Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL

39,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Windows Remote Desktop Services 2012 (RDS) Andmekaitse teema on ettevõttes...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL"

Microsoft Windows Remote Desktop Services 2012 (RDS)

Andmekaitse teema on ettevõttes kliendiandmete käsitlemisel igavene probleem. Kui teie ettevõttel on tundlike kliendiandmetega palju tegemist, on sageli keeruline neid turvaliselt töötajatele töötlemiseks edastada. Seal on palju turvalahendusi, sealhulgas AppLockeri turbejuhised, mis algavad Windows 8 kuuluvad. Kuid miski pole nii tõhus ja odav kui kaugtöölaua teenuses võrgus töötamine. Varem kasutati terminaliservereid, milles töötaja kasutas vaid algelist terminali ja kõik andmed salvestati serverisse tsentraalselt. Seda tehnoloogiat on viimistletud ja edasi arendatud, nii et kuigi tänapäeval kasutatakse sama põhimõtet, on kogu asi muutunud odavamaks ja kiiremaks. Kui töötaja töötab võrgus kodus, on sageli esimene samm turvaline sisselogimislahendus VPN-ühenduse kaudu. Seejärel saab töötaja oma tööd alustada, selleks on tal vaja kliendiandmeid. Olenevalt valdkonnast, kus teie ettevõte tegutseb, on ka ülitundlikke andmeid, mis ei tohi mitte mingil juhul sattuda valedesse kätesse. Andmerikkumiste võimalikult suureks vältimiseks võrgus töötades kasutavad paljud ettevõtted kaugtöölaua lahendust, mille saate tellida siit. Andmed salvestatakse tsentraalselt serverisse ja töötaja logib arvutiga Windowsi serverisse sisse. Sisselogimisel kontrollib server, kas kehtiv litsents on saadaval. Lihtsalt tellige veebist Microsofti serverilitsents ja kasutage seda koos Microsoft Windows Remote Desktop Service 2012 litsentsidega, mida saate ka meilt osta. Odavamaks muutmiseks võite osta litsentsid töötaja või seadme kohta veebist. Mõlemad variandid sobivad serverile, see peab olema ainult seaduslikult ostetud originaallitsents, mille saate meilt kiiresti veebist tellida.

Pärast töötaja on alustanud arvuti, ta on ainult sisse kasutades RDS programmi kaasatud Windows Connect serverisse. Siit saab ta kõik andmed ja programmid, mis on tema töö jaoks olulised – kuid neid programme ja andmeid üle kandmata. Need kõik jäävad serverisse ja neid haldavad seal teie IT-töötajad. See muudab teie IT-osakonna jaoks ka nende andmete ja programmide haldamise lihtsamaks. Kõik jääb tsentraalselt ühte kohta ja tuleb vaid kohapeal hooldada. Värskendustest või vigadest tingitud tõrked on viidud miinimumini. Kui viga on sisse hiilinud, on vaja parandada ainult üks punkt. Kui töötaja logib uuesti serverisse sisse, on kõik korras ja ta saab jätkata. Samuti tehakse varukoopiaid kiiresti, kuna varundada tuleb ainult serveris olevad andmed. Teie IT-töötajad näevad palju vähem vaeva ja saavad tekkivatele probleemidele kiiremini reageerida.

Tellige paindlikke litsentsimudeleid veebist

Microsoft on loonud Windows Serveri ja kaugtöölaua teenuse jaoks paindliku litsentsimudeli. Saate osta kas kasutaja- või seadmelitsentsi. Muidugi võite ka erinevaid mudeleid kombineerida – nii, nagu teile kõige odavam.
tellides odav hulgilitsentsivõti online, ostad kasutaja seotud litsentsi meilt sel juhul. See on kasulik, kui teie töötajad peavad serverile juurde pääsema erinevatest asukohtadest ja/või seadmetest. Kui teie töötajad on alati juurdepääs serverile samast seadmest või kui mitu töötajat isegi jagada PC, siis peaks pigem pääseda Seadmega seotud litsents , mida saate loomulikult ka meilt soodsalt osta. < br />
Kui te ei ole kindel, milline litsentsid korra või kui soovite, et segada erinevate litsentsitingimuste mudelid, vaid võtke ühendust meie teenindavale personalile. Aitame teid hea meelega.

RDS-kaliteetide kiire kohaletoimetamine

Ärge laske pikal postkontoril teid takistada. Saate meilt oma litsentsiandmetega meili hiljemalt 24 tunni jooksul pärast veebist ostmist. Seejärel on litsents koheseks kasutamiseks valmis. See annab teile ka paindlikkuse, kui märkate, et teie ettevõte laieneb. Lihtsalt tellige kiiresti veebis ümber ja jätkake töötamist ilma kaua ootamata. Meilt saate ainult Microsofti toodete originaallitsentse. Loomulikult oleme teie jaoks olemas ka pärast ostu sooritamist, kui teil on küsimusi. Kas meili teel, telefoni teel või kiirete lühikeste küsimuste korral veebivestluses.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud