Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 USER CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10069
  • R18-04281
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
12,90 € *

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 1x kasutaja CAL
Süsteem  Windows Server 
CAL Kasutaja CAL
Tarne ulatus Kasutusõigus
Kestus Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal Server ei ühildu(vt RDS CAL )


Selleks, et kasutada nii Microsoft Windows Server 2012 kui ka 2012 R2 versioonide funktsioone - mis on saadaval Wiresofti Standard ja Datacenter versioonides - on lisaks ühele kahest serverilitsentsist kasutaja kohta vaja ka kliendi juurdepääsu litsentsi: Windows Server 2012 User CAL. See annab registreeritud kasutajale vastavad juurdepääsuõigused ka Windows Server 2012 R2 jaoks, mida ta saab seejärel kasutada mis tahes Windowsiga ühilduvas lõppseadmes.

Kui teil on lisaküsimusi toote kohta, võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 USER CAL"

Osta kasutatud User CAL-d Microsoft Windows Server 2012 jaoks

Selleks, et kasutada nii Microsoft Windows Server 2012 kui ka 2012 R2 versioonide funktsioone - mis on saadaval Wiresofti Standard ja Datacenter versioonides - on lisaks ühele kahest serverilitsentsist kasutaja kohta vaja ka kliendi juurdepääsu litsentsi: Windows Server 2012 User CAL. See annab registreeritud kasutajale vastavad juurdepääsuõigused, ka Windows Server 2012 R2 jaoks, mida ta saab seejärel kasutada mis tahes Windows-võimelises lõppseadmes.

Microsofti litsentside haldamine eraldab Windows Server 2012 serverilitsentsi kliendilitsentsist, nii et kasutusõigused tuleb osta täiendavalt kasutaja CAL-i kujul. Ainult selle kaudu registreeritud kasutajatel on õigus pääseda ligi Windows Serveri funktsioonidele.

Eriti Windows Server 2012 User CAL-i saab kasutada ka Windows Server 2012 R2 litsentsiga varustatud serveri funktsioonide kasutamiseks. Wiresoft pakub Windows Server 2012 kasutajakõlblikke CAL-teenuseid mõistliku hinnaga kasutatud tarkvarana. Need kasutatud tarkvarale juurdepääsu litsentsid ei erine funktsionaalsuse poolest Microsofti mahulitsentside programmi vastavatest kasutamata litsentsidest, mida seal samuti enam ei pakuta. Lisaks saab kasutatud kasutaja CAL-id osta juba ühest kliendilitsentsist - paindlikuks, vajaduspõhiseks litsentsimiseks töötajatele, kes kasutavad veel Windows Server 2012 või R2.

Kasutage kõiki Windows Server 2012 funktsioone kasutatud kasutaja CALiga

Wiresofti poolt Windows Server 2012 versiooni jaoks kasutatava tarkvarana pakutavaid User CAL-sid saab täies ulatuses kasutada ka Windows Server 2008 R2 järeltulija puhul, nii et andmed on nüüd ka pilves sobiva lõppseadme kaudu kättesaadavad.

Millised funktsioonid on saadaval Windows Server 2012 Datacenter- ja Standard-väljaannete kasutajakõlblikkusega (User CAL)?

Microsoft Windows Server 2012 on Windows Server 2008 R2 järeltulija ja Windows 8 serveriversioon. Kõige olulisemate uuenduste hulka kuulub ülesannete halduri täielik ülevaatamine, käimasolevad rakendused on nüüd kategooriatesse jaotatud, mitteaktiivsed rakendused peatatakse parema jõudluse tagamiseks. Windows Server 2012 pakub standard- ja andmekeskuse versioonis virtualiseerimisplatvormi Hyper-V uuendatud versiooni skaleeritavate, laiendatavate virtuaalsete lülitite jaoks; 2012 R2 versioonis selliste funktsioonidega nagu VM-de UEFI-käivitamine, Windowsi automaatne aktiveerimine 2. põlvkonna VM-des, samuti kiirem live-migratsioon ja laiendatavus mitmele asukohale. Uus failisüsteem ReFS täiendab NTFS-i ja seda kasutatakse eelkõige failiserverite salvestamiseks. SMB 3 tugi võimaldab kiiremat ja stabiilsemat juurdepääsu failijagudele ning sisaldab ka järgmist

Põhimõtteliselt toetatakse selliseid kiirendusfunktsioone nagu RDMA või mitme paralleelse TCP-ühenduse kasutamine kliendi ja serveri vahel (SMB Multichannel). Dünaamiline juurdepääsukontroll reguleerib juurdepääsu failidele lisaks Active Directory turvapoliitikale. Koos Active Directoryga pakub PowerShell 3.0 muu hulgas veebibrauseri kaudu konfigureerimist ja Windows Workflow Foundationi rakenduste otsest käivitamist veebi juurdepääsu abil.

Windows Server 2012 uuenduste hulka kuuluvad ka failiserverite töökindla failisüsteemi (REFS) laiendused, andmesalvestuse reaalajas migreerimine ja Hyper-V Replica abil virtuaalserverite jaotamine mitmele hostile.

Windows Server 2012 kasutajakontoleid saab kasutada ka Windows Server 2012 R2 jaoks

Erinevalt teistest Windows Serveri kliendilitsentsidest saab Windows Server 2012 kasutaja CAL-i kasutada ka järgmise kõrgema versiooni Windows Server 2012 R2 jaoks, mis pakub täiendavaid täiustusi ja laiendusi.

Wiresoft pakub mõlemat serveriversiooni Standard ja Datacenter Edition; need erinevad erineva virtualiseerituse astme poolest, kuid funktsioonide ulatuse poolest on need ühesugused.

Microsofti litsentsimissüsteem koos CAL-dega

Koos Windows Server 2012 väljaandmisega on Microsoft kohandanud ka oma litsentsimudelit. Sõltuvalt väljaandest võib serveri litsentseerida kas tuumade kaupa - sellisel juhul ei ole vaja täiendavaid kasutaja CAL-sid - või serverile kui sellisele pluss vajalik arv kliendilitsentse (CAL-sid). Eriti väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks on CAL-ga juurdepääsulitsentside mudel sageli soodsam lahendus.

Millised CAL-tüübid on saadaval Windows Server 2012 Standard ja Datacenter versioonidele?

Windows Server 2012 kliendilitsentside jaoks on kaks CAL-tüüpi:

  • Windows Server 2012 kasutaja CAL - ühele kasutajale
  • Device CAL Windows Server 2012 jaoks - ühele lõppseadmele (nt PC, sülearvuti, tahvelarvuti)

Serveri litsentsi täiendavad seega kas kasutaja CAL-d või seadme CAL-d. Esimesed annavad kasutajale vastavad juurdepääsuõigused, samas kui viimased lubavad lõppseadmel kasutada Windows Serveri funktsioone. Mõlemad CAL-d ei sisalda muud tarkvara kui Windows Server 2012 / R2 kliendi/serveri keskkonna kasutusõigused.

Millised on erinevused Windows Server 2012 kasutajakõlblike ja seadmekõlblike litsentside vahel?

Windows Server 2012 kasutaja CAL ja seadme CAL erinevad teineteisest ainult selle poolest, kuidas toimub Windowsi serveri juurdepääsu autoriseerimine: Kasutajakontoga antakse konkreetsele isikule luba juurdepääsuks serveri teenustele ja andmetele; seejuures saab kasutaja kasutada vaheldumisi täiesti erinevaid lõppseadmeid oma isikliku kontoga ja seega asukohast sõltumatult, tingimusel et need on Windows-võimelised ja varustatud Windowsi operatsioonisüsteemi ühilduva versiooniga.

Näiteks võib see kasutaja kasutada töökohal statsionaarset arvutit või teel olles sülearvutit või tahvelarvutit ja seal olevat arvutit või kodukontoris olevat privaatset sülearvutit. Teisest küljest on lõppseadmete CAL praktilisem tööolukorras, kus mitu kasutajat kasutavad ühte ja sama registreeritud lõppseadet.

Klientide juurdepääsu litsentsimine koos kasutaja CAL-dega võib olla kasulikum, eriti kui enamik ettevõtte töötajaid töötab mobiilselt ja kontrollib oma e-kirju või pääseb serverite andmetele jne. vastavast valitud lõppseadmest.

Windows Server 2012 Standard ja Datacenter versioonide kasutatud kasutaja CAL-de hinnaeelis ja kättesaadavus

Kasutatud kasutaja CAL-d ei ole paljudele ettevõtetele ja organisatsioonidele mitte ainult ökonoomne viis varustada oma töötajaid Windows Server 2012 serverile juurdepääsu litsentsiga, vaid Microsoft ja edasimüüjad ei paku enam uusi CAL-versioone, nii et kasutatud tarkvara on lahendus, kui vanemad serveriversioonid on veel kasutusel.

Järgnev ülevaade võtab kokku kõik CALi kasutatava tarkvara eelised ja eriomadused.

Milline on Windows Server 2012 standard- ja andmekeskuse versioonide kasutatud kasutaja CAL-i kasutusala?

Sõltuvalt sellest, kas Windows Server 2012 on paigaldatud Standard või Datacenter Edition, on kasutaja CAL-i puhul saadaval erinevad skaleerimisvõimalused: Kui Windows Server 2012 või R2 Datacenter Edition'i kasutatakse koos Standard Edition'i kasutaja CAL-iga - mis on põhimõtteliselt võimalik - on saadaval ainult selle tüüpiline funktsionaalsus. Kui Datacenter Editioni kasutaja CAL-i - millel on laiendatud funktsioonide ja funktsioonide ulatus - kasutatakse Windows Server 2012 / R2 Standard Editioni kasutamiseks, siis on saadaval ainult selle funktsioonid.

Jälgige Windows Server 2012 kasutajakontode versioonide ühilduvust

Windows Server 2012 kasutaja CAL-i puhul on registreeritud kasutajal nii Windows Server 2012 kui ka järgmise kõrgema versiooni 2012 R2 kasutusõigused, kuid kõrgemate serveriversioonide, näiteks 2016, kasutusõigused puuduvad (upgrade). Siiski võib kasutada ka vanemat Windows Serveri versiooni 2008 või 2008 R2 (downgrade).

Seetõttu on soovitatav enne Windows Server 2012 kasutajakõlblike litsentside ostmist kontrollida olemasoleva Windows Serveri litsentsi ja kliendilitsentsi ühilduvust.

Mida veel tuleks Windows Server 2012 kasutatud kasutajakontode puhul arvesse võtta?

Kasutatud kasutaja CAL-de kohta kehtib ka järgmine: Kui kasutaja on registreeritud Windows Server 2012 kasutajakliendi kasutuslitsentsiga, ei saa seda kasutaja CAL-d enam teisele kasutajale üle kanda. Lisaks sellele on põhimõtteliselt välistatud ka CALi tüübi muutmine ja kasutaja CALi kasutamine seadme CALina, et registreerida lõppseadet sellega.

Need Microsofti litsentsihalduse piirangud on mõeldud selleks, et vältida volitamata juurdepääsu Windows Server 2012-le; andmed ja turvalisus ettevõtte siseses suhtluses on seega paremini kaitstud, kuna volitamata kasutajad, kellel puudub CAL, ei saa juurdepääsu serveriteenustele ja -andmetele.

Kokkuvõte kasutatud kasutaja CAL-de kohta Microsoft Windows Server 2012 jaoks

See, millist tüüpi kliendilitsentsid mitte ainult ei paku paindlikumaid kasutusvõimalusi, vaid on ka kuluefektiivsem litsentsimine, on ettevõtteti erinev. Otsustavaks on nii litsentsitud töötajate arv kui ka Windows Serverile juurdepääsuks kasutatavate lõppseadmete arv: litsentsimine kasutaja CAL-dega pakub rohkem eeliseid, kui enamik kasutajaid kasutab Windows Server 2012-le juurdepääsuks erinevaid lõppseadmeid ja võib-olla ka lokaalselt iseseisvalt.

Seetõttu on kasutatud CALide ostmise oluliseks eelduseks tüüpiliste töövoogude tundmine. Kirjeldatud näitesituatsioonis on litsentseerimine kasutaja CAL-idega odavam, sest tuleb osta vähem kliendilitsentse. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust Wiresofti meeskonnaga.

Kasutatud kasutajakontod Microsoft Windows Server 2012 jaoks Wiresoftilt

Windows Server 2012 kasutatud kasutaja CAL-d on Wiresofti veebipoes saadaval ka eraldi, sest Microsofti tavapärased litsentside skaalasid puudutavad eeskirjad ei kehti; muidu ei ole kasutatud tarkvaral uute litsentsidega võrreldes mingeid puudusi ega piiranguid - sest tarkvara ei saa põhimõtteliselt ära kuluda.

Kust pärineb Wiresofti Windows Server 2012 kasutatav tarkvara kasutatav tarkvara?

Wiresofti pakutavad kasutatud Windows Server 2012 kasutajakõlblikud litsentsid on Microsofti litsentsimisprogrammi originaallitsentsid ja osa Windows Server 2012 kasutajakõlblikust litsentsist, mille ostis esmalt üks ettevõte, kes müüs selle seejärel Wiresoftile. Terved mahulitsentsid saab jagada üksiklitsentsideks, saadud ühe kasutaja CAL-d nimetatakse kasutatud tarkvaraks ja neid saab kasutada nagu uut litsentsi kasutaja registreerimiseks.

Ostja turvalisus koos kasutatud tarkvaraga, näiteks Windows Server 2012 kasutaja CAL-dega

Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine Windows Server 2012 kasutaja CAL-de ja muude CAL-de puhul pakub meie klientidele samu eeliseid kui uued litsentsid: Seetõttu sisaldavad kasutatud kasutaja CAL-d tavapärast ostja turvalisust koos kohese allalaadimisega pärast lõpetatud ostu ja kohese litsentsi aktiveerimisega selleks otstarbeks kehtiva mahulitsentsi võtmega.

Kas kasutatud Windows Server 2012 kasutajakõlblike litsentside ostmine ja kasutamine on seaduslik?

Wiresofti kliendid võivad olla kindlad, et nad ei riku Windows Server 2012 kasutatud kasutaja CAL-de ostmisel või kasutamisel ühtegi õiguslikku regulatsiooni. Selle põhjuseks on see, et Wiresoft Shopis saadaval olevad kliendilitsentsid - näiteks Windows Server 2012 kasutatud kasutaja CAL-d - pärinevad ettevõtete litsentsivarudest. Seetõttu kehtib kehtiv jurisdiktsioon ka kasutatud kasutaja CAL-dega kauplemise suhtes, mis mitte ainult ei luba selgesõnaliselt müüa, vaid ka osta ja kasutada Microsofti kasutaja CAL-d kasutatud tarkvara kujul; seda on mitmel korral kinnitanud erinevad kohtuotsused. Lisaks pakub Wiresofti kasutatud tarkvara ka audititurvalisust tänu kõigi ostjate täielikule tõestusele!

Kõik Windows Server 2012 kasutatud kasutaja CAL-de eelised lühidalt

Wiresofti kasutatav Windows Server 2012 kasutaja CAL-de tarkvara ei ole mitte ainult eriti soodne, vaid pakub paljude teiste Microsofti tarkvara pakkujate CAL-pakkumisega võrreldes ka seda eelist, et lisaks praegustele juurdepääsulitsentsidele on poes saadaval ka paljud vanemad versioonid - see kehtib ka teiste Microsofti kliendilitsentside ja serverilitsentside kohta.

Wiresofti kasutatud CAL-d pakuvad seega võimalust lisada ka vanemat tarkvara; sellega saab vältida ühilduvusprobleeme, näiteks erinevate tarkvaraversioonide paralleelsel kasutamisel, mis vähendab ka uue riistvara ostmise kulusid.

Wiresofti kasutatud kasutaja CAL-dega litsentsimine välistab tavaliselt levinud litsentseerimisskaala, nii et ostate ainult täpselt nii palju juurdepääsulitsentse, kui te tegelikult vajate - kohandatud litsentsimine vastavalt Windows Serveri teenuste tegelikule kasutamisele.

Wiresofti tarkvarapoest leiate Windows Server 2012 versioonide kasutaja CAL-d ja ka vastavad seadme CAL-d kasutatud tarkvarana. Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine hõlmab ka paljusid teisi Microsofti tarkvaraprogramme - kõigi nimetatud eelistega. Kui teil on küsimusi MS Windows Server 2012 või mõne muu Microsofti toote litsentseerimise kohta, võtke meiega julgelt ühendust, kasutades chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 USER CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad