Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 USER CAL

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 USER CAL

14,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Ostke Microsoft Windows Server 2012 User CAL-id Nii Microsoft Windows Server 2012 kui ka 2012...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 USER CAL"

Ostke Microsoft Windows Server 2012 User CAL-id

Nii Microsoft Windows Server 2012 kui ka 2012 R2 versioonides saadaolevate funktsioonide kasutamiseks, mis on saadaval Wiresoftist standard- ja andmekeskuse väljaannetes, on lisaks ühele kasutajale vaja kliendi juurdepääsulitsentsi. kahe serverilitsentse: Windows Server 2012 User CAL . See annab registreeritud kasutajale vastavad juurdepääsuõigused, ka Windows Server 2012 R2 jaoks, mida ta saab seejärel kasutada mis tahes Windowsiga ühilduvas seadmes.

Microsofti litsentsihaldus eraldab Windows Server 2012 serverilitsentsi kliendi juurdepääsulitsentsist, mistõttu tuleb hankida ka kasutusõigused kasutaja CAL-i kujul. Windows Serveri funktsioonidele on juurdepääs ainult registreeritud kasutajatel.

Eelkõige Windows Server 2012 kasutaja CAL-i saab kasutada ka Windows Server 2012 R2 litsentsiga varustatud serveri funktsioonide kasutamiseks. Wiresoft pakub Windows Server 2012 kasutaja CAL-e kasutatud tarkvarana odavalt. Need kasutatud tarkvara juurdepääsulitsentsid ei erine funktsionaalsuse poolest vastavatest kasutamata Microsofti hulgilitsentsimisprogrammidest – mida seal samuti enam ei pakuta. Lisaks saab kasutatud kasutaja CAL-e osta kliendi juurdepääsulitsentsist – paindlikuks, vajadustel põhinevaks litsentsimiseks töötajatele, kes kasutavad endiselt Windows Server 2012 või R2.

Kasutage kõiki Windows Server 2012 funktsioone kasutatud kasutaja CAL-iga

Wiresofti poolt Windows Server 2012 versioonile kasutatud tarkvarana pakutavaid kasutaja CAL-e saab täies mahus kasutada Windows Server 2008 R2 järglase jaoks, nii et andmed on nüüd vastava seadme kaudu saadaval ka pilves .

Millised funktsioonid on Windows Server 2012 kasutaja CAL-iga saadaval andmekeskuse ja standardversioonides?

Microsoft Windows Server 2012 on Windows Server 2008 R2 ja Windows 8 serveriversiooni järeltulija. Üks olulisemaid uuendusi on tegumihalduri täielik uuendamine, töötavad rakendused on nüüd jagatud kategooriatesse, samas kui mitteaktiivsed rakendusi kasutatakse paremad Performance peatunud. Standard- ja andmekeskuse väljaandes pakub Windows Server 2012 Hyper-V virtualiseerimisplatvormi uuendatud versiooni skaleeritavate, laiendatavate virtuaalsete lülitite jaoks; 2012. aasta R2 versioonis selliste funktsioonidega nagu VM-ide UEFI alglaadimine, Windowsi automaatne aktiveerimine 2. põlvkonna VM-ides, samuti kiirem reaalajas migratsioon ja mitmesse asukohta laiendatavus. Uus ReFS Einzugi failisüsteem täiendab NTFS-i ja seda kasutatakse spetsiaalselt failiserverites salvestamiseks. SMB 3 toel on võimalik kiirem ja stabiilsem juurdepääs failijagamistele, ka

Põhimõtteliselt toetatakse selliseid kiirendusfunktsioone nagu RDMA või mitme paralleelse TCP-ühenduse kasutamine kliendi ja serveri vahel (SMB mitme kanaliga). Dünaamiline juurdepääsukontroll reguleerib lisaks Active Directory turbejuhistele juurdepääsu failidele. Active Directoryga pakub PowerShell 3.0 muu hulgas veebibrauseri kaudu veebijuurdepääsu konfigureerimist ja Windows Workflow Foundationi rakenduste otsekäivitamist.

Windows Server 2012 uued funktsioonid hõlmavad ka failiserverite vastupidava failisüsteemi (REFS) täiustusi, andmesalve reaalajas migreerimist ja koos Hyper-V Replicaga virtuaalserverite levitamist mitmele hostile. p>

Windows Server 2012 kasutaja CAL-e saab kasutada ka Windows Server 2012 R2 jaoks

Erinevalt teistest Windows Serveri kliendi juurdepääsulitsentsidest saab Windows Server 2012 jaoks mõeldud kasutaja CAL-iga kasutada ka järgmist kõrgemat versiooni Windows Server 2012 R2, mis pakub täiendavaid täiustusi ja laiendusi. < /p>

Wiresoft pakub nii standardversiooni kui ka andmekeskuse versiooni; need erinevad erineva virtualiseerimisastme poolest, funktsionaalsuselt on nad samad.

Microsofti litsentsimissüsteem koos CAL-idega

Windows Server 2012 väljalaskmisega kohandas Microsoft ka oma litsentsimismudelit. Olenevalt väljaandest saab serverit litsentsida vastavalt tuumadele – ilma täiendavate kasutaja CAL-ideta – või serverit kui sellist pluss nõutava arvu kliendi juurdepääsulitsentse (CAL). CAL-idega juurdepääsu litsentsimise mudel on sageli odavam lahendus, eriti väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks.

Millised CAL-i tüübid on Windows Server 2012 Editions Standardi ja andmekeskuse jaoks olemas?

Windows Server 2012 jaoks on kliendi juurdepääsu litsentsimiseks kahte tüüpi CAL-i:

  • Kasutaja CAL Windows Server 2012 jaoks – ühele kasutajale
  • Seadme CAL Windows Server 2012 jaoks – lõppseadme jaoks (nt arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti)

Serverilitsentsi täiendavad seega kas kasutaja CAL-id või seadme CAL-id, millest esimene annab kasutajale vastavad juurdepääsuõigused, teine aga volitab terminaliseadet kasutama Windowsi serveri funktsioone. Mõlemad CAL-id ei sisalda muud tarkvara peale Windows Server 2012 / R2 kliendi-/serverikeskkonna juurdepääsuõiguste.

Mille poolest erinevad Windows Server 2012 kasutaja CAL-id ja seadme CAL-id?

Windows Server 2012 kasutaja CAL-id ja seadme CAL-id erinevad üksteisest ainult selle poolest, kuidas Windows Serverile juurdepääsu autoriseerimine toimub: Kasutaja CAL-iga antakse konkreetsele isikule juurdepääs serveriteenustele. ja -Data lubatud; Oma isikliku kontoga saab kasutaja vaheldumisi kasutada väga erinevaid lõppseadmeid ja seega olenemata asukohast eeldusel, et need on Windowsiga ühilduvad ja varustatud Windowsi operatsioonisüsteemi ühilduva versiooniga.

Nt. see kasutaja saab kasutada statsionaarset arvutit tööl või sülearvutit või tahvelarvutit liikvel olles ning kodukontoris seal olevat arvutit või erasülearvutit. Seevastu tööolukorras, kus mitu kasutajat kasutavad ühte ja sama registreeritud seadet, on seadmete CAL otstarbekam.

Kliendi juurdepääsu litsentsimine kasutaja CAL-idega võib olla soodsam, eriti kui enamik ettevõtte töötajaid töötab liikvel ja pääseb valitud seadmest oma e-kirjadele juurde või pääseb juurde serveri andmetele jne.

Hinnaeelis ja kasutatud kasutaja CAL-ide saadavus Windows Server 2012 Editions Standardi ja andmekeskuse jaoks

Kasutatud kasutaja CAL-id on mitte ainult ökonoomne variant paljud ettevõtted ja organisatsioonid varustada oma töötajatele server juurdepääsu litsentsi Windows Server 2012, kuid pigem vanemate CAL versioonid on enam pakutud Microsoft ja müüjad, et kasutatav tarkvara on lahendus, kui serveri vanemad versioonid on endiselt kasutusel.

Järgmine ülevaade võtab kokku kõik CAL-i kasutatava tarkvara eelised ja eriomadused.

Milline on Windows Server 2012 standard- ja andmekeskuse väljaandes kasutatavatel kasutaja CAL-idel?

Sõltuvalt sellest, kas Windows Server 2012 paigaldatud Standard või Datacenter Edition Kasutaja CAL pakkumised erinevad tagi võimalusi: Kui Datacenter Edition Windows Server 2012 või R2 kasutada - mida on põhimõtteliselt võimalik , on saadaval ainult nende tüüpilised funktsioonid. Kui Kasutaja CAL Datacenter Edition - mis on laiendatud valikut funktsioone ja omadusi - kasutatakse juurdepääsu Windows Server 2012 / R2 Standard Edition, vaid selle funktsioonid on saadaval.

Pange tähele Windows Server 2012 kasutaja CAL-ide versiooniühilduvust

Windows Server 2012 kasutaja CAL-iga on registreeritud kasutajal nii Windows Server 2012 kui ka järgmise kõrgema versiooni 2012 R2 kasutusõigused, kuid kõrgemate serveriversioonide (nt 2016) jaoks pole juurdepääsuõigusi saadaval (täiendus). Siiski saab kasutada ka vanemat Windows Serveri versiooni 2008 või 2008 R2 (alandada).

Seetõttu on enne Windows Server 2012 jaoks kasutaja CAL-ide ostmist soovitatav kontrollida olemasoleva Windowsi serverilitsentsi ja kliendi juurdepääsulitsentsi ühilduvust.

Mida tuleks arvesse võtta ka Windows Server 2012 jaoks kasutatavate kasutaja CAL-ide puhul?

Järgmine kehtib ka kasutatud kasutaja CAL-ide kohta. Niipea kui kasutaja on registreeritud Windows Server 2012 kasutajakliendi juurdepääsulitsentsiga, ei saa seda kasutaja CAL-i enam teisele kasutajale üle anda. Lisaks on välistatud ka CAL-i tüübi muutmine ja kasutaja CAL-i kasutamine seadme CAL-ina lõppseadme registreerimiseks.

Need Microsofti litsentsihalduspiirangud on mõeldud selleks, et vältida volitamata juurdepääsu Windows Server 2012-le; Andmed ja turvalisus ettevõttes suhtlemise ajal on paremini kaitstud, kuna ilma CAL-ita volitamata kasutajad ei pääse serveriteenustele ja andmetele juurde.

Järeldus Microsoft Windows Server 2012 kasutatud kasutaja CAL-ide kohta

Mis tüüpi kliendi juurdepääsulitsentsid ei paku mitte ainult paindlikumaid kasutusvõimalusi, vaid esindavad ka kulutõhusamat litsentsimist, on ettevõtteti erinevad. Mõlemad arvu litsentseeritud töötajate arvu ja lõpuks seadmeid kasutatakse juurdepääsu Windowsi server on otsustav: Litsents on Kasutaja CAL pakub rohkem eeliseid, kui enamik kasutajaid on erinevad Nutitelefonidel ja võib kasutada ka lokaalselt iseseisvalt juurdepääsuks Windows Server 2012 .

Tüüpiliste töövoogude tundmine on seetõttu kasutatud CAL-ide ostmise oluline eeltingimus. Kirjeldatud näites on kasutaja CAL-idega litsentsimine odavam, kuna tuleb osta vähem kliendi juurdepääsulitsentse. Wiresofti meeskond annab teile hea meelega täiendavat nõu.

Kasutatud tarkvara Wiresofti Microsoft Windows Server 2012 kasutaja CAL-idest

Kasutatud kasutaja CAL-id Windows Server 2012 jaoks on saadaval ka eraldi Wiresofti veebipoes, kuna tavapärased Microsofti litsentside määramise eeskirjad ei kehti; Muidu pole kasutatud tarkvaral uute litsentsidega võrreldes mingeid puudusi ega piiranguid – kuna tarkvara ei saa põhimõtteliselt kuluda.

Kust pärineb Wiresofti Windows Server 2012 kasutaja CAL-ide jaoks kasutatud tarkvara?

Kasutatud kasutaja CAL-id Windows Server 2012 jaoks, mida pakub Wiresoft, on Microsofti litsentsimisprogrammi originaallitsentsid ja osa Windows Server 2012 kasutaja hulgilitsentsist, mille omandas esmakordselt ettevõte, mis seejärel müüdi Wiresoft. Terveid hulgilitsentse saab jaotada üksikuteks litsentsideks, millest tulenevaid üksikuid kasutaja CAL-e nimetatakse kasutatud tarkvaraks ja neid saab kasutaja registreerimiseks kasutada nagu uut litsentsi.

Ostja turvalisus kasutatud tarkvara jaoks, nt Windows Server 2012 kasutaja CAL-id

Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine Windows Server 2012 ja muude CAL-ide jaoks mõeldud kasutaja CAL-idele pakub meie klientidele samu eeliseid nagu uute litsentside puhul. Seetõttu sisaldavad kasutatud kasutaja CAL-id Tavaline ostja turvalisus kohese allalaadimisega pärast ostu sooritamist ja kohese litsentsi aktiveerimisega kehtiva hulgilitsentsi võtmega.

Kas Windows Server 2012 kasutatud kasutaja CAL-ide ostmine ja kasutamine on seaduslik?

Wiresofti kliendid võivad olla kindlad, et nad ei riku Windows Server 2012 jaoks kasutatud kasutaja CAL-ide ostmisel või kasutamisel ühtegi seaduslikku sätet. Kuna Wiresoft Shopis saadaolevad kliendi juurdepääsulitsentsid – näiteks Windows Server 2012 kasutatud kasutaja CAL-id – pärinevad ettevõtete litsentside loendist. Sel põhjusel kehtib kehtiv kohtupraktika ka kasutatud kasutaja CAL-idega kauplemisel, mis lubab selgesõnaliselt mitte ainult müüa, vaid ka osta ja kasutada Microsofti kasutaja CAL-e kasutatud tarkvara kujul; seda on korduvalt kinnitanud erinevad kohtuotsused. Lisaks pakub Wiresofti kasutatud tarkvara ka auditi turvalisust kõigi ostjate täieliku kontrollimise kaudu!

Kõik Windows Server 2012 jaoks kasutatavate kasutaja CAL-ide eelised lühidalt

Wiresofti kasutatav kasutaja CAL-ide tarkvara Windows Server 2012 jaoks pole mitte ainult eriti odav, vaid pakub ka eelist paljude teiste Microsofti tarkvarapakkujate CAL-i valiku ees, mis lisaks praegustele juurdepääsulitsentsidele on ka palju vanemad versioonid on saadaval pood - see kehtib ka teiste Microsoft kliendipääsulitsentse ja serverilitsentse.

Wiresofti kasutatud CAL-id pakuvad võimalust lisada vanemat tarkvara; See väldib ühilduvusprobleeme, näiteks erinevate tarkvaraversioonide paralleelset kasutamist, mis vähendab ka uue riistvara ostmise kulusid.

Litsentsimisel Wiresofti kasutatud kasutaja CAL-idega ei kehti kõige tavalisem litsentsiaste, nii et ostate ainult nii palju juurdepääsulitsentse, kui tegelikult vajate – kohandatud litsentsimiseks vastavalt teie vajadustele. tegelik kasutamine Windows Server teenuseid.

Wiresofti tarkvarapoest leiate Windows Server 2012 väljaannete jaoks mõeldud kasutaja CAL-id ja kasutatud tarkvarana ka vastavad seadme CAL-id. Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine sisaldab ka palju muid Microsofti tarkvaraprogramme – koos kõigi mainitud eelistega. Kui teil on küsimusi kasutaja CAL-idega MS Windows Server 2012 või mõne muu Microsofti toote litsentsimise kohta, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti teel. või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud