Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DEVICE CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10072
  • R18-05121
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
18,90 € * 19,90 € * (5,03% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 1x seade CAL
Süsteem  Windows Server 
CAL Seade CAL
Tarne ulatus Kasutusõigus
Kestus Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal Server ei ühildu(vt RDS CAL )


Selleks, et kasutajad saaksid kasutada kõiki Microsoft Windows Server 2016 standard- ja andmekeskuse väljaannetes kättesaadavaid teenuseid, on lisaks ühe väljaande serverilitsentsile vaja ka kliendilitsentsi lõppseadmetele: Windows Server 2016 Seade CAL. See annab ühele registreeritud arvutile (arvutile, sülearvutile, tahvelarvutile jne) vastavad määratletud juurdepääsuõigused.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DEVICE CAL"

Microsofti Windows Serveri 2016 Device CAL-d kui kasutatud tarkvara

Selleks, et kasutajad saaksid kasutada kõiki Microsoft Windows Server 2016 teenuseid, mis on saadaval Standard ja Datacenter väljaannetes, on lisaks ühe väljaande serverilitsentsile vaja ka kliendi juurdepääsu litsentsi lõppseadmetele: Windows Server 2016 Device CAL. See annab ühele registreeritud arvutile (arvutile, sülearvutile, tahvelarvutile jne) vastavad määratletud juurdepääsuõigused.

Vastavalt Microsofti litsentside haldamise eeskirjadele ei sisalda Windows Server 2016 serverilitsents kasutajaõigusi, seega tuleb need eraldi osta Device CAL-i kujul. Seejärel saab iga sellega registreeritud lõppseadme kaudu iga volitatud kasutaja kasutada Windows serveri funktsioone.

Windows Server 2016 väljaannete Standard ja Datacenter jaoks on Wiresoftist saadaval mõistliku hinnaga kasutatud tarkvarana - need on saadaval ka üksikult, et lõppseadmete litsentseerimine oleks paindlik ja vajaduspõhine. Lõppseadmete kasutatud tarkvara kasutuslitsentsidel on samad funktsioonid kui Windows Serveri 2016 seadme CAL-del, mida pakutakse uute toodetena tavalise Microsofti mahulitsentside programmi kaudu.

Kasutage kõiki Windows Server 2016 funktsioone ka kasutatud Device CAL-iga

Seadme CALiga saate kasutada - ka kasutatud tarkvarana - kõiki seadme funktsioone

Serveri versioon 2016, mis on Windows Serveri 2012 järeltulija: See ei toeta mitte ainult Windows 10, vaid on ka pilvevalmidusega, mis võimaldab luua pilveserveri, kus andmeid saab varundada juurdepääsuõigusega lõppseadme kaudu.

Windows Server 2016 on saadaval Wiresoftist väljaannetes Standard ja Datacenter ning nende jaoks vajalikud CAL-d. Need hõlmavad ka Core & Nano Server Deployment'i ning võimaldavad kasutada Virtualization/Hyper-V Containers'i, samuti Windows Server Containers'i ja Host Guardian Service'i. Eriti Datacenter Edition of Windows Server 2016 pakub koos vastava Device CALiga selliste funktsioonide kasutamist nagu Software Defined Networking (SDN), samuti võrgupakettide (Protocol Stack), Storage Spaces Direct (S2D), Storage Replica ja Shielded Virtual Machines (Shielded VMs), mis on eriti vajalikud suurte töökoormuste ja mitme virtuaalsüsteemiga ettevõtetes.

Kogu teave kasutatud tarkvara kohta Seadme CAL-id väljaannete Windows Server 2016 Standard ja Datacenter kohta lühidalt: Server 2016 ja Datacenter

Wiresofti pakutavad Device CAL-d kasutatud tarkvarana ei erine vastavatest uutest Device CAL-dest, need sisaldavad samu võimalusi Windows Server 2016 väljaannetes Standard ja Datacenter saadaval olevate funktsioonide kasutamiseks. Seadme CAL-d kui kasutatud tarkvara on seega paljude ettevõtete ja organisatsioonide jaoks ökonoomne alternatiiv, et varustada olemasolevad Windows-võimelised lõppseadmed serverile juurdepääsu litsentsiga. Järgnevas ülevaates selgitatakse selle kasutatud tarkvara kõiki eeliseid ja eripärasid.

Microsofti litsentside haldamine CAL-de jaoks Windows Server 2016-le

Microsoft License Management määratleb kõik kohaldatavad tingimused Windows Server 2016 lõpp-punktide täiendava juurdepääsu litsentsimisel Standard ja Datacenter väljaannetes, et kasutajad saaksid nende kaudu juurdepääsu e-postile, kontaktidele ja kalendritele. Kuigi iga serverilitsents sisaldab juurdepääsulitsentse, on need mõeldud administraatoritele ja neid ei tohi kasutada kasutajatüüpi teenuste jaoks. Need on kättesaadavad ainult kliendi juurdepääsulitsentside kaudu, näiteks Device CAL, mis annab vastavale lõppseadmele asjakohased õigused, nii et iga kasutaja saab kasutada tüüpilisi Windows serveri funktsioone. Lisaks Windows Server 2016 kliendi/serveri keskkonna spetsiaalsetele kasutusõigustele ei sisalda Device CAL mingit lisatarkvara.

Millised CAL-tüübid on saadaval Windows Server 2016 Standard- ja Datacenter väljaande jaoks?

Klientide juurdepääsu litsentsimine Windows Server 2016 jaoks on saadaval Microsofti litsentseerimismudeli kaudu kahte tüüpi CAL-dena:

  • Seadme CAL Windows Server 2016 jaoks ühe spetsiaalse lõppseadme jaoks (PC, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon)
  • Kasutaja CAL Windows Server 2016 jaoks - ühele spetsiaalsele kasutajale

Kas seadme CAL-de ja kasutaja CAL-de vahel on erinevusi Windows Server 2016 puhul?

Põhimõtteliselt pakub Device CAL Windows Server 2016 jaoks samu funktsioone ja teenuseid kui User CAL. Erinevus seisneb ainult selles, milline on juurdepääs Windows serverile: Seadme CAL-i abil võib ühte lõppseadet kasutada mitu kasutajat, kes pääsevad selle kaudu vaheldumisi ligi Windows Serveri teenustele; selline olukord võib olla mõnes ettevõttes antud - sõltuvalt arvutiga tööjaamade arvust ja varustusest ning tüüpilistest töövoogudest - erinevalt olukorrast, kus kasutaja kasutab selleks valdavalt täiesti erinevaid lõppseadmeid, millel on eraldi konto.

Iga Windows-võimeline lõppseade, mis on varustatud Device CAL-iga, võib seega kasutada Windows teenuseid erinevate töötajate poolt. Tüüpiline stsenaarium on ettevõtted, kus töötatakse vahetustega, kus mitu töötajat jagavad ühte lõppseadet, et kontrollida oma e-kirju jne; sellisel juhul on vaja vähem lõppseadme kasutuslitsentse kui kasutaja CAL-d.

Seega saab asjaomane kasutaja kasutada litsentseeritud lõppseadet, mida saab kasutada liikvel olles, näiteks sülearvutit ja tahvelarvutit, aga ka nutitelefoni, et pääseda Interneti kaudu Windows serverile ligi, olenemata asukohast - nt kodusOffice, teel või mujal. Seetõttu pakub Device CAL ka mobiilse kasutamise võimalusi.

Milliseid kasutusvõimalusi sisaldavad Windows Server 2016 seadme CAL-teenused Standard ja Datacenter väljaannetes?

Sõltuvalt sellest, kas on paigaldatud Standard või Datacenter Edition Windows Server 2016, pakub Device CAL erinevaid funktsioone.

Siiski on Standard Editioni seadme CALiga võimalik kasutada ka Windows serverit Datacenter Editionis - selle erinevusega, et Standard Editionile iseloomulikud piiratud funktsioonid on kättesaadavad. Ainult Datacenter Editioni seadme CAL pakub Datacenter Editioni serverilitsentsile vastavaid laiendatud teenuseid ja funktsioone. Sellest tulenevalt on Datacenter Editioni Device CAL-i puhul Standard serverilitsentsiga saadaval ainult Standard Editioni funktsioonid.

Pange tähele versioonide ühilduvust seadme CAL-de puhul Windows Server 2016 jaoks

Lisaks võimalusele kasutada seadme CALiga Windows Server 2016 versioonist sõltuvaid funktsioone, annab see lõppseadmele ka vanemate Windows Serveri versioonide, näiteks 2013 (downgrade), kasutusõigused. Seevastu aga ei saa kasutada Windows Serveri 2016. aasta versiooni seadme CAL-i kõrgema 2019. aasta versiooni kasutamiseks (uuendus).

Seetõttu peaksid Windows Server 2016 seadme CAL-i ostjad lisaks vastava väljaande jaoks kättesaadavatele funktsioonidele alati tähelepanu pöörama ka olemasoleva serverilitsentsi ja kliendi juurdepääsu litsentside ühilduvusele.

Mida tuleks veel arvesse võtta, kui litsentseeritakse Windows Server 2016 koos Device CAL-dega?

Windows Serveri 2016 seadme CAL litsentseerib täpselt ühe lõppseadme ja varustab selle iga väljaande jaoks kättesaadavate kasutusõigustega. Kui registreerimine on lõpetatud, ei saa seda Device CAL-i enam teisele lõppseadmele üle kanda. Samuti ei ole võimalik muuta CAL-tüüpi ja kasutada seadme CAL-i kasutaja CAL-ina.

Need Microsofti litsentsihalduses sätestatud sätted aitavad vältida volitamata juurdepääsu Windows Server 2016-le, mis annab ettevõtetele ka suurema turvalisuse suhtlemisel ja andmetele, kuna ilma vastava Device CAL-ita ei ole võimalik juurdepääsu e-posti teenustele või serveri andmetele arvuti kaudu.

Kokkuvõte seadme CAL-de kohta

Milline kliendilitsentsi tüüp pakub rohkem võimalusi või soodsamaid litsentseerimisvõimalusi ettevõttes Windows Server 2019 kasutamiseks, otsustatakse seega iga juhtumi puhul eraldi. Lisaks Windows serverile juurdepääsuks kasutatavate lõppseadmete arvule on määravaks ka kasutajate arv: kui mitu kasutajat kasutab kordamööda ühte lõppseadet Windows serverile juurdepääsuks, pakub litsentseerimine Device CALiga rohkem eeliseid.

Ettevõtte enda protsesside täpne tundmine on seega parim lähtepunkt Windows Server 2016 jaoks õige CAL-tüübi valimiseks. Ülaltoodud tingimustel on litsentseerimine Device CAL-dega organisatsiooni jaoks odavam kui litsentseerimine User CAL-dega, sest sel juhul tuleb osta vähem kliendilitsentse.

Microsoft Windows Server 2016 kasutatud seadme CAL-d on saadaval Wiresofti veebipoes alates üksiklitsentsist

Kasutatud seadme CAL-d Windows Server 2016 väljaannetele on Wiresofti veebipoes saadaval ka üksikult - kuna Microsofti litsentsireeglid ei kehti tasemete osas; muidu ei ole kasutatud tarkvaraga mingeid puudusi ega piiranguid - mitte ainult seetõttu, et tarkvara ei saa põhimõtteliselt kuluda, vaid ka oma üldises funktsionaalsuses.

Kust pärinevad Device CAL-d Windows Server 2016 jaoks, mida Wiresoft pakub kasutatud tarkvarana?

Wiresofti poolt kasutatud tarkvarana pakutavad Windows Server 2016 väljaannete Device CAL-d on originaallitsentsid, kuna need on saadaval ka Microsofti litsentseerimisprogrammi kaudu; selle erinevusega, et need olid varem osa Device Volume License for Windows Server 2016, mille ettevõte oli esmalt ostnud. See mahulitsents või individuaalse seadme juurdepääsu litsentsid, mida ei olnud vaja, osteti seejärel Wiresofti poolt ja mahulitsentsid lahustati individuaalseteks litsentsideks. Sellised ühe seadme CAL-id tähistatakse seejärel kasutatud tarkvarana. Vaatamata sellele nimetusele võib neid kasutada nagu kasutamata litsentsi Windows Server 2016 kasutamiseks, sest need ei erine uutest litsentsidest ei funktsionaalsuse piirangute ega kasutusaja poolest.

Ostja turvalisus koos kasutatud tarkvara Device CALs jaoks Windows Server 2016

Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine Device CAL-idele Windows Server 2016 jaoks pakub klientidele turvalist võimalust Windows Server 2016 ligipääsulitsentseerimiseks! Selle põhjuseks on see, et isegi Wiresofti kasutatud Device CAL-id sisaldavad tavapärast ostja kindlustunnet koos kohese allalaadimisega pärast ostu sooritamist, sealhulgas kohene litsentsi aktiveerimine kehtiva mahulitsentsi võtmega.

Kas kasutatud Device CAL-de ostmine ja kasutamine Windows Server 2016 jaoks on seaduslik?

Wiresofti klientide jaoks on kasutatud Device CAL-de ostmine Windows Server 2016 jaoks ning nende kasutamine õiguslikult turvaline, kuna need ei riku ühtegi õiguslikku regulatsiooni. See tuleneb sellest, et Wiresofti poes pakutavad Windows Serveri 2016 seadme CAL-d, nagu ka muud sellised kliendilitsentsid, pärinevad ettevõtete litsentsivarudest. Seetõttu põhineb kasutatud CAL-idega kauplemine kehtival kohtupraktikal, mis lubab selgesõnaliselt nii Microsofti kasutatud litsentside müüki kui ka ostu ja kasutamist; seda on ka erinevad kohtuotsused ikka ja jälle selgelt kinnitanud.

Wiresoft kasutatud tarkvara pakub ka auditi turvalisust tänu täielikule tõendusele kõigi eelmiste ostjate kohta!

Kokkuvõte kasutatud tarkvara eelistest seadme CAL-de jaoks Windows Server 2016 jaoks

Wiresofti kasutatud tarkvara kasutajakõlbulikud litsentsid Windows Server 2016 jaoks on odavam alternatiiv võrreldes tavapäraste tarkvarapakkujate võrreldavate uute toodetega - see eelis kehtib ka muude Microsofti serveri kasutatud tarkvara või juurdepääsulitsentside kohta.

Kuna litsentseerimine kasutatud Device CAL-idega ei ole piiratud muidu sageli levinud astmestikuga, saate litsentseerida täpse arvu lõppseadmeid vastavalt Windows serveriteenuste tegelikule kasutamisele teie ettevõttes. Wiresofti kliendikliendina võimaldab see paindlik lõppseadmete litsentseerimine Windows Serverile vähendada ka teie soetamiskulusid.

Wiresofti kasutatud litsentsid pakuvad ka eriti praktilist võimalust täiendada oma tarkvaravaru mõistliku hinnaga, sest pakkumine hõlmab ka mitut tarkvara versiooni, mistõttu saab vältida ühilduvusprobleeme, mis võivad tekkida erinevate tarkvaraversioonide paralleelsest kasutamisest, ja seega vähendada ka uue riistvara soetamise kulusid. Lisaks seadme CAL-dele Windows Server 2016 väljaannetele leiate Wiresofti tarkvarapoest ka vastavad kasutaja CAL-d kasutatud tarkvarana.

Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine hõlmab ka Microsofti tarkvara paljude teiste valdkondade jaoks - koos kõigi eespool nimetatud eelistega. Kui teil on küsimusi MS Windows Serveri 2016 või mõne muu Microsofti toote Device CAL-de kohta, võtke meiega julgelt ühendust, kasutades chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DEVICE CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad