versioonid MacOS 10.12, 10.13.4 ja uuemad.
 • Ka skaleeritavat vektorgraafikat, nagu SVG (Scalable Vector Graphics) faile, saab suurendada, vähendada ja pöörata – ilma pildikvaliteeti kaotamata.
 • Pilditeegi tasuta kasutamine: kõiki ikoone, piktogramme, sümboleid, aga ka 3D-pilte ja SVG-faile, mis on ette nähtud Excel 2019 for Maci teegis olevate esitluste ja töölehtede illustreerimiseks, saab vabalt kasutada, ilma et peaksite litsentsitasusid maksma. .

Täiendavad uued funktsioonid Excelis ja teistes Office'i programmides

Suur hulk praktilisi funktsioone on saadaval ka klassikalistes Office'i programmides (nt Excel 2019), mis ei mõjuta mitte ainult kujundust, vaid ka graafika sisestamist või redigeerimist ning muid praktilisi tööriistu.

Uued vaatevalikud ja töölauafunktsioonid rakenduses Excel for Mac

Excelisse on lisatud ka erinevad tausta- ja programmikujundused, mille eesmärk on muuta Maci ekraanil töötamine võimalikult meeldivaks ja samas silmadele õrnaks.

 • Nüüd saab valida teemad valge, tumehall ja must, viimane pakub kõige tugevamat kontrasti.
 • Uus lindi kasutajaliides: eelmine lindikuva ühendati Office 2019-s tüüpilise Windowsi paanide välimusega, kuid eelmisest versioonist tuttav välimus on vaatevalikutes endiselt saadaval.
 • Sageli kasutatavad funktsioonid on uues vaates nähtaval kohal, nii et need on koheselt leitavad.

Excel for Maci tinditööriist kirjutamiseks ja visandite tegemiseks

Excel 2019 for Mac sisaldab nüüd ka uusi vabakäefunktsioone, mida täiendavad lai valik efekte. Uue vabakäejoonistustööriistaga saavad kasutajad märkida valitud alasid, aga eelkõige joonistada käigu pealt valemeid, diagramme jms ning need kohe töövihikusse importida. Kasutajatel on järgmised valikud:

 • Digipliiatsid on saadaval erineva kujunduse, tugevuse ja värviga: olemas on pliiats joonistamiseks, pliiats kirjutamiseks ja marker tekstilõikude esiletõstmiseks.
 • Silmatorkavad graafilised efektid, nagu vikerkaared, galaktikad, laava, ookean, kuld, hõbe, aga ka varjud, tuled, 3D-efektid jne tagavad pilkupüüdvad kujundused, mida täiendavad eelmääratletud mallid, mille abil saab pilte teisendada line joonistus, näiteks täitevärv saab muuta.
 • Funktsiooniga "Vabakäevalemi lisamine" saab keerukaid matemaatilisi valemeid kohe töövihikusse lisada. Seda saab teha ka hiirega – lihtsalt alusta ja Excel teisendab valemijoonise tekstiks. Kasutajad, kes kasutavad puuteekraaniga seadmes rakendust Excel for Mac, saavad joonistada valemeid pliiatsi asemel ka sõrmedega.
 • Lasso valik: vabakäelise joonise ala valimiseks edasiseks töötlemiseks pole vaja pinnapliiatsit – saate seda teha sõrmeotsaga.

Juurdepääsetavus on nüüd veelgi praktilisem kasutada

Saadaval ka praktilise funktsioonina rakenduses Excel 2019 for Mac : uued ja optimeeritud funktsioonid aitavad Exceli dokumentide sisu ette valmistada nii, et isegi vähese arusaamisega kasutajad saavad neid rohkem lugeda ja redigeerida lihtsalt. Toetava veaparanduse aktiveerimisel kuvatakse parandused otse dokumendi vastavates punktides; see hõlmab järgmisi tööriistu:

 • Rahvusvaheliselt kehtivate juurdepääsetavuse standardite loend.
 • Soovitused kuvatakse, klõpsates jaotises "Kontrolli juurdepääsetavust" nuppu "Kontrolli" ja neid saab ühe klõpsuga kohe rakendada.
 • Klõpsates funktsioonil "Jätka juurdepääsetavuse kontrollimist", kuvatakse dokumendis olevad juurdepääsetavuse probleemid kohe, kui töötate.

Muud Maci jaoks mõeldud Exceli versiooni 2019 kasulikud funktsioonid

Järgmised uued funktsioonid pole saadaval mitte ainult Office Suite 2019 teistes programmides, vaid ka Excelis ning muudavad töö siin veelgi tõhusamaks:

 • Tõlkija: üksikuid võõrsõnu, lõike või terveid võõrkeelseid tekste saab nüüd Excelis veelgi hõlpsamini tõlkida. Selle asemel, et varem brauseri kaudu vastavat veebisaiti avada ja see sisestada, saab seda nüüd teha otse Excelis. Äsja integreeritud tõlkefunktsioon, sealhulgas automaatne kõnetuvastus Microsoft Translatori kaudu, sisaldab sõnavara enam kui 60 keelest.
 • Andmekao kaitse: end tõestanud Microsofti funktsiooni DLP integreerimine Excelisse võimaldab otsida sisu reaalajas vastavalt määratletud juhistele, näiteks leida konfidentsiaalseid andmeid, nagu konto- ja krediitkaardinumbrid; see muudab ka andmekaitseeeskirjade järgimise veelgi lihtsamaks.

MacOS-i jaoks mõeldud Excel 2019 süsteeminõuded

Selleks et kasutajad saaksid installida ja käivitada rakendust Excel 2019 for Mac Apple'i seadmes, peab see miinimumnõuetena vastama järgmistele spetsifikatsioonidele.

 • Operatsioonisüsteem: kehtiv versioon ühest kolmest viimasest praegusest macOS-i operatsioonisüsteemist
 • iPad ja iPhone: iOS 8.0 või uuem
 • Protsessor: Intel
 • RAM: vähemalt 4 GB
 • Kõvaketas: vähemalt 3 GB vaba ruumi
 • Graafikakaart: 1280 x 800 pikslit

Ostke Excel 2019 Macile eraldiseisva Office'i programmina Wiresoftilt

MS Excel 2019 Mac on osa Microsoft Office 2019 paketi MacOS vaikimisi, kuid erinevalt paljudest teistest Microsofti tarkvara pakkujad, saad Excel 2019 Mac on Wiresoft Internetipoest osta ka ühe programmina, ilma Office Suite 2019 muude komponentideta. Meie pakutav Exceli programm macOS-i jaoks on täisväärtuslik ostuversioon. Teie jaoks tähendab see, et te ei võta tasuliste uuendustega liitumiskohustust. See tähendab ka seda, et selle Maci versiooniga Excel 2019 jaoks ei pea te järgima mingeid ajapiiranguid kasutusaja osas. See ühe kasutaja litsents on identne Exceli programmiga, mis sisaldub Office Suite 2019 for Macis.

ostu Excel 2019 Mac Wiresoft seega säästab raha, mis ei ole mitte ainult kasulik vabakutselised, vaid ka väiksematele ettevõtetele vähe töötajaid ainult soovid kasutada see klassikaline arvutustabelitarkvara tööl või kodus ja ei vaja kogu kontorikomplekti.

Olgu see Excel, Word või muud programmid – kõik Wiresofti tarkvarapoes pakutavad tarkvaralitsentsid on Microsofti originaaltooted. Reeglina on tegemist ühe kasutaja litsentsidega, mis pärinevad hulgilitsentsist või on need soetatud ettevõtte poolt ja mida saab uuesti vabalt kasutada läbi müügi Wiresoftile. See tähendab, et nende kasutatavus ei ole piiratud funktsioonide ega kestuse poolest ega ka teie kui ostja sisenete seaduslikku halli ala. Tõsise tarkvaramüüjana pakub Wiresoft ainult Microsofti programmide täisversioone, mida meie kliendid saavad 100% kasutada.

Kui teil on täiendavaid küsimusi Excel for Maci või mõne muu Office'i programmi Macile kohta või kui soovite kasutada meie asjatundlikku nõu, võtke meiega lihtsalt ühendust e-posti, telefoni või kohe siin vestlusringis. < /p>

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCEL MAC 2019"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud