Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10081
  • 6VC-02073
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
28,90 € * 30,90 € * (6,47% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 1x R2 User CAL
Süsteem  Windows Server
CAL RDS User CAL R2
Tarne ulatus Litsentsitunnus + Autentimiskood
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal Server Ühilduv


Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) on vanade Terminal Server CAL-de järeltulija. RDS on tsentraliseeritud töölaua- ja rakendusplatvorm, mis pakub mitmesuguseid võimalusi töölaudade edastamiseks ja haldamiseks ning kaugtöötajate ühendamiseks sessioonivirtualiseerimise ja Virtual Desktop Infrastructure (VDI) tehnoloogiate abil. See võimaldab tsentraliseeritud töölaualahenduse abil suurendada ettevõtte paindlikkust ja andmeturvet, vabastades samal ajal teie IT-osakonna töölaudade ja rakenduste haldamise koormusest.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL"

Microsoft Windows Remote Desktop Services 2012 (RDS) 

Andmekaitse on püsiv teema, kui tegemist on kliendiandmete käitlemisega ettevõttes. Kui teie ettevõte tegeleb palju tundlike kliendiandmetega, võib olla raske neid turvaliselt töötajatega töötlemiseks jagada. Kuigi saadaval on palju turvalahendusi, millest mitte vähem tähtis on Windows 8-le lisatud AppLocker-turvapoliitika. Kuid miski ei ole nii tõhus ja odav, kui töötamine veebis kaugtöölaua teenuse abil. Varem kasutati terminaliservereid, kus töötaja lihtsalt kasutas algelist terminali ja kõik andmed olid tsentraliseeritud serverisse. Seda tehnoloogiat täiustati ja arendati edasi, nii et tänapäeval tehakse tööd samal põhimõttel, kuid kogu asi muutus veelgi odavamaks ja kiiremaks. Kui töötaja töötab veebis kodus, on esimene samm sageli turvaline sisselogimise lahendus VPN-ühenduse kaudu. Pärast seda saab töötaja alustada tööd, milleks tal on vaja kliendi andmeid. Sõltuvalt sellest, millises valdkonnas teie ettevõte tegutseb, võib see sisaldada väga tundlikke andmeid, mis ei tohi mingil juhul sattuda valedesse kätesse. Selleks, et vältida võimalikult palju andmete katkemist võrgus töötamisel, kasutavad paljud ettevõtted kaugtöölaua lahendust, nagu seda saab tellida siit. Andmed salvestatakse tsentraalselt serveris ja töötaja logib arvutiga sisse Windows serverisse. Sisselogimisel kontrollib server, kas kehtiv litsents on olemas. Tellige lihtsalt Microsofti serverilitsents internetis ja kasutage seda koos Microsoft Windows Remote Desktop Service 2012 litsentsidega, mida saate samuti meilt osta. Et see oleks teile odavam, saate osta litsentsid töötaja või seadme kohta veebist. Server sobib mõlema variandiga, see peab lihtsalt olema seaduslikult ostetud originaallitsents, nagu need, mida saate meilt veebist kiiresti tellida.

Kui töötaja on arvuti käivitanud, peab ta ainult ühenduma serveriga, kasutades Windows lisatud RDS-programmi. Siin kuvatakse talle kõik andmed ja programmid, mis on tema töö jaoks olulised, kuid ilma neid programme ja andmeid edastamata. Kõik need jäävad serverisse ja neid haldavad seal teie IT-töötajad. See lihtsustab ka teie IT-osakonna jaoks nende andmete ja programmi haldamist. Kõik jääb tsentraalselt ühte kohta ja seda tuleb hooldada ainult kohapeal. Uuendustest või vigadest tingitud seisakud on seega minimaalsed. Kui viga esineb, tuleb seda parandada ainult ühes kohas. Kui töötaja logib uuesti serverisse sisse, on kõik korras ja ta saab jätkata. Samuti saab varukoopiaid teha kiiresti, sest varundada tuleb ainult serveri andmeid. Teie IT-töötajatel on palju vähem tööd ja nad saavad kiiremini reageerida tekkivatele probleemidele.

Tellige paindlikud litsentsimudelid internetis

Microsoft on loonud Windows serveri ja Remote Desktop Service'i jaoks paindliku litsentsimudeli. Saate osta kas kasutaja või seadmega seotud litsentsi. Loomulikult saate erinevaid mudeleid ka omavahel kombineerida - olenemata sellest, milline neist on teile kõige mugavam.
Tellides soodsa mahulitsentsi veebist, ostate sellisel juhul meilt kasutajapõhise litsentsi. See on mõistlik, kui teie töötajad peavad serverile ligi pääsema erinevatest asukohtadest ja/või seadmetest. Kui teie töötajad pääsevad serverile alati samast seadmest või isegi kui mitu töötajat jagavad ühte arvutit, peaksite pigem kasutama seadmega seotud litsentsi, mida saate loomulikult ka meilt mõistliku hinnaga osta.

Kui te ei ole kindel, milliseid litsentse tellida või kui soovite erinevaid litsentsimudeleid segada, võtke palun ühendust meie teenindusega. Me aitame teid hea meelega.

RDS Cals kiire saatmine

Ärge laske end pika postitee tõttu peatada. Hiljemalt 24 tundi pärast veebiostu saate meilt e-kirja oma litsentsi andmetega. Seejärel on litsents kohe kasutusvalmis. See annab teile paindlikkuse isegi siis, kui märkate, et teie ettevõte laieneb. Tellige lihtsalt kiiresti uuesti internetis ja jätkake tööd, ilma et peaksite kaua ootama. Meiega saate ka ainult originaallitsentse Microsofti toodete jaoks. Loomulikult oleme teie jaoks olemas ka pärast ostu sooritamist, kui teil on veel küsimusi. Kas e-postiga, telefoni teel või kiirete, lühikeste küsimuste puhul veebivestluses.

Lingid aadressile "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad